Opisi bracnog druga (onih koji ga vec imaju) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Opisi bracnog druga (onih koji ga vec imaju)

skorpija_strelac
19-05-2011, 15:51
Posto imamo temu gde mi pokusavamo da dokucimo buduceg partnera
ja bih volela da vezbamo na kartama onih koji su ga vec nasli

Dakle , procedura je sledeca

1. Neko stavi kartu nekog koga mi ne znamo a ko je vec udat/ozenjen

2. Mi pokusavamo da opisemo partnera

3. Osoba koja zna ne odgovara dok ne bude bar 5 odgovora

4. Kad ga lepo opisemo, odnosno odgovorimo na sledeca pitanja , idemo dalje na drugog

A pitanja bi bila:

Kako su se upoznali?
Gde su se upoznali?
Kakav je partner fizicki?
Cime se bavi?
Koliko ima para?
Da li ima brata sestru?
Kakva mu je porodica?
Koji su mu hobiji?
Kakva su mu prijateljstva?

selena
19-05-2011, 20:30
a sam u braku 8 godina...

kosmopolita
19-05-2011, 20:58
Takodje,3 god:)

bejbi
19-05-2011, 21:25
Evo Selena, ja da probam..:)

Upoznali ste se mozda pored neke vode, nocu ili u banci..:)
On je naizgled povucen ali vrlo energican i strastven.
Trebalo bi da je visok i da ima neke poluspavajuce oci. Mozda je umetnicka dusa i romantican. Ili voli da gleda filmove. Bavljenje sportom mislim da je aktuelno.
Sluzbenik, rad sa papirima, mozda radi u stranoj firmi i putuje, a radi ono sto voli i ima onako para,ali kao da je nezadovoljan. Stalno mu nesto fali. Mozda je poznat ili ima dosta kontakata. Trebalo bi da ima sestru, mozda dve. Porodica mu je ok, ima stresa ponekad ali svako ide na svoju stranu. Svojeglavi su. Mozda cita,to kao hobi da navedem. Ima dobre prijatelje i brzo sklapa prijateljstva.

E sad, koliko je bilo uspesno..;)

miramax
19-05-2011, 21:25
A ja sam sa bračnim stažom od 17 godina...:)

Princess77
19-05-2011, 21:34
Znam da cu se nalupati ali hajde. Selena, mozda ste se upoznali preko nekih rodjaka ili prijatelja, moguce na nekom kracem putu. Rekla bih da je tamnije kose i svijetlih ociju. Da je ili stranac ili druge vjere u odnosu na tebe. Bavi se trgovinom, pruzanjem nekih usluga drugima.

selena
19-05-2011, 21:37
princezo da sve stoji ...
bebice visok je ...

loreley
19-05-2011, 21:40
princezo da sve stoji ...
bebice visok je ...

haha..jesi sigurna da govorimo o istoj osobi?

Princess77
19-05-2011, 21:40
Stvarno Selena? Ajme sto mi je drago, bojala sam se da cu sve fulati :)

selena
19-05-2011, 21:43
on svoju karijeru proživljava kroz mene i nasilan je -to bam daje moja VE90 MA nasilnog partnera

Princess77
19-05-2011, 21:47
on svoju karijeru proživljava kroz mene i nasilan je -to bam daje moja VE90 MA nasilnog partnera

Uh zao mi je :(

selena
19-05-2011, 21:52
idemo sljedeći primjer nek neko postavi-sve se koncentriramo na izgled a ono kakav će biti prema nama zanemarimo....
ko ima dalje primjer

bejbi
19-05-2011, 21:52
Pa zato sto je mars suvladar sedmog, ne kanalise dobro energiju,mora kroz seks ili sport..;)

selena
19-05-2011, 22:10
prvi brak je 7 kuća-dakle to je njegovo prvo polje onda mu je 7 lav na 29 stupnju -a lav je samo sunce nikad nisam uzimala mars za suvladara

bejbi
19-05-2011, 22:25
Ne, ne, mislila sam na njegovo prvo..:)

alea
19-05-2011, 22:49
A ja sam sa bračnim stažom od 17 godina...:)

Tebi je vrh 7 p. u Biku a VE0SA u Raku, pa rekla bih da je možda osoba koja teži za nekom stabilnošću, materijalnom ali i emotivnom, ali možda i da nije previše otvoren, čak preozbiljan, iako mu je porodica važna.
SO ti je vladar 10. a derivacijom je to njegovo 4 p. pa mi deluje da mu je majka dosta bitan faktor u životu? :confused:

Sa položajem u 9 p. ova VE bi trebalo dati stranca, ali kako je u pitanju Rak, ja bih pre rekla da je tu neku ulogu odigrala možda njegova sestra, ili njegov komšiluk, rodbina, derivatno njegovo 3 p. ?

Ali svakako mi deluje kao markantna osoba, zbog SO koje je doduše već nekako pri kraju 7 p. ali i zbog vladara VE u ovom kvadratu. Da nije izgubio neko nasledstvo koje mu je sledovalo? Nekako zbog ovog kvadrata sa JU mi tako deluje?

Izvini ako sam se nalupala, ali mi je nekako zapalo za oko ovo SO u 7 p. i SA u Raku ( ja ga imam u 7 p. pa meni deluje nekako kao brak u kome nema previše strasti, i u kome se često osećaš da više daješ, i da se stalno prilagodjavaš njegovim potrebama :o )

skorpija_strelac
19-05-2011, 23:04
evo sad analiziramo Miramax , nemojte da ubacujete druge primere
idemo jedan po jedan
ajde bar da bude 5 odgovora
pa da idemo na sledece

miramax
19-05-2011, 23:10
Alea hvala ti,
gorim od želje da ti odgovorim na ovo što si pisala ali pričekaću,pošto je Škorpija_Strelac u početku teme navela da ne odgovaramo dok ne bude barem 5 komentara ili više....

Moramo ispoštovati pravila :)

skorpija_strelac
19-05-2011, 23:19
Alea hvala ti,
gorim od želje da ti odgovorim na ovo što si pisala ali pričekaću,pošto je Škorpija_Strelac u početku teme navela da ne odgovaramo dok ne bude barem 5 komentara ili više....

Moramo ispoštovati pravila :)

Meni je ova karta bas teska , jedino sto mi pada na pamet da je izgubio sestru
(sad kad mi kazes da ni nema sestru:D )

Druga stvar, pada mi na pamet da ima nesto u blizancima natalno

treca stvar- uticajna porodica, bogati ili tako nesto

Njegov posao povezan sa tehnikom?

- mnostvo prijatelja(muskih)

cokolina
19-05-2011, 23:25
Mirmax mislim da ti je muz vrlo vrlo harizmatican zanimljiv brz nije lep ali ima ono nesto faktor x ,lpe se ljudi za njega ima lep muzevan glas ponekad brzoplet sto tebe nervira uvek u planovima poceli ste da licite jedan na drugog slicnih ste temperamenata neznam dal sam rekla da mislim da je smedjokos ili crn ponekad naklonjen hedonizmu hazard uspesan,kukavica kad je bolestan voli ful paznju razmazen mozda jedinac pa ima neku vrstu superiornosti ponekad lepo se slazete u sustini,voli da putuje javan posao mozda voditelj na radiju neto vezano za glas !!!!AJ majke ti kolko se nalupeta al dobro i reci mi jer se znate dugo vremena mozda ljubav iz skole eto toliko od mene!!!!!

