ljubavnici su nam na kojoj planeti [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : ljubavnici su nam na kojoj planeti

oktobar
26-02-2011, 17:19
Evo sam primjetila da ima tu nas nekih raspustenica i razvedenica pa kazem mozda neku bude zanimala ta vrsta potrage. kad smo nasli vec muza i u kom nam je polju , a da brate nademo i njega! Ljubavnika!!
Zanima me koje se polje gleda i koji aspekti. jel se gleda 6. kao polje iza leda nasem parteneru ili se gleda nase 8. polje kao prelaz izmedu dva braka ili pak samo 12. kao nase tajne.
ako trema vec postoji ne ljutim se ako je maknete:D

Princess77
26-02-2011, 17:21
Mislim da je trece polje polje ljubavnika.

oktobar
26-02-2011, 17:25

Zbog cega to? jel s njima samo komuniciramo ili ih krijemo u susjedstvu:roflmao:
Hvala na prvom odgovoru

ZzZz
26-02-2011, 17:27

Jeste..bas sam ja juce to procitala u nekoj net knjizi..

lotos
26-02-2011, 17:27
Zbog cega to? jel s njima samo komuniciramo ili ih krijemo u susjedstvu:roflmao:
Hvala na prvom odgovoru

hahahhaahahahaha pod stolom sam!!

andjelikadepeures
26-02-2011, 17:31
ako je stvarno 3. polje, ja cu, ako se razvedem, imati gooomilu ljubavnika... blago meni :)

a zar nije 8. polje taj prelaz izmedju dva braka?

Marcipa
26-02-2011, 17:32
andjelikadepeures, po cemu zakljucujes da ces imati gomilu ljubavnika?

sladjana
26-02-2011, 17:33
ako je stvarno 3. polje, ja cu, ako se razvedem, imati gooomilu ljubavnika... blago meni :)

Zar III polje ne predstavlja papire- zakonski brak ?!

lotos
26-02-2011, 17:34
ako je trece ljubavnik ili ljubavnica...gledajte skolskog primjera je...a u natalu mog muza...ono vladar treceg gdje mu je lilith eeee u polju drugog braka...devetom polju ...on ga to nju meni hinjski..A NECE DA JE ZENI bradicu mu jarecu

Princess77
26-02-2011, 17:35

A sto vezes ljubavnika za vrijeme poslije braka? Ljubavnici se imaju i u braku :D

lotos
26-02-2011, 17:37
kakve veze ima cetvrta kuca ...ovdje me zbunjuje...kad neko ne zivi u mjest rodjenja..neko 50 km se preseli za sva vremena..koja mu kuca onda dodje sadasnji,a koja bivsi dom

Nale 83
26-02-2011, 17:41
Zar III polje ne predstavlja papire- zakonski brak ?!
Pa kako sad ovo?! O jeee...vise mi nista nije jasno! :confused:

VIII polje je polje izmedju dva braka (ako neko ima predispozicije za drugi) tako da se ono analizira po pitanju ljubavnika koji sutpaju na scenu nakon braka ;)
A sto vezes ljubavnika za vrijeme poslije braka? Ljubavnici se imaju i u braku
Tacno :D ali sam razumela da je oktobar pitala nakon razovda :p

lotos
26-02-2011, 17:44
Pa kako sad ovo?! O jeee...vise mi nista nije jasno! :confused:

VIII polje je polje izmedju dva braka (ako neko ima predispozicije za drugi) tako da se ono analizira po pitanju ljubavnika koji sutpaju na scenu nakon braka ;)

po definiciji ljubavnici su i supruznici i oni koji se samo zabavljaju..jel samim tim sto vode lubav..al ovdje mislimo na tajne ljubavnike valjda..svalere..ti nam trebaju da ih identifikujemo u natalu ...

andjelikadepeures
26-02-2011, 17:47
andjelikadepeures, po cemu zakljucujes da ces imati gomilu ljubavnika?

Ju u svom sedishtu u Strelcu, ima sve dobre aspekte, suvladar mu Neptun koj, opet ima gomilu dobrih aspekata. Treca kuca u strelcu, znachi "leprshavo"

A sto vezes ljubavnika za vrijeme poslije braka? Ljubavnici se imaju i u braku :D

zato shto sam naivna :)
i izvini molim te, shta ce mi onda muz, ako treba da trazim ljubavnike? chemu ce onda muz da sluzi?
osim ako ljubavnici ne budu bili sa muzevljevim blagoslovom?

sladjana
26-02-2011, 17:50
Položaj Venere i njeni aspekti mogu biti pokazatelji ljubavnika ? !

oktobar
26-02-2011, 17:58
pozdrav moje svetice. Sve mi ko trazite muza a kad ono, vidi vruce teme!!!1

Princess77
26-02-2011, 18:03
pozdrav moje svetice. Sve mi ko trazite muza a kad ono, vidi vruce teme!!!1

Hajde ti nama fino reci na kakvog si konkretno ljubavnika mislila pa da znamo sta gledamo. Za mene je ljubavnik neko koga imam pored momka/muza, znaci dok sam u vezi/braku. Ja sam za takvog rekla da se gleda III kuca.

@andjelika sad tek vidjeh poruku. Postoje razliciti razlozi zasto neko pored muza trazi ljubavnika, mozda muz ne zadovoljava sve potrebe, ti njega ne zelis ali iz ko zna kog razloga neces da se razvedes....

sladjana
26-02-2011, 18:07
Hajde ti nama fino reci na kakvog si konkretno ljubavnika mislila pa da znamo sta gledamo. Za mene je ljubavnik neko koga imam pored momka/muza, znaci dok sam u vezi/braku. Ja sam za takvog rekla da se gleda III kuca.

A da li tu ja spadam kod mog oženjenog- u njegovoj III kuci ?!

Princess77
26-02-2011, 18:09
A da li tu ja spadam kod mog oženjenog- u njegovoj III kuci ?!

Naravno, kao i ja kod ovog svog. E ako se razvedu onda cemo ti i ja mozda da predjemo na VIII pa IX a mozda i necemo :D

sladjana
26-02-2011, 18:12
Naravno, kao i ja kod ovog svog. E ako se razvedu onda cemo ti i ja mozda da predjemo na VIII pa IX a mozda i necemo :D

Nikad se nezna :D
Mada kada gledam njegovu III počinje u Vodoliji a vladar Uran u IX u Devici ...a u III ima Saturna ...!?
Nisam objektivna ...:)

lotos
26-02-2011, 18:20
a ja se cudim mjesecima kakav je ovo merkur pored mene u njegovoj devetoj,a i treca mu u blizancima...znaci neka blizanac

Princess77
26-02-2011, 18:26
Evo stanja kod ovog mog. III pocinje u blizancima, Me otisao u XI (prvo smo se poceli druziti u vecem drustvu), Me pa samim tim i mladja ljubavnica (7 godina), dispozitor mu je Ur u VI (tamo je nasa veza i pocela, na poslu). Me je retro, raskidali smo pa se mirili. Imam dobar aspekt sa svojim dispozitorom kao i sa vladarem IX (Ju) koji oba napadaju njegovu Ve u XII (koja je vladar VII). Ako bih pustila masti na volju rekla bih da ce se razvesti zbog mene, narocito sto se lijepo uklapam u njegovu IX Ali vidjecemo jos sta ce biti a sta nece ;)
http://img253.imageshack.us/img253/74/r69.gif

sladjana
26-02-2011, 18:32
Evo stanja kod ovog mog. III pocinje u blizancima, Me otisao u XI (prvo smo se poceli druziti u vecem drustvu), Me pa samim tim i mladja ljubavnica (7 godina), dispozitor mu je Ur u VI (tamo je nasa veza i pocela, na poslu). Me je retro, raskidali smo pa se mirili. Imam dobar aspekt sa svojim dispozitorom kao i sa vladarem IX (Ju) koji oba napadaju njegovu Ve u XII (koja je vladar VII). Ako bih pustila masti na volju rekla bih da ce se razvesti zbog mene, narocito sto se lijepo uklapam u njegovu IX Ali vidjecemo jos sta ce biti a sta nece ;)

Vodolije !!! I moj je samo je Strelac u podznaku...
Lepo objašnjeno ...ako ja počnem biće da ću ja biti krivac za njegov razvod jer Uran razara a a već sam u IX - doće kao iz jednog odmah samnom u brak !!! A ja kao jarac vladar SA baš u III kući ...

lotos
26-02-2011, 18:53

gdje vam je karta uporednih natalnih...st znaci..gdje covjek moze vidjeti da li se lijepo uklapa u devetu neciju..

Princess77
26-02-2011, 18:57
gdje vam je karta uporednih natalnih...st znaci..gdje covjek moze vidjeti da li se lijepo uklapa u devetu neciju..

Pa iz njegovog natala i njegove IX kuce. Karta ti je u tom postu.

oktobar
26-02-2011, 20:43

Vidim ja da si ti pametna glavica i da si lijepo shvatila na kojeg sam ja ljubavnika mislila. Bas si ovo lijepo opisala.!
Samo mi je jako drago da je tema zazivjela. Poslje cu dodati svoj opis. Samo dodajite svoje primjere!:D

ganci
26-02-2011, 21:05
A meni nekako logicno da su ljubavnici 12.kuca...

Jer, ako je neko u braku i ima nekoga sa strane to je onda nesto njegovo tajno-obicno se krije od druge strane, pa je meni pala 12. na pamet...hm??

http://i38.tinypic.com/wkptec.gif

oktobar
26-02-2011, 21:14

Jer, ako je neko u braku i ima nekoga sa strane to je onda nesto njegovo tajno-obicno se krije od druge strane, pa je meni pala 12. na pamet...hm??

Ma ja sam isti tako nesto mislila ali meni je bila i zanimljiva 6. kao derivatna nasem Dc pa taj nas Dc ne vidi ovog u 6. Neka ko god moze da primjer.

andjelikadepeures
26-02-2011, 21:15
A shta ako se ne krije od druge strane? ima i toga... gde bi onda "upadalo"?

oktobar
26-02-2011, 21:22
A shta ako se ne krije od druge strane? ima i toga... gde bi onda "upadalo"?

E to onda nije ljubavnik! Ako nije iz ormara onda nije ni za ovu temu! Ovdje molim samo one tajne,slast adrenalina i sve ostalo sta nas na to tjera!

selena
26-02-2011, 21:29
znači još neznamo ko simbolizira pomoćnike braka...ajme meni...

oktobar
26-02-2011, 21:33
znači još neznamo ko simbolizira pomoćnike braka...ajme meni...

