Kriminalac ili ne? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Kriminalac ili ne?

zvjezdica
22-02-2011, 19:48
Ovih dana sam čula neke priče o osobi koju sam poznavala dobro i moram priznati da me sve to uznemirilo. Naime, kruži priča koja insinuira da je ta osoba sumljivog morala odnosno da se bavila sumnjivim poslovima poput reketarenja, ucjena i ono najgore - da je osoba povezana sa nekim kriminalcima za koje se zna. zapravo ispada da sam bila bliska sa nekime o kome očito neznam pola toga.

E sada, ja znam da je ta osoba teška karakterno, teška na jeziku, tvrdoglava i ljubomorna, ponosna, gorda...ali nekako ne vjerujem da kriminalac. čak i da su ucjene u pitanju - možda i mogu shvatiti. Ali baš povezanost sa nekim kriminalom u težem obliku, mi je teško vjerovati. Možda sam subjektivna, a zaista želim znati da li grješim, pa vas molim za pomoć.

Njegov natal i naš djevison: pa ako se preko toga može vidjeti da li je mene ta osoba bila sklona lagati i muljati baš toliko?

NATAL:
http://img175.imageshack.us/img175/2127/maninblack.gif

DEJVISON:
http://img717.imageshack.us/img717/2063/dejvisman.gif

Bila bih zahvalna za svaki odgovor. :)

cmokic78
22-02-2011, 20:38
Eventualno malverzacije, ovo bi trebalo da je neki ucen covek?

viksi72
22-02-2011, 21:38
hm, sa asc-om u ribama nikada se ne zna, jer im je tesko uci u trag.. jos sa ovako jakim plutonom, uf, pa jos jace dejstvo iz osme kuce, moze on da bude poprilicno zeznut.. sa ovim covekom je sve moguce..

capella
22-02-2011, 21:52
Ovih dana sam čula neke priče o osobi koju sam poznavala dobro i moram priznati da me sve to uznemirilo.

Njegov natal i naš djevison: pa ako se preko toga može vidjeti da li je mene ta osoba bila sklona lagati i muljati baš toliko?

Bila bih zahvalna za svaki odgovor. :)

Zasto se vracati na nesto sto je proslo, mislim da se bez potrebe zamaras, sve i da jeste kriminalac - ovo je koliko vidim iz glagolskog vremena prosla stvar.

zvjezdica
22-02-2011, 22:34
@cmokić dosta je učen, ali i dosta inteligentan i sposoban. Primjetila sam da ljude koje znam, a koji su izuzetno inteligentni, imaju ME u jarcu.

@Viksi, i mene jedino brine ta 8 kuća...iako mislim da ova VE0SA u sco se više odnosi na nedostatak ljubavi u djetinjstvu i njegovu ljubomoru...mada bi moglo označavati opasnosti...

@capella, ma je prošlo vrijeme, ali zbog sebe želim nekako znati što je točnije: njihovo da je kriminalac, ili moje da je svakakav ali kriminalac ne. Nekkao mi to ne da mira.

On je predstavljen JU u strijelcu u 10. polju, dosta uspješan i stabilan, nema neke teške aspekte pa bih rekla da moral i nije upitan. Ali ta 8. kuća mi muti tumačenje.

viksi72
22-02-2011, 22:47
@Viksi, i mene jedino brine ta 8 kuća...iako mislim da ova VE0SA u sco se više odnosi na nedostatak ljubavi u djetinjstvu i njegovu ljubomoru...mada bi moglo označavati opasnosti...

nisam se uopste doticala ljubavi, vec toga sta covek radi.. a sa ovim plutonom na vrhu osme, koja je izmedju ostalog i kuca tudjeg novca, sve je moguce.. stravicno mu je jak pluton, u dobrim je aspektima, pa ce se o tome samo blebetati, jer je i venera, kao vladar trece, u istoj kuci gde i pluton, pa pod njegovom vladavinom, ali tesko da ce to nesto njega upropastiti.. moze ga samo nasmejati, jer ovaj covek ume da bude izuzetno mracan.. realno, mars mu je los, tacnije slab, pa se nadam da kada malko omatori ce se okrenuti nekim lepim stvarima, kao na pr.kupovini umetnickih dela, sto hoce ovaj mars, pa da ovaj prethodni deo svog zivota, metaforicki ubije..