skorpija_strelac
20-05-2011, 22:15
Miramax , posto vise niko nije zainteresovan da odgovara reci nam da li smo bilo sta odgonetnuli,

ove teme obicno nisu popularne, svi se prave pametni na drugim temama kad treba da se filozofira a kad dodje do ovakvih onda tajac:D

miramax
21-05-2011, 14:43
Tebi je vrh 7 p. u Biku a VE0SA u Raku, pa rekla bih da je možda osoba koja teži za nekom stabilnošću, materijalnom ali i emotivnom, ali možda i da nije previše otvoren, čak preozbiljan, iako mu je porodica važna.
SO ti je vladar 10. a derivacijom je to njegovo 4 p. pa mi deluje da mu je majka dosta bitan faktor u životu? :confused:
Jeste zatvoren,ozbiljan, emotivan, bivša porodica naročito majka i brat jako bitni, veoma rano preuzeo ulogu glave porodice(zbog očeve bolesti) i dan danas brine o njima,..
Sa položajem u 9 p. ova VE bi trebalo dati stranca, ali kako je u pitanju Rak, ja bih pre rekla da je tu neku ulogu odigrala možda njegova sestra, ili njegov komšiluk, rodbina, derivatno njegovo 3 p. ?
Stranac nije ali jeste ulogu je odigrao njegov komšiluk i rodbina(znači na taj način ispunjena simbolika 9p?)
Ali svakako mi deluje kao markantna osoba, zbog SO koje je doduše već nekako pri kraju 7 p. ali i zbog vladara VE u ovom kvadratu. Da nije izgubio neko nasledstvo koje mu je sledovalo? Nekako zbog ovog kvadrata sa JU mi tako deluje?
Odrekao se svog porodičnog nasljedstva(!?),ja sam bila iznenađena naglom odlukom(ne odobravam je ni danas),ulagao je i finansirao i rekao ne meni ništa ne treba,mada mu je majka insistirala i blokirala svu podjelu dok on nije prihvatio neki sitni dio...
Izvini ako sam se nalupala, ali mi je nekako zapalo za oko ovo SO u 7 p. i SA u Raku ( ja ga imam u 7 p. pa meni deluje nekako kao brak u kome nema previše strasti, i u kome se često osećaš da više daješ, i da se stalno prilagodjavaš njegovim potrebama :o )
Nalupala se nisi, već si jako dobro opisala mog muža,prvi put kad sam pročitala bila sam zapanjena,definitivno,čestitam ti na "dobrom" znanju i prestani da sumnjaš u sebe...
p.s.
Alea šta je zajednički život ako nije prilagođavanje?

Meni je ova karta bas teska , jedino sto mi pada na pamet da je izgubio sestru
(sad kad mi kazes da ni nema sestru:D )
Ima sestru, sestra mu je jako daleko,drugi kontinent,nisu imali neke duboke odnose,sve nešto površinsko..
Druga stvar, pada mi na pamet da ima nesto u blizancima natalno
Bravo,isto kao i kod mene Sunce mu je u Ge
treca stvar- uticajna porodica, bogati ili tako nesto
Da poštovana i ugledna porodica, bili imućniji u prošlosti..

Njegov posao povezan sa tehnikom?
E za ovo si pogodila..ima veze s tehnikom..

- mnostvo prijatelja(muskih)
B]I ovo 100% tačno,njegov posao pp ga tjera na to,te je stalno je s nekim "prijateljima"
[/B]
[/Q[UOTE]

[QUOTE=cokolina;274869]Mirmax mislim da ti je muz vrlo vrlo harizmatican zanimljiv brz nije lep ali ima ono nesto faktor x ,lpe se ljudi za njega ima lep muzevan glas ponekad brzoplet sto tebe nervira uvek u planovima poceli ste da licite jedan na drugog slicnih ste temperamenata neznam dal sam rekla da mislim da je smedjokos ili crn ponekad naklonjen hedonizmu hazard uspesan,kukavica kad je bolestan voli ful paznju razmazen mozda jedinac pa ima neku vrstu superiornosti ponekad lepo se slazete u sustini,voli da putuje javan posao mozda voditelj na radiju neto vezano za glas !!!!AJ majke ti kolko se nalupeta al dobro i reci mi jer se znate dugo vremena mozda ljubav iz skole eto toliko od mene!!!!!

Da ,markantan,upadljiv jako crne bujne kose,pa hazard i to mu uspjeva,ne bi dogurali do čega smo dogurali da nije takav(prsekačući po dvije stepenice u poslu)..
Hahha jeste kukavica kad je bolestan,i njegov najobičniji grip je teži nego moj porođaj..
Putuje često(opet zbog posla),pa hajde i na neki način poznat u široj regiji po poslu u kojem se bavi, voditelj nije i mislim da nikad ne bi mogao da radi tako javan posao kao ni posao koji traži dobru komunikaciju, ne voli previše da priča..

[QUOTE=skorpija_strelac;275114]Miramax , posto vise niko nije zainteresovan da odgovara reci nam da li smo bilo sta odgonetnuli,

U globalu cure zadivile ste me, jer svaka na svoj način je opisala mog muža,divne ste,ne sumnjajte previše u sebe i ne budite previše skromne,znate znanje pa makar vam to bio samo hobi,
hvala vam:)

edit:
Bojim se da je nepregledno i nabacano, ali da ne bi dobila kritike moderatora morala sam sva tri odjednom iskomentirati,pa sad šta je ispalo ispalo..

cokolina
21-05-2011, 14:45
Miramax ovo za voditelja sam rekla zbog neke lepe boje glasa dal sam za glas bila u pravu!!!!!!!

cokolina
21-05-2011, 14:47
E i neodgovori dal se znate od ranije pre zaljubljivanje kraja skole slicno???

miramax
21-05-2011, 14:53
E i neodgovori dal se znate od ranije pre zaljubljivanje kraja skole slicno???

Ako misliš na boju glasa pa i nije nešto,
ali kad priča sam način govora i smirenost i staloženost u glasu,djeluju ubjedljivo na čovjeka pa je poput političara, pričom može prodati sve..

Čokolina ja odmah posle škole se udala,ako si na to mislila a nismo se znali mnogo naše "zabavljanje" je bilo nekih pola godine i to je to...

skorpija_strelac
21-05-2011, 14:59
opa, nije lose ispalo:D
ja imam problem da prosirim pricu, jer cim krenem da sirim odem u pogresnom smeru:D
pomislila sam da ima nesto blizanacko jer imas ti So u gem, a derivatno je vl 1 u 3
A sestra mu je onako teze postavljena:(

sad mozemo da predjemo na nekog novog?:)

cokolina
21-05-2011, 15:05
mirmax hvala na odgovorima krivo mi je sto nisam pogodina da se znate od ranije ali nije losa konstatacija da si se udala odmah posle skole sto je donekle slicno odgovoru iz razloga sto mi nismo vidoviti vec samo na osnovu planeta pretpostavljamo sta bi tu moglo da se krije volim ovakve zadatke i slazem se sa skorpijom strelcem i krivo mi je sto vise ljudi neucestvuje pozzz!!!!!!!

miramax
21-05-2011, 15:07
opa, nije lose ispalo:D

sad mozemo da predjemo na nekog novog?:)

Može Kosmo ona se takođe javila..

Kosmopolita natalna http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7

skorpija_strelac
21-05-2011, 15:09

Vazi,dobro si nas podsetila , Miramax, sad opisujemo muza od KOSMOPOLITE

cokolina
21-05-2011, 15:18
kosmopolita u vii ima dve planete al se nece dva puta udavati udala se iz ljubavi mozda se dragi nasao u teskom trenutku za nju jer u 8 joj se nalazi vartex mozda kad je napustio neko ko joj je drag On je stabilan mozda nosi uniformu pomalo tvrdoglav ali ti ga opustis ti si voda on mora da je zemlja ti mu trebas bas kako i on tebi razliciti ali u savrsenim stvarima koje se dopunjuju Vii u biku kaze da i ako mozda partner moze biti pomalo nailan ili prek nikako se nerazvodi jer bik znaci stabilnos nevoli promene on nije neki druzeljubiv tip vise je za manje drustvo prirodu mir porodicnog doma vli domacu hranu i obraduje se kad ga ti docekas nekom lepom klopom jako ces biti ponosna na svoje potomke lepa hrabra gorda deca!!!!!

kako_god
21-05-2011, 16:41
Supeeeer temaa :) bas mi je drago da je otvorenaa :)

Evo ovako posto se trenutno prica o kosmopoliten, 7 kuca pocinje na 0 stepeni bika.Ovo je osoba kojoj je materijalna sigurnost veoma bitna, cvrsto stoji na zemlji, hedonista veliki, venera u biku.Zeli zenu koja je dobra kuvarica.Ovo je osoba verovatno koja ima visoko obrazovanje.E sad upoznavanje ja bih rekla mozda neko javno mesto, mozda neki kafic ili mozda cak nesto sto je vezano za pare.E sad njegovo radno mesto mozda ima veze sa racunarima ili tako nesto, fizika ili je jednostavno covek kreativniji.Izgled, pa ja bih rekla da mora imati sira ramena i da je osoba koja nije nesto narocito visoka, noge krace, krupne oci, hihih sad sam se nalupala :)Mars u biku mislim da je dosta uporan ali mu treba vremena da se pokrene, znaci u pocetku lenj dok se ne pokrene a kad se pokrene ne zna da stane.

