malo komplikovan natal- da zajedno probamo [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : malo komplikovan natal- da zajedno probamo

Aurora
25-06-2011, 11:09
Ja sam vec vise puta gledala natal mojoj prijateljici i dosta mi je tesko da neke stvari protumacim zbog ovog stelijuma u Ovnu. Ipak, kod tranzita bilo mi je jako lako predvidjeti neke dogadjaje u njenom zivotu, ali ne i njihov konacni ishod.Ja vas lijepo molim, kao sto je ona mene zamolila da malo analiziramo njen natal. Stavila sam tranzite od marta,jer su se tada dogodile neke vazne stvari,ja sam sve to pretpostavila dosta ranije. Nalazi se u jednom ni malo lakom zivotnom razdoblju, ja sam tu da vas usmjerim,a li necu unaprijed nista govoriti, nego da stvarno vjezbamo. I unaprijed hvala svima koji se ukljuce u analizu. Naravno, ne moramo se samo koncentrisati na trenutna desavanja, svaka analiza je dobro dosla.

http://imageshack.us/photo/my-images/857/61764914.gif/

andjelikadepeures
25-06-2011, 13:41
hm...
je l' ona tad srela tog idealnog kog prizeljkuje celog zivota?
rekla bih da ova cura bukvalno trazi svoju "drugu polovinu"....

Spes
25-06-2011, 13:45
Aurora, daj neki podatak, Može ovo svakako da se tumači.
Ja vidim da je njoj SA vladar 5. polja i da je napravio opoziciju na mo0ve0ma0so
Isto tako vidim da je u stelijumu MA0VE koji vladaju 8. kućom. Tj. MA je vladar, VE suvladar.
SO vlara 12. kuće...
Može ovo da se tumači i kao razilazak sa nekim ko joj je mnogo značio, pa velika tuga zbog toga...a može i mnogo teže da bude...da sad ne pišem.

Dakle, daj nam neki uvod, znaš da bez toga ne može.;)

zmajchek
25-06-2011, 14:22
bas je karta uf!!! Sve planete kardinalne,neverovatno, cak je i merkur kardinalan postavkom u 7...(i dispozicijom ide u kardinalne kuce...)
To je ziva akcija i non stop neka desavanja koja ili ona uzrokuje ili joj se namecu...ali mozda nema tendenciju da zavrsi sve sto zapocne...
Tranzitno pluton napao prvu kucu,kako su roditelji,majka? pluton (12 od 4) mozda samo promene u porodici...
je l ima neke veze ova osoba sa tehnikom,naukom i vojskom?

Aurora
25-06-2011, 20:06
Ona je jako impulsivna, sve je sad i odmah,nestrpljiva,. Tako joj se i desavaju stvari u zivotu- naglo bez najave. Evo da budem konkretna, kad je Ju usao u Ovna stupila jje u brak, taman kad je Ju bio na So i to se desilo prebrzo, znali su se tek 15 dana kad su odlucili da se vjencaju. I ona mi je rekla kao da nece prije maja, ali kad sam vidjela ovaj Jupiter ja sam bila sigurna da ce to biti mart ove godine. I tako je i bilo, ostala je trudna i vjencali su se kad je Ju bio na Suncu.Medjutim, stvari nisu krenule dobro, vec se vratila kod svojih i mislimm da ce se razvesti. Ja nisam vidjela takav ishod dogadjaja...Sta mislite kako ce se ova situacija razrijesiti? Ona je prethodno bila u dugoj vezi - 12-13 godina i ovo je stvarno bila nagla promjena.

