Zlo ili psihicki problemi [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Zlo ili psihicki problemi

mini_mimi
01-08-2011, 23:17
Elem,na osnovu jedne teme ,resila sam da stavim natalnu kartu jedne poznanice....Inace,izgubila je bebu pre par godina(beba je rodjena,zivela 2 mes.)
Osoba koja priznaje da je zla i luda,i po nekim njenim recima "ima sposobnost bacanja kletve"...zna da se pola vraca,ali kaze ne moze da odoli....sta kaze natal....

http://tinypic.com/view.php?pic=b81i89&s=7

egerija
01-08-2011, 23:37
Ja samo vidim da ova osaba prozivljava veliku patnju kroz decu i tesko da ce ih uopste imati, strasno tezak horoskop sa tog aspekta.
Mo uzasno ugrozen, So isto tako :( :( , ovoj osobi stvarno treba pomoc... verovatno je dozivela i ponizenja. Kakav joj je odnos sa majkom? Ocem?

tatjanaj
01-08-2011, 23:47
U pravu si Egerija, mesec je bas ugrozen, kao i ostale planete. Mesec joj pravi kvadrat s plutonom, marsom, opoziciju sa saturnom... Uz to, mesec joj je u jarcu u 8.kuci... Mini je pomenula da je izgubila dete, mada to ne znaci da treba da postane zla. Ne znam na kom je nivou svesti ova osoba, da li je produhovljena, prosvetljena, iole obrazovana i da li postoji minimum sanse da to shvati, ali, po tvojoj prici, ocigledno je da se radi o primitivnoj zeni, koja je, najverovatnije kivna na sudbinu. Vidim da ima i mars u opoziciji sa uranom, sto bi trebalo da je cini dosta nervoznom i eksplozivnom, a aspekt izmedju marsa i saturna ne postoji.....
Ima i dobrih aspekata, ali ako je ona zaista takva kao sto kazes, onda je ovoj osobi potrebno lecenje.....

mini_mimi
01-08-2011, 23:50
Njoj treba pomoc....njen muz nista ne vidi,nezainteresovan je...ja sam probala....ali kad neko nece sebi da pomogne ,ne moze ni drugi da mu pomogne...Ubedjena je da su svi protiv nje,i onda samo kune i proklinje ljude. Sujeta na kvadrat...ali mislim da je to sa detetom jos vise bacilo na neko,da se tako izrazim dno.....a pritom radi sa decom....Oca i majku nema,umrli su...mada znam da su imali los odnos.Ima 2 sestre. Sa jednom ne prica,a sa drugom prica.
Ne znam,ja sam uvek bila tu,jer sam mislila da joj je mozda tesko zbog deteta,razumem to...ali poslednjih dana sam sve vise ubedjena da je to jednostavno zlo...jer tolika kolicina mrznje i neke bolesne patologije nije normalno

@ Tatjana..jeste eksplozivna i nervozna......ali je obrazovana....zavrsila je likovnu akademiju...mozda jos jedan razlog nekog njenog besa ,je to sto nema mogucnosti da se bavi i da zivi od toga.....Njoj nema ko da pomogne,zivi sa muzem i 15 macaka..ja sam probala,ali ja nisam psihijatar...

expulseza3
01-08-2011, 23:55
Ja samo vidim da ova osaba prozivljava veliku patnju kroz decu i tesko da ce ih uopste imati, strasno tezak horoskop sa tog aspekta.

Ja mislim da ce ona imati jedno dete...;)
Zato sto sam videla i mnogo teze natale i bas rasejane osobe koje su jedva prezivele pubertet,a da se nisu negde pogubile,pa imaju decu...:)
Mislim da planeta u 5k je jak pokazatelj dece,bez obzira na aspekte...
Secam se jedne moje prijateljice koja je izgubljen slucaj,totalno je rastrojena jos je presla 35 god imala je samo Marsa u petoj kuci isto bili vladaru ugrozeni i rodila je dete..To je sve ovde relativno.:)

mini_mimi
01-08-2011, 23:57
Pa ona ga je imala.....Bebica je rodjena ziva,decak ...ali je posle 2 meseca preminuo....

expulseza3
02-08-2011, 00:04
Pa ona ga je imala.....Bebica je rodjena ziva,decak ...ali je posle 2 meseca preminuo....