Bas me zanima ima li istine :)

skorpija_strelac
21-05-2011, 17:13
ajde da probam:D
podznak na 0 st, diskutabilno:D

prvo da izvalim glupost a to je da je Kosmopoliti brak jako bitan i da voli svog muzica (Vl 1- u vagi, u Venerinom znaku, a Venera vlada sedmom kucom)- ko ne voli svog muza:D
Druga stvar Venera u 7 govori da osoba " voli brak" jos u biku voli stabilnost
tako da to sve prebacujem i na njenog muza
ovde je brak ono sto "usrecuje osobu"
izgnan Mars u 7 ne znam kako kvari sliku

a mozda su i pare dosle preko partnera:D
Vladar 7 120 JUpiter (vl njene2)

neko je vec rekao ono sto sam htela da napisem da je on hedonisticki tip
mozda voli da kuva?ili lepo kuva
i za ovog bih rekla da je druzeljubiv i da ima mnogo prijatelj zbog SUnca u 11(derivatno)
vladar 4 u ribama jel ziveo nekad kraj mora?

-Da li ti je muz lep, ali onako klasicno lep, zemljano....? Nije neki agresivac....onako mirniji tip

Kako su se upoznali..spaja ih Jupiter i Mesec iz trece....mozda sestra ili komsiluk,....ipak sestra......u svakom slucaju da li upoznavanje ima veze sa simbolikom trece kuce?

meni samo neke sestre u glavi

njegov posao- mozda ima veze sa saobracajem, ...... ako nema svoj restoran:D

kosmopolita
21-05-2011, 18:59
Devojke,jako ste me prijatno iznenadile,kako vasim znanjem,tako i opisom mog partnera:) Kao sto Miramax rece,evo sacekacu mozda jos neko bude pisao,pa cu vam onda napisati kako stvari stoje kod mene;)

Princess77
21-05-2011, 19:33
Ja svima vidim upoznavanje na nekom putu i partnere koji su druge vjere ili stranci pa tako i tebi kosmo. Sto se tice njegovog posla, mozda prodaje ili popravlja neku tehniku, je li odrastao kraj mora? Izgledom bas lijep, visok, taman...A vjerovatno sam bas fulala :D

alea
21-05-2011, 20:43
Meni vrh 7 p. i VE u Biku govore da je on tip osobe koja više voli nekako da uživa nego da nešto fiziški radi. Obično bik voli dom, kuću, porodicu ali se teško pokreće, pogotovo što ima VE 120 JU, pa bih rekla da je baš neki dobrica, stabilan i smiren, ali dosta pasivan. Mislim da je omiljen, šarmantan, ali i dosta tvrdoglav, nepopustljiv, teško menja mišljenje, ti si se prilagodila i važan ti je i on i brak, ali se fino slažete :) a i ova VE 120 JU možda govori o nekom nasledju koje ima, ili bi trebao da ga dobije, možda iz inostranstva, jer mu je JU vladar 9 p. ( derivatnog ).
Svakako nešto što mu je donelo lagodan život, a može biti i da je to neka tvoja imovina, nešto što si ti nasledila.

Odmah mi je u oči upalo MO90VE taj aspekt često daje nezadovoljstvo, ili da se neka treća ženska osoba meša u izbor partnera. Pošto je njemu MO vladar 3 p. derivatnog, to bi moglo da znači da ili majka ili sestra možda nisu bile zadovoljne njegovim izboro, ili da se neko sa nekim tu ne slaže. :confused: Ili, možda da mu je sestra razvedena ili nešto slično? Ne znam kako da protumačim taj MO90VE.
Rekla bih da se lepo slažeš sa svekrvom, jer je njegova mama tvoj MC, koji e u Lavu, verovatno je autoritet, ali nekako SO u Ribama mi deluje kao požrtvovano, prijateljsko, i ima 60 MA tvoj vladar.

Opet, vežbamo...ne zameri ako smo nešto lupili! :o

kosmopolita
22-05-2011, 13:58
Devojke,prvo da vam se zahvalim na dobroj volji,i zaista dobrom znanju kada je ova tema u pitanju.
Redom,dasa je Strelac/Bik Mo u ovnu,izgledata u originalu kao što je i njegov podznak,krupan,malo puniji,širok vrat,lepe zelene oči.Rođen jeste dalje u odnosu na moje mesto rođenja,završio srednju ugostiteljsku(čak i o vojsci bio u kuhinji:D),višu koja je povezana sa Ma.Živeo jeste 10-ak god u gradu kraj mora,druge je vere,veliki hedonista,ali i pun energije zbog Ma u jarcu,aktivan od jutra do sutra.Nasleđe postoji od oca,i to ste pominjale,to miruje,trenutno se bavi privatnim poslom-trgovina,ima dosta prijatelja i uopšte dobro je prihvaćen u javnosti.Upoznali smo se preko mog posla takođe na javnom mestu,i sve se jako brzo izdogađalo između nas,od upoznavanja pa do rođenja deteta(bili aktivni aspekti Ur u to vreme).E da,bavio se i sportom(fudbal)do nekoliko god unazad.Pomenule ste hrabru i gordu decu,devojčica je preslikan otac,ne znam koji aspekt govori o tome,ali ja joj dođem kao komšinica,izgledom:D
Alea je pisala o njegoj ženskoj liniji,ima tu malo trazavica,ništa bitno(oduševila me je svojim viđenjem i slobodnim izražavanjem).
Čoko,dobro reče da smo se upoznali kada mi je bilo teško,i jesta tako bilo,prosto mi je bilo dosta samoće,lutanja...upravo ima SMČ na 4* blizanaca gde se meni nalazi Sa i egzaktno 0*moj vertex.
U svakom slučaju dobro vam svima ide opis,ima tu puno sitnica,pa svako kaže po nešto iz svog ugla:)
Još jednom vam hvala na pisanom;)

Princess77
22-05-2011, 22:21
Hajde ko je sledeci, ovo je bas super vjezba :)

skorpija_strelac
22-05-2011, 22:24
hajde stavljajte novu:)!!!!!

Tanja_13
22-05-2011, 23:29
Evo ja u braku sledeceg meseca punih 18 godina :)

skorpija_strelac
23-05-2011, 02:58
Dakle sada Tanjina karta!!!!!!!!!!

cokolina
23-05-2011, 16:13
tanja mislim da ste se upoznali na poslu ili preko posla on je visok kostast mozda svetliji ima nekako spicaste crte veci nos e sad 7 u jarcu ali 7 pocinje u strelcu i sedmom vlada jupiter sreca kroz brak strast i moguca trudnoca pre braka ono sto je zanimljivo vladaoc VII U XII kuci tajni moguce da je u pocetku bila tajna veza ili ste nesto krili mislim da imate vise od dvoje dece znaci troje i cak je moguce da si neko i pobacila ili rodila carskim rezom uran u V...on objasnjava i brzu trudnocu iznenada nesto>>>E sad posao mi nije jasan neki neobican posao ne bas lep ako tako moze da se kaze mozda bolnica ili neka institucija tajni cudan posao neznam mozda ovo gresim nisam sigura eto toliko od mene veliki pozdrav!!!!!!!

Princess77
23-05-2011, 16:24
Hajde da vidimo, rekla bih da je stariji od tebe ali ne puno, nekoliko godina, visok, dobro gradjen, razvijen, tamna kosa, bavi s esportom bar rekreativno. Veza je moguce pocela kao tajna, ili ste se mozda upoznali u nekoj zatvorenoj instituciji. Mozda ne zivi vise u mjestu gdje je rodjen ili su se dosta selili dok je bio mladji. Moguce da ima privatnu firmu koja se bavi recimo trgovinom.

