Blizanac, ma blizanac, ma ugasila sam ga :D [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Blizanac, ma blizanac, ma ugasila sam ga :D

tinna-bg
14-08-2011, 15:03
Neverovatno mi se svideo momak koji je ovan/steleac...ali

Mesec, venera, mars i saturn su mu u blizancima. Saturn mu ne pravi konjukciju sa njima jer je na 4*blizanca, a venera i mars su mu na 13* blizanaca, a mesec na 24*. Venera i mars su mu u egzaktnoj konjukciji sa DC, a mesec mu je u sedmoj.
Jupiter vladar asc-a je u jarcu u prvoj, ali mi se on nikako ne uklapa u taj jarcev opis, sem sto je do 22-23 godine bio jako jako stidljiv.
Sunce mu je u ovnu, kao i merkur koji je vladar dc-a...

Pomagajte, ovo je prvi lik koj9i mi se posle dve godine svideo...jako svideo...svidela sam se i ja njemu, ali iskreno ne tolikog intenziteta...nervira ga moje "Ja i samo ja"...:D

Da li je ovakva osoba sa ovakvom postavkom planeta (ljubavnih) uopste spremna da da nesto vise od povrsnosti??

I da li se pali na onaj fazon...sto duze cekam (znate na sta mislim) vise sam zainteresovan...ako je to....da cekam onda tri meseca, samo da se on bas bas primi :D :D

Sta bi vi rekli...ljubim vas,,,sve

tatjanaj
14-08-2011, 15:08
Tinna, onaj kome se dopadas nece imati nikakve predrasude, ni strah, niti ce puno filozofirati. Ceznja je lepa, ali ako dugo traje, pretvara se u bol, koji stvara kontraefekat. Daj mu do znanja da ti se dopada i sacekaj da vidis da li ce ti prici. Nije vazno sta je u horoskopu - bitno je da ste se pronasli, tj. da te voli onakvu kakva jesi, ali iskreno. Sto bi rekao Balasevic - mora da te "laze" i da te VOLI :) (posto ima i onih koji lazu, a ne vole).

Ovan/Strelac, pa jos dosta planeta u Blizancima... neko ce reci - ovaj tip voli slobodu, te trazi zenu koja ga nece puno ogranicavati. Ovo je jedna vatreno-vazdusna kombinacija, pa na prvi pogled deluje neuhvatljivo, ali znam mnogo ovnova, strelaca i blizanaca koji su u stabilnim i dugim vezama, pa misljenja koja vladaju o ovim znacima ne moraju biti tacna. Uostalom, zar nismo jedino istinski slobodni kada volimo i zar nije bolje da oboje budete slobodni, umesto da oboje budete zarobljeni?

Za ovnove kazu avanturisti, impulsivni, nestrpljivi, a znam jednog koji svoju prirodu ispoljava tako sto vatreno brani i vodi svoju zenu u pravom smeru, vec 20 godina. Uz to, ona je, ni manje ni vise, nego - Jarac/Skorpija! :) ... Znam i jednog strelca koji se skrasio, ostavivsi prvu zenu i dete i ozenivsi razvedenu zenu s decom, zenu koja ima 30 i kusur, a mogao je imati mlade, lepe, slobodne, pogotovo sto je vec imao iskustvo sa brakom, a i sam je lep, bogat, uz to lekar... Ne. On je u ovoj zeni pronasao ono sto je oduvek zeleo. Neko ce reci "kreten", ali on nije od onih prevaranata koji vara svoju zenu sa ljubavnicom, vec jedan sasvim iskren momak, koji se razveo, rekavsi da to nije bilo to, i ozenio zenu koju smatra idealnom za sebe. Toliko o nestalnosti strelaca. Blizanci... kazu dvolicni, brbljivi, neuhvatljivi... ali znam jednog tipicnog blizanca, koji je svoju prirodu ispoljio u polju posla, te ima 3 posla, 10 mobilnih telefona, dva auta, 4 stana i gomilu klijenata i prijatelja, nikada miran, ali jednu zenu, koju vec 30 godina obozava....

Dakle, kada vole - svi su isti... Bitno je da te voli i da ume u zivotu da razdvoji ono sto mu je bitno od onog sto mu je manje bitno. Ako je on prevarant i zenskaros, koji ce biti predmet zajebancije i ne bas mnogo na ceni, i koji ce radije unesreciti 10 zena, nego usreciti jednu... Ako je neko ko trazi savrsenstvo oko sebe, ne shvatajuci da se jedino savrsenstvo nalazi u njemu samom, i zato je vecito razocaran u ljubav.... Ako je tip koji ce kukavicki bezati od odgovornosti... bezi od njega. Takav te sigurno ne voli, a ti si vredna ljubavi Tinna :)

swiss
14-08-2011, 16:59
Ovan/Strelac (ovo je opste pisano za ovaj znak i podznak)

Snažna volja, velika radna sposobnost i maksimalno angažovanje u ostvarenju svojih zadataka: eto upadljivih osobina ove kombinacije dva Vatrena znaka. Pošto je duboko zadojen Jupiterovskim vrednostima, Strelac je sklon razumu, koherenciji, pokretu i prestižu. Istovremeno je i nezavisan, čak pobunjenički nastrojen. U kombinaciji sa eksplozivnim i idealističkim temperamentom Ovna dobija se neka vrsta avanturiste za veliku stvar koji se izražava u istovremeno deliričnom i tragičnom entuzijazmu.

Treba dodati i sposobnost stvaranja veoma razvijenih projekata, moć održavanja vrlo širokih društvenih veza i prijateljstava, duboko poznavanje ljudske duše i individualnih mogućnosti. Pred nama je energična i neumorna ličnost, koja dobro poznaje samu sebe i druge ljude i entuzijasta je u ostvarivanju svojih ciljeva, bez obzira da li su realni, i praktični, ili intelektualni i duhovni. Svakodnevnica je ubija a stvarnost je čini deprimiranom; nemoguće je stimuliše a prepreke raspaljuju njenu strast.

Osecanje za pravdu je elemenat koji daje pečat njenom načinu razmišljanja i delovanja, i zbog toga je ovakva osoba spremna da se upusti u svaku borbu, dajući sve od sebe a istovremeno ističući svoju ličnost. Njena želja za nezavisnošću do te mere je izražena da je ponekad navodi na zauzimanje čisto idealističkih pozicija. Ljubitelj dalekih svetova i putovanja, ona uvek traži nešto što će joj omogućiti da proširi svoje vidike i pruži duhovno nadahnuće; kao posledica toga javlja se snažan prezir prema svemu što je nisko, surovo i nečisto. Takva ličnost može živeti za visoke ideale i posvetiti čitavu sebe nekoj pravednoj stvari s optimizmom i odanošću koji ne znaju za poraz...

- Vaša ključna reč je sloboda - sloboda misli, govora, akcije. Volite slobodu i nezavisnost i nikome nećete dopustiti da Vam se meša u život ili u poslove. Bezbrižni ste, prijateljski nastrojeni i optimista, verovatno ste u ranoj mladosti bili prilično nemirni, međutim, kako ste intuitivni i idealista, često Vas u kasnijim godinama zainteresuju kakvi duhovni horizonti i tada se skrasite. Darežljivi ste i hrabri, pričljivi, lako se uzbudite, smejete se na način koji pleni pažnju, tako da ste osoba kojoj se retko može dogoditi da ostane neprimećena u gomili. Ništa ne može da uništi Vašu strast i veliki elan koji Vam daje snagu.

Ascendent u Strelcu mu daruje dobar, zdrav humor i nonšalantno ponašanje. Imate smisla za inicijativu i osećate se prijatno u gotovo svim sredinama. Vaše prirodno, veselo držanje osvaja svakoga. Borite se za uzvišene i pravedne stvari i preuzimate rizik zato što u to za šta se borite verujete. Vaš idealizam je moćan i često proističe iz preokupacije za duhovnim redom. Verujete da treba da kažete ono što mislite. Uprkos tome znate kako treba privući simpatije okoline. Posesivni ste i intuitivni, naročito u ljubavi. Imate apsolutnu potrebu da o sebi posedujete visoko mišljenje pa možete i da se opečete ako tako uvek ne bude potvrđeno. Zbog toga morate da se čuvate narcisoidnosti...

Mozda ti pomogne da bolje sagledas....

natalija67
14-08-2011, 17:21
Definitivno Blizanac, sve mu je u tom znaku...i previse...Ali nista zato, s njim se treba igrati naravno, ali oprezno, bez nametanja svoje licnosti, jer to ne vole...ali u svakom slucaju, moras ga zaintrigirati i to jako, a posto vidim da se to vec desilo, onda samo napred..Ipak mu je dispozitor tog Marsa *ME u Ovnu, znaci trebalo bi da on vodi komunikaciju i to na ovnovski nacin, brzo....Ali ti putem komunikacije upravo treba da dopres do njega, da mu budes zanimljiva, da ga zavodis, da mu pricas ono sto mu prija...i opet interesantna i stalno nova, i nikako o vezivanju na bilo koji nacin, samo ne o porodici, o proslosti, tvojoj, njegovoj, svejedno, to ne vole, pouzdano znam...oni bi samo napred, nema veze sta je bilo...ali se ne vezuju lako..iako moze da se veze i odmah na pocetku, ali da to kratko traje....Mislim da ga ne treba mnogo cekati, vec odmah krenuti u akciju, jer vrlo brzo gube interesovanje s obzirom da su nestrpljivi po prirodi, i ako nesto ne dobiju odmah, okrenu se i idu dalje...