:eek:
Nema veze to je taj Pl on daje mrtvorodjenu decu,spontane ili da dete umre dok je jos malo..:(

E sad ona ce po meni najverovatnije imati jedno dete (da ostane zivo).:)

Vladarka
02-08-2011, 00:20
pa MA u ovnu je "udaren u glavu", jos i u 12.
ima ona psihickih problema sigurno.

egerija
02-08-2011, 01:29
Ja mislim da ce ona imati jedno dete...;)
Zato sto sam videla i mnogo teze natale i bas rasejane osobe koje su jedva prezivele pubertet,a da se nisu negde pogubile,pa imaju decu...:)
Mislim da planeta u 5k je jak pokazatelj dece,bez obzira na aspekte...
Secam se jedne moje prijateljice koja je izgubljen slucaj,totalno je rastrojena jos je presla 35 god imala je samo Marsa u petoj kuci isto bili vladaru ugrozeni i rodila je dete..To je sve ovde relativno.:)

Danas sam citala sta sve moze da ukazuje na osobu bez potomstva (pod time mislim i na decu koja ne zive dugo) pa sam verovatno pod utiskom :) , a ova osoba ima gomilu takvih pokazatelja, mada prema njima ni ja necu da imam dece, a ja svakako ne zelim da verujem u tako nesto.
Malo je drasticno to sto sam napisala, ali sam imala u vidu i godine, nacin zivota...

expulseza3
02-08-2011, 01:41
Danas sam citala sta sve moze da ukazuje na osobu bez potomstva (pod time mislim i na decu koja ne zive dugo) pa sam verovatno pod utiskom :) , a ova osoba ima gomilu takvih pokazatelja, mada prema njima ni ja necu da imam dece, a ja svakako ne zelim da verujem u tako nesto.
Malo je drasticno to sto sam napisala, ali sam imala u vidu i godine, nacin zivota...

Egerija,nema sanse,mislim da ne treba tako da se gleda.Da vidis ovu sto je ostala trudna i rodila dete,a imala grozne aspekte i vladara 5k i Mo u Ar i ko zna sta jos,pa ima dete.......:)

A i za ovo da je psihicki obolela zbog MA U Ar u 12 kuci,ja to bas ne bih tako nazvala,jer svaki drugi natus ima neki polozaj koji ukazuje da mu je psiha osetljiva.:( .Evo i ja imam Ur u 6k i Ne i UR180So,mislim ako se tako gleda i ja sam psihic...:D I jos milion onih kojima sam videla slicne aspekte....Ljudi koji imaju Ma u 12k su malo vise napeti (ali nije nuzno da su psihicki bolesnici),i Ma daje kao opasne tajne neprijatelje uniformisana lica,a vrlo cesto ukazuje na to da je osoba ljubomorna....i slicno.;)

nena peric
02-08-2011, 02:24
Jako zanimljiva karta. Vladar 12.kuce mars u 12-toj - teska karma i tesko psiholoski, sto ne znaci da je ona psihijatrijski slucaj. Vladar njenog Asc-a i 6.kuce (zdravlje) je venera koja uopste nije lose aspektovana sem 180 sa Jupiterom, sto bi trebalo da znaci da ona moze bolovati od neke bolesti koja je uzrokovana nekim preterivanjem. Na primer u njenom slucaju venera 180 jupter - moze biti dijabetes. Ono sto je u njenoj karti strasno je sto je njen Mesec u 8.kuci i pravi 90 sa Plutonom, zatim pravi 90 sa Marsom u 12.kuci (tajne, tajni neprijatelji), a pritom je mars vladar 12.kuce, a na sve to pravi 180 sa saturnom. Pritom ima i kvadrat tog istog saturna sa plutonom. U prevodu njena dusa (mesec) je napadnuta sa svih strana od teskih planeta i od tajnih neprijatelja. Glupo mi je da napisem ovo, ali iz tekstova Pedje Radovica koje sam procitala, ona bi trebala da je pod nekom vrstom magije,prokletstva.Citiram njega: Najpodložniji crnoj magiji su osobe koje imaju Mesec u konjunkciji sa Saturnom u prvom ili osmom polju. Ništa manje nisu opasni ni kvadrat i opozicija između Meseca i Saturna. Podložnost crnoj magiji daje i Mesec u kvadratu ili opoziciji sa Plutonom, a najopasniji je položaj Meseca u osmom ili dvanaestom polju - kada je lose aspektovan. Nikada nisam o tome razmisljala, niti to gledam u bilo cijem natalu kada ga otvorim, ali kada sam otvorila njenu kartu - to mi je prvo palo napamet:eek: (ne znam zasto).

