Moja sestra [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja sestra

caruso
30-05-2011, 13:49
Brinuci za svoju sestru,naisla sam ovde na veliku pomoc nale 777 kao njen astroblizanac :) i hvala joj.
A mojoj sestri se ssad otvorila mnoga pitanja,i voleli bismo kada bi jos neko ponogao u vezi sa njenim strahovima,anksioznostima i knedlama u grlu:o
Evo sad dok ovo pisem,ona sad komentarise sto sam stavila naslov moja sestra,svi ce znati da joj je sestra spicena u glavu,i necu imati na koga biti ponosna:D
ludaca moja:4hug:
Milion razgovora ,bilo je i strucnije pomoci,ali strahovi su uvek tu...mikako da ih pobedimo.....da pocnem da je bijem ne mogu,jaca je od mene uvek bila iako je mladja:)
nadam se da cu uz vasu pomoc moci da joj pomognem
hvala vam
http://tinypic.com/view.php?pic=2yziq7c&s=7

kosmopolita
30-05-2011, 15:42
Ne znam oko čega strahuje? da li su prisutni konkretni problemi iz života ili o čemu se radi?
Vladar ASC je Mo otišao u 12p,nesvesnog,pa je možda tranzit Sa kroz 4p 0* PL pokrenuo nešto vezano za domaći život?:)

ochajna domacica
30-05-2011, 15:50
Ne znam oko čega strahuje?
Oko majčinstva i poroda..

caruso
30-05-2011, 17:13
Oko majčinstva i poroda..

Gledajuci njenu kartu sa uranom u 5 polju,postoji mogucnost tih problema,medjutim hvala Bogu,ima dvoje velike dece(13 i 10) i imala je normalne trudnoce i porodjaje...
Objasniti njene strahove je tesko jer su nerealni...prisuta je i hipohondrija i strah da c newto ruzno da se desi...od te silne hipohondrije,i kada je imala helicobacter ,otkrilo se tek kasnije jer ona se stalno zali na bolove u zelucu.Cudno je to,jer klasican hipohondar stalno ide kod lekara,a ona se i njih plasi..Jos kao mala je povracala po zubarima,jurili je po bilnici kad treba krv da vadi...Naravno nista od toga se ne vidi kada posmatras sa strane...i ne izgleda kao neko koga ista muci...
kosmo-prvi problemi su nastali kada je imala 19 god...te prve brige oko zdravlja..recimo,kad nekog drugog nesto boli,muci ona zna da obrazlozi zasto je to tako,ali kada se to njoj desava-onda je nerealna..

kosmopolita
30-05-2011, 20:44
Ipak mislim da je glavni uzrok njenih strahova Mo u 12p 180*Ne u 6p.Dobro je to što obe planete dalje imaju dobre aspekte sa Sa i PL,pa joj tu i leži izlaz.U 6p takođe Ma i Su,skoro je PL prelazio preko Ma,pa je to teško padalo.Optimista sam za tranzit PL preko Su,koji je već počeo,i trajaće par godina,nadam se dubokom preobražaju i podsvesnom jačanju,naročito zbog vladavine Su 3p,razmišljanja...:)
Verovatno joj je rečeno da se strah pobedi i nestaje,jedino suočavanjem sa istim,a ona definitivno nije slabić i može to:)

ognjenka724
31-05-2011, 00:26
Pogledat ću malo detaljnije kartu, ali mi prvo upada u oči napeti aspekt između 6 i 12 polja (MO180NE). MO dalje ima jod prema SO i UR, s time da SO u jarcu želi biti na vrhu, u 6 je polju kritične djevice i tu nastaje konflikt, 150 prema UR govori o samopouzdanju (5 polje), a ni UR i škorpion se ne slažu najbolje. I škorpion i 5 polje lava su fiksni, a UR je sve prije nego fiksan.

Sve bi to moglo imati korijene u porodičnom domu, jer PL iz 4 polja napeto aspektira SO, vladar je VE u vodenjaku, a vodenjak više voli mnoštvo nego pojedinca, a i ima 144 na PL.

Još i SA u 2 polju ograničava koliko cijeni sebe, napeto aspektira UR -napredak i razvoj samopouzdanja (5 polje).

