nasilje u natalnoj karti [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : nasilje u natalnoj karti

ognjenka724
05-03-2011, 12:16
Kako se u natalnoj karti može prepoznati nasilnik?

To su definitivno MA i PL. I u lošem odnosu daju sklonost krajnjoj destrukciji, sadizam, uživanje u nasilju.

Ali i MA u nekim drugim znakovima, npr. loše postavljen ili retrogradan u 7. polju daje nasilje prema partnerima, ili npr. u vodenjaku je u namjerama i postupcima grub i nasilan jer u takvom fiksnom znaku toliko drži do svojih ideja da je spreman i na fizičku borbu. Ili možda čak i MA u raku, jer on je u svojoj biti kukavica. A i svi MA u raku su na neki način PTSP-ovci.

Kakvo je vaše mišljenje?

kosmopolita
05-03-2011, 12:46
Svojevremeno sam čula da je mladić sa ASC u blizancima i Ma na samom ASC maltretirao rodjenog brata.Isti Ma prima samo dobre aspekte iz natala,i od sporih planeta.Mislim da Ma iz 1p je recimo ljuta osoba,aspekti prema planetama iz odredjenih polja pokazaće gde je bes usmeren.Ima veze i iz kojeg polja dolazi Ma u 1p,pa nam kaže šta je uzrok takvih osećanja te,osobe.

majabl
05-03-2011, 13:05
a ja znam osobu sa ma u raku tacno na asc, a asc na 28 blizanca, ma na 1 raka..i nije normalno koliko je vjecito ljuta i nadrndana i nekako agresivna..a me u 12 0 kiron, tu je i so...:):):)

dunja2501
05-03-2011, 13:29

To su definitivno MA i PL. I u lošem odnosu daju sklonost krajnjoj destrukciji, sadizam, uživanje u nasilju.

Ali i MA u nekim drugim znakovima, npr. loše postavljen ili retrogradan u 7. polju daje nasilje prema partnerima, ili npr. u vodenjaku je u namjerama i postupcima grub i nasilan jer u takvom fiksnom znaku toliko drži do svojih ideja da je spreman i na fizičku borbu. Ili možda čak i MA u raku, jer on je u svojoj biti kukavica. A i svi MA u raku su na neki način PTSP-ovci.

Kakvo je vaše mišljenje?

Nedavno sam gledala kartu jedne osobe za koju znam da ume da bude agresivna i da je spremna da svoje tvrdnje i ideje isteruje do kraja...vecito u pravu i bez problema spremna da se fizicki obracuna, a o verbalnom maltretiranju da ne govorim....Osoba ima Ma u vodoliji, i meni je to na prvi pogled bilo cudno, ustvari nisam znala da vodolija ume da bude toliko agresivna, kako verbalno tako i fizicki.... sad citam sta si napisala i skroz se slazem sa tim sto si rekla za Ma u vodoliji.

ochajna domacica
05-03-2011, 13:47
a evo jedan od mnogih rođenih u tom kraju zemlje, svi pod istim nebom, šta li je Bog tada sejao : http://img806.imageshack.us/f/jedanodmnogih.gif/

silver006
05-03-2011, 13:56
uf, ja imam Marsa u vodoliji, ali mi svi kazu da bi mi bilo bolje da cesce pokazujem zube, da se ubedjujem do besvesti to mogu, ali agresivnost....hmm...nije me jos niko opomenuo

makilli
05-03-2011, 14:03
A da li su osobe sa kvadratom plutona i marsa obavezno agresivne? :rolleyes:

ochajna domacica
05-03-2011, 14:05
A možda ne signifikuje tu osobu(nije mu vladar Asc.niti kontakt sa vlad.), pa možda su prema toj osobi agresivni ;)

makilli
05-03-2011, 14:10
A možda ne signifikuje tu osobu(nije mu vladar Asc.niti kontakt sa vlad.), pa možda su prema toj osobi agresivni
;)

pl vlada XII, a Ma V... Ma egzaltiran...aplikacioni kvadrat... mada stvorenje je toliko milo, da mi dodje prosto nemoguce :D ali ko zna sta je u dubini :rolleyes:

majabl
05-03-2011, 14:15

moja mama i tata ga imaju oboje i oboje jesu, ana relaciji prva, sedma kuca, pa su tu pogotovo..:) :) :)

kanon
05-03-2011, 14:27
Svojevremeno sam čula da je mladić sa ASC u blizancima i Ma na samom ASC maltretirao rodjenog brata.Isti Ma prima samo dobre aspekte iz natala,i od sporih planeta.Mislim da Ma iz 1p je recimo ljuta osoba,aspekti prema planetama iz odredjenih polja pokazaće gde je bes usmeren.Ima veze i iz kojeg polja dolazi Ma u 1p,pa nam kaže šta je uzrok takvih osećanja te,osobe.

a ja znam osobu sa ma u raku tacno na asc, a asc na 28 blizanca, ma na 1 raka..i nije normalno koliko je vjecito ljuta i nadrndana i nekako agresivna..a me u 12 0 kiron, tu je i so...:):):)

Ne bi li Ma u prvoj Trebao biti dobar pokazatelj, jer mu je to prirodne kuća? E sada Ma u blizancima može biti mentalno okrutan, a Ma u Raku zna biti kukavica. Ako krenemo od teorije da se znak u kući ponaša kao da je u konjukciji sa vladarem te kuće onda je Ma u Raku opasan. Jer aspekt M0/Ma daje okrutnost, naročito prema slabijima i nemoćnima, ovo može biti kukavički Ma. Ne tvrdim da je to generalno točno. Opet sve zavisi od kuće, aspekata, dispozitora...
Pogledala sam natale svoje prijateljice i jednog poznanika. Ona je izuzetno mentalno agresivna. Draga ženica sa Ve u Ribama i Mo u Biku. Međutim njen Sa u Ovnu i Ma u Biku a sve u četvrtoj kući čine je, mislim da je to razlog, izuzetno mentalno agresivnom i agresivno nametljivom osobom. Drugi primjer iz mog arhiva :rolleyes: je muškarac sa Sa i Mo u Ovnu, osma i deveta kuća. Agresivan je prema svojoj partnerici fizički i mentalno.

aldebaran
05-03-2011, 14:36
Ja imam Ma180Pl i Ma90Sa ali nisam nasilna u smislu da ja nekoga napadam prva, uvijek reagujem kada sam napadnuta, možda ove loše aspekte kod mene ublažavaju i oni dobri koje imam sa Ma i Pl, jer imam i Pl120So, Ma60So, Ma0Ju i Ma120Ne. Fizičko nasilje nikada a verbalno kada se branim nikada ne odustajem, uvijek se odbranim.

andjelikadepeures
05-03-2011, 15:28
hm... imam Ma180Pl i Ma180Sa. Sreca shto je moj Mars u Biku, pa mu mnogo treba da ga neko izazove na dvoboj, iako nikad nema problema da se suprotstavi nekome.
Ali zato kad me neko napadne, fizichki narochito, nemam mnogo milosti, chesto dodje i do pomrachenja svesti.
zato prva nikad ne napadam.

evo, ovo negde prochitah i sachuvah:

Mars u Biku.

