Mogu li mu vjerovati? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mogu li mu vjerovati?

Ency_Sa
25-03-2011, 11:03
Mnogo planeta u blizancima, pa jos u 12.kuci...meni ne izgleda dobro, a vama?? :confused:
Njegova natalna karta u mom potpisu...

pantarei87
25-03-2011, 11:35
Koliko znam Venera i Sunce u 12-oj znače ljubavnike i tajne veze... Plus Mo0Ve, jako dobar za ljubavne odnose.
Obično za osobu koja ima veći broj planeta ispod AC-DC kažu da je introvertna i subjektivna. Ja bih rekla da je dosta inteligentan, ali i emotivan, mada vrda i vješto krije svoje emocije.

capella
25-03-2011, 11:59
Nemoj suzavati stvari na natalnu kartu. Ako neko ima SO u XII i uklijesteno, ne znaci jos dugo da je prevarant. Isto to SO je 90 sa SA, a uklijesten je jos i NE u sestoj sa kojim gradi popziciju a koji dispozicijom ide na IC i ovo su neka opterecenja vezana za roditeljsku osu, "les u ormaru", nesto cega se stidi i krije. Upravo su MA0SA zizna tacka t-kvadrata sa SO i NE koji su uklijesteni na relaciji 6-12, mozda zbog ovoga ima problem sam sa sobom. To i dalje ne znaci da bi bio los kao partener. Vrijedi dati priliku.
SO90MA je separacioni i mislim da ga je otac tukao a zbog S090Sa, svakako nemaju dobar odnos ili otac vise i nije tu.
Dispozicijom Sunce ide preko ME u Raka u prvu kucu i pravi 60 na MA0SA, tako da ce on vjerovatno o tome i progovoriti. Mislim da su u pitanju problemi sa samim sobom i porijeklom a ne svalerNacija :D

ognjenka724
25-03-2011, 14:01
Mislim da možeš. NE je planeta obmane. Pošto čini T-kvadrat sa SO i MA/SA, mislim da on zavarava samog sebe. I da mu je samopouzdanje dosta krhko (SO u 12., SO150UR, UR u 5.).

MA u djevici je dosta loš položaj, u osnovi kukavica, pa još u konjukciji sa SA, koji uništava svako oduševljenje i vjeru u sebe.

ME koji bi tu mogao pomoći (u 1. polju daje svestranost i puno priče) također ima napeti aspekt prema PL iz 5. polja samopouzdanja.

Ency_Sa
25-03-2011, 14:40
Vidim da sam totalni pocetnik u svemu ovome...zato mi je i trebala vasa detaljnija analiza. hVALLLA :)

ajana
26-03-2011, 04:51
Mnogo planeta u blizancima, pa jos u 12.kuci...meni ne izgleda dobro, a vama?? :confused:
Njegova natalna karta u mom potpisu...

izvini sto te pitam ali... kakav je u krevetu ? meni izgleda 'nikako' , mozda gresim. imala sam iskustvo sa muskarcem koji ima licne planete u blizacima, bio je hladan kao led,zaljubljen samo kad glumi. nasa veza je trajala 1 godinu. za tu godinu mi smo se samo jurili ili on mene ili ja njega. uglavnom nismo bili zajedno , stalno sam bila sama a kao imala sam momka. volio me amo kad me nema, cim se pomirimo i sve bude ok , on opet nestane. kod ovog tvog i dusa i tijelo i ljubav u blizancima.. u 12 kuci (tajno, voli tajnu ljubav), mozda i prevare. vladar mesec -spaljen . imam osjecaj da je on lijep decko privlacan (vladar mesec u konjukciji sa venerom) i sarmantan ako se ne varam (venera u blizancima,sarm) ima li on neki porok od kog bi mogao da se razboli ?
meni ovdje mirise na porok ali... nisam sigurna,vladar u 12 spaljen pravi 180 sa neptunom iz 6 (moze biti tajni nelegalni poslovi kojima se bavi ili ce se baviti) ... uuuffff ispravite me ako gresim

nedda
26-03-2011, 10:56
A sta sa neaspektovanim jupiterom u izgonu, i slucajnom izgonu, bez ikakvog licnog dostojanstva?

Btw, ovaj T kvadrat moze biti i prica o malverzacijamana poslu/sudjenju/zakonu...e sad...moguce je vezano i za dedu njegovog.

Ono sto je zanimljivo sa njegovim suncem je sto je u triplicitetu i terminu saturna. To je osoba koja je imala problema sa autoritetom, a onda postaje ista kao taj autoritet kako sazreva. Posebno tome doprinosi zajednicki dispozitor merkur u raku.