capella
22-02-2011, 22:51
A uz to: vladar osme u izgonu, a vladar devete (za moral) takodje u izgonu, MO i JU u ovako laganom aspektu uvijek daju labave moralne niti, sto i dalje ne znaci da je kriminalac ali da je castan, bas i nije

zvjezdica
22-02-2011, 22:55
E vidiš, pogodila si u srž - realno mislim da njega te priče i optužbe samo nasmijavaju, ne čini mi se da se brine, jer se nikad nije zamarao sa ljudima. Može dosta živjeti sam, jako je snalažljiv i ako se mene pita mogao bi on preživjeti i na pustom otoku bez problema - takav je. Ne voli previše ljude, za glupe ljude nema prang tolerancije. Odjednom prekida kontakte sa ljudima. Tvrdoglav jako, posesivan i ljubomoran. Ali, iskreno, pored sve te tvrdnoće, taj čovjek umije plakati i biti ko malo djete. Naravno, samo pred rijetkima. To me buni. Zato sami spomenula djetinjstvo i nedostatak ljubavi jer se i tako može manifestirat aspekt.

Inače Pl je jak, u svojoj kući, svom znaku, stepenu ovna i još sekstil sa SO - vladarem 6. - posao. Inače, radio je kao zaštitar. Možda je to ta simbolika?

Da, MA mu je slab u vagi, nezna energiju usmjerit, pa mu se to obija o glavu. A MA je vladar 2. kuće - novca. Ono što znam je da sa novcima nije imao problema, bilo je i da je imao na bacanje i da nije imao za pojest normalan obrok, ali uvjek se snašao.

majabl
23-02-2011, 00:24
hm, sa asc-om u ribama nikada se ne zna, jer im je tesko uci u trag.. jos sa ovako jakim plutonom, uf, pa jos jace dejstvo iz osme kuce, moze on da bude poprilicno zeznut.. sa ovim covekom je sve moguce..

ej...viksi pa ti kao da mene opisujes..ali ja nisam kriminalac..ali ih volim...nisu mi nista vise losi, od ovih nedeklarisanih sto to ufino :)...pa evenualno da sam kriminalac jer ih prosvjetljujem uokolo..a i ja mislim da ova osoba nije nesto pretjerano kriminalna..:):):)haha na dva stepena od mog asc i mc na mom mc..nije krimilac a i ako jeste neki ucen kriminalac..a cim se inace bavi..:):):)

zvjezdica
23-02-2011, 00:28
Inače je zaštitar, a studij nema veze sa tim poslom. Studij je poprilično težak i dobar i završio ga je.

majabl
23-02-2011, 00:36
a bas je neka zanimljiva karta, a sta radi sa ovm ur u devetoj ili se samo odnosi na neobicne poglede na svijet, ili studij ima neke veze sa elektrotehnikom racunarima..a nije los...:):):)

viksi72
23-02-2011, 10:39
ej...viksi pa ti kao da mene opisujes..ali ja nisam kriminalac..ali ih volim...nisu mi nista vise losi, od ovih nedeklarisanih sto to ufino :)...pa evenualno da sam kriminalac jer ih prosvjetljujem uokolo..a i ja mislim da ova osoba nije nesto pretjerano kriminalna..:):):)haha na dva stepena od mog asc i mc na mom mc..nije krimilac a i ako jeste neki ucen kriminalac..a cim se inace bavi..:):):)

ej, maj, ma nisam ja njega pljuvala, daleko od toga.. ono sto sam shvatila sto se tice riba, je da nikada ne znas previse o njima, cak i ako se druzis sa njima.. mislim na tok misli, sta im se mota po glavi.. pominjala sam vam coveka sa kojim sam dugo radila, a koji se ubio pre par godina.. devica sa asc-om u ribama.. niko, ali bas niko nije mogao da pretpostavi sta ce da uradi, a veruj mi, mnogo ljudi je bilo oko njega.. cak taj dan, kada je pokoncao svoj zivot je nazvao sve njemu bitne osobe, ispricao se sa svima i uvece uradio sta je naumio.. na to sam mislila..
ovaj covek ima potencijala za mnogo stvari, moguce je da se u nekom periodu svog zivota i bavio na pr.uterivanjem dugova, ali.. ima i potencijal da sve to zataska i nastavi dalje, kao da se nista nije desilo.. a mozda to nikada nije radio, vec svoju ogromnu energiju je usmeravao na zastitu tudje licnosti..