Mars u znaku kojim vlada Venera zna da bude veoma kontradiktoran. Za vas se moze reci da ste veoma strpljivi i trpljivi, skoro da ohrabrujete one koji ce vas uzeti zdravo za gotovo i pomisliti "da ce lako izaci sa vama na kraj". Ali nisu svesni koliko u tome mogu da pogrese. Jer, iako imate veoma dug fitilj - ako ga ljudi neprestano pale, vremenom moze doci do takve eksplozije kojom cete zaprepastiti svoju okolinu ali i sebe i posle koje mogu ostati takve posledice koje ce biti tesko ublaziti.

Zato bi trebalo da vec u pocetku vrsenja pritiska date do znanja takvim osobama da posledice toga mogu biti veoma stetne i po njih i po vas. Bik je tvrdoglav, pa ako budete dovoljno odlucni, oni ce ubrzo shvatiti da stvarno mislite ono sto kazete i da vise necete trpeti da vas zloupotrebljavaju.

Beba977
05-03-2011, 17:20
Ja imam Ma180Pl i Ma90Sa ali nisam nasilna u smislu da ja nekoga napadam prva, uvijek reagujem kada sam napadnuta, možda ove loše aspekte kod mene ublažavaju i oni dobri koje imam sa Ma i Pl, jer imam i Pl120So, Ma60So, Ma0Ju i Ma120Ne. Fizičko nasilje nikada a verbalno kada se branim nikada ne odustajem, uvijek se odbranim.
Isto je i kod mene MA180PL,ista sam takva,nikad ne napadam prva,cak se stresem od svadja,a verbalno mora biti moje zadnje.Ali sta se desilo za novu godinu,malo popila :D i krenula je opasana tuca,napali jednog druga koji mi je kao brat,ja sam prva krenula za njim,pokrivala ga rukama,branila,okrenula se prema nasilnim momcima drala im se,neka me sreca sacuvala,na mene nisu nagrnuli,ali dok su njega sutirali,posle sam videla cela mi je noga bila u modricama.Tako da neznam sta se krije u meni jer
vladar 6 i 12 u konjukciju.::confused:

aldebaran
05-03-2011, 17:45
Isto je i kod mene MA180PL,ista sam takva,nikad ne napadam prva,cak se stresem od svadja,a verbalno mora biti moje zadnje.Ali sta se desilo za novu godinu,malo popila :D i krenula je opasana tuca,napali jednog druga koji mi je kao brat,ja sam prva krenula za njim,pokrivala ga rukama,branila,okrenula se prema nasilnim momcima drala im se,neka me sreca sacuvala,na mene nisu nagrnuli,ali dok su njega sutirali,posle sam videla cela mi je noga bila u modricama.Tako da neznam sta se krije u meni jer
vladar 6 i 12 u konjukciju.::confused:

Pa prva ne napadam, postoje situacije kada reagujem prva na nešto što se uopšte ne odnosi na mene, na primjer kada osobe koje su strašno arogantne i konstantno provokativne prema osobama za koje znaju da im se neće suprotstaviti i uzvratiti jer misle da se ne bi mogle izboriti sa takvom osobom, koliko god pokušavam ne mogu da se ne umiješam. Uvijek mi je izazov bio pokazati im i dokazati da to nije lijepo spustiti ih na zemlju, nekako se uvijek izborim sa takvim osobama i u mojoj blizini se uvijek ponašaju normalno jer znaju da će uslijediti reakcija:rolleyes:
Ne znam ima li to veze sa ovim aspektom ali ne trpim aroganciju i nasilje prema ljudima u mojoj okolini, uvijek se suprotstavljam bez obzira ko je u pitanju i kakve posljedice to može imati. Na takve stvari reagujem prva pa sam strašno nezgodna za osobu "nasilnik" :D
A da prva napadam bez razloga, nikada.:)

TigaBg
05-03-2011, 18:10
Da li mogu da postavim kartu momka koga je otac zlostavljao fizički i za koga sam ja uverena da će, pre ili kasnije i sam postati nasilnik?

kanon
05-03-2011, 18:20
Da li mogu da postavim kartu momka koga je otac zlostavljao fizički i za koga sam ja uverena da će, pre ili kasnije i sam postati nasilnik?

Baš me zanima, postavi tu kartu. Ja znam osobu koja je kroz djetinjstvo i mladost trpila strahovito psihičko i fizičko zlostavljsnje + emocionalno zanemarivanje. Pa je negdje u dvadesetima shvatila da ukoliko ne poradi dobrano na sebi to isto priuštiti svom djetetu. Dakle našla je načina da prekine taj lanac obiteljskog nasilja.

TigaBg
05-03-2011, 18:32
http://img233.imageshack.us/i/astro2gw21anonymous6309.gif/

ochajna domacica
05-03-2011, 18:37
"Interesentno". I osoba i jedan roditelj su signifikovani Merkurem koji je spaljen i u konjukciji sa Ma, pa je još gore. Partner osobe bi trebala da bude sušta suprotnost, pa opet, kako je NE(baš zbog opozicije) to je mogućnost pomirenja suprotnosti u životu(traženje suprotno od proživljavanog), ali je i s druge strane neko od partnerovih roditelja bio žrtva "davljenja"(Ne180Ma) ili je agresivnog ponašanja.

dadiska
05-03-2011, 20:38

Kakvo je vaše mišljenje?

Prvo sve sto natus ima u karti opisuje i samu osobu pa onda druge oko njega. Sad vladar Asc i aspekti, kao i pozicije signifikatora nasilja ce ukazati da li osoba maltretirati druge ili ce ipak ona biti "zrtva". Smatram da i Ma u losim aspektima sa Sa, Ur i Ne isto izazivaju nasilnika, nije samo Pl tu odgovoran. Opet pozicija pogotovo Ma u znaku i kuci ce ukazivati koga to maltretira osoba. Poznajem decka koji ima Ma u Devici uz to ima jako puno planeta u Raku, tipicna kukavica koja se cak i mene plasi, ali zato svoju zenu koja nema nikaga sem svoje dece, zesce maltretira.

