Andreina - natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Andreina - natalna karta

Andreina
29-04-2007, 18:48
Pozdrav svima!

Saljem vam natalnu kartu osobe koja je Pi sa Asc GE.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=5hufile4DGLIB-u1168804502

Danas sam dobila ponudu da radim na jednom privatnom fakultetu, ali to je od sledece akademske godine. U medjuvremenu, tacnije u julu mesecu, treba da branim magistarski rad i onda cu moci da pocnem. Momentalno radim kao prof. u srednjoj skoli ali nemam stalni ugovor nego to potpisujem svake godine i kako je ovo moja 4 godina tamo, po nekoj pravnoj osnovi, trebala bih sledece godine dobiti ugovor za stalno zaposlenje.
Ipak, pitala bih vas kako vam izgleda ta situacija u mom natalu, da li postoje povoljni aspekti za fakultetski rad. Vidim da je vladar 9 polja - UR (fakultet) u mom 6 polju (rad) ali koliko je to povoljno, ne znam.

princess
16-10-2007, 16:13
Prvo te htedoh pitati da li je privatni fakultet u pitanju i onda ponovo procitah post gde kazes da je privatni...hahahahah

Mislim da pre zbog marsa ako gledas njega kao vladara 6 jer je u skorpiji 6.kuca,a mars je u 4 u konjukciji sa ju i 90 ur vladar 9 u 6.

Hocu reci da se meni bar cini da zbog tog aspekta bi se snasla u profesuri.Ako ides na pl on je u 5,sto je vise srednja skola.

Jos nesto ju je i suvladar 10 kuce i so.

Izvini zbog nabacanosti retro me me ubija svaki put..............

Andreina
16-10-2007, 16:27
Prvo te htedoh pitati da li je privatni fakultet u pitanju i onda ponovo procitah post gde kazes da je privatni...hahahahah

Mislim da pre zbog marsa ako gledas njega kao vladara 6 jer je u skorpiji 6.kuca,a mars je u 4 u konjukciji sa ju i 90 ur vladar 9 u 6.

Hocu reci da se meni bar cini da zbog tog aspekta bi se snasla u profesuri.Ako ides na pl on je u 5,sto je vise srednja skola.

Jos nesto ju je i suvladar 10 kuce i so.

Izvini zbog nabacanosti retro me me ubija svaki put..............

Valjda ce ispasti nesto dobro. BY the way, imala sam i pre neke ponude ali ih nisam prihvatila jer nisam imala puno hrabrosti napustiti sadasnji posao. Ipak, zadnja desavanja na poslu (pisala sam vam i ranije o tome) kazu mi da ta sredina i nije bas neka za mene. Mozda ce mi bolje prijati taj drugi.
P.S. Sto se tice retrogradnog ME, u zadnje vreme ja pravim greske u pisanju, slova mi beze na tastaturi....haos!:)

webhanuma
16-10-2007, 16:29
Hej :-)

Prvi put sam otvorila tvoj natal i ono sto zaista oci para je sunce na mc-u, dakle nikako te ne vidim kao prof u srednjoj skoli jer je to zanemarivanje potencijala.
S druge strane uran u sestoj -promene poslova, mozda cak i tipa posla... u smislu profesije
Zbog toga kako je tvoja druga kuca postavljena, definitivno treba izvuci SAV potencijal tog sunca i ciljati jako visoko -dakle definitivno akademija jeste to.
Jupiter tranzitira tvojim sestim -u navedenom periodu preci ce preko neptuna vladara desetog -rast statusa ali i obaveza. Napredak ce verovatno doci sa direktnim uranom kroz neko vreme (ali treba videti i progresije)
Saturn je na jupiteru ili ce biti -ozbiljnost u svakodnevnim obavezama/radu
Sunce vlada trecom -kucom komunikacije, tako da sto se mene tice...
Srecan put u akademsko polje :*

Andreina
16-10-2007, 16:38
Hej :-)

Prvi put sam otvorila tvoj natal i ono sto zaista oci para je sunce na mc-u, dakle nikako te ne vidim kao prof u srednjoj skoli jer je to zanemarivanje potencijala.
S druge strane uran u sestoj -promene poslova, mozda cak i tipa posla... u smislu profesije
Zbog toga kako je tvoja druga kuca postavljena, definitivno treba izvuci SAV potencijal tog sunca i ciljati jako visoko -dakle definitivno akademija jeste to.
Jupiter tranzitira tvojim sestim -u navedenom periodu preci ce preko neptuna vladara desetog -rast statusa ali i obaveza. Napredak ce verovatno doci sa direktnim uranom kroz neko vreme (ali treba videti i progresije)
Saturn je na jupiteru ili ce biti -ozbiljnost u svakodnevnim obavezama/radu
Sunce vlada trecom -kucom komunikacije, tako da sto se mene tice...
Srecan put u akademsko polje :*

