Jos jedan psiho [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Jos jedan psiho

mini_mimi
13-08-2011, 02:08
Evo ja cu da stavim jednu natalnu kartu...Muskarac je u pitanju.Cudan. Neka neko proba da otkrije cime se bavi i koji je njegov "problem"....a ja cu da otkrijem kasnije o cemu se radi :-)

http://tinypic.com/view.php?pic=33lpncg&s=7

expulseza3
13-08-2011, 02:16
Evo ja cu da stavim jednu natalnu kartu...Muskarac je u pitanju.Cudan. Neka neko proba da otkrije cime se bavi i koji je njegov "problem"....a ja cu da otkrijem kasnije o cemu se radi :-)

http://tinypic.com/view.php?pic=33lpncg&s=7

A zasto ti mislis da je on psiho...?:confused:
Ne mogu bas tacno da pogodim profesiju,ali cime god da se bavi,veliki deo njegovih poslova niko ne zna.Karijera mu je bitna kao i ljudi u njegovoj okolini,bitno mi je da su to osobe koje mogu da mu pomognu u afirmaciji.;)
A inace ovaj covek ce imati mnostvo zena i veza i vezica,ako je ozenjen postoji mogucnost za razvod,ali ukratko voli da ima te veze,a u principu mu one nista ne znace...:cool:

mini_mimi
13-08-2011, 02:23
Zato sto se tako ponasa....
Nije ozenjen,veoma je popularan,javna licnost....

veliki deo njegovih poslova niko ne zna.

tacno

expulseza3
13-08-2011, 02:33
Zato sto se tako ponasa....
Nije ozenjen,veoma je popularan,javna licnost....

Mini....njemu je bolje da se fokusira na te "tajne poslove",jer on na ovim javnim gubi sigurno.Ili to nikada nije ono kako je on ocekivao...;)

Kako se on to ponasa...?Nije mi jasno..?:confused:

tatjanaj
13-08-2011, 02:36
Ne znam sta je ovo. Jedna moja prijateljica je isto imala problem s nekim... Ona nije imala pojma ko je on, a on je znao i njen broj, i adresu, i sve.... Znaci, jedno vreme nije mogla da dise od njega.... Srecom, pa je vise ne proganja.

mini_mimi
13-08-2011, 02:45
Mini....njemu je bolje da se fokusira na te "tajne poslove",jer on na ovim javnim gubi sigurno.Ili to nikada nije ono kako je on ocekivao...

Kako se on to ponasa...?Nije mi jasno..?

Neka proba neko,pa ako ne uspe da poveze,napisacu :-)

Ne znam sta je ovo. Jedna moja prijateljica je isto imala problem s nekim... Ona nije imala pojma ko je on, a on je znao i njen broj, i adresu, i sve.... Znaci, jedno vreme nije mogla da dise od njega.... Srecom, pa je vise ne proganja.

Ma ja znam ko je on....i oduvek mi je bio cudan(moj instinkt nikada ne vara,ali nikada nije omanuo)..i bio je prividno normalan,dok nije otkrio polako svoje pravo lice. U poslednje vreme se i drogira.

Žnji
13-08-2011, 03:01
Ово ни Леми Дупор не би погодио. Просветли нас. Ево, ја поједох нокте јер не могу ни издалека да погодим.

dupliblizanac
13-08-2011, 03:36
Neka proba neko,pa ako ne uspe da poveze,napisacu :-)

Ma ja znam ko je on....i oduvek mi je bio cudan(moj instinkt nikada ne vara,ali nikada nije omanuo)..i bio je prividno normalan,dok nije otkrio polako svoje pravo lice. U poslednje vreme se i drogira.

Ma nemoj da zezas da cak i to radi...;)

mini_mimi
13-08-2011, 03:55
Pa ako je tebi drogiranje normalno,onda......svaki komentar je suvisan......pritom je to najnebitnija stvar u svemu......
ja sam ovo stavila,jer ako niko ne uspe da pogodi,prikljucicu se Ageni u razmisljanju da li je astrologija uopst pouzdana

Aeria Gloria
13-08-2011, 12:08
nisam sigurna da li je decko psiho, pri tome moras dobro da objasnis šta znači psiho, imala sma prilike da upoznam i sarađujem sa sociopatom za koga bi većina rekla da je najumilnije i najšarmantnije biće koje postoji...

pitanje: da li je ovo tačno vreme rođenja?

e sad evo šta ja vidim u ovoj karti ali pazi moje tumačenje će biti malo pod uticajem toga da ti nejga vidiš kao psiho

ne aspektovano sunce u konjukciji sa hirionom-jak i ničim sputan ego koji je najbolnija tačka, te ako mu neko povredi ego a samim tim i njega samog može da nastane haos
pri tome je sunce u 10toj znači ambicija + jak ego...dečko veruje da je mali bog samo mu život ne dozvoljava da se iskaže