Vidim ti si dugo na forumu pa mozda da nam pomognes svojim iskustvom. Mozda primjerom?!

andjelikadepeures
26-02-2011, 21:34
E to onda nije ljubavnik! Ako nije iz ormara onda nije ni za ovu temu! Ovdje molim samo one tajne,slast adrenalina i sve ostalo sta nas na to tjera!

onda nishta.... ja moram sve da ispricham :)

oktobar
26-02-2011, 21:38
onda nishta.... ja moram sve da ispricham :)

Znas onu: Zena ne vjeruje da se nesto desilo dok to ne isprica!!! Ta mi je izreka super! Naravno da mozes o ljubavniku pricat ali je pitanje kome?!

andjelikadepeures
26-02-2011, 21:41
Znas onu: Zena ne vjeruje da se nesto desilo dok to ne isprica!!! Ta mi je izreka super! Naravno da mozes o ljubavniku pricat ali je pitanje kome?!

pa muzu, naravno! :D
mislim, kakav je to muz ako ne mozemo o svemu da prichamo? totalno bzv...

p.s.
ne shalim se :)

oktobar
26-02-2011, 21:52
pa muzu, naravno! :D
mislim, kakav je to muz ako ne mozemo o svemu da prichamo? totalno bzv...

p.s.
ne shalim se :)

Jesi ti udata i koliko dugo? Tajna uspjesnog braka je da muz ne zna puno! Danas je informacija najjace oruzje!:admin:
Evo ja cu probati na svojoj 3. kuci. On je neka ovan vaga kombinacija, Ma otisao u 7. Pa cu ga upoznati na nekom javnom mjestu ili zbog nekog ugovora(jao,ovo mi pase!) ,on ce tu biti neko izgubljen jer je Ma tu slab. Mozda mu se na toj sceni nece svidati. Ma ima sep. sa Ur pa je se davno rastao jer je sirok orbis. Mozda ga upoznam na djecjoj zabavi jer je to njemu 5. Kuca. Dijete mu je u susjedstvu sto znaci da ga ima iz prvog braka.

neda
26-02-2011, 22:07

da složila bi se s ovim i da je isto tako neptun naglašen i da je povezana venera (u muškom natalu) i mars (u ženskom natalu)..

andjelikadepeures
26-02-2011, 22:16
Jesi ti udata i koliko dugo? Tajna uspjesnog braka je da muz ne zna puno! Danas je informacija najjace oruzje!:admin:

nisam udata.
ali brak dozivljavam kao partnerstvo, a ne kao bojno polje...
mada ima i ono... "vodite ljubav, a ne rat. a mozete i oba, venchajte se!"

Evo ja cu probati na svojoj 3. kuci. On je neka ovan vaga kombinacija, Ma otisao u 7. Pa cu ga upoznati na nekom javnom mjestu ili zbog nekog ugovora(jao,ovo mi pase!) ,on ce tu biti neko izgubljen jer je Ma tu slab. Mozda mu se na toj sceni nece svidati. Ma ima sep. sa Ur pa je se davno rastao jer je sirok orbis. Mozda ga upoznam na djecjoj zabavi jer je to njemu 5. Kuca. Dijete mu je u susjedstvu sto znaci da ga ima iz prvog braka.

zanimljivo....
kako bi opisala mog ljubavnika, zivo me zanima :)

oktobar
26-02-2011, 22:18
da složila bi se s ovim i da je isto tako neptun naglašen i da je povezana venera (u muškom natalu) i mars (u ženskom natalu)..
Ma sad da probam 12. ! Ako je tako onda je on neki slobodnjak, ma sta god to znacilo ili je mozda stranac(jao kako mi tek to pase), upoznat cu ga u svojoj svakodnevici gdje je on na stupnju lava pa bi tamo mogao biti na polozaju.

lotos
26-02-2011, 22:21

ja bi rekla da ovo s trecom kucom ima vise smisla..jelde..evo npr sladjina sinastrija i u njegovoj trecoj saturn..pa u oktobrinoj trecoj :D taj ovan u trecoj...meni to ima vise smisla..ako nekom ne bude mrsko pogledat ovog merkura u njegovom natalu sto je..mislim ovog mog..gledaj tita ti merkura i venere u devetoj e..TRANSPARENTNO..

oktobar
26-02-2011, 22:24
nisam udata.
ali brak dozivljavam kao partnerstvo, a ne kao bojno polje...
mada ima i ono... "vodite ljubav, a ne rat. a mozete i oba, venchajte se!"

zanimljivo....
kako bi opisala mog ljubavnika, zivo me zanima :)

Ma necu! Ti ces odmah da ispricas muzu da sam ti ja nasla ljubavnika!:roflmao:

ochajna domacica
26-02-2011, 22:27
Hvala na prvom odgovoruUf.interesantno - mislim odmah bih se prepoznala. DA SAM UDATA. Ali natal daje mogućnost, na nama je izbor da ga iskoristimo ili ne. A kako sam "Domaćica", izbor bi verovatno bio "interesantan" pošto mi je "radno mesto" - polje svakodnevice, a Merkur pod DC, partneru iza leđa. Samo nisam taj tip, da ga krijem pred nosom. Niti da krijem uopšte, pa to su i ljudi koji su nižeg nazovi ranga, pa ispade da svako ko mi dođe u kuću mi je moguća pretnja braku!!! Radnici..i sl.
"majsotr popravio jedanput...rodilo se prvo dete, majstor popravio drugi put...ono drugo dete" :D
ako je stvarno 3. polje, ja cu, ako se razvedem, imati gooomilu ljubavnika... blago meni

a zar nije 8. polje taj prelaz izmedju dva braka?oko ovoga se solidarišem...AKO.... :D

A sto vezes ljubavnika za vrijeme poslije braka? Ljubavnici se imaju i u braku Po mojoj logici su 5 polje - opet. Vladar 5 u 7, ljubavnik u braku. S tim što je kod mene i obratno vladar 7 u 5, te u supružniku tražim ljubavnika, slobodnu osobu, ali ja to nisam.

po definiciji ljubavnici su i supruznici i oni koji se samo zabavljaju..jel samim tim sto vode lubav..al ovdje mislimo na tajne ljubavnike valjda..svalere..ti nam trebaju da ih identifikujemo u natalu ...
da ne ponavljam, sve zavisi od postavke, jel da?
Ju u svom sedishtu u Strelcu, ima sve dobre aspekte, suvladar mu Neptun koj, opet ima gomilu dobrih aspekata. Treca kuca u strelcu, znachi "leprshavo"

zato shto sam naivna :)
i izvini molim te, shta ce mi onda muz, ako treba da trazim ljubavnike? chemu ce onda muz da sluzi?
osim ako ljubavnici ne budu bili sa muzevljevim blagoslovom?AMIN!:kultura:

pozdrav moje svetice. Sve mi ko trazite muza a kad ono, vidi vruce teme!!!1Ja ni dečka ne tražim, ali morala sam da stanem u odbranu temi..i da malo svetim :angel: Pa ako Vas neko prevari iili čak i pomisli na to, onda je to već znak da nešto u odnosu ne štima(zašto kriviti drugog).

http://i38.tinypic.com/wkptec.gifP ja bih se složila, sem ako nije onako kako kaže Andjelika D."sa partnerovim blagoslovom" :D

Ma ja sam isti tako nesto mislila ali meni je bila i zanimljiva 6. kao derivatna nasem Dc pa taj nas Dc ne vidi ovog u 6. Neka ko god moze da primjer.

Ispravi me ako grešim - ali Ti upravo u 6 polju(derivatnom 12) gledaš ljubavnicu SVOGA MUŽA???

andjelikadepeures
26-02-2011, 22:27
Ma necu! Ti ces odmah da ispricas muzu da sam ti ja nasla ljubavnika!:roflmao:

:roflmao::roflmao::roflmao:

nishta bre nisi shvatila... pa muz ce da mi nadje ljubavnika, ja samo da mu dam pozeljne karakteristike!
zato lepo kazi kakav bi mi najvishe odgovarao :) :roflmao:

Princess77
26-02-2011, 22:38
Pokusavam se sjetiti u kojim sam knjigama procitala to za III kao kucu ljubavnika ali dzaba. I slozila bih se sa Nedom, definitivno povezanost Ne i Ve.

oktobar
26-02-2011, 22:43
:roflmao::roflmao::roflmao:

nishta bre nisi shvatila... pa muz ce da mi nadje ljubavnika, ja samo da mu dam pozeljne karakteristike!
zato lepo kazi kakav bi mi najvishe odgovarao :) :roflmao:
Ma ja mislim da ces ti njega ipak naci sama ako do toga dodes. Na nekom kracem putovanju, neki ozbiljan cica! Lose vidim aspekte ali mozda bude neki tehnicar.:D :D
Ma mozda bude neki od prije kojeg iznenadno susretnes. Ne vidim dobro na mob.

nena peric
26-02-2011, 23:14
Po nekim knjigama ljubavnik je 3.kuca. Pogledala sam 2 solara od drugarice - kada se desio ljubavnik:D i uvek je bila naglasena 5.kuca. U jednom solaru je imala uran u 5.kuci na 22 stepenu, smc u 3.kuci, vladar 3.solarne je bio u 11.solarnoj,a na 5.-oj natalnoj i Mc u 3.kuci. A u drugom solaru je isto bila naglasena 5.kuca i u njoj pluton 0 mesec i jupiter 0 venera, a planete u toj 5.kuci su vladari (4, 12, 3 i 5) i plus uran u 8.kuci:rolleyes: Jos jedna stvar u tranzitima je bio aspekt - jupiter kvadrat venera;)

andjelikadepeures
26-02-2011, 23:15
Ma ja mislim da ces ti njega ipak naci sama ako do toga dodes. Na nekom kracem putovanju, neki ozbiljan cica! Lose vidim aspekte ali mozda bude neki tehnicar.:D :D
Ma mozda bude neki od prije kojeg iznenadno susretnes. Ne vidim dobro na mob.

tehnichar?
hm... hm...

Poppy
26-02-2011, 23:37
I koja kuca predstavlja ljubavnika u natalnoj? Posto sam zbunjola poslije ovih vasih postova?

A nasa predispozicija da budemo ljubavnici/e?

andjelikadepeures
26-02-2011, 23:41

znam da je Ve u 8. polju lepak za zauzete tipove, kao i Mars u Biku...
ima josh slichnih "zanimljivih" aspekata...
ali to govori da te takvi startuju, ne da to prihvatash

oktobar
26-02-2011, 23:42
I koja kuca predstavlja ljubavnika u natalnoj? Posto sam zbunjola poslije ovih vasih postova?

Hajde hajde! to moze svaka! :5rotfl: :3:

nena peric
26-02-2011, 23:47

U natalnoj ga nemora biti uopste;) , a moze ga doneti tranzit npr.- jupiter kvadrat venera, u solaru naglasene 5.kuca,3.kuca,8 i 12....Nemoze kod svih biti isto:D , ako je samo sex onda 5 i 8 ;) , beskrajna je astrosimbolika...

Poppy
26-02-2011, 23:51
Najgora situacija je kad je ljubavnik/ca u mozgu.

oktobar
27-02-2011, 11:10
Najgora situacija je kad je ljubavnik/ca u mozgu.

Kako to mislis? Mislis da prevara je gora kad si u nekog drugog zaljubljen nego ono za jednu noc i poslje toga nista vise?

cvetak
27-02-2011, 11:58
Mislim da smo imali slicnu temu o muskarcima i ljubavnicama, pa smo gledali sve i svasta :) I V kucu, i vladara gde je otisao i uopste Mo i Ve, ja za one koje znam da varaju (muskarce)uglavnom imaju naglasenu ili devicu ili blizance ili ribe. takodje Mo i Ve u losem odnosu, Ve u XII ili u VIII ali naravno vise pokazatelja
Pa i za zenske osobe da gledamo isto i V i VIII i XII ( za III kucu sam citala ovde po analizama solara kada npr Asc pada u III - kucu ljubavnika) pa mozda dodamo los odnos So i Ma i sve ostalo :D

I meni je licno gora emotivna od fizicke prvare, mada neopravdavam ni jednu :) u smislu da uvek nesto nije u redu u odnosu kad se jedan od partnera odluci na to

uranija
27-02-2011, 12:33
ako su treca kuca ljubavnici,blago meni,ali nasla sam resenje,ja se ne udajem papiroloski pa nema problema:Dmerkur ima sekstil sa venerom u lavu na asc,opoziciju konjukciji urana i jupitera u 5.-oj,pa ja bih bila hiperaktivna:Dzalim slucaj zene,ali opozicija je svest,zbog merkura u 11.-oj(stres i nervoza),prica ostaje samo u vazduhu(em kuca vodolije em blizanci),tako da ja mozda pomislim nesto ali posto sam providna,ne usudjujem se jer znam koliko mi znaci ovo postojece poverenje

Tristran
27-02-2011, 12:51
Pokusavam se sjetiti u kojim sam knjigama procitala to za III kao kucu ljubavnika ali dzaba. I slozila bih se sa Nedom, definitivno povezanost Ne i Ve.