mini_mimi
02-08-2011, 02:36
Neno...ona ima tajne neprijatelje,ali u svojoj glavi ..Zena je ubedjena da je svi mrze,iz ko zna kog razloga.Sa rodjenom sestrom ne prica.Prijatelje nema. Zakacila se za mene,i ja sam pokusala da pomognem,ali ne vredi.
A sto se tice magije i prokletstva,to su reci koje ona cesto upotrebljava....tipa,koga ona prokune,taj ili pogine ili mu se nesto desi.Ja sam danas dobila 25 sms poruka gde se dopisuje SAMA SA SOBOM,kao da ja odgovaram(razlog je sto sam ostala da radim sa covekom sa kojim se ona posvadjala).Po njenoj nekoj logici ja sam trebala takodje da se posvadjam sa njim.A on je covek dusa,nego se ona nesto istripovala. Te poruke,te kletve...to je strasno...ja sam bila ubedjena da je to ostalo kod nekih baba u 15 veku

nena peric
02-08-2011, 02:47
Pa ako to radi, onda stvarno nije normalna :( . Bilo bi dobro da jos neko prokomentarise takvo njeno ponasanje....

mini_mimi
02-08-2011, 02:54
pa sta da kazem na sms...imam moc kletve,na babu sam nasledila,znam da se pola vraca,ali ne mogu da odolim...
i to je najblaza...potpuno sam sokirana...ona je uvek imala neke takve napade,ne toliko drasticne,ali sam ja to uvek opravdavala time sto joj je beba umrla,nije to lako,znam....ali to sumanuto ponasanje...ona uhodi,proverava,i onda je u glavi dark scenario....i samo mi nije jasno jel to zlo ili neko ludilo?

tatjanaj
02-08-2011, 08:04
U pravu si Mini, dark scenario u glavi i umisljeni tajni neprijatelji, jer joj je mars (malefik) u 12.kuci (podsvest). Ali poznato je da mi svojim negativnim mislima privlacimo negativne dozivljaje. A ona jednostavno ne moze, ne zeli protiv toga, jer je taj mars aflikovan od strane meseca, sunca i urana. Takodje, mesec joj je ostecen kvadratom s plutonom i opozicijom sa saturnom, odnosno, cela njena natalna dovoljno govori o tome da je u pitanju konfliktna licnost, sto ukazuje na to da ona jako tesko moze da prevazidje svoj negativni film u glavi, kao i sve ostale kvadrate i opozicije....

arctiumLappa
02-08-2011, 08:08
Njoj treba pomoc.....Ubedjena je da su svi protiv nje,i onda samo kune i proklinje ljude. Sujeta na kvadrat.......zavrsila je likovnu akademiju...mozda jos jedan razlog nekog njenog besa ,je to sto nema mogucnosti da se bavi i da zivi od toga.....
Osnovna analiza natala:

1. gde su sunce i mesec
2. gde je asc
3. gde je vladar asc
4. ima li stelijuma

=>

Ova osoba ima

1. sunce u raku
2. mesec u zemlji (izgonu)
3. asc. u zemlji
4. vladar asc. u cetvrtom polju u lavu (lav-prirodno peto)

Struktura licnosti je takva da trazi dom i familiju, i mora da je pretesko ako bilo koje od ta dva ne moze da ostvari.

Da bi covek bio srecan i uspesan, sto je jako malo od nas, psiholozi smatraju da nam je sustinski svima potrebno ispunjenje na 3polja: ljubav, rad, istina. Svaki disbalans nece dati srecnu i uspesnu jedinku.