MaR180Ve mars opozicija venera kažu da hoće da da momke koji su na neki način agresivni prema ženama a pošto je retrogradni mars mislim da se radi o psihičkoj agresivnosti (muči rečima ili možda ljubomorom)

Uran i mesec u opoziciji sa merkurom: nagle reči koje povrede dušu

e sad ovde ću da opustim kaiš i da se fino namlatim:
vladar MC venera u devetoj u dobrom aspektu sa mesecom vladarom 12 u petoj koji je opet u opoziciji sa merkurom
evo kako ja to vidim: velika želja da se u inostranstvu zarade pare, ali je to vezano za nešto tajno, tajni odlazak u inostranstvo, tajno donošenje nečeg iz inostranstva, tajna žena koja podržava njegovo delanje u inostranstvu, i sad ta tajnovitost je opet podržana od strane saturna u trećoj koji je vladar šeste i koji je retro (što meni nešto liči da se ponavljaju stvari)...
da ne diluje nekim lekovima i pilulicama preko grane?

ovo na kraju sam ga odvalila žestoko al što da ne...ličimi pa može i da bude...
inače jedino što meni deluje problematično sa ovom osobom (znači da nisi napisala da je psiho) je neaspektovano sunce i bi meni bio jedini znak opreza.

mini_mimi
13-08-2011, 12:30
ne aspektovano sunce u konjukciji sa hirionom-jak i ničim sputan ego koji je najbolnija tačka, te ako mu neko povredi ego a samim tim i njega samog može da nastane haos
pri tome je sunce u 10toj znači ambicija + jak ego...dečko veruje da je mali bog samo mu život ne dozvoljava da se iskaže

KAo da si provela sa njim 10 godina....

Ostalo cu da ti napisem u pp....

expulseza3
14-08-2011, 00:59

E pa mozda je bio problem u tome,sto nije znala ko je i kakav je on...;)
Ukratko,malo mi glupo to da ovde ima mnostvo karti gde su neki navodno psihoticni napadali neke "zrtve"...i td...
Jadan je taj koji se uplasi nekog za sta ga veze samo virtuelan svet...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
I ja volim da se igram filma "Fatalna privlacnost",pa eto niko nije umro zbog toga.....:D
Nemojte vise da brinete oko toga ima raznih situacija i neko nesto uradi iz ko zna kojih pobuda...Treba prvo licno upoznati osobu pa onda pricati da li je ta osoba psiho ili ne...;)
Ali vecina nema hrabrosti za to upoznavanje......i slicno..:)

Little Warrior
14-08-2011, 18:24
Jel peva ovaj :D ?

mini_mimi
14-08-2011, 20:35
Peva :-)))

Little Warrior
14-08-2011, 20:40
Peva :-)))

Pa to peva sunce u 10 u biku na stepenu javnosti (poznat = 10. polje i stepen javnosti, javnost je i sunce, a pevanje i glas bik) a ono sto je u 10 nam najblize odredjuje profesiju... :)

mini_mimi
14-08-2011, 20:44
I ima sada Saturnov povratak ;-) Mozda je zato neurotican :-)

tatjanaj
14-08-2011, 20:48
Mini_Mimi, jedno je kad covek ima problema i pozali ti se, pa razgovarate konstruktivno itd, a jedno je kad te probleme ispoljava tako sto ponizava, maltretira i pravi ludima sve oko sebe, a najvise sebe... Nemoj da trazis opravdanje i uzroke njegovom ponasanju ako je nenormalno. Nisi ti niciji psihijatar, niti mama.

Little Warrior
14-08-2011, 20:50
iskreno ne znam da li je zbog toga, ali ga saturnov povratak, kao i sve nas ostale, tera da se zivot i ozbiljnost zivota bolje shvate milom ili silom.

Naglasenog ega, ima problem da se prilagodi stvarima i situacijama.. teskog je karaktera kada ne ide po njegovom. Podseca me na sliku mladog momka sjajnog osmeha, mali kicos zeljan da bude u centru paznje...

Mars je sada u raku pravi kvadrat na vladara 4. polja, na vladara 10. polja iz polja prijatelja...definitivno se ne oseca mirno i stabilno, dosta borbe oko posla i porodice i obaveza. Ne ide kako je zamislio, a kada mu ne ide sujeta postaje kao kuca na 15 spratova...

Sa druge strane kvadrat ide i iz tranzita iz znaka lava i ugrozava mu opet sunce u 10. polju, sto je on licno...definitivno, videlo se to ili ne njegov stav i integritet kao i kvalitet u poslu su u ovom momentu ugrozeni, ego povredjen, sujeta narasla...