Kako vidim sve se to prilicno lepo slaze sa tvojim planetama u Vagi, jedino sto tvoj Mo u Biku trazi trajnost i stabilnost, a ovaj sa Marsom u Blizancima tesko da ce na pocetku na to da pristane..ali posto Mo u Biku ume da bude strpljiv, izbori se ...Jos mu tu leze tvoj Saturn i pravi konj sa Ve, MA su vam u lepom trigonu, kao i njegova VE i tvoj MA tako da samo napred...

tinna-bg
14-08-2011, 23:49
Mi smo vec usli u neki odnos, rano je reci da smo u vezi. Sto se tice neke blesavosti i igranja, skroz smo se nasli. Da mu se svidjam znam, veces mi je rekao da bi mi dokazao da nije sa mnom samo zbog mog izgleda i sexa, da cemo to uratidi onda kad ja budem odlucila (mislim, naravno da bi to uradili kad ja odlucim inace da ne bude tako onda bi bilo silovanje), ali je on mukica hteo da kaze da je spreman da ceka, jer ga zanimam po svim aspektima....e to je meni bas sumnjivi za osobu sa takvom postavkom planeta...spremnost na cekanje...
Ne znam, samo znam da mi se sada prvi put desilo da me neko bas toliko zainteresuje posle skoro dve godine. Pre toga je bilo sve nesto bezveze, gde su oni bili zainteresovani, ali ne i ja.

A sto se tice verbalnih igrarija...odusevljena sam...ma pukla sam skroz
Privukao me je i fizicki i mentalno, do emotivnog jos nismo dosli...
I dalje se pitam koliko je takva osoba spremna da voli.
Pre sam bila u dugoj vezi sa vodolijom koji je imao masu planeta u vodoliji, ali je imao mesec u biku, i to ga je cinilo stabilnim za ozbiljnu vezu...
A ovaj ne znam koliko je stabilan po tom pitanju, mislim ni malo, a n zelim da nekom dam emocije i na kraju cvrcak...
Razumete me :D

tatjanaj
14-08-2011, 23:56
On - ovan/strelac, s 4 licne planete u blizancima...
Ti - dupla vaga, s venerom u vagi, mesecom u biku i marsom u vodoliji...

Mislim da je to to :)

andjelikadepeures
15-08-2011, 00:04
imash previshe predrasuda. i previshe chitash astro-teoriju.
praksa ume da bude neshto sasvim drugo.
ne bi bilo loshe da postavish kartu, ali cu ti i bez nje reci da je taj tip verovatno teshki idealista koga zena prvo pamecu mora da zaintrigira. mushkarci sa Me u Ovnu padaju prvenstveno na intelekt i na to koliko se sa nekom zenom pronadju na tom polju, koliko se razumeju i kapiraju.
Blizanci su, po mom iskustvu, mnooogooo verniji od Bikova recimo, a vlada suprotno ubedjenje.

pritom si ti dupli vazduh, on dupla vatra, NARAVNO da ste privucheni jedno drugim. lichno mislim da je ovo tip koji svakako nije varalica i bitanga, a ti mu daj shansu, pa cesh videti...

srecno :)

p.s.
jedino je problematichno shto ce se povremeno ponasati kao dete od 2 godine, al' Ovnovi nikada zapravo ne odrastu...

tinna-bg
15-08-2011, 00:08
On - ovan/strelac, s 4 licne planete u blizancima...
Ti - dupla vaga, s venerom u vagi, mesecom u biku i marsom u vodoliji...

Mislim da je to to :)

Hvala puno na odgovoru.
Ni on, a ni ja nemamo nijednu planetu u nekom vodenom znaku i kod njega preovladjuje vzaduh, kao kod mene. E mene smiruje moj mesec u biku, ja bih mnogo volela da je u bliznacima (ali malo dalje od mog saturna :D). To mi nekako daje koliko - toliko stabilnost, a njemu je jupiter (vladas asc-a) u jarcu (pravi teigon sa mojim mesecom...mozda njemu taj jupiter moze da da tu neku dozu stabilnosti koja je meni potrebna...

tatjanaj
15-08-2011, 00:12
Tebi je i DC u ovnu. Znaci, "sudjen" ti je ovan :) A Jupi sigurno daje dozu stabilnosti, pogotovo ako tvoja simpatija ima oko 35, 40 godina (jer Jupiter najbolje osecamo u zreloj dobi). A donosi i mnogo srece tvom mesecu :) E pa, nadam se da zoves na vencanje :)

tinna-bg
15-08-2011, 00:29
imash previshe predrasuda. i previshe chitash astro-teoriju.
praksa ume da bude neshto sasvim drugo.
ne bi bilo loshe da postavish kartu, ali cu ti i bez nje reci da je taj tip verovatno teshki idealista koga zena prvo pamecu mora da zaintrigira. mushkarci sa Me u Ovnu padaju prvenstveno na intelekt i na to koliko se sa nekom zenom pronadju na tom polju, koliko se razumeju i kapiraju.
Blizanci su, po mom iskustvu, mnooogooo verniji od Bikova recimo, a vlada suprotno ubedjenje.

pritom si ti dupli vazduh, on dupla vatra, NARAVNO da ste privucheni jedno drugim. lichno mislim da je ovo tip koji svakako nije varalica i bitanga, a ti mu daj shansu, pa cesh videti...

srecno :)

p.s.
jedino je problematichno shto ce se povremeno ponasati kao dete od 2 godine, al' Ovnovi nikada zapravo ne odrastu...

Pazi, necu da se hvalim, ali pamecu sam ga i zainteresovala (imam merkura u konjukciji sa uranom, a sve to skoro na asc, malo spaljeno od sunca, ali nisam genije :D, samo sam inteligentna) Sledece sa cime sam ga zainteresovala je pracenje u lodorijama...ona fora, prices na ulici nepoznatoj osobi i sit se ispricas oko totalno nebitnih stvari (tome smo skloni i on i ja)...itd Kao sto sam rekla fizicki i mentalno je cista desetka izmedju nas...ali ne znam koliko smo emotivno uskladjeni.

andjelikadepeures
15-08-2011, 00:30
daj sinastriju, pa cemo da utvrdimo i tu emotivnu uskladjenost :)

tatjanaj
15-08-2011, 00:35
Jeste Tinna, sigurno je da si genije s tom konjukcijom urana i merkura, doduse spaljenom, a verujemo i da si lepa i zgodna, nego, sto kaze Andjelika, daj sinastriju, pa ce vidimo i tu emotivnu uskladjenost :D

tinna-bg
15-08-2011, 00:47
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_61gw_04_202_tina_djapic_alekandar_fejsa.81776.14340.gif&res=100&va=&cid=g2dfileSm0Ihh-u1039517562

Evo sinastrije

tinna-bg
15-08-2011, 00:49
Jeste Tinna, sigurno je da si genije s tom konjukcijom urana i merkura, doduse spaljenom, a verujemo i da si lepa i zgodna, nego, sto kaze Andjelika, daj sinastriju, pa ce vidimo i tu emotivnu uskladjenost :D

A pazi od genija do ludima mali je korak, ja vise naginjem ovom drugom :D :D
A lepota je relativna stvar, ako za koga i kako kome ..:)

andjelikadepeures
15-08-2011, 00:54
da ne nabrajam, mislim da ovde postoji dobra emotivna uskladjenost, a vala i sexualna, bez obzira na to shto je tvoj Mo u Biku a njegov u Blizancima, jer mi se chini da grade nekih 60 stepeni iako to nije prikazano...
plus njegov Mo120 tvoja Ve...

nije imun nikako...

jedino me malo buni njegovo neaspektovano Sunce...

tinna-bg
15-08-2011, 01:10
da ne nabrajam, mislim da ovde postoji dobra emotivna uskladjenost, a vala i sexualna, bez obzira na to shto je tvoj Mo u Biku a njegov u Blizancima, jer mi se chini da grade nekih 60 stepeni iako to nije prikazano...
plus njegov Mo120 tvoja Ve...

nije imun nikako...

jedino me malo buni njegovo neaspektovano Sunce...

Sunce mu je na 27* ovna, a moja venera na 22* vage....ima ta neka mrcna opozicija koju astro.com nije prikazao

andjelikadepeures
15-08-2011, 01:14
ma samo gledaj da nema on sam Ve90Ma, Ma90Mo, mo90Ve.... sve ostalo se da preziveti...

tatjanaj
15-08-2011, 01:21
Koliko vidim, to je i karmicka veza :)

tinna-bg
15-08-2011, 01:23
Koliko vidim, to je i karmicka veza :)

Ne vidim ja nista karmicki, ali ok.