Kako da ne.

Ja imam Neptun u vrhu 3 skoro egzaktna opozicija moja vladarka Venera.

Niti su me momci varali dok su bili sa mnom, znam to pouzdano,
a ja sam toliko odana u svakom pogledu, da sam dosadna i neinspirativna
od silne vernosti i odanosti.

Jedino ako poludim u drugoj polovini zivota, ali tesko...
Moj Kralj mora biti jedan jedini.

majabl
27-02-2011, 12:58
a ja imam ma u trecoj 0 kiron u opoziciji sa sa i ur i 60 ju..i tacno tje tako,a da bik je na vrhu pa preko ve ima 0 sa ju..pa ...:):):)

lotos
27-02-2011, 12:59
i postoji li neki opsezan zakljucak,da kad astrologu dodje klijent sa pitanjem vara li me? sta ce astrolog pogledat? natal?solar?uporedni? koje kuce i vladare? nek neko samo taksativno navede tipa..ooodma gledas trecu..ili odmaaah gledas petu...ili oboje..a kod koga se gleda njega ili zenske osobe u natalu? itd..

Poppy
27-02-2011, 13:02
Napravice horarac :D

lotos
27-02-2011, 13:04
Napravice horarac :D

e to je nesto u sta nisam zalazila ili mislim da nisam...ne b znala to da napravim...niti sta i kako se tu gleda..jel to isto vrsta uporednog?:D

neda
27-02-2011, 13:26
Kako da ne.

mislim kao što je Nena Perić napisala da tu najviše igraju ulogu tranziti u koje su uključene 5,8 i 12 k.i njihovi vladari i aspekti koje rade na natal...kad se esi spoj svega toga to je to...

Majana
27-02-2011, 13:28
Jedan primer derivatnih polja. Natus ima Ne u 6, u konjunkciji sa Dc, tj opoziciji sa Asc. On biva prevaren u braku jer je 6 12/7, a kako vlada 11, to je 5/7. Neptun je u Strelcu, a Jupiter u izgonu. Ima i Ne120Ve, a Ve je u 3.

Princess77
27-02-2011, 13:34
Kako da ne.

Pa ne mora se kod svakog Ve/Ne kontakt ispoljiti kroz ljubavnika, simbolika je velika. Za sve treba vise pokazatelja pa i za ljubavnike :) A ne mora biti ni los aspekt, prije bih cak rekla da dobar kao kod ovog mog koji ima Ne120Ve podrzava takvu tajnu.

ochajna domacica
27-02-2011, 14:47
Moj Kralj mora biti jedan jedini.Pomislila sam da Ti je osa 5 u Lavu :D ali ono 11 ispade...davaoc!!!!:o

dunja2501
27-02-2011, 15:22
Nemam muza niti decka a po najmanje ljubavnika hehe :D ...al' zanimljiva mi tema bas bas, pa cu da se ubacim u diskusiju i vidim kako stoje stvari u mom natalu sto se tajnih ljubavi i ljubavnika tice ( mada, to mogu sama i bez natala da zakljucim :) )
Elem, ako gledam 3 polje ( mada se slazem sa onima koji smatraju da je 12 polje adekvatnije za ovu analizu), u biku je i vladar je Ve. Opa... ne moze bolje! :) ... ve u egzaltaiji i u 1 polju, to znaci da ce ti neki ljubavnici biti dosta dominantniji od mene, jel tako? ... moja ve jeste lepa, divna i romanticna ali celu tu idilu kvari ve90ur... ima puno aspekata sa ve, ali necu da duzim o tome... ono sto mi zapada za oko a vezano je za ovu temu je ve0ma (sto je po duporu jaka strast, privlacnost suprotnog pola ali isto tako i preljube) i ve90ur sto ne moram posebno komentarisati... za ovaj aspekt kazu da se prevare otkrivaju,hvala bogu... to se jos nije desilo :) Jos da dodam da ve pravi neki polu kvadrat sa So ( vladar mog dc) ... tako da, jadan taj muz samnom i ja sa njim :D

oktobar
27-02-2011, 15:46
Meni je interesantno da o ovoj temi nisam mogla nista naci na netu ni na drugim jezicima!

neda
27-02-2011, 16:26
a ako ih gledamo kroz 1 i 11 k. ?
kao nasuprotnim(opozitnim) mužu(7 k. ) i dečku (5 k.)?
Ima li to kakve logike? pa u kombinaciji sa 12, neptunom, 8(seksa)...išta ide popratno uz to..?

ochajna domacica
27-02-2011, 16:44
a ako ih gledamo kroz 1 i 11 k. ?
kao nasuprotnim(opozitnim) mužu(7 k. ) i dečku (5 k.)?
Ima li to kakve logike? pa u kombinaciji sa 12, neptunom, 8(seksa)...išta ide popratno uz to..?
Hajde čisto teorijski na svom primeru. nemam muža, ali gledano i to derivatno u braku 5.polje, a kada se uzme mogućnost po natalu, "stradanje od ruke ljubavnika" ili partnera, onda meni Uran - high risk!!! voltage :D definitivno ide koa vladar 11 ili 5 od 7 u tom pravcu. Dakle, sama biram svoj put. Izbor postoji -...............................
Sve u svemu, Oktobar: ŽELIŠ DA PRIONEMO NA KONKRETNO TVOM PRIMERU I UVIDIMO KARAKTERISTIKE/OPIS LJUBAVNIKA U NATALU?
Mada, uvek će biti SLIČNOSTI ili podudarnosti(isti je natal), pa bilo da u opisu prepoznaš osobu koja je sada aktuelna(ako je ima), ili onog koji je bio ili koji će biti. Mislim da je to u mnogome nepotrebno, tešiti se(prepoznavanje nekog u natal) ili nervirati se.
Ali sad - izbor je...izbor :)

oktobar
27-02-2011, 17:13
Hajde čisto teorijski na svom primeru. nemam muža, ali gledano i to derivatno u braku 5.polje, a kada se uzme mogućnost po natalu, "stradanje od ruke ljubavnika" ili partnera, onda meni Uran - high risk!!! voltage :D definitivno ide koa vladar 11 ili 5 od 7 u tom pravcu. Dakle, sama biram svoj put. Izbor postoji -...............................
Sve u svemu, Oktobar: ŽELIŠ DA PRIONEMO NA KONKRETNO TVOM PRIMERU I UVIDIMO KARAKTERISTIKE/OPIS LJUBAVNIKA U NATALU?
Mada, uvek će biti SLIČNOSTI ili podudarnosti(isti je natal), pa bilo da u opisu prepoznaš osobu koja je sada aktuelna(ako je ima), ili onog koji je bio ili koji će biti. Mislim da je to u mnogome nepotrebno, tešiti se(prepoznavanje nekog u natal) ili nervirati se.
Ali sad - izbor je...izbor :)

Ma necu ja nista na svom primjeru jer izgleda da kod mene ima svasta. Ovog aktualnog sam ja vec nasla (:D :D ) ali ako netko hoce nek proda ali je problem sta o ovoj temi nema nista konkretno. Cak se ni nemozemo dogovoriti koja je kuca upitanju

Princess77
27-02-2011, 17:19
Evo sta na temi solar pise, a ja ako se sjetim gdje sam citala o toj famoznoj III i ljubavnicima javicu.

3. Peta solarna kuca u trecoj natalnoj obicno pokazuje seksualnu vezu, posto je treca kuca kuca ljubavnika ili putovanja iz zadovoljstva. Dobar položaj za pisce zato što im donosi zadovoljstvo ostvarenim . Takode dobar položaj za dopisivanje i sl. Ponekad pokazuje veridbu brata ili sestre ili rodaka ili da neko od njih ocekuje dete.

3. Sedma solarna kuca u trecoj natalnoj razlike u mišljenju sa supružnicima i partnerima. Supružnik vam možda nece biti veran (treca kuca je kuca ljubavnika). Možda cete morati da ponovite neko putovanje ili da preduzmete još mnogo koraka da biste dovršili neku zakonsku proceduru.

Ako sam dobro shvatila ovo je iz jedne od knjiga Marion Marc - Dzoan Mekevers

oktobar
27-02-2011, 17:25
Evo sta na temi solar pise, a ja ako se sjetim gdje sam citala o toj famoznoj III i ljubavnicima javicu.

3. Peta solarna kuca u trecoj natalnoj obicno pokazuje seksualnu vezu, posto je treca kuca kuca ljubavnika ili putovanja iz zadovoljstva. Dobar položaj za pisce zato što im donosi zadovoljstvo ostvarenim . Takode dobar položaj za dopisivanje i sl. Ponekad pokazuje veridbu brata ili sestre ili rodaka ili da neko od njih ocekuje dete.

3. Sedma solarna kuca u trecoj natalnoj razlike u mišljenju sa supružnicima i partnerima. Supružnik vam možda nece biti veran (treca kuca je kuca ljubavnika). Možda cete morati da ponovite neko putovanje ili da preduzmete još mnogo koraka da biste dovršili neku zakonsku proceduru.

Konacno! Hvala puno! Valjda se to moze sad prihvatiti kao pravilo.:D

lotos
27-02-2011, 21:57
[QUOTE=Princess77;253155]Evo sta na temi solar pise, a ja ako se sjetim gdje sam citala o toj famoznoj III i ljubavnicima javicu.

Ako sam dobro shvatila ovo je iz jedne od knjiga Marion Marc - Dzoan Mekevers[/Q

...ako nekom gledate da li ce biti prevaren..tj imati ljubavnicu njegov partner..gledate to u natalu partnera ili potencijalno prevarene osobe?

Majana
27-02-2011, 22:33
A zašto 3? Po nekoj logici sve ljubavi su 5 kuća, pa bi 12 od 5 bila 4 kao tajne ljubavi.
A 3 je 12/4 ili 11/5 pa bi to više bio tajni dom sa ljubavnikom, a ovako neki izleti ne vidim kako spadaju pod 3 polje? Ako gledamo brak i 7 polje, 3 je 9/7 nema mi logike opet.

Princess77
27-02-2011, 22:41
Ni meni nije jasno iskreno receno. Vec dva dana se pokusavam sjetiti gdje sam citala, sjecam se samo da je bilo nesto u fazonu III je kuca neposrednih odnosa, bla bla.... i kuca ljubavnika. To mi je bas ostalo u glavi, znas i sama zasto :D

kanon
28-02-2011, 09:54
Kako da ne.

Ti kao da citiraš moje riječi :) . I ja sam tako mislila i govorila. I desilo mi se da u drugoj polivici života postanem ljubavnica. Koncept koji je za mene do prije godinu dana bio apsolutno neprihvatljiv.:o .
Jedan primer derivatnih polja. Natus ima Ne u 6, u konjunkciji sa Dc, tj opoziciji sa Asc. On biva prevaren u braku jer je 6 12/7, a kako vlada 11, to je 5/7. Neptun je u Strelcu, a Jupiter u izgonu. Ima i Ne120Ve, a Ve je u 3.
Ja imam Ne na DC-u, a vladaoc mi je 12-te kuće. Bila sam prevarena i to je okončalo moj brak, mislim to je bio okidač koji me je nagnao da iz te veze izađem nije da je sve štimalo prije. Međutim ne bi li to trebalo značiti da sam ja imala paralelne veze tokom braka, a nisam :D ?.