Karta je jako zanimljiva, nabacala sam malo ideje ali treba detaljnije proučiti.

caruso
31-05-2011, 00:31
Ipak mislim da je glavni uzrok njenih strahova Mo u 12p 180*Ne u 6p.Dobro je to što obe planete dalje imaju dobre aspekte sa Sa i PL,pa joj tu i leži izlaz.U 6p takođe Ma i Su,skoro je PL prelazio preko Ma,pa je to teško padalo.Optimista sam za tranzit PL preko Su,koji je već počeo,i trajaće par godina,nadam se dubokom preobražaju i podsvesnom jačanju,naročito zbog vladavine Su 3p,razmišljanja...:)
Verovatno joj je rečeno da se strah pobedi i nestaje,jedino suočavanjem sa istim,a ona definitivno nije slabić i može to:)

Kosmo,hvala ti mace:4hug: ,i meni se cini da je mo u 12 180 ne glavni uzrocnik toga,i nadam se da ce se ona sa tim izboriti...odskoro je pocela da se lozi na yogu i reiki,i sva je ozarena kad prica o tome....znam da nije slabic,i stvarno se nadam najboljem....i taj neptun koji dolazi iz 10 kuce,ima li to neke veze sa jednim od roditelja mozda?kosmo,duso,hvala ti:4kiss:

Pogledat ću malo detaljnije kartu, ali mi prvo upada u oči napeti aspekt između 6 i 12 polja (MO180NE). MO dalje ima jod prema SO i UR, s time da SO u jarcu želi biti na vrhu, u 6 je polju kritične djevice i tu nastaje konflikt, 150 prema UR govori o samopouzdanju (5 polje), a ni UR i škorpion se ne slažu najbolje. I škorpion i 5 polje lava su fiksni, a UR je sve prije nego fiksan.

Sve bi to moglo imati korijene u porodičnom domu, jer PL iz 4 polja napeto aspektira SO, vladar je VE u vodenjaku, a vodenjak više voli mnoštvo nego pojedinca, a i ima 144 na PL.

Još i SA u 2 polju ograničava koliko cijeni sebe, napeto aspektira UR -napredak i razvoj samopouzdanja (5 polje).

Karta je jako zanimljiva, nabacala sam malo ideje ali treba detaljnije proučiti.
hvala ognjenka
citala sam o tim inkonjukcijama u njenoj karti
onako kako je ja vidim jeste,oscilacije od emotivnog raka,do hladnog razuma koji krasi jarceve...a ponekad iz nje izvire luckasti blizanac koji bi najradije zbrisao negde i ludovao...
iako je sada udata i posvecena porodici,ne mogu da zaboravim malog buntovnika ,koji je katkad voleo da slaze malko ,da potrosi zadnje pare na sebe,da napusti skolu i niko ne zna za to...

144 aspekt je bq,aspekt harmonije ,talenta?jel sam dobro razumela,a i ve i pl su vladari ukljestenih kuca...jel to moze da bude pokazatelj da ima neki talenat al ce kasnije da se ispolji...sad joj je jupi u 11,jel se tada "otkljucavaju "kuce?

mimaki
03-06-2011, 01:21
U njenom horoskopu nema niceg ozbiljnog sto se tice psihe. Bar ja ne vidim. Ali i ako postoje neki losi aspekti,koji su kod nje prolazni, treba ih "potrositi".
Potrosice ih ako pise. Neka pise bilo sta...milsli svoje,pesme,price...ma bilo sta.

caruso
04-06-2011, 15:06
U njenom horoskopu nema niceg ozbiljnog sto se tice psihe. Bar ja ne vidim. Ali i ako postoje neki losi aspekti,koji su kod nje prolazni, treba ih "potrositi".
Potrosice ih ako pise. Neka pise bilo sta...milsli svoje,pesme,price...ma bilo sta.
:4hug:
A jesi to povezala kao merkur dispozitor meseca 0 sunce kao vladaR 3 polja?e,da i ta konjukcija ima trigon od jupitera kao vladara 6!da,da secam se da je davno pisala i da mi je bilo iznenadjujuce da to iz nje izlazi,sad se i ona seca da se dobro osecala kada je osecanja stavila na papir....
hvalaaaa ti:)