PS Hajde sve napisite i sta vam je muz u znaku/podznaku kad na kraju dajete feedback.

miramax
23-05-2011, 19:11
PS Hajde sve napisite i sta vam je muz u znaku/podznaku kad na kraju dajete feedback.

Ne znam da li se odnosi i na mene:confused: ,napisaću ipak s obzirom da ste radile opis i mog partnera Blizanac podznak Rak sa Mo u Raku..

Princess77
23-05-2011, 19:13
Hvala miramax, odnosi se na sve jer onda mozemo mozda i tu doci do nekih zakljucaka, ili bar pokusati doci do njih :D

Tanja_13
23-05-2011, 19:18
E ovako moj muz je blizanac vaga , sa mesecom u vagi ,inace smo se upoznali u srednjoj skoli i bili smo prvo drugovi tako da smo na pocetku krili vezu (decija posla ). Visok je i crn lepe talasate kose tamnijeg tene. Ima srece sa poslovima sto znaci da uvek ima dobar posao,imao je privatnu firmu ortacki...I nikad se nije selio zivi u kuci u kojoj je rodjen. Imamo troj decee i par spontanih...Posao mu mozda nije lep u smislu jel ga radi ceo dan sto bi rekli ozenjen za posao ali je dobro placen...Pitajte ako sam nesto preskocila...Inace je kucevni tip i dosta je privrzen porodici malo nervozan ali podnosljivo...nije stipsa cak naprotiv...

Princess77
23-05-2011, 19:29
A bila sam ubjedjena za selidbu zbog vrha njegove IV u vodoliji, doduse na samom je kraju. Zadovoljna sam kako napredujem, bice bolje ;)

Tanja_13
23-05-2011, 21:08
Ma ti si super nemoj biti skromna :)

Princess77
23-05-2011, 22:38
Hvala Tanja...trudim se ali daleko sam jos od super :)

cokolina
24-05-2011, 18:06
Ja moram da pohvalim sve koji su dali ovde odgovore jer nije ni malo lako ti i kad odes kod astrologa on vidi tvoje lice tvoj gest dok ti nesto prica ovde stvarno se nevidimo nego samo na osnovu karte E tanja tebi bas nisam pogodila u vezi partnera ali sam pogila one stvari za decu i mislim za posao ma superrr napredujemo !!!!!!!!

ognjenka724
30-05-2011, 12:03
Napunila sam 19 godina

http://i55.tinypic.com/281u1q9.gif

Princess77
31-05-2011, 14:51
Ognjenka cestitke :) Rekla bih da je muz vjerovatno stariji, mozda neko koga ste poznavali od prije pa se tek onda razvila ljubav, da nije bilo upoznavanje, zabavljanje, brak. Ako bi isli po opisu Sa onda bi bio mrsuljav, tamniji tip, ozbiljan. Ali bih zbog aspekta sa Mo u ribama rekla da bi mogao biti i bas suprotno, svjetliji, oblog lica. Ima li njegovo mjesto rodjenja veze sa morem, pitam zbog riba na vrhu IV i Ju u njegovoj XII (ribe - voda) Upoznavanje mozda na fakultetu ili je recimo on bio na putu. S obzirom da je djevica na vrhu njegove X mozda se bavi pruzanjem usluga drugima.

ognjenka724
31-05-2011, 15:11
Stariji je od mene 6 godina, upoznali smo se na poslu i poznavali smo se cca 2 godine (radili skupa) prije početka veze. I onda smo bili u vezo opet cca 2 godine prije braka.
Nema morskih korijena. Mršav je, ali ne tamniji.
Bavi se projektiranjem.
Tako da je oko 50:50

Princess77
31-05-2011, 18:11
Znaci ipak Sa u VI ukazuje na mjesto upoznavanja, mislila sam da bi 60 sa Mo iz njegove III mogao ukazati na kraci put. Da 50:50, nisam bas sve promasila ;)
Ali evo sad cu da lupim, ima li starijeg brata?

ognjenka724
31-05-2011, 18:35
Znaci ipak Sa u VI ukazuje na mjesto upoznavanja, mislila sam da bi 60 sa Mo iz njegove III mogao ukazati na kraci put. Da 50:50, nisam bas sve promasila ;)
Ali evo sad cu da lupim, ima li starijeg brata?

ne, mlađu sestru :D

Princess77
31-05-2011, 18:36
ne, mlađu sestru :D

Povlacim se dok jos mogu :D

tanjica
04-06-2011, 12:40
Evo ja sam u braku 5 godina.Pre toga smo se zabavljli skoro 4 godine.Veza nam je bila uzbudljiva,a brak-.....

kako_god
04-06-2011, 16:05
Evo ja sam u braku 5 godina.Pre toga smo se zabavljli skoro 4 godine.Veza nam je bila uzbudljiva,a brak-.....

Ovo je donekle slicna osa koju ja imam :D jarac na vrhu sedme na 24* opis da kazem jarac riba, mozda ne toliko visoka osoba, izgled moze da bude da je tamnije kose, mozda bledje koze, akcenat verovatno da ima lepe ruke, ramena, moguce da je vrat malo malo duzi :D sad lupetam ali nije bitno :D

Moguce da je bio mozda zauzet kad si ga upoznala, imas veneru kvadrat uran.

Mesto poznanstva rekla bih ili preko posla, a moze da se desi da bude neko sredstvo komunikacije, telefon, internet ili mozda cak preko prijatelja, saturn pravi opoziciju na vaneru u ribama u osmoj kuci.Pa ovo moze da znaci kad si ga upoznala da ga mozda nisi videla na pravi nacin.Mada zbog urana u petoj moze da bude i na nekoj zabavi mozda neki izlazak.

Sto se zanimanja tice moze da se desi da ima dva zanimanja ili da obavlja dva posla, ako pogledamo derivatnu sestu kucu, mislim da ima nesto vezano za trgovinu ili saobracaj veze.Medjutim evo moj neki prvi utisak je bio mozda neka preprodaja, moguce vezano za inostranstvo a mozda je to neki porodicni biznis.

Mada moze se desiti da mnogo dobro pise, merkur u ribama u kuci marsa, on ima veliku inspiraciju.Mozda inspiracija vezana za nesto marsovsko :D posto je merkur u konjukciji sa marsom, a moze da se desi da ne moze to da izrazi bas na pravi nacin.Posto je merkur u trigonu sa uranom, mozemo da vezemo zanimanje za nesto sto je vezano i za brzinu i za rad ruku opet se vracamo na brzinu misli rad ruku, mozda pisanje.Ali uran moze biti nesto vezano i za trgovinu, koliko znam veze se obicno za ove nove vrste prodaje uran, tipa multilevel i procente :D

E to je neko moje misljenje.

ochajna domacica
04-06-2011, 17:35
Bila je ovde jedna divna žena na forumu JadrankR. Divna po tome što je svima davala MODEL toga šta se radi ovde. Samo čitajući njene postove, a verujem da tako dobri postovi nisu obrisani pa se uvek mogu prelistati, sama sam savladala ono što i nije teško kod opisa. U pitanju je samo postupnost. Ništa više.

Koliko je ona mene istraumirala svojim opisom, toliko sam i ja nju, jer sam teško podnela, jer sam sama bila eksplicitna, a nije ona.

Nažalost niko više ne čita i ne počne od prve strane.

kako_god
04-06-2011, 17:45
Bila je ovde jedna divna žena na forumu JadrankR. Divna po tome što je svima davala MODEL toga šta se radi ovde. Samo čitajući njene postove, a verujem da tako dobri postovi nisu obrisani pa se uvek mogu prelistati, sama sam savladala ono što i nije teško kod opisa. U pitanju je samo postupnost. Ništa više.

Koliko je ona mene istraumirala svojim opisom, toliko sam i ja nju, jer sam teško podnela, jer sam sama bila eksplicitna, a nije ona.

