smrt braka ili bracnog partnera?????? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : smrt braka ili bracnog partnera??????

zlaja
15-07-2011, 22:13
dragi moji ja sam laik ali me jedan astrolog jako zaplasio.kaze da je moj vladar 7 u 6 i da je to smrt bracnog partnera.ja se nadam pre da je smrt braka.ako vec mora da znaci neku smrt.isto mi kaze da necu imati dece.to jos uvek nikako da prebolim;i kaze ubrzo posle smrti prvog muza rugi brak u sta ne mogu da poverujem.molim vas za pomoc neka pogleda ko god moze.http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=sjpfileR9IlKH-u1299503869&nhor=1&go.x=13&go.y=9&go=Go

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_zlata_petkovic_hp.70909.10327.gif&res=63&va=&cid=sjpfileR9IlKH-u1299503869

Little Warrior
15-07-2011, 22:33
Molim te reci koja budala ti je to rekla?!
Znaci celo tvoje godiste koje ima ascendent negde oko stepena tvog ascendenta treba da dozivi umiranje muzeva i zena jer je pluton u 6. polju na 29. stepenu?

Idiotizam cist!

A jos da ne kazem da ne vidim nigde pokazatelje za nemanje dece...

Dakle niti ce partner da ti krepa, niti ces biti bez dece.

A ja bih na tvom mestu zvala tog astrologa ponovo i fino ga pocastila...:)

oktobar
15-07-2011, 22:51
ja bi isto!! koji je to kreten!
ja bi prije rekal da se mozda ti i muz ne budete bas super slagali,i ja imam ovu opoziciju u njegovom natalu, ali samo zato sto ces ti udajom postati dominantni MO u raku ,a on SO u jarcu. pa sta!? Bolje da si ti gazda!!!
mozda taj Pl donese da ga upoznas na poslu i da bude neki stani-pani tip. Pusti ti smrt, bavi se zivotom!

Little Warrior
15-07-2011, 22:57
Pusti ti smrt, bavi se zivotom

lepo receno :)

Nego moze li ime astrologa? :D

expulseza3
15-07-2011, 23:40
lepo receno :)

Nego moze li ime astrologa? :D

Cor,sta ce ti ime astrologa,da i tebi kaze isto......:5rotfl:
Vidis da je offf..........;)

Little Warrior
16-07-2011, 01:37
Pa da kaze ljudima kod koje budale ne trebaju da idu :mogo:

zlaja
18-07-2011, 23:24
jao dragi moji hvala vam puno .uzvukli ste me iz depresije.a tog sarltana necu da reklamiram.ja sam skontala sama da moze da dodje eventualno do razvoda braka ali nisam videla smrt.ali ja sam laik.tek ucim.odusevljava me astrologija.oktobar istina je da sam ja dominantnija.oduvek je tako.ali on se ne buni.a bas ste me obradovali sad.jel bi bilo puno da pitam jos za decu i mozda drugi brak ako se razvedem sa ovim muzem.mada se ja svojsi trudim da ne dodje do toga.mada se po karti to ne bi reklo.

oktobar
18-07-2011, 23:44
pa ja kod tebe ne bih idsla u tom smijeru razvoda jer vec samim tim da zelis djecu , mi je nelogicno da bi se rastavljala,a i djecu pravila. koliko vidim Sa na DC bi po meni dao bas trajnost i jos vas on spaja ili vas e spojilo zajednicka teznja ili u karijeri ili imate jednostavno jednake poglede na zivotne ciljeve. to je mozda bio pocetak vaseg braka , jer je jednaka separacija. ovja Uran ti je na kraju 7. pa mislim da tu ga ne bi niti gledala.
JU bi mozda donio i srecu ,ali ne mora nuzno biti drugi tip.mislim MO i SO ti nemaju nesto puno aspekata pa mi je i to mogucnost da ostane na jedno. ma sta te briga, glavno da si ti Domina!!!
A za djete prvo mise cini da bi moglo jako sliciti ponasanjem na oca i s tobom bi imalo ista neslaganja ko i on. mislim da po nacinu na koji komunicira bi bilo na njega. korekcije pozeljne. mozda lupam, ali eto vjezbam
P.S. jeste li se upoznali kod prijatelja ili preko njih? cisto statistike radi?

zlaja
18-07-2011, 23:56
pa zapravo mi smo bili prijatelji.a da upoznali su nas neki prijatelji zajednicki.nama je zaista posle 10 godina super imamo krizice kao i svi ali ja sam vatra a on voda u zivotu tako da nema agresije.kao sto su mi rekli.ko zna mozda posle 20 godina bude ali ako bude bice samo sa moje strane.hi hi hi..znaci nista od drugog braka?pa stvarno cu nazvati onog astrologa da ga nakrpim.samo ti vezbaj.prvo dete?znaci bice ih vise????niko srecniji od mene sad

oktobar
19-07-2011, 00:07
mislila sam prvo, radi pete kuce pa zato. toliko daleko nisam dogurala, a sto se tog lika tice , mislm da ga jednostavno zaboravis i sama sebi kazes da natal daje mogucnosti ,ali ti kolo vodis. zato nadam se da ce uskoro se neko javiti od profija ovdje na forumu da ti secira natal , pa da se umiris.
sad vidje da ti ide PLretro na natalno SO pa ti zato dosle te bubice u glavU!?

zlaja
19-07-2011, 00:12
ja sam zahvalna i na tvom odgovoru.znas kakvi smo mi ljudi prihvatamo samo ono sto nam se svidja.a meni se svidja sve sto ti vidis.i sama sam gledala ali i ja sam kontala da cu imati drugi brak.kad gledas po sablonima meni kao laiku tako ispadne.ej a ovaj sarlatan mi cak i drugog muza opisao.xaxaxxaxaxa sad mi je smesno.ali tada uopste nije bilo.ali dobro ti kazes sama upravljam svojim zivotom

ochajna domacica
19-07-2011, 00:15
vladar 7 u 6 i da je to smrt bracnog partnera.ja se nadam pre da je smrt braka.Brak ili partner je 7, smrt je 8. Pa i samim tim kada bi vladar 8 bio u 7 ili 7 u 8 bi govorio o tome, pa i planeta Pluton koja vlada smrću kada se nađe u 7 polju govori i o toj mogućnosti, što je opet samo mali deo celine.
ali ja sam vatra a on voda u zivotu tako da nema agresije.kao sto d

E sad, po čemu si Ti vatra, a on voda...ali po čemu si Ti vatra, prvenstveno kako si izvukla? :o
Karta govori drugo nešto..ali ja bih ti rekla da čuvaš ono što imaš ;)

zlaja
19-07-2011, 00:20
draga moja ocajna domacice ja sam u bukvalnom smislu mislila vatra i voda nevezano za kartu.jer ja sam temperament i brzo planem a on me brzi smiri.a sta karta govori po tebi?cuvam stegla sam ga sa obe ruke.zato i pitam sve ovo.ne zelim da ga izgubim

tatjanaj
19-07-2011, 01:01
sto vise stezes zlaja, sve manje imas...

zlaja
19-07-2011, 01:32
tatjanaj znam:_)))) ali stvarno se trudim da ovaj brak opstane i radim sve sto je u mojoj moci da ne izgubim muza.pre se nisam toliko trudila priznajem.ali kad sam skontala da bi moglo doci do razvoda uplasila sam se

tatjanaj
19-07-2011, 01:36
tatjanaj znam:_)))) ali stvarno se trudim da ovaj brak opstane i radim sve sto je u mojoj moci da ne izgubim muza.pre se nisam toliko trudila priznajem.ali kad sam skontala da bi moglo doci do razvoda uplasila sam se

u redu je truditi se, ali do izvesne mere. ako vidis da te ne voli, niti da na bilo koji drugaciji nacin reaguje, pusti ga

expulseza3
19-07-2011, 01:38
ali kad sam skontala da bi moglo doci do razvoda uplasila sam se