Aeria Gloria
23-02-2011, 11:08
Zvezdice, izvini, ali lik ima sunce0Neptun...mislim da ti u njemu vidiš ono što on želi da ti vidiš...zašto to kažem pa ja sam bila dugogodišnji prijatelj sa osobom koja ima sunce180neptun, počela da radim sa tom istom osobom da bi odmah potom saznala šta znači sunce 180 neptun...to su ljudi za koje jedna ekipa saradnika može da se kune u njihovu dobrotu a ja opet sam na svojoj koži osetila da je lik sociopatsko mučiteljsko đubre od čoveka, koji laže na nivou patologije (znači laže i kad nema benificije od toga ali veruje da je pametniji od svih jer mu veruju)...lik koji me izvređa u lice potpuno bez povoda kad smo sami a kad uđe neko u kancelariju promeni se za 180 stepeni i krene da guguče samnom uz pitanje "Što me tako gledaš?" (izvređa te a onda te pita što ga gledaš) naravno to traje samo dok je neko drugi tu....a da bude šlag na torti priča kolegama da sam ja NJEMU rekla to što je on meni...sve to je presatlo od kad sam počela da nosim diktafon sa sobom ALI POENTA je da njega mnogi smatraju žrtvom u dušicom i šećerom umiljatim ALI JA KOJA SAM VIDELA TO DRUGO LICE tvrdim suprotno...

uglavnom: budi oprezna

p.s. možda ja malo agresivnije reagujem kad vidim da neko ima sunce loš aspekat neptun i možda ima ljudi koji su izvukli najbolje iz ovakvih aspekata ali jbg...mene je ova budala istraumirala dovoljno

nedda
23-02-2011, 11:11
Slozila bih se sa Aleriom - za izazovne aspekte sunca i neptuna - potrebno je da osoba bas bude duhovni tip, da ne bi islo na drugu stranu...Sa olaksavajucom okolnoscu ovde - sunce i neptun su u razlicitim znacima.

Ekstremno los polozaj saturna je ono sto stvarno ovde pravi problem. Ovaj covek, moguce, ne priznaje zakone.

cvetak
23-02-2011, 11:25
Iako imam los aspekt So i Ne, nikad nisam bila muljator niti lazov. A nisam bas ni duhovni tip toliko da bi aspekt bio "potrosen" na taj nacin. Mislim da ne osudjujemo coveka unapred :) ali moj izazovni aspekt se delimicno odrazio na oca koji pije, a sto se mene tice uvek sam imala problem da jasno definisem sta i kako zelim a jos vise kako to da ostvarim uvek neka magla ;) i cesto mi se desava da budna sanjam i budem totalno nesvesna sta se desava oko mene, a moguce i da me ljudi dozivljavaju drugacijom nego sto jesam i cesto sam posebno kao mladja slusala izmisljene price o sebi(nije moja zelja bila niti sam ista cinila da bude tako).

majabl
23-02-2011, 11:32
a u ovom slucaju ne je vl asc i ne vidim nista lose u tome da so bude u 0 sa vl asc, a i osoba tezi karijeri vjerovatno pa je vladar morao otici na mc, a kako mu je bitan utisak autoriteta, ili mu je otac bio autoritet tu se naslo i so, u slucaju konjukcij ,a posto je deseta kuca, mozda mu je otac pio..a po tome bi ja trebala biti prvoklasni muljator,posto mi je ne vl asc i ima 120 ne...a ne da nije tako..:):):)

gasimetrija
23-02-2011, 11:34
Draga Zvezdice,
slazem se sa Glorijom, ...dakle oprez! Imam takodje primer osobe koja na ASC ima neptuna u skorpiji i taj mu je neptun u kvadratu sa suncem u vodoliji...taj glumi,predstavlja se da je idealan,gospodin...a u stvari,laze,maze,glumi...svi misle (koji ga povrsno poznaju, i nisu svakodnevno sa njim,godinama u kontaktu0da je O.K. al istina i sustina je daleko.
Njegovih malverzacija,igara...koliko hoces, napisala bih roman.
Psiholozi kazu da se neuke osobe sluze nasiljem ali intelektualci manipulacijama.