Potpuno se slazem, iz njenih postova se uci :D shvatila sam odatle kako da gledam stepene mislim kako oni opisuju ono sto ne opisu planete i njihova pozicija :) Volela bih kad bi ponovo dolazila na forum, posto je nema bas cesto :(

tanjica
07-06-2011, 11:06
Hvala kako_god na odvojenom vremenu;) Tacno je sledece-bio je zauzet kad sam ga upoznala.Nisam ga tada videla na pravi nacin.Onizi je i ima lepe ruke.Ima dar za pisanje i pronicljivog je uma.Ima spretne ruke.Ne bavi se trgovinom,vec jos uvek trazi sebe.Uvek je buntovnik jer ima Ma na Mc-u i to u lavu.Ne trpi podredjenost i to mu stvara dodatne probleme.;) Upoznali smo se preko tel.

zlaja
20-07-2011, 00:05
evo ako se nekom jos vezba.moja je karta u potpisu

Princess77
01-08-2011, 18:36
Uh zlaja, neaspektovan Ma kao vladar VII, ne znam odakle poceti. Posto je u XI pa jos vodoliji mozda ste se upoznali preko prijatelja, ili na nekom neobicnom mjestu/na neobican nacin, tipa aerodrom, internet... Ako gledam Ju kao suvladara VII, u strijelcu, je li druge vjere ili nacije? Visok, dugih ruku, rekla bih stariji. Mozda zivite ili je bar on zivio prije u blizini neke rijeke. Vjerovatno lupam ali nema veze, na greskama se uci.

zlaja
01-08-2011, 21:34
ma ne lupas.samo ti pisi sta god vidis.uci na meni slobodno.istina upoznali smo se preko prijatelja.stariji je par godina.sta jos vidis?slobodno ti.reci mi nesto za njegovo zdravlje ako mozes.

natasha-77
02-08-2011, 16:55
Sad cu i ja da lupam malo:D...mozda ste se upoznali preko interneta,ili na fakultetu ili on ima veze sa fakultetom,skolom...da nije mozda pilot:D ili je vezan nesto za inostranstvo???

dunja2501
02-08-2011, 17:18
Citam u prethodnim postovima da ste se upoznali preko prijatelja...a da nije mozda u to sve bio upleten na neki nacin i posao ili bilo kakve svakodnevne obaveze ili mozda ste se svakodnevno sretali iz nekog razloga...ovo kazem zbog Pl kao drugog vladara koji je u 6 kuci... to sto je stariji pripisala bih Pl0Sa i veneri koja je u jarcu ;).

zlaja
07-08-2011, 00:58
Sad cu i ja da lupam malo:D...mozda ste se upoznali preko interneta,ili na fakultetu ili on ima veze sa fakultetom,skolom...da nije mozda pilot:D ili je vezan nesto za inostranstvo???

nismo se upoznali preko interneta:) sada je vezan za inostranstvo.istina.tada nije bio.sad radi tamo.

Citam u prethodnim postovima da ste se upoznali preko prijatelja...a da nije mozda u to sve bio upleten na neki nacin i posao ili bilo kakve svakodnevne obaveze ili mozda ste se svakodnevno sretali iz nekog razloga...ovo kazem zbog Pl kao drugog vladara koji je u 6 kuci... to sto je stariji pripisala bih Pl0Sa i veneri koja je u jarcu ;).

da draga niko to nije preciznije od tebe video.upoznali smo se u radnji u kojoj sam ja radila.stariji je 3 godine.sta jos vidis?

malena30
07-08-2011, 02:19
Oni koji nemaju bracnog druga dali moze da se vidi u horoskopu?

Aeria Gloria
07-08-2011, 08:25
ma ne lupas.samo ti pisi sta god vidis.uci na meni slobodno.istina upoznali smo se preko prijatelja.stariji je par godina.sta jos vidis?slobodno ti.reci mi nesto za njegovo zdravlje ako mozes.

ajd malo i ja da lupam...
da li sto se tice zdravlja (ili posla) ima problema sa glavom, vilicom ustima tako necim...nagli bolovi čiji uzrok nije baš najasniji?
ili možda problem u rukama?

e da ...rece da ste se upoznali preko prijatelja a jeste li bili prijatelji pre nego sto ste krenuli u vezu?
i da li veza ima tog nečeg prijateljskog u sebi?

manila
07-08-2011, 08:47
ajd malo lupi i meni:)
10g veze i 5 g braka, a čirni i drugog partnera, 9 kućahttp://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_24gw_01_anonymous_201187.24439.10614.gif&res=100&va=&cid=ohwfileScCbER-u1288167404

zlaja
07-08-2011, 14:45
ajd malo i ja da lupam...
da li sto se tice zdravlja (ili posla) ima problema sa glavom, vilicom ustima tako necim...nagli bolovi čiji uzrok nije baš najasniji?
ili možda problem u rukama?

e da ...rece da ste se upoznali preko prijatelja a jeste li bili prijatelji pre nego sto ste krenuli u vezu?
i da li veza ima tog nečeg prijateljskog u sebi?

upoznali nas prijatelji bili prijatelji prvo pre veze i sad prvenstveno najbolji prijatelji:)

gasimetrija
08-08-2011, 13:36
Evo devojke vezbajte i na mom primeru.Bila u braku 16g....

Gloria
23-11-2011, 03:35
A kako je to opisivala Jadrankar pošto tada kad je ona bila tu ja nisam.

coca
23-11-2011, 09:41
AGENA;
Evo Gasy ili Coco ja bih da pokusam bar nesto malo,vi ste se upoznali ili na poslu,zdravstvenoj ustanovi ili tako nesto.Ovaj vas partner je mozda i radio neki posao u vezi sa zdravstvom ili neko Uransko zanimanje.Nije bas bio emotivan,ali je bio precizan covek i sve je zelep da uvek dovede u red.Zbog naglasenosti Me mislim da je bio skladne gradje,vitak,ne preterano visok,imao je sitnije oci,tamnije boje.Vas problem je bio u komunikaciji i mislim da ste imali puno svadja.
Ako mozete bar za ovo da kazete kako je bilo,da ne idem dalje,ako sam puno omasila...
FEED:
-upoznali smo se: preko poznanika je bila preporuka za posao..., medjutim na ulici je bio prvi kontakt (od posla nije bilo nista, nije napravio to sto se dogovarali,... i nije mi se dopao na prvi pogled)
-Njegovo radno mesto je bilo uranovskog tipa-telekomunikacije
-Nije emotivan tacno,...i jako neuredan (pri bilo kom poslu), i nije precizan, radio "ko nogama"
-vitak jeste bio, visok 192 cm.,zelene oci i ne bas sitne, (smotan, sport mu nije isao, .. sem plivanja i ronjenja)
-On je svadljiv tip...ja se ne svadjam (lepo kazem al ne vredi, pa sam shvatila da takvi "cuju" samo kad im se obratis istim tonom)

Uz put da kazem da nam je sinastrija nikakva-a bili u braku 16 godina!
--------------------------------------------------------
Po TA kazu da se gleda planeta u 7 kuci za prvog muza,(kod mene mars)a iskljucuju se transcedenti uran i pluton,
a za drugog muza, se gleda gde je otisao vladar(kod mene merkur u lavu,i u konjk. sa venerom)
pa se pogleda i 9 kuca...i sve zajedno umiksuje u odgovor.;)

kanon
23-11-2011, 16:09
Evo i ja se prijavljujem za vježbanje :) .
Prvi brak trajao godinu dana. Drugi brak 18 godina.

