moj sin [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : moj sin

Beba977
12-04-2011, 12:02
Postavicu i ja natal moga sina,mozda je preterivanje sa clanovima porodice,ali ipak bih vas zamolila da vidite sta ima kod njega.
Najvise me plasi njegov strah koji se pojavijo pre nekoliko meseca,vodila sam ga kod psihologa,kaze da je zdrav,samo mu fali otac.E tu je problem,mi smo razvedeni,a otac mu zivi daleko.Neznam kako da mu pomognem oko toga,planiram ga na leto povest kod njega da vidi kako se zivi tamo,jer otac mu sve idealizira,volim da se suoci sa realnoscu.
Brine me i ovaj MA i hiron u 12,on kaze da bi voleo da bude inspektor kad poraste.
Astrolog mi je potencirao da pazim na edipov komplex i da me ne gleda sad za sada sa muskom figurom,dok psihijatrica kaze obrnuto.

http://www.dodaj.rs/?9/hf/Z2X5QRE/tranziti.gif
Postavila sam kartu sa tranzitima kada su mu se pojavili strahovi,a ne znam jel pametno da ga pracam kod oca jer mu SA tranzitira 9 kucom i pravi kvadrat sa MO.
Sta vi mislite ?

Marlen
13-04-2011, 21:24
Joj to je tako tesko.... ja sam posle braka bila u vezi i moj sin ga je obozavao.... pa sam pomislila da gresim... pa sam resila da se udam za ovog sad, spojili smo decu i opet nista....

cuvaj ga od svega, kazi da su drugovi tvoji samo....
ali nema svrhe da budes sama

imas natal mog sina pogledaj

A sa Mo na asc u jarcu, 90 Ve, bices za njega prilicno dominantna, bice kompleksa, ali nemoj slusati ni psihologe ni astrologe, slusaj njega....

Beba977
13-04-2011, 23:45
Hvala Marlen sto si pogledala natal,ma ja drugo i ne radim vec slusam njega.Problem je nastao sa mojim drugim brakom,ovaj ga prihvatio bas super,druzili se,nisam videla neki otpor malog na njega.Ali nikako nije mogao da se pomiri sa tim da napusti Skoplje.E sad,da tako i radim sretnemo nekog muskarca,obavezno se raspituje ko je sta je ama do tancina,meni to smeta,jer mi ga zao,kazem drug naravno.Mnogo smo vezani i ja za njega previse,vise ga ne tretiram kao dete,vec kao druga.Jutros mi u kolima kaze,au mama koji herpes imas na usnama,ja bih uzeo bolovanje,iznasmejali smo se.Takav nam je odnos,slusamo se,on je veoma odgovoran,izjutra prvi se budi,opere zubice,obuce se pa mene budi,jedva me razbudi.Tu vidim da ima potrebu da me stiti,mnogo je opterecen sa mojim mukama,recimo sad za ispite,samo o tome prica,ja mu kazem ma polozicu,ali on oseca.
Psihijatrica je rekla da ga udaljavam od sebe,da ja imam svoj zivot,da nadjem nekog obavezno itd.Neznam,mislila sam da je ok,zdrav,ali ovi njegovi strahovi su me poremetili.Cesto razmisljam dali sam negde pogresila :(

nena peric
14-04-2011, 00:24
Bebo, nije ni cudo sto tvoj sin ima strahove: saturn je u kvadratu sa Asc-om i Mesecom, a njemu je mesec na samom Asc-u (previse je osetljiv), a Pluton mu tranzitira 12.kucom i vrlo je blizu meseca i asc-a. Gledala sam nekoliko karti gde su se iznenada pojavili strahovi kada je pluton bio u konjukciji sa mesecom i prosli su kada je pluton odmakao 5,6 stepeni od meseca. Primer moje dobre prijateljice: kako se pluton priblizavao mesecu, kod nje su krenuli strahovi da ne sme da ostane sama, plasila se mraka itd., a kada je bilo egzaktno pluton 0 mesec, ona je imala bukvalno napade panike, straha i svi su se cudili sta joj je odjednom:confused: , ali vremenom su strahovi postajali blazi kako joj se pluton odmicao od meseca. Tvom sinu je verujem jos gore, jer se sve odigrava u 12.kuci:( , ali barem znas da ce proci kao da nikad nista nije bilo samo da se pluton malo udalji ;)

Beba977
14-04-2011, 00:34
Hvala Nena,pojavio se to vece i sutradan strah od buba,insekata,astrolog mi je rekao da je zbog dodirnih tacaka,tr.ME,MA,NE konjukcija UR,i da kada su se te planete odalecile,sve je nestalo,mozda jer mi 5 kucu sada stiti JU,ali boji se mraka,a nikad pre se nije bojao.Bas me raspolozi sa ovim oko PL na MO,ima logike,PL mracan,MO emocije.Pazicu na njega dok se ne odaleci PL.Znaci nije pametno da ga pustim sada samog kod oca u nepoznato,ili to bi mu doslo kao osvezenje ?