Aeria Gloria
23-02-2011, 11:39
Iako imam los aspekt So i Ne, nikad nisam bila muljator niti lazov. A nisam bas ni duhovni tip toliko da bi aspekt bio "potrosen" na taj nacin. Mislim da ne osudjujemo coveka unapred :) ali moj izazovni aspekt se delimicno odrazio na oca koji pije, a sto se mene tice uvek sam imala problem da jasno definisem sta i kako zelim a jos vise kako to da ostvarim uvek neka magla ;) i cesto mi se desava da budna sanjam i budem totalno nesvesna sta se desava oko mene, a moguce i da me ljudi dozivljavaju drugacijom nego sto jesam i cesto sam posebno kao mladja slusala izmisljene price o sebi(nije moja zelja bila niti sam ista cinila da bude tako).

ti imaš kvadrat, to je drugo, kvadrat donosi borbu, imam drugaricu sa tim aspektom i ja je nisam ulovila u laži (doduše to što je JA nisam ulovila u laži ne mora da znači da nije lagala)...ja mislim na konjukcije i opozicije (doduše nisam se lepo izrazila)...opoziciju sam osetila na svojoj koži, konjukcija mislim da je još zajebanija jer je konjukcija ... i kao što rekoh verovatno postoje ljudi koji uspevaju da se izbore sa tim na pozitivan način ali za ovog lika treba imati u vidu
već kolaju glasine koje nisu trivijalne (pri tome treba proveriti od koga su došle glasine jer ako su došle od lika koji nema veze sa tim svetom onda je jasno da mogu da budu laž (tipa perina baba rekla tako nešto...odkle baba zna o reketiranju) ali ako su od nekog ko može da ima prave informacije o tome-to je zajebano)
+ sunce0neptun
+ venera0saturn u osmoj
+pluton u osmoj
sve u svemu oprez je potpuno na mestu...

i treba proveriti odakle su došle informacije to sigurno jer opet možda bi mogli da protumačimo sunce0neptun kao laž koja se priča o tom liku...

majabl
23-02-2011, 11:40
a napisal asam purethodnom postu njegov ne ne pravi toliko lose aspekte..a vladar mu je horoskopa i ..po tome onda stvarno kakav sam ja prevarant..a nisam sigurno...:):):)

Aeria Gloria
23-02-2011, 11:46
a napisal asam purethodnom postu njegov ne ne pravi toliko lose aspekte..a vladar mu je horoskopa i ..po tome onda stvarno kakav sam ja prevarant..a nisam sigurno...:):):)

majo tebi neptun nije u konjukciji/opoziciji sa suncem...riba na ascedentu može da da i osobu koja izgleda u skladu sa neptunom..suzne plave oči, maglovitog pogleda, maglovitog zamišljenog ponašanja plava kosica ...nežna ...itd...može ne kažem da daje pod obavezno

cvetak
23-02-2011, 11:50
ti imaš kvadrat, to je drugo, kvadrat donosi borbu, imam drugaricu sa tim aspektom i ja je nisam ulovila u laži...ja mislim na konjukcije i opozicije (doduše nisam se lepo izrazila)...opoziciju sam osetila na svojoj koži, konjukcija mislim da je još zajebanija jer je konjukcija ... i kao što rekoh verovatno postoje ljudi koji uspevaju da se izbore sa tim na pozitivan način ali za ovog lika treba imati u vidu
već kolaju glasine koje nisu trivijalne (pri tome treba proveriti od koga su došle glasine jer ako su došle od lika koji nema veze sa tim svetom onda je jasno da mogu da budu laž ali ako su od nekog ko može da ima prave informacije o tome-to je zajebano)
+ sunce0neptun
+ venera0saturn u osmoj
+pluton u osmoj
sve u svemu oprez je potpuno na mestu...