Sa jednim drugim imam njegova venera na 12* lava...egzaktno na mom jmc, a moj mesec egzaktno na njegovom smc...nikad dalje od druzenja nismo otisli...

tatjanaj
15-08-2011, 01:45
Saturni u konjukciji Tinna. Nije za zanemariti :)

andjelikadepeures
15-08-2011, 01:46
hm.. Saturn je ipak generacijska planeta.... a medju njima ni puna godina razlike...

tatjanaj
15-08-2011, 01:48
Ja sam cula da kad su dva saturna u konjukciji da je to duboko podsvesna, odnosno karmicka veza

tinna-bg
15-08-2011, 02:05
I ja mislim da je to zanemarljivo, da su u egzaktnoj konjukciji pa da i gledam to, ali nisi, a izmedju nas je mala razlika, tako da sa svima koji su 1971/72 ja imam saturn u konjukciji.

Evo sinastrije za koju ja mislim da je nesto najace sto mi se desilo u zivotu (mislim na ljubav) i dana danas mi je taj covek u glavi...e to je jaka, bas jaka sinastrija.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_61gw_83_04_milan_milan_tina_djapic.153.5827.gif&res=100&va=&cid=g2dfileSm0Ihh-u1039517562

Dupla konjukcija marsa/venere, s tim sto je konjukcija njegovog marsa i moje venere bila u minut egzaktna ...taj covek me je iz cipela izuo...vec dve godine ne mogu da ga zaboravim, a bili smo u vezi dve godine...i paradoks svega, ja sam prekinula vezu, ali ne zato sto ga nisam volela, vec me je on svojim odvratnim ponasanjem prema meni natarao da to ucinim :(

tatjanaj
15-08-2011, 06:25
Nije dovoljan samo kontakt marsa i venere Tinna. Mora biti i so/mo kontakta, kao i dobrih aspekata sa jupiterom i saturnom. A pozeljan je i po koji dobar aspekt plutona i licnih planeta. Dakle u ljubavi osim sexualne privlacnosti, mora biti neznosti, topline, poverenja, vernosti, iskrenosti, dobre mentalne kompatibilnosti i dubine.... Naravno, nista bez strasti, ali ako ostali faktori nisu zadovoljeni, nista od bajke :)
Zato ja uvek zelim savrseno, pa nek potraje i dve, i pet, i 10 godina, i ceo zivot, svejedno mi je. Dokle god ima emocija, samo da je odnos kvalitetan.

tinna-bg
15-08-2011, 08:43
Nije dovoljan samo kontakt marsa i venere Tinna. Mora biti i so/mo kontakta, kao i dobrih aspekata sa jupiterom i saturnom. A pozeljan je i po koji dobar aspekt plutona i licnih planeta. Dakle u ljubavi osim sexualne privlacnosti, mora biti neznosti, topline, poverenja, vernosti, iskrenosti, dobre mentalne kompatibilnosti i dubine.... Naravno, nista bez strasti, ali ako ostali faktori nisu zadovoljeni, nista od bajke :)
Zato ja uvek zelim savrseno, pa nek potraje i dve, i pet, i 10 godina, i ceo zivot, svejedno mi je. Dokle god ima emocija, samo da je odnos kvalitetan.

Nisi pogledala sinastriju, bilo je Njegovo So 90 moj mo (i to je po meni bio najgori aspekt u ovoj sinastriji) njegov mesec 120 moj pluton (skoro egzaktna konjukcija jer mu je mesec na 29 bika, a moj pluton na 0 vage) Moj saturn 120 sa njegovim planetama u vodoliji (sunce, merkur koji mu je vladar dc-a)moje sunce 120 njegova venera venera120 venera, njegova venera 0 moj smc, njegov smc 0 moj mesec...itd....bilo je aspekata koliko hoces...
Ne znam koliko je sve to ostavilo traga na njega, ali na mene jeste jako, jako!!!

tatjanaj
15-08-2011, 08:47
Sunce 90 mesec je tezak aspekt, saturn mora imati dobar kontakt pre svega s venerom, venera 120 venera ne mora da oznaci trajnost veze, vec samo istovetne poglede na ljubav i pristup ljubavi... Mislim da su vas privukli mesec 120 pluton i obostrani aspekti venere i marsa, a ako ste uz ove gore aspekte imali i neke lose, a kamoli rusilacke, jasno je zasto ste prekinuli...
Ja sam s jednim deckom imala sve dobre aspekte (SO/MO, VE/MO, VE/SO, MA/VE, VE/SMC- poznanstvo u pravo vreme i na pravom mestu i podrska okoline, pa aspekti srece - s jupiterom, pa VE120SA, aspekti vladara acd i dc-a dobri.....bukvalno sve sami dobri aspekti) i samo jedan rusilacki (SA90MA), zbog kojeg trenutno nismo u kontaktu.

tinna-bg
15-08-2011, 09:25
Imali smo dva losa aspekta so90mo i njegov saturn 180 moj pluton (mada taj nesto nisam ni racunala, jer su spore planete, a saturn 25* riba...veliki obris za spore planete)

Ja sam nekako pobornik toga da treba prvo dobro izuciti neciji natal, pa tek onda gledati sinastriju, dejvison...itd Dzaba neka wow sinastrija, ako njih dvoje imaju razlicite poglede na bitne stvari u zivotu i naravno razlicite ciljeve u zivotu.

Imala sam sinastriju gde je njegov saturn na 22*vodolije pravio egzaktan tigon na moju veneru koja je kao sto sam rekla na 22* vage. Vezica trajla mesec ipo, mozda i manje, jednostavno se nisam zaljubila i nisam mogla da budem sa tom osobom. Tako da ne daje saturn uvek trajanje...

natalija67
15-08-2011, 09:55
Mi smo vec usli u neki odnos, rano je reci da smo u vezi. Sto se tice neke blesavosti i igranja, skroz smo se nasli. Da mu se svidjam znam, veces mi je rekao da bi mi dokazao da nije sa mnom samo zbog mog izgleda i sexa, da cemo to uratidi onda kad ja budem odlucila (mislim, naravno da bi to uradili kad ja odlucim inace da ne bude tako onda bi bilo silovanje), ali je on mukica hteo da kaze da je spreman da ceka, jer ga zanimam po svim aspektima....e to je meni bas sumnjivi za osobu sa takvom postavkom planeta...spremnost na cekanje...
Ne znam, samo znam da mi se sada prvi put desilo da me neko bas toliko zainteresuje posle skoro dve godine. Pre toga je bilo sve nesto bezveze, gde su oni bili zainteresovani, ali ne i ja.

A sto se tice verbalnih igrarija...odusevljena sam...ma pukla sam skroz
Privukao me je i fizicki i mentalno, do emotivnog jos nismo dosli...
I dalje se pitam koliko je takva osoba spremna da voli.
Pre sam bila u dugoj vezi sa vodolijom koji je imao masu planeta u vodoliji, ali je imao mesec u biku, i to ga je cinilo stabilnim za ozbiljnu vezu...
A ovaj ne znam koliko je stabilan po tom pitanju, mislim ni malo, a n zelim da nekom dam emocije i na kraju cvrcak...
Razumete me :D

Ja bih rekla upravo to, sve dok ne odajes emocije ( a to je tesko sa Mo u Biku) on nece znati na cemu je i ti ces mu i dalje biti intrigantna, mozda samo da nagovestis i navlacis , jer to je tako ne samo sa muskarcima koji imaju Mesec , Mars, Veneru u Bliz...nego i sa ostalima, ali sa ovima posebno, jer gube interesovanje ako je to na pocetku....Samo ti uzivaj i kao sto rekoh, igraj se...Ne mislim naravno da se igras sa njegovim emocijama nego igrajte zajedno igru koju ste zapoceli...I na kraju, bez obzira koji smo znak, uvek osetimo valjda kada je pravi momenat da neke stvari saopstimo i iznesemo na sto, pa ce tako biti i kod vas...:)

majabl
15-08-2011, 10:07
evo posto ja imam ma i mo u blizancima,..ve u ovnu..a posto je ma u blizancima...a ta ve ..koju ma vodi u blizance je i dispozitor so i me...pa da i ja kazem da je sve ovo sto je natalija napisala potpuno tacno mene zanimas samo dok me navlacis kako mi se krenes priblizavati mene vise ne interesujes..to je uzasno i naporno i za osobu kojoj se to desava...:) :)

uranija
15-08-2011, 10:53
Tina vazno je izmedju meseca i sunca da postoji aspekt,koliko je vise napet to je bolje,jer ustvari privlaci vise nego trigon ili sekstil...znam,aspekt meseca i plutona fatalizuje....horoskop(sinastrija) je istekla

tinna-bg
15-08-2011, 10:57
Sta da kazem sem, sa ovoliko planeta u vazduhu...ja sam kraljica navlacenja :D :D Remeti me ovaj mesec u Biku...ali nekako cemo ga eliminisati (salim se)...
Videcemo dokle cu ja biti zainteresovana...nije on jedini u opticaju :D, ali je jedini koji me je do te mere privukao...
I da sto se tice emocija....ja sam mu vec rekla da sam se zaljubiska u njega...ali na tako sladak i sarmatan nacin...i jos je tu :D uz to sam mu i objasnila da bolju nece naci :D

Ima jos jedna stvar koja mi je vrlo interesantna kod njega, zapravo ta neka njegova potreba....svaki put kad se vidimo, posle nekog vremena zvoni tel...neki njegov drug...on onda zove tog druga da dodje na pise sa nama...ok...tja dodje...posle me on zove da mi prica komentare (utiske) njegovog druga o meni...ko da mu treba potvrda drustva...to mi je cudno...on ima 39 godina..

