Projekat, poslovna prognoza [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Projekat, poslovna prognoza

Tristran
30-03-2011, 22:14
Drage moje,

imam u nacelu dogovor sa istogeneracijskom Vodolijom, prijateljicom iz detinjstva sa kojom imam egzaktan trigon oba Sunca, da pokrenem jedan projekat vezan za privatno obrazovanje od septembra 2012. godine.
Ako ikako stignete, pogledajte mi natalne predispozicije za ovo i predikciju za taj period.

Vec sledece godine moramo da imamo plan i program...

Pa, sta vidite?

Moze li Tris postati jedan od osnivaca skolice za dodatno obrazovanje?

Pa bas niko da ne pogleda...

:(:(:(

kosmopolita
05-04-2011, 21:04
Evo pokušaću:)
Iduće god Ju stiže u bika,kao i u natalu,120 Mes vlad 10p u 11p,ostvariti plan,120 fortuna 3p,vezano za obrazovanje,90 Ma u 10,nečije ne odobravanje,ali dispozitori Su i Mer u konjukciji pa se i taj problem rešava.Vladar 4p u 10p Sa u raku,privatan posao,na jesen iduće god tranzitni Sa 120 natalni Sa podržava isto:)

Drage moje,

imam u nacelu dogovor sa istogeneracijskom Vodolijom, prijateljicom iz detinjstva sa kojom imam egzaktan trigon oba Sunca, da pokrenem jedan projekat vezan za privatno obrazovanje od septembra 2012. godine.
Ako ikako stignete, pogledajte mi natalne predispozicije za ovo i predikciju za taj period.

Vec sledece godine moramo da imamo plan i program...

Pa, sta vidite?

Moze li Tris postati jedan od osnivaca skolice za dodatno obrazovanje?

Pa bas niko da ne pogleda...

:(:(:(

Tris, a kad je rođen taj projekt ( idejni dogovor ) što ne napravi kartu, trebalo bi pogledati i vaš davison :)aj pa bumo :)