Otac i sin... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Otac i sin...

Spes
26-05-2011, 19:01
Osam meseci je prošlo od prestanka zajedničkog života.
On za sina ne daje ni dinar, osim kad se pincetom izvuče.:(

Razvod još nije papirološki sređen tako da ne postoji osnov da se ganja sudski.

Viđa ga kad stigne, a stiže sve ređe. Svodi se na jednom u deset dana pod izgovorom da stalno radi.

Kako vam se čini njihov odnos?

Malecki ga voli, ali sve manje pita za njega.
Sin:
http://www.dodaj.rs/t/2p/PZ/3uPqiHFk/sin.jpg (http://www.dodaj.rs/?2p/PZ/3uPqiHFk/sin.png)

Otac:
http://www.dodaj.rs/t/2E/f1/WLfZPHX/tata.jpg (http://www.dodaj.rs/?2E/f1/WLfZPHX/tata.png)

Uporedni:
http://www.dodaj.rs/t/1y/Bs/3GIhpOqQ/uporedni.jpg (http://www.dodaj.rs/?1y/Bs/3GIhpOqQ/uporedni.png)

p.s. ja bih prevashodno astro savete :o

ochajna domacica
27-05-2011, 12:02
Dear, Spes..

Ovde ne postoji ništa drugo sem VREMENA koje će odnos učvrstiti. Zvuči ružno, ali i samo dete će jednog dana početi sve više da liči ili idealizuje oca. MO u 0° a ide u aplikaciju sa NE. isto znak, samim tim MO u Vodoliji NIJE PROBLEM samo u ocu, već odnos majke i oca.
On će vrlo verovatno i sam naći ženu poput majke, a opet se ugledati na oca. Vreme je lopov koje će mu neprimetno zameniti stavove.

I eto sve sam zamenila...spolja i iznutra. :o(uvek mi je teško pratiti kad nema vremena gore makar godina - navika) Ne znam kako bih sada preformulisala.

ibis
27-05-2011, 13:47
Spes, pretuzno mi da gledam...
Ali mislim da se srecna sto si ga se resila, ovaj ne voli nikog bre...
(Gledala sam horoskop tvog eksa)
Bolje da raste bez oca nego sa ocem idiotom. :o

Beba977
27-05-2011, 14:22
Kod njega-bivseg, postoji lep aplikacioni trigon vladara 5 i vladara 4 kuce,moguce da pomogne njegov otac,jer vladar 2 tvoga bivseg je SA u devici koji ima 60 sa JU iz 8-tudje pare...a i po derivacijama detetova druga kuca je u biku ,a VE ima trigon sa istim JU, koji opet po derivacijama je detetu JU u 4-otac,deda,poreklo..
Ja mislim da ce se sve srediti,samo treba vremena :)

Spes
27-05-2011, 14:58
Dear, Spes..

Ovde ne postoji ništa drugo sem VREMENA koje će odnos učvrstiti. Zvuči ružno, ali i samo dete će jednog dana početi sve više da liči ili idealizuje oca. MO u 0° a ide u aplikaciju sa NE. isto znak, samim tim MO u Vodoliji NIJE PROBLEM samo u ocu, već odnos majke i oca.
On će vrlo verovatno i sam naći ženu poput majke, a opet se ugledati na oca. Vreme je lopov koje će mu neprimetno zameniti stavove.

I eto sve sam zamenila...spolja i iznutra. :o(uvek mi je teško pratiti kad nema vremena gore makar godina - navika) Ne znam kako bih sada preformulisala.Uh, nadam se da neće ličiti na oca. Otac mu je prvoklasan muljator, lažov i osoba kojoj je vođenje duplog života nasušna potreba.
Iskreno, iz natala deteta ne vidim tako nešto.
Neka ga idealizuje, i ja bih svog oca idealizovala (dok ne porastem!) da mi se zalomio takav mućak.:mad:

Spes, pretuzno mi da gledam...
Ali mislim da se srecna sto si ga se resila, ovaj ne voli nikog bre...
(Gledala sam horoskop tvog eksa)
Bolje da raste bez oca nego sa ocem idiotom. :o
Ma i da je brak opstao, uz oca ne bi rastao. Stalno bežao od kuće, nije ga zanimalo ništa sem kako da sebi ugodi.
I sad, prvih par meseci se nešto kurobecao kao zbog deteta, a kako vreme prolazi sve je manje prisutan u detetovom životu.
p.s. dete nije moje, već moje sestre ;) Ali kao da je moj. :o
Kod njega-bivseg, postoji lep aplikacioni trigon vladara 5 i vladara 4 kuce,moguce da pomogne njegov otac,jer vladar 2 tvoga bivseg je SA u devici koji ima 60 sa JU iz 8-tudje pare...a i po derivacijama detetova druga kuca je u biku ,a VE ima trigon sa istim JU, koji opet po derivacijama je detetu JU u 4-otac,deda,poreklo..
Ja mislim da ce se sve srediti,samo treba vremena :)

Možda će njegovi hteti da daju nešto unuku, mada ne bih se začudila da to ne učine.
Od razilaska, pozvali su samo jednom da pitaju za dete (za osam meseci!!!).
Istina, dete može da ode tamo gad god oni požele. Ali nešto ga ne uzimaju prečesto- jednom mesečno, maks. dva puta.