Ova zena je izgubila dete, trenutno u natalu trpi dva najteza tranzita na mesec koji je natalno ugrozen (u izgonu i opoziciji sa dispozitorom), na polju posla nije zadovoljna i za svasta je mozemo optuziti ali ne za sujetu. Sujeta je nasa percepcija, a u sustini je veliki interni konflikt same osobe koja se brani na taj nacin -svojevrsni odbrambeni mehanizam od neceg sto mi ne vidimo, a ona smatra da je ugrozava.

swiss
02-08-2011, 10:56
Pa ako to radi, onda stvarno nije normalna :( . Bilo bi dobro da jos neko prokomentarise takvo njeno ponasanje....

Njeno ponasanje?! Rak-Bik prvi zna biti i bezobrazan a drugi bandoglav i ubedjen...a sad kletva njena, moze ona da kune do mile volje al to je nista, mesec je u Jarcu i to nije zlo koje je od srca receno a Venera je u Lavu.... Blablabla ona je nemocna pred svojim besom i sagara u njemu sto nista nemoze i dokazuje suprotno na najsiroviji nacin, a svesna je cinjenice da nije kletva i glupost! Boli je izgubljeno dete jer da nije tako Macke nebi skupljala po kuci i kroz to skupljanje treba joj neznosti ....njoj ne treba kontrirati, suflirati jer ona sama izaziva situaciju da bi se obratila paznja na nju. Nije ona luda ni malo al bes je jede i bes je ubi i zaista bi bilo dobro psihologu da ide jer bi joj mogao pomoci sigurno, bas zato sto ume sama sebi da pise itd.

Mad Max
02-08-2011, 11:29
Zaboravili ste da dodate da je mesec u osmoj kući u 'slučajnom' padu. Dakle, mesec koji je vladar njenog solarnog znaka, napadnut od svih malefika a još u izgonu i slučajnom padu - ova dušu nema. Čisto zlo.

silver006
02-08-2011, 11:38
Čisto zlo.
Mislim da nikoga ne mozemo tako okarakterisati po natalu, sigurno su neka desavanja u zivotu dovela do takvog ponasanja.
Osnovna analiza natala:

1. gde su sunce i mesec
2. gde je asc
3. gde je vladar asc
4. ima li stelijuma

=>

Ova osoba ima

1. sunce u raku
2. mesec u zemlji (izgonu)
3. asc. u zemlji
4. vladar asc. u cetvrtom polju u lavu (lav-prirodno peto)

Struktura licnosti je takva da trazi dom i familiju, i mora da je pretesko ako bilo koje od ta dva ne moze da ostvari.

Da bi covek bio srecan i uspesan, sto je jako malo od nas, psiholozi smatraju da nam je sustinski svima potrebno ispunjenje na 3polja: ljubav, rad, istina. Svaki disbalans nece dati srecnu i uspesnu jedinku.

Ova zena je izgubila dete, trenutno u natalu trpi dva najteza tranzita na mesec koji je natalno ugrozen (u izgonu i opoziciji sa dispozitorom), na polju posla nije zadovoljna i za svasta je mozemo optuziti ali ne za sujetu. Sujeta je nasa percepcija, a u sustini je veliki interni konflikt same osobe koja se brani na taj nacin -svojevrsni odbrambeni mehanizam od neceg sto mi ne vidimo, a ona smatra da je ugrozava.

O astroloskom delu odgovora ne mogu nista da kazem jer astrologiju ne poznajem,ali definitivno bih se slozila sa drugim delom

tatjanaj
02-08-2011, 11:42
U pravu si Silver u vezi sa davanjem suda o drugima, ali koliko god da je zivot tezak, to ne znaci da i sami treba da da kunemo i proklinjemo. A s obzirom na njen natal, lako ju je navesti na zlo.

silver006
02-08-2011, 11:44
U pravu si Silver u vezi sa davanjem suda o drugima, ali koliko god da je zivot tezak, to ne znaci da i sami treba da da kunemo i proklinjemo. A s obzirom na njen natal, lako ju je navesti na zlo.