i treba proveriti odakle su došle informacije to sigurno jer opet možda bi mogli da protumačimo sunce0neptun kao laž koja se priča o tom liku...

naravno da je potreban oprez ali zbog celokupne karte, htela sam samo da naglasim da So180,90,0 Ne moze ali ne mora da da muljatora i lazova ali da ga cak i to ne cini kriminalcem.
Kriminal da kroz osmu i mozda naglasenu dvanaestu kuci(kao izakulisne radnje), ali opet sad je pitanje i sta se podrazumeva pod kriminalom - mafija, sitan lopovluk, prodaja narkotika itd ja pod kriminalom podrazumevam samo onaj organizovani i sama sam donekle bila u posrednom dodiru sa istim(nisam kriminalac da se razumemo ali u beogradu kad radis za pojedine biznismene te dovodi u kontakt sa kojecime) :D ostalo je buranija, tj mislim da nam treba vise detalja od zvezdice da bi znali sta trazimo :cool:

nena peric
23-02-2011, 13:36

Aeria Gloria, imam i ja sunce 0 neptun,ali nisam lazov;) . Slazem se sa ovom tvojom recenicom koju sam boldovala, jer sam takodje na svojoj kozi osetila mnoge lazi o sebi, a koje dolaze od drugih ljudi (a koje ja uopste nisam izazvala):confused: . Ljubomornih i pakosnih ljudi ima svako u svojoj okolini, mada ih ja odmah provalim i drzim se sto dalje od njih.Konkretno u mom slucaju je neptun 0 sunce u 6.kuci, pa su izmisljene lazi o meni dolazile upravo od nekih pakosnih koleginica sa posla.
Sto se tice ovog tipa meni njegova karta ne izgleda kao da je on zesci kriminalac, pre bih rekla da ga drugi olajavaju bez potrebe

TigaBg
23-02-2011, 14:22
Sunce se drugačije posmatra u mušlom i ženskom horoskopu, to zaboravljate. Sunce u lošim aspektima sa Ne u ženskom horoskopu neće dati lažljivu ženu-već njenog oca ili muškarca. Kako Cvetak kaže-odrazilo se na oca, koji pije. Moja sestra takođe ima taj kvadrat, ali naš otac ne pije, ne laže, nema veze sa kriminalom-verovatno će se taj aspekt odraziti na njenog muža, tim pre što joj je Ne u 7. kući.
Izvinjavam se na off-u, morala sam da prokomentarišem predhodne postove.

zvjezdica
23-02-2011, 15:28
Cure za početak hvala svima što su napisale neki komentar.

Što se tiče SO0NE nisam previše uzimala u obzir zbog različitih znakova, iako bi možda trebalo. Znam da u djetinjstvu nije imao ljubavi od strane majke, koja ga je često zlostavljala i tukla. Mislim da je spomenuo da je otac nekad pio, uglavnom sa tim ljudima nema baš neki prisan kontakt iako su mu roditelji, ali ih uzdržava svojim radom. Iskreno, meni nikad nije bilo jasno kako je on ispao tako snalažljiv i inteligentan kad su mu roditelji, nažalost moram reći, primitivci kojima je najbitnije što će netko reći pa su ga tako nekad i sputavali, pogotovo majka.

Inače, njegovo zvanje i profesija su vezani za more i plovidbu, možda je to neki utjecaj NE. Jer je SO vladar 6. posao u konj sa NE..

I istina, započeo je poptuno nov život u inozemstvu, sve staro je ostavio iza sebe, kao što je netko napomenuo.

Što vas još zanima, radi podrobnijeg gledanja natala? Agresivan na rječima zna biti u biti više zajedljiv, onako kad nešto kaže uspije povrijediti osobu jako ili ju spustiti, ali agresija u nekom drugom obliku nije primjećena, osim možda to kad bi radio kao zaštitar pa kad bi izbila neka tuča.