Gloria
23-11-2011, 18:48
Agena, možda ovaj tvoj bude i sveštenik...Interesantna analiza, nema šta...

skorpija_strelac
23-11-2011, 22:01
Posto imamo temu gde mi pokusavamo da dokucimo buduceg partnera
ja bih volela da vezbamo na kartama onih koji su ga vec nasli

Dakle , procedura je sledeca

1. Neko stavi kartu nekog koga mi ne znamo a ko je vec udat/ozenjen

2. Mi pokusavamo da opisemo partnera

3. Osoba koja zna ne odgovara dok ne bude bar 5 odgovora

4. Kad ga lepo opisemo, odnosno odgovorimo na sledeca pitanja , idemo dalje na drugog

A pitanja bi bila:

Kako su se upoznali?
Gde su se upoznali?
Kakav je partner fizicki?
Cime se bavi?
Koliko ima para?
Da li ima brata sestru?
Kakva mu je porodica?
Koji su mu hobiji?
Kakva su mu prijateljstva?

evo posto NIKO NE CITA PRVI POST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dakle gledamo kartu KANON

oktobar
23-11-2011, 22:04
imam i ja muza, pa ko hoce da vjezba, posudim ga!!!!!:4lol: :4lol:

ma, ne , ja sam mogu feed da dam!
jedna nasa vrijedna clanica ga je jednom opisala skoro do u genetski kod!:eek:

pozdrav Ocajna!:ziveli:

mandrak-21
23-11-2011, 23:29
evo opiste mog bracnog partnera .

kanon
24-11-2011, 09:28
Evo ja cu opisati prvog.:)
Ovako u brak ili vezu si usla tajno,ali u samom upoznavanju su krenuli neki problemi.Moguce da je on dosao u tvoj grad ili je cesto dolazio kod tebe i da ste se tako upoznali.U trenutku pocetka ili veze jedan od vas je bio u finasijskim problemima,a moguce i nekim problemima druge etiologije.Sve oko vase veze nije islo glatko,imali ste dosta prepreka pre nego ste se upoznalii zapoceli vas bracni zivot.Brak je zasnovan iz zaljubljenosti,ali iz strasti.Ti nisi mogla da vidis njegovo pravo lice.Moguce da se on bavio Neptunovskim zanimanjem ili je bio Riba u znaku ili podznaku.U braku je bilo dosta ljubomore i posesivnosti sa njegove strane,iako je mozda sve to pokusavao da drzi pod kontrolom.Njegov izgled je tipican opis Marsa,energican,gusta kosa,jake obrve,misicav,prodornog pogleda,ali stalno nervozan i pod nekom anksioznoscu.Napisi mi da li sam bas nesto ubola.Ako te mrzi bas nacin upoznavanja ovaj vladar 7k u 4k.
Hvala..

Sve si točno napisala.
A upoznali smo se vani, u dicu. Odmah smo prohodali čim smo se upoznali. Imala sam problema i muke ostaviti ga.

evo opiste mog bracnog partnera .

Moguće da si svoju suprugu upoznao na nekom seminaru, tečaju ili nekom poslovnom okruženju. Vjerovatno i sada poslovno surađujete. Vesela i nježna osoa je ta tvoja družica. Niža, smeđe do tamnije kose, lijepih očiju.
Je li ti ona usadila ljubav prema atrologiji? Učiš li od nje ?

oktobar
24-11-2011, 21:49
Sve si točno napisala.
A upoznali smo se vani, u dicu. Odmah smo prohodali čim smo se upoznali. Imala sam problema i muke ostaviti ga.

Moguće da si svoju suprugu upoznao na nekom seminaru, tečaju ili nekom poslovnom okruženju. Vjerovatno i sada poslovno surađujete. Vesela i nježna osoa je ta tvoja družica. Niža, smeđe do tamnije kose, lijepih očiju.

zasto mene preskoci, pa ko da kugu imam! a, nemam!:eek:

skorpija_strelac
25-11-2011, 00:20
eto opet se pravi kupus.Idemo redom, o boze
Ne moze 3 karte odjednom
na sta ovo lici?

CARAPICA
25-11-2011, 00:30
eto opet se pravi kupus.Idemo redom, o boze
Ne moze 3 karte odjednom
na sta ovo lici?

I bilo bi dobro da odgovore pokrijepite aspektima ili kako ste došli do tog odgovora, jer lakše je za učiti :)

Gloria
25-11-2011, 01:10
Meni je cudna,zato sto nije radjeno klasicno vec po stepenima,a na onoj temi *Stepeni* rekli su da za te stepene moramo biti sigurni u vreme rodjenja u sekund. Nije mi jasno sta znace Jarac i visa znanja,pa stvarno na osnovu njenog opisa nije mi jasno ko bi to mogao biti.Evo vidim ovde se ovima dopada taj opis,ali ga ja ne kapiram iskreno.Ne verujem da ce biti svestenik,jer ja se ne bih uklopila u taj nacin zivota,mozda fotograf,muzicar,lekar ili neki drugi Ne opis.

Možda neko ko je zavšio Bogosloviju. E sad to u minut, nema šanse, moja majka nije gledala na sat kad me rađala...Ja sve mislim da će moj ako ga ikad bude bilo biti lekar...Zašto ne znam...

limunada
25-11-2011, 11:24
Možda neko ko je zavšio Bogosloviju. E sad to u minut, nema šanse, moja majka nije gledala na sat kad me rađala...Ja sve mislim da će moj ako ga ikad bude bilo biti lekar...Zašto ne znam...

oprosti sto idem u off..znam da nije ovde tema, no zanimalo mi je kad si pisala da ce bit ljekar pa ma zanima na osnovu cega si to zakljucila :confused:

oktobar
25-11-2011, 17:35
a
Eh,draga alo cu nesto da napisem,jer ovu temu pratim u smislu statistike i td..Pa me uglavnom interesuju odgovori ili da dobijem neki feedback.;)
Ovako tvoj bracni partner i ti ste se upoznali na nekom mestu u simbolici 5k,kafic,restoran,na nekoj zabavi,godisnjem odmoru,prazniku,kroz neku igru i td.Tvog partnera bih isto gledala kroz oipis Ma,jak,energican,misicav,ali covek koji iam jako puno energije.Porodican tip,i mislim da si ti tako i osmislila tvoj brak.Moguce da si ostala trudna pre vencanja.U braku imate ili se imali cesto nesuglasice,jer je tvoj partner dominatan,pa ti to moze da pravi problem.Inace kod tebe u braku postoje faze od najsjajnijih do najgorih.Moguce da je necija familija ili porodica ima jak uticaj na vas brak,moguce da ste u pocetku ili jos uvek zivite u nekoj zajednici,kuca,dvoriste.Ali tvoj partner je ipak emotivna osoba koja to mozda nije pokazuje otvoreno.:)

:rockon:
bravo! mjesto je tocno u simbolici koju si opisala, ali zbog MA u raku nije niti malo energican. nekad bi prije rekla da je zivcan.
rak na asc daje tu trudnocu prije braka. eto i kod mene.
samo mi reci koji si aspekt pratila za ovo mijesanje familije u brak?
mislim da nas je to dotuklo.;)

Princess77
25-11-2011, 17:57
Dajte ljudi kakav doktor,neka bude sta hoce,jel moze neko da mi kaze za ovaj money...:D:confused: Kako se to vidi o kojoj investiciji je bila rec..?:confused: Posto se Mandrak-21 nece oglasiti po tom pitanju mogu da se kladim u mnogo vecu sumu od te investicije....:D :4lol:

Ne znam kolika i kakva je investicija bila u pitanju ali po meni lijepo se vidi po tome sto je vladar VIII Me u II.

mandrak-21
25-11-2011, 22:13
[/QUOTE]
osim boldiranog ostalo je pogresno.Ali samo tako se moze uciti astrologija,inace ljubav prema astrologiji datira odavno.jos kao dete sam je voleo i interesovalo me.

CARAPICA
25-11-2011, 23:46
Ovako kada gledam, ogromna je simbolika. To 6 polje može biti netko kojeg srećemo u svojoj svakodnevnici, planeta u 7 je jupiter koji dolazi iz 11 kuće prijatelja. Da nije to neka poveznica. Je li bilo prijateljstvo prvo? ili upoznavanje preko prijatelja? bacam ideje :o Dajte, davajte objašnjenja na ovakav način, ima nas koji želimo učiti, pa i na greškama :D

jadrankar
26-11-2011, 13:44

Potpuno se slazem, iz njenih postova se uci :D shvatila sam odatle kako da gledam stepene mislim kako oni opisuju ono sto ne opisu planete i njihova pozicija :) Volela bih kad bi ponovo dolazila na forum, posto je nema bas cesto :(

Pozdrav svima !

