misterija [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : misterija

sackili
16-02-2011, 19:43
da li neko moze da otkrije sta ovaj natal krije? i kakve sposobnosti ima vlasnica istog ??? :)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=htwfilesbG1vX-u1278259789&lang=e&gm=a1&nhor=10793033&nho2=860648&btyp=2&mth=gw&sday=16&smon=2&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

nije ali jeste mi rodjaka-strina :)

dalli santo
16-02-2011, 20:06
ponocno rodjenje sa NE na asc,mene asocira na vidovitost...ako sam lupila ispravi me molim te :)....

majabl
16-02-2011, 20:19
e i ja mislim da je vidovita a jos vl asc ma iz seste 120 pl sa mc..pa posao joj je neka bioenergija neka tako nesto..:):):)nekako lijeci necim..:):):)

dalli santo
16-02-2011, 20:26
a UR na MC,mozda preko neta leci i salje odgovore...:)salim se,samo je MA u sedistu,ostali su u izgonu osum NE...mislim na planete u bitnim uglovima

sackili
16-02-2011, 22:43
bravo devojke svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!!

i vidovita je i moze odredjene stvari da leci dodirom i izvlaci negativnu energiju :)

nena peric
16-02-2011, 22:50
Vidim da ti je strina rodjena u Skoplju, jer zivi tamo i radi ili je negde na drugom mestu?

sackili
16-02-2011, 23:01
Vidim da ti je strina rodjena u Skoplju, jer zivi tamo i radi ili je negde na drugom mestu?
nije vise tamo, zivela je u hrvatskoj sada srbija-svajcarska

nena peric
16-02-2011, 23:20
nije vise tamo, zivela je u hrvatskoj sada srbija-svajcarska

Vladar 4.kuce - uran je u 9.kuci inostranstvo, pa nije ni cudo sto se toliko puta selila. Nego, je li poznata javnosti u Srbiji?
Ima dve bitne planete na 29 stepenu, za koji se kaze da je stepen vidovitosti, ali takodje i stepen koga se mnogi plase :rolleyes:

sackili
16-02-2011, 23:24
nije javna licnost..kao sto mozes da vidis po natalu svakakve muke su je zadesile..za sebe i porodicu ne vidi nista...jako cudan zivot je imala

ognjenka724
17-02-2011, 10:27
Vidovitost je ovdje dosta jasna.

Već osnovna kombinacija - vodenjak/škorpion/jarac – daje intuiciju na koju se svakodnevno oslanja i razumijevanje za čovjeka kojem može pružiti konkretnu pomoć

NE je na ASC i to je najegzaktniji aspekt u karti.

NE aspektira stelij u 3. polju u jarcu. 3. polje je prirodno polje ME. NE i ME (spoj inteligencije i intuicije) nisu u direktnom aspektu, ali preko tog stelija dolaze u aspekt, pa se vizija (NE) izražava (ME) konkretno (jarac). Pošto je NE u aspektu s MO iz tog stelija i sa SO, tu je mogućnost da se događaji osvijetle – s MO daje jasne snove i vizije, a sa SO sve je to osvijetljeno, jasno i vidljivo. SO je u konjukciji s vrhom 4. i gledamo ga kroz 4., a ME vlada 8. poljem, koje je također metafizičko polje. Dakle, povezanost 4/8/12 polja.

Veza ME/PL daje veliku mentalnu koncentraciju, intenzivan, snažan i oštro usmjeren um

MA i PL su na 29 stupnju, PL vladar ASC

Vladar ASC, PL je u aspektu s čvorovima - sa SMČ - budućnost, i s JMČ – prošlost, a vidovitost je mogućnost stupanja u kontakt i s budućim i s prošlim događajima

UR je u 9. polju vizija u lavu. Lav je svjetlo, a UR bljesak. Pošto je UR0MC, vidi ono što drugi ne vide

Tu su i 3 važne konfiguracije:
veliki fiksni križ koji povezuje NE/SO/MA/UR i polja 12/3(4)/6/9
veliki trigon koji povezuje PL/MO/MA i polja 10/3/6
trapez koji povezuje PL/NE/MO/MA i polja 10/12/3/6

Inače na Kepleru ima jako dobar članak o vidovitosti u natalnoj karti:
http://rs.keplerunited.org/img/clanci/36%20Vidovitost%20u%20natalnom%20horoskopu.pdf

sackili
17-02-2011, 18:37
bas tako! moze da vidi i jedno i drugo! hvala za ovako detaljno objasnjenje!

majabl
17-02-2011, 20:35
e neaspektovana ve u trecoj kuci u jarcu...pa svjesna je tog svog dara voli sebe..ne bas da iz neke ljubavi pomaze drugima...ili grijesim...a i sta znaci ovo ne u kvadratima da je ona radila ili je nesto tjeralo da radi na svojoj vidovitosti..:):)a ta neaspektovana ve vl sedme i dvanaeste a kakva je prema partneru...:):):)

ognjenka724
17-02-2011, 22:26
VE ima konjukciju s ME

majabl
17-02-2011, 22:28
a da nisam vidjela..a taj me bas vl osme kuce...:):):)a da ima ur u devetoj 0 mc i vl devete 120 vl prve pa je ispunila svoju zivotnu filozofiju..pa joj je zivotna filozofija uranovska..i nje imala neku karijeru osim tog svog nacina zivota, vidoviosti i ove veze 3/6/10 i nekako m se cini da nema novac od toga, da ne radi to za neke pare kao da je opet osa 3/11, pa prijatelji i rodjaci ja sad pretpostavljam lupam..ali tek ucim pa...:):):)

sackili
18-02-2011, 18:40
u pravu ste svi na neki nacin..dugo godina nije zelela da naplacuje svoj dar ali obzirom da zbog njega ima problem da se bilo cime drugim bavi a da nema finansijsku potporu rodbina i prijatelji su nagovorili da je u redu da to naplacuje jer je to fizicki dosta iscrpi i zaista pomogne sta god da je u pitanju.