viksi72 [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : viksi72

viksi72
09-05-2007, 01:25
Lost, a sta znaci u egzilu? To je predpostavljam u stvari, u izgonu.. I kako se onda ponasa, kada je u Biku? Ja sam novisa ovde, pa se ne snalazim bas najbolje..

LosT_in_SpaCe
09-05-2007, 01:32
Lost, a sta znaci u egzilu? To je predpostavljam u stvari, u izgonu.. I kako se onda ponasa, kada je u Biku? Ja sam novisa ovde, pa se ne snalazim bas najbolje..

Bash tako, Mars je u izgonu u Vagi i Biku, znachi sve ono shto je (recim0) Mars u Ovnu ili Shkorpiji (u svom sedishtu) - ovdi ne vazhi. Tako ce Mars u Biku recimo 'raspaliti' strasti, apetit, daje takodje i snagu i izdrzhljivost, korpulenciju, jednom rechju - choveka hedonistu :-)

viksi72
09-05-2007, 01:50
Uff, pa onaj moj manijak ima tog Marsa u Biku:3smilie_haendehoch:.. I on je "legao na moje Sunce" ( u sinastriji).. Jel' to neka strahota:eek:? Ili me zato ta veza zivaca kosta:5rotfl:?

LosT_in_SpaCe
09-05-2007, 02:00
A ti Viksi prutic pa udri kad treba neshto da se obavi po kuci....? :-D
Tvoj Mars u Blizancima - da lepo osmisli shta treba da se uradi, i da mu zvoca, a on da se 'namoli' da ozhezhe po kuhinji :-D

viksi72
09-05-2007, 02:09
Draga, nisam sa manijakom vec neko vreme.. Naravno, Uran i Saturn su ucinili svoje krajem prosle godine.. Potpuno me je iscrpeo(doduse ne znam da li on ili Sat koji me ubija od 2000!! Od njegovog zvocanja nisam ziva ostala! A tek svadje:eek:.. E tu ko ziv, ko mrtav:)

LosT_in_SpaCe
09-05-2007, 02:21
A zato si ga stavila kao "Da li"? :-D
Pa vidi, tvoj Mars je u Blizancima, to su momci koje birash, trazhish, a njegov Mars je dosta slabiji tu, pa si umesto dobrog razgovora "u postelji" hehe dobila zvocanje.
Jer ti si Venera u Blizancima, sharmantna, elokventna, palish se na prichu i veselu atmosferu, Blizanac je pokret...; ondak Mesec u Vagi, shto opet stavlja akcenat na drushtvo i zezanje...

viksi72
09-05-2007, 16:33
Lost, Dali mu je nadimak(od Dalibor).. E, draga moja, sest godina se to vuce.. ki crevce.. UBI ME... A krevet i seks, eeee, to je vec neka druga prica.. Bio je gotov i pre nego sto bi pocelo;) Ali

A sta znaci kada se moj Jupiter nalazi na njegovom Severnom Mesecevim cvorom, i obrnuto! Kazu da je to super za klince?!

nolita
15-07-2009, 21:47
viksi,
sve mi se cini da bi se tebi i meni mogao isti tip frajera svidjet s nasom venerom u blizancima :) plus ak je crn,uff, chicken fight, haha
maloprije gledam aspekte i vidim sa180ne - a u knjizici mi pise pijanci - imas ti nama kaj reci?! :D
jel moguce da si nam svima tako lijepa i dobra (i da si jucer imala dvije ponude ;) )zbog ve120mo?
i nije ni cudo da ti tako dobro "slika" drugih ljudi sa mjesecom u 12oj, koji je vladar 9 kuce, ili se varam?