More
13-09-2012, 20:11
Gloria,evo teme. Hvala Princess77 sto nas je uputila. :)

Gloria
14-09-2012, 00:41
Hvala, sad videh! Odlično!

tratincica
18-09-2012, 19:28
da malo aktiviramo temu ako je netko zainteresiran..:) ..6 god braka uskoro 7 :eek: :D :rolleyes:

tratincica
19-09-2012, 11:20
Evo ja cu da probam kao uvek,jer sam zainteresovana vise za ovu temu da tako vezbam,nego za onu ga pogadjam.:D
Ovako tvoj suprug i ti ste se upoznali u nekoj simbolici 10k na poslu ili jednostvano mozda ste se upoznali na nekom mestu koje je javno.
Fizicki on je tip koji ima energiju,moguce sportski tip,kosa mu moze biti svetlija,naglaseni nos ili vilica.Onako bas tip Marsa po fiziionomiji,ali verujem da je mozda bio i sportista neki ili mnogo voli sport.
Ovan na vrhu Dc-a daje iznenadni brak ili brak u koji se ulazi nepromisljeno.
Tvom suprugu fokus zivota se nalazi (So) u 4k derivatnoj pa bi se reklo da je to covek koji najvise energije ulaze u kucu,jer mu se tu problizio i ovaj Ma,mada to moze znaciti i da je on malo agresivan tu kod vas u kuci i da zeli da se njegova rec postuje,jer sa Ovnom na vrhu 7k nema neznih uslova u braku.
u 8k derivatnoj mu se nalazi Ju.pa on moze kasnije dobiti neko nasledstvo,jer ovaj Hiron u 2k derivatnoj pokazuje da je on ambiciozan i da uvek zeli vise i bolje,pa uvek misli da ima malo novca i to mu je ta rana.
Zbog ovih planeta u UR,MO,Ne u 9k derivatnoj pokazuje da on ili ima veze sa inostranstvom,radi za inostranu firmu ili je visoko obrazovan.
VE90Ur to znaci da tezi slobodi,pa su moguce svadje zbog toga.Ovaj PL u 7k derivatnoj govori da si mu ti sudbinski partner,ali i ovaj Sa govori da su mu bracne obaveze tesko pale.
Ve je u Devici,to pokazuje da je prema tebi bio malo iskljucen za preterane emocije,vec da ih je dozirao,ali ako imate decu ta Ve u 5k moze da znaci njegovu vezanost za njih.
Na poslu mislim da ima stalne uspone i padove,a da pravi plodovi njegvog rada stizu kanije jer mu je Sa na vrhu MC-a derivatnog,pa ce sve kasnije kod njega doci na svoje mesto.:)
E posalji mi feed da vidi koliko sam bila tacna..:o

Hvala na odgovoru…uvijek cijenim znanje i trud i utroseno vrime..:4hug:
Ovako, upoznali smo se vani na izlasku preko zajedničkih prijatelja..doslovno od prvog momenta preintenzivan odnos kako si navela iznenadni brak, iako je doslo do trudnoce koja je potencirala do njega bi doslo i bez toga , nakon par mjeseci poznanstva..

Fizicki je visok, crne kovrcave kose, zgodan, tamnoput, sportski tip bavio se sportom u mladosti ali i izgled mu je bitan, samo je malo trutast i usporen (valjda jer je ovaj mars u raku)..

Najvise je usmjeren na posao i novce kao prava natalna djevica ali sve ulaze u kucu i inace je pravi kucni tip nije za neke provode i izlaske (a I cijeli zivot je u obiteljskoj kuci sa ocem koji je jaki autoritet ako to ima ikakve veze). Sto se tice agresivnosti ima i toga (iako u pocetku vise dok se htio dokazivati) jer zeli biti autoritet i da mu se ne suprostavlja, a ja sam i majstor provokacije pa dodatno raspirim tu vatru te ne znamo stati oboje kad treba..u principu je povucen i sutljiv tip dok ne pukne.

Na poslu se jako trudi a dobiva malo za taj trud i to ga muci, a i konstantno ima osjecaj da ga se ne cijeni dovoljno ni kuci ni drugdje..inace nema veze sa inozemstvom osim sto je doduse inozemna firma (a koja nije hahah) sa podruznicom u hrvatskoj, a posao mu je stalno na cesti lokalno i u prodaji..

Nasljedstvo je ocekivano kako to inace ide u tradicionalnim sredinama na muske nasljednike..po meni koliko god skupio para nece mu bit dovoljno i najzalosnije sto ne zna uzivat u njima vec u samom cinu skupljanja..i tesko mu je potrosit na sitne radosti sto ja inace volim al ono uzasno tesko..

Ja imam vecu potrebu za emocijama kao i komunikacijom, a on voli svoj osobni prostor i mir pa se oko toga cesto prepiremo jer se ja osjecam zakinuto a on neshvaceno..

Evo stavljam i njegovu kartu!
http://i48.tinypic.com/14js0md.gif
dosta nam se stvari preklapa..ne znam kako da to tumacim osim da smo mozda slicni ..jer imamo slicne ciljeve okrenuti smo kuci i djeci i bitna nam je obitelj kao i harmonija u odnosu iako znamo biti temperamentni . Stvarno se osjeca taj sudbinski odnos obostrano (i njemu je natalno u I Pl ) i sta god da se desi povezani smo za cijeli zivot..

Nadam se da se nisam previse raspisala..:rolleyes: :girl_smile:

tanjica
19-09-2012, 11:51
Kako bi ste opisali mog supruga? ;)
Pozivam Agenicu da upotrebi znanje vladarstva i sastavi profil ocoj slozenoj osobi ;)
Upoznali smo se u simbolici 3.k.,ali ona ima siroku simboliku.
Moj muz je u simbolici SA...e sad???

tratincica
19-09-2012, 12:01
Hahaha blaaaaaaama tumacila sam pravilno samo 10% tvog natala.:D Ajmee..:blush-anim-cl: :blush-anim-cl:
hm,da dosta stvari vam se preklapa,ali jesi ti usmesena na posao,jel ias privatnu firmu..?Zato sto je kod njega ovo So u tvojoj 6k derivatnoj..?:confused:
Ali zaista vam je sudbinska veza,prejake strasti i td..

ma nijeeeee..dobra si dobra:wink_6: :friends:
nemam firmu al nesto smo planirali oko toga jer znam da se uhvatimo zajednickog projekta da bi dobro funkcionirali (nadopunjujemo jedno drugom falinge :p ) ali imam nekretninu oko koje on sad ulaze vrijeme, novac i trud pa je mozda to to..

Tanjice..
rado bi ti odgovorila al bolje prepustit nekom strucnijem ipak sam ja pocetnik u ovome..kiss

tanjica
19-09-2012, 13:16
Bravo Agenice-samo sto njegova karijera uopste ne ide u pravcu znaka vage i venere,vec je uranovskog tipa.
Karijera mu je vezana za energetiku.
Dece jos uvek nemamo jer kod njega postoje izvesni problemi,ali nada nas odrzava.
U nekom periodu ,da,zena je bila rak rana u njegovoj kuci,kako mama,tako i partnerka.
On ima Mo u skorpionu tako da mozemo da pricamo i malo o posesivnoj mami,mada je meni to jako simpaticno! Intuicija je jako izrazena.
E sad,lep jeste,ali nije visok-asc skorpion,a Ma otisao u 10.k. u lavu.
Hvala na tumacenju.