Ako i dodje do toga,ti tu nista ne mozes.Neke stvari ne mozemo spreciti...;)
Covek treba da je u svakom trenutku spreman na sve..:) .Ne mogu da ti vidim kartu jer je istekla cesija verovatno...

zlaja
19-07-2011, 01:51
http://www.astro.com/tmpd/csjpfileR9IlKH-u1299503869/astro_61gw_01_02_zlata_petkovic_aleksandar.85613.30613.gif?532

nale777
19-07-2011, 09:16
A SO u 8oj u jarcu, da li ono daje smrt partnera, tako sam negde procitala i MA u 7oj,kao vladar 12te kuce,gde se smestio i vladar 7me?

ovnica
19-07-2011, 13:38
nailazila sam na tumacenje da PL u sedmoj kuci donosi smrt partnera. Medjutim po meni je to suvise drasticno glediste i ne mislim da nuzno znaci to.
Osoba meni bliska ima tog PL u 7oj kuci u skorpiji. Jedini los aspekt ima sa MO i to opoziciju (MO je u prvoj kuci i potpuno oslikava osobu ciji je natal).
Zanima me sta vi mislite o tome?
Ja bih pre rekla da je taj pluton vezan za smrt same osobe a ne partnera.
S druge strane partner moze biti neko ko voli okultizam...ili pak moze da dodje do mrznje medju partnerima...
a?

kanon
19-07-2011, 13:58
nailazila sam na tumacenje da PL u sedmoj kuci donosi smrt partnera. Medjutim po meni je to suvise drasticno glediste i ne mislim da nuzno znaci to.
Osoba meni bliska ima tog PL u 7oj kuci u skorpiji. Jedini los aspekt ima sa MO i to opoziciju (MO je u prvoj kuci i potpuno oslikava osobu ciji je natal).
S druge strane partner moze biti neko ko voli okultizam...ili pak moze da dodje do mrznje medju partnerima...
a?

Može značiti svašta. Sve zavisi od znaka u kojem se nalazi, kuće kojom vlada, dispozitora, aspekata... Nikako ne treba zaboraviti da je Pl u sedmoj kući u kući kojom prirodno vlada Ve, pa su to brakovi u kojima je moguće da nema više ljubavi, da se možda čak i ne podnose ali su ti brakovi neraskidivi.
Uvijek jedan od partnera prvi umre. Nit su na ovaj svijet doššli zajedno a i rijetko je da će sa njega otići istoremeno. A ipak nemamo svi Pl u sedmoj kući.
Znam dvije osobe kje imaju Pl u sedmoj, i ti brakovi traju 20 i 30 godina.
Ima tu svega ali oni će ostati zajedno dok ih smrt ne rastavi.
Možda to može biti jedno od objašnjenja Pl u sedmoj. Neraskidiv brak, brak do smrti za osobu vlasnika tog Pl.

ovnica
19-07-2011, 15:11
Možda to može biti jedno od objašnjenja Pl u sedmoj. Neraskidiv brak, brak do smrti za osobu vlasnika tog Pl.

E ja mislim da ce ovo sto si napisala i da bude!
Ovoj osobi je 7 kuca u vagi, nastavlja se dobrim delom u skorpiju, a Pl je bas u skorpiji.
VE je u lavu u 5 kuci. I ima lepe aspekte i jedan kvadrat sa MO.
MA je u Jarcu i ima trigon sa MO i sekstil sa JU (to su ujedno i jedini aspekti koje MA pravi)...
Mislim da u ovoj situaciji PL ne mora znaciti nuzno lose :)

snupy
19-07-2011, 16:12
a?

Ovo i mene interesuje:)

Ja sam vlasnik Pl u sco u 7.kuci na stepenu sco...suvladar u 12.kuci
obicno kad se vezem za nekog ne znam da se odvezem cak i kad je veza postala dosadna i kada dodje vreme da se raskine,ja jednostavno ne mogu.:(
Sa jos par "slucaja" pl u 7.sam zakljucila da volimo mocne,markantne muskarce,cak i ljubomorne!:eek: valjda je to tipican opis partnera skorpije

Spes
19-07-2011, 19:34
Ја imam tri dobra pokazatelje udovištva.

1. vladar 7. SA 0 PL
2. vladar 7. SA 90 JMČ- egzaktno
3. VE u 8.

oktobar
19-07-2011, 22:50
pa dobro curke ovo je zlajina tema ! o PL moze na temi. i jos mi niej jasno kako vi kod nje vidite PL u 7. kad je u 6. Ja bi joj eventualno SA gledala na DC, ali PL ne . I jos je u drugom znaku. dajte, pa zena je sretno zaljubljena ,samo joj je neki sarlatan napunio glavi. ja ne znam odakle vama da se ona rastaje ili da on nju ne voli. pa na pocetku kaze da im je bas lijepo. jos cete je baciti u crnjak. pa mi smo tu da joj malo i damo podrsku ,ako joj i je tesko, a ne suprotno!

zlaja
19-07-2011, 23:13
jao oktobar svaka cast.ja zaista nisam nikad sumnjala ni u svoj brak ni u njegovu ljubav prema meni.ali kazem ti vec sarlatan mi napunio glavu.cak mi i opisao drugog muza.a ja sam u neverici bila jer sam jako zadovoljna svojim brakom ali nikad ne znas sta je za tebe odabrala sudbina.dakle oktobar nema po tebi drugog braka?a steta bas mi lepo stoji vencanica.xaxaxxaxaxa

oktobar
19-07-2011, 23:23
jao oktobar svaka cast.ja zaista nisam nikad sumnjala ni u svoj brak ni u njegovu ljubav prema meni.ali kazem ti vec sarlatan mi napunio glavu.cak mi i opisao drugog muza.a ja sam u neverici bila jer sam jako zadovoljna svojim brakom ali nikad ne znas sta je za tebe odabrala sudbina.dakle oktobar nema po tebi drugog braka?a steta bas mi lepo stoji vencanica.xaxaxxaxaxa

ama ko zna sto dan nosi, sto noc! uzivaj dok mozes ,a za brige ce doci vrijeme. svi imamo problema i ne osvrci se sad vec trazi sto ti lijepo stoji u natalu. ako te djeca zanimaju, onda lupaj po tome ,a o brigama cemo kad problemi budu tu.
Uzivaj! ljeto je ! :D

Spes
19-07-2011, 23:25
Zlajo, ja bih kod tebe posmatrala marsa kao vladara 7. kuće...on je u 11. i neaspektovan je, a vladar mu je SA u 6. 0PL

Venera kao signifikator braka ti je u kvadratu sa PL i u konjunkciji sa ME.
VE0ME daje više...
Za tvoj brak je bitna konjunkcija PL0SA...
Prva aplikacija MO ti je 180 SO...
Prva aplikacija SO ti je 90 PL...