viksi72
15-07-2009, 23:18
Vidis, mila, da sam i ja svasta pitala, kada sam dosla na sajt.. Uf, ubih Lost, mislim da je osasavila od mene..
da, uvek sam volela crne muskarce, misticne, zatvorene, mada ima tu i te osme, kod mene, pa sam kao Serlok Holms, sve sto mi je nepoznato, moram da iscackam, da proucim.. Tako je bilo i sa astrologijom..
nisam imala nikave ponude, nemoj da me zezas.. mozda sam samo malko bila letargicnija, medjutim kako mi se Mars priblizava natalnom Saturnu, danas sam vec sistala :)..
Da taj Mesec je stvarno neobican.. Mislim a ljudi koji ga imaju u 12-oj "osecaju" mnoge stvari.. Ja kada bih slusala svoju intuiciju, stvarno bi daleko dosla.. Medjutim, imam veoma cesto stav, ma ne lupetaj, preterujes, i to i se najcesce olupa o glavu.. Mada nije mu tu lepo, to je sigurno..
I hvala, mila, na ovako divnim recima :)..

nolita
15-07-2009, 23:24
mislis na ove o pijanici :D
budem jos sutra malo gledala, ako lupetam reci ;)

Kora
15-07-2009, 23:33
[quote=viksi72;141152]
da, uvek sam volela crne muskarce, misticne, zatvorene, mada ima tu i te osme, kod mene, pa sam kao Serlok Holms, sve sto mi je nepoznato, moram da iscackam, da proucim.. ...

Od kada znam za sebe uvek sam imala crne muskarce, a sada po prvi put mi se usetao jedan smedji dasa

...medjutim kako mi se Mars priblizava natalnom Saturnu, danas sam vec sistala....
Ovaj tranzit me je upravo pregazio,,,, Viksi, kao sto si rekla samo me rad izvlaci da ne poludim od emotivnog nezadovoljstva, dok energije imam na pretek.

Da taj Mesec je stvarno neobican.. Mislim a ljudi koji ga imaju u 12-oj "osecaju" mnoge stvari.. Ja kada bih slusala svoju intuiciju, stvarno bi daleko dosla.. Medjutim, imam veoma cesto stav, ma ne lupetaj, preterujes, i to i se najcesce olupa o glavu.. Mada nije mu tu lepo, to je sigurno..
I hvala, mila, na ovako divnim recima :).

Moj Mesec je u 4. kuci, ---U potpunosti te razumem u vezi slusanja intuicije, Isto i ja samu sebe sputavam, sa preteranom analizmo svega, ne lupetaj, nije on to tako shavtio, principijelnim stavovima, itd.. :)

viksi72
15-07-2009, 23:54
mislis na ove o pijanici http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/biggrin.gif

oh, duso, ovo sam preskocila, malko sam rasejana, sto primecujes i po porukama :), izvini.. jedan od mogucih poroka.. drugi su kocka, tablete, sve sto neptun predstavlja.. ali i velika razocarenja i krize, jer je meni neptun vladar pete.. posto je generacijski aspekt, treba pogledati kojom kucom vladaju neptun i saturn, jer se naravno ne moze svima tumaciti isto..

Kora, tvoj mesec jeste u cetrvrtoj, ali prirodnoj 12-toj kuci, sto ga dodatno boji, mila.. kao sto je moj okrenut partneru, jer je u vagi, tako je tvoj okrenut tvojim unutrasnjim emocijama, prikrivenim patnjama.. veoma je bitno pogledati i prirodna polja, jer boje planetu na odredjen nacin.. to sto kazes da imas intuiciju, sasvim je normalno, s'obzirom na znak riba, da si nesigurna, da se cesto presabiras, takodje..a pri tome je vrh t-kvadrata, pa on tako nezan i plasen, napadnut je teskim saturnom, znaci tesobom i svojim dispozitom, neptunom, a to su zamagljene emocije ili t pak stalna borba sa njima..

nolita
16-07-2009, 00:03
Kora, tvoj mesec jeste u cetrvrtoj, ali prirodnoj 12-toj kuci, sto ga dodatno boji, mila.. kao sto je moj okrenut partneru, jer je u vagi, tako je tvoj okrenut tvojim unutrasnjim emocijama, prikrivenim patnjama.. veoma je bitno pogledati i prirodna polja, j

sad ti malo krademo temu, ali recimo ovo sto kazes prirodno 12 polje, znaci uvijek trebamo za planete gledat i prirodna polja, jer je znak riba prirodno 12 polje?

