pomracenje meseca [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : pomracenje meseca

leptirica035
15-06-2011, 23:01
kako deluje na vas horoskopski znak ?

swiss
16-06-2011, 16:42
Neznam kako deluje ali juce sam bio strasno zivcan i nikakav... Tek predvece me je popustalo!

sladjana
16-06-2011, 17:07
Juce sam bila pomalo setna a nocas loše spavala, samo sam se obrcala po krevetu i spavala po sat vremena pa se budila i tako u krug.
ps Mo zadaje meni cesto nesanicu, pogotovo kada je pun :) ...

KatarinaA
16-06-2011, 21:09
na mene ne deluje ni najmanje u smislu emocija :P bas naprotiv, kada je mesec pun ja najbolje i najmirinije spavam :)

ibis
16-06-2011, 21:30
Ja sam ekstra, iako bih trebala biti tuzna do besvesti (postoji realan razlog) :eek:
Tr So u 5 120 Ur, tr Mo u 11 60 Ur...
Ni brige ni pameti danas :D

Hekata
16-06-2011, 21:56
... meni je Mesec vladar horoskopa, i nekako sam dosta toga lošeg izdešavalo, ali tako sam u nekoj fazi da sačekam.... ni na nebu ni na zemlji, a bilo šta da sam uzela da uradim bilo je bolje nego što sam očekivala!

Mislim da mi pesimizam nije nešto izražen, pre bi rekla malodušnost i umanjena očekivanja, :( , pomirenje sa situacijama... Nekako kontam da je samo ovo uvertira šta će dalje da bidne! B)

...a da! Čula sam i neka ogovaranja... ali nešto se ni na njih ne okrećem, jer su pokazala samo brzopletost i ogledalo tih osoba, da traže nešto što je u njima defekt, a ne u meni, jer upravo sam u svakoj našla to što su mene opisale, jer ne znaju me dovoljno da bi mogle da sude! ;)

Metaforički:
Osećam se onako kao na divljem zapadu po koji žbuniĆ šetka vetriĆ u popodnevnoj okmrini nasred prašnjave ulice i čuje se lupkanje nekog muvarnika koji je magnet oslabio... tup, tup, tup..... a ja sedim u ljuljasci i čekam da se nešto desi, što se već nije desilo ispijajući neku limunadicu i mlateći lepezicom! :D