Put za Ameriku i ljubav :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Put za Ameriku i ljubav :)

Ninche
29-06-2011, 12:41
Pozdrav! :)
Nova sam na forumu i u polju astrologije, volela bih da naucim dosta toga, ali do tada me zanima par stvari koje sama ne mogu da vidim. Da li se na mojoj natalnoj karti vidi da li cu imati sansu da zavrsim jednu godinu srednje skole ili vise u Americi? Tamo imam rodjake, i tata mi je odobrio put i skolovanje, medjutim plasim se da bi nesto moglo to da spreci, put je planiran otprilike negde sledece godine u ovo vreme. I zanima me ima li ista kod mene u ljubavnom planu, jer sam prilicno razocarana sto se toga tice. Unapred hvala! :)

natalna karta: http://www.servimg.com/image_preview.php?i=1764&u=11373303

cmokic78
29-06-2011, 13:28
O da! I da upoznas nekog starijeg kolegu i udas se za njega kao i da se visestruko ostvaris u ulozi majka i deca ti budu stranci.
Ipak smatram dace biti nekih poteskoca u vezi odlaska jer je Vladar 9 inostranstvo ali i eventualno neki college koji smatram da ces tamo i zavrsiti u kvadratu sa Satunom na ACu i Marsom mozda se ti licno ne snadjes u prvo reme ili ti bude kulturni sok
ps. Ovde bas nije popularno da prvim postom trazis analizu. Svakako dobrodosla

Ninche
29-06-2011, 13:44
Verujem i ja da bi moglo da bude poteskoca, mada verujem da bi to bilo zbog tate uglavnom, ako se on predomisli, ili ako pomisli da to nije pametna ideja...Hvala puno u svakom slucaju, trudicu se da budem redovna na forumu, ali ovo me je jako zanimalo.

gasimetrija
29-06-2011, 14:08
Nince , dobro nam dosla! Lep natal,...sve planete sem marsica iznad horizonta, nijedna planeta nije retro...i jupiter u sedistu...kud ces vise?
Imas i moj omiljeni polozaj meseca u strelcu!
Jedino taj saturn na ASC...ccc,slicno kao kod mene...i imamo isti raspored kuca, i tebi je ASC u ribama.

Ninche
29-06-2011, 14:16
Hvala gasimerija. :) A ja sam cula da mars odredjuje muskarce koje nas privlace, odnosno muskarce koji su u tom znaku gde je mars, da li je to tacno? Posto sam imala dosta kontakata sa devicama...Citala sam i o tom mesecu u strelcu, kaze da sam optimisticna, ali umem cesto da zapadnem u depresiju, ali ne znam zbog cega...

gasimetrija
29-06-2011, 14:19
Saturn i mesec su ti u kvadratu...izmedju ostalog.A saturn ti je na ASC...

cmokic78
29-06-2011, 14:20
Ma i meni su a ja sam sva happy i shiny ~ hahhhhha dok vas sve ne izrokam!

Ninche
29-06-2011, 14:34
Mislim da sam shvatila :D

mirab
29-06-2011, 15:04
Kada su dve planete u kvadratu- znacilo bi njihov los odnos, a konkretno sta znaci zavisi odakle dolaze i ciji su vladari. Mislim da Amerika nije zemlja gde treba da ides, a veruj vrlo lose bi se osecala u njoj.Tvoj otac nije prepreka za tvoj odlazak, ti nisi nacisto sa odlukom da li da ides ili ne, zar ne? Cak i materijalno nebi islo u toj dalekoj zemlji, moj savet je da ne ides, koliko sam zakljucila gledajuci tvoj natal. Cuvaj se prijatelja koji ti nisu iskreni a cesto se nadju u tvom drustvu.

Ninche
29-06-2011, 15:05
Bas sam malo pre to pogledala..:) Pa jeste, u pravu si...Ali ja tako silno zelim da odem iz ovog grada gde sam sada...i volela bih da napredujem i volela bih da naucim neki jezik i da vidim svet...Hvala na savetu! :)

mirab
29-06-2011, 15:09
Duso draga, bice svega, sedamnaest ti je godina tek......

Ninche
29-06-2011, 15:12
Poznavajuci sebe, imam osecaj da cu otici iako ne budem bas sigurna u to..

kanon
29-06-2011, 21:18
Kada su dve planete u kvadratu- znacilo bi njihov los odnos, a konkretno sta znaci zavisi odakle dolaze i ciji su vladari. Mislim da Amerika nije zemlja gde treba da ides, a veruj vrlo lose bi se osecala u njoj.Tvoj otac nije prepreka za tvoj odlazak, ti nisi nacisto sa odlukom da li da ides ili ne, zar ne? Cak i materijalno nebi islo u toj dalekoj zemlji, moj savet je da ne ides, koliko sam zakljucila gledajuci tvoj natal. Cuvaj se prijatelja koji ti nisu iskreni a cesto se nadju u tvom drustvu.