Spes
25-06-2011, 20:17
Ona je jako impulsivna, sve je sad i odmah,nestrpljiva,. Tako joj se i desavaju stvari u zivotu- naglo bez najave. Evo da budem konkretna, kad je Ju usao u Ovna stupila jje u brak, taman kad je Ju bio na So i to se desilo prebrzo, znali su se tek 15 dana kad su odlucili da se vjencaju. I ona mi je rekla kao da nece prije maja, ali kad sam vidjela ovaj Jupiter ja sam bila sigurna da ce to biti mart ove godine. I tako je i bilo, ostala je trudna i vjencali su se kad je Ju bio na Suncu.Medjutim, stvari nisu krenule dobro, vec se vratila kod svojih i mislimm da ce se razvesti. Ja nisam vidjela takav ishod dogadjaja...Sta mislite kako ce se ova situacija razrijesiti? Ona je prethodno bila u dugoj vezi - 12-13 godina i ovo je stvarno bila nagla promjena.
Ma super bre!
Ja sam mislila da je nešto gore.
Vidi, njen brak, prvi ionako ne bi uspeo. Ove panete u ovnu su ok i ne bi ih ja uzimala nužno kao loše, osim te impulsivnosti koja joj je napravila ovo.
To je bila njena Saturnova lekcija, Nju je SA naučio da ne sme da žuri. Tj. ko iz ovoga nije naučila, onda će ponoviti grešku.

Brak predstavljen sa JU0SA180MA, pa da je tolerantna Riba ne bi uspeo!
Zato, nek' tera dalje. Imaće svoju bebi, a sledeći muž će da bude ovnovskih osobina. ;)

Životna epizodica! :)

Aurora
29-06-2011, 21:04
Hvala na komentarima, pa da, cini mi se da je shvatilda da ne smije da zuri.

alea
03-07-2011, 13:45
Ja imam drugaricu koja ima jako sličan natal.
Ovan/Devica sa ME u Ribama aplikacion 1* 90 NE 90 ASC 2*.

Moja drugarica sa ovakvim ME je sklona izvrtanju činjenica, odnosno, pogrešnoj interpretaciji. Tvoja je drugarica verovatno mislila da će ovim potezom pobeći od nekih situacija koje su je pritisnule, zbog opozicije SA iz Vage i njenog 1 polja koji joj jedno mesec-dva aspektuje MO.

Trenutno joj PL ponovo dolazi u kvadrat sa SA0JU u 1 p.
Inače, meni ovaj njen JU0SA u 1. deluje jako pozitivno, kao protiv teža njenom idealističkom vladaru ME u Ribama 90 NE.
Mislim da je ona, uprkos ovako jakoj Ovnovskoj energiji osoba kojoj je pratnerstvo jako važno.

Uopšteno, kardinalni znaci su oni koje vode emocije, a njoj je partnerstvo jako bitno, jer ima čitav stelijum u 7 p. a osim toga suvladar je JU0SA koji je egzaltiran u polju Vage i u njenom 1. Zato me ne čudi da je odmah stupila u brak čim su se aspekti poklopili, jer mi se čini da joj je veza kao institucija nekako bitnija od osobe...nekako, kao da ne ume da bude sama?

Ali, svi ovi tranziti popuštaju, jer JU je već otišao u Bika, PL će krenuti dalje i neće više aktivirati JU0SA, a SA će do kraja leta izaći iz opozicije na njen stelijum u 7 p.
Ova situacija je lepo opisala njenu postavku, suvladar 5 p. polja dece je SA0JU u 1. a ME u Ribama 90 NE...tačno je nekako bila u zabludi vezano za taj brak, idealizovala nešto, a kada se otreznila shvatila je verovatno da to nije to...ali meni se čini da ona nikad neće biti sama, niti bez pratnera, ali su ovi teški tranziti preko njenih uglova baš doneli značajne dogadjaje u njen život. :)

Jedan od tih je baš lep, a to je beba :)

Aurora
02-08-2011, 15:20
Hvala Alea, nije me bilo dugo pa sad tek citam post. U svakom slucaju ishitrene odluke su tipicne za nju, a s obzirom na to da je ovo vrijeme Sa povratka onda je valjda to lekcija koju treba da nauci...Na malo tezi nacin, ali konacno i ona je to shvatila...