POsto je aktivirano prvo polje tj polje licnosti ali i konacnog stanja stvari po pitanju karijere i nekog bitnog angazmana kazem da je nadrndan do besvesti, da nesto nije odredio kako treba i da mu nesto visi o koncu...

a to nesto je posao i njegova slika u javnosti...

zbog osobenosti karaktera tesko priznaje poraze, pa ce to kriti kao zmija noge...

mini_mimi
14-08-2011, 21:14
Mini_Mimi, jedno je kad covek ima problema i pozali ti se, pa razgovarate konstruktivno itd, a jedno je kad te probleme ispoljava tako sto ponizava, maltretira i pravi ludima sve oko sebe, a najvise sebe... Nemoj da trazis opravdanje i uzroke njegovom ponasanju ako je nenormalno. Nisi ti niciji psihijatar, niti mama.

Mi nismo u vezi....poznajemo se....ali kao da namerno hoce da me povredi.A nema razloga.Ja sam uvek bila fer.Jedan dan super,drugi dan me vredja,pa prica kako vidja vanzemaljce,kako je na njega bacena magija...pa obavlja neke rituale...i sve vreme me o tome obavestava...ne znam iz kog razloga,jer imamo vrlo povrsan kontakt.To je u jedom momentu mozda moglo da bude nesto vise,ali nije.

skreno ne znam da li je zbog toga, ali ga saturnov povratak, kao i sve nas ostale, tera da se zivot i ozbiljnost zivota bolje shvate milom ili silom.

Naglasenog ega, ima problem da se prilagodi stvarima i situacijama.. teskog je karaktera kada ne ide po njegovom. Podseca me na sliku mladog momka sjajnog osmeha, mali kicos zeljan da bude u centru paznje...

Mars je sada u raku pravi kvadrat na vladara 4. polja, na vladara 10. polja iz polja prijatelja...definitivno se ne oseca mirno i stabilno, dosta borbe oko posla i porodice i obaveza. Ne ide kako je zamislio, a kada mu ne ide sujeta postaje kao kuca na 15 spratova...

Sa druge strane kvadrat ide i iz tranzita iz znaka lava i ugrozava mu opet sunce u 10. polju, sto je on licno...definitivno, videlo se to ili ne njegov stav i integritet kao i kvalitet u poslu su u ovom momentu ugrozeni, ego povredjen, sujeta narasla...

POsto je aktivirano prvo polje tj polje licnosti ali i konacnog stanja stvari po pitanju karijere i nekog bitnog angazmana kazem da je nadrndan do besvesti, da nesto nije odredio kako treba i da mu nesto visi o koncu...

a to nesto je posao i njegova slika u javnosti...

zbog osobenosti karaktera tesko priznaje poraze, pa ce to kriti kao zmija noge...

On je prelep decko....i bio je vedar...do negde aprila.....e tada krece neko to "ludilo".Koje ne prestaje. Cor,sve je apsolutno tacno.Svaka cast.
Ja sam stavila kartu,da i ja nesto naucim.Da pokusam da njega povezem sa aspektima.Jer mi nije jasno zato sto je bas meni nasao da prica o nekim stvarima.Za sada sam jedino solar ukapirala kako se tumaci :-) Valja nije greska sto zelim da ucim :-)

tatjanaj
14-08-2011, 21:34
Mi nismo u vezi....poznajemo se....ali kao da namerno hoce da me povredi.A nema razloga.Ja sam uvek bila fer.Jedan dan super,drugi dan me vredja,pa prica kako vidja vanzemaljce,kako je na njega bacena magija...pa obavlja neke rituale...i sve vreme me o tome obavestava...ne znam iz kog razloga,jer imamo vrlo povrsan kontakt.To je u jedom momentu mozda moglo da bude nesto vise,ali nije:-)

I bolje je sto nije. Znas li kako se to drugim recima zove? Nasilnicko ponasanje. A znas li da nasilnici stalno traze zrtve i kada ih nadju, jako ih je tesko osloboditi ih se. Koliko je samo nasilja u porodici i sigurnih kuca. Konsultuj se malo sa psiholozima, pa ce ti reci nesto vise o tome...
Mozda je i dobro sto si to izbacila iz sebe, jer nema potrebe da se plasis da prijavis nasilnika i da popricas o njemu, da bi znala kako da mu se suprotstavis i sta da ocekujes od njega. Mislim da bi trebalo da ga prijavis i policiji

mini_mimi
14-08-2011, 21:43
Ma ne plasim se ja njega.Nikada on mene nije fizicki povredio,daleko bilo.Nas kontakt je veoma povrsan.Sticajem okolnosti,sada nesto zajedno radimo,imamo neke zajednicke prijatelje....ali on sve to samo meni govori.Za druge je kao sve ok. Pre neki dan je histericno urlao i trazio da mu kazem da mu verujem.

swiss
14-08-2011, 21:45
Eh mimi....Bik je to, a kad se zarazi sa magijom i sujeverjem, lelkeee nema mu spasa! Ice do te dubine da im samo Bog moze pomoci! Zato se ti pricuvaj, budi po strani od takvih...