Mirab po kojim aspektima to zaključuješ?
Ja to čitam kao da njoj inozemstvo ne gine. Ali i da neće biti lako. Da će biti borbe, muke, razočaranja. Nikako obećana zemlja. Ali svakako mislim da uz neodustajanje i disciplinu, i određenu žrtvu može tamo uspijeti i prihvatiti stranu zemlju kao svoju domovinu.

sladjana
30-06-2011, 18:24
Da probam i ja...
9 kuća u Škorpiji sa PL na 29 stepenu - teže će biti nego što misliš, moguće da težiš drugačijem, novim kulturama ali ćeš se teško i privići ako odeš .
Mo u 9 -označava preseljenje a pošto Mo vlada tvojim 5 poljem možda zbog ljubavi odeš napolje...moraš se čuvati jer Ju može biti trom ali daje uspeh !

Za prekookeanske zamlje većinom se gleda 12 kuća koja tebi počinje u Vodolji a Sa u Ribama je tu pa mi to dođe kao da ćeš uvek patiti za svojom zemljom gde god da budeš . Možda ti sa nudi mogućnost napredovanja u karijeri ali isto tako i gubitak vere ...

Ninche
07-07-2011, 20:20
Ja sam videla da 9 stepen strelca oznacava uspeh kroz borbu na zapadu. Takodje jupiter koji se nalazi u svom sedistu u strelcu oznacava optimisticnu osobu koju ceka uspeh u inostranstvu, jel to tacno?

sladjana
08-07-2011, 17:36
Ja sam videla da 9 stepen strelca oznacava uspeh kroz borbu na zapadu. Takodje jupiter koji se nalazi u svom sedistu u strelcu oznacava optimisticnu osobu koju ceka uspeh u inostranstvu, jel to tacno?

Isto tako moraš gledati aspekte koje tvoje Ju pravi , imaš sa sa i ma kvadrate ...
JU90Ma- dosta si energirčna, vredna ali dosta i nestrpljiva. Time sebe jako sputavša u smislu ako nije sada ti postaješ malo nezadovoljna i ogorčena što nije dobro baš.Moraš malo više raditi na sebi i svojim ciljevima ali ne žuri, mlada si . Nekako učiš kroz svoje iskustvo, za to treba vremena i strpljenja...
Ju90Sa- uspeh dolazi kasnije , što može biti jako dobro za tebe i tvoje potrebe da se menjaš. Možda se kasnije u životu odlučiš da odeš vani kada vidiš relalno gde bi ...Voliš promene, stalno bi se selilla !!!???
Čuvaj se vode, poplava ...

Ninche
09-07-2011, 14:16
Isto tako moraš gledati aspekte koje tvoje Ju pravi , imaš sa sa i ma kvadrate ...
JU90Ma- dosta si energirčna, vredna ali dosta i nestrpljiva. Time sebe jako sputavša u smislu ako nije sada ti postaješ malo nezadovoljna i ogorčena što nije dobro baš.Moraš malo više raditi na sebi i svojim ciljevima ali ne žuri, mlada si . Nekako učiš kroz svoje iskustvo, za to treba vremena i strpljenja...
Ju90Sa- uspeh dolazi kasnije , što može biti jako dobro za tebe i tvoje potrebe da se menjaš. Možda se kasnije u životu odlučiš da odeš vani kada vidiš relalno gde bi ...Voliš promene, stalno bi se selilla !!!???
Čuvaj se vode, poplava ...

U pravu si...jako sam ja nestrpljiva i sve ostalo sto si rekla, a hoces da kazes da ne bih trebala sada da idem vec kasnije?

A preko cega se ogledaju nasa osecanja i to koliko drugi uticu na nas?Zato sto ja cesto umem da zapadnem u depresiju i ne znam da se izvucem iz toga sama...

sladjana
09-07-2011, 14:47
U pravu si...jako sam ja nestrpljiva i sve ostalo sto si rekla, a hoces da kazes da ne bih trebala sada da idem vec kasnije?

A preko cega se ogledaju nasa osecanja i to koliko drugi uticu na nas?Zato sto ja cesto umem da zapadnem u depresiju i ne znam da se izvucem iz toga sama...

Nikada se ne zna gde ćeš živeti i kako ćeš ...samo nemoj nikada sebi raditi stvari iz inata da bi nekome nešto dokazala jer se sve vrati ...- to ti kažem iz iskustva.
Čini mi se da ćeš ti otići u inostranstvo ali ne baš sada već život će ti biti takav da nećeš moći sve odjednom...

Za uticaj drugih se gleda MO i njegovi aspekti- to su naša osećanja, može i depresija ...a ta depresija potiče verovatno iz Sa90Mo ...Iso tako i 9 kuća- ego ...tu ti je MO zato si malo osetljivija, ne bi rekla da drugi utiču puno, već mnogo analiziraš šta ti drugi kažu, puno vremena provedeš u tome ali nekada to nije ni bitno...