Evo vam primer izrazenog Marsa kod mene u natalu koji je aflikovan, pa neki kazu samo od Ne, jer su ostalo separacije. Priznajem da me bes cesto obuzdava, ali u vecini slucajeva kada sam nemocna ili ne mogu uticati na stvari oko sebe (Asc Devica). S tim sto ga ja ne kanalisem ka drugima, nego se trudim da ga izbacim na druge nacine (sto verovali ili ne uspeva vec zadnjih par godina). Ne kazu za djabe da se svaki aspekt moze kanalisati imate i temu razmena enerija koja je jako korisna.

Davno sam otvorila i ja temu o tome ko ce kod mene koga terorisati ja muza ili on mene sa ovim Ma u 7. Pravo da vam kazem sa ovoliko vatrom kod mene, njegova karta mora biti jaka da bih on bio taj koji ce mene zjb.

a evo jedan od mnogih rođenih u tom kraju zemlje, svi pod istim nebom, šta li je Bog tada sejao : http://img806.imageshack.us/f/jedanodmnogih.gif/

Prvo sto mi je upalo u oci je Mo u 2 u Lavu osoba je gorda i preponosan konjukcija Pl sve ti kaze. I to ti ja kazem sa istim Mo u Lavu, samo nije toliko lose postavljen. ;)

E da za Ma-Pl mnogi kazu da je los aspekt, cak ga vecina ubica ima u natalima. Ali smatram da tu glavnu pricu daju znaci i kuce. ;)

andjelikadepeures
05-03-2011, 20:46
E da za Ma-Pl mnogi kazu da je los aspekt, cak ga vecina ubica ima u natalima. Ali smatram da tu glavnu pricu daju znaci i kuce.

eh, pa imam Ma180Pl, M180Sa, Ma0Me, josh nikog nisam ubila, mada ko zna... :) shalim se malo :) ranije sam bila impulivnija i ratobornija, a sad 90% stvari i napada bacam na "ignore".... valjda Saturn tome doprineo

dunja2501
05-03-2011, 21:17
Po Duporu:
...nisam konkrektno nasla pod naziv nasilje, ali evo slicnih stvari...

SADISTA:Ma u 8 polju, Ne90Ve, asc na Algolu, Ma90Sa u 1,4,8,12 polju
BRUTALNOST: jak znak jarca, , Ma90Sa, So u vodoliji i u kvadratu sa Me,Ma,Sa.
KRVNIK: (ne znam da li mozemo i ovo da uvrstimo u ovu pricu,al nije na odmet :)): naglasen ovan i jarac,Ma90Sa, Ma i Mo u zemljanim znacima.

bela
05-03-2011, 23:16
po ovome svemu ja bih trebala biti bas neka opasna:D
a jedino na cemu sam opasna i to samo ako sam bas izazvana jesu reci.
mars u raku u 8.jos ukljesten,jos sa gomilom kvadrata i cak taj ozloglasen sa plutonom. :eek: a zaista mrzim sve vrste nasilja,jedino znam biti mazohista,to mi ,pogotovo u zadnje vreme ide od ruke.
verovatno veliku ulogu imaju dispozitori u vagi,tako da ja napadam samo recima. :o

ognjenka724
05-03-2011, 23:55
Charles E. O. Carter:

SURОVОSТ - DАЈU LОŠЕ VIBRАCIЈЕ АFLIКТОVАNОG МАRSА, NАRОČIТО SА NЕGАТIVNЕ (ŠКОRPIОNSКЕ) SТRАNЕ.

SАТURN ЈЕ ČЕSТО U LОŠЕМ АSPЕКТU SА МАRSОМ. NА КАRТI ZАISТА SURОVЕ ОSОBЕ МЕSЕC, VЕNЕRА I ЈUPIТЕR SU ТАКОDJЕ LОŠЕ PОLОŽЕNI, КVАDRАТ МАRSА SА URАNОМ GЕNЕRАLNО SЕ SМАТRА ZNАКОМ SURОVОSТI, АLI SU МЕNI PОZNАТI SLUČАЈЕVI GDЕ ЈЕ SIТUАCIЈА ОBRNUТА: DОDUŠЕ U ТАКVIМ SLUČАЈЕVIМА VЕNЕRА ЈЕ BILА ISТАКNUТА, А SАМ АSPЕКАТ ОZNАČАVАО ЈЕ FIZIČКI SТRЕS I NАPRЕZАNJЕ. МАRS U АFLIКCIЈI ОD NЕPТUNА ČЕSТО DОNОSI ОКRUТNОSТ SUPТILNЕ I ČАК DIЈАBОLIČNЕ VRSТЕ, GDЕ ЈЕ CЕО HОRОSКОP ZАО, АLI ЈЕ NА КАRТАМА VIŠIH ТIPОVА ОVАЈ АSPЕКАТ PRАĆЕN VЕLIКIМ SАОSЕĆАNJЕМ. МАRS U АFLIКCIЈI ОD SТRАNЕ URАNА PОSТАЈЕ NЕМILОSRDАN, АLI URАN SАМ PО SЕBI NIЈЕ ОКRUТNА PLАNЕТА. BLIZАNCI (МЕRКUR) SU ČЕSТО SURОVI (NЕRОN), АLI DЕVICА NАGINJЕ DОBRОЈ VОLJI I LJUBАZNОSТI. SUNCЕ I LАV VАRIRАЈU, АLI ZNАЈU DА BUDU VRLО ОКRUТNI; SАТURN ЈЕ ОBIČNО BЕZОSЕĆАЈАN, АLI ЈЕ RЕТКО BЕZОBZIRАN.

BRUТАLNОSТ I DIVLJАŠТVО NАЈČЕŠĆЕ PRОIZILАZЕ IZ GОRNJIH USLОVА, КАD ЈЕ МАRS ISТАКNUТIЈI ОD SАТURNА.

N.N. 764. DАЈЕ NАМ PRIМЕR ЈЕDNОG ТRОVАČА. МАRS NА 5° VАGЕ U ОPОZICIЈI ЈЕ SА АSCЕNDЕNТОМ, А UКLJUČЕNI SU VЕNЕRА, МЕSЕC I SАТURN.

DRUGI SLIČАN SLUČАЈ ЈЕ SUNCЕ NА 5° ОVNА АFLIКТОVАNО ОD МЕSЕCА, SАТURNА I NЕPТUNА, DОК ЈЕ МЕSЕC U КVАDRАТU SА DVА DRUGА MАLEFIКА.

CЕZАR BОRDŽIЈА IМА МЕSЕC АFLIКТОVАN ОD SVА ČЕТIRI МАLЕFIКА. SUNCЕ ЈЕ NА 4° VАGЕ.