Bik kad sebe ubedi u nesto lose i da je to tako? Postaje paranoik samo takav! Zato se ti drzi po strani...

U familiji imam Bikova pa zato i pisem, al ovo neznaci i za zene!

tatjanaj
14-08-2011, 21:46
Mini, nasilnik je nasilnik, bio on bik ili riba... I ne mora samo fizicki da te povredi. Dovoljno je da se okomi na tebe i da vrsi psiholosku presuru... Procitaj malo vise o nasilnicima. A jako je tesko osloboditi ih se.

Rabiosa
14-08-2011, 21:54
Ma ne plasim se ja njega.Nikada on mene nije fizicki povredio,daleko bilo.Nas kontakt je veoma povrsan.Sticajem okolnosti,sada nesto zajedno radimo,imamo neke zajednicke prijatelje....ali on sve to samo meni govori.Za druge je kao sve ok. Pre neki dan je histericno urlao i trazio da mu kazem da mu verujem.

:eek:
Njemu nije lako, beži ti što dalje od njega. Kad bi na mene neki počeo da urla taj se ne bi lepo proveo. Dohvatila bih prvo što bi mi palo pod ruke i opaučila bih ga po tandari da malo odmori i smiri živce. :D

mini_mimi
14-08-2011, 21:56
Ma znam ja to..nego ne dozivljavam ga kao nasilnika,jer za to uvek mora da postoji neki odnos.Mi ga nemamo.Niti smo ga ikada imali.Negde pocetkom godine je mozda moglo i da bude,ali mi nismo iz istog grada.I on je nesto pogresno shvatio pa je prekinuo kontakt.Sad zajedno radimo,ali to vise nije isti decko.Ja sam u prvi mah mislila da se on sali ..ali ne sali se.
Jel se vidi nesto iz nase sinastrije ?

http://tinypic.com/view.php?pic=2hn7rl1&s=7

@ swiss ..hvala,cuvam se ja...Mene to emotivno ne dotice,samo sam radoznala zasto je bas od svih ljudi izabrao mene.Da meni govori sve te stvari koje su u njegovom mozgu

Njemu nije lako, beži ti što dalje od njega. Kad bi na mene neki počeo da urla taj se ne bi lepo proveo. Dohvatila bih prvo što bi mi palo pod ruke i opaučila bih ga po tandari da malo odmori i smiri živce.

Ja sam generalno sazaljiva. Dok sama ne osetim da me ne ugrozava.On je urlao,ali kao malo dete kad mu se ne da igracka.Potpuna histerija.

tatjanaj
14-08-2011, 21:59
Mini, nije neophodno da budete u odnosu. Zato sam ti i navela primer prijateljice. Ona radi kao novinar i voditelj u jednoj radio-stanici i taj neko koga ona uopste nije poznavala ju je godinu dana proganjao.... Niti ju je napadao, niti joj se priblizavao, ali je vrsio psiholoski pritisak... Gde ona, tu i on. Pa anonimni pozivi, pretnje itd... Srecom, pa je prestalo....

Rabiosa
14-08-2011, 22:01
Ma znam ja to..nego ne dozivljavam ga kao nasilnika,jer za to uvek mora da postoji neki odnos.Mi ga nemamo.Niti smo ga ikada imali.Negde pocetkom godine je mozda moglo i da bude,ali mi nismo iz istog grada.I on je nesto pogresno shvatio pa je prekinuo kontakt.Sad zajedno radimo,ali to vise nije isti decko.Ja sam u prvi mah mislila da se on sali ..ali ne sali se.
Jel se vidi nesto iz nase sinastrije ?

http://tinypic.com/view.php?pic=2hn7rl1&s=7

@ swiss ..hvala,cuvam se ja...Mene to emotivno ne dotice,samo sam radoznala zasto je bas od svih ljudi izabrao mene.Da meni govori sve te stvari koje su u njegovom mozgu

Opasno je kako si počela da razmišljaš. Nemoj posle da se kaješ kada budeš zadovoljila radoznalost. Predator učini sve da dok mami žrtvu ona se oseti posebnom zato što je izabrao baš nju... Veruje mi, ne želiš da budeš posebna u očima ludaka.

mini_mimi
14-08-2011, 22:07
Nemoj sada da me plasis :-((

Little Warrior
14-08-2011, 22:18
nije ovo klasicni predator, pre ce nekome podmetnuti nogu ako treba da ne bi zauzeo njegovu poziciju i pre ce nekome da podmetne da izgubi posao da bi ga on dobio...u tom smislu jeste...ali sumnjam da je predator silovatelj i predator ubica...

a jel ovaj poceo malo da smrcka i da se bocka? izvinjavam se na direktnosti...

mini_mimi
14-08-2011, 22:20
jeste...to sam napisala i na pocetku.....od prelepog decka lagano postaje zivi les...