O kletvama cak i nemam komentar, ne verujem u njih :),

tatjanaj
02-08-2011, 11:53
Pa ni ja, ali sama cinjenica da neko nekog proklinje i zeli sve najgore je strasna. Ja znam dosta dobrih ljudi koje je zadesio pakao od zivota i koji su usled toga ostali savrseno mirni i zdravog razuma, ne zeleci nikome zlo, jer su znali da ko sta radi radi samo sebi i verovali su u kosmicki poredak privlacenja slicnosti.... Ima i onih koji imaju razlupan natal, pa su negde i sami podlozni losem uticaju okoline ili su mozda i sami izazvali isti taj uticaj, ali koji su se posle nekih losih iskustava dozvali pameti i poceli da koriste svoje vrline. Ali ovo ne razumem... Sto bi rekla nasa narodna: "Cuvajmo se od neljudi, ali se jos vise cuvajmo da i sami postanemo neljudi". Ma koliko nam zivot nametao iskusenja, treba da ostanemo normalni. Ona sa svojim natalom verovatno nema svest o tome... Njoj su aflikovani i sunce i mesec, a i saturn... Znaci, verovatno joj je potrebna necija pomoc

silver006
02-08-2011, 12:02
Pa ni ja, ali sama cinjenica da neko nekog proklinje i zeli sve najgore je strasna. Ja znam dosta dobrih ljudi koje je zadesio pakao od zivota i koji su usled toga ostali savrseno mirni i zdravog razuma, ne zeleci nikome zlo, jer su znali da ko sta radi radi samo sebi i verovali su u kosmicki poredak privlacenja slicnosti.... Ima i onih koji imaju razlupan natal, pa su negde i sami podlozni losem uticaju okoline ili su mozda i sami izazvali isti taj uticaj, ali koji su se posle nekih losih iskustava dozvali pameti i poceli da koriste svoje vrline. Ali ovo ne razumem... Sto bi rekla nasa narodna: "Cuvajmo se od neljudi, ali se jos vise cuvajmo da i sami postanemo neljudi". Ma koliko nam zivot nametao iskusenja, treba da ostanemo normalni. Ona sa svojim natalom verovatno nema svest o tome... Njoj su aflikovani i sunce i mesec, a i saturn... Znaci, verovatno joj je potrebna necija pomoc
Naravno, pomoc je prava rec, a nekada su ljudi toliko u problemu da, nazalost, prijatelj tu ne moze da ucini nista sem da udje i sam u isti, pomoc profesionalca je put ali tamo ide onaj ko je svestan, drugacije, tesko

nena peric
02-08-2011, 12:37
Nevezano za natalnu kartu, ako je zena postala takva posle izgubljenog deteta (sto je strasno), onda joj je hitno potrebna pomoc strucnjaka i treba joj pomoci, a ako je i ranije bila takva, onda je ona stvarno pravo zlo, jer zeleti nekome tako strasne stvari - nema drugog objasnjenja.
Mimi, mene zanima kakva je ona bila kao osoba pre izgubljenog deteta? Da li se isto tako ponasala ili slicno? Da li je zelela drugima lose kao sada ? Meni i dalje bode oci njen Asc i vladar njenog asc-a (to bi trebalo da je ona), a sa druge strane njen mesec (dusa) u 8.kuci napadnut sa svim teskim planetama :rolleyes: . Njena dusa pati najstrasnije (psihicki ona nije dobro), ali to sto ona drugima zeli zlo nemogu da zakljucim zbog cega :confused:

P.S. Jako bitna stvar je sto je njoj tranzitni Pluton na natalnom mesecu u 8.kuci sa sve T kvadratom na nebu i natalno ugrozenim mesecom. Po meni ona je trenutno u jako teskom psihickom stanju, dovoljan je samo tranzitni Pluton na natalnom mesecu (jako teska konjukcija za psihu), a kamoli sve ovo ostalo...

swiss
02-08-2011, 13:41
Ejj ona je RAK! A znate Da Rak ne ume mimo oscanja! Dakle...htela dete dobila ga je i danas je ubija ljubomora i bes prema drugima jer po njenom drugi imaju sve a ona macke....allo tesko je to a pogotovu za jednog vodenog a jos Rak! Na kraju, a koji umetnik pa nije caknut jos?! Umetnik nije umetnik ako nema kontradikcija u sebi i skoro pa ruzan natal, kako bi nam preneo to cmu se divimo ako nam je lepo! Znaci, ona jeste paranoik ali da se srediti samo ako psihologu ode!