N.N. 332. IМА URАN NА 6° VАGЕ U КVАDRАТU SА SАТURNОМ I VЕNЕRОМ. SUNCЕ NА 24° ŠКОRPIОNА U ТАČNОЈ ЈЕ ОPОZICIЈI SА NЕPТUNОМ. МЕSЕC ЈЕ U КVАDRАТU SА МЕRКURОМ I АSCЕNDЕNТОМ.

FILIP N ОD ŠPАNIЈЕ IМА МЕSЕC U КVАDRАТU SА МАRSОМ I SАТURNОМ ТАČNО NА DЕSCЕNDЕNТU, DОК ЈЕ SUNCЕ U КVАDRАТU SА NЕPТUNОМ.
VIDI SЕ DА ЈЕ U SLUČАЈU ОNIH КОЈI ZАISТА VRŠЕ DЕLА КRVОPRОLIĆА ILI UBISТVА PОDRUČЈЕ 5° ОVNА-VАGЕ VRLО ČЕSТО МАLЕFIČNО UМЕŠАNО.

DОBАR PRIМЕR U МОDЕRNIМ VRЕМЕNIМА ЈЕ HIТLЕR КОЈI IМА VLАDАRА U КОNJUNКCIЈI SА МАRSОМ, А ОBА SU U КVАDRАТU SА SАТURNОМ, АSCЕNDЕNТ U ОPОZICIЈI SА VLАDАRЕМ. PLUТОN VRLО BLIZU. МUSОLINI IМА АSCЕNDЕNТ NАSUPRОТ МЕRКURU; МЕSЕC "ОPКОLJЕN" МАRSОМ I SАТURNОМ.

pantarei87
06-03-2011, 00:06
Ja imam Ma180Pl, i Mo0Ma...
A uvijek se u sukobu povlačim, prije nego da sam svađalački ili nasilnički orijentisana... To me čudi, s obzirom na ove aspekte :s

Little Warrior
06-03-2011, 03:02
Pitanje je i odakle nasilje dolazi i zasto je do njega doslo-mozda zbog samoodbrane...? POenta je da je za nasilje, pre svega, potrebno imati ugrozenu seriju 4-dakle mesec, vladara 4. polja...pa tek onda naglaseno lose malefike.
Dakle za nasilje nije potrebno imati jakog marsa ili jednostavno loseg marsa...za nasilje je potrebno imati manjak duse (4) i pameti (3)

Hocu reci da nije stvar u tome da li mogu da budem nasilan/nasilna, vec da li u meni i u mom bicu ima potrebe za to, kao i u mojim mislima (3) i u mojim namerama (11)

Tako da po mojoj proceni, prvo traziti ugrozen mesec, pa lose namere, pa tek onda planete agresivnosti kao vid ispoljavanja svega toga.

ognjenka724
06-03-2011, 10:51
Jedan odličan post na tu temu:
Ne bih da popujem, ali pojam nasilja nije razjašnjen znam da na prvi pogled zvuči glupo (kao - svako zna šta je nasilje), ali nasilje je preširok pojam. Ima mnogo vrsta nasilja i svaka od njih ima svoje specifične uzroke.

Ako je pitanje o koleričnom temperamentu, ljudima sa "kratkim fitiljem" koji lako "padnu u vatru" i generalno burno reaguju - što se i bez klasične tuče može doživeti kao nasilje - onda je to predstavljeno naglašenim vatrenim elementom u karti i/ili jakim Marsom.

Ako je pitanje o nasilju u porodici ili generalno iživljavanju nad slabijima tu postoje dva slučaja (ovo je vezano isključivo za muškarce). Jedan je slab Mars i Sunce, plus generalno aflikovane ostale planete. Nije pravilo, ali većina muškaraca koji imaju takvu postavku negde znaju da nisu "dovoljno muškarci" i onda se trude da u svakoj situaciji dokažu tu muškost upravo bespotrebnim nasiljem, od započinjanja kafanskih tuča do zlostavljanja svojih žena/devojaka i dece. Takve osobe će pobeći kao p***e kad treba da se biju "jedan na jedan" sa nekim sebi ravnim ili kad nemaju "leđa". Često sam naletala na glupe argumente tipa "Eto, ja znam jednog lika sa Marsom u Biku/Vagi/Raku, on uđe u kafanu i sve polupa i pobije se sa celom kafanom - to je jak mars". To je za mene go k***c od muškarca, dokaži se ti prijatelju onda kad treba i na način na koji treba. Da polupa celu kafanu tek tako, kako bi svi videli da je on opasan baja, može samo neki iskompleksirani kreten. Isto važi i za one koji nasiljem pokušavaju da dokažu kako su neki autoritet svojoj ženi i deci, pa ih mlate. Uspeh je da te neko sluša bez da povisiš ton i da delujete u dogovoru, a ne da neko postupa po tvojoj volji jer te se plaši.
Drugi (i ređi) slučaj je jak, ali neusmeren Mars. Nikad se iz vida ne sme izgubiti okruženje u najširem smislu - od kulture u kojoj neko odrasta (npr. muškarac bije svoju ženu jer ceo život uči da je to najnormalnija stvar na svetu i da tu nema ničeg neobičnog - setite se "Lepote poroka" ) pa do okruženja na mikro-nivou - škola, porodica i slično. Ako smo kulturu odbacili (ne gledamo kartu nekog Arapina koji može da pobije čitav svoj harem i da za to ne odgovara jer su i pravne i moralne norme u njegovoj sociokulturnoj sredini takve) gledamo primarnu porodicu i uslove života u detinjstvu, koji su odgovorni za socijalizaciju, ali i za formiranje podsvesnih kompleksa i strahova. Tu je obično ključ tih ekstrema, kad neko kaže "Znam nasilnog Marsa u Ovnu", pa neko da kontraprimer Marsa u Biku koji je podjednako nasilan. Mars upravlja instinktima ili onim što Frojd naziva Id. Id je nesvesni deo ličnosti koji teži zadovoljenju isključivo svojih potreba ne obazirući se na tuđe, ne zato što neće već zato što nema svest o tome da i drugi imaju nekakve potrebe i prava koja se ne smeju ugrožavati. Ako neko ima izrazito jakog Marsa, a loše postavljenu seriju 4 (loše rano okruženje, mnogo kompleksa i strahova) plus lošeg Merkura koji je neka vrsta prevodioca i ne ume da potrebe Ida ispuni na prihvatljiv način, otićiće u nasilje. Ako ima slabog Marsa, onda će otići u klasičan defetizam i pasivnost. Dakle, ovde je osnovni ključ serija 4 - da li osoba ima komplekse i kakve, kakvi su modeli ponašanja usvojeni, da li ih lako ili teško prevazilazi, pa tek onda Mars. Ako neko ima osnovu za neuravnoteženo ponašanje, on može biti nasilan i prema sebi, samo što mi to ne percipiramo tako jer ne ugrožava nas, pa onda arlak na jake Marseve jer svoju frustraciju prevazilaze agresijom Ovde možemo dodati i klasične psihičke poremećaje i bolesti, počev od težih kompleksa, preko psihopatije pa do šizofrenije, koji u karti retko kad imaju veze sa Marsom. Neko se ponaša na izvestan način jer je bolestan ili poremećen, i tu opet gledamo seriju IV jer je to uzrok. Kod bolesti uvek tražimo uzrok, a ne spoljnu manifestaciju.

