Da prilozim i ja [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Da prilozim i ja

princess
23-04-2007, 16:46
Evo i moje natalne....
Pa zene pricajte mi o ljubavi.....ceka li me ili moram za njom trcati????:112:

Nadam se da se ovako vidi:o

Nije valjda da se vidi karta a ljubav ne?????:eek:

EnemyOfTheSun
01-06-2007, 18:42
Nije valjda da se vidi karta a ljubav ne?????:eek:

A sta tebi nedostaje u ljubavi? Ovde nema ama bash nista lose. Sem sto verovatno imas mozda neku trenutnu krizu pa ajd odma da kukamo. :)))

Ili te smorio jedan decko pa se pitas kad li ce drugi da naleti?
:)))))))))

princess
03-06-2007, 13:27
Ni blizu.Citala sam da Ve120Sa nosi trajnu ljubav?Meni se to ne vazi.
Od 2003 nisam imala vezu.Svi koji mi prilaze ili su ozenjeni ili razvedeni ili su rod mom zetu sa velikom prosloscu.
Veza i kada pocne,dok se ne objavi sve je ok.ali cim okolina sazna za nju krece u sunovrat....
Nisam ti bas ja od onih sto kukaju ali s'obzirom da mi ide 28 polako me hvata panika...
Ne znam zasto je to tako?Pa sam mislila da neko moze dati neki savet?

EnemyOfTheSun
03-06-2007, 13:46
Od 2003 nisam imala vezu.Svi koji mi prilaze ili su ozenjeni ili razvedeni ili su rod mom zetu sa velikom prosloscu.
Veza i kada pocne,dok se