Ency_Sa
28-03-2011, 15:54
izvini sto te pitam ali... kakav je u krevetu ? meni izgleda 'nikako' , mozda gresim. imala sam iskustvo sa muskarcem koji ima licne planete u blizacima, bio je hladan kao led,zaljubljen samo kad glumi. nasa veza je trajala 1 godinu. za tu godinu mi smo se samo jurili ili on mene ili ja njega. uglavnom nismo bili zajedno , stalno sam bila sama a kao imala sam momka. volio me amo kad me nema, cim se pomirimo i sve bude ok , on opet nestane. kod ovog tvog i dusa i tijelo i ljubav u blizancima.. u 12 kuci (tajno, voli tajnu ljubav), mozda i prevare. vladar mesec -spaljen . imam osjecaj da je on lijep decko privlacan (vladar mesec u konjukciji sa venerom) i sarmantan ako se ne varam (venera u blizancima,sarm) ima li on neki porok od kog bi mogao da se razboli ?
meni ovdje mirise na porok ali... nisam sigurna,vladar u 12 spaljen pravi 180 sa neptunom iz 6 (moze biti tajni nelegalni poslovi kojima se bavi ili ce se baviti) ... uuuffff ispravite me ako gresim

Uhhh..on je sve suprotno od toga sto si navela...njezan, pazljiv, trudi se mnogo oko mene u krevetu, totalno nesebican, stavlja moje zadovoljstvo na prvo mjesto...jako slatkorjeciv, previseee...brine me to najvise, previse lijepo prica i imam osjecaj da tu ima jos neko, druga djevojka...nemam konkretan dokaz, ali osjecaj, intuicija mi govori da nesto krije...jeste lijep, sarmantan da ali na djeciji nacin, bas kao blizanac pravi...mada je mnogo vise stidljiv od klasicnih blizanaca....

I da, poroka nema...a i nikakvih nelegalnih poslova...to sam sigurna :)

swiss
29-03-2011, 10:20
Pa kad je tako,sta se onda plasis pitanjem mogu li mu verovati? ;) Vidis da se saplice o tebi i cemu sumnja itd?! U stvari,volis ga a haaa,to je to hehe:D pa kad je tako onda nemoj da sumnjas nego uzivaj kraj takvog jer ovo sto si navela da je njezan,pazljiv,trudi se da ti ugodi itd itd bar polovina devojaka odavde sanja o takvom kojeg vec posedujes! Opusti se bree i uzivaj jer ionako ti nije sudjen za udaju,al ces imati zato lepio skustvo vredno secanja ;)

mirab
29-03-2011, 13:30
Po onom sto mu govore planete u horoskopu ja mu previse nebi verovala, Ribe na vrhu 10. kuce a Neptun u 6.kuci u losem polozaju sa 5 planeta, koje ukazuju da mu iskrenost nije jaca strana.Sigurno je nezan i ume u ljubavi pruziti ocekivano, ali nazalost ima neku unutrasnju muku koja mu kvari mnogo toga u zivotu.Rekla bih da ide kroz zivot otprilike kao da drzi jednu nogu na gasu a drugu na kocnici.

Marlen
29-03-2011, 14:22
Meni se ne svidja Sa90Ve, taj aspekt za ljubav je grozan, za njega samog je grozan, za seks bih rekla ok Ma90Ve nista ne kvari;)
Ali generalno, mora biti kompleksas iako je pametan i zanimljiv, procaackaj ipak malo dublje u njegovu licnost

sve ovo na osnovu licnog iskustva, astroloski se slazem sa ostalima

mini_mimi
29-03-2011, 15:02
Mesec u 12 toj kuci u muskom horoskopu obichno daje nekog ko ne voli u javnost sa zenama t.j voli da skriva veze. Mozda i nesvesno,ali se uvek nadje u ''neobranom grozdju''...imam i ja Mesec i Sunce u blizancima(ovo je nekako vise iz mog iskustva,mada su moji u 7 kuci)
Plus venera....ja bih rekla da on voli neke tajne veze.....sve sto je misteriozno i mracno..venera je u blizancima malo "izgubljena", nije joj to bas dobar znak..ona voli da je sama, sa onim koga voli, da pruza ljubav, a blizanci traze drustvo, pricanje, dogadjanja...te se ona ne izrazava bas najbolje u ovom znaku

p.s pocetnik sam,pa mozda lupam :-)