Treća i najpipavija stvar je definitivno nasilje kao povratna reakcija. Mislim da tu nema nikakvog astrološkog ključa, jer svako od nas ima neki svoj prag tolerancije. Teoretski je vrlo lepo i fino da mi kažemo "Kad me neko dira, ja neću biti nasilan jer to nije lepo, nego ću se okrenuti i otići", ali to nije uvek izvodljivo u životu i zato pre nego što bilo koga optužite da je nasilan i posmatrate mu kartu kao kartu nasilnika, pa tako izvodite zaključke dobro promislite da li je to njegovo nasilje nečim isprovocirano (kada odbacite mogućnost psihičkog poremećaja).

Psihičko nasilje je najčešće vezano za paasivno-agresivno ponašanje, i ono je karakterističnije za žene, i tu opet treba tražiti motiv takvog ponašanja u njenom Mesecu i seriji IV komplet. Retko kad se muškarac tako ponaša, ali mislim da za oba slučaja više važi slab Mars nego jak. To je ono klasično provociranje do besvesti, pa kad druga strana burno odreaguje onda glumatanje žrtve, kao "Jaooo, jadna ja, on me zlostavlja, a ja sam tako dobra, ništa mu nisam uradila, mrava ne bih zgazila". Koliko sam videla, žene sa jačim marsom to retko kad rade. Izuzetak je kad svesno provocira muškarca da bi imala razlog da mu vrati, ali i takvim osobama nešto fali

Za verbalno nasilje koje je samo kompenzacija za fizičko (nećemo da bijemo nekog jer prosto nije prihvatljivo, ili nećemo prvi da napadnemo ali bismo itekako voleli da taj neko prvi krene na nas kako bismo imali razlog da mu vratimo i sl.) važi manje više isto kao i za fizičko. Ako nam je cilj samo da povredimo nekog jer je taj neko povredio nas - opet jak Mars. Nismo životinje, socijalizovani smo, pa kad dobijemo impuls da nekog istreskamo naravno da stanemo za momenat i superego nam kaže "Ne možeš tako da se ponašaš, to nije pristojno" krenemo sa verbalnim nasiljem jer je to nekako prihvatljivije. Ne odnosi se ovo samo na uvrede, mada jak Mars daje usijanu glavu i u takvim situacijama će sasuti hrpu uvreda, draće se na sav glas i slično. U slučaju da je dovoljno smiren da zna da postoje i uvredljivije stvari od klasičnih psovki, onda će udariti "protivnika" tamo gde ga najviše boli (gde je to zavisi od situacije), ali će to raditi svesno. Slab će se ponašati pasivno-agresivno, odnosno podbadaće i podbadaće do besvesti, ali na svaki kontraudar protivnika će cmizdriti u stilu "Jaooo, ja ne mislim ništa loše" i to, za razliku od jakog Marsa - radiće nesvesno.

Mars i znak Škorpije nemaju monopol nad destrukcijom, to je mit. Muka mi je više od priča "škorpije opasne, škorpije ovo-ono". Jarčevi su najveći sadisti jer su u tom znaku oba malefika dobro položena - Saturn je vladar, Mars egzaltiran. Kad na to dodamo da je Mesec tu u izgonu - nema emocija (doduše, i u Škorpiji je u padu), i Jupiter u padu - nema morala, teoretski su to najhladnokrvnije osobe i naginju sadizmu i osvetoljubivosti daleko više nego Škorpije. Daleko od toga da su Škorpije bezazlene, ali Jarčevima nisu ni blizu.
U prilog tome imam i istraživanje pogledala sam oko 140 karata serijskih ubica. Dakle, isključena su ubistva u afektu, iz nehata i sl. Svi su psihopate, što znači da su inteligentne osobe, ali bez emocija i saosećanja za druge, osećaju neku emociju jedino kada su oni sami u pitanju - vole samo sebe, zadovoljavaju isključivo svoje interese, besni su samo kad su oni lično ugroženi i ne biraju sredstva da otklone izvor frustracije i da postignu zadovoljstvo. Emocije nemaju ni prema svojim najbližima. U tim kartama sam posmatrala trojstvo ličnosti - Sunce, Mesec, AC. Statistika izgleda ovako (prvih 5, ostalo spada u statističku verovatnoću)

Sunce po znakovima:
Jarac
Strelac
Blizanci i Devica (jednak broj)
Ovan

Mesec po znakovima:
Jarac
Ribe
Bik i Strelac

AC po znakovima:
Vaga
Strelac
Rak i Bik
Devica

Dakle, znak Škorpije se nigde ne ističe u onom najbitnijem delu karte - Sunce, Mesec i AC. Dispozitore nisam brojala, jer kod znakova sa dva vladara pitanje je šta se uzima u obzir. Doduše, ima najviše Merkura u Škorpiji, ali Merkur u Škorpiji neće doneti nasilje ako nije podržan ostalim elementima. Mislim da je mit o Škorpijama "don't mess with me" i tako to, delimično razbijen. Eto vam crno na belo istraživanje od 130 i nešto karata nesumnjivo destruktivnih i nasilnih osoba, a Škorpija među njima ima isto koliko i drugih znakova ;)
izvor: http://astrovision.byethost22.com/index.php/topic,623.msg5099.html#msg5099

ochajna domacica
06-03-2011, 11:43
Ja sam počinila nasilje nad babom, očevom majkom, kada nas umalo nije otrovala, pošto sam naišla tada.
Možda moj Mars90Uran može da objasni TO! Ali mislim da ljudima suština nije bitna. NASILNIK sam, agresivna sam..to je ono što je vidljivo.
Niko ne vidi ono što kažem ZAŠTO je došlo do toga??? I to je kraj! Škorpija sam, ASC.Ovan i Mesec mi je u Škorpiji(baš je bezosećajan, najgori od svih uf.bljak, smrdljiv i jadan, ne brani se od nasilja nad njim). Pa da, jesam i kandidat za ubicu. Ali verovatno plaćenog, koji otklanja one koji već nanose drugima zlo.

ognjenka724
06-03-2011, 11:47
Ja sam počinila nasilje nad babom, očevom majkom, kada nas umalo nije otrovala, pošto sam naišla tada.
Možda moj Mars90Uran može da objasni TO! Ali mislim da ljudima suština nije bitna. NASILNIK sam, agresivna sam..to je ono što je vidljivo.
Niko ne vidi ono što kažem ZAŠTO je došlo do toga??? I to je kraj! Škorpija sam, ASC.Ovan i Mesec mi je u Škorpiji(baš je bezosećajan, najgori od svih uf.bljak, smrdljiv i jadan, ne brani se od nasilja nad njim). Pa da, jesam i kandidat za ubicu. Ali verovatno plaćenog, koji otklanja one koji već nanose drugima zlo.