Tina vazno je izmedju meseca i sunca da postoji aspekt,koliko je vise napet to je bolje,jer ustvari privlaci vise nego trigon ili sekstil...znam,aspekt meseca i plutona fatalizuje....horoskop(sinastrija) je istekla

Ma to je stara sinastrija, samo sam je stavila jer je taj neko ostavio veliki trag u mom zivotu ( na mene, moju individualnost...itd)....i da budem iskrena, kada bi on mogao da promeni neke stvari kod sebe i da sagleda sopstveni deo krivice (on mene krivi za raspad nase veze), ja bih se sutra pomirila sa njim, naravno da on to zeli.

On je moja rak rana, a nas dvoje nikad vise necemo biti skupa :(

I ovo je prvi put posle njega da me je neki muskarac to te mere zainteresova da osecam zaljubljenost koja traje vec duze od 10 dana. Desavala mi je ona zaljubljenost od dan-dva i samo pufff..sve nestane...a sada me drzi...10 dana...to je uspeh :)

natalija67
15-08-2011, 11:06
Ma to je stara sinastrija, samo sam je stavila jer je taj neko ostavio veliki trag u mom zivotu ( na mene, moju individualnost...itd)....i da budem iskrena, kada bi on mogao da promeni neke stvari kod sebe i da sagleda sopstveni deo krivice (on mene krivi za raspad nase veze), ja bih se sutra pomirila sa njim, naravno da on to zeli.

On je moja rak rana, a nas dvoje nikad vise necemo biti skupa :(

I ovo je prvi put posle njega da me je neki muskarac to te mere zainteresova da osecam zaljubljenost koja traje vec duze od 10 dana. Desavala mi je ona zaljubljenost od dan-dva i samo pufff..sve nestane...a sada me drzi...10 dana...to je uspeh :)

Jer je tu Jupiter, jel da....i meni je Mo u Biku, i drzi meeeeeeee :3:, dok ne krene retro, sta ce biti tad, videcemo obe...hehe :)...

tinna-bg
15-08-2011, 14:19
Natalijice, vazno da smo mi zaljubljene, a dokle, videcemo...
Iskrena da budem ja bih volela da nadjem nesto stabilnije, mozda mi se i desi kad tr.saturn dodje na moju veneru, trenutno mi je na uranu, koji je vladar pete. I koja koicidencija, moj natalni saturn je u blizancima, i kako je tranzitni poceo da bude na mom merkuru, pa suncu i sada uranu, ja upoznajem sve neke blizance (sunce u blizancima) ili sa masom planeta u blizancima ..ko ovaj sa ove teme, a da budem iskrena, blizanci me nikad nisu nesto posebno privlacili.

tatjanaj
15-08-2011, 15:30
Ni meni ne bi prijalo da budem s nekim ako nisam zaljubljena u tu osobu, kao sto ne bih ni bezala od ljubavi (mada, ne bih ni mogla to da kontrolisem, ako je osoba ok). Nekako mi je najlepsi osecaj biti s nekim u koga si zaljubljen i ko te razume, podrzava... (u redu je kada je potrebno da prodje neko vreme dok se malo bolje ne upoznamo - ne moze ni odmah biti s nekim, ali da to ne traje godinama :)).

Takodje, ne bih ni vremenom mogla da se zaljubim. Nekako mi to nije to. Desavalo mi se da posle nekog vremena obratim paznju na neku osobu koja mi se ranije nije svidjala, i da mi bude, negde, pomalo krivo sto nisam obracala na tu osobu paznju kad je trebalo, ali tad budem svesna da je kasno i da to vise ne bi bilo to.

Inace, sve moje ljubavi, tacnije svi muskarci sa kojima sam bila godinama su ljubavi na 1. pogled. Najlepse su mi te ljubavi. Jos ako je taj neko natalno ok i ako nam je komlpetna sinastrija dobra, pun pogodak :)

tinna-bg
16-08-2011, 00:18
Tatjanaj, pospuno isto ko ti. Ne mogu da budem sa nekim ako se ne zaljubim, kada shvatim da se nisam zaljubila, prekidam, jer je to zavlacenje te neke osobe, a i ja se lose osecam, nisam srecna.

Kad vratim film, i svi oni koji su mi bili bitni u zivotu je bila ta neka hemija na prvo vidjenje, samo sto ja toga tada u tom trenutku nisam bila svesna. Ali, samo za jednu osobu do sada mogu reci da sam ga volela, celim bicem volela i osecaj je nezamenjiv. I sada trazim to nesto, ali toga nema ...bar za sada.
Ovaj blizanac se zaljubio (veceras sam saznala, a i osetila, ,mada sam i pre naslucivala, ali nisam bila sigurna)i ja sam se zaljubila, ali ne znam da li on ima to nesto meni potrebno, a to je da psihicki i mentalno bude ravan meni, ako vec ne moze da bude jaci.
Ne znam ili sam se ja ovim tranzitnim sautnom kroz moju 12-u i na moj asc i sve moje planetice, jako promenila i postala izuzetno psihicki jaka i stabilna osoba, ili upoznajem sve neke mekusce, koje pojedem, a mene to ne pali.

Gledala sam dejvison sa ovim blizancem, asc je na 21*blizanaca, a dc je 24*strelca, jupiter je na 24* strelca egzaktno na dc, a merkur je na 29* strelca (lose). samo ne bih znala ko sam ja, a ko je on. Ja sam starija par meseci.
Venera u vodoliji, mesec u skorpiji u kvadratu.....ako bi bilo nesto ozbiljnije izmedju nas, mislim da bi me varao, samo tako...ne znam...vreme ce pokazzti :)

tatjanaj
16-08-2011, 00:25
Meni moze neko da se dopadne na 1. pogled (to najvise i volim), ali necu dozvoliti sebi da se zaljubim i da pruzim svoje srce tom nekom ako me ne razume, vara, laze, mulja. Radije cu potraziti drugog.

Jupi na dc mi se dopada, venera u vodoliji... prijateljska, nekonvencionalna ljubav, mesec u skorpiji... emocije... Nije lose :)

onira_mas
16-08-2011, 10:40
Ja ne znam mnogo, ali znam da kada je neko ovako ,,Blizanac'', da je to igranka bez prestanka i da treba mnogo,mnogo strpljenja!
A osim toga, oni umeju da budu jako hladnokrvni i da odluke donose glavom a ne srcem ( moje iskustvo ). Bez obzira, jako su zabavni i interesantni i vreme sa njima je pravo uzivanje.

tatjanaj
16-08-2011, 10:47
Nisu svi isti Onira. Svaki muskarac ako je visi tip coveka i ako ume da voli u stanju je da se posveti zeni do kraja. Procitaj pozitivne i negativne strane Blizanaca. Blizanac jeste razuman i mozda je to i prednost u odnosu na one koji se cesto zaljubljuju. Ali, on kad se zaljubi, daje sve i nema vernijeg, pazljivijeg, recitijeg i sarmantnijeg muskarca od njega. Bar ih ja znam dosta. Cak i ovnova, a ne blizanaca. A oni primitivci su lazljivi, brbljivi, nepouzdani i neodgovorni... Ali, mozda ovaj covek nije takav. Nemoj da plasis zenu. Mozda ih je ljubav najzad pronasla.
Tinna, nemoj da se plasis i da zatvaras srce, ali budi oprezna.

onira_mas
16-08-2011, 10:54
Nisu svi isti Onira. Svaki muskarac ako je visi tip coveka i ako ume da voli u stanju je da se posveti zeni do kraja. Procitaj pozitivne i negativne strane Blizanaca. Blizanac jeste razuman i mozda je to i prednost u odnosu na one koji se cesto zaljubljuju. Ali, on kad se zaljubi, daje sve i nema vernijeg, recitijeg, sarmantnijeg muskarca od njega. Bar ih ja znam dosta. Cak i ovnova, a ne blizanaca. Nemoj da plasis zenu. Mozda ih je ljubav najzad pronasla.
Tinna, nemoj da se plasis i da zatvaras srce, ali budi oprezna.

Pa ne plasim je! Majke mi :) Samo kazem isto sto i ti - da bude oprezna i da eventualne emocije ne pokazuje isuvise, nisu oni ljubitelji ozbiljnog u samom startu.Samo neka bude uvek raspolozena i spremna za salu, smeh.