Jel može uspjeti vani bolje nego ovdje? Jel postoji neka realna činjenica da je otišao van baš kako bi preokrenuo život i počeo ispočetka ili mislite da ga je netko prisilno protjerao?

ognjenka724
23-02-2011, 15:28
Ja mislim da ova osoba ipak nešto mulja, ukratko:

ME i NE su u znacima u kojima se ne osjećaju baš dobro i preko MO dolaze u nepovoljan aspekt, pa je na djelu manipulacija i obmana.

NE vrši aflikacije na 6. polje, dakle to je rutina i svakodnevica

NE se nalazi u 10. polju, tj.polju samorealizacije i to je točka u kojoj mulja, u znaku je JU (istina) na 29 stupnju (kraj nečega). NE je naglašen u karti, to daje „obmanjivača“

MA je u vagi (manipulacija) i ima neskladan aspekt na ME (lukav um)

ribe na ASC (muljanje)

Neskladan aspekt MO/ME daje muljatora, a još je ME retrogradan

Serija 11. je povezana sa serijom 8. (SA iz 8. vlada 11.) – ljudi opakih namjera

SO0NE – „osobno viđenje“ sebe (SO u jarcu – ambicija, NE u strijelcu – nema granica)

ognjenka724
23-02-2011, 15:31
Aeria Gloria, imam i ja sunce 0 neptun,ali nisam lazov;) . Slazem se sa ovom tvojom recenicom koju sam boldovala, jer sam takodje na svojoj kozi osetila mnoge lazi o sebi, a koje dolaze od drugih ljudi (a koje ja uopste nisam izazvala):confused: . Ljubomornih i pakosnih ljudi ima svako u svojoj okolini, mada ih ja odmah provalim i drzim se sto dalje od njih.Konkretno u mom slucaju je neptun 0 sunce u 6.kuci, pa su izmisljene lazi o meni dolazile upravo od nekih pakosnih koleginica sa posla.
Sto se tice ovog tipa meni njegova karta ne izgleda kao da je on zesci kriminalac, pre bih rekla da ga drugi olajavaju bez potrebe

Pa na osnovu jednog aspekta se niti može niti smije nekoga proglasiti lašcem.

Aeria Gloria
23-02-2011, 15:54

da da...ovo si potpuno u pravu meni je neptun vladar šeste i napada mi vladara asc....LAŽ i borba na poslu ili ti mene žešće maltretiraju na poslu (ovaj lik je kolovođa) a ono što je interesantno je da njegovo sunce pada na moj mesec i samim tim to njegovo sunce postaje deo mog T kvadrata sve zajedno sa neptunom ...ma veselje :(

kao što rekoh mene je lik istraumirao žešće i ja kad vidim loš aspekt ja predpostavim najgore....

i da ponovim treba videti odakle dolaze priče ...uvek treba gledati ko je taj što priča

Cure za početak hvala svima što su napisale neki komentar.

Što se tiče SO0NE nisam previše uzimala u obzir zbog različitih znakova, iako bi možda trebalo. Znam da u djetinjstvu nije imao ljubavi od strane majke, koja ga je često zlostavljala i tukla. Mislim da je spomenuo da je otac nekad pio, uglavnom sa tim ljudima nema baš neki prisan kontakt iako su mu roditelji, ali ih uzdržava svojim radom. Iskreno, meni nikad nije bilo jasno kako je on ispao tako snalažljiv i inteligentan kad su mu roditelji, nažalost moram reći, primitivci kojima je najbitnije što će netko reći pa su ga tako nekad i sputavali, pogotovo majka.

Inače, njegovo zvanje i profesija su vezani za more i plovidbu, možda je to neki utjecaj NE. Jer je SO vladar 6. posao u konj sa NE..

I istina, započeo je poptuno nov život u inozemstvu, sve staro je ostavio iza sebe, kao što je netko napomenuo.

Što vas još zanima, radi podrobnijeg gledanja natala? Agresivan na rječima zna biti u biti više zajedljiv, onako kad nešto kaže uspije povrijediti osobu jako ili ju spustiti, ali agresija u nekom drugom obliku nije primjećena, osim možda to kad bi radio kao zaštitar pa kad bi izbila neka tuča.