Little Warrior
14-08-2011, 22:26
Ono sto mene najvise plasi i od cega treba krenuti je suocavanje sa gubitcima...ovaj momak ne ume da gubi.

Deluje sigurno u sebe a ustvari se u mladosti dugo borio sa kompleksima i lako ih je naceti ponovo. Zato dolazi do ovoga.
Beg od realnosti...Preveliki pritisak koji melje...e tu on ima problem da se izbori...

Pa nije on bankar koji je bankrotirao pa da se ujeda za guzicu...zato ja to ne razumem, al ajde necu da osudjujem olako...

Sve u svemu oseca se kao bez podrske...ne moze da prihvati da slabije sija nego sto bi mogao.

Ne astroloski savet iako me to nisi ni pitala, tako da se unapred izvinjavam jer ga nisi ni trazila....
Bezi ako je doslo do zesceg kontakta sa drogama...ne mozes mu pomoci ako mu nisi bas bas bliska...a licnost se menja, totalno deformise...

Odmah u startu biraj...ili se skloni dok ne vidis da li on od toga moze da se skloni ili...ili nema ili...ja bih se sklonila...i jedino ako mi nije brat, sin ili otac ili bliski rodjak ostala.

mini_mimi
14-08-2011, 22:33
Mislim da on komplekse vuce zbog oca.Njemu je i otac poznata licnost. I samim tim ga je od malih nogu gurao u taj umetnicki svet.
On bi mogao da sija..i ima fantasticne uslove za to....lep,talentovan...ali postoji i faktor koji se u umetnicnom svetu zove sreca..neko ima,neko nema...ko to shvati,bude mu ok...ko ne...krene kao on. Nazalost. Hvala za savet...

Little Warrior
14-08-2011, 22:40
pa sunce u 10...logicno je...

i slazem se sa tobom u potpunosti...

expulseza3
15-08-2011, 00:11
,jer imamo vrlo povrsan kontakt.T

Mini,imate povrsan kontakt a ti sve ovo stavila ovde...:eek:
Hocu reci,ako su vam odnosi povrsinski zaboravi celu pricu i nastavi dalje.:)
Ali cim se ti angazujes da saznas celu istinu,znaci da ti nisi imuna na tu osobu koju zoves "psiho"...;)

dupliblizanac
15-08-2011, 00:37
daj upoznaj nas..zelim i ja da vidim vanzemaljce...;))))))))

mini_mimi
15-08-2011, 00:38
Pa imamo povrsan kontakt zato sto ja tako zelim...jer izbegavam neku dublju pricu.A sada trenutno radimo zajedno.Zanima me...ja sam prirodno radoznala,ipak sam ja blizanac :-) Zanimam me zasto bas meni prica neke stvari,koje ne bi trebalo da prica ni sam sebi...Ti bi sigurno odabrala osobu kojoj zelis da poveris neke tajne zar ne....mene zanima zasto je izabrao mene.

daj upoznaj nas..zelim i ja da vidim vanzemaljce...)))))))

vanzemaljce..i vile koje igraju kolo pored drveta i gadjaju strelama..i svasta jos nesto :-) nije problem,dodji :-)

dupliblizanac
15-08-2011, 00:43
Pa imamo povrsan kontakt zato sto ja tako zelim...jer izbegavam neku dublju pricu.A sada trenutno radimo zajedno.Zanima me...ja sam prirodno radoznala,ipak sam ja blizanac :-) Zanimam me zasto bas meni prica neke stvari,koje ne bi trebalo da prica ni sam sebi...Ti bi sigurno odabrala osobu kojoj zelis da poveris neke tajne zar ne....mene zanima zasto je izabrao mene.

vanzemaljce..i vile koje igraju kolo pored drveta i gadjaju strelama..i svasta jos nesto :-) nije problem,dodji :-)

ti mislis da se ja zezam a ja nikad ozbiljniji....

mini_mimi
15-08-2011, 00:44
I ja sam ozbiljna...

dupliblizanac
15-08-2011, 00:48
I ja sam ozbiljna...