Kada e meni taj "prekšaj" dogodio peta solarna je bila u mojoj trećeoj natalnoj, a partneru treća solarna u petoj natalnoj. Od tranzita na dan kada smo se upoznali dešavalo mi se slijedeće. Ne0Sa180 Ve, Ve0Ju, Sa150Ve, Ur150Ve. Ili možda Pl90Me, a Me mi je vladalac te sporne treće, ljubavničke? Ovo su samo egzaktni aspekti a bilo ih je još.
Gledam njegov natal, ima on puno pokazatelja da je sklon ljubavnicama. Vladaoci 5-te i 7-me u konjukciji u 12-oj. Ve u 10-oj u Sco. Mo180Ne... Ali kod sebe ne mogu da vidim koji to aspekti mogu ukazivati na to :o . Možda to što mi je So u 6-oj kući što je 12-ta partnerova, pa sam tajna. Vladalac moje treće je otišao u šestu, nemam pojma kako bi to moglo opisivati bilo kakav ljubavnički aspekt? Možda to što mi je Ve u istoj kući sa Ur pa onda taj Ur ima nekakvog slabašnog uticaja na tu Ve?
Ja lično mislim da aspekti između Ne i Mo u muškom horoskopu, između ostalih ukazuju na nevjeru, kao i Ve u aspektu sa Ur.

Princess77
28-02-2011, 10:30
Kanon, jesi li gledala podatke za tog muza sto te prevario, ima li on Ve/Ur kontakt i je li aplikacija ili separacija ako ga ima? Pitam jer sam na vise mjesta nasla da Ve/Ur los aspekt aplikacija donosi "skandale" i otkrivanje prevare.

lotos
28-02-2011, 11:10
predlazem jednu akciju..naucno istrazivacku:D
nek svi koji imaju natal nekog ko je prevario u braku partnera..da ne lijepe taj natal na post nego samo da napisu npr:
astro aspekti ljubavnika:
treca kuca u blizancima..merkur vladar u petoj kuci
peta kuca u ribama..neptun vladar u 12. kuci
osma kuca u strijelcu..jupiter vladar u 5 kuci

i da navede aspekte venere i urana,urana i mjeseca ,neptuna i venere...

mogli bi tad dobiti zajednicki imenilac svih koji su skloni tome mislim

kanon
28-02-2011, 11:53
Kanon, jesi li gledala podatke za tog muza sto te prevario, ima li on Ve/Ur kontakt i je li aplikacija ili separacija ako ga ima? Pitam jer sam na vise mjesta nasla da Ve/Ur los aspekt aplikacija donosi "skandale" i otkrivanje prevare.

Ve-Ur su mu u istom znaku i Ve "ide" prema Ur, a i me Me je 0 Ve aplikaciono a on je disp. Ve i Ur, a ima i Mo u Blizancima u 12-oj kući 90 Ve.
Gledam ovoga sada i on Ima Ve-Ur aspekt separacija od 57sec :confused: .
Ali ja gledam gdje su MENI ti aspekti?

cvetak
28-02-2011, 12:02
kanon mozda kod tebe je delovao ovaj Ne na vrhu VII, pa u 90 sa Ma koji je vladar VII? A i puna VI kuca koja je partnerova XII.

gasimetrija
28-02-2011, 12:20
Dakle ovako-
1 brak -gleda se osa 7/1, ti si na ASC ,a on je okarakterisan 7 kucom.
2 brak -gleda se osa 9/3, ti si prikazana 3 kucom...a on tom tvojom 9 kucom.
3 brak -gleda se osa 11/5, ti si prikazana 5 kucom,a on je 11 kucom.
Period izmedju brakova:
1. Sve veze pre prvog braka prikazane su 5 kucom
kao i eventualni nasi ljubavnici u 1 braku kod nas u natalu,medjutim
ako hocemo da vidimo da li nas muz vara onda gledamo 12 od nase 7(prvog braka)kao tajnu kucu naseg prvog partnera...pa gde je otisao vladar(nase 6 kuce, tj. 12 derivatne)
2.Veze izmedju 1 i 2 braka -gledaju se kroz 8 kucu.
3. Veze izmedju 2 i 3 braka kroz 10 kucu.
a ljubavnice (eventualne) naseg partnera opet 12 od 9 kuce u nasem natalu,tj.nasa 8 kuca..pa gde je otisao vladar...i kakve ima aspekte...
dok nasi ljubavnici u 1 braku su opet prikazani nasom 5 kucom

Bar ja tako tumacim...ali ako neko ima link,text o tome neka postavi na temu,to bi bilo super.
ps
A to da se gleda 3 kuca prvi put cujem.

lotos
28-02-2011, 12:29
Dakle ovako-
1 brak -gleda se osa 7/1, ti si na ASC ,a on je okarakterisan 7 kucom.
2 brak -gleda se osa 9/3, ti si prikazana 3 kucom...a on tom tvojom 9 kucom.
3 brak -gleda se osa 11/5, ti si prikazana 5 kucom,a on je 11 kucom.
Period izmedju brakova:
1. Sve veze pre prvog braka prikazane su 5 kucom
kao i eventualni nasi ljubavnici u 1 braku kod nas u natalu,medjutim
ako hocemo da vidimo da li nas muz vara onda gledamo 12 od nase 7(prvog braka)kao tajnu kucu naseg prvog partnera...pa gde je otisao vladar(nase 6 kuce, tj. 12 derivatne)
2.Veze izmedju 1 i 2 braka -gledaju se kroz 8 kucu.
3. Veze izmedju 2 i 3 braka kroz 10 kucu.
a ljubavnice (eventualne) naseg partnera opet 12 od 9 kuce u nasem natalu,tj.nasa 8 kuca..pa gde je otisao vladar...i kakve ima aspekte...
dok nasi ljubavnici u 1 braku su opet prikazani nasom 5 kucom

Bar ja tako tumacim...ali ako neko ima link,text o tome neka postavi na temu,to bi bilo super.
ps
A to da se gleda 3 kuca prvi put cujem.

e ovo mi se vec svidja....taksativno...samo kao pocetnik ne znam sta znaci 12 od 7

gasimetrija
28-02-2011, 12:38
Lotos,
recimo kod tebe 7 kuca =1 muz,pocinje na 5 stepenu vage...
i onda brojis 7,8,9,10,11,12,1,2,3,4,5,i 6 tvoja kuca derivatno je njegova 12,a pocinje u znaku lava kod tebe u natalu...pa vladar lava je sunce...i dalje...

lotos
28-02-2011, 12:46
Lotos,
recimo kod tebe 7 kuca =1 muz,pocinje na 5 stepenu vage...
i onda brojis 7,8,9,10,11,12,1,2,3,4,5,i 6 tvoja kuca derivatno je njegova 12,a pocinje u znaku lava kod tebe u natalu...pa vladar lava je sunce...i dalje...

e bas ti hvala...sad cemo da vidimo s kakvim deranom dilam i potpisah da cu dilat :cool:

Beba977
28-02-2011, 12:59
Princess ne mora da ima taj aspekat,ima i drugih pokazatelja,evo stavljam natal moga prvog muza,koji me je varao,vara i sadasnju devojku sa kojom zivi...
http://www.dodaj.rs/?s/135/KaY2MKQ/nat.gif

lotos
28-02-2011, 13:06
Princess ne mora da ima taj aspekat,ima i drugih pokazatelja,evo stavljam natal moga prvog muza,koji me je varao,vara i sadasnju devojku sa kojom zivi...

to je nevjerovatno kako natalna predvidja u kom horoskopskom znaku ce ti biti prvi bracni partner...uvijek taj znak sedme ili znak asc ...primjecujem opet da je uran u izazovnom aspektu sa mjesecom i da je deveta u znaku raka vrlo simbolicna za one koji idu u drugi brak...

Beba977
28-02-2011, 13:13
Isto je i kod mene UR180MO,9 pocinje sa rakom...

Princess77
28-02-2011, 13:15

Ma znam da ima i drugih ali me Ve/Ur najvise zanima jer ovaj moj ima Ve180Ur aplikacija ;)

oktobar
28-02-2011, 13:45

Mislim da se iz ovog natala isto lijepo moze vidjeti da je 5. ljubavnica jer njemu taj UR koji mu napada zenu ;MO u natalu dolazi iz 5. kuce. A i sjedi na ASC pa je on ovako malo zaigran tip. Nije on kriv krivo je nebo

Princess77
28-02-2011, 13:54
Mislim da se iz ovog natala isto lijepo moze vidjeti da je 5. ljubavnica jer njemu taj UR koji mu napada zenu ;MO u natalu dolazi iz 5. kuce. A i sjedi na ASC pa je on ovako malo zaigran tip. Nije on kriv krivo je nebo

Ve mu je u XII, jedan od pokazatelja tajni. Je li ta ljubavnica bila druge vjere ili strankinja, pitam zbog Ju koji je retro pa on to ponavlja? Ju u losem aspektu sa Ma koji je vladar VII.

Beba977
28-02-2011, 14:14
Ve mu je u XII, jedan od pokazatelja tajni. Je li ta ljubavnica bila druge vjere ili strankinja, pitam zbog Ju koji je retro pa on to ponavlja? Ju u losem aspektu sa Ma koji je vladar VII.
Jeste strankinja,ustvari ja sam strankinja medju njima ...:D
Ja nisam njemu 7 kuca,pre mene je dugo ziveo sa zenom,ne svojom ali ona je imala 2 dece,pa onda sa drugom,ko zna koja sam mu ja kuca...mislim da je sve kuce ispuco,dugo je sam po svetu i ne ume da zivi sam bez zene !

kanon
28-02-2011, 14:16
Ma znam da ima i drugih ali me Ve/Ur najvise zanima jer ovaj moj ima Ve180Ur aplikacija ;)

Hajde Princess da mi njih tražimo po našim natalima :) , a ne obrnuto.
I onako usput mislim da Ve/Ur nije aspekt nevjere, već da je to aspekt slobodne ljubavi. Mislim otpr. ovako; s tobom sam ali sam slobodan da ...koga hoću. I da to pri tom ne smatraju za nevjeru. Mislim nema emocionalne izdaje, samo sloboda.

tanjica
28-02-2011, 14:19
znam da je Ve u 8. polju lepak za zauzete tipove, kao i Mars u Biku...
ima josh slichnih "zanimljivih" aspekata...
ali to govori da te takvi startuju, ne da to prihvatash

;) Potpisujem.Zbog Ve u 8.uvek neki zauzeti bili.A Ve u ribama(Ne...sve nesto tajno,ispod zita)

lotos
28-02-2011, 14:57
izgleda da uran u 12 mora biti pokazatelj prevarenog ili prevaranta u ljubavi..pa u bilo kom aspektu

Princess77
28-02-2011, 17:31
Hajde Princess da mi njih tražimo po našim natalima :) , a ne obrnuto.
I onako usput mislim da Ve/Ur nije aspekt nevjere, već da je to aspekt slobodne ljubavi. Mislim otpr. ovako; s tobom sam ali sam slobodan da ...koga hoću. I da to pri tom ne smatraju za nevjeru. Mislim nema emocionalne izdaje, samo sloboda.

Pa znas kako, on je meni mora biti V jer nismo u braku pa onda spada u predbracne veze kao i svi ostali dok se ne udam. Za mene je ljubavnik kao sto sam vec rekla osoba sa kojom varam muza ili momka. Kao takvog ga ne mogu traziti u svom natalu jer ja nisam u braku, on jeste pa zato kod njega trazim sebe i za sad se nalazim u III, gore sam negdje objasnila ;)
Mislim da je najlakse da oni koji imaju ljubavnika/ljubavnicu vide u koju kucu se taj neko uklapa, III, V, VIII, XII? I obrnuto, da oni koji imaju nekog zauzetog vide u kojoj kuci kod nje/njega se pronalaze. Znaci konkretni primjeri kad vec nemamo neke literature o tome.

andjelikadepeures
28-02-2011, 17:31
devojke, ako iole poznajete mushki svet, znacete i same da ne postoji ni jedan on njih koji ne bi prevario ako mu se za to pruzi prilika, a narochito ako su shanse da partnerka sazna vrlo male.
prema tome, shto se mene tiche, ako to i uradi, nemoj da me laze da nije, jer se tako neshto uvek oseti.
koje god da su im postavke planeta, svede se na isto.