Kile Prshut
02-08-2011, 15:31
Manijakalno-depresivna psihoza, koliko mene osecaj vodi dok citam kakva je

ili sto se astro objasnjenja tice, ovo 'tatjanaj'-ino
'U pravu si Mini, dark scenario u glavi i umisljeni tajni neprijatelji, jer joj je mars (malefik) u 12.kuci (podsvest). Ali poznato je da mi svojim negativnim mislima privlacimo negativne dozivljaje. A ona jednostavno ne moze, ne zeli protiv toga, jer je taj mars aflikovan od strane meseca, sunca i urana. Takodje, mesec joj je ostecen kvadratom s plutonom i opozicijom sa saturnom, odnosno, cela njena natalna dovoljno govori o tome da je u pitanju konfliktna licnost, sto ukazuje na to da ona jako tesko moze da prevazidje svoj negativni film u glavi, kao i sve ostale kvadrate i opozicije....'

Zanimljiva prica, tema, komentari,.... inspirise na razmisljanje:o.

Meni kopka zasto je bas tebe odabrala, da budete u kontaktu i da ti se jada.... Uradi vasu sinastriju, mozda si joj ti neka vrsta Izlaza.... ali i u tom slucaju, ako uopste zelis i mislis da mozes da joj pomognes, imaj u vidu da je to teska prica i cuvaj sebe i svoju energiju, daj joj samo onoliko koliko joj moze pomoci, ne ni mrvicu vise.

I sta mi je sad palo na pamet (u opoziciji sam izmejdu Astrologije i Psihijatrije) = da li ljudi sa ovoliko malo vode u natalu su uopste sposobni da polude? Da bi poludeo treba ti Emocija....... Ili je sve ovo njeno samo manipulacija i zastrasivanje koje vodi ko zna cemu. hmmmm?

mini_mimi
02-08-2011, 15:46
Mimi, mene zanima kakva je ona bila kao osoba pre izgubljenog deteta? Da li se isto tako ponasala ili slicno? Da li je zelela drugima lose kao sada ? Meni i dalje bode oci njen Asc i vladar njenog asc-a (to bi trebalo da je ona), a sa druge strane njen mesec (dusa) u 8.kuci napadnut sa svim teskim planetama . Njena dusa pati najstrasnije (psihicki ona nije dobro), ali to sto ona drugima zeli zlo nemogu da zakljucim zbog cega

Pa bila je ista.....Ali sada je sve gore i gore.Ona u svtari sve ljude opisuje prema sebi.Ali uvek je imala te fazone da zeli sve najgore i da kune.
Pritom,ona sada ima nekog svalera,koji je sutnuo,pa je to jos pogorsalo stvari.

@ Kile ,ma kakva pomoc....Probala sam,ali sam onda dozivela isto sto i drugi ljudi. Zena me progoni,kune,proklinje,govori da sam zla,da me je volela...neko potpuno ludilo. Nas dve smo zajedno radile,ona dala otkaz,ja ostala...ali sad po njenoj teoriji,ispada da sam ja njoj namestila otkaz(ja tad bila na moru,a ona se pokacila sa gzadom)..i to je sada tolika kolicina besa i neke teorije zavere,da ja ne mogu da verujem...........Ne znam sto je izabrala mene,ja sam joj uvek govorila da isuvise burno reaguje,i da je u teoriji zavere...i ona zna to....Valjda privlacim ludake.Ali kaze da je to jace od nje.....sad cu da uradim sinastriju...Mora da priznam da mi nije svejedno...Nikome nije svejedno kada ga neko progoni,kada preti,kada se dopisuje sama sa sobom,kada prati.....to je prebolesno....evo nase sinastrije

http://tinypic.com/view.php?pic=fbgh01&s=7

Spes
03-08-2011, 16:14
@ Tatjana..jeste eksplozivna i nervozna......ali je obrazovana....zavrsila je likovnu akademiju...mozda jos jedan razlog nekog njenog besa ,je to sto nema mogucnosti da se bavi i da zivi od toga.....Njoj nema ko da pomogne,zivi sa muzem i 15 macaka..ja sam probala,ali ja nisam psihijatar...
To što je završila fakultet ne znači ništa. Ni da je viši tip, ni da je produhovljena.
Pre svega, ovo je osoba sa asc. bik, a VE je u teatralnom lavu, još je istaknuta jer je ugaona.
Vladar venere je loš, ne pozicijom, već izubijan kvadratima, posebno je značajan ovaj sa MA koji je u sedištu i samim tim je teatralnost još naglašenija, uz agresivnost. Ona je takva rođena, nije takva postala.

