Molim za pomoc! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Molim za pomoc!

lu salome
25-08-2011, 19:05
Da li moze neko da mi pomogne oko ove karte, vrlo mi je bitna, to mi je brat koji ima 42 godine, nema posao, nije se ozenio, i mislim da polako tone...
Sto se tice njegovog natala, vitim da ce mu novac u zivotu kociti, ali ne znam zasto brak? Po ovome bi trebalo da se to desi, ili se to mozda odnosi na neku duzu vezu koju imao ranije, ovaj jupiter u 7. kuci...?
Hvala unapred. Evo ovo je njegov natal, stavljam ovde posto ne mogu u potpis : http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/307638_2316044747618_1444455183_32719722_6603018_n.jpg

ivanam
25-08-2011, 19:14
Da li moze neko da mi pomogne oko ove karte, vrlo mi je bitna, to mi je brat koji ima 42 godine, nema posao, nije se ozenio, i mislim da polako tone...
Sto se tice njegovog natala, vitim da ce mu novac u zivotu kociti, ali ne znam zasto brak? Po ovome bi trebalo da se to desi, ili se to mozda odnosi na neku duzu vezu koju imao ranije, ovaj jupiter u 7. kuci...?
Hvala unapred. Evo ovo je njegov natal, stavljam ovde posto ne mogu u potpis : http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/307638_2316044747618_1444455183_32719722_6603018_n.jpg

Ja bih rekla da ovaj muskarac ima neku tajnu vezu sa verovatno udatom zenom ,jer su mu vladari 5 i 7.kuce,Me i So u 12.kuci.To ga verovatno optercuje i utice na njegovo psihicko zdravlje zbog opozicije So i Mo.Vladar 7.kuce mu je u jarcu,pa donosi kasnije brak ,a moze i partnerku gde postoji razlika u godinama.

andjelikadepeures
25-08-2011, 20:21
i ja se slazem za tu tajnu vezu.... sve na to upucuje....

NOVICSLAVICA
25-08-2011, 22:05

Posto i sama imam Mars opozicija Jupiter reci cu ti iz iskustva vezano za bratovo zdravlje.
Zdrastveni problemi izazvani ovim aspektom manifestuju se uvek kada osoba potpuno iscrpi svoju energiju, sto znaci da treba da zna kada da se odmori i obnovi svoje snage. Jer je moguc poremecaj u funkcionisanju jetre,preciscavanju krvi, i opstem padu imunog sistema usled iscrpljenosti.

A sto se tice zenidbe ima veze sa moralom . To on vidi ili kao lazni moral kod zena ili je sam takav ne moralan pa ga bas briga da se zeni kad su sve njegove.

expulseza3
26-08-2011, 01:08
Ja bih rekla da ovaj muskarac ima neku tajnu vezu sa verovatno udatom zenom ,jer su mu vladari 5 i 7.kuce,Me i So u 12.kuci.To ga verovatno optercuje i utice na njegovo psihicko zdravlje zbog opozicije So i Mo.Vladar 7.kuce mu je u jarcu,pa donosi kasnije brak ,a moze i partnerku gde postoji razlika u godinama.

:thumbsup:

A zbog ovog Ju u 7k,mislim da mu nece biti lose kada se ozeni,,;)
Imace nekakve dobitke sa brakom....:)

TigaBg
26-08-2011, 02:32
Ne na Mc-u-čovek koji ne može da se ostvari.

Nije pravilo, samo glasno razmišljam :)

expulseza3
26-08-2011, 02:53
Nije pravilo, samo glasno razmišljam :)

U astrologiji ces tesko da nadjes pravilo.....:)

lu salome
26-08-2011, 03:22
Da, ok je tajna veza, imao ih je dosta, ali ja sam mislila konkretno na brak, jedino ako brak ne proistekne iz neke tajne veze...
A jel bi to moglo da ima neke veze sa inostranstvom, zbog venere u strelcu u 10. kuci, i jupitera u 7. kuci?

a sto se tice karijere jeste neostvaren i novac ga prilicno muci....

tatjanaj
26-08-2011, 03:30
Gde moze biti ok tajna veza sa udatom zenom? Da je to slucaj, ne s mojim bratom, vec sa mojim sinom, ne bih mu to opravdala.

expulseza3
26-08-2011, 16:46
Da, ok je tajna veza, imao ih je dosta, ali ja sam mislila konkretno na brak, jedino ako brak ne proistekne iz neke tajne veze...