Princess77
28-02-2011, 17:36
devojke, ako iole poznajete mushki svet, znacete i same da ne postoji ni jedan on njih koji ne bi prevario ako mu se za to pruzi prilika, a narochito ako su shanse da partnerka sazna vrlo male.
prema tome, shto se mene tiche, ako to i uradi, nemoj da me laze da nije, jer se tako neshto uvek oseti.

Ne volim generalizovanje pa samim tim ni ovo. Ima vjernih muskaraca koji vole i prije svega postuju svoje partnerke i ne bi ih prevarili.

andjelikadepeures
28-02-2011, 17:46
Princess.... ja bih volela da nisam u pravu, ali nazalost mislim da jesam, i to bar 99%

kanon
28-02-2011, 17:46
Ne volim generalizovanje pa samim tim ni ovo. Ima vjernih muskaraca koji vole i prije svega postuju svoje partnerke i ne bi ih prevarili.

Slazem se u potpunosti :) . Andjelika ne bih ja ovo svrstala u generaliziranje. Ovo je puno ružnije, tipičan ženski šovinizam. ne kažem da su svi muškarci svetci niti sve žene svetice, ali poštujmo se malo više.

ginger
28-02-2011, 17:54
osobe sa bujnim 5 poljem imaju mnogo veza

neznam sa 7..ali sa 5 svakako

pa vidite

:)

andjelikadepeures
28-02-2011, 18:14
Slazem se u potpunosti :) . Andjelika ne bih ja ovo svrstala u generaliziranje. Ovo je puno ružnije, tipičan ženski šovinizam. ne kažem da su svi muškarci svetci niti sve žene svetice, ali poštujmo se malo više.

nije to neposhtovanje, vec vishe realnost kojom smo okruzeni. kazem, ima izuzetaka, ali vecina je vecina.

sladjana
28-02-2011, 19:17

Tu ima istine ...samo što mi ovde na pričamo o prevarama tipa 1 noć i slično, daj-šta daš ...već o ljubavnim vezama u toku braka koje mogu i godinama da traju ...

:rolleyes:

andjelikadepeures
28-02-2011, 22:00
Tu ima istine ...samo što mi ovde na pričamo o prevarama tipa 1 noć i slično, daj-šta daš ...već o ljubavnim vezama u toku braka koje mogu i godinama da traju ...

:rolleyes:

a ha... e onda ja nisam razumela temu bila, jer mi je prevara prevara...

a juche me dva druga ubedjuju, da mushkarcu treba da verujem kad mi kaze da me voli, iako me prevario, kao, to nena veze,.... nashli oni Veneri u Biku to da objashnjavaju... nije nego...

mini_mimi
28-02-2011, 22:09
Ako je njemu drugi brak,a meni prvi....gledam njegovu 3 i moju 7...ako sam dobro ukapirala :-) ?

kosmopolita
28-02-2011, 22:15
Njemu 9p tebi 7p:)

andjelikadepeures
28-02-2011, 22:19
Njemu 9p tebi 7p:)

mislim da ona ne pita za brak, vec kako bi gledala sebe u ljubavnikovoj karti i njega u svojoj. teoretski..

mini_mimi
28-02-2011, 22:22
hm....njemu 9 prazna...hahaah...a meni 7 puna..mislim,gledala sam neku mogucnost
njegova deveta u ovnu,moja sedma u blizancima...mada moje (mada moje 2 planete iz 7 kuci su sada u njegovoj 7 kuci,ako to uopste ima neke veze)

kosmopolita
28-02-2011, 22:27
Sta kazete za tranzitni Pl u 3p 120 Ve u 7p?:) nesto zanimljivo?

kanon
28-02-2011, 22:42
osobe sa bujnim 5 poljem imaju mnogo veza

neznam sa 7..ali sa 5 svakako

pa vidite
.
E ja imam punu petu, pa nije istina vjeruj mi :) :p :confused: . Malo, malo veza. Brakovi me spriječili :eek:
Sta kazete za tranzitni Pl u 3p 120 Ve u 7p?:) nesto zanimljivo?

Meni kada je tr. Pl radio 120Ve.

oktobar
28-02-2011, 22:51
E taj trPL meni upravo sad haraci trigonom nad Ve. Za 6° ce biti u egzaktnom aspektu. Mora da tad ce grmiti!

oktobar
01-03-2011, 08:33
ja mnim e sam jednom rekla da se Sanjini tekstovi NE SMIJU kopirati, što je i ona fino naznačila na svom blogu, prema tome, sve će biti OBRISANO, bez dalje prepirke!

jel cijela tema ili samo ovaj post?:(

Vojvotkinja
01-03-2011, 08:35
samo post bebe977

Majana
01-03-2011, 16:24

Moj otac ima Ve180Ur i počeo je da živi sa drugom ženom. Moja mama ima veneru u vodoliji a Ur u 7 u Devici, Me je r i u 12.

saandraa
01-03-2011, 17:25

zar nije ovo u horarnoj astologiji???

meni je nakako logicno da bi trebalo 12to polje daigra glavniju ulogu isto tako kao i vladar 5og...ili?

ochajna domacica
02-03-2011, 02:02
Ne znam dokle ste stigli sa temom, sad mi se ukočio "remote", ali sam eto htela da podelim ono što negde u dubini i znam i osećam da postoji u mom natalu, a tema je recimo prava.
~Nadam se da mi niko neće zameriti što ću se teorijski poslužiti primerom na svojoj koži(karma is a bitch :D):
Mislim da se i deo svega krije u teoriji o orbisnoj prirodi aspekata. Nekada sam zapazila da kod mene partner(Ve) ima prvu aplikaciju konjukcije 2°(Ne). Ne znam šta je "ljubavnica"..ali ću se uvek truditi da to u partnerstvu ne razdvajam(žena, majka, ljubavnica, kuvarica..domaćica ;) ).
Činjenica, da svi kod mene gledaju da ću imati "putovanja sa partnerom", s obzirom da stalno iznova i iznova potvrđujem da ja zaista nigde ne putujem već duže a i siromašnog sam iskustva(ulogu igra naravno soc.status), da je upravo to što me privlače i osobe koje su vezane za neko putovanje. Moji snovi jesu uvek prožeti ovim temama, ali mene jednostavno NEMA ni u karti S NJIM!
Neptun je meni vladar 12 ili derivatnog 6(njegovo polje svakodnevice ili poslovno okruženje). Jel i Neptun moguća ljubavnica? Sasvim moguće..samo kao vladar 12, nisam onda ja ta koja je krije?! U svojoj glavi sigurno da ne bih želela da je neko drugi NEGO JA - LIČNO!
Ali kako je ovo opis preko orbisne prirode aspekta koje je definisao A.Imširagić, ostaviću svakom da se malo dublje zapita u svojoj karti.

"Ako je odnos rastojanja 2° između konjunkcije T i V, to tada govori o posebnom bogatstvu koje osoba stiče. U zavisnosti od simbolike znaka u kome se nalazi, to može biti kroz različite situacije, ali najčešće sve to ide baš kroz brak. Nadalje, do novca se dolazi kroz rad u inostranstvu, kao i kroz trgovinu umetninama, a priča znaka u kome se sve to nalazi opisuje ostalo. Ako je to u L, onda to mogu da budu i parfemi i skupa fina roba itd. Ova konjunkcija će se odnositi i na ljubav sa osobom iz inostranstva ili profesorom, ali ljubav koja svakako donosi novac ili je čak i vezana za novac. Ako postoje još neki aspekti, to može sad biti i ljubav sa osobom sa kojom natus radi, jer je u pitanju zarađivanje".

Pravilo ne postoji ZA TO ko je u kartama "ljubavnik" - koja osa..nekom se to desi na poslu, nekom u kući. Ja jednostavno mislim(ili želim da mislim) da se meni to neće desiti da imam ljubavnika, sem ako mi to u metaforičnom smislu ne bude onaj jedan te isti. Drugog i ne želim. Ne želim nikoga da osudim kome se to dešava u braku i ko to bira, ja bih birala i volela da sam birana, "igrala se" samo sa jednom osobom.
~Iz ovog dela A.I. texta, moram samo da kažem da se u suštini može odnositi da moj partner odlazi u inostranstvo sa ljubavnicom, a ne sa mnom(Marsom). Ne znam drugačiji način da ovo prihvatim sem da kažem da u tom slučaju ne bih ja volela nekad nekom to da da uradim(nijednoj ženi niti muškarcu), da budem "iza leđa", i da bih radije bila slobodna žena nego se u braku osećala odbačenom, izdatom..naravno ovo jeste iz ugla nekog ko ima natalno VE0NE - ljubav je prevara! ko tako doživljava iznova i iznova, kao da tražim više a suština je da tražim ISTO ŠTO I na početku "karijere", materijalnog sveta, a to je da ljubav materalizujem kroz odnos, da je opipljiva a ne zamišljena, platonska.

oktobar
02-03-2011, 08:23
Ocajna@
A,sta mu dode ovaj T i V i ovaj L. De napisi i objasni?

kanon
02-03-2011, 09:28
Ne znam dokle ste stigli sa temom, sad mi se ukočio "remote", ali sam eto htela da podelim ono što negde u dubini i znam i osećam da postoji u mom natalu, a tema je recimo prava.
~Nadam se da mi niko neće zameriti što ću se teorijski poslužiti primerom na svojoj koži(karma is a bitch :D):
Mislim da se i deo svega krije u teoriji o orbisnoj prirodi aspekata. Nekada sam zapazila da kod mene partner(Ve) ima prvu aplikaciju konjukcije 2°(Ne). Ne znam šta je "ljubavnica"..ali ću se uvek truditi da to u partnerstvu ne razdvajam(žena, majka, ljubavnica, kuvarica..domaćica ;) ).
Činjenica, da svi kod mene gledaju da ću imati "putovanja sa partnerom", s obzirom da stalno iznova i iznova potvrđujem da ja zaista nigde ne putujem već duže a i siromašnog sam iskustva(ulogu igra naravno soc.status), da je upravo to što me privlače i osobe koje su vezane za neko putovanje. Moji snovi jesu uvek prožeti ovim temama, ali mene jednostavno NEMA ni u karti S NJIM!
Neptun je meni vladar 12 ili derivatnog 6(njegovo polje svakodnevice ili poslovno okruženje). Jel i Neptun moguća ljubavnica? Sasvim moguće..samo kao vladar 12, nisam onda ja ta koja je krije?! U svojoj glavi sigurno da ne bih želela da je neko drugi NEGO JA - LIČNO!
Ali kako je ovo opis preko orbisne prirode aspekta koje je definisao A.Imširagić, ostaviću svakom da se malo dublje zapita u svojoj karti.

"Ako je odnos rastojanja 2° između konjunkcije T i V, to tada govori o posebnom bogatstvu koje osoba stiče. U zavisnosti od simbolike znaka u kome se nalazi, to može biti kroz različite situacije, ali najčešće sve to ide baš kroz brak. Nadalje, do novca se dolazi kroz rad u inostranstvu, kao i kroz trgovinu umetninama, a priča znaka u kome se sve to nalazi opisuje ostalo. Ako je to u L, onda to mogu da budu i parfemi i skupa fina roba itd. Ova konjunkcija će se odnositi i na ljubav sa osobom iz inostranstva ili profesorom, ali ljubav koja svakako donosi novac ili je čak i vezana za novac. Ako postoje još neki aspekti, to može sad biti i ljubav sa osobom sa kojom natus radi, jer je u pitanju zarađivanje".