Ja trenutno proucavam jednog Blizanca/Devicu koji mi se jako,jako, jako dopada i pokusavam da dokucim kako treba da ga hendlujem i sve mi se vise cini da treba da igram kako on svira, posebno zbog tog podznaka u Devici. Kao duploj Lavici mi je tesko da ne pokazujem osecanja i strast iako ne spadam u neracionalne i nerazumne. Cak mi je i ,,oprostio'' jedan emotivni ispad - valjda to znaci da mu se svidjam ;)

tatjanaj
16-08-2011, 10:57
Sve je to individualno Onira. Ja znam dva blizanca koji su posle nekoliko meseci zaprosili svoje sadasnje zene i zive s njima sasvim lepo, bez da su i jednog trenutka flertovali, a kamoli prevarili. Nema to veze samo sa znakom, vec i sa merkurom, venerom, mesecom, te njihovim aspektima i, naravno, sa vaspitanjem. Mada, bas je jedan od te dvojice blizanaca (MO, MA, ME, SO u GE i to u 1.kuci, VE u TAU u 12... tipican blizanac. Od aspekata, dva, tri kvadrata) imao jako los odgoj, u smislu da mu je otac svakodnevno pio i maltretirao njegovu majku, a on, opet, susta suprotnost. Odrastao na selu, zavrsio fakultet, ozenio se s 25 i nikada nicim nije povredio svoju zenu. Ko bi rekao! Blizanci umeju biti jako pazljivi i kulturni prema onima koje vole :)

onira_mas
16-08-2011, 11:27
Sve je to individualno Onira. Ja znam dva blizanca koji su posle nekoliko meseci zaprosili svoje sadasnje zene i zive s njima sasvim lepo, bez da su i jednog trenutka flertovali, a kamoli prevarili. Nema to veze samo sa znakom, vec i sa merkurom, venerom, mesecom, te njihovim aspektima i, naravno, sa vaspitanjem. Mada, bas je jedan od te dvojice blizanaca (MO, MA, ME, SO u GE i to u 1.kuci, VE u TAU u 12... tipican blizanac. Od aspekata, dva, tri kvadrata) imao jako los odgoj, u smislu da mu je otac svakodnevno pio i maltretirao njegovu majku, a on, opet, susta suprotnost. Odrastao na selu, zavrsio fakultet, ozenio se s 25 i nikada nicim nije povredio svoju zenu. Ko bi rekao! Blizanci umeju biti jako pazljivi i kulturni prema onima koje vole :)

znam Tajci, znam!! I ne samo jako pazljivi i kulturni, nego bas bas prava gospoda sa predivnim manirima! Evo ti natalna od ovog mog! Luda sam koliko mi se dopada ali ne zelim mnogo da pokazujem! ;)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=o2lfile0aRUZ2-u1282652739&nhor=2&go.x=20&go.y=12&go=Go

I Tinna, oni vole damske tipove ali da ujedno budu i zene-zmajevi :)

tatjanaj
16-08-2011, 11:33
Taj tvoj ima mesec u devici, mars u biku, veneru u ovnu... Nije bas i da ne voli da ne zna na cemu je, sto ne znaci da svaki minut treba da mu pricas da ga volis. Uostalom, to se oseca. Nekad su reci suvisne. Bitno je da vam je lepo zajedno, da te postuje, da je pazljiv, jednom recju, da te voli :)

onira_mas
16-08-2011, 11:45
Taj tvoj ima mesec u devici, mars u biku, veneru u ovnu... Nije bas i da ne voli da ne zna na cemu je, sto ne znaci da svaki minut treba da mu pricas da ga volis. Uostalom, to se oseca. Nekad su reci suvisne. Bitno je da vam je lepo zajedno, da te postuje, da je pazljiv, jednom recju, da te voli :)

Uh, itekako zna na cemu je. A ja resih da prvi put u zivotu igram kako neko drugi svira jer mi se cini da voli da kontrolise situaciju, sto se kosi sa mojom prirodnom zeljom za dominacijom, ali za sve postoji prvi put! :) E sad, treba doneti odluke...
Moja prijateljica koja je je udata za jednog Blizanca uvek govori da ih treba pustiti da misle da su sami doneli odluke ;)

tatjanaj
16-08-2011, 11:56
Uh, meni blizanci nikako ne bi odgovarali, sem ako bi sinastrija pokazivala drugacije. Jeste da bi se moj merkur, neptun mesec i pluton slagali s blizancima, ali bi morao da ima i nesto zemlje i vode zbog mog sunca i venere. Inace, prilicno sam stroga i dominantna, a uz to volim odgovorne, verne, pazljive, osecajne i strastvene muskarce. Jarac, sa so0ma u jarcu i venerom u sco. Sve ili nista :) Ali, svaki pravi muskarac ce pustiti zenu da dominira i da sve bude po njenom, bar prividno :) Sigurno nece glumiti macho tipa koji ce ocekivati da mu se zena pokorava, ili, ne daj boze, omalovazati i povredjivati zenu na bilo koji nacin, sto se svakako razlikuje od spustanja na zemlju, ako neko previse poleti. Mada, sa svojim Saturnom, pre cu ja biti ta koja spusta, nego neko koga treba prizemljivati :)

tinna-bg
16-08-2011, 17:44
Onira Mas nisi me ni malo uplasila, cak mislim da si i u pravu :) Meni nije problem pratiti jednog blizanca, jer i sama kao sto sam rekla vec imam puno planeta u vazduhu, i ja sama sam nestabilna. Ako se upletem sa tipom koji je isto tako nestabilan, eto vrzinog kola...ili ti igre bez granice :D :D
Nije meni probelem da se igram...ja cak to obozavam...ali do odredjene granice...
Ovaj mi je enigma, zato sto je vatra/vazduh...a jupiter u jarcu..(vladar asc-a)...taj moze biti sta god pozelis :D :D

natalija67
16-08-2011, 18:02
Pa ne plasim je! Majke mi :) Samo kazem isto sto i ti - da bude oprezna i da eventualne emocije ne pokazuje isuvise, nisu oni ljubitelji ozbiljnog u samom startu.Samo neka bude uvek raspolozena i spremna za salu, smeh.

Ja trenutno proucavam jednog Blizanca/Devicu koji mi se jako,jako, jako dopada i pokusavam da dokucim kako treba da ga hendlujem i sve mi se vise cini da treba da igram kako on svira, posebno zbog tog podznaka u Devici. Kao duploj Lavici mi je tesko da ne pokazujem osecanja i strast iako ne spadam u neracionalne i nerazumne. Cak mi je i ,,oprostio'' jedan emotivni ispad - valjda to znaci da mu se svidjam ;)

Evo, to sam ja......:D...ali to je samo oprez kod mene Blizanac -Rak, nisam sigurna odmah da li je on taj sa kim bih ja mogla...
A kasnije, ako ga zavolim..uuuuuuu....otici cu u off..:o

tinna-bg
23-08-2011, 14:53
Eeee, nije me dugo drzalo...odljubila sam se :( Samo tako, sinoc, izasla sa njim i pitala se sta cu ja ovde...nije mi bilo to to...

tatjanaj
23-08-2011, 14:56
Sta te briga Tinna. Ako nije to to, ima i drugih. Kad se jedna vrata zatvore, uvek se druga otvore. Najbitnije je da si s nekim ko te ume nasmejati i usreciti.

cvetak
23-08-2011, 15:05
Eeee, nije me dugo drzalo...odljubila sam se :( Samo tako, sinoc, izasla sa njim i pitala se sta cu ja ovde...nije mi bilo to to...

Jaooo blago tebi, ja se zaljubim 1 u par godina i onda me ne pusta ni kad je odavno trebalo :D

Jesi li sigurna da nije samo trenutno nesto?

Mislim da i zaljubljenost mi sami moramo da donekle "odrzavamo" (ako kod nekog stalno trazis mane, to ces samo i videti ;) ).

tatjanaj
23-08-2011, 15:15
Jaooo blago tebi, ja se zaljubim 1 u par godina i onda me ne pusta ni kad je odavno trebalo :D

Mislim da i zaljubljenost mi sami moramo da donekle "odrzavamo" (ako kod nekog stalno trazis mane, to ces samo i videti ;) ).

Ima ljudi koji se zaljube svaki dan u drugu zenu/muskarca. Ne znam kako im to uspeva. Mislim da covek ne moze biti zaljubljen u dve osobe u isto vreme, a kamoli danas u jednu, sutra u drugu... Mada to i nije prava ljubav. Vise neki trenutni impuls koji nas obuzme. Takvi ljudi ili nisu za ljubav ili traze savrsenstvo. Mada imam jednog druga koji je ceo zivot isao od jedne do druge i kad sam ga pitala sto se ne skrasi, rekao je: "Trazim pravu" :) A onda je dosao i taj dan. Upoznao je zenu koja je po svim pitanjima bila ok. I lepa i dobra i pametna i uspesna, jednostavno, kompletna osoba. I volela ga je. Ali, opet nije bio zadovoljan :)

Ja kad se zaljubim drzi me jako dugo i uvek se trudim da, sto ti kazes, odrzim tu zaljubljenost. Ali naravno, za sve je potrebno dvoje.

cvetak
23-08-2011, 15:28
Da bas tako. Sve zavisi i sta ko trazi i zeli...