Kako cemo da se iskombinujemo...obicno imam dozu sumlje kad su u pitanju virtuelni dogovori...:

expulseza3
15-08-2011, 00:49

Izvini,ali ti meni ne izgledas indiferentno u odnosu na njega...:confused:
Uopste ne mora da znaci da je losa osoba,ali ako ga poznajes licno valjda mozes da uocis i sama i da formiras utisak o njemu.Ipak je ovo virtuelan svet i moze ti neko reci astroloske potencijale,ali to uopste ne mora da znaci da je tako u realnosti..
S'obzirom na njegovu petu kucu,ja mogu da kazem da mu je emotivno izrazavanje malo potisnuto i da se tesko emotivno prazni,da ima puno veza,vezica koje mu nista ne znace,da uvek ima vise emotivnih partnerki u opticaju...:)
Tek kada shvatis razloge zato neko nesto radi,tada mozes da shvatis i kakva mu je licnost.;)

mini_mimi
15-08-2011, 00:59
Vidim sta radi,ali ne shvatam zbog cega. Ne shvatam zasto sam sebe unistava

Izvini,ali ti meni ne izgledas indiferentno u odnosu na njega..
Sta god da ti napisem,slagacu te,jer ne znam ni ja sama.Kad smo se upoznali postojala je sansa da se nesto dogodi,a nije.Imali smo neki nesporazum i prekinuli kontakt.
Sada radimo zajedno,ali to nije taj decko.Nije taj decko koji se meni dopao,ako me razumes.On ovakav mi se ne dopada.Imam uzasnu averziju prema narkomanima.I ja ne razumem promenu 4 licnosti u toku dana.Najverovatnije da si u pravu...ali mislim da ni on sam ne shvata zbog cega to radi.

expulseza3
15-08-2011, 01:05
Vidim sta radi,ali ne shvatam zbog cega. Ne shvatam zasto sam sebe unistava

Sta god da ti napisem,slagacu te,jer ne znam ni ja sama.Kad smo se upoznali postojala je sansa da se nesto dogodi,a nije.Imali smo neki nesporazum i prekinuli kontakt.
Sada radimo zajedno,ali to nije taj decko.Nije taj decko koji se meni dopao,ako me razumes.On ovakav mi se ne dopada.Imam uzasnu averziju prema narkomanima.I ja ne razumem promenu 4 licnosti u toku dana.Najverovatnije da si u pravu...ali mislim da ni on sam ne shvata zbog cega to radi.

Mozda to radi namerno,a ustvari se sali...;)
Kada prodje izvesno vreme videces da nije bilo bas tako kako si ti mislila i da si bezrazlozno strahovala...:)
Ako ti se takav ne dopada,jasno i glasno mu to reci i prekinite sve dalje kontakte u buducnosti.Mozda mu nije jasna tvoja inertnost.;)
Ne bi trebalo da ti smeta sto radite zajedno,ti saradnike na poslu ne mozes da biras,bira ih poslodavac.:)

mini_mimi
15-08-2011, 01:08
Videcemo.....hvala Agena :-)

andjelikadepeures
15-08-2011, 01:09
hm...
ovo me podseca na Salvadora Dalija, koji je, kako bi zeni koja mu se svidjala, skrrenuo paznju na sebe, na prijemu koji je organizivao, pred nju iskochio umazan u koziju balegu od glave do pete....
necesh verovati, ali mu je uspelo :D
chak je i ozenio i dugo su bili u braku, iako je on bio impotentan...

heh... kakva uteshna pricha :D

dupliblizanac
15-08-2011, 01:12
Mozda to radi namerno,a ustvari se sali...;)
Kada prodje izvesno vreme videces da nije bilo bas tako kako si ti mislila i da si bezrazlozno strahovala...:)
Ako ti se takav ne dopada,jasno i glasno mu to reci i prekinite sve dalje kontakte u buducnosti.Mozda mu nije jasna tvoja inertnost.;)
Ne bi trebalo da ti smeta sto radite zajedno,ti saradnike na poslu ne mozes da biras,bira ih poslodavac.:)

ali vanzemaljci su poenta price.....mimi javi se da se iskombinujemo....ili ako si se samo zekila kazi sta doticni pije ili pusi ili ne daj boze radi ono trece da i ja konacno vidim ta mala zelena stvorenja...oduvek sam tvrdio da postoje...:)))))))

mini_mimi
15-08-2011, 01:14
Dodji u Bg,pa pitaj sam doticnog... :-) nikad nisam provodadzisala :-)

expulseza3
15-08-2011, 01:14
hm...
ovo me podseca na Salvadora Dalija, koji je, kako bi zeni koja mu se svidjala, skrrenuo paznju na sebe, na prijemu koji je organizivao, pred nju iskochio umazan u koziju balegu od glave do pete....
necesh verovati, ali mu je uspelo :D
chak je i ozenio i dugo su bili u braku, iako je on bio impotentan...