Daniella13
21-09-2012, 06:10
Evo i mene, :) U braku sam skoro 5 god. (bice 6.oktobra), a zajedno smo od juna 2005 (vereni novembra 2007). Bas me zanima da li cete videti ono sto i ja vidim ;)

milicica21
21-09-2012, 21:16
Evo stavljam vam i ja svog muza na raspolaganje, sve u svrhe unapredjivanja znanja i potvrdjivanja teorija ;)
Zajedno skoro 9, a u braku 4g.

milicica21
22-09-2012, 08:35
Hmmm... Da vidimo :)
Fizicki si ga jako dobro opisala, i gradju, i pogled i cak i izraz lica. Ima cak i te povremene nervoze, ali sam naucila da zivim sa njim i prevazidjem ih lako. Jako stabilan i odgovoran. Ne izlazi, ali voli drustvo, uvjek nam je veselo u kuci. Potpuno posvecen meni i djeci. Poslom je jako zadovoljan, ali mislim da tezi uvjek boljem, i da, zeli da ga gledaju drugacije, zeli da postigne nesto veliko, a mislim i da ima potencijala.
Imao je puno veza prije braka, tj. prije nase veze, ali mislim da ne nosi nikakvu ranu, da nije bilo nista toliko znacajno, sve su to bile kratkotrajne klinacke veze :D
Da, u braku je uvjek bilo strasti, ima i sada, s tim sto moram naglasiti da ovih svadja vise nemamo, mislim da smo sve prevazisli.Sad nam je ljepse nego ikad.
Mislim da sam ja astroloski izuzetak, sa ovako uzasnom 7. kucom imam stvarno brak za pozeljeti.
Hvala, Agena :*

lilithsco
22-09-2012, 10:28
Ima li tko volje opisati mog supruga? vratiti ću povratnu informaciju...
posebno me zanimaju aspekti vl.7 s obzirom na derivatne kuće

tori
22-09-2012, 18:06
Draga Agena ili bilo ko drugi, ko zeli, sta bi rekli o mom suprugu, kako bi ga opisali?
Pre svega me zanima nas odnos, tj. njegov prema partneru (meni), jer prvo sto upada u oci je moja 7k i Ur u 4 koji je deo stelijuma...

lilithsco
22-09-2012, 20:49
Ovaj tvoj partner je duhovit,nasmejan,moguce da je madji od tebe ili da izgleda mladje i sveze.Jako komunikativan osoba.Mislim da ima svetliju kosu ili ima bas izrazeno beli ten.Neko od njegovih roditelja nije ziv,najverovatnije otac,ali to bas i nisam sigurna.Zbog ovog SA,PL u 3k derivatnoj neki odnosi sa blizim okruzenjem su mu bili problematicni,ali cela problematika proizilazi iz lose komunkacije.Moguce da je imao i neke opasnosti na kracim putovanjima.
Imao je puno iznenadnim veza,sa devojkama iz inostranstva ili iz drugog grada zbog ovog Urana u derivatnoj 5k,a vladar 5k mu je u 9k derivatnoj.
Majka njegova je onako zena koja ima osetljivu psihu,malo nervozna i napeta,drcna i nestabilna.
Ovaj stelij u 9k derivatnoj (SO,MO,MA,VE) pokazuje da je on puno energije ulagao u neko inostranstvo ili u svoje obrazovanje.Kako je mars u Ovnu reklo bi se da je on ono pravi muskarac i da uglavnom uspeva da uradi sve sto zamisli.
SMC u 1k derivatnoj govori da si se ti udala za kvalitetnog partnera,posebno jer je on u Lavu,pa mu to daje na znacenju.
Ovaj Me mu je u Ribama i to u derivatnoj 8k,moguce da ima izrazenu intuiciju,ali taj ME kao vladar njegovog Asc ima ME0Mo,pa to pokazuje njegovu privrzenost tebi.:) :)
JMC mu se nalazi u 7k derivatnoj pa bi trebao da radi sam,a ne da radi u poslovnim-ortackim partnerstvima sa nekim,jer postoji mogucnost da ga neko od njih prevari ili izda.

Moj muž je crn,visok,ne baš komunikativan...Škorpionski tip....Nije imao puno veza,kod njega je u ljubavi ili-ili...Inače mu je Sunce u Lavu konjukcija moj SMČ u 7 kući....pocrtano je točno...hvala ti što si izdvojila vrijeme za moje pitanje...

Moj muž je crn,visok,ne baš komunikativan...Škorpionski tip....Nije imao puno veza,kod njega je u ljubavi ili-ili...Inače mu je Sunce u Lavu konjukcija moj SMČ u 7 kući....pocrtano je točno...hvala ti što si izdvojila vrijeme za moje pitanje...

Blizanci na vrhu 7.-izleda mlađe,to da...Me vl.7 120UR-jako je visok,nekonvencionalan i svoj..90NE ne priča mnogo..vl.7 u derivatnoj 9.-visokoobrazovan,ali više se odnosi na veliku individualnost i životnu filozofiju...vl.7 120UR u derivatnoj 5.-oženio se iz ljubavi....:p

hvala još jednom

ajme,oprostite na redanju poruka...nije namjerno,htjela sam edit....sorry

Daniella13
26-09-2012, 00:50
Moj muz je masinski inzenjer i od avgusta prosle godine bez posla. Stresan period? Hm, sta reci sem da je cesto stresan, sto zbog moje prirode, sto zbog njegove. Na kakve promene mislis?

Daniella13
26-09-2012, 03:10
To osecam iskreno receno od kako sam usla u brak. Dok smo bili vereni tih godinu dana je bilo mnogo pozitivnije. Doduse poslednjih godinu, dve mnogo bolje funkcionisemo, manje se svadjamo, ali sam pod velikim pritiskom iz razlicith razloga (objektivnih a i zbog svoje prirode koja je takva da umem sama sebi da nabijem pritisak).

tanjica
30-09-2012, 01:45
A sta tacno on radi,a sta je zavrsio..?
Da pogledam jos jednom nesto.............

:1: :1: :1: zavrsio je masinstvo,ali i neku prekvalifikaciju pa radi u elektroistoku,na trafostanicama.Znaci-visoki napon ;)
Nije produhovljen,vise je prakticar.

tanjica
30-09-2012, 09:49
:eek: Draga u soku sam.Pa gde se njemu vidi profesija u natalu.?
Jedino ovaj Pluton u derivatnoj 10k ako moze da predstavi taj visoki napon (opasnost) ali ni Blizanac na vrhu 6k derivatne,ni Vaga na vrhu 10k derivatne ne moze da predstavi ni masinstvo ni trafostanice.:confused:
Kako bi ti to objasnila iz tvoje karte..?

:5: :5: Nemam pojma.Toliko mi se ne uklapa ni u SA-sem sto je u devici pa je malo sitnicar,inace...nista drugo.Profesija-nikako.Dispozitor ovog saturna bi bio Me u 9.k.Ni tu se ne uklapa.Ne znam-mozda je predstavljen nekim aspektom-tipa Ma120Ur.
Nekada pomislim da,posto sam imala 2 duge veze pre braka, treba posmatrati 11.k. kao mog partnera:confused: ali,opet,ja nisam sa tim osobama zivela.:confused: a ne uklapa se ni u 9.k.I tako,prosto sam zbunjena ;)

tanjica
01-10-2012, 07:30
Mozda se najvise uklapa u 11.k.
Moja pocinje u biku,a on ima dosta planateta u biku,inace Ve mi je u 8.k. u ribama,znaci ima skorpionske osobine,a on je blizanac - skorpion sa Mesecom u skorpionu.Dalje,mozes ti da nastavis,ako imas zelje...hvala ;)
najzanimljivije je to sto se ovakava nacin gledanja uklapa,bar po vecini stvari.

caramaja3008
01-10-2012, 19:10
@agena
kako ti to gledas,moj bi trebalo da bude RAK-DEVICA zar ne? e sad,trenutno imam jednog kandidata koji je DEVICA-RAK :D pretpostavljam da to onda nije to :cool:

tanjica
02-10-2012, 09:53
Ha,evo sad gledam onaj moj znak/podznak:D ,sto poklazuje da je on tvoj prirodni partner..:) :)

Imas SO0ME (Merkur -Bliznaci-njegov znak)
ME0MA (Mars-Skorpija-njegov podznak)

Kazu da kod zene prva aplikacija Sunca predstavlja znak partnera,ali to je ono sto stalno naglasavam da su bitne te konjukcije.Evo tebi je SO0Me separacija,a jasno se po tome vidi njegov znak.

:7: :7: :7: :7: Hvala,draga...ima logike sve to,ali,po tvome bitne su konjukcije nekad,bez obzira na aplikaciju ili separaciju.

tanjica
03-10-2012, 09:15
hvala najleprse,procackacu :)