Ovo je bome samokritično. A bar ćeš dobro zaraditi

selena
06-03-2011, 11:50
e ja sam magnet za nasilne muškarce ili bolje rečeno nikad se nisam ni okrenula za nekim ko nije loš momak..na moju štetu...
suprug mi ima MA u blizancima -svađalica koja lako plane i bez benzina-a uz kvadrat koji mu radi saturn iz djevice ponekad se pretvara u pravog tiranina.-ne tučemo se ali verbalno ajoj...
drugi luđak u mom životu ima mars u raku u konjukciji sa saturnom -muška kukavica koja cjeli život gubi živce na krive stvari-nije agresivac u fizičkom smislu kao ni ovaj gore -ali verbalno su oboje agresivci ...
naravno rado su se nakad tukli po krčmama-pogotovo moj suprug koji bi samo čekao gde se tuku pa da ide k njima...
moj je mars u škorpiji pa je samo podmukao i ono to je glupo ne želi i nemože biti uz normalne muškarce ...
moja kćerkica kao i njen otac ima mars u blizancima pa je lako zapaljiva,pogotovo jer joj je mars u 180 sa plutonom vladarem asc...
i na kraj moj otac-nekad poznati agresivac -tukao sve po redu od mame nadalje,gde se u krčmi ili na svadbama tuklo tu je on bio glavni,diktator u poslu,u familiji ima naravno mars u vodoliji u točnoj opoziciji sa uranem iz lava -eksplozija ,doduše nema nikvog aspekta sa saturnem...
i na kraju majka pasivni agresivac sa marsem u raku u opoziciji sa saturnem...

ochajna domacica
06-03-2011, 11:56
Ovo je bome samokritično. A bar ćeš dobro zaraditi

nemam pojma o čemu pričaš. Pa ja kada bih uzela pištolj, svi bi se otkinuli od straha, prvi moj komšija pa svi redom. Misliš da ima u tome nečega(iza scene)? Zašto da me se boje.
Ovo je istina što sam napisala(a možda je i činjenica da sam u 5-oj zbog babine "nemarnosti" i ruku završila na lečenju :D). Sada imam skoro 30 i sada je ona dovedena u "moju" :rolleyes: kuću.
Zaraditi? Na šta? Glupost stvarno! Zaradila sam batine, pardon batina i batina. "Tata hoću na trening neću u selo" trassssssssss...ne može. ;) "Šta ću ja u selu, tamo mi se stalno nešto loše desi?" "Da te vide baba i deda"...whowwwwwwwwwwww.....
Strašan dasa: http://img806.imageshack.us/f/jedanodmnogih.gif/

ognjenka724
06-03-2011, 15:01
Nemoj se odmah ljutiti, samo sam se malo našalila

ochajna domacica
06-03-2011, 16:07
Nemoj se odmah ljutiti, samo sam se malo našalila
ma ne ljutim se(ne brini neću te ubiti :D). Imam odbojnost prema nasilju, a sama sam ga počinila. ne treba mi pohvala, ali ja sam makar priznala(nije za pohvalu nijedan takav čin). Dobila sam i pištolj u ruke, okrenula ga i vratila.

TigaBg
06-03-2011, 16:41

Njegov najveći problem po meni je egzaktan padajući kvadrat So i Mo, sa Marsom u Raku. Kada tu još dodamo Me, kao vladara Asc, dobijamo osobu koja ume da "ubije" rečima. Inče je jako plemenit prema okolini, ali sam sa sobom ne može da prevaziđe to što je zlostavljan, a ja sam sigurna da će zbog toga on zlostavljati svoju porodicu, kad je bude imao.
Inače, majka mu je umrla od gušenja.
Ognjenka je postavila odlične tekstove...I inače mislim da ne treba gledati samo kako je postavljen Mars, već So i Mo i njihov odnos i aspekte, jer se to, pre svega, odnosi na ličnost.

kanon
06-03-2011, 18:22
nemam pojma o čemu pričaš. Pa ja kada bih uzela pištolj, svi bi se otkinuli od straha, prvi moj komšija pa svi redom. Misliš da ima u tome nečega(iza scene)? Zašto da me se boje.
Ovo je istina što sam napisala(a možda je i činjenica da sam u 5-oj zbog babine "nemarnosti" i ruku završila na lečenju :D). Sada imam skoro 30 i sada je ona dovedena u "moju" :rolleyes: kuću.
Zaraditi? Na šta? Glupost stvarno! Zaradila sam batine, pardon batina i batina. "Tata hoću na trening neću u selo" trassssssssss...ne može. ;) "Šta ću ja u selu, tamo mi se stalno nešto loše desi?" "Da te vide baba i deda"...whowwwwwwwwwwww.....
Strašan dasa: http://img806.imageshack.us/f/jedanodmnogih.gif/

Tebi Ma preko disp. ima utjecaj na četvrtu kuću u četvrtu, a vjeruj mi svi ali svi koje sam gledala, a sa Ma u četvrtoj su bili mlaćeni kao djeca.:mad: :(

Beba977
06-03-2011, 19:54
Pa zar vertex ne pokazuje mogucnost psihickih poremecaja ?To je isto vazan detalj,sumljiv je i retro ME u natalu,posebno ako je lose postavljen,aflikovan od malefika.Jarcevi su najgori da te poremete,poznajem jednu racicu,koja je magnet za jarceve,proplakala je u dve veze sa osobama SO u jarcu,psihicki sadisti,isisali su joj dusu...

djurafigura
06-03-2011, 19:57
Tebi Ma preko disp. ima utjecaj na četvrtu kuću u četvrtu, a vjeruj mi svi ali svi koje sam gledala, a sa Ma u četvrtoj su bili mlaćeni kao djeca.:mad: :(

Ja nisam, čak šta više u detinjstvu sam bila mnogo mažena i pažena :)

macak1
06-03-2011, 20:19
e ovo je zanimljivo da bi mogla reči loš odnosno nasilan tu treba dobro razmisliti jako jako dobro!interesantna konstatacija i slikovito prikazane teške osobine!