i jos jedna stvar me buni - recimo, u mom natalu "fali" vatre, a imam stelij u 9 kuci u zracnom znaku - da li to daje isto "vatrenu" notu, jer je deveto polje prirodno u znaku strijelca?

viksi72
16-07-2009, 00:10
ne krades, draga, opusteno..
ne fali tebi vatre sa ovim uranom u strelcu, mada si napravila sjajnu konstataciju.. da, tvoje planete u devetoj su obojene znakom strelca, pa u tvojim razmisljanjima osecanjima, licnosti ima vatre i te kako, ali i osecanja, s'obzirom na mesec u ribama.. ali si pre svega intelektualni tip, prevedo jedna pametnica :)..

selena
19-07-2009, 16:25
viksi mila jesi li šta osjetila po pitanju ove direkcije mjeseca na retro neptun-pošto ti je aktualna baš sad???
neptun ti je vladar 5 pa opet ljubav..a mjesec je sam po sebi ljubav i osjećaji a kod tebe vlada 9 dakle može biti na putovanju ili ono što bi po meni bilo uvjerljivije uzeti simboliku 9 kroz uvjerenja i školovanje...pa dobivaš konfuzije u svezi ljubavi ..stavi na tu direkciju opoziciju sa saturnem iz 8 i dobivaš ljubav na poslu ..konfuziju i ružičaste naočale..i tipa 7,5 razlike....

markobgd
19-07-2009, 16:38
viksi, je l ti imas problema sa nasledstvom ?
t-kvadrat jupiter, merkur, uran
jupiter u ziznoj tacki, retrogardan u drugoj kuci, vladar 4te uran, vladar 8me merkur, oba u opoziciji, nasledstvo po majci .... mozda
dispozitor jupitera saturn na vrhu osme....... osporeno ?

sad bi trebalo jupiter da radi trigon sa venerom, i retro je sto je super, jer je kod tebe u natalu retro.......
ako ne tad, ljubav ce ti doneti kad se bude vracao ;)
opet sledece godine aktivira petu kucu, pa za 2 godine i sedmu.... ima dosta ljubavi da bude ;)
tebi je uran skoro pa na midpoint mesec,pluton........ fatalne ljubavi :D

viksi72
19-07-2009, 20:54
viksi, je l ti imas problema sa nasledstvom ?
t-kvadrat jupiter, merkur, uran
jupiter u ziznoj tacki, retrogardan u drugoj kuci, vladar 4te uran, vladar 8me merkur, oba u opoziciji, nasledstvo po majci .... mozda
dispozitor jupitera saturn na vrhu osme....... osporeno ?

nije osporeno, ali jeste izglubljeno na neki nacin.. dobila sam stan, zivela u njemu par godina, a ondak ga ustupila mojoj sestri, koja je dobila porodicu.. a ja sada pokusavam da dodjem do kredita.. i ta prica traje vec par godina, na moju veliku zalost.. i to mi pojede zivcone.. bravo, maki, provalio si na jedan.. obicno mi taj t-kvadrat vezuju za lovu, sto uopste nije tacno, imam koliko mi je potrebno, ali zato imam frku oko stana..

sad bi trebalo jupiter da radi trigon sa venerom, i retro je sto je super, jer je kod tebe u natalu retro.......
ako ne tad, ljubav ce ti doneti kad se bude vracao http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/wink.gif
opet sledece godine aktivira petu kucu, pa za 2 godine i sedmu.... ima dosta ljubavi da bude http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/wink.gif
tebi je uran skoro pa na midpoint mesec,pluton........ fatalne ljubavi http://astro.axisdraw.com/forum/../images/smilies/biggrin.gif

joj, micika, kako bi ovo bilo super.. te fatalne su mi dosle glave i zivaca, zelim neku normalnu.. mada mi je kao da jasno da mene to bas i nece.. ili ja to necu, da prevedem ;).. jos samo kada bi se pojavio.. aaaaaaaaa........ stvarno bih pocela da vristim od srece..
HVAJA, marko :)!!