Beba977
23-08-2011, 16:41
.
Iste smo..:D

cvetak
23-08-2011, 17:21
Jao bebo sad ti vidim kartu, koja je jako slicna ovom mom sadasnjem/bivsem ne znam ni kako da nazovem decku :D

Pa naravno kad imas Pl180Ve0Ma u ovnu i sve to u sekstilu sa Sa

tinna-bg
23-08-2011, 17:27
Ja mislim da ovo kod mene i nije bila zaljubljenost, samo neka euforija, pomesana sa pozudom koja daje taj neki lep osecaj, koji sam ja nazvala zaljubljenoscu.
Ne trazim mane, nikad nisam tako funkcionisala, ali pratim svoje osecaje i rukovodim se njima...jedini je problem sto su oni trenutno vrlo nestabilni, i to sto sam ja previse usmerena na sebe. Stvarno neko mora da me izuje iz cipela da bih se ja vezala...
Dobro je samo sto sam tu moju nestabilnost pre pripisivala muskarcima, ono u fazonu, svi su losi, a sada sam svesna da je do mene :D Toliko sam se opametila :D

natalija67
23-08-2011, 19:56

Ehej, tako sam se i ja osecala...bas je grozan osecaj jel da, upravo je juce pocelo...
ali sam ja onda malo kopala da vidim sta je tome razlog, a to je sledece...

tranzitna VE pravila je opoziciju sa NE....a to kaze ako hoces da postanes zanesen, zaljubljen , da letis na oblacima i ne skidas ruzicaste naocare, onda zazmuri i tako ce ti i biti, ili popij nesto pa neces videti tog nekog koga hoces da zavedes...a on ti se bas i ne svidja narocito...

a drugi nacin da se ovaj aspekt ispolji jeste da otvoris oci i dobro pogledas onog s kim si bio, ili hoces da budes, jer moze upravo da se desi ono sto i nama...da vidimo da to nije to i razocaramo se...pogledamo NE u oci...kad ono bljak!

Eeee, al ne dam se ja tako lako kad nam je JU jos uvek oko MO...Nego ta VE upravo je ukoracila u Devicu, jesi li osetila kako si odjednom stala na zemlju i pocela sve da analiziras, kako se ti osecas, te nije bas tako zanosan kako sam do juce mislila, a sta ako ovo, a sta ako bude onako....ili a sta ako se ja ipak njemu dovoljno ne svidjam, nego me zezne.....Ali , to je privremeni aspekt...kad budes istrosila sva ta pitanja, videces ovaj JU opet ce da deluje;)

Meni se to isto desilo juce, vidim ovog mog i kazem otkud njemu toliko mladeza po ledjima, pa i ne mirise mi danas nesto bog zna kako, pa ko zna sta on misli o meni...Prosto sam bila zacudjena sobom...E sad kad ovo znam, danas sam malo opustenija, i opet mi se vraca zanos...hehe
Valjda ce i tebi..:) samo da ova VE malo zaplovi dalje i ucvrsti se u Devici i prodje ta opozicija sa NE...jer ti si drzala otvorene oci!!!
A mozda je ipak do Blizanca, ko bi ga znao..javices nam za par dana...ili bar kad VE udje u Vagu...

tinna-bg
23-08-2011, 21:47
Ehej, tako sam se i ja osecala...bas je grozan osecaj jel da, upravo je juce pocelo...
ali sam ja onda malo kopala da vidim sta je tome razlog, a to je sledece...

tranzitna VE pravila je opoziciju sa NE....a to kaze ako hoces da postanes zanesen, zaljubljen , da letis na oblacima i ne skidas ruzicaste naocare, onda zazmuri i tako ce ti i biti, ili popij nesto pa neces videti tog nekog koga hoces da zavedes...a on ti se bas i ne svidja narocito...

a drugi nacin da se ovaj aspekt ispolji jeste da otvoris oci i dobro pogledas onog s kim si bio, ili hoces da budes, jer moze upravo da se desi ono sto i nama...da vidimo da to nije to i razocaramo se...pogledamo NE u oci...kad ono bljak!

Eeee, al ne dam se ja tako lako kad nam je JU jos uvek oko MO...Nego ta VE upravo je ukoracila u Devicu, jesi li osetila kako si odjednom stala na zemlju i pocela sve da analiziras, kako se ti osecas, te nije bas tako zanosan kako sam do juce mislila, a sta ako ovo, a sta ako bude onako....ili a sta ako se ja ipak njemu dovoljno ne svidjam, nego me zezne.....Ali , to je privremeni aspekt...kad budes istrosila sva ta pitanja, videces ovaj JU opet ce da deluje;)

Meni se to isto desilo juce, vidim ovog mog i kazem otkud njemu toliko mladeza po ledjima, pa i ne mirise mi danas nesto bog zna kako, pa ko zna sta on misli o meni...Prosto sam bila zacudjena sobom...E sad kad ovo znam, danas sam malo opustenija, i opet mi se vraca zanos...hehe
Valjda ce i tebi..:) samo da ova VE malo zaplovi dalje i ucvrsti se u Devici i prodje ta opozicija sa NE...jer ti si drzala otvorene oci!!!
A mozda je ipak do Blizanca, ko bi ga znao..javices nam za par dana...ili bar kad VE udje u Vagu...

Ne znam sta je, ali osecaj jeste racoravajuci...razocaras se u sebe i svoju procenu. Jednostavno samo mi je sinulo da se ne vidim u buducnosti pored njega, on nije neko koga bih mogla jako i duboko da volim, jer on sam ne zna da da tu emociju. On je za smeh...ali meni smeha u zivotu ne fali, da bih to od nekog trazila...
On nije za mene....

natalija67
23-08-2011, 22:04
Ne znam sta je, ali osecaj jeste racoravajuci...razocaras se u sebe i svoju procenu. Jednostavno samo mi je sinulo da se ne vidim u buducnosti pored njega, on nije neko koga bih mogla jako i duboko da volim, jer on sam ne zna da da tu emociju. On je za smeh...ali meni smeha u zivotu ne fali, da bih to od nekog trazila...
On nije za mene....

Ma ok , naici ce neko bolji...:)...sad ce Jupi retro pa ce opet od nove godine da krene...mozda ovaj put bude bolje

jadrankar
23-08-2011, 22:22
On nije za mene....

Tinna bg Saturn ti je u egzaktnoj konjukciji Asc i to je taj osecaj razocaranosti.Mozda i neki strah ,zelja da se pobegne .Ako se on pojavio krajem Jula tada je Saturn isao preko tvog Sunca ,dao je signal da je pronasao tvog buduceg supruga,Cekaj da vidis sta ce se dogadjati krajem Oktobra kad prelazi preko Venere.zaljubices se ko mlado majmunce.u stvari i sad si zljubljena ali si u strahu pa nisi ni svesna emocija.osetila si ti u startu da je tu nesto cudno i sama si rekla nije ti se skoro desilo tako nesto.Zivi bili pa videli .Sve i da hoces od ove veze ne mozes pobeci.Sudbina il ko zna sta li je .Zvaces ti mene na svadbu vidim ja.

andjelikadepeures
23-08-2011, 22:40
Sve i da hoces od ove veze ne mozes pobeci.Sudbina il ko zna sta li je .Zvaces ti mene na svadbu vidim ja.

pa ce da te docheka sachmarom :D :D :D

jadrankar
23-08-2011, 22:43
pa ce da te docheka sachmarom :D :D :D

Moze da gadjamo Jabuku

andjelikadepeures
23-08-2011, 23:01
eee... ja za jabuku i zaboravila....

natalija67
24-08-2011, 08:06
Tinna bg Saturn ti je u egzaktnoj konjukciji Asc i to je taj osecaj razocaranosti.Mozda i neki strah ,zelja da se pobegne .Ako se on pojavio krajem Jula tada je Saturn isao preko tvog Sunca ,dao je signal da je pronasao tvog buduceg supruga,Cekaj da vidis sta ce se dogadjati krajem Oktobra kad prelazi preko Venere.zaljubices se ko mlado majmunce.u stvari i sad si zljubljena ali si u strahu pa nisi ni svesna emocija.osetila si ti u startu da je tu nesto cudno i sama si rekla nije ti se skoro desilo tako nesto.Zivi bili pa videli .Sve i da hoces od ove veze ne mozes pobeci.Sudbina il ko zna sta li je .Zvaces ti mene na svadbu vidim ja.

Ajao, ja sam potpuno zaboravila da joj SA uskoro dolazi u kontakt sa VE, ma da bre, to je to..:)..samo se uplasila a zbog ove VE u Devici, previse analizira i malo se hladi...Al proci ce to...hehe

tinna-bg
24-08-2011, 12:39

Da upoznala sam ga bas kad je saturn egzaktno u minut bio a mom suncu, ali ne vidim sebe u buducnosti sa njim. Nije to on. On je neko ko nije bio zanjen, nema decu, i zeli ih. Ja ne zelim vise dece.
To je ipak jedan veoma bitan zivotni cilj gde ne ne poklapamo, i gde se ne prave kompromisi.
Tako da on nije moj buduci muz :)
On je mene jako fizicki privukao, odavno mi se nije desilo da me neko tako jako fizicki privuce, jer naravno sa godinama prerastes tu fazu i trazis nesto vise od samog fizickog izgleda.

A i ima neko novi ko pocinje da me impresionira, i to na neki drugi nacin, neko ko me impresionira svojim stavovima, nacinom na koji ih iskazuje, svojom inteligencijom...
Taj pak ima sve planete u devici :) Devica podznak blizanac, sa merkurom u devici. Stvarno je izuzetno promocurna osoba koja se prelepo izrazava, tako retko u danasnje vreme kad je sve "vrh, bate, znaci, brate, tebra"...
Venera mu je u vagi, a mesec, ne znam da li je u devici ili vagi...treba se znati bas tacan u minut tacan sat rodjenja...