Jel može uspjeti vani bolje nego ovdje? Jel postoji neka realna činjenica da je otišao van baš kako bi preokrenuo život i počeo ispočetka ili mislite da ga je netko prisilno protjerao?
ovo crveno može biti da je od neptuna kao ascdenta...

Pa na osnovu jednog aspekta se niti može niti smije nekoga proglasiti lašcem.
ne smeš da proglasiš lažljivcem ali sasvim opravdano možeš da izneseš sumnju ... e sad gledajući ostatak natala ti se pokazuje šta i kako...i da li je laž od osobe ...prema osobi ... kod ove osobe je vladar ascedenta znači dominira..

zvjezdica
23-02-2011, 17:50
Priču je iznjeo jedan novinar.

lotos
23-02-2011, 19:02
Zvezdice, izvini, ali lik ima sunce0Neptun...mislim da ti u njemu vidiš ono što on želi da ti vidiš...zašto to kažem pa ja sam bila dugogodišnji prijatelj sa osobom koja ima sunce180neptun, počela da radim sa tom istom osobom da bi odmah potom saznala šta znači sunce 180 neptun...to su ljudi za koje jedna ekipa saradnika može da se kune u njihovu dobrotu a ja opet sam na svojoj koži osetila da je lik sociopatsko mučiteljsko đubre od čoveka, koji laže na nivou patologije (znači laže i kad nema benificije od toga ali veruje da je pametniji od svih jer mu veruju)...lik koji me izvređa u lice potpuno bez povoda kad smo sami a kad uđe neko u kancelariju promeni se za 180 stepeni i krene da guguče samnom uz pitanje "Što me tako gledaš?" (izvređa te a onda te pita što ga gledaš) naravno to traje samo dok je neko drugi tu....a da bude šlag na torti priča kolegama da sam ja NJEMU rekla to što je on meni...sve to je presatlo od kad sam počela da nosim diktafon sa sobom ALI POENTA je da njega mnogi smatraju žrtvom u dušicom i šećerom umiljatim ALI JA KOJA SAM VIDELA TO DRUGO LICE tvrdim suprotno...

uglavnom: budi oprezna

p.s. možda ja malo agresivnije reagujem kad vidim da neko ima sunce loš aspekat neptun i možda ima ljudi koji su izvukli najbolje iz ovakvih aspekata ali jbg...mene je ova budala istraumirala dovoljno

bas me cudi da tako kazes

ja sam se najezila od ovog zbora dobrih planeta u finim kucama

Aeria Gloria
23-02-2011, 19:09
Priču je iznjeo jedan novinar.

jbg...ja se nadala da ce da bude "bivsa zena/devojka/oratak" ili nesto tako...pa jer ima taj novinar sklonosti ka senzacionalizmu? ili mozda nerasciscene racune sa ovim tvojim?

postavi pitanje na horarcima...natal ti uvek prica o potencijalima

bas me cudi da tako kazes
sto? htedoh da napisem sunce konjukcija neptun al se negde izmecu setih da je 0 daleko kraca za pisanje...

kanon
23-02-2011, 19:28

Jedan aspekt u natalu ima više simbolika i ne možemo ga kroz samo jednu simboliku, i u samo jednom periodu života odraditi. Ja npr. imam Ma90Ne. od rođenja: nasilje u rodnoj obitelji, alkoholizam oca,moje kratkotrajno experimentiranje sa opijatima, anestezije zbog operacija, prvi muž kriminalac....Vidiš, stalno je na sceni samo priča drugu priču.
Tako i taj tvoj aspekt, ne možeš ga odraditi. Samo konstantno, cijeli život odrađivati :)

