Da li je ziv? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Da li je ziv?

laramaja
09-04-2011, 19:21
Hej,ljudi!

Imam jedno tesko pitanje i za prave astrologe,a kamoli za pocetnike. Ali hajde da probamo!
Ovaj decko ja izgubio brata blizanca jos dok su bili bebe. Njegov brat je navodno bio star par meseci i onda je iznenada umro. Cak ni grob ne postoji,malo cudno! Otac i njegova porodica su se ostro protivili njihovom rodjenju. Po nekim pricama njihova majka je morala da pobegne u drugi grad, da bi ih rodila. Par meseci potom,jedan od blizanaca je umro. :(
Ali ja sumnjam u to,zbog raznoraznih prica i desavanja ali da ne duzim sad... Sta vi mislite?
http://img688.imageshack.us/img688/8498/astro2gw01laramaja65773.gif

mandrak-21
09-04-2011, 19:49
svakako su i vladar 11,i 3 ugrozeni od saturna i marsa (i ako je stariji ili mladji blizanac pretila mu je opasnost),ipak su sanse male da je ziv ali bih bio srecan da gresim

laramaja
09-04-2011, 21:03
Mladji blizanac je navodno preminuo. Jel mladji predstavljen trecom kucom?

mandrak-21
09-04-2011, 21:06
Da trecom kucom,venera 90 mars i saturn 180 neptun a ako je stariji onda 11.kuca saturn 0 mars 90 neptun opet ista prica....on je ipak jupiter 60 sunce

laramaja
09-04-2011, 21:25
Da,jako losi aspekti! Tesko da je preziveo! :(
A ja se ponadala!
Sazalila sam se pre neko vece kad se setio brata.

swiss
09-04-2011, 22:57
Laramaja pa postavi karte i njhovih roditelja, bice lakse da se usatnovi istina.....mada sumnjam da su vidljivi smrtonosni aspekti u natalnom...jer da je tako znao bi svako dokle bi ziveo itd.

selena
09-04-2011, 23:08
treba vidjeti karte roditelja-a iz ove karte je vidljivo da roditelji oba nešto skrivaju u vezi brata ove osobe -čak i on sam sumnja u istinitost priče-ali nije to naglas izrekao...

Gloria
10-04-2011, 02:04
A šta ako ne znam vreme rodjenja svojih roditelja...Isti slučaj...

laramaja
10-04-2011, 02:31
Pokusacu da saznam vreme rodjenja njihovih roditelja,a takodje i vreme kad se smrt desila. Mozda dobijemo kompletniju sliku dogadjaja.

Glorija, i u tvojoj porodici ima nekih tajni? Po kartama bih rekla da si rodjena par dana posle ovih blizanaca.

Pre par godina sam na tv-u gledala jednog naseg astrologa. U emisiju se ukljucila zena koja je sumnjala da joj je cerka ziva iako su doktori rekli da je devojcica rodjena mrtva. Astrolog je potvrdio njene sumnje i rekao da ona zivi u inostranstvu i da su je bas doktori usvojili. Ja sam iskreno bila sokirana tako preciznim odgovorom o tako delikatnom pitanju,pogotovo sto je to bio jedan od poznatijih astrologa.

Ima dosta ovakvih slucajeva,secate se one frke od pre par godina o ukradenim bebama. Meni je ovo mnogo zanimljiva tema samo mislim da je jako tesko dokuciti istinu.

ochajna domacica
10-04-2011, 02:31
po karti jeste da jedan roditelj nije ono što on misli, a to ne znači da je nužno otac taj koji krije. Jeste da je Ne na MC, ali je ovde i SO - muška figura u 60° sa JU/vladar MC = dobar čovek, mada veliki ljudi prave velike greške..i probaj Kochov sistem kuća, ako ti nije teško :)

laramaja
10-04-2011, 02:44
dobar čovek, mada veliki ljudi prave velike greške..

Kao da znas njegovog oca! :) Oni koji ga poznaju cesto ovo kazu za njega! Neverovatno dobar,human,inteligentan covek,mozda previse zatvoren pa su zato neke porodicne stvari ispale bezveze.

TigaBg
10-04-2011, 02:48
Imam drugaricu kojoj je iz porodilišta nestala sestra, navodno je umrla, a rođena je živa. Takođe grob ne postoji.
Ovo nisu retki slučajevi...Nažalost.

ochajna domacica
10-04-2011, 03:01
Kao da znas njegovog oca! :) Oni koji ga poznaju cesto ovo kazu za njega! Neverovatno dobar,human,inteligentan covek,mozda previse zatvoren pa su zato neke porodicne stvari ispale bezveze.

pa ako NE u 11 ne pomaže da prepoznaš prave prijatelje, dalje sama spoji :) imamo toliko slučajeva.

ajana
10-04-2011, 03:40
Hej,ljudi!