I kada bude zeleo u brak ce imati takvu vrstu veze sa udatom zenom ili to mozda bude tajna veza zbog nekih drugih okolnosti,ali ta simbolika ce mu se najverovatnije preneti i na sam brak..:)

@Tatjanaj Uvek razmisljam da ono sto osoba izabere mora odgovarati uglavnom i u prvom redu njoj samoj jer kada se nadje sama nitko od onih drugih koji sude o tom izboru ne snosi poslijedice tog izbora koliko ih nosi on sam. Nije bas niti pametno uci u odnos kojim će iskljucivo drugi biti zadovoljni, a on zarobljen jer to za sobom povlaci mnostvo posljedica s kojima ce se kasnije i u prvom redu morati nositi on sam.
Isto tako, ako pogledas te druge ljude koji sude o tom izboru, nije ni on uvijek zadovoljan niti odobrava ono sto oni sami izaberu u razlicitim zivotnim sutacijama pa oni to ipak izaberu i ne cine bas cesto po tudjoj volji.Mislim da covjek mora uvaziti pokoji savjet, svjesno i odgovorno izabrati po vlastitoj volji, ali i biti spreman nositi se sa poslijedicama svog izbora:)

lu salome
26-08-2011, 16:55
Gde moze biti ok tajna veza sa udatom zenom? Da je to slucaj, ne s mojim bratom, vec sa mojim sinom, ne bih mu to opravdala.

ja nisam rekla da je ok veza sa udatom zenom, nego tajna veza, citaj malo bolje. ja ni ne znam da li je on imao vezu sa udatom zenom, jer o tome ne prica, a drugo nemam sta ja da opravdavam ili ne, svako zivi na nacin koji on odabere, i niko nema prava da sudi drugom na osnovu klise prica i plitkih zakljucaka!

tatjanaj
27-08-2011, 00:00
Ne sudim nikome, samo sam zelela da dam savet i iznesem svoje misljenje u obliku konstruktivne kritike, ako to tako mogu da nazovem. Licno, kada bih primetila nesto slicno kod svog sina, brata ili sestre, naravno da bi im skrenula paznju, jer mislim da tajne veze nemaju perspektivu. Ali ako njemu to odgovara i ako nikome ne stete, tajna veza je sasvim ok.

andjelikadepeures
27-08-2011, 00:07
Ne sudim nikome, samo sam zelela da dam savet i iznesem svoje misljenje u obliku konstruktivne kritike, ako to tako mogu da nazovem. Licno, kada bih primetila nesto slicno kod svog sina, brata ili sestre, naravno da bi im skrenula paznju, jer mislim da tajne veze nemaju perspektivu. Ali ako njemu to odgovara i ako nikome ne stete, tajna veza je sasvim ok.

tatjana... ne zele svi vezu sa perspektivom... bar ne u svakom periodu zivota...

expulseza3
27-08-2011, 01:20
Evo ja cu malo uopsteno o tvom bratu,pa mozda dokucimo zasto je to tako..;)
Naime ovaj covek je ravnodusan na dogadjaje sudbinu i okruzenje.Jako iskljuciva licnost, na neki nacin fatalista.Sumnja na sve oko sebe i nema bas puno poverenja.Ima uspeh u inostranstvu i zbog ovog So,bolje da ide sto dalje od zemlje u kojoj se rodio.Neka razmisli o Aziji Africi ili eventualno Australiji.Bolovace od zglobova i ledja.Nekako on je bas mracan tip,sklon je suicidnim mislima,ima ceste despresije.Voli da cita i naklonjen je poeziji.Moze se pronaci u nekoj vrsti umetnosti.Neobican je kao osoba,ima razvijenu mastu.Inace to je njegov nacin i njegova zivotna filozofija da voli sve da radi tajno,skriveno i jednostavno ne voli da se eksponira.Najverovatnije su mu i veze vrlo cesto tajne,i ne mora da znaci da li su sa zauzetim zenama ili slobodnim.:)

lu salome
27-08-2011, 02:14
Evo ja cu malo uopsteno o tvom bratu,pa mozda dokucimo zasto je to tako..;)
Naime ovaj covek je ravnodusan na dogadjaje sudbinu i okruzenje.Jako iskljuciva licnost, na neki nacin fatalista.Sumnja na sve oko sebe i nema bas puno poverenja.Ima uspeh u inostranstvu i zbog ovog So,bolje da ide sto dalje od zemlje u kojoj se rodio.Neka razmisli o Aziji Africi ili eventualno Australiji.Bolovace od zglobova i ledja.Nekako on je bas mracan tip,sklon je suicidnim mislima,ima ceste despresije.Voli da cita i naklonjen je poeziji.Moze se pronaci u nekoj vrsti umetnosti.Neobican je kao osoba,ima razvijenu mastu.Inace to je njegov nacin i njegova zivotna filozofija da voli sve da radi tajno,skriveno i jednostavno ne voli da se eksponira.Najverovatnije su mu i veze vrlo cesto tajne,i ne mora da znaci da li su sa zauzetim zenama ili slobodnim.:)

On je ziveo u australiji 6 godina ali je morao da se vrati zbog papira, imao je tamo vezu od 4 godine, i to je jedina veza za koju ja znam... On mi nije rodjeni brat (u sustini kao da jeste), ali o njemu generalno niko nista ne zna, jer je jako tajnovit covek...
Sto se tice posla ovde nema bas nikakvu perpektivu i non stop kuka za inostranstvom... Inace jeste depresivac, i voli da cita, jako je inteligentan ali prosto kao da ga nesto na finansijskom planu zaobilazi....

Najvise me je zanimalo to za finansije i za brak, nije vise ni mlad, a mislim da ga to bas muci. I kad sam otvorila natal, molila sam boga da je tacno ono sto ja mislim a to je da ce imati i brak i decu, i to mozda cak u inostranstvu zbog ju u 7. k.
Hvala na odgovorima, pomoci i utrosenom vremenu puno. :)