Brak; Djeca??? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Brak; Djeca???

Aurora
27-04-2011, 22:49
http://img689.imageshack.us/i/karad.gif/

Meni u ovoj karti prvo skrece paznju egzaktna konjukcija VE i Sa u 8. polju... Kako Ve vlada 6. poljem, sve mi govori da bi se ovo moglo odraziti na zdravlje, 8. polje moze biti i operacijaf, ali nisam bas sigurna da li su ginekoloski problemi u pitanju?? Inace, osoba nije udata i nema djece, sta mislite da li ce do toga doci??? Uz to ova konjukcija je i osa T-kvadrata....

Da li je neko raspolozen da pogleda??

Meni je ovdje ustvari najveca nepoznanica ovaj brak. Ona ima VE konj Sa u Raku u 8. kuci ( egz.) i to ukazuje da su u njenom zivotu prisutni stariji muskarci, ali kad pogledam VII polje, cini se da brak nece biti sa starijim, vec mladjim, da ce u jednom trenutku odluciti da zaboravi ono sto zeli i uradi ono sto je bolje za nju, ali kao da ce u njenom zivotu uvijek biti prisutna neka tiha patnja zbog nekog starijeg muskarca sa kojim nije uspjela- ljubav je morala umrijeti 8. polje??? Sta vi mislite o ovome?

Tanja_13
13-05-2011, 02:00
Ako te interesuje brak ja bih se ovde prvo zadrzala na 7 kuci koja pocinje u blizancima i Me u njoj.Merkuk oznacava pametnog bistrog prepredenog promenjivog pa mozda i malo nepouzdanog sto bi rekli leteceg partnera.Opet ovaj Me u sedmoj nam govori da je sam natus opterecen mislima o braku i bracnim pitanjima.Posto je Me u vazdusnom i promenjivom znaku najcesce ukazuje na mladjeg partnera.Me ima kvadraturu od Ma ali je orbis 10 pa ne znam da li se to racuna i trigon od Ur...

Aurora
14-05-2011, 08:36
Da li bi se neko jos malo ukljucio??