alea
29-03-2011, 15:08
Ja bih rekla da on kao Blizanac sa tri lične planete ima tu neku dozu detinjeg pristupa, ali je malo stidljiv i nesiguran, jer mu je pre svega SO u 12 polju a zatim i vladar ASC, a i vladar kuće ljubavi VE.
On voli kao dete, a to potvrdjuje i VE90SA, jer njegovo 5 polje, način na koji on voli počinje u Vagi, a vladar je u 12 polju. On se sav istopi, platoniše, ne pokazuje se, ni svoja osećanja. MO u 12 polju je veoma osećajan, kao i SO i VE.
On deluje ljudima kao da ne zna šta hoće ni šta želi, jer ima Ribe na MC, a NE 180 SO0VE0MO, i verovatno ni sam nije na čisto sa sobom.
Ali njegova 4 kuća je u Devici, pa on ume i tekako da bude stabilan u osećanjima, i potrebna mu je partnerka na koju će moći da se osloni i koja će da mu pruži stabilnost, sigurnost i uzemljenje. Vladar 4 polja ali i dispozitor tih planeta u Blizancima je preosetljivi ME u Raku u 1 polju, što govori o tome da mu je stabilnost, gotovo ona majčinska itekako važna. Vrlo je stidljiv, ali deluje kao dete. Čak mislim da teži ženama majčinskog tipa i da je pomalo edipovac ( vladar IC u Raku, vladar DSC je SA u 4 polju 90 VE ).

Njemu je potrebna partnerka čvrste ruke, jer je on sami deluje ponekad prilično detinjast i stidljiv, ali ja mislim da se njemu na licu jasno može pričitati šta on oseća i da na kraju krajeva kad tad on to i sam ispriča.

Možda mu veze kreću sa više platonike i romantike, konfuzan je u početku, ali kako vreme prolazi on je stabilniji u osećanjima, čak postaje i inferioran u odnosu jer počinje da gubi pomalo i samopouzdanje, jer je suvladar 5 polja njegov MA u Devici, ali kako je 0SA 90 VE, partnerka vremenom preuzima primat u odnosu, a on se oseća često inrefioran...mislim da u tom nekom neravnopravnom odnosu ume da sklizne u neveru...ali zato mu je i potrebna čvrsta ruka, i to onda može da odri vezu, maltene roditeljska kontrola.

ajana
09-04-2011, 03:15
Mesec u 12 toj kuci u muskom horoskopu obichno daje nekog ko ne voli u javnost sa zenama t.j voli da skriva veze. Mozda i nesvesno,ali se uvek nadje u ''neobranom grozdju''...imam i ja Mesec i Sunce u blizancima(ovo je nekako vise iz mog iskustva,mada su moji u 7 kuci)
Plus venera....ja bih rekla da on voli neke tajne veze.....sve sto je misteriozno i mracno..venera je u blizancima malo "izgubljena", nije joj to bas dobar znak..ona voli da je sama, sa onim koga voli, da pruza ljubav, a blizanci traze drustvo, pricanje, dogadjanja...te se ona ne izrazava bas najbolje u ovom znaku

p.s pocetnik sam,pa mozda lupam :-)

slazem se to za mesec u 12, venera u 12 takodje pokazuje da muskarac voli paralelene veze i u braku obavezno imaju po jos jednu. a njemu je u 12 i venera i vladar asc i njegovo sunce. znaci on je sav tajnovit i to sve u blizancima...

swiss
09-04-2011, 10:14
slazem se to za mesec u 12, venera u 12 takodje pokazuje da muskarac voli paralelene veze i u braku obavezno imaju po jos jednu. a njemu je u 12 i venera i vladar asc i njegovo sunce. znaci on je sav tajnovit i to sve u blizancima...

Tacno! Jos nesto si zaboravila,da takvima nemozes uci u drugi trag jer skriven je od sviju i neprimetan! Moze da se oseti al nikad i da potvrdi sem ako to zvizda ne kaze drugacije! Al sgodinama je iskustvo veliko pa to ni natal nemoze da potvrdi 100%. 12-a je tajna nad tajnama hehe i ja je obozavam :D Zato sam mladoj gospodjici i rekao da joj nije sudjen jer sama ce to da odkrije onim Ribljim putem jer njoj se tajna ne sakriva bas...primetila je :)

alea
09-04-2011, 15:53
Ja sam naučila da ne treba da verujem Blizancima i Vagama...:D
Sad me na lomači spalite...
Iskreniji je moj MO u 12 p. i NE na ASC od svih SO, ASC, MO ili VE u Blizncima...oni su kao deca, što danas kažu, sutra ne važi.:mad:

ajana
10-04-2011, 04:28
Tacno! Jos nesto si zaboravila,da takvima nemozes uci u drugi trag jer skriven je od sviju i neprimetan! Moze da se oseti al nikad i da potvrdi sem ako to zvizda ne kaze drugacije! Al sgodinama je iskustvo veliko pa to ni natal nemoze da potvrdi 100%. 12-a je tajna nad tajnama hehe i ja je obozavam :D Zato sam mladoj gospodjici i rekao da joj nije sudjen jer sama ce to da odkrije onim Ribljim putem jer njoj se tajna ne sakriva bas...primetila je :)

da, tesko ih je uhvatiti , skoro nikako sa venerom u 12. u kom gradu zivis u ch?