Zvjezdice :) , pa on ima Ne0Ju, pa naravno da može plakati Ne i to puno Ju
Ne mu je u znaku strijelca, pa još u konjukciji sa svojim disp., može taj da mulja i laže. Ne ono planski i sa predumišljajem. Već onako spontano. u jednoj rečenici može da tri puta pobije sam sebe, a kada mu netko na to ukaže, reći će nisam ja to rekao. I stvarno će vjerovati da nije. Ne možeš ga uhvatiti za riječ, kao što ni ribu ne možeš uhvatiti čvrsto među dlanove. Klizi, migolji se. Taj Ne ima samo dobre aspekte tako da on zbog toga neće imati neugodnosti. A ja bih rekla, ima samo aspekte ljenosti, nikakav napeti aspekat koji bi ga potakao da poradi u tom smjeru. Sve se to dešava u prirodnoj kući Jarca pa bi mogao, jednom, i neki zakon da se umješa. Ve0Sa u škorpiji je teška a pošto se dešava u osmoj kući možeš gledati i ovako Ve0Sa0Pl. Posesivnosti, ljubomore, špijuniranja, opsesivnosti, fatalnosti... Teško je sa takvom osobom raskinuti.
Onda vladalac osme kuće u osmoj kući daje sukobe, neprijatnosti. Sukobe oko tuđeg novca za koji misli da mu pripada, a neprijatnosti? Pa zamisli kakve neprijatnosti Pl može donijeti.
Vladalac njegove kuće novca otišao u kuću javnosti, vidimo da bi mogao on svoj novac izgubiti zbog neke agresivne ili uniformirane osobe, a pošto je tu Ma u izgonu, ta će mu osoba biti javni neprijatelj.

E sad nemoj da se ubediraš:p . Ja sam samo tražila aspekte koji upućuju na ono u što sumnjaš. Da si mi rekla da tražim aspekte potencijalnog duhovnog učitelja i njih bi našla. U svačijim natalima ima potencijala za svašta. Za dobro i loše. Ne kažem da je ovaj čovijek kriminalac, samo da je mutan, mutan je :) :)

mini_mimi
20-04-2011, 02:17
Evo i ja cu staviti jednu kartu ,pa neka pogleda neko ukoliko moze....bavi se nekim sumnjivim poslovima,samo je pitanje da li ce to i da ga kosta zivota ? A i nesto je potpuno izgubljen u poslednje vreme
Evo natal......Plus solar......

http://tinypic.com/view.php?pic=2z8repu&s=7

ajana
20-04-2011, 17:28
al kapone je imao ascedent na 13 riba. moze biti...

Marlen
20-04-2011, 18:17
Da nisi dala naslov temi, ja ne bih rekla da jeste kriminalac. Uostalom, sta je kriminal na Balkanu a sta nije. Covek je psiholoski mutan, za ostalo..... ko zna

majabl
20-04-2011, 18:19
e ovo je dobro...sta je kriminala na balkanu, to je pitanje..a ako cemo po tome ja sam cisti primjer mutnog riba na asc ne u jarcu u desetoj...i sve ostalo, a nisam mutna, ato ne znaci da necu..ali eto sad nisam..i puno volim ljude oko sebe njima nikada necu biti mutna..tako da to tebi ne znaci..:) :) :)

laramaja
20-04-2011, 18:33
Primetila sam da vecina ljudi sa asc u ribama je imala problema u porodici. Vecina nesrecne dece kad odrastu krenu krivim putem. Moja drugarica koja je psiholog za ovu osobu kaze da je fenomen. Uspeo je da postane uspesan, ispravan covek iako je imao sve preduslove da posane delikvent. Ona je kao psiholog odusevljena njime.

Meni iskreno ova karta o kojoj se ovde raspravlja deluje normalnije od ove koju ja postavljam,ali decko ne da nije kriminalac vec je vise nego normalan,jako uspesan mladic. Bas me interesuje sta je jednog nateralo da krene krivim putem,a sta je drugog sacuvalo da ne posrne?

http://img688.imageshack.us/img688/8498/astro2gw01laramaja65773.gif

majabl
20-04-2011, 18:36
evo obojica imaju asc oko mog i imam so kontakt ne....i ne u jarcu...i ne mogu reci da sam imala neko tesko djetinjstvo, ali je totalno ne slaganje s porodicom..i da od toga zelim nekim drugim putem koji ne lici na njihov, a oni su svi neki bas intelektulci, a ja hocu samo ono sto volim da radim...:) :) :)