Moj emotivni brat [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moj emotivni brat

Wicca
20-04-2011, 00:10
zanima me sve :)
uzasno je osetljiv i divna dusa,samo se plasim da nema zastitni ''oklop''.

http://i51.tinypic.com/2zrf3x4.gif

nas dvoje smo dve suprotnosti, on miran ja divlja,on bi poznato,mene poznato i sugurno gusi,on bi jedno sigurno gnezdo,ja bih stalno negde,vise,dalje...

MoonEma161834
20-04-2011, 00:19
Ja bas nigdje ne vidim taj tvoj opis :(

Al oke ja ne znam puno :)

Wicca
20-04-2011, 00:22
Koji,za osetljivost? pa da,to i mene zanima, jako je osetljiv a nema nista u vodi sem tog generacijskog Plutona,mada mislim da je ta osetljivost kod njega vezana...za...Saturn? jer su u pitanju teska,melanholicna osecanja koja pritiskaju...s druge strane volela bi da mu udahnem zivot u pluca malo,da osetil...sunce,vetar :) slobodu,da jednom ludacki skoci u bazen bez obzira sto je mozda delimicno obucen i da zajebe posledice, da mu dam impulsa....plasim se da je malo..ukocen.. retko se smeje..

swiss
20-04-2011, 11:52
Wicca....neznam dali ti je poznato sta o Lavovim osecanjima?! Znas li ti da lav koliko moze da bude osecajan moze da dobije i napade,grcenje,padavicu daleko bilo.... Lavovi su toliko osetljivi da malo ko moze da poveruje u tako nesto,jer na pomen imena Lav,svi misle to je onaj sto nosi reflektoru u ruci i samo pozira,seta kao paun najlepsim bastama sveta,odlican govornik jos bolji vodja itd id al malo ko obrati na osecanja jednog lava koja su na takvom maksimumu da mogu da ga obore i nateraju na takve manije i ludosti da je to prosto ne zamislivo kad se pomisli na LAVA! Dakle...mislim da je tvoj braca osecajno bice,Bik to jeste a podpomognut Lavom jos...pa zato i ne sumnjaj nego prouci podznak malo bolje i dobices opravdanje sto ti napisah sad,da je Lav veca umetnicka dusa od Ribe i bilo kog drugog znaka u Zodijaku,da je Lav toliko naklonjen i toliko zanesen sobom da prosto povioleni.....Lavovi,ja vas volim bas zbog te crte,i zao mi je kad vidim Lava koji seta okolo i hvalise sa sonim...ja sam ovo,ja sam ono,ja sam ovako ja sam onako.....to su bre obicne mackice,one sugave mackice ulicarke koje u poslednjem trzaju traze priznanje za svoju propast! Dakle....Wicca,Lav je njegov podznak,a stim i osecanja koje Bik poseduje a istinska su sa tim podznakom idu na kvadrat,sto je jedna fina osobina,i zene ce kod njega to da primete i postuju! On ce da izbije u prvi plan kad tad,jedino sta bi mu trebala paznju da skrenes,da ne blebece previse,nego da to sto zeli slobodno pokusa da sprovede u delo,da ga navodis da ne sedi i drzi govor jer to nije za njega...mora znaci da bude on i govornik i vodja jer lep ce mu zivot biti ako bude sledio sve svoje zelje kroz rad! Eto,tako ja vidim i posmatram....Hej,muzika i slikarstvo....nebi mu bile lose strane da pokusa sa tim da se onako iz hobija bavi,to ce mu biti relaks iodmor od okruzenja! Znaci,napominjem....nedaj mu da blebece u prazno! Teraj ga i savetuj da blebece al i da radi,jer tako to izblebetano ako u delo pretoci uspeh ce mu biti sto posto za garantovan,a to ce mu doneti ono za cim bude tezio,PRIZNANJE.

bela
20-04-2011, 20:43
Prvo sto mi je privuklo paznju su te retro planete u 5.kuci.saturn kad je retro,kao sto znamo,nosi sa sobom teske karmicke lekcije i osoba mora da se potrudi vise da uopzna sebe da bi mogla to da prevazidje.
i moj brat ima puno retro planeta i izmedju njih i saturna i on je dosta zatvoren i imam utisak da tek sada posle tridesete neke stvari dolaze na svoje mesto.
tu je i izmedju ostalog i pluton u skorpiji u 4.kuci koji je opet retro.losa pozicija pa jos retro.
da skratim,jer nemam sad vremenakao i obicno,mislim da ce on sa vremenom uspeti da prevazidje jer mu je sunce ,tj.njegova vitalna sila,prilicno jako.mozda gresim ali mislim da dosta problema vuce iz porodice i da mora nauciti da izadje sa tim na kraj.
isto tako ,mars u 11. u nestalnim blizancima,sa losim aspektima,plus kiron,eto problema sa prijateljima .dok je mladji morao bi jako voditi racuna sa kim se druzi jer su moguci problemi na tom polju.

Wicca
21-04-2011, 12:52
Hvala bela i swiss :)

jako si me obradovala kad si rekla da je njegova vitalna sila jaka :)
samo on to ne pokazuje..cesto buda je jako ozbijan,pa i previse, tmuran, retko se smeje,sa ukucanima,iako ni on ni ja nemamo neki odnos sa njima ..ne prica,vrlo odvojen..ali strasno jak :) smao se meni cini da zivi u krajnosti..i uzasno je dobar,uzasno,i previse. kao mala sma se ja tukla za njega ako bi ga neko dirao,..isto sam radila i za svoju mamu jer je ona dosta osetljiva tako da..ja branim sve,jer je brat previse miroljubiv da ''ratuje''.

venomanser
21-04-2011, 21:43
Koji,za osetljivost? pa da,to i mene zanima, jako je osetljiv a nema nista u vodi sem tog generacijskog Plutona,mada mislim da je ta osetljivost kod njega vezana...za...Saturn? jer su u pitanju teska,melanholicna osecanja koja pritiskaju...s druge strane volela bi da mu udahnem zivot u pluca malo,da osetil...sunce,vetar :) slobodu,da jednom ludacki skoci u bazen bez obzira sto je mozda delimicno obucen i da zajebe posledice, da mu dam impulsa....plasim se da je malo..ukocen.. retko se smeje..

saturn uran i neptun, sveto retrogradno trojstvo... mozda je pogresno menjati ga...