swiss
10-04-2011, 06:29
Ajana

Preko Google slika potrazi i pogledaj Zofingen.

Gloria
11-04-2011, 01:32
Iskreniji je moj MO u 12 p. i NE na ASC od svih SO, ASC, MO ili VE u Blizncima...oni su kao deca, što danas kažu, sutra ne važi.:mad:

Ja imam veneru u blizancima i nisam takva..

swiss
11-04-2011, 07:21

Dobro jutro alea,upravo sam nalozio vani onu logorsku vazru i pipremio giljotinu za svaki slzcaj ako ne uspe sa vatrom ;) hehe . Alea zar to moze da se nauci,to da ne verujes Blizancu i Vagi.... Prvi izgleda detinjasto ozbiljno a drugi,pa sta da mu radis kad je rodjen pod zvezdom zavodnicom.... :)

ibis
11-04-2011, 10:08
Iskreniji je moj MO u 12 p. i NE na ASC od VE u Blizncima...oni su kao deca, što danas kažu, sutra ne važi.:mad:

sad cu da te spalim na sred Terazija :p

Ency_Sa
11-04-2011, 10:45
Dobro jutro alea,upravo sam nalozio vani onu logorsku vazru i pipremio giljotinu za svaki slzcaj ako ne uspe sa vatrom ;) hehe . Alea zar to moze da se nauci,to da ne verujes Blizancu i Vagi.... Prvi izgleda detinjasto ozbiljno a drugi,pa sta da mu radis kad je rodjen pod zvezdom zavodnicom.... :)

Ljudi moji, ovaj moj blizanac mi se opasno "zavukao pod kozu"...:D cccccc...odlucila sam da mu vjerujem, sa siroko otvorenim okicama i da nista ne prepustam slucaju...pa vidjet cemo jel to bila ispravna odluka...:) hvala vam svima na analizi. Ljubimmm

alea
11-04-2011, 18:30
sad cu da te spalim na sred Terazija :p

Ti možeš...:D
Ja se dobrovoljno prijavljujem za lomaču kao Grička veštica...:p

Pa i ja sam rodjena pod još većom srećnom zvezdom pa ništa...džaba...

Ali, šta mogu kad sam naivni Strelac pa nikako da naučim...:o

[QUOTE=Gloria;262120]Ja imam veneru u blizancima i nisam takva..

A Blizanci svi misle da nisu takvi...:D
Šalim se...naravno..evo pitajte Ibis!

ibis
11-04-2011, 18:35
Šalim se...naravno..evo pitajte Ibis :*

jeste, sali se Alea nije ona takva...ona kapira svakog...
samo se tako sminka hahahahah...

ju sto sam neozbiljna danas :)

alea
11-04-2011, 18:44
jeste, sali se Alea nije ona takva...
samo se tako sminka hahahahah...

ju sto sam neozbiljna danas :)

Ali Alea ima NE na ASC pa se sa njom nikad ne zna...:D
hahaha....Ibis, a kada smo mi bile ozbiljne? Jel to Blizanac progovara iz tebe?

ibis
11-04-2011, 18:47
progovora Jupi...veselooooooooooooo :dance4:

swiss
12-04-2011, 12:45
Ljudi moji, ovaj moj blizanac mi se opasno "zavukao pod kozu"...:D cccccc...odlucila sam da mu vjerujem, sa siroko otvorenim okicama i da nista ne prepustam slucaju...pa vidjet cemo jel to bila ispravna odluka...:) hvala vam svima na analizi. Ljubimmm

UHh bree sto mi je milo da cujem da si se opustala i sad samo uzivas kraj njega zakvog pozrtvovanog...jasta cico,samo napred i bez razmisljanja hehe al skokni ovde na temu Zbog cega se muskarci plase ljubavi cisto onako da oporavis gradivo malo i ne izgubis svije JA,da ga ne pretvoris u MI...uzivaj i drago mi je da si zadovoljna :D