Wow, koje tumacenje Ostala sam bez reci! Neka bude kako kazes ti, ne bih imala nista protiv, ciljacu visoko pa sta bude neka bude!:):):)

saandraa
16-10-2007, 16:46
hanumice i adreinice...ste primetile koliko slicne natalke imamo??

meni ..da kucnem u drvo...posao kao da napreduje..a mirisem neke promene sto i tranziti potvrdjuju

viksi72
17-10-2007, 00:58
Da dodam samo nesto na ono Hanumicino: tranzitni Pluton te tera vec neko vreme da dublje razmisljas o sadasnjem poslu (ipak je on vladar 6. kuce), da posmatras ljude oko sebe, price, okolnosti, da pocnes da procenjujes, ocenjujes i osudjujes. Takodje, da gledas i sebe malo drugacijim ocima. I da negde shvatis da moras da ispostujes to Sunasce na vrhu 10. kuce, koje trazi visok polozaj, priznanje u drustvu. Pa jos na 3. stepenu (Blizanci)-obrazovanje, ne bi me cudilo, Andri, da ti jednog dana zavapis za doktoratom i da shvatis da imas taj potencijal. Kiss!

Andreina
17-10-2007, 18:58
Da dodam samo nesto na ono Hanumicino: tranzitni Pluton te tera vec neko vreme da dublje razmisljas o sadasnjem poslu (ipak je on vladar 6. kuce), da posmatras ljude oko sebe, price, okolnosti, da pocnes da procenjujes, ocenjujes i osudjujes. Takodje, da gledas i sebe malo drugacijim ocima. I da negde shvatis da moras da ispostujes to Sunasce na vrhu 10. kuce, koje trazi visok polozaj, priznanje u drustvu. Pa jos na 3. stepenu (Blizanci)-obrazovanje, ne bi me cudilo, Andri, da ti jednog dana zavapis za doktoratom i da shvatis da imas taj potencijal. Kiss!

Viksi, thanks! Ima puno istine o tome da me PL tera da razmisljam puno o sadasnjem poslu, da idem dublje, ulazeci u samu sustinu onoga sto bih volela stvarno da radim i nadam se da cu uciniti pravi izbor.Zahvaljujem svima na vremenu odvojenog za moje pitanje. Vasi su mi odgovori jako bitni i ovo samo jos jednom meni potvrdjuje da je ovaj forum divno mesto.

Schveca
17-10-2007, 19:05
a shta predajesh sad i shta bi trebalo da predajesh na fakultetu?

Andreina
17-10-2007, 19:21
a shta predajesh sad i shta bi trebalo da predajesh na fakultetu?

strane jezike, po profesiji sam filolog

Schveca
17-10-2007, 19:27
ja i nisam bash neki struchnjak, ali sa ovim merkurom i uranom, ovako postavljenim i sa ovim aspektima, ni meni ne deluje kao da cesh se pronaci u ulozi predavacha ili profesora ili tako nechega... ja mislim da bi tebi bolje ishlo da se bavish tim jezikom malo dublje, ne samo prichanje, prevod i te stvari, kako to vec ide sa jezicima ne znam, vec shta znam, da se bavish korenom, tradicijom(ako to kod jezika postoji) ili nechim specifichnijem od samog govora i tako to...
i mene zeza retro, ne mogu da se izrazim, ali nadam se da bar naslucujete shta 'ocu da kazem :D

Andreina
18-02-2008, 15:20
Ranije sam vam pisala o poslovnoj ponudi i znate sta: danas sam pocela raditi (na pocetku je honorarno):):):) i primetila sam da je tranzitno SO u konjukciji sa 10 poljem (sa MC) i u dobrim odnosom sa Asc. Sta vi mislite, da li vam izgleda obecavajuce?

emmilija
18-02-2008, 16:34
Ranije sam vam pisala o poslovnoj ponudi i znate sta: danas sam pocela raditi (na pocetku je honorarno):):):) i primetila sam da je tranzitno SO u konjukciji sa 10 poljem (sa MC) i u dobrim odnosom sa Asc. Sta vi mislite, da li vam izgleda obecavajuce?

e pa lepo, cestitam...:)
od prvih para bi mogle na neko:cheers:

Andreina
18-02-2008, 16:37
e pa lepo, cestitam...:)
od prvih para bi mogle na neko:cheers:

Hvala ti!!! :):):) Casticu, nema problema, samo me zanima kako vam izgleda situacija na "mom" nebu!