heh... kakva uteshna pricha :D

Nije nezanimljiva.....:D

Eh...znate da u policiji prvo traze motiv izvrsenog krivicnog dela,pa tek onda osumnjucenog...;)
E pa tako i ovde,da bismo utvrdili da je neko zaista los,psiho,sociopata i td..Moraju da se utvrde cinjenice.:) ..A ne sto vecina pise napadao me neko telefonom ili preko neta...Pitam se sta bi ti isti rekli da prodju kroz neke fizicke golgote,nedaj Boze....:rolleyes:
Ljudi nemate pojma sta se sve desava,kakve strahote i ko jos obraca paznju na to sta ko kome kaze u virtuelnom svetu...ma dajte...:rolleyes:

dupliblizanac
15-08-2011, 01:19
Dodji u Bg,pa pitaj sam doticnog... :-) nikad nisam provodadzisala :-)

nema sta da dolazim,ja sam iz bg...a o kome se radi ako nije tajna...

mini_mimi
15-08-2011, 01:21
Agena nisi me razumela...po mojoj proceni on se ponasa kao psiho...Ono sto on radi ,normalni ljudi jednostavno ne rade.A zna se sta je normalno.Menjanje 4 licnosti u toku dana,histericne scene i ispadi ...bez razloga...pa te price o misterijama,susretima sa vanzemaljcima i ostalim nebuloznim stvarima..to sigurno nije...ja sam samo htela da vidim da li po njegovoj natalnoj karti to moze da se vidi.Po moj proceni od je tezak psiho...postao...da li je on u biti takav ili je to posledica droga...to vec ne znam.

nema sta da dolazim,ja sam iz bg...a o kome se radi ako nije tajna.
Ko treba da zna ,zna...Ti svakako ne treba da znas :-) Kao svaki blizanac,mnogo si radoznao :-)

dupliblizanac
15-08-2011, 01:24
Agena nisi me razumela...po mojoj proceni on se ponasa kao psiho...Ono sto on radi ,normalni ljudi jednostavno ne rade.A zna se sta je normalno.Menjanje 4 licnosti u toku dana,histericne scene i ispadi ...bez razloga...pa te price o misterijama,susretima sa vanzemaljcima i ostalim nebuloznim stvarima..to sigurno nije...ja sam samo htela da vidim da li po njegovoj natalnoj karti to moze da se vidi.Po moj proceni od je tezak psiho...postao...da li je on u biti takav ili je to posledica droga...to vec ne znam.

Ko treba da zna ,zna...Ti svakako ne treba da znas :-) Kao svaki blizanac,mnogo si radoznao :-)

pa i ti si.....zbog cega ne bih trebao...ja znam da je istina negde tamo...ahahha..ajde reci mi....

expulseza3
15-08-2011, 01:36
Ono sto on radi ,normalni ljudi jednostavno ne rade.A zna se sta je normalno.Menjanje 4 licnosti u toku dana,histericne scene i ispadi ...bez razloga...pa te price o misterijama,susretima sa vanzemaljcima i ostalim nebuloznim stvarima..to sigurno nije.

A sta je normalno.....?:confused:
Mini ne znam samo da li znas da u psihologiji,psihijatriji ne postoji pojam normalnosti.!!!!
Kao tesko umno bolesne osobe se uzimaju samo one kod kojih se desava potpuno odsustvo realnosti...Tipa da covek misli da je samo sat i po ceo dan govori tika-tak-tika-tak i td....Svi ostali oblici ponasanja (ovo sto govoris za 4 licnosti) smatraju se normalnim.;) Kazem ne poznajem osobu pa ne mogu da znam o cemu se radi i da govorim unapred.Ovaj datum mi nije poznat i ne znam ko sa SO u Biku u 10k peva..??:confused:
Napr.Zamisli koliko mi se puta desavalo uznemiravanje telefonom.Eto skoro mi je neko slao neke poruke o vremenskoj prognozi,ako ne padne kisa sve ce spriziti.:D .Ja se salila sa tom osobom,a zamisli da sam dizala frku ko je i sta je.:rolleyes: .Napisao dve poruke i prestao..Ponekad neko zove nesto i td....Nista sto ne podrazumeva fizicki napad za mene nije bas toliko strasno...:)
Time sto ti prica o vanzamaljcima on tebe ne ugrozava.
Druga je stvar sto bi ti mozda zelela da on jeste nesto sto mozda nije.A i kako ces da znas to,kada imate povrsne kontakte.Mozda je on ostvarenje tvog sna..;)

tatjanaj
15-08-2011, 01:41
Mini, nisu svi blizanci isti. Tvoja radoznalost je nesto drugo, a Dupli verovatno hoce da pomogne :)

dupliblizanac
15-08-2011, 01:47
Mini, nisu svi blizanci isti. Tvoja radoznalost je nesto drugo, a Dupli verovatno hoce da pomogne :)