kanon
06-03-2011, 20:37
Ja nisam, čak šta više u detinjstvu sam bila mnogo mažena i pažena :)

Naravno da ne treba sve shvatati doslovno i tumačiti na prvu. To je jedan od pokazatelja koji se pokazao točnim kada je Ma aflikovan. Tvoj je na sreću dobro postavljen u znaku i prima samo dobre aspekte. Disp. mu je u izgonu ali u lijepom spektu sa Ma pa onda taj tvoj Ma ne tuče :) :) :) .

ochajna domacica
06-03-2011, 21:25
Ma u 5 kaže: besna deca. Bilo da se odnosilo na mene kao dete ili na moju decu, ja bar nisam bila. A dobijala sam ih jer je to bilo kršenje autoriteta, jer mi je to otac. A ne zato što je u pravu. Inače moj Ma ima dobar aspekt sa Mo vladarem 4. Suština je mnogo dublje.

majabl
06-03-2011, 21:33
e pa ja imam ma u trcoj..ali na prelazu u cetvrtu..i da puno svadja..i tako to jos ima 180 sa i ur i o 0 mo... :):):)

dadiska
06-03-2011, 23:14
Pitanje je i odakle nasilje dolazi i zasto je do njega doslo-mozda zbog samoodbrane...? POenta je da je za nasilje, pre svega, potrebno imati ugrozenu seriju 4-dakle mesec, vladara 4. polja...pa tek onda naglaseno lose malefike.
Dakle za nasilje nije potrebno imati jakog marsa ili jednostavno loseg marsa...za nasilje je potrebno imati manjak duse (4) i pameti (3)

Hocu reci da nije stvar u tome da li mogu da budem nasilan/nasilna, vec da li u meni i u mom bicu ima potrebe za to, kao i u mojim mislima (3) i u mojim namerama (11)

Tako da po mojoj proceni, prvo traziti ugrozen mesec, pa lose namere, pa tek onda planete agresivnosti kao vid ispoljavanja svega toga.

Cor svaka ti je zlatna (sto bi moja baba rekla).:D :) Ozbiljna sam, al bih ja dodala da mozda prevashodno ulogu imaju postavka licnih planeta So,Mo, Me,Ve i Ma. Tako ce te videti da li osoba naginje vise zlu ili dobru. Smatram da si Cor definitivno u pravu za seriju 3 i 11, iz toga se vidi dal osoba razmislja o tome ili sprovodi nasilje u delo. Takodje kao sto vecina zna nisu sve osobe fizicki nasilnici, imate mnogo gorih osoba koje psihicki maltretiraju druge, tu bi 3 serija tek igrala ulogu...;)

ochajna domacica
06-03-2011, 23:26
Opet primer :D : Nameravala sam da budem sa svojim društvom(na treningu, a ne na nekim drogama), odvedena sam na silu na put(puta (x)svake godine otkad znam za sebe) dok jednog "lepog" dana, nije proradio bes u meni i protivljenje, zašto ja moram da sedim dva meseca u vukoj...i da se vraćam sa ožiljicma od buva, komaraca, uništenim čistim i urednim stvarima. Nade iza mene uništene, umrle, crkle...i onda se pitam zašto? Pa samo sam htela da budem jaka i zdrava i vredna, a tamo gde to mogu, jedina agresija je usmrena konsktruktivno.
Kao što reče Cor, namere i nisu nekom po prirodi zle niti loše, agresija dođe onda kada ti ih unište. Ljudi uništavajte ono što nekog vodi u propast a ne u ozdravljenje i u život od kog se svaka osoba ne treba sklanjati. Pozz.

mini_mimi
06-03-2011, 23:30
Ako je dozvoljeno ,mogu da stavim kartu lecenog alkoholicara,coveka koji ceo zivot maltretira ljude,sto fizicki(raijih godina)...sto psihicki,sada...ako nekoga zanima

ognjenka724
06-03-2011, 23:34
Ako je dozvoljeno ,mogu da stavim kartu lecenog alkoholicara,coveka koji ceo zivot maltretira ljude,sto fizicki(raijih godina)...sto psihicki,sada...ako nekoga zanima

Stavi naravno. Što više primjera to bolje

pantarei87
06-03-2011, 23:36
Sa Marsom kao dominantnom planetom u egzilu, koji je loše aspektovan sa Ve, retrogradnim Merkurom, Ma180Pl, i "uništenjem" Mo od strane Ma koji su u konjukciji, jako loše...

mini_mimi
06-03-2011, 23:41
evo karte

http://tinypic.com/view.php?pic=2r7limo&s=7

ognjenka724
07-03-2011, 00:01
U 6. polju koje pokazuje svakodnevicu i navike ima NE, koji može pokazati neku ovisnost, u škorpionu koji je vodeni znak - to bi valjda bio alkohol.

ASC su blizanci, pa ga pobliže opisuje 3. polje, koje na vrhu ima raka i prelazi u lava. Možda neki manično-depresivni tip. Tu je ME napeto aspektiran od NE iz 6. i u 4. SO/UR, također napeto aspektirani od NE iz 6., pa vjerojatno maltretira obitelj i bližu okolinu, psihički (MO) i fizički (SO).

jole
09-03-2011, 00:59
Mislim da je i So vrlo bitno u prici,odnosno ta povreda ega,koja izaziva agresivnost vrlo cesto...Meni su i Pl i Ma u Skorpiji,Ma150So,Pl180So,ali Ma60Mo(Mo je u Vagi),rekla bih da nikada nisam nepravedno agresivna,uvek stitim slabije,iako mi je "kratak fitilj",priznajem.Pruzila bih otpor po svaku cenu,bez obzira kako ce se nesto zavrsiti po mene...

cokolina
09-03-2011, 01:41
Kod mene je lose aspektovan mars i sa suncem i sa mesecom otac bio problematican a to nastavio muz ali kratko trajalo...posto mi je i sa lose jel moguce da se cela zajebancija nastavi!!!!!

jole
09-03-2011, 02:04
Kod mene je lose aspektovan mars i sa suncem i sa mesecom otac bio problematican a to nastavio muz ali kratko trajalo...posto mi je i sa lose jel moguce da se cela zajebancija nastavi!!!!!

Od tog Sa bi trebala da naucis nesto,da ne dozvolis neke stvari...moguce je vracanje na staro ako je retro,ali ako malo vise gledas sebe i odupres se,osetices olaksanje i bori se i ne dozvoli neke stvari i osetices se mnogo bolje i nezavisnije...