Sinastrija nam nije neka, mnogo je bolja sa ovim blizancem.

pa ce da te docheka sachmarom :D

Nema svadbe...nema sacmare :D

jadrankar
24-08-2011, 12:57
Ajao, ja sam potpuno zaboravila da joj SA uskoro dolazi u kontakt sa VE, ma da bre, to je to..:)..samo se uplasila a zbog ove VE u Devici, previse analizira i malo se hladi...Al proci ce to...hehe

Sacekaj ti ipak Oktobar pa ces videti.I ja sam sa mojim muzem bila u vezi kad je Saturn presao preko Sunca ,zabavljali se 15 dana ,(moja 15 god) zatim se 5 godina nismo videli ,al eto nasli se ,zabavljali se 1 1/2 dana i na kraju se vencali

cvetak
24-08-2011, 13:01
Jao jadranka vi mi sad raspirujete nadu :), ja sam upoznala momka kad mi je Sa bio na So, i zaljubila se do usiju, najkomplikovanija prica koju sam imala i zavrsila se i sad smo samo u povremenom kontaktu, svako svoj zivot zivi...ali ako se udam nekada za njega javljam :D

andjelikadepeures
24-08-2011, 13:22
Nema svadbe...nema sacmare :D

ovo me podseca na period kad sam upoznala svog ex dragog, koga sam kasnije volela vishe od svih i svega na svetu...
a medju osnovnim pomislima mi je bila: "Boze, ja sa ovim chovekom ne mogu ni da se druzim! Nepodnoshljiv je!" :D :D :D i chinila sam sve samo da me se otkachi :D

natalija67
24-08-2011, 19:11
ovo me podseca na period kad sam upoznala svog ex dragog, koga sam kasnije volela vishe od svih i svega na svetu...
a medju osnovnim pomislima mi je bila: "Boze, ja sa ovim chovekom ne mogu ni da se druzim! Nepodnoshljiv je!" :D :D :D i chinila sam sve samo da me se otkachi :D

Hajde da je pustimo, neka se slegnu utisci..Mozda stvarno nije to to...
Ali tema neka ostane otvorena za svaki slucaj..:)

tinna-bg
06-10-2011, 12:17
Slazem se da tema treba da ostane otvorena :)
Bliznaci su ipak cudna sorta...

Ovom "mom" sam rekla...par dana pauze (da se ne vidimo, ne cujemo, bla, bla) Jednostavno moram da vidim da li mi nedostaje, i za sada ne..
Usao je neko nov u moz zivot. Nov/star...znamo se iz gimnazije :)
Devica-blizanac sa merkurom u devici. Napokon neko ko ima dobro postavljenog vladara natalne. Venera u vagi. Vladar dc-a jupiter, u strelcu.. lepo postavljene planete.

Saturn mu je egzakton na asc...sto ja volim te, stvarno, ne znam zasto ali me jako privlace osobe da saturnom na asc...valjda ta ozbiljnost i stabilnost koju ja nemam mene privlaci. I onaj moj bivsi (od pre dve godine), ito ima saturn na asc...

Blizanac je zavrsio...slao mi neke pateticne porukice..bla..bla...
Mislila sam da cu ja biti ta koja ce BIPPP u tom odnosu...ali ispade da je on...zaljubio se bio...

Nego...imam novog...sa kojim sam usla u neobaveznu vezicu...ne ocekujem nista...ali mu je natal WOW zanimljiv...

Ima egzatan trigon venere i meseca (omiljen medju zenama)...vazda bio...javna licnost...konjukcija venere i jupitera u trigonu sa mesecom...mogu samo reci Vauuuu

Njegov natala..(ovaj put moram da prekrsim etiku i stavim natal ose osobe, jer mi je fascinantan...i on i njegov natal)..

Njegov natal...
http://imageshack.us/f/404/dusan.gif/

TigaBg
06-10-2011, 12:57
Blizanac je zavrsio...slao mi neke pateticne porukice..bla..bla...
Mislila sam da cu ja biti ta koja ce BIPPP u tom odnosu...ali ispade da je on...zaljubio se bio...

Nego...imam novog...sa kojim sam usla u neobaveznu vezicu...ne ocekujem nista...ali mu je natal WOW zanimljiv...

Ima egzatan trigon venere i meseca (omiljen medju zenama)...vazda bio...javna licnost...konjukcija venere i jupitera u trigonu sa mesecom...mogu samo reci Vauuuu

Njegov natala..(ovaj put moram da prekrsim etiku i stavim natal ose osobe, jer mi je fascinantan...i on i njegov natal)..

Njegov natal...
http://imageshack.us/f/404/dusan.gif/

Tvrdoglav, istrajan, ali mu sve manje-više ide na ruku. Umetnik?

limunada
06-10-2011, 13:02
MO u ribama :eek: ne volim kod muski kad ima mo u ribama suvise mi je emotivan,osljetljiv do bola uzas i jos pravi trigonom u vodenim :rolleyes:

tinna-bg
06-10-2011, 13:13
Tvrdoglav, istrajan, ali mu sve manje-više ide na ruku. Umetnik?

Ja bih rekla uporan...bar za onaj segment koji sam ja upoznala :D
Nekad bio osnivac jedne relativno popularne beogradske grupe...sada voditelj....
Ne znam kako smo se privukli ako gledamo astroloski...sinastrija nam je ocaj..
Mozda zato sto smo slicni..
Njemu je mars vladar asc-a u skorpiji..u sedistu u prvoj kuci..
Meni venera..u vagi..u prvoj kuci..
Samoljublje...:D

MO u ribama :eek: ne volim kod muski kad ima mo u ribama suvise mi je emotivan,osljetljiv do bola uzas i jos pravi trigonom u vodenim :rolleyes:

Ne znam...vise mislim da se ovaj njegov Mo u ribama manifestuje kroz drugu simboliku...nego kroz osetljivost..

Rad na filmu, Tv-u, sklonost duvanju i picu..muzika...

limunada
06-10-2011, 13:19
sklonost duvanju i picu..muzika...

ovo se slazem :D

al opet ne volim u ribama...tako je najbolje izbjegavat

tatjanaj
06-10-2011, 13:25
Moj bivsi muz je u podznaku ribe. I zaista je bio u svom nekom svetu. Ima smisla za poeziju, ali se, nazalost, nikada time nije bavio. Vise je voleo drustvo i kafanu. Imam i druga koji je riba u horoskopu. Jako cesto menja raspolozenje, no uglavnom je tugaljiv, voli da popije... sav je nekako, kako bih rekla, neodredjen.

tinna-bg
06-10-2011, 13:33
Moj bivsi muz je u podznaku ribe. I zaista je bio u svom nekom svetu. Ima smisla za poeziju, ali se, nazalost, nikada time nije bavio. Vise je voleo drustvo i kafanu. Imam i druga koji je riba u horoskopu. Jako cesto menja raspolozenje, no uglavnom je tugaljiv, voli da popije... sav je nekako, kako bih rekla, neodredjen.

Moj bivsi momak koga sam jako volela je isto bio riba u podznaku..isto je bio u svom svetu, cesto menjao raspolozenja..a moj bivsi muz mesec u ribama...isto ko da si njega opisala..
Bas sam davno na ovom sajtu na nekoj temi polemisala zasto mene jako privlace muskarci koji imaju nesto u ribama...
Svaki bitan u mom zivotu je imao ili mesec ili asc u ribama...i dosla sam do zakljucka da je to zbog antiscija...to je to neko privlacenje na nesvesnom nivou...

Ne volim ni ja te sa necim u ribama...ali se na kraju uvek za takog zalepim...

tatjanaj
06-10-2011, 13:36
Meni je DC u ribama, a mom bivsem muzu je ascedent u ribama. Tako da su mi te ribe jednim delom bile i sudjene. Ali eto, rastali smo se, jer ne volim nesto ribe za partnere.

tinna-bg
06-10-2011, 13:41
Meni je Dc u ovnu i nikad nisam bila u nekoj ozbiljnoj vezi sa nekim ovnom...

Ali je zato svaki moj bivsi (mislim na one znajcajnije) bio odlicno opisan mojom sedmom kucom i mojim marsem u vodoliji...

Bivsi muz mi je dupla skorpija sa mesecom u ribama...

limunada
06-10-2011, 14:00

i moj bivsi decko bio u podznaku riba,ve u ribama mo u skorpiji
volio je drustvo,kafane i cak je volio kockati..bio je dobar,zabavan samo kad popije to mi smeta :(zato sam ga ostavila...
izbjegava svadje,tih je,povucen..meni treba neki jak muskarac

a drugi prijatelj rak/riba sa mjesecom u ovnu i ve u blizanci al ne pije nikad doma samo ponekad sa drustvom al rijetko...pravi je domacin

tatjanaj
06-10-2011, 14:38
Nemam pojma.. Kao prijatelji, ribe su mi mnogo bolje, a emotivno... mi bas ne odgovaraju. Ne bih vise mogla biti u vezi s nekim ko ima bilo sta u ribama. Mozda planetu, dve, samo da se ta riba ne oseti previse.