Pravilo ne postoji ZA TO ko je u kartama "ljubavnik" - koja osa..nekom se to desi na poslu, nekom u kući. Ja jednostavno mislim(ili želim da mislim) da se meni to neće desiti da imam ljubavnika, sem ako mi to u metaforičnom smislu ne bude onaj jedan te isti. Drugog i ne želim. Ne želim nikoga da osudim kome se to dešava u braku i ko to bira, ja bih birala i volela da sam birana, "igrala se" samo sa jednom osobom.
~Iz ovog dela A.I. texta, moram samo da kažem da se u suštini može odnositi da moj partner odlazi u inostranstvo sa ljubavnicom, a ne sa mnom(Marsom). Ne znam drugačiji način da ovo prihvatim sem da kažem da u tom slučaju ne bih ja volela nekad nekom to da da uradim(nijednoj ženi niti muškarcu), da budem "iza leđa", i da bih radije bila slobodna žena nego se u braku osećala odbačenom, izdatom..naravno ovo jeste iz ugla nekog ko ima natalno VE0NE - ljubav je prevara! ko tako doživljava iznova i iznova, kao da tražim više a suština je da tražim ISTO ŠTO I na početku "karijere", materijalnog sveta, a to je da ljubav materalizujem kroz odnos, da je opipljiva a ne zamišljena, platonska.

Draga, život je interesantan upravo zato što iz dana u dan uvijek iznova upoznajemo sebe. Svako veče mala "smrt", svako jutro novo rođenje, inkarnacija. Nismo ono što smo nekad bili. Želje, potrebe, misli, osjećanja...životne okolnosti sve je u stalnoj promjeni.
A aspekti u natalu se različito manifestiraju kroz život. I ako se nešto nije desilo do sada ne znači da se neće desiti u budućnosti.
Kroz iskustvo sam se naučila da ne osuđujem ljude, jer ako i ja učinim ono za što sam ih osudila, osjećat ću se još gore. Pokšavam ih razumjeti, ne opravdati, razumjeti. I sama se baviš astrologijom. Znaš da neminovnosti postoje. Možemo ih "odraditi" na ovaj ili na onaj način, slobodna volja naravno. Ali zadani su okviri u kojoj ta volja djeluje. Pošto sve osobe koje bitno prolaze kroz naš život žive u našem natalu i opisane su kroz njega, mislim da je ova tema interesantna. Pa hajdmo onda, ako već kroz natal čitamo svoje roditelje, muževe, djecu, susjede...čitati i ljubavnike. Vidjeti jesmo li im sklone, da li će ih biti?
A što se tiče tvoje Ve0Ne priče mislim da, između ostaloga govori i o drugom braku. Jer kada vladalac sedme ode u devetu osoba neminovno teži drugom braku. Osim toga vladalac petog polja ako se nalazi u sedmom iako nije dobro integriran, a tvoje So se nalazi u prirodnoj kući Vage gdje je u padu, a disp. je u izgonu, govori o ljubavnicima u toku braka.

oktobar, zanimljivo je da je baš jedna Vagica pokrenula ovu temu :) . Nostradamus kaže da su Vage rođene ljubavnice :) :p :o .

skorpijica
02-03-2011, 10:47
moje misljenje je da primarnu ulogu pri odredjivanju imaju 5 i 12 k kaO i 8 ali da se sve mogu gledati kako ove osnovne tako i izvedene kuce ....kod mene bi to moglo oznacavati vladara 12 kuce veneru u 5 kuci u vagi ukljesten znak ili 11kuca 5 od 7kuce ukljesten ovan pa vladar mars ide u 5 kucu ukljesten ovan....a moze se gledati onda i sa ugla te trece kuce kada je vladar mesec pa jos pocinje na 27 stepenu mlionera bogat taj zivot ili bogat ljubavnik a mesec u lavu trigon sa neptunom koji j eu 7kuci brak javna veza pa je taj neptun tajna u javnoj vezi ...ma moze kako god da okrenete .....

lotos
02-03-2011, 12:56

deveto polje,ne znam koliko je to drugima poznato,je i polje tvog odnosa sa roditeljima i rodbinom tvog izabranika...tako da ova opozicija moze da znaci konstantno tracanje tebe i tvog predjasnjeg ljubavnog zivota od strane njegove rodbine..ili je tvoj sexualni zivot bio u opoziciji sa mastom lol..ovdje bi masta dobro dosla...druga stvar..ti se maltene izvinjavas sto nisi sposobna da budes ljubavnica..ne trebas to jer svak ima svoje,a ako iole vjerujemo u karmu ..onda ne trebamo se nadat dobroj sreci sa ljubavnikom. nekom braku pa sve i da se desi ...jer ako smo mu bil ljubavnice..pa zene..eto njemu nove ljubavnice vrlo uskoro ...KARMA nama,a njemu normalno stanje..

oktobar
02-03-2011, 15:20
Kanon@
Pa eto vidis ima u svemu istine!!! Nasa VE ne moze da miruje a moja je do sad se klela da nikad ne bi ,a sad poludila. otkljucala mi se 8. kuca!
Bas je zanimljivo gledati svoju temu kako raste . ovo mi dode ko neka farma online sta oni igraju na Facebooku

Beba977
02-03-2011, 17:25
deveto polje,ne znam koliko je to drugima poznato,je i polje tvog odnosa sa roditeljima i rodbinom tvog izabranika...tako da ova opozicija moze da znaci konstantno tracanje tebe i tvog predjasnjeg ljubavnog zivota od strane njegove rodbine..ili je tvoj sexualni zivot bio u opoziciji sa mastom lol..ovdje bi masta dobro dosla...druga stvar..ti se maltene izvinjavas sto nisi sposobna da budes ljubavnica..ne trebas to jer svak ima svoje,a ako iole vjerujemo u karmu ..onda ne trebamo se nadat dobroj sreci sa ljubavnikom. nekom braku pa sve i da se desi ...jer ako smo mu bil ljubavnice..pa zene..eto njemu nove ljubavnice vrlo uskoro ...KARMA nama,a njemu normalno stanje..
Mozda ta karma nam je nanela taj osjecaj da ne mozemo da budemo sa drugim,ili muzu nabijati rogove,jednostavno neko se takav rodi,ja sam pr. posesivni bik,juzni cvor u 5,ja ne volim da delim ono sto hocu ili meni pripada,niti bih to ucinila muzu,predavstvo nikako ne mogu da povezem sa sobom,jednostavno ja sam sa nekom osobom iz ljubavi,strasti,pa sve dok traje to,a ako bih varala osetila bih se kao da mi neko siluje telo,mozak itd.Sto naravno ne znaci da ne shvatam druge,ima nas raznih,svako ima pravo na svoj izbor i ziveti onako kako zele...Veruj,znas koliko puta sam zelela iz inata da prevarim prvog muza ali nisam mogla,krivo mi je sto sam takva,niti uzivala,samo cekala,trpela,cekala i odose najlepse godine...

sladjana
02-03-2011, 17:56
Ne znam šta je "ljubavnica"..ali ću se uvek truditi da to u partnerstvu ne razdvajam(žena, majka, ljubavnica, kuvarica..domaćica ;) ).

Pravilo ne postoji ZA TO ko je u kartama "ljubavnik" - koja osa..nekom se to desi na poslu, nekom u kući.

Lepo rečeno... ne postoji šablon, teorija već samo mi i naša volja ...

lotos
02-03-2011, 18:52
Mozda ta karma nam je nanela taj osjecaj da ne mozemo da budemo sa drugim,ili muzu nabijati rogove,jednostavno neko se takav rodi,ja sam pr. posesivni bik,juzni cvor u 5,ja ne volim da delim ono sto hocu ili meni pripada,niti bih to ucinila muzu,predavstvo nikako ne mogu da povezem sa sobom,jednostavno ja sam sa nekom osobom iz ljubavi,strasti,pa sve dok traje to,a ako bih varala osetila bih se kao da mi neko siluje telo,mozak itd.Sto naravno ne znaci da ne shvatam druge,ima nas raznih,svako ima pravo na svoj izbor i ziveti onako kako zele...Veruj,znas koliko puta sam zelela iz inata da prevarim prvog muza ali nisam mogla,krivo mi je sto sam takva,niti uzivala,samo cekala,trpela,cekala i odose najlepse godine...

kao da si opisala mene...ista sam..a prevaru mu nikad ne bi oprostila..isto tako ne bi mogla biti s nekim ko zenu vara sa mnom ili bilo kim..ne volim prevarante pa taman bili najdobriji u dusi:D i taman im bilo pakleno sa zenom koju ne vole...nesposobnjakovici se ne znaju razvest,a znaju varat:( bljak

oktobar
02-03-2011, 21:55
;) ;) Samo bih htjela zamoliti da se diskutira o temi a ne o tome ko bi mogao biti ljubavnica, a ko ne bi. Mislim da to nije niti fer prema onima koji vode drugaciji zivot. To je isto ko da kazemo ma ja nikad ne bi mogao biti narkoman i svi mi su bljak samo zato sto su ovisni. Svatko od nas ima svoju pricu i zato vas molim za ostanak na temi a da ne bude poslje : Nikad ne reci nikad!
P.S. Da ne bi sad netko nastavio raspravu o tome da sam ja pogodena. Ostanimo na temi!:D

Beba977
02-03-2011, 22:26
;) ;) Samo bih htjela zamoliti da se diskutira o temi a ne o tome ko bi mogao biti ljubavnica, a ko ne bi. Mislim da to nije niti fer prema onima koji vode drugaciji zivot. To je isto ko da kazemo ma ja nikad ne bi mogao biti narkoman i svi mi su bljak samo zato sto su ovisni. Svatko od nas ima svoju pricu i zato vas molim za ostanak na temi a da ne bude poslje : Nikad ne reci nikad!
P.S. Da ne bi sad netko nastavio raspravu o tome da sam ja pogodena. Ostanimo na temi!:D
U pravo si izvinjavam se....:) Eto vidis mene interesuje ova tema,pa mozda vazi to nikad ne reci nikad,jos sad mi ulazi UR u 5 i JU isto...;)

oktobar
02-03-2011, 22:34
U pravo si izvinjavam se....:) Eto vidis mene interesuje ova tema,pa mozda vazi to nikad ne reci nikad,jos sad mi ulazi UR u 5 i JU isto...;)
Hajde,de pa JU i UR u 5. moze i iznenadno sirenje da donese. Mozda u podrucju struka?! Ha ha
:bebadeckic:

Beba977
02-03-2011, 22:42
Hajde,de pa JU i UR u 5. moze i iznenadno sirenje da donese. Mozda u podrucju struka?! Ha ha
:bebadeckic:
To bih najvise na svetu zelela,vec sam najavila kuci da planiram uskoro dete,samo jos da nadjem donatora :blush-anim-cl: :baby:

oktobar
02-03-2011, 23:07
To bih najvise na svetu zelela,vec sam najavila kuci da planiram uskoro dete,samo jos da nadjem donatora :blush-anim-cl: :baby:

Pa vidis da ti uran dolazi iz 3. kuce ljubavnika. Pa valjda ce jedan iz ormara komsija da uskoci.:D

Beba977
03-03-2011, 07:58
Pa vidis da ti uran dolazi iz 3. kuce ljubavnika. Pa valjda ce jedan iz ormara komsija da uskoci.:D
Ne bih imala protiv,sada nam je komsiluk super,mozes li malo bolje opisati tu osobu?.

oktobar
03-03-2011, 09:04
Ne bih imala protiv,sada nam je komsiluk super,mozes li malo bolje opisati tu osobu?.

To ti ja jos ne mogu. u svakom slucaju javljaj feed. moza da postavis pitanje na horarcima s kartom pa da vidimo.:p

sladjana
03-03-2011, 16:59

Lepo rečeno...
Ja lično nisam planirala ali desilo se da sam u vezi sa oženjenim muškarcem , jednostavno zaljubila sam se , sada ga i volim i on je nekako neverovatno ispunio sva moja očekivanja što se tiče emotivne, fizičke i psiho jačine jednog muškarca !!! ( ima samo jednu manu - ženu ...)...