Imam jedno tesko pitanje i za prave astrologe,a kamoli za pocetnike. Ali hajde da probamo!
Ovaj decko ja izgubio brata blizanca jos dok su bili bebe. Njegov brat je navodno bio star par meseci i onda je iznenada umro. Cak ni grob ne postoji,malo cudno! Otac i njegova porodica su se ostro protivili njihovom rodjenju. Po nekim pricama njihova majka je morala da pobegne u drugi grad, da bi ih rodila. Par meseci potom,jedan od blizanaca je umro. :(
Ali ja sumnjam u to,zbog raznoraznih prica i desavanja ali da ne duzim sad... Sta vi mislite?
http://img688.imageshack.us/img688/8498/astro2gw01laramaja65773.gif

mozda nije ta tema ali ovaj momak ima smc na mom asc a juzni na desc. da li to znaci karma ?

ognjenka724
10-04-2011, 10:03
Mislim da se to ne može vidjeti iz karte. Čak ni iz predikcija, jer karta "živi" i dalje.

ochajna domacica
10-04-2011, 13:42
Mislim da se to ne može vidjeti iz karte. Čak ni iz predikcija, jer karta "živi" i dalje.pa to stoji. Ali nisu svi pristalice toga. Ali ovo baš i jeste ono sa čim sam se susrela. Po vremenu kada je rođen moj otac, on ne bi trebalo da je živ. Vladar Asc.u aflikaciji sa planetom smrti, dodatno SO u 8 u opoziciji ili bolje rečeno MO0PL180SO.
U slobodnom prevodu ili kako rekoše u filmu "Maratonci trče počasni krug", "Ko je vas(njega) poznavao ni SMRT mu teško neće pasti" :D

~Tako i ovde. Karta ukazuje na ono što se već zna! Porodične tajne ili tajne od strane jednog roditelja. Samo otvoren razgovor može da razjasni celu istinu. Ako su to njihovi lični sukobi(roditelja) ne bi trebali njima da pokrivaju i zatrpavaju činjenice i time komplikuju onima koji bi trebalo i nakon njih da nastave da žive. To se zove kratko SEBIČLUK. :mad:

mandrak-21
10-04-2011, 18:29
Karta zivi ali covek nije ziv.
ocajna :
tvoj otac jeste imao opasnost da prezivi ali je ipak preziveo,ne znamo koliki je orbis izmedju mo i pl.pored drugih pokazatelja ,mesec u padu u 8 kuci ili ako vlada osmom kucom a jako je ugrozen moze dovesti do smrti bebe ,medjutim medicina je jako napredovala tako da je sada to svedeno na minimum
da se vratim na temu:
Poznata mi je prica o kradjama beba i znam dosta tih slucajeva,znam i za slucaj gde su se brat i sestra blizancu upoznali na ekskurziji i posto su isceprkali proslost dosli su do istine
taj poznati astrolog sa tv-a jer rekao gde se sada nalazi ta ''nestala'' beba u inostranstvu??? jako sirok pojam ,i ne moze se njegova tvrdnja proveriti,samo je po mom misljenju neeticki postupio davajuci neku nadu koju ne moze niko pouzdano dokazati(ili jeste???)
swis:
dupor kaze da se kod predvidjanja smrti ne treba igrati islazem se sa njim,nema sigurne predikcije po tom pitanju.I to treba zaobilaziti

laramaja
10-04-2011, 21:02
Poznata mi je prica o kradjama beba i znam dosta tih slucajeva,znam i za slucaj gde su se brat i sestra blizancu upoznali na ekskurziji i posto su isceprkali proslost dosli su do istine
taj poznati astrolog sa tv-a jer rekao gde se sada nalazi ta ''nestala'' beba u inostranstvu??? jako sirok pojam ,i ne moze se njegova tvrdnja proveriti,samo je po mom misljenju neeticki postupio davajuci neku nadu koju ne moze niko pouzdano dokazati(ili jeste???)

Zena koja se javila saznala je neku pricu,sumnjala je da joj je cerka ziva i astrolog je potvrdio tu pricu i rekao da se javi njemu licno jer je tema previse osetljiva da bi isla u javnost.

Verovatno je lakse dati odgovor na ovakvo pitanje ukoliko postoji neka prica,neka sumnja o zivotu deteta,pa onda tu pricu uklapati u kartu,odnosno proveriti da li postoji podudarnost sa tom pricom i natalnom kartom. U ovom slucaju ja znam samo da je decak umro par meseci po rodjenju i da nema grob,e to mi je cudno!!! Ne znam sta da mislim!

Ja sam se zainteresovala za ovu porodicu jer cu uskoro biti deo nje,a vidim da tu ima dosta tajni o kojima niko nece da prica.

mandrak-21
10-04-2011, 21:39
ok je to sto je astrolog pozvao(ima svakakvih) da ne duzim tu pricu a posto ces biti deo te porodice ipak bi trebali tebi reci te tajne.
jer svasta moze ukazivati njegov natal.Moze biti najbanalnijna tajna da je otac jedan period napustio majku i posle se vratio ili ima jos neko vanbracno dete ,ili se lecio od neke bolesti..pa im nije prijatno da ti saopste ali? bilo bi korektno da sa njihove strane cujes pricu a ne da je saznas iz drugih izvora,puno srece ti zelim!

laramaja
10-04-2011, 22:19
Hvala puno! Pokusacu da saznam neke stvari iz prve ruke,jer se po carsiji pricaju svakakve kontradiktorne price.

Sin takodje ne zna mnogo toga,a cini mi se da ga vise i ne interesuje jer mu se sve smucilo. On sad ima svoj zivot i kaze da vise nema volje da misli o porodici iz koje je potekao vec zeli da stvori svoju i konacno oseti cari normalnog porodicnog zivota.

On je rak -riba jako osetljiv i emotivan,ali pokazao je neverovatnu cvrstinu kad je njegova losa porodicna situacija u pitanju. Mozda sto je on ipak odrastao sa bliskim srodnicima koji su imali normalne odnose i izmedju sebe i sa njim. Ali mu je taj odnos roditelja i gubitak brata uvek visio nad glavom. I raznorazne tajne koje prate njegovu porodicu.

Gloria
11-04-2011, 01:28
Vrlo moguće da smo rođeni sa par dana, tamo, vamo.
Tajni bar koliko ja znam nemamo.