Naravno, ovo što sam ti napisala uzmi s rezervom jer sam ja neko ko uči astrologiju ;)

zlaja
19-07-2011, 23:30
a da te smaram malo o deci sad a?jesam puno bezobrazna?evo ti opet karta ako mozes okaci je ti da ne ispari posle par sati.ljubim punoooooooooo
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=sjpfileR9IlKH-u1299503869&nhor=1&go.x=13&go.y=9&go=Go

ej spes hvala ti sto si uopste pogledala kartu.visa nista ne uzimam za ozbiljno samo ti reci sta god da mislis.jer ja sma vec sve najgore cula tako da ako sam prezivela to nista me ne moze pogoditi vise.ako je tako zapisano sta ja tu mogu.ali 5 glava je pametnije od jedne.zato i pitam za vasa misljenja.

ochajna domacica
19-07-2011, 23:32
a da te smaram malo o deci sad a?jesam puno bezobrazna?evo ti opet karta ako mozes okaci je ti da ne ispari posle par sati.ljubim punoooooooooo
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=sjpfileR9IlKH-u1299503869&nhor=1&go.x=13&go.y=9&go=Go
Ovo staviš u profilu gde piše POTPIS i obavezno ispod SAČUVAJ.

kopiraj ovaj link, neće ispariti: Zlaja NATALNA (http://i51.tinypic.com/ivxppj.gif)

zlaja
19-07-2011, 23:36
hvala ti ocajna domacice;-)))))

nale777
20-07-2011, 08:17
Dobro ljudi,sta to u mom natalu ukazuje na moguce udovistvo,kako su mi rekli?

Spes
20-07-2011, 10:11
Nale777, Jupitera u 12. koji je blizu Algola (al' mi je ipak preširok orbis za konjunkciju sa fiksnom zvezdom), međutim mnogi bi uzeli u obzir , prva aplikacije koju Sunce pravi je sa PL - PL90SO, a SO ti je još u 8. polju...JU prima i kvadrat od SA pa bi moglo značiti da će biti neka duža bolest u pitanju, ali kako je SA u violentnom znaku i ne mora biti bolest.

Aeria Gloria
20-07-2011, 16:26
Brak ili partner je 7, smrt je 8. Pa i samim tim kada bi vladar 8 bio u 7 ili 7 u 8 bi govorio o tome, pa i planeta Pluton koja vlada smrću kada se nađe u 7 polju govori i o toj mogućnosti, što je opet samo mali deo celine.

E sad, po čemu si Ti vatra, a on voda...ali po čemu si Ti vatra, prvenstveno kako si izvukla? :o
Karta govori drugo nešto..ali ja bih ti rekla da čuvaš ono što imaš ;)

:eek: ...idi bre domača sarani mi nepostojećeg muža :D
kontakt sa osmom kućom može da znači i nasledstvo koje dobijam brakom kao i da možda ima veze sa njegovim parama ili da je lik bilder ili ima veze sa razvijanjem svoga tele (druga kuća od sedme kuća bika)

e zlajo čim je lik počeo da trtlja o smrti ZNAŠ da imaš posla sa šarlatanom..pravi astrolozi imaju neko pravilo da ne pričaju o smrti u natalu bar su meni tako rekli

Aeria Gloria
20-07-2011, 16:29
--------------------------------------------------------

Spes
20-07-2011, 17:33
:eek: ...idi bre domača sarani mi nepostojećeg muža :D
kontakt sa osmom kućom može da znači i nasledstvo koje dobijam brakom kao i da možda ima veze sa njegovim parama ili da je lik bilder ili ima veze sa razvijanjem svoga tele (druga kuća od sedme kuća bika)

e zlajo čim je lik počeo da trtlja o smrti ZNAŠ da imaš posla sa šarlatanom..pravi astrolozi imaju neko pravilo da ne pričaju o smrti u natalu bar su meni tako rekli

S ovim ne mogu da se složim.
Bila sam kod jednog astrologa ja, a kod drugog moja majka.
Oba astrologa su rekla i meni, a i mojoj majci ( a posle i meni) da mi sleduje udovištvo.

Prvi astrolog mi je obrazložio da to radi jer ću nakon smrti muža stravično patiti i da ću imati sklonost da se povučem iz sveta. Pa da to ne bih uradila, jer me posle čeka ipak još mnoštvo dobrih stvari. Dakle, rekla je kao prevenciju. Naravno, nije rekla kad i kako, niti sam pitala.

Smatram da u ovakvom slučaju može biti korisno saopštiti takvu stvar.

Aeria Gloria
20-07-2011, 17:53
S ovim ne mogu da se složim.
Bila sam kod jednog astrologa ja, a kod drugog moja majka.
Oba astrologa su rekla i meni, a i mojoj majci ( a posle i meni) da mi sleduje udovištvo.

Prvi astrolog mi je obrazložio da to radi jer ću nakon smrti muža stravično patiti i da ću imati sklonost da se povučem iz sveta. Pa da to ne bih uradila, jer me posle čeka ipak još mnoštvo dobrih stvari. Dakle, rekla je kao prevenciju. Naravno, nije rekla kad i kako, niti sam pitala.

Smatram da u ovakvom slučaju može biti korisno saopštiti takvu stvar.

Ne znam nisam profesionalni astrolog ali ono što sam sretala uglavnom su rekli da ne pričaju kad nekome ide smrt...ja seslažem sa tobom da treba reći ljudima ako je nešto na šta oni mogu da utiču tipa u karti im se vidi mogućnost smrti od raka pa onda astrolog skrene pažnju da osoba treba da vodi računa o ishrani stresu ili čemu već...svejedno ono što sam sretala nije tako rado da priča o smrti u natalu, doduše tebe je pre upozorila na posledice koju smrt partnera može da ima na tebe.

Pitanje: koja su još tumačenja kada se vladar sedme kuće nalazi na krajnjim stepenima (tipa 29) sem potencijalne smrtnosti? i koliko se menjaju tumačenja u slučaju da je planeta u retrogradnom hodu?
kod zlaje je pluton na zadnjim stepenima..

sladjana
20-07-2011, 18:56

Uopšteno po mome nekom znanju koje ovde skupih ....
Pa se pronađi :)...

Uran daje naglost, nesreće a sam aspekt Ur90Ma - daje duple Udovice/Udovce naravno ako je sve povezano sa 7 i 9 kućom...
Negde sam pročitala da So u 7 kući ako ima opoziciju sa Ur ili Pl ili Sa - daje smrt partnera .

Isto tako rizično je da 7 kuća počinje u Ribama a i sam Ne kao vladar te 7 može biti veoma često znak udovištva zbog raznih poroka/rizika , lošeg zdravlja ...

pozzz

nale777
20-07-2011, 19:01
Nale777, Jupitera u 12. koji je blizu Algola (al' mi je ipak preširok orbis za konjunkciju sa fiksnom zvezdom), međutim mnogi bi uzeli u obzir , prva aplikacije koju Sunce pravi je sa PL - PL90SO, a SO ti je još u 8. polju...JU prima i kvadrat od SA pa bi moglo značiti da će biti neka duža bolest u pitanju, ali kako je SA u violentnom znaku i ne mora biti bolest.

I ja sam citala da je presirok orbis da bi se gledala konjukcija JU sa Algolom.Mislis zbog SA u lavu?

Uopšteno po mome nekom znanju koje ovde skupih ....
Pa se pronađi :)...

Uran daje naglost, nesreće a sam aspekt Ur90Ma - daje duple Udovice/Udovce naravno ako je sve povezano sa 7 i 9 kućom...
Negde sam pročitala da So u 7 kući ako ima opoziciju sa Ur ili Pl ili Sa - daje smrt partnera .