Što se situacije sa decom tiče, jeste veoma teška. Pre svega, vladar 5. je to SO u plodnom znaku, ali 90 MA vladar 12. kuće bolesti- ovo je već prvi znak za loš ishod prve trudnoće. Normalno, nedovoljan.
Uklješten ME iz 5. je 180 JU kao vladar 8. polja smrti, drugi znak i samim tim već ima naznaka da bi trudnoća mogla biti problematična ili sam detetov život.
MO u neplodnom jarcu koji je vladar njenog SO (a ujedno ga vuče u izgon) je u 8. polju- loša pozicija za MO
MO180SA, sopstveni dispozitor- strahovi, porušeni snovi
MO90PL- zloba
MO90MA- zloba

Pri čemu su ovo i aspekti koji otežavaju majčinstvo. Ova žena, čak i ako jednom bude rodila dete, biće katastrofa od majke. I ne samo zbog lošeg MO, već i zbog činjenice da joj vladar Sunca, uvlači Sunce u izgon...prema tome, ona to svoje vrištanje zbog gubitka deteta koristi samo kao igovor.

Teška karta, težak život...još teže sve jer se osvestiti neće.

tatjanaj
03-08-2011, 16:56
Mini, nema veze sto je obrazovana. To sam navela samo kao jednu od mogucnosti da neko shvati da mnogo toga zavisi od njega i da se sve u zivotu vraca. Ali, obrazovanje ne znaci nuzno da smo dobre ili normalne osobe i da mozemo da prevazidjemo svoje mane. Znam i mnogo onih koji su doktori nauka, a fali im 5 dasaka u glavi.
I sto kaze Kile, pomozi joj koliko i ako mozes, da ti ne bi iscrpela energiju, jer ces i ti odlepiti pored nje

mini_mimi
04-08-2011, 14:46
Naravno da nema veze,ali obrazovanje bi ipak trebalo da podrazumeva neke stvari. I to je neki minimum,a to je da se ne ponasa kao da je pecinski covek.
Nemam ja njoj vise sta da pomazem.Ona ne zeli da joj se pomogne.A ja ne mogu da gubim energiju na ludake.Neka od devojaka je na temi napisala,nisam ni psihijatar,ni psiholog...Ostala sam sokirana pred tolikom olicinom zlobe,bacanja kletvi i ostalog....bez razloga.

Vladarka
05-09-2011, 11:26
rec je o zeni koja mnogo pati i nesrecna je , a to ne moze da podnese...
njoj treba strucno lice, tako da dzaba si se baktala sa njom i pokusavala da joj pomognes kada jednostavno ne mozes.
Ona je gorka i crna, a to ju je pojelo.Treba muz da je odvede psihijatru, ili neko od familije.

mini_mimi
05-09-2011, 11:30
ja sam se potpuno sklonila od doticne osobe,i bas mi prija da me vise ne zove svaki dan i prica po 2h o svojim problemima...ja sam pokusala,ali jbg....dok neko sam ne shvati da mu treba pomoc,nema nista od toga. Familiju nema....t.j ima jednu sestru sa kojom ne prica,druga je u inostranstvu,a roditelji su joj umrli......
Ipak mislim da ona mora sama da shvati neke stvari.Nikome zivot nije lak,svako ima svoje probleme. Ali isto tako i svako od nas bira put kojim ce da ide. Ubedjena sam da svako bira da li ce da nosi zlo ili dobro u sebi.

tatjanaj
05-09-2011, 11:37
Naravno Mini. Ne mozes pomoci onom ko samom sebi ne zeli da pomogne. Dobro je sto si se distancirala.

mini_mimi
05-09-2011, 11:40
pa drugacije nije vredelo.....Ne mogu da trosim svoju energiju bas toliko.....