zelja,nada i uspeh mog sina [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : zelja,nada i uspeh mog sina

stefanija
09-04-2011, 09:47
pomozite mi da postavim kartu natalnu i solarnu svoga sina.Rodjen je 13 07 1992 u 19h u beogradu.Ove godine u junu trba da upise fakultet,strah se uvukao u njega da nece uspeti,demoralisan je,konkurencija velika....ako ste raspolozeni pomozite mu jer sam pokusavala da rastumacim,pa nesto ne ide...puno vam hvala.

ognjenka724
09-04-2011, 10:08
natal
http://i52.tinypic.com/2n86te.gif

natal+solar
http://i56.tinypic.com/35d6j50.gif

stefanija
10-04-2011, 09:36
natal
http://i52.tinypic.com/2n86te.gif

natal+solar
http://i56.tinypic.com/35d6j50.gif

Ognjenka veliko hvala,neka rec u vezi upisa na fakultet mog sina bi mi mnogo znacila...
ako je neko raspolozen da pogleda bilo bi dobro,ima na forumu ljudi koji to mogu sigurno...pozdrav

andjelikadepeures
11-04-2011, 00:08
ja sam upisala fax kad mi je solarni Sa bio u 9. polju... napravio je par problema, ali upisah.

mozda se tvoj sin dvoumi i nije siguran u svoju odluku?
shta zeli da upishe?

stefanija
11-04-2011, 15:26
ja sam upisala fax kad mi je solarni Sa bio u 9. polju... napravio je par problema, ali upisah.

mozda se tvoj sin dvoumi i nije siguran u svoju odluku?
shta zeli da upishe?

hvala na interesovanju andjelkadepeures,sin zeli da upise fakultet za bezbednost.To je veeeelika zelja njegova,a po zavrsetku da upise master studije na policijskoj akademiji-odsek kriminakistike.E sad postoje jos dve mogucnosti,a to su politicke nauke(socijalna politika pa opet isti master) ili na megatrendu poslovno pravo.Sta god da bude ina na opciju sva tri ,ali mu je bezbednost zelja.Pa ako moze pomoc zahvaljujem od srca.

hvala na interesovanju andjelkadepeures,sin zeli da upise fakultet za bezbednost.To je veeeelika zelja njegova,a po zavrsetku da upise master studije na policijskoj akademiji-odsek kriminakistike.E sad postoje jos dve mogucnosti,a to su politicke nauke(socijalna politika pa opet isti master) ili na megatrendu poslovno pravo.Sta god da bude ina na opciju sva tri ,ali mu je bezbednost zelja.Pa ako moze pomoc zahvaljujem od srca.

Moze pomoc?

snupy
16-04-2011, 20:11
I ja ove god.upisujem fax,i znam koja je frka ne samo nama,vec i roditeljima..
uhhh,ovako,msm.da bi njemu kriminalistika isla super mistike,me u 8k.mu daje jako duboke misli,instiktivne,i jos uz sve to nekako mi Pl u 10k.potvrdjuje tu pricucak mi se cini da lako moze da provali sifre...
Cini mi se da mu solar pocinje od rodjendana,prijemni su krajem juna,a to je jos 2010\11 solarna godina,zar ne?
volela bi da cujem da li se nako slaze sa ovim

stefanija
08-05-2011, 19:01
I ja ove god.upisujem fax,i znam koja je frka ne samo nama,vec i roditeljima..
uhhh,ovako,msm.da bi njemu kriminalistika isla super mistike,me u 8k.mu daje jako duboke misli,instiktivne,i jos uz sve to nekako mi Pl u 10k.potvrdjuje tu pricucak mi se cini da lako moze da provali sifre...
Cini mi se da mu solar pocinje od rodjendana,prijemni su krajem juna,a to je jos 2010\11 solarna godina,zar ne?
volela bi da cujem da li se nako slaze sa ovim

snupy,u pravu si,to je sam kraj solarne 2010\2011 god, a sto se tice kriminalistike o tome prica godinama unazad,kao da dogadjaje vidi unapred,povezuje stvari neverovatno....mozak mu radi 300 na sat,cutljiv,mistican,zatvoren,beskrajno vezan za mene,ali nije edipovac...cini mi se da bi bio najsrecniji na svetu kada bi se bavio upravo kriminalistikom...

niko nije raspolozen da pogleda hoce li moj sin uspeti?

sladjana
09-05-2011, 18:32
Malo ću da ti pogledam sinov Natal...
Ima lepu I kuću a i sam MA koji se povezuje sa borbenošću ukazuje na to da je jak, hrabar i vođa - u svakom slučaju dođe ti neka uniforma. Ono što bi možda moglo da mu predstavlja problem je eksplozivna narav a i dosta noglosti Ur u Jarcu !!! Voli opasnost i dobro se snalzi u nezgodnim situacijama!!!
Možda mu stoji borba oko polsa koji voli jer 10 kuca počinje na 29 stepenu Vage i ima PL tu u Škorpiji - moraće da se bori i možda da radi 2 posla - jedan koji voli , drugi zbog para !
Ve je ista kao vladar 10 na 29 stepenu- uvek će morati nešto da prekine da bi novo došlo ...
Svakako čini mi se da će nositi uniformu ili nešto sa takvim ljudima raditi .

stefanija
09-05-2011, 21:14
Malo ću da ti pogledam sinov Natal...
Ima lepu I kuću a i sam MA koji se povezuje sa borbenošću ukazuje na to da je jak, hrabar i vođa - u svakom slučaju dođe ti neka uniforma. Ono što bi možda moglo da mu predstavlja problem je eksplozivna narav a i dosta noglosti Ur u Jarcu !!! Voli opasnost i dobro se snalzi u nezgodnim situacijama!!!
Možda mu stoji borba oko polsa koji voli jer 10 kuca počinje na 29 stepenu Vage i ima PL tu u Škorpiji - moraće da se bori i možda da radi 2 posla - jedan koji voli , drugi zbog para !
Ve je ista kao vladar 10 na 29 stepenu- uvek će morati nešto da prekine da bi novo došlo ...
Svakako čini mi se da će nositi uniformu ili nešto sa takvim ljudima raditi .

Hvala Sladjana,jeste,bas je takav a i narav je takva...nadam se da ce upisati ono sto voli i sto je u krajnjem slucaju njegov izbor,pa neka tako i bude...
Ako postoji nesto jos u njegovim aspektima na sta trba obratiti paznju bicu zahvalna da mi se ukaze,mozda mom detetu bude od pomoci.Puno hvala jos jednom

ZzZz
09-05-2011, 21:21
Sto se tice fakulteta za bezbednost ogromna je navala poslednje 2,3 god..moja komsinica predaje tamo.. ukoliko je bio odlican i ne mora da se brine

...ekologija mu je laka...sociologija ili psihologija malo teze al nista strasno

stefanija
08-07-2011, 15:21
Evo dragi prijatelji da se oglasim,nakon toliko vremena uspeli mo nesto.Sin nije upisao bezbednost ,u zadnjem momentu je odustao.Obzirom na to da nije mogao da bude student na budzetu,odlucio je da na megatrendu upise drzavnu upravu i administraciju ,sto bi znacilo da nakon zavrsetka dobija zvanje diplomiranog pravnika,ali i dalje prica da ce upisati master studije na policijskoj akademiji i da ce se baviti kriminalistikom ili krivicnim pravom.Polozio prijemni,dobio index,za dalje cemo videti...nadam se najboljem.