Isto tako rizično je da 7 kuća počinje u Ribama a i sam Ne kao vladar te 7 može biti veoma često znak udovištva zbog raznih poroka/rizika , lošeg zdravlja ...

pozzz

Ali ja nista od navedenih aspekata nemam u natalu,SO mi je u 8oj kuci.Mozda jedino MA u 7oj moze dati nasilje u braku?Rekli su mi da ima aspekata i da ja stradam od ruke svog partnera i da ostanem udovica.

sladjana
20-07-2011, 19:10
Ali ja nista od navedenih aspekata nemam u natalu,SO mi je u 8oj kuci.Mozda jedino MA u 7oj moze dati nasilje u braku?Rekli su mi da ima aspekata i da ja stradam od ruke svog partnera i da ostanem udovica.

Ima i Ne na samoj 7 kući - moraš se čuvati sekti, sektaša možda muž bude sklon tajnama, depresiji i slično ...

Mada jel si se ti udala ili brineš unapred ???!!! :D pozzz

zlaja
20-07-2011, 22:16
Aeria Gloria sta znaci to sto mi je pluton na zadnim stepenima?sta mi ti vidis?po tebi smrt braka ili bracnog partnera?

manuela
21-07-2011, 12:04

Nale 777 tamo ti je mars, pa zbog toga su ti to rekli....i meni je mars u 7 kući...bolje partner nego ti...:)

Aeria Gloria
21-07-2011, 12:45
Aeria Gloria sta znaci to sto mi je pluton na zadnim stepenima?sta mi ti vidis?po tebi smrt braka ili bracnog partnera?

Ne znam sta to tacno predstavlja zato i pitam :) ne mislim da se smrt tako lako vidi pre bih rekla da je planeta na krajnjim stepenima neka transformacija kroz koju osoba prolazi, mada bacila sam pogled po netu kazu da planeta koja je vezana za zadnje stepene moze da odrazava i neki problem sa izborom

dunja2501
21-07-2011, 13:12
Ja imam So90Pl...sunce vladar 7 a Pl mi je u skorpiji u 8 polju...ispada da cu i ja biti udovica, jos mi je So u 12-oj...ali ja uvek kazem, mozda muz umre pre nas :) ...sto znaci, na primer on umre sa 70 a vi sa 80,pa ste opet udovice ali u poznim penzionerskim godinama kada je i normalno da ljudi umiru...

nale777
21-07-2011, 14:03
Nale 777 tamo ti je mars, pa zbog toga su ti to rekli....i meni je mars u 7 kući...bolje partner nego ti...:)

Pa ako je do MA onda mora biti neka iznenadna ili cak nasilna smrt partnera, a mozda i partnerastva a ne partnera?

sladjana
21-07-2011, 16:18
Pa ako je do MA onda mora biti neka iznenadna ili cak nasilna smrt partnera, a mozda i partnerastva a ne partnera?

Mislim da Mars u 7 može doneti nasilnog, energičnog muškarac a ne smrt pre nas, žena !!!

Mars u sedmoj kući

Ove osobe imaju prijateljsko i srdačno ophođenje. Sa dosta entuzijazma i ljubavi se uključuju u timski rad. Dosta su otvorene. Ponašanje i emocije im dosta zavise od raspoloženja. Relativno rano i lako postaju intimni. Ljubavne veze im daju energiju, ali to ne znači da sa njima nemaju problema. Imaju često veoma ambiciozne i energične partnere. Ponekad imaju preveliku strast, ili je to slučaj sa njihovim partnerom.

Naravno treba gledati u kom je znaku i aspekte koje pravi.
Ja imam isto MA u 7 u Lavu neaspektovan - ništa od toga ....:) pozzzz

andjelikadepeures
21-07-2011, 16:54
Mislim da Mars u 7 može doneti nasilnog, energičnog muškarac a ne smrt pre nas, žena !!!

Naravno treba gledati u kom je znaku i aspekte koje pravi.
Ja imam isto MA u 7 u Lavu neaspektovan - ništa od toga ....:) pozzzz

i moj Ma je u 7. kuci, ali u Biku, pa radije bram hedoniste. nasilnici me sami zaobidju...

nena peric
21-07-2011, 17:35
...ali ja uvek kazem, mozda muz umre pre nas :) ...sto znaci, na primer on umre sa 70 a vi sa 80,pa ste opet udovice ali u poznim penzionerskim godinama kada je i normalno da ljudi umiru...

To i ja kazem :D . Meni je isto jedan astrolog davno rekao da cu rano da ostanem bez muza. Gledajuci moju kartu sada kada sam nesto ukacila o astrologiji, rekao je to jer mi je vladar 7. kuce -Jupiter na 9 stepenu ( sto je po mnogima stepen udovistva). I sada bi ja trebala da se brinem kako cu mlada da ostanem udovica i to sve zbog 9 stepena:D . Mom muzicu u njegovoj natalnoj vladar 8.kuce i Asc-a je venera koja je u lavu na 27 stepenu u 10.kuci i ne pravi ni jedan los aspekt. Tako da se ja necu bezveze brinuti, jer vladar 8.kuce moga muzica i vladar njegovog asc-a nije ugrozen.
Sa druge strane moja mama je rano ostala udovica i gledajuci njenu kartu - nikada ne bih rekla. Njoj je vladar 7.kuce saturn u 3.kuci i pravi lepe aspekte, a ima i Jupitera u 7.kuci i on pravi lepe aspekte. Kako bi neko video iz njene karte da ce mlada da ostane udovica :rolleyes: . Ne bih ni ja da nisam procitala post Ocajne domacice, gde se spominje venera u 8.kuci kao jedna od mogucnosti, a njena venera jeste u 8.kuci i pravi opoziciju sa plutonom, sto ne mora da znaci za sve slucajeve, kao sto nista ne treba gledati povrsno. Tesko se moze predvideti necija smrt, jer karta nastavlja da zivi sa tranzitima ;)

zlaja
21-07-2011, 22:15
joj drage moje sad ste me tek zbunile.sad ne znam ni sta sam znala:confused:

swiss
22-07-2011, 14:03
Ej, taj Astrolog je glup covek! A ti sto si dozvolila da poverujes a svesna si da Smrt niko zivi nemoze da predvidi, onda eto... Neznam sta da ti kazem sem da se kanis corava posla u buduce!
Pre bih ti ja rekao ovako da ces naci partnera koji ce te voleti takvu kakva si i da ces biti zadovoljna kroz njega pre nego da izvalim ti ovo sto ti je on rekao....on da ima mozga kao sto ga nema, rekao bi ti ovo sto sam video ja! A sto se dece tice? Imaces ti decu zdravu i pravu i nadasve pametnu i to dvoje! A sad to da si nerotkinja itd hahahahaha uzas! NO COMMENT :)

Spes
22-07-2011, 14:15
Odakle vam to da smrt ne može da se predvidi?

swiss
22-07-2011, 14:37
Ajd je vidi meni Spes:) nena mi je rekla da cu od sexa a da cujem tebe....

Spes
22-07-2011, 17:01
Ne znam gde da ti je vidim, jer natal u potpisu nemaš. ;)
Drugo, baš zato što natal nastavlja da živi, svi astrolozi se slažu da se prvo treba odrediti momenat smrti...da ne bismo napričali čoveku stvari koje neće doživeti.
Naravno, ljudima se ne dopada da to čuju, a ni astrolozima da o tome pričaju pa se taj prvi stepenik preskače.

swiss
22-07-2011, 17:19
Obrisao sam da nebi tema otisla u of....a Spes, verujem da si zapisala podatke :)

nena peric
22-07-2011, 21:23
Odakle vam to da smrt ne može da se predvidi?