viksi72
19-07-2009, 20:59
viksi mila jesi li šta osjetila po pitanju ove direkcije mjeseca na retro neptun-pošto ti je aktualna baš sad???
neptun ti je vladar 5 pa opet ljubav..a mjesec je sam po sebi ljubav i osjećaji a kod tebe vlada 9 dakle može biti na putovanju ili ono što bi po meni bilo uvjerljivije uzeti simboliku 9 kroz uvjerenja i školovanje...pa dobivaš konfuzije u svezi ljubavi ..stavi na tu direkciju opoziciju sa saturnem iz 8 i dobivaš ljubav na poslu ..konfuziju i ružičaste naočale..i tipa 7,5 razlike....

seli, ovako cu ovo da ti objasnim, draga.. mesec je vec prosao neptuna i to za jedan stepen po direkcijama.. mesec je onaj e, posto je on potpuno ispunjavao simboliku devete kuce i meseca u 12-toj, a opozicija sa satrunom je egzaktna, pa je to ovaj nas raskid za sva vremena.. veza je i onako pocela kada je pluton dirigovani bio na natalnom mesecu.. to je ovaj bol i ova patnja, kroz koju sada prolazim..
a ti aludiras na malisu? e stvarno si sasava :) ;)!!

selena
19-07-2009, 21:12
aludiram ..naravno vidiš da ga možeš pronaći pošto je saturn napravio rez i udaljio onog lika od tebe....ovo ti je malo osvježenje..a kako je i 3 i 8 vidiš da je to netko ko je s tobom svakodnevno u bližoj okolini i poslovno-tajno vezan...
ja nebi sasvim isključila tu mogućnost...

viksi72
19-07-2009, 21:36
ja nebi sasvim isključila tu mogućnost...

ne iskljucujem je, bejb, znam da nesto treba da se desi.. a da li ce to biti on, eeee, to ne bih da prejudiciram.. vidis da i markom tipuje na nekoga.. a on je poceo da me "radi" bas u momentu retro jupitera :).. sladak je stvarno, mada cisto sumnjam da ce se tu nesto desavati..

jel' moze neko da mi kaze sta misli o preseljenju za kanadu za godinu-dve? gledam solar za 2011-tu, sve planete su u 12-toj, a cetvrta solarna pocinje u devetoj.. a stvarno postoji mogucnost.. iznenada se otvorila ta mogucnost, da cela moja porodica ode vec sledece godine, a ja nesto kasnije.. sta mislite, koliko bi to meni odgovaralo?

skorpija_strelac
24-07-2009, 22:05
jel' moze neko da mi kaze sta misli o preseljenju za kanadu za godinu-dve? gledam solar za 2011-tu, sve planete su u 12-toj, a cetvrta solarna pocinje u devetoj.. a stvarno postoji mogucnost.. iznenada se otvorila ta mogucnost, da cela moja porodica ode vec sledece godine, a ja nesto kasnije.. sta mislite, koliko bi to meni odgovaralo?

idiii:)
vl 4 u 12
vl 9 u 12

a gledaj direkcije Ve na jmc
a jmc na Marsa(ako sam dobro racunala:))
neki sudbinski dogadjaji:)
a dir Ju na IC

viksi72
24-07-2009, 23:31
da, skorpi, i ja mislim da se kockice lagano sklapaju.. dobro si videla.. mada mislim da ce ta ve na jmc-u, zajedno sa ma doneti neke "sudbinske" dogadjaje po pitanju muskarca, jer mi sledece godine i uran po direkcijama dolazi na tacku braka, koja je na 22 skorpije.. tnx, darling :)..