Tristran
06-10-2011, 14:39
I da li se pali na onaj fazon...sto duze cekam (znate na sta mislim) vise sam zainteresovan...ako je to....da cekam onda tri meseca, samo da se on bas bas primi

Da ceka? Da ceeeeka? Da ceeeeeeeka?

Ovan /Strelac sa stelijumom u Blizancima da ceka???

Onda ja ne poznajem svoj znak, a ni Ovnove ni Strelceve.

Kada sam se ja jedini i poslednji put internetski zaljubila na nevidjeno
(dejstvo stihova i romanticnih pesama na moje slabe zivce, nista vise)
jedva sam izdrzala glupava tri meseca da ga ne vidim...a onda kad je on odlozio i taj susret, pravdajuci se raznim glupostima, ja sam sve raznela, svojom krivicom, kao bombom, za jedan dan...
Maltretirala sam ga posle nedeljama i zajebavala ga javno zbog laganja i prodavanja magle...

Bila sam uvredjena do kostiju.

Sto se mene tice, idealan mi je bas neki vatreni astroloski tip: video me,
popricali, trazio mi broj telefona, izasli negde, smuvali se i tacka.

Dok mi neko nabija ceznju, ja se zaljubim jos tri puta.
Ma ajde molim te, ako ista mrzim, to je cekanje.

tatjanaj
06-10-2011, 14:42
Ja umem da cekam, ali ne predugo.

Tristran
06-10-2011, 14:47
Mene treba vatati na brzaka. :)

Ne dozvoliti mi da razmisljam.

Ako me neko ne zgrabi u akutnoj fazi,
nista od toga, temperatura naglo pada sa 40 na 35...

Jos ako me namerno kulira, moze samo da izazove revolt i prezir.

Ukratko : izvini, ali takvi tipovi, kad im je stalo, su jako brzi i efikasni,
i ne cekaju nista, niti vole da ih pustis da previse cekaju.
Iz mog iskustva sa Ovnovima makar.

tatjanaj
06-10-2011, 14:51
Treba razmisljati, ali ne preevise :) A te sto te kuliraju nemoj da prezires. To samo znaci da niste jedno za drugo.

limunada
06-10-2011, 14:54
Nemam pojma.. Kao prijatelji, ribe su mi mnogo bolje, a emotivno... mi bas ne odgovaraju. Ne bih vise mogla biti u vezi s nekim ko ima bilo sta u ribama. Mozda planetu, dve, samo da se ta riba ne oseti previse.

ne kuzim kazes da su ti ribe mnogo bolje a ne bi mogla biti u vezi s nekim :confused: ako je riba a nema planete u vodenim isto je previse emotivan i dosadan do bola...

e moj idealan muskarac bi bio vaga sa mjesecom u strijelci i venera u djevici eto to je moj tip :D
tad sam rekla u sebi "WOW vidi kako je zgodan decko" a kad mi je reko za godiste premlad :(

tatjanaj
06-10-2011, 14:56
Ribe su mi bolje kao prijatelji, nego za nesto vise od toga. Ne mogu biti u vezi s prijateljima. Prijatelji su prijatelji, a ljubav je ljubav. To sam rekla, tj. napisala :)

limunada
06-10-2011, 15:00
Ribe su mi bolje kao prijatelji, nego za nesto vise od toga. Ne mogu biti u vezi s prijateljima. Prijatelji su prijatelji, a ljubav je ljubav. To sam rekla, tj. napisala :)

da da razumila,ali si i rekla "Mozda planetu, dve" ko ima planete u vodenim je katastrofa bilo bi bolje da je u raku a ne u ribama il skorpion :rolleyes:

skorpija_strelac
06-10-2011, 15:02
ja koliko ne volim blizance na kraju ce mi zapasti neki

tinna-bg
06-10-2011, 15:06
Mene treba vatati na brzaka. :)

Ne dozvoliti mi da razmisljam.

Ako me neko ne zgrabi u akutnoj fazi,
nista od toga, temperatura naglo pada sa 40 na 35...

Jos ako me namerno kulira, moze samo da izazove revolt i prezir.

Ukratko : izvini, ali takvi tipovi, kad im je stalo, su jako brzi i efikasni,
i ne cekaju nista, niti vole da ih pustis da previse cekaju.
Iz mog iskustva sa Ovnovima makar.

Draga moja Tristen...obozavam tvoje postove :)

Taj sa pocetka teme je otisao u aleju "bio sam 5 minuta u njenom zivotu i pamti cu je vecno":D :D
Da u pravu si..ovnovi su bas zaljubljivi...ali pale se na toplo/hladno...bar ovaj sa pocetka price...
Ko i svaki muskarac, interesantno mu je samo ono do cega nece lako dodji...

da da razumila,ali si i rekla "Mozda planetu, dve" ko ima planete u vodenim je katastrofa bilo bi bolje da je u raku a ne u ribama il skorpion :rolleyes:

Mozes li mi objasniti zasto katastrofa...po koga katastrofa...
I kako mozes u isti kos da stavljas sve vodene znake?
Ne moze se jedan rak porediti sa jednim skorpionom...

limunada
06-10-2011, 16:11
za muskarac brak ce bit katastrofa!

skloni su picu,emotivni su,preosjecajni,cesto negativno raspolozeni,

a rakovi muskarci su privrzeni domu i obitelj...:D

jedan prijatelj rak/riba za mjesecom u ovnu venera u blizanci pravi je domacin zbog raka al je predosadan zbog podznak riba
a drugi prijatelj djevica/djevica za mjesecom u ribama voli kafane,voli da pije,preosjecajan je,dosadan....
treci prijatelj jarac za mjesecom u vagi,venera u ribama voli da pije,kafane,drustvo,

eto zato ne volim ribe u planetu i u znaku/podznak jer su predosadni i skloni u picu!
vala takav muskarac mi ne treba ;)

kao prijatelj su stvarno super al u vezi il muz nikako!!!

andjelikadepeures
07-10-2011, 16:38
Da ceka? Da ceeeeka? Da ceeeeeeeka?

Ovan /Strelac sa stelijumom u Blizancima da ceka???

Onda ja ne poznajem svoj znak, a ni Ovnove ni Strelceve.

Kada sam se ja jedini i poslednji put internetski zaljubila na nevidjeno
(dejstvo stihova i romanticnih pesama na moje slabe zivce, nista vise)
jedva sam izdrzala glupava tri meseca da ga ne vidim...a onda kad je on odlozio i taj susret, pravdajuci se raznim glupostima, ja sam sve raznela, svojom krivicom, kao bombom, za jedan dan...
Maltretirala sam ga posle nedeljama i zajebavala ga javno zbog laganja i prodavanja magle...

Bila sam uvredjena do kostiju.

Sto se mene tice, idealan mi je bas neki vatreni astroloski tip: video me,
popricali, trazio mi broj telefona, izasli negde, smuvali se i tacka.

Dok mi neko nabija ceznju, ja se zaljubim jos tri puta.
Ma ajde molim te, ako ista mrzim, to je cekanje.

bash tako.
a te shto bi da se igraju i ne znaju da l' su doshli il' su posli momentalno eliminishem, pa nek za@ebavaju neku drugu.

tinna-bg
11-10-2011, 21:11
Ja upoznala novog :) Sta cu vredna sam...:D

Dobru sinastriju sam imala sama sa onim koga dugo nisam mogla da prepolim, i sada sa ovim...ja sam odusevljena...kako lepa sinastrija...
On je nekako za nijansu vise zagrejan nego ja...ali videcemo

Molim Vas pogledajte sinastriju...

http://imageshack.us/f/338/sinastrija1.gif/

Gloria
11-10-2011, 21:46
Blago tebi...

tinna-bg
11-10-2011, 22:16
Da li ti naslucujem ironiju i cinizam u tvom komentaru...Gloria?

ivanam
11-10-2011, 22:40
Sjajna vam je sinastrija ,sa VeMo.MoSo,i trigonima izmedju Ma i Ve ,super.Svi losi aspekti su manje-vise generacijski,tako da srecno,ovo obecava!

Gloria
11-10-2011, 22:46
Da li ti naslucujem ironiju i cinizam u tvom komentaru...Gloria?

Ne, baš mi je drago ako si se zaljubila, ne znam odakle ti to nasluti ironiju i cinizam...

nedda
11-10-2011, 23:02
Ovde ima svacega neceg lepog...verovatno nekakvi problemcici u komunikaciji, nisu nesavladivi (tvoj i njegov vladar 3. kuce)

tinna-bg
12-10-2011, 23:15
Ovde ima svacega neceg lepog...verovatno nekakvi problemcici u komunikaciji, nisu nesavladivi (tvoj i njegov vladar 3. kuce)

Neddo bravo, znamo se pet dana i vec se prepiremo ko da se znamo pet meseci...komunikacija sam je "ja u klin, on u plocu"...

Ne, baš mi je drago ako si se zaljubila, ne znam odakle ti to nasluti ironiju i cinizam...

Izvini ako sam pogresila...nisam se zaljubila, samo sam upoznala nekog novog, svidja mi se nasa sinastrija iza sada to je sve...

Gloria
13-10-2011, 00:51
Drago mi je da je tako...Nema potrebe da se izvinjavaš, desi se svakom da pogreši. :)