Otac je bio los i prema majci,ovde je i mesec ugrozen,a ti ne projektuj figuru svog oca na muza i bezi ako ne mozes da se izboris...

cokolina
09-03-2011, 02:23
To sam i uradila i jeste otac los prema majci samim tim i ja trpela onad muz los prema meni poruka netrpeti !!!!

Wicca
15-03-2011, 19:32
Imam ja ako ikog zanima,natal kriminalca,bivseg bar,mog druga,bio uhapsen u Sablji...ako zelite da postavim..

Ma ja cu postaviti a da vas ne cekam:D dok ja pitam,dok neko dodje...da skratimo :D

http://i51.tinypic.com/30hvfj4.gif

mislim da ce vam biti zanimljivo :)

Mad Max
15-03-2011, 23:01
Ma ja cu postaviti a da vas ne cekam:D dok ja pitam,dok neko dodje...da skratimo :D

Ovo ne liči na nekog tabadžiju već više na lika koji je nekim manipulisanjem t.j. prevarom dolazio do novca kojim je očigledno opsednut.

Sa Marsom kao dominantnom planetom u egzilu, koji je loše aspektovan sa Ve, retrogradnim Merkurom, Ma180Pl, i "uništenjem" Mo od strane Ma koji su u konjukciji, jako loše...

Ovo imam i ja mada nisam baš nešto agresivan (fizički, verbalno i te kako), više hiperenergičan. Negde sam pročitao da je ovu poziciju marsa imao i Džon Kenedi pa ga koknuše :11:

cokolina
16-03-2011, 00:28
wica moram nesto da te pitam meni izgleda zbog njegve sedme kuce koja je u raku da on za komsije prijatelje i svet deluje ko divan deckic mladic pun duha mozda nemirnog ali nikako losu osobu ima u njemu neso Robinhudovski mozda zbog problema sa njegovom maticnom porodicom ili su mu roditelji rzdvojeni pa ga odgajila baba ili tako nesto on je poceo da se bavi time sto se bavi iz nekog revolta ali vidim da tim novcem mozda pomaze daje ga nekome kome je to nesto potrebno zato kazem Robinhudovski pliz isparavi me ako gresim!!!!!

ognjenka724
16-03-2011, 00:36
Imam ja ako ikog zanima,natal kriminalca,bivseg bar,mog druga,bio uhapsen u Sablji...ako zelite da postavim..

Sve što zamisli i ostvari, hladno bez emocija. I ima neko čudno društvo koje ga vuče. I ne može se oduprijeti tom društvu, jer ne bi bio frajer.

ochajna domacica
16-03-2011, 01:27
Ovo ne liči na nekog tabadžiju već više na lika koji je nekim manipulisanjem t.j. prevarom dolazio do novca kojim je očigledno opsednut.

Ovo imam i ja mada nisam baš nešto agresivan (fizički, verbalno i te kako), više hiperenergičan. Negde sam pročitao da je ovu poziciju marsa imao i Džon Kenedi pa ga koknuše :11:
и ја сам то приметила прво када сам отворила карту, много познатих мени људи скоро идентичне поставке, а нису агресивне, ни жене а ни мушкарци.
:rolleyes:

Mad Max
16-03-2011, 10:22
и ја сам то приметила прво када сам отворила карту, много познатих мени људи скоро идентичне поставке, а нису агресивне, ни жене а ни мушкарци.
:rolleyes:
Mene više brine što imam neke druge aspekte koji su isti kao nekim poznatim ljudima koji više nisu među nama :eek:

Nego, sad kad pročitam opet izgleda da sam se u prošloj poruci zeznuo. Pantarei87 reče mars kao dominantna planeta u egzilu. Predpostavljam da misli na marsa kao vladara. Meni mars nije dominantna planeta ali je u egzilu. Valjda sad mogu da odahnem :D

Wicca
16-03-2011, 12:08
wica moram nesto da te pitam meni izgleda zbog njegve sedme kuce koja je u raku da on za komsije prijatelje i svet deluje ko divan deckic mladic pun duha mozda nemirnog ali nikako losu osobu ima u njemu neso Robinhudovski mozda zbog problema sa njegovom maticnom porodicom ili su mu roditelji rzdvojeni pa ga odgajila baba ili tako nesto on je poceo da se bavi time sto se bavi iz nekog revolta ali vidim da tim novcem mozda pomaze daje ga nekome kome je to nesto potrebno zato kazem Robinhudovski pliz isparavi me ako gresim!!!!!

Sve što zamisli i ostvari, hladno bez emocija. I ima neko čudno društvo koje ga vuče. I ne može se oduprijeti tom društvu, jer ne bi bio frajer.

Cokolina,bas to... :) stvarno,tako deluje toplo,srcano,niko nikad ne bi pomislio... a sad za agresiju..

On je bio uhapsen u sablji zbog ucestvovanja u ubistvu,s tim da,su njega uhapsili sa jos dvojicom koji su zandari ubili odmah iza ugla kuce,njega nisu... trgovina drogom na veliko,pljacke na veliko,razbojnistva,kad je bio mladji stalno ucestvovao u tuchama ljudi su bezali kad znaju da idu protiv njega jer je bio najludji,skako ljudima na glavi, bio je bivsi prvak Srbije u jednoj jako agresivnoj borliackoj vestini,ima jako kratak fitzilj,brzo prsne.....

ali on,u tome je stvar,uopste,uopste ne deluje tako.

I bash to sto kazes,zivi sa babom :) tj sa porodicom,i nije uopste losha osoba,naprotiv,dobar je covek,pogotovo sad kad je stariji kaze da se smirio...ali za sebe je rekao kad je bio mladji da je bio nedokazan.

Ognjenka

verovatno tacno...mada,ja njega ne mogu da zamislim da radi nesto bez emocija jer sam navikla na njega toplog ali......kad prica o ubistvu ili o drogi mrtav je ladan. inace,uopste se ne drogira,a u tim poslovima je od malena.

a za drusthvo,on ima jako puno drugova,jako puno ljudi ga zna,ume sa ljudima,tj da bude dopadljiv...

Zanima me takodje njegov ljubavni zivot... :) posto on jako zeli dete i kaze da jedva ceka,al ja nesto ne vidim da ce se skrasiti sa jednom..a vidim da bi on to hteo,samo,njegova zamisao braka je '' ona sedi kuci i pazi dete a ja radim svasta '' lol

TigaBg
21-02-2013, 17:22
Da li neko od vas zna datum rođenja Uroša Mišića? Pokušala sam da nađem, iskopala sam 5. decembar ali nisam sigurna da li je 1988. ili 1989. godina. Hajde pronađite, dokažite svoje škorpijske osobine kojima se toliko hvalite :D