Uzgred, otac mu je identičan kao on (sin, detetov otac). Isti je život vodio- dupli.

ochajna domacica
27-05-2011, 15:01
Spes, zamenila sam im natale, iako sam videla da piše ko je spoljni a ko unutrašnji krug, zato sada pokušavam da razmrsim ovo što sam rekla, ali mislim da će se obratno vremenom više vezivati, samo ne znam hoće li doći to isuviše kasno(za oca)..

Spes
30-05-2011, 19:30
Što misliš isuviše kasno za oca?
Misliš, neće dugo živeti?
Ako si na to mislila, još jedan astrolog je to rekao.

dadiska
05-06-2011, 10:58
Ja smaram da ce decak biti dosta vezan za mamu, ali nece totalno odbaciti oca. On je jako emotivna dusica, ali i dosta razumno dete po meni. Mislim da ce mali stvarati neki gard vremenom od oca, ali to je sve zbog toga sto ce osecati da je odnos oca prema njemu dosta strog i hladan, pomalo i agresivan. U prevodu on ce zeleti njega u svojoj blizini i jako ce mu nedostajati, ali kad je sa njim nece se osecati lepo, vise ce ga se bojati.

Samo da napisem da mislim da ce mama trebati u zivotu dosta da ga pogura ukoliko zeli da mali uspe! Mislim da treba iskoristiti negov potencijal, a kod njega je umetnost i kreativnost jako izrazena, pogotovo bih naglasila slikarstvo. Vladar 5 je Me u Raku u 2 ja bih ga dala i na plivanje ili vaterpolo. Pa procenite sta mu se svidja. :)

Što misliš isuviše kasno za oca?
Misliš, neće dugo živeti?
Ako si na to mislila, još jedan astrolog je to rekao.

Ja mislim da za to nema naznaka, vladari 4 i 8 u dobrom odnosu sa vladarima Asc, on se moze naci u nekim teskim situacijama, ali ce se uvek izvlaciti, pogotovo sto je i Ju u 8 i to ni manje ni vise nego egzatiran. To je neko moje misljenje. Pozdrav :)

ochajna domacica
05-06-2011, 13:06
Mislila sam na "tatine" emocije, koje su u Vodoliji i imaju vremena i mesta za SVE u najširem smislu..i na to, ako ne "progleda" isuviše kasno kada dete više neće biti briga, emotivno kastrirati određen deo svog života, tj.odrastanja. A za tim ima ipak naznaka, no, mnogo toga se može sprečiti normalnim osvešćivanjem.

Spes
05-06-2011, 14:26
Ja smaram da ce decak biti dosta vezan za mamu, ali nece totalno odbaciti oca. On je jako emotivna dusica, ali i dosta razumno dete po meni. Mislim da ce mali stvarati neki gard vremenom od oca, ali to je sve zbog toga sto ce osecati da je odnos oca prema njemu dosta strog i hladan, pomalo i agresivan. U prevodu on ce zeleti njega u svojoj blizini i jako ce mu nedostajati, ali kad je sa njim nece se osecati lepo, vise ce ga se bojati.

Samo da napisem da mislim da ce mama trebati u zivotu dosta da ga pogura ukoliko zeli da mali uspe! Mislim da treba iskoristiti negov potencijal, a kod njega je umetnost i kreativnost jako izrazena, pogotovo bih naglasila slikarstvo. Vladar 5 je Me u Raku u 2 ja bih ga dala i na plivanje ili vaterpolo. Pa procenite sta mu se svidja. :)

Ja mislim da za to nema naznaka, vladari 4 i 8 u dobrom odnosu sa vladarima Asc, on se moze naci u nekim teskim situacijama, ali ce se uvek izvlaciti, pogotovo sto je i Ju u 8 i to ni manje ni vise nego egzatiran. To je neko moje misljenje. Pozdrav :)
Hvala Dadiska. :)
Nemiran je jaaaaako! :p
Na sport će morati .;)

Mislila sam na "tatine" emocije, koje su u Vodoliji i imaju vremena i mesta za SVE u najširem smislu..i na to, ako ne "progleda" isuviše kasno kada dete više neće biti briga, emotivno kastrirati određen deo svog života, tj.odrastanja. A za tim ima ipak naznaka, no, mnogo toga se može sprečiti normalnim osvešćivanjem.

Aha...ok...hvala lepo. http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/g025.gif

jamburu
07-06-2011, 09:29
Sunce na 29 stepenu-ovo dete nema oca suštinski, ima tipa koji ga je napravio
savet: pre nego tranz SA napravi kvadrat sa zadnjih step vage na natalno sunce deteta završiti svu papirologiju i uterati oca u zakonske obaveze izdržavanja deteta

Spes
07-06-2011, 11:55
Sunce na 29 stepenu-ovo dete nema oca suštinski, ima tipa koji ga je napravio
savet: pre nego tranz SA napravi kvadrat sa zadnjih step vage na natalno sunce deteta završiti svu papirologiju i uterati oca u zakonske obaveze izdržavanja detetaVeć je sve u postupku. Prvi razgovor kod socijalnog radnika je obaveljen. Ozakoniće se razvod u narednih šest meseci. :)

Ali detetu ništa ne daje. A alimentacija će biti bedna jer je u firmi prijavljen na malu lovu da bi se plaćao manji porez (dobro došli u Srbiju!). No dobro, biće to dosta makar za vrtić.