Neki i vide njega i mene u mom natalu ...a i sama imam kvadrat MO i NE - ubi me idealizam ...:)

oktobar
03-03-2011, 17:04
Lepo rečeno...
Ja lično nisam planirala ali desilo se da sam u vezi sa oženjenim muškarcem , jednostavno zaljubila sam se , sada ga i volim i on je nekako neverovatno ispunio sva moja očekivanja što se tiče emotivne, fizičke i psiho jačine jednog muškarca !!! ( ima samo jednu manu - ženu ...)

Ma svi mi imamo mane! Bar jednu! Evo ja imam isto jednu. Vec 11. Godina:5rotfl: :roflmao:

sladjana
03-03-2011, 17:30
Ma svi mi imamo mane! Bar jednu! Evo ja imam isto jednu. Vec 11. Godina:5rotfl: :roflmao:

Mada to može biti i vrlina ...jer bolje i voleti , verovati nego ne znati :D ...

Ali ovaj moj Vodeljak je za mene fatal ...neko ga vidi kod mene u 12 a mene u njegovoj III ima !?

ochajna domacica
03-03-2011, 18:53
deveto polje,ne znam koliko je to drugima poznato,je i polje tvog odnosa sa roditeljima i rodbinom tvog izabranika...tako da ova opozicija moze da znaci konstantno tracanje tebe i tvog predjasnjeg ljubavnog zivota od strane njegove rodbine..ili je tvoj sexualni zivot bio u opoziciji sa mastom lol..ovdje bi masta dobro dosla...druga stvar..ti se maltene izvinjavas sto nisi sposobna da budes ljubavnica..ne trebas to jer svak ima svoje,a ako iole vjerujemo u karmu ..onda ne trebamo se nadat dobroj sreci sa ljubavnikom. nekom braku pa sve i da se desi ...jer ako smo mu bil ljubavnice..pa zene..eto njemu nove ljubavnice vrlo uskoro ...KARMA nama,a njemu normalno stanje..Kome bih se ja to izvinjavala maltene ovde po tebi? SEBI? Pa ti nisi nuormalna...hahaha :D ovaj, pre bih se izvinjavala sto ne znam biti samo jedno! Ne umem odvajati...to sam i napisla. Ali kako uvek neko uspe da strpa ti "usta" ono što ne kažeš e to mi nije jasno. :rolleyes:

Sunce u 7? LJubavnici u braku? Pa to bi bilo do mene OPET...jer to je moja natalna, te moji 5(ljubavnici) u 7(braku)..Dakle, sorry, nemam potrebu za tim ako ću već ući u brak s nekim
MESEC U 7 je rani brak!!! Pa ne bih rekla da sam se mlada udala :D Imam skoro 30 i još nisam bila ni blizu!

Oktobar - rekla sam da nikog ne osuđujem, već da bih između ostalog radije ja bila ta "ljbubavnica" s kojom se partner moj kreće svuda naokolo, nego neko drugi. PA JA JESAM MARS U 5-oj... Pa ne vidim ništa pogrešno u tome. Izbor. Kao što ni ne bih ostajala u odnosu koji ne funkcioniše.
I ono između V i T - ne stoji šta je ali pretpostavljam da je T - kao tačka ili druga planeta. Uzela sam za primer,jer mi vladar 7 ima baš prvu aplikaciju konjukciju sa Ne. Ali svuda stoji otprilike T.

lotos
03-03-2011, 19:35
Kome bih se ja to izvinjavala maltene ovde po tebi? SEBI? Pa ti nisi nuormalna...hahaha :D ovaj, pre bih se izvinjavala sto ne znam biti samo jedno! Ne umem odvajati...to sam i napisla. Ali kako uvek neko uspe da strpa ti "usta" ono što ne kažeš e to mi nije jasno. :rolleyes:

Sunce u 7? LJubavnici u braku? Pa to bi bilo do mene OPET...jer to je moja natalna, te moji 5(ljubavnici) u 7(braku)..Dakle, sorry, nemam potrebu za tim ako ću već ući u brak s nekim
MESEC U 7 je rani brak!!! Pa ne bih rekla da sam se mlada udala :D Imam skoro 30 i još nisam bila ni blizu!

Oktobar - rekla sam da nikog ne osuđujem, već da bih između ostalog radije ja bila ta "ljbubavnica" s kojom se partner moj kreće svuda naokolo, nego neko drugi. PA JA JESAM MARS U 5-oj... Pa ne vidim ništa pogrešno u tome. Izbor. Kao što ni ne bih ostajala u odnosu koji ne funkcioniše.
I ono između V i T - ne stoji šta je ali pretpostavljam da je T - kao tačka ili druga planeta. Uzela sam za primer,jer mi vladar 7 ima baš prvu aplikaciju konjukciju sa Ne. Ali svuda stoji otprilike T.

ocajna o chemu ti tita ti...marsk umro,engels umro al nije ni tebi dobro:D :D

de pusti ljude da se na miru k...v aj. hajmo o horoskopu :D

Princess77
03-03-2011, 20:11
Lotos stvarno postajes bezobrazna sa tim komentarima.

lotos
03-03-2011, 20:14
Lotos stvarno postajes bezobrazna sa tim komentarima.

jest ..na kraju ce ispast da sam ja ta koja je:cool:

Princess77
03-03-2011, 20:20
jest ..na kraju ce ispast da sam ja ta koja je:cool:

Sta ce na kraju ispasti ne znam, ali vidim da samo ti jako ruzne rijeci upucujes drugima. Nemas potrebe za tim.

lotos
03-03-2011, 20:29
Sta ce na kraju ispasti ne znam, ali vidim da samo ti jako ruzne rijeci upucujes drugima. Nemas potrebe za tim.

ako se ti vrijedjas na moje sale to je tvoja stvar..ocito imas problem jer ne mislim da se neko jos uvrijedio

Princess77
03-03-2011, 20:33
Naravno da me vrijedja kad neko kaze pusti ljude da se kurvaju! To ti nije sala vec uvreda. Da li se jos neko nasao uvrijedjen ili ne to je njihova stvar, ja o sebi pricam i kazem ti da si bezobrazna.

lotos
03-03-2011, 20:37
Naravno da me vrijedja kad neko kaze pusti ljude da se kurvaju! To ti nije sala vec uvreda. Da li se jos neko nasao uvrijedjen ili ne to je njihova stvar, ja o sebi pricam i kazem ti da si bezobrazna.

a ja kazem da sam se salila i da je tvoj problem sto ti se nije svidjela sala

Princess77
03-03-2011, 20:45
Ne volim takve "sale".

lotos
03-03-2011, 20:52
Ne volim takve "sale".

sorry princess ..svi smo razliciti ..ne volim ni ja stosta:cool:

oktobar
03-03-2011, 21:01
sorry princess ..svi smo razliciti ..ne volim ni ja stosta:cool:

Bas zbog toga sto smo svi razliciti ne treba osudivati. Tema je sama po sebi teska pa bolje da se izbjegnu teske rijeci. Mozda mi jesmo pajdasi ali nije nitko skupa ovce cuvao pa da se moze tako. Najbolje da se spuste koplja i naostrimo se na zajednickog neprijatelja iz ormara iz 3. polja kojeg jos nismo desifrirali. Vodimo ljubav a ne rat! Hi hi bas bi to sad dobro pristajalo!;)

ZzZz
03-03-2011, 21:01
Nikad nisam osudjivala ljude, a jos manje ih vredjala. U zivotu ne znas sta te moze zadesiti, ako ne tebe, mozda tvoje dete..

lotos
03-03-2011, 21:08
pa ja se jesam salila fakat..moj stav sam iznijela..ko i vi vas sinoc i sta sad tu treba nesto...gruuuba mi je sala bila moguce al meni je izletilo to sto mi je fakat bilo na umu i bilo smijesno...

kanon
03-03-2011, 21:24
ako se ti vrijedjas na moje sale to je tvoja stvar..ocito imas problem jer ne mislim da se neko jos uvrijedio

Mene nisi uvrijedila, pitam se koliko si sebe otkrivajući se ovakva svijetu? Znaš ovdje smo da učimo, pomažemo si, ne da prosipamo otrov. I jesmo tu da ispravljamo krive Drine. Samo svoje a ne tuđe. A prije svega da učimo Astrologiju. A tu kao i u životu ima svačega. Pa misliš da ako nešto pometemo pod tepih, ako se pravimo da to ne postoji, da toga nema?

lotos
03-03-2011, 21:29
Mene nisi uvrijedila, pitam se koliko si sebe otkrivajući se na ovakav svijetu? Znaš ovdije smo da učimo, pomažemo si, ne da prosipamo otrov. I jesmo tu da ispravljamo krive Drine. Samo svoje a ne tuđe. A prije svega da učimo astroligiju. A tu kao i u životu ima svačega. Pa misliš da ako nešto pometemo pod tepih, ako se pravimo da to ne postoji, da toga nema?

pa mozda i ti svojom kriza gramatikom ne doprinosis puno ni nama,a puno o sebi otkrivas ..al jel to taj nacin sto mene napadas..jel to to ucenje..ma daj

ochajna domacica
03-03-2011, 21:47

Whow!!! Onda ti čitaj simboliku, a ne o Marksu i Engelsu(mada možeš i iz sociološkog ugla ako je tebi dobro, da podeliš to što vidiš, ja sam uvek ZA!!!)
Nisam primetila da si lekar ovde i da je nekom bolje od Tvojih komentara(mislim da je dobio hint o onome o čemu se razmatra), a tek što ti je osećaj prisutnosti??? Bolje rečeno egocentričnosti.
Pa daj, opusti malo i koncentriši se na druge..nemoj samo da si cvetić!!!!

lotos
03-03-2011, 21:58
cure otvorite temu..ovdje horoskop bi trebao biti tema

ochajna domacica
03-03-2011, 22:10
cure otvorite temu..ovdje horoskop bi trebao biti tema
HOROSKOP = ČAS ROĐENJA
Hajde onda Ti počni da čitaš, da ja ne bih ponavljala
A za one FINE, ne znači da neko mora biti obrazovan(školovan), već samo zainteresovan, pisalo je uostalom da NE POSTOJI PRAVILO PO OSAMA gde se kriju ljubavnik naš ili partnerov.
A ova budala je išla po osećaju!!! Pa ako je mom partneru to koleginica, onda je meni to dečko(predbračna veza) ljubavnik, pa zašto ne SPOJENO???!!! Ja sam mu koleginica, a on mi jeste bio dugo dugo dečko!!!
Čitaj, čitaj, ili neka ti neko prevodi..kad već ni to ne umeš ili nećeš, što se i vidi iz priloženog. Argumenti ni nisu potrebni...ALI učestvuj slobodno u HOROSKOPU!!!

lotos
03-03-2011, 22:19
HOROSKOP = ČAS ROĐENJA
Hajde onda Ti počni da čitaš, da ja ne bih ponavljala
A za one FINE, ne znači da neko mora biti obrazovan(školovan), već samo zainteresovan, pisalo je uostalom da NE POSTOJI PRAVILO PO OSAMA gde se kriju ljubavnik naš ili partnerov.
A ova budala je išla po osećaju!!! Pa ako je mom partneru to koleginica, onda je meni to dečko(predbračna veza) ljubavnik, pa zašto ne SPOJENO???!!! Ja sam mu koleginica, a on mi jeste bio dugo dugo dečko!!!
Čitaj, čitaj, ili neka ti neko prevodi..kad već ni to ne umeš ili nećeš, što se i vidi iz priloženog. Argumenti ni nisu potrebni...ALI učestvuj slobodno u HOROSKOPU!!!