Da li prijatelji ili porodica utiču na tebe ...
Prijatelji 11 kuća i vladar Sa rekla bi da je to , mada mislim da imaš malo ali vredno prijateljstvo oko sebe i kasnije shvatiti ko ti je najbolji.
Porodica 4 kuća vladar Me - rekla bi da si sa rodilteljima ok da imate lepu komunikaciju.
Imaš li sestru ili mlađeg brata ???

Ninche
09-07-2011, 14:59
Nikada se ne zna gde ćeš živeti i kako ćeš ...samo nemoj nikada sebi raditi stvari iz inata da bi nekome nešto dokazala jer se sve vrati ...- to ti kažem iz iskustva.
Čini mi se da ćeš ti otići u inostranstvo ali ne baš sada već život će ti biti takav da nećeš moći sve odjednom...

Za uticaj drugih se gleda MO i njegovi aspekti- to su naša osećanja, može i depresija ...a ta depresija potiče verovatno iz Sa90Mo ...Iso tako i 9 kuća- ego ...tu ti je MO zato si malo osetljivija, ne bi rekla da drugi utiču puno, već mnogo analiziraš šta ti drugi kažu, puno vremena provedeš u tome ali nekada to nije ni bitno...

Da li prijatelji ili porodica utiču na tebe ...
Prijatelji 11 kuća i vladar Sa rekla bi da je to , mada mislim da imaš malo ali vredno prijateljstvo oko sebe i kasnije shvatiti ko ti je najbolji.
Porodica 4 kuća vladar Me - rekla bi da si sa rodilteljima ok da imate lepu komunikaciju.
Imaš li sestru ili mlađeg brata ???

Da,meni neko kaze i najmanju sitnicu,ja moram to da prevrnem sto puta da bih izvalila sta je mislio,ima li neeke skrivene poruke itd.
Imam ja zaista dosta drugova i drugarica, ali samo nekoliko pravih prijatelja i mislim da sam to shvatila i do sad. :)

Sa roditeljima zavisi..mama je ovan/skorpija,tata jarac/blizanac. Dosta ljubavi i paznje mi poklanjaju,ali nekada ne mogu da podnesem to tatino da je uvek on u pravu i da niko ne sme da mu odgovori...
Imam mladju sestru blizanac/bik

sladjana
09-07-2011, 15:10
Da,meni neko kaze i najmanju sitnicu,ja moram to da prevrnem sto puta da bih izvalila sta je mislio,ima li neeke skrivene poruke itd.
Imam ja zaista dosta drugova i drugarica, ali samo nekoliko pravih prijatelja i mislim da sam to shvatila i do sad. :)

Sa roditeljima zavisi..mama je ovan/skorpija,tata jarac/blizanac. Dosta ljubavi i paznje mi poklanjaju,ali nekada ne mogu da podnesem to tatino da je uvek on u pravu i da niko ne sme da mu odgovori...
Imam mladju sestru blizanac/bik

Čini mi se daćeš imati malo problema sa sestrom oko nasledstva a roditelji kao svaki roditelji ...da li možda i zbog toga želiš da odeš ???

Ninche
09-07-2011, 15:19
Zasto bih imala problema sa sestrom oko nasledstva? o.O

Pa to je jedan od razloga...nije glavni...

sladjana
09-07-2011, 15:25
Zasto bih imala problema sa sestrom oko nasledstva? o.O

Pa to je jedan od razloga...nije glavni...

3 kuća u Biku sa Ve vladarom u 8 kući - nasledstvo, tuđe pare . Ve60Ur i Ve60ne - kao da nemate ili kasnije nećete biti bliske, imati neku lepu komunikaciju, meni tako izgleda . Nisam baš sigurna .
Ne znam sam da li se gleda Ve0Pl - različite kuće ??? :please: -možda neko drugi da dopuni , da ne kažem pogrešno...

Ninche
09-07-2011, 15:35
3 kuća u Biku sa Ve vladarom u 8 kući - nasledstvo, tuđe pare . Ve60Ur i Ve60ne - kao da nemate ili kasnije nećete biti bliske, imati neku lepu komunikaciju, meni tako izgleda . Nisam baš sigurna .
Ne znam sam da li se gleda Ve0Pl - različite kuće ??? :please: -možda neko drugi da dopuni , da ne kažem pogrešno...

Ja sam mislila da skorpija na vrhu osme kuce znaci neko nasledstvo, ali poznavajuci moju sestru ne vidim razlog zasto bi ikada imale konflikte u vezi sa nasledstvom...a to da vise necemo biti bliske je sasvim moguce, i ja sam sada na odmoru,prilicno daleko od nje,i jako se slabo cujemo..