Gresis zelim da me doticni spoji sa malim zelenim stvorovima posto mi vi niste vise zanimljivi...:)....

expulseza3
15-08-2011, 01:53
Jedno je sigurno da cu izbegavati ovakve teme koliko je moguce,jer ja ne mogu da shvatim te sado-mazo tripove,ali i bestvarnom svetu (imaginacija).
Moze da nas ugrozi samo ona osoba sa kojom imamo sibjektivni kontakt,a ne neki izmisljeni lik,kome nikad nismo videli oci,uhvatili ga za ruku ili osetili njegovu energiju...:)
Nikada energija u virtuelnom svetu i realnom svetu ne moze biti ista.
Zato sto se u virtuelnom dok dodje do vas pomesa vise frekvencija..:D

mini_mimi
15-08-2011, 11:06
A sta je normalno.....?
ko bi to znao :-) Ja nigde nisam ni napisala da on mene ugrozava...mene to sto radi emotivno ne dotice...samo sam radoznala. U astroloskom smislu.Jer je on doziveo veliku transformaciju u ponasanju od aprila...Mozda to ima i veze sa Saturnovim povratkom.Ali naravno da me ne ugrozava.Da je tako,to bi resila drugacije,ne bih ovde pisala.Meni misljenja o njemu menjaju...od toga d je potpuno lud,do toga da je kao malo dete od 5 godina sa napucanom sujetnom na kvadrat.

Mini, nisu svi blizanci isti. Tvoja radoznalost je nesto drugo, a Dupli verovatno hoce da pomogne

Ne bi ni bilo dobro da smo svi isti :-)))
Cor je dosta toga tacno napisala.

marla81
24-08-2011, 15:32
Dobar dan svima, ja sam nova ovdje i dosta me zainteresirala ova tema jer i ja se mučim s "psihom" u zadnje vrijeme, Mi sso dugo bili u vezi a ja sam pobjegla nako što sam vidjela da počinje gubiti vezu sa zdravim razumom. I sad nakon više od 4. god od prekida on me matletira s porukama. Malo me strah iako nikad nije bio fizički agresivan..

http://tinypic.com/view.php?pic=2ens3k3&s=7

expulseza3
25-08-2011, 00:22
I sad nakon više od 4. god od prekida on me matletira s porukama. Malo me strah iako nikad nije bio fizički agresivan..

Obratite se zoo-vrtu.....:D :4lol:
Ako postane fizicki agresivan,treba ga staviti u kavez...:D ;)

TigaBg
25-08-2011, 11:40
Mušarac sa reMa u Vagi180Ve u Ovnu.
Fuj.

mini_mimi
25-08-2011, 11:56
Zbog cega Tiga ???

andjelikadepeures
25-08-2011, 12:05
Mušarac sa reMa u Vagi180Ve u Ovnu.
Fuj.

slaba, iskompleksirana mushkost, a hteo bi da bude baja, pa moze lako da predje u agresivca.
greshim li?

mini_mimi
25-08-2011, 12:10
slaba, iskompleksirana mushkost, a hteo bi da bude baja, pa moze lako da predje u agresivca.
greshim li?
sto se ovog konkretno tice,ne gresis...ne znam jel to moze tako generalno da se gleda

TigaBg
25-08-2011, 13:35
greshim li?

Ne grešiš :)

tatjanaj
25-08-2011, 18:11
greshim li?

Bravo Andjelika

Che1
25-08-2011, 18:27
Citam ovo pa moradoh da se oglasim...
Ok, ta prica o vanzemaljcima itd malo mi smesno deluje, nekako kao da je decko otisao....Prso, mozda mu treba psihic a da to ne vidi, ali ne mora da znaci d aje neko psaho samo sto se ponasa razlicito od vecine....
Uostalom, ne razumem cemu komunikacija ako te maltretira na psihickoj razini??

Citaj malo o LSD-u, moguce su halucinacije itd, tako da njegovo ponasanje je moguce posledica narkotika ali ko zna....

mini_mimi
26-08-2011, 00:47
on ima uzasne promene licnost...ne raspolozenja,nego licnosti.....Ja sam dosta razmisljala o tome...mozda je to samo povredjena sujeta,ali to ispoljava na cudan nacin.Jer mi smo imali veoma lepu komunikaciju kad smo se upoznali.....onda se to prekinulo,bio je neki nesporazum.I sada to tako ide...dva dana fin,dva me ignorise ,i onda dva prica neke sumanute price.....
On jeste poceo da se drogira,ali to je vec njegov problem.Ne moze se pomoci nekome ko to ne zeli(ja sam imala to porodicno iskustvo,nazalost)....