:D whats ur problem..ima li sanse da se smiris i prevedes nam to o horoskopu sto si pisala.. kaj ti je bre .. sta cu moram se samo sprdat s tobom sad ..duhovita si ..mozda je zbog neptuna u devetoj...evo sorry opet ako ce sta pomoc,a ako nece znam ja bit gora od tebe u provociranju..samo cemu

sladjana
04-03-2011, 17:27

Lotos, ovo nije šala ...

oktobar
05-03-2011, 08:53
Nece valjda ova mala razmjena misljenja uspavati temu. A bas smo imali konstruktivnu raspravu!

kosmopolita
05-03-2011, 09:34
Taman posla:) Razmišljam se da mužu dodelim mesto ljubavnika,pošto mi Pl tranz 120 Ve u 7p.Ne znam kako drugačije da iskoristim aspekt;)

oktobar
05-03-2011, 12:16
Taman posla:) Razmišljam se da mužu dodelim mesto ljubavnika,pošto mi Pl tranz 120 Ve u 7p.Ne znam kako drugačije da iskoristim aspekt;)

Pa bas i mozes, ali nek ti on ostane u 7. Kako se samo lijepo usidrio! Moglo di kod vas bas lijepo biti vatreno u tom tranzitu.:D :D

ochajna domacica
05-03-2011, 12:49
Taman posla:) Razmišljam se da mužu dodelim mesto ljubavnika,pošto mi Pl tranz 120 Ve u 7p.Ne znam kako drugačije da iskoristim aspekt;)I bez piknika na travi :D ipak je ovaj Ju derivatno u svom slučajnom dostojanstvu(9) i usta na usta(ljubav preko stomaka)sa Venerom(ruke joj se pozlatile). Usrećite komšiju(3) xaxaxxa, nek bude iznenađen promenama u "okolini", zvučno i sl. ;) ...ali baš i da te podstaknem na to tvoje razmišljnje, dva filma: It's complicated , Little fockers :o

Tanja_13
10-03-2011, 01:55
U knjizi astroloski kododvo u delu o derivatnim kucama staji 11 kuca kao 5 od 7 izmedju ostalog i ljubavnica bracnog partnera,a isto 11 kuca kao 7 od 5 ljubavnicin muz,a za 2 kucu kao 4 od 11 kaze se ljubavnikova majka, pa sad dal ljubavnik spada pod 11 ili pod 5?
Kod mene Ur (vladar 9 i 10 )u vagi u 5 kuci u opoziciji sa Ve (vladarom 5 i 12 kuce) a u 11
Vladar 7 kuce Ju u 7 u jarcu,ali saturn u 12 u blizancima...
Vladar 5 kuce Ve u 11 u ovnu a Ma u biku u konjukciji sa 12 kucom...
Vladar 11 kuce Ma u biku u vec pomenutok konjukciji sa 12 kucom,venera u 11 ovnu na 24 stepenu..

oktobar
10-03-2011, 09:43
U knjizi astroloski kododvo u delu o derivatnim kucama staji 11 kuca kao 5 od 7 izmedju ostalog i ljubavnica bracnog partnera,a isto 11 kuca kao 7 od 5 ljubavnicin muz,a za 2 kucu kao 4 od 11 kaze se ljubavnikova majka, pa sad dal ljubavnik spada pod 11 ili pod 5?
Kod mene Ur (vladar 9 i 10 )u vagi u 5 kuci u opoziciji sa Ve (vladarom 5 i 12 kuce) a u 11
Vladar 7 kuce Ju u 7 u jarcu,ali saturn u 12 u blizancima...
Vladar 5 kuce Ve u 11 u ovnu a Ma u biku u konjukciji sa 12 kucom...
Vladar 11 kuce Ma u biku u vec pomenutok konjukciji sa 12 kucom,venera u 11 ovnu na 24 stepenu..

hvala na teoriji ,ali mene zanima gdje je onda moj ljubavnik u mojoj karti:rolleyes: . ovu njegovu cu jos i naci i noge joj polomiti, ali ovog svog nigdje. Valjda zato zene manje varaju od muzeva jer one ni nemaju u natalu polje u kom bi varale:D :D
+1 za zene!!!!:D

gasimetrija
10-03-2011, 12:15
http://www.astro-house.com/malaSkola.php?ID=112

majabl
10-03-2011, 13:55
a po cemu se vidi da ja privlacim neke ljude koji nemaju veze sa mnom i neke koje se svi pitaju kako smo se upoznali otkud ja s njima...i uvijek su nesto i necu da se petljam s njima..a nekako uvijek ispadne..a je li to smc na ve ili sta posto mo kao vl pete je u cetvrtoj i ima 180 sa sa i ur i manji aspekt sa ju i 60 fortuna...ali vi nemate pojma na kakve likove nalecem...:):):)

gasimetrija
10-03-2011, 14:04
a po cemu se vidi da ja privlacim neke ljude koji nemaju veze sa mnom i neke koje se svi pitaju kako smo se upoznali otkud ja s njima...i uvijek su nesto i necu da se petljam s njima..a nekako uvijek ispadne..a je li to smc na ve ili sta posto mo kao vl pete je u cetvrtoj i ima 180 sa sa i ur i manji aspekt sa ju i 60 fortuna...ali vi nemate pojma na kakve likove nalecem...:):):)

Ima logike to sto kazes...
mesec kao vladar 5 kuce je u opoziciji i sa marsom ali i sa uranom...tako da su to svakako neobicni,cudni,likovi koje se na neki nacin razlikuju od drugih.
Dodatno,mesec ima i opoziciju sa saturnom...pa su oni sve -ali ne ozbiljni, i nisu bas ni posveceni karijeri...

ochajna domacica
10-03-2011, 14:07
Ne znam da li je za ovu temu, ali polje 6 bi odgovaralo. Ja često zbog tog što mi je Mars vladar Asc.u Devici,kada nekom nešto pomognem taj se zakači za mene...ili kad recimo mi neko ne naplati, ajde ne baš piće, ali primer.idem kod dečka a taksista je njegov poznanik, i ja dajem najnormalnije novac(još častim), a on kao neće da mi naplati(jer zna da ću opet kada dođem u posetu tom gradu da pre platim njemu), i onda pošto mi ne naplati "uslugu", krene da me smara po gradu kad me vidi, nađe preko nekog moj broj i sl. (tu još spadaju i veterinari, ama bilo ko kroz polje 6 ili Devicu)
Privlačiš ljude preko Sunca koje ti je vladar 6 i ima kontakt sa Neptunom vl.asc.
Ali češće kažu(mada ja se ne držim toga u potpunosti jer kod mene se poklopilo) da privlačimo one osobe koje odgovoraju opisu Marsa u natalu. Dakle to su "momci" ili ono što je "van braka"...odnosno moglo bi se protumačiti i kao "ljubavnik". A sldeće je - individualno! Kod tebe se možda baš zbog tog Sunca i polja 2, vrti oko suprotnog od onog što "tražiš"...ali još uvek mi nije jasno to oko tvog 7 polja, kojim vlada Merkur, pa je to pre brak glave nego srca, a opet ti sve starije, pa verujem da će se kod tebe po svoj prilici taj stariji gledati kroz polje 9, jer ako je i imao brak iza sebe, onda je Tvoje 1 polje, njemu zapravo 7, pa mu je to prva žena, a to nisi ti već neko drugi(odnosno prvi)..
Pa opet kod tebe su Sunce(vl.6) i Merkur(vl.7) u bliskom kontaktu. "jaje-jajetu"....tako da Mars u Blizancima možda mrsi konce..

majabl
10-03-2011, 14:11
Ima logike to sto kazes...
mesec kao vladar 5 kuce je u opoziciji i sa marsom ali i sa uranom...tako da su to svakako neobicni,cudni,likovi koje se na neki nacin razlikuju od drugih.
Dodatno,mesec ima i opoziciju sa saturnom...pa su oni sve -ali ne ozbiljni, i nisu bas ni posveceni karijeri...
ne svi imaju neke mutne karijere..ni oni ne znaju sta rade i ne znam ni kako dodjem do njih..a uvijek isto kad bih ne znam gdje...a mo ima 0 ma koji je u trecoj, a to je jeli kuca ljubavnika, koji opet prtavi 180 sa sa i ur...:):):)

gasimetrija
10-03-2011, 14:15
ne svi imaju neke mutne karijere..ni oni ne znaju sta rade i ne znam ni kako dodjem do njih..a uvijek isto kad bih ne znam gdje...a mo ima 0 ma koji je u trecoj, a to je jeli kuca ljubavnika, koji opet prtavi 180 sa sa i ur...:):):)

pa mutno,jer imas konjukciju saturna i neptuna!!!

ochajna domacica
10-03-2011, 14:17

Pa uuuu..ala ti ode na njihovu karijeru( :rolleyes: )..pa onda se usmeri i na to što je deseto polje od 5-og, njihova karijera, u Ovnu i Mars je u Blizancima , pred sam kraj 11, a biće i da je kroz 12-to....pa eto ti rešenja, neozbiljno, mutno, nestalno...i tako :D

pa mutno,jer imas konjukciju saturna i neptuna!!!Pa to bi trebalo biti NJENA karijera, zar ne? A i ono kako je javnost doživljava. Pa ako je već doživljavaju kao takvu sa SA0NE, normalno je da će se u njen život "ušunjati" i oni koji misle samo da su joj slični. A pritom to je samo mišljenje na osnovu njihovog doživljavanja a koje se može objasniti baš tim što joj je na MC.
A ne mislim da se time objašnjava njihova pojava i ono čime se bave.

majabl
10-03-2011, 14:25
Pa uuuu..ala ti ode na njihovu karijeru( :rolleyes: )..pa onda se usmeri i na to što je deseto polje od 5-og, njihova karijera, u Ovnu i Mars je u Blizancima , pred sam kraj 11, a biće i da je kroz 12-to....pa eto ti rešenja, neozbiljno, mutno, nestalno...i tako :D

Pa to bi trebalo biti NJENA karijera, zar ne? A i ono kako je javnost doživljava. Pa ako je već doživljavaju kao takvu sa SA0NE, normlano je da će se u njen život "ušunjati" i oni koji misle samo da su joj slični. A pritom to je samo mišljenje na osnovu njihovog doživljavanja a koje se može objasniti baš tim što joj je na MC.
A ne mislim da se time objašnjava njihova pojava i ono čime se bave.

e ocajna odlican opis..i gasimetrija..ni ja to bolje ne bih opisala..:):):)

ochajna domacica
10-03-2011, 14:33
Pa imam sličnih problema - oko "prepoznavanja"...(mene). Što navede ljude da ti se približe, a drugi koji me malo poznaju, se pitaju "kako to sad".

majabl
10-03-2011, 14:40
pa da to se i meni desava...:):):)a kako ja imam sa 0 ne... :):):)

sladjana
10-03-2011, 18:25
http://www.astro-house.com/malaSkola.php?ID=112

Ve0So -dokaz !!!
Ozbiljan i jak muškarac , oženjen !!!- moja sudbina ...
V kuća je na 29 stepenu Bika - jako loše snalaženje u vezama !!!
Ne - idealizam a još vladar VII Mo - brak u snovima !!!Bolje mi je da budem u njegovoj III kao ljubavnica , nekako lepše zvuči ...:)

ochajna domacica
10-03-2011, 20:55
pa da to se i meni desava...:))a kako ja imam sa 0 ne... :):):)
Mislim da ti je ipak Neptun 60 Asc(lično mi Ne baca trigon na Asc.)
...ukazao ti poštovanje :D pa se ti sad izbori sa tim "velom" kojim te obasipa. Meni je u 9-oj, šalje poruku "nije odavde" - tebi je u 10-toj pa .... ;) pritom SA ti je na samom MC, starije bivaš prepoznata u javnosti.
A šta bi bilo moji onda "ljubavnici" po vama....?