Spes, moze vrhunski astrolog,a takvi su retki, mi pocetnici mozemo samo da naglabamo ;) . Ajde ako znas, reci mi molim te zasto je meni davno jedan astrolog rekao da cu rano ostati udovica? Jel zbog 9 stepena ? Ako si voljna, mogu postaviti i kartu mog muza...

zlaja
22-07-2011, 22:16
Ej, taj Astrolog je glup covek! A ti sto si dozvolila da poverujes a svesna si da Smrt niko zivi nemoze da predvidi, onda eto... Neznam sta da ti kazem sem da se kanis corava posla u buduce!
Pre bih ti ja rekao ovako da ces naci partnera koji ce te voleti takvu kakva si i da ces biti zadovoljna kroz njega pre nego da izvalim ti ovo sto ti je on rekao....on da ima mozga kao sto ga nema, rekao bi ti ovo sto sam video ja! A sto se dece tice? Imaces ti decu zdravu i pravu i nadasve pametnu i to dvoje! A sad to da si nerotkinja itd hahahahaha uzas! NO COMMENT :)

pa posto je ovde vise njih postavilo pitanje.interesuje me kome ste ovde odgovorili?meni?

swiss
22-07-2011, 23:31
pa posto je ovde vise njih postavilo pitanje.interesuje me kome ste ovde odgovorili?meni?

Da tebi sam odgovorio, nisam podpisao da je za tebe! :) izvinjavam se.

zlaja
22-07-2011, 23:44
Da tebi sam odgovorio, nisam podpisao da je za tebe! :) izvinjavam se.

hvala dragi moj na direktnom odgovoru.to me interesovalo.svi nesto okolo pisu.a niko mi ne spominje brak i decu skoro.a to me interesuje.samo ti pucaj sta jos vidis.i dobro i lose.:)

Spes
22-07-2011, 23:47
Spes, moze vrhunski astrolog,a takvi su retki, mi pocetnici mozemo samo da naglabamo ;) . Ajde ako znas, reci mi molim te zasto je meni davno jedan astrolog rekao da cu rano ostati udovica? Jel zbog 9 stepena ? Ako si voljna, mogu postaviti i kartu mog muza...
Ja poznajem dva astrologa koji znaju...oboje su mi dali potpuno tačnu prognozu za smrt dve blisk osobe iz familije. Prvi je dao prognozu za interval od nedelju dana i bilo je tačno.
Kad sam išla kod nje, prvo što mi je rekla bilo je da će mi i roditelji poživeti, kao i sestra i ja i da će nas obe zdravlje dobro služiti.
Dakle, gledala je itekako kad će ko da ''capne''.
Čak mi je i savet dala da kad jednom budem na tom nivou znanja astrologije da ne saopštavam nikad ljudima to, jer to niko nije u stanju da profiltrira. Ali da uvek kažem ljudima ako se vidi dug život. ;)

Neno, ti imaš JU90JMC, a za dalje ne vidim...mislim da jedan aspekt nije dovoljan. Naravno, ja učim pa uzmi s rezervom. :)

swiss
23-07-2011, 00:07
Spes sreco, znaci, trebam biti tesko bolestan dabi mi smrt stajala nadohbat ruke u natalu?! Ok, razumem sad! Astromedicina objasnjava to i slozicu se sa tim jer i sam sam procitao a i napisao od M.Dupora nesto na tu temu "i bolsenim se ipak radja" dobro...ja sam ciljao da sad ovako zdrav i prav da vidim dal se nadzire sta....al i ti si na pkcetku pa razumem te!

Ok, javicu se kad budem u bolnickom krevetu sa diagnozom tacnom la cu onda da cujem kad cu, pa da se makar okupam i ispovedim i pricestim pre nego se upokojim, spes, imam te na umu ;) hahaha

WolfWoman
23-07-2011, 00:11
Imam Ve u Sco sto inace donosi udovistvo, ali ne zelim znati hoce li .... :(

ochajna domacica
23-07-2011, 10:46
Imam Ve u Sco sto inace donosi udovistvo, ali ne zelim znati hoce li .... :(Ne želiš znati? Ili želiš? Zašto onda otvarati takvo pitanje? :confused:
To i nema veze s položajem Ve kod tebe, ali možda možeš naći vezu sa nekim iz svoje kuće, jer VE ti nije vladar ni Asc.(tebe), ni SO!!! (mada se obično VE nađe napadnuta od strane PL/ 90 i 180. Ovde je Pl jak u svom sedištu, ako je i pomaže onda je to i u najgorem mogućem smislu).
Koliko se sećam, ti si navela da imaš ozbiljnu vezu pre par meseci ovde. Srele smo se na temi opis bračnog partnera, pa si rekla da to što sam ja napisala iz tvog natala - ne odgovara osobi s kojom si a pritom je i "ozbiljna veza".

Dalje, Mesec ti nije ičim napadnut. DC ukazuje na razvod ili razvedenog partnera, da ga otac neće odobravati ili mu se jednostavno neće sviđati MA i SO su 90 vl.7(otud mogu i nastati problemi kada budeš ušla u brak), zatim i Mesec kao tebe ženu, ukazuje i na dualnost i više brakova, jer je u znaku Blizanaca. Čiji je dispozitor Me opet pod aflikacijama planeta koje daju razvod, više brakova..ali udovištvo - Eeee "svašta" :rolleyes:

Spes
23-07-2011, 12:28
Spes sreco, znaci, trebam biti tesko bolestan dabi mi smrt stajala nadohbat ruke u natalu?! Ok, razumem sad! Astromedicina objasnjava to i slozicu se sa tim jer i sam sam procitao a i napisao od M.Dupora nesto na tu temu "i bolsenim se ipak radja" dobro...ja sam ciljao da sad ovako zdrav i prav da vidim dal se nadzire sta....al i ti si na pkcetku pa razumem te!

Ok, javicu se kad budem u bolnickom krevetu sa diagnozom tacnom la cu onda da cujem kad cu, pa da se makar okupam i ispovedim i pricestim pre nego se upokojim, spes, imam te na umu ;) hahaha

Ne ne moraš, ko je to uopšte rekao?

Ne umiru ljudi samo od prirodne smrti.

I pomiri se s tim da postoje astrolozi koji znaju astrologiju mnogo dobro.;)

swiss
23-07-2011, 14:00
Bog mi je svedok sad dasam znao dace kritiku sa moje strane da shvate pogresno!
Spes prijatelju, ja ako sam kritikovao onda sam kritikovao polje koje zadire u buducnost! A ne i ostatak Astrologije koja opisuje licnost ili partnera ili zajednkcki zivot, posao itd. I nisam posumnjao nikad da nema dobrih Astrologa al zasigurno nema onih koji pribliznije mogu reci ti sta ti prestoji u buducnosti! U to sumnjam toliko da cu se pretvoriti u ateistu po tom pitanju totalno!

WolfWoman
23-07-2011, 15:00
Ne želiš znati? Ili želiš? Zašto onda otvarati takvo pitanje? :confused:
To i nema veze s položajem Ve kod tebe, ali možda možeš naći vezu sa nekim iz svoje kuće, jer VE ti nije vladar ni Asc.(tebe), ni SO!!! (mada se obično VE nađe napadnuta od strane PL/ 90 i 180. Ovde je Pl jak u svom sedištu, ako je i pomaže onda je to i u najgorem mogućem smislu).
Koliko se sećam, ti si navela da imaš ozbiljnu vezu pre par meseci ovde. Srele smo se na temi opis bračnog partnera, pa si rekla da to što sam ja napisala iz tvog natala - ne odgovara osobi s kojom si a pritom je i "ozbiljna veza".

Dalje, Mesec ti nije ičim napadnut. DC ukazuje na razvod ili razvedenog partnera, da ga otac neće odobravati ili mu se jednostavno neće sviđati MA i SO su 90 vl.7(otud mogu i nastati problemi kada budeš ušla u brak), zatim i Mesec kao tebe ženu, ukazuje i na dualnost i više brakova, jer je u znaku Blizanaca. Čiji je dispozitor Me opet pod aflikacijama planeta koje daju razvod, više brakova..ali udovištvo - Eeee "svašta" :rolleyes:

Eh, sad mi je malo lakse... A da, ta veza je bila ozbiljna, ali je pukla... Malo sam se zasitila pritiska i tvrdoglavosti druge strane. Na horarcu su mi rekli i da cemo se pomiriti kroz tri jedinice vremena, mada ja u to ne vjerujem. Meni je dosta popustanja, a on je dovoljno kukavica da se nikad ne javi. :D
A vezano za partnera, po onome kako su meni opisali bracnog partnera, on se u to uklapao. Slobodouman, ovnovsko-vazdusnjacki tip, a cak i fizicki kako su mi ga opisali, visok, vitak, smedjokos.
Ali opet, nije on jedini takav, ima takvih ljudi more :D Ja sam samo rekla da bi to mozda i mogao biti on s obzirom na opis partnera koji sam dobila.
A eto, vezano za brak, opet kazem... ni njegov otac ne bi bio time zadovoljan iz nekog meni poznatog razloga :D
Tako da se uklapa u sve to :p

A eto, ne svidja mi se sto mi stoji razvod u natalu, ali barem sam saznala da me ceka bolji muskarac za drugi brak, nego za prvi :P

Hvala na odgovoru :)

nena peric
23-07-2011, 19:12
Ja poznajem dva astrologa koji znaju...oboje su mi dali potpuno tačnu prognozu za smrt dve blisk osobe iz familije. Prvi je dao prognozu za interval od nedelju dana i bilo je tačno.
Kad sam išla kod nje, prvo što mi je rekla bilo je da će mi i roditelji poživeti, kao i sestra i ja i da će nas obe zdravlje dobro služiti.
Dakle, gledala je itekako kad će ko da ''capne''.
Čak mi je i savet dala da kad jednom budem na tom nivou znanja astrologije da ne saopštavam nikad ljudima to, jer to niko nije u stanju da profiltrira. Ali da uvek kažem ljudima ako se vidi dug život. ;)

Neno, ti imaš JU90JMC, a za dalje ne vidim...mislim da jedan aspekt nije dovoljan. Naravno, ja učim pa uzmi s rezervom. :)

Spes, posalji mi na pp ime tog astrologa, a ovo za JU 90 Jmc nije mi ni palo na pamet, jer slabo gledam cvorove, a u tom slucaju nije samo jedan aspekt, ima ih vise ;) , ali necu time da se opterecujem...., jer u njegovom natalu vladar njegovog asc-a i 8.kuce nisu ugrozeni

zlaja
07-08-2011, 01:09
alo ljudi sta ste se ucutali????ajmo jos na ovu temu

venera88
29-08-2014, 21:20
meni je jedan astrolog rekao da cu imati dva braka, a posto je dispozitor vladara sedme i devete u osmoj - smrt braka, da cu ili ostati udovica ili se razvesti. a i venera mi je u osmoj, na 29. stepenu. ja odbijam da poverujem u ovo :D
jel postoji jos neki pokazatelj u mom natalu za smrt partnera?

Tamy
30-08-2014, 20:27
I meni je vladar DC-a u 8. kuci, sto kazu smrt braka a i sve teski aspekti na njemu, pretpostavljam da je to smrt braka ne bracnog partnera ali ako se neko vise razume u to mogao bi baciti pogled.

lilyrose
01-09-2014, 11:36
To i ja kazem :D . Meni je isto jedan astrolog davno rekao da cu rano da ostanem bez muza. Gledajuci moju kartu sada kada sam nesto ukacila o astrologiji, rekao je to jer mi je vladar 7. kuce -Jupiter na 9 stepenu ( sto je po mnogima stepen udovistva)...

Meni je Merkur na 9.stepeni, a vlada uklještenim znakom Djevice u 7.kući... :confused:
Dakle, i ja ću biti udovica... ali iskreno, zar to i nije prirodnije... em sam žensko, em sam mlađa...:rolleyes::cool:

A DESC mi je u Lavu, vladar je Sunce u 10.kući...
Isto tako, ni Sunce ni Merkur nemaju ni jedan loš aspekt ( osim što su međusobno u konjukciji, ali meni to nije toliko loš aspekt?)

milicica21
01-09-2014, 13:39
Ja imam užasnu 7. kuću, a jako fin brak.
Osim MA0Sa, zbog kog mi je predvidjano svašta loše u braku, imam i UR koji je tumačen kao smrt partnera ili razvod. Ja sam uvjek za opciju broj dva, neka smo živi i zdravi, pa ćemo se vjenčati još jednom :p

venera88
01-09-2014, 14:50
milicice, koliko si vec u braku? drago mi je da ima izuzetaka :D

milicica21
01-09-2014, 15:00
milicice, koliko si vec u braku? drago mi je da ima izuzetaka :D

Brzo će nam 6g. braka. A prije toga smo bili u vezi skoro 5g.

venera88
01-09-2014, 15:30
jos ti je Sa u sedmoj, a rano si se udala, zanimljiva ti je karta bas. :)

milicica21
01-09-2014, 17:27
Da, ne uklapam se u obrasce. Mozda zbog dispozitora sve to isade bolje nego sto se po karti moglo ocekivati...

Lahadima
02-09-2014, 14:37
Ja imam užasnu 7. kuću, a jako fin brak.
Osim MA0Sa, zbog kog mi je predvidjano svašta loše u braku, imam i UR koji je tumačen kao smrt partnera ili razvod. Ja sam uvjek za opciju broj dva, neka smo živi i zdravi, pa ćemo se vjenčati još jednom :p

Verovatno je kod tebe ta simbolika otišla na opis muža. Ajd opiši ga :D
Jel stariji? Čime se bavi? Gde si ga upoznala?
Ovo pitam jer saturn može biti stariji, to smo apsolvirali, ali i težak čovek po prirodi. Uran može da donese elektroinženjera, neobičnog čoveka, ne mora obavezno razvod :)

Doduše, tebi je ovaj Sa u sedmoj dosta loše postavljen, sve sami kvadrati, ali ne bih da mračim... Ko zna koja je simbolika svega toga.

milicica21
02-09-2014, 14:43
Verovatno je kod tebe ta simbolika otišla na opis muža. Ajd opiši ga :D
Jel stariji? Čime se bavi? Gde si ga upoznala?
Ovo pitam jer saturn može biti stariji, to smo apsolvirali, ali i težak čovek po prirodi. Uran može da donese elektroinženjera, neobičnog čoveka, ne mora obavezno razvod :)

Doduše, tebi je ovaj Sa u sedmoj dosta loše postavljen, sve sami kvadrati, ali ne bih da mračim... Ko zna koja je simbolika svega toga.

:)
Muž postojan, uporan, izdržljiv, neumoran, radan, vrijedan. Srednjeg-do višeg rasta, sportske gradje, pravilnih crta lica, malko izraženiji nos. Radi u hotelijerstvu 8 to mu je struka), inače majstor svih zanata, sve zna da radi, i kuću je sam napravio.
Upoznala ga tako što sam pogriješila broj telefona, tj. poslala sms na pogrešan broj, dopisivali se pola godine i zaljubili se. Od prvog susreta smo u vezi. SVe vrijeme veza na daljinu zbog mojih i njegovih studija.
Jako smo različiti, bilo je perioda da mislim da ga ne poznajem, pogotovo taj početak braka, prilagodjavanje zajedničkom životu, posle 5g veze na daljinu. Imam osjećaj da nam je sada najljepše.

Pa ti sad reci šta je tu šta :D

Lahadima
02-09-2014, 15:44
Muž postojan, uporan, izdržljiv, neumoran, radan, vrijedan. Srednjeg-do višeg rasta, sportske gradje, pravilnih crta lica, malko izraženiji nos. Radi u hotelijerstvu 8 to mu je struka), inače majstor svih zanata, sve zna da radi, i kuću je sam napravio.
Upoznala ga tako što sam pogriješila broj telefona, tj. poslala sms na pogrešan broj, dopisivali se pola godine i zaljubili se. Od prvog susreta smo u vezi. SVe vrijeme veza na daljinu zbog mojih i njegovih studija.
Jako smo različiti, bilo je perioda da mislim da ga ne poznajem, pogotovo taj početak braka, prilagodjavanje zajedničkom životu, posle 5g veze na daljinu. Imam osjećaj da nam je sada najljepše.

Genijalno :)
To što je postojan i vredan prepisujem saturnu, ali donekle i ovoj konjukciji marsa i saturna. Marsu prepisujem to što je majstor, što ume da pravi, radi rukama, sposoban u tom smislu.
Hotelijerstvo - strelac. E sad veza na daljinu mi isto vuče na strelca, ali ovo stvarno ne znam kako bih definisala :) To što si mu slučajno poslala poruku, to mora da su se neke ribe umešale (uvek prave konfuziju i neku mutljavinu hehe) ali i merkur - komunikacija. Dobro, merkur jeste u ribama, ovo ja onako u teoriji, ali ne umem da povežem baš sa brakom to... Jedino ako gledam da ovaj mars ide dispozicijom u ribe (jupiter u ribama) pa da to bude to...

Eto, em ti je kuća na 29-tom stepenu, em imaš saturn u sedmoj a udala si se mlada, bez nekih većih teškoća i za čoveka sličnih godina... Plus su ti venera i mars u kvadratu pa nekad daju "probleme" sa suprotnim polom, a ti ništa, eeeeee.
Eto vam ga na, ljubitelji astrologije :P Pokvari mi milicice čitavu teoriju :D Neće od mene nikad biti astrolog ccc

milicica21
02-09-2014, 17:11
A zamisli kako je meni uciti na svom primjeru :D
U svemu postoji izuzetak, te tako i ja. Mada im vremena, mozda se simbolika ispuni... ;)

andjela
02-09-2014, 17:37
Za ne daj ga Boze,kakav je brak se moze tek videti posle 10,15 god braka...zato jezik za zube...Da zlo ne cuje.

milicica21
02-09-2014, 21:33
Andjela, brak je vec od prvog dana, ne ceka se 10 g da se zakljuci da li je nekome fino u braku ili ne. Naravo, sve to moze da se promjeni, svuda postoje usponi i padovi, ali se generalna slika vidi veoma brzo posle ulaska u isti...

andjela
02-09-2014, 22:56
Nemoj me pogresno shvatiti,ali se ljudi razvode i posle 20 god braka,tako da,nazalost,ne znamo sta nas ceka za par god.U pocetku je sve bajno i sjajno.
Nisam nista rekla konkretno za tvoj brak,zelim vam sve najlepse.Generalno pricam.

I ja inace imam Sa u 7.,i isto imam vezu na daljinu.

lilyrose
02-09-2014, 23:01
Nemoj me pogresno shvatiti,ali se ljudi razvode i posle 20 god braka,tako da,nazalost,ne znamo sta nas ceka za par god.U pocetku je sve bajno i sjajno.
Nisam nista rekla konkretno za tvoj brak,zelim vam sve najlepse.Generalno pricam.

.

Apslolutno se slažem... ne kažu bezveze da je 7.godina braka krizna... :D

andjela
02-09-2014, 23:05
Ozbiljno,ili se zezas?...

Moja majka ume da kaze da je u brak najbolje uci hladne glave jer se onda partneri u braku zavole,a kad je neka velika zaljubljenost...mada je to vise fraza,nema pravila...

lilyrose
02-09-2014, 23:15
Ozbiljno,ili se zezas?...

Moja majka ume da kaze da je u brak najbolje uci hladne glave jer se onda partneri u braku zavole,a kad je neka velika zaljubljenost...mada je to vise fraza,nema pravila...

Ovo za 7.godinu? Da, tako kažu... iako svaka može biti krizna... valjda...
I ja mislim da u brak treba ući kad ona prva zaljubljenost prođe... kad realno sagledaš stvari... gledam kod sebe... svašta sam prošla u svojoj duuugoj vezi, uspona i padova, pa se rastajali, pa opet zajedno... pa svašta nešto... pa taman pomislim da smo konačno naučili rješavati probleme, pa te opet nešto izbaci iz takta... ali i horoskop mi je valjda takav... ja u 7.imam i Uran i Pluton, ali i Jupiter... i onaj fatalni trigon Venere, Mjeseca i Plutona... I još mi je Mjesec u konjukciji s njegovim Suncem... :rolleyes:

andjela
02-09-2014, 23:26
Joooj...Tako i kod mene...Moj Mo u konjukciji sa njegovim So...Kod mene isto Ur u 7.,ali na kraju kuce.I Sa u 7.

Pa gde su ti svi ovi biseri od planeta u 7...al ni kod mene nije bolje,Pl je u 6.ali u konjukciji sa Sa iz 7...

Tako je i kod mene.U dugoj sam vezi i svasta je tu bilo.Ono sto mi nikada ne bi palo na pamet u drugim vezama,kod ove praktikujem.Onaj fazon-ne mogu sa tobom,a ne mogu ni bez.Neka cudna povezanost.

milicica21
02-09-2014, 23:35
I mi smo za 5g veze na daljinu prosli svasta. Doduse, nikad se nismo rastali ni na minut. Ne plasim se kriza, zato smo tu, ne bi bilo zanimljivo da je sve bajno i sjajno. Ni ta 7. me ne plasi. Ni 77. Kad smo vec na temi smrti, voljela bih da taj moj Ur znaci smrt braka, jer dok smo god zivi pod istim nebom, ja znam da cemo biti zajedno. Papir mi nista ne znaci...

andjela
02-09-2014, 23:51
Ma ono se samo kaze da ne bi bilo zanimljivo da je sve sjajno i bajno...Valjalo bi,nego je to retkost...

Da smo mi zivi i zdravi,i sta god da se desi-zivot ide dalje...Ja ne garantujem ni da cu sutra docekati jutro...

milicica21
02-09-2014, 23:53
Nema garancije ;)

venera88
05-09-2014, 19:16
milicice, ja mislim da je to tako kod tebe zbog dobre dispozicije, jer je valjda i neko pravilo da je bolje kad je pozicija kvadrat a dispozicija trigon/sekstil, nego povoljan pa opet povoljan aspekt. zbog dinamike, akcije sta li :)

alea
06-09-2014, 23:27

Nije muž samo VII polje, već i MA i SO.
Tvoja VE, vladar ASC je egzaltirana i pod zracima SO. Kada je VE pod zracima SO, onda često donosi da je žena opčinjena muškarcem i sklona idealizaciji. SO kao signifikator muža je u konjunkciji sa JU u Ribama.
Tvoje SO je opkoljeno sa dva benefika, JU i VE i oba vrlo snažna i u vrlo snažnom dostojanstvu.
Ti kao VE u Ribama u konjunkciji sa SO, i 120 MO umeš da posmatraš stvari sa najlepše strane. Nije to toliko do ljudi, već do tvog pogleda na svet.
I sam natalni aspekt MO120SO iako već separacija, ipak su Ribe i Rak u aspektu trigona, donosi srećan brak, naročito kada su tu još VE i JU.
Imaš tri vrlo snažna benefika u natalnoj karti, MO u domicilu i VE u egzaltaciji kao vladara ASC. Ova postavka ti donosi mnogo sreće u životu, jer si ti osoba koja ume da vidi stvari iz najlepšeg i najboljeg ugla.

Što se njegove profesije tiče, evo šta kaže Vilijam Lili:

Mars označava takva naporna i teška zanimanja koja zahtevaju i snagu i napore čitavog tela, te stoga primarno upravlja fizičkim poslovima, koji su mučni i koji se obavljaju vatrom. .

milicica21
08-09-2014, 08:27
Nije muž samo VII polje, već i MA i SO.
Tvoja VE, vladar ASC je egzaltirana i pod zracima SO. Kada je VE pod zracima SO, onda često donosi da je žena opčinjena muškarcem i sklona idealizaciji. SO kao signifikator muža je u konjunkciji sa JU u Ribama.
Tvoje SO je opkoljeno sa dva benefika, JU i VE i oba vrlo snažna i u vrlo snažnom dostojanstvu.
Ti kao VE u Ribama u konjunkciji sa SO, i 120 MO umeš da posmatraš stvari sa najlepše strane. Nije to toliko do ljudi, već do tvog pogleda na svet.
I sam natalni aspekt MO120SO iako već separacija, ipak su Ribe i Rak u aspektu trigona, donosi srećan brak, naročito kada su tu još VE i JU.
Imaš tri vrlo snažna benefika u natalnoj karti, MO u domicilu i VE u egzaltaciji kao vladara ASC. Ova postavka ti donosi mnogo sreće u životu, jer si ti osoba koja ume da vidi stvari iz najlepšeg i najboljeg ugla.

Što se njegove profesije tiče, evo šta kaže Vilijam Lili:

Alea, hvala ti!

Istina je da sam takva osoba, nisam od onih koji traže dlaku u jajetu i zaboravljaju mnogo dobrih stvati zbog jedne loše. Ne samo kad je moj muž u pitanju, već i ostale ljude gledam tom "ljepšom stranom oka". I mnogo bolje prolazim nego oni koji uvijek nešto zakeraju.

Moj muž nije svetac, Bože moj, umije on da bude i naporan, i voli da je u pravu, ali meni to ne smeta, tiha voda roni sto planina, ja se samo nasmiješim, i na kraju bude kako ja hoću. Doduše, jako mu je stalo do mog mišljenja, pa malo šta obavlja na svoju ruku, voli da se konsultuje. Pretpostavljam da bi mu druga žena našla sto mana, ako bi se trudila da ih nadje, ali on je meni prelijep, dobar muž, dobar otac, dobar u krevetu :D, vrijedan, visokih moralih vrijednosti. Jedini problem u našoj zajednici je to što smo oboje temperamenti i što je izmedju nas konstantno neka jaka energija ( mogu reći strast, koja može biti konstruktivna ili destruktivna) ,i koju smo, srećom, naučili da preusmjermo tamo gdje joj je mjesto. Nije uvijek bilo lako...

Što se mog života generalno tiče, osjećam oduvjek da sam rodjana pod srećnom zvijezdom, čega god se uhvatim dobro mi ide. Fax sam završila bez problema, posao nalazila bez problema, uvjek sa boljeg na bolji, kao da imam neku pomoć sa neba, a vjerovatno je za to zalužan i moj pozitivan stav i čisto srce.

Hvala Bogu, neka tako i ostane.

andjela
08-09-2014, 12:08
Super da je tako,al kaze se-baci kamencic u cipelu,da te malo zulja,jer ne vallja da je sve potaman.Salim se,super da je sve dobro.

Takav ti je prosto natal,iako ima i mana,kao svaka natalna karta.Nema mnogo veze cisto srce sa tim,prosto ti je takva-sudbina-.Postoje ljudi itekako cistog srca al teske sudbine,da covek ne poveruje,al se slazem da pozitivan stav mnogo znaci.

Ja sam,nasuprot tebi,do skoro imala utisak da sam najveci maler...Kod mene je sve islo povuci-potegni.Jedne god mi na faksu,kada sam trebala da dam uslov za sl god,stane sat.Da nije bilo drugarice,zakasnila bih...Sledece god isto dajem uslov,puca mi guma na autobusu,i jedva stizem na ispit...Kada sam zavrsila faks,pozove me zemljak na razgovor i obeca da volontiram kod njega,al ubrzo on sam umire i od toga nista...Radila sam neki honoraran posao,al se desi da me stave ispod crte iako imam i vise nego dovoljno bodova,jer je navodno -greska-,pa sam jedva ispravila krivu Drinu...Sa drugaricom odem na odmor jednom,i sve vreme grmljavina,kisa,raspala mi se jedna sandala,a bio je jun.Kada sam krenula kuci-Sunce je granulo...Pozvali me jednom da radim,i ispostavi se da tu niko nece da radi...a pocnem da radim u petak,13-tog...Itd,itd.

Ja pocnem da idem u crkvu kao luda,i da postim,ne bi li te neke malere presekla,a vise i ne obracam paznju na to,vec guram dalje i obavezno pozitivno razmisljam.Ja ne znam sta je sa mojim natalom...Ili je to do Mo90Pl,sto je navodno porodicno prokletstvo.Kako god,odavno vec neko vreme Bog i ja vodimo bitku protiv tame i znamo da cemo pobediti.Jaca sam od malera.

http://www.astro.com/tmpd/cojufileCoIJJf-u1410171095/astro_2gw_01_srecnica_hp.36709.3256.gif

Natasarijana
24-07-2017, 17:44
Molim te reci koja budala ti je to rekla?!
Znaci celo tvoje godiste koje ima ascendent negde oko stepena tvog ascendenta treba da dozivi umiranje muzeva i zena jer je pluton u 6. polju na 29. stepenu?

Idiotizam cist!

A jos da ne kazem da ne vidim nigde pokazatelje za nemanje dece...

Dakle niti ce partner da ti krepa, niti ces biti bez dece.

A ja bih na tvom mestu zvala tog astrologa ponovo i fino ga pocastila...:)
Ja ne verujem da je u obzir uzeo samo postavku Asc....Svakako da jeste neetican pristup tumacenju, ali ne verujem da je samo to uzeo u obzir. Ovde ima velikih izazova u postavkama, ne mora nuzno znaciti smrt partnera, ali nisu bas najsjanije postavke vezano za opis partnera, mislim na stepen plutonske simbolike koju on nosi. Ovo je opis coveka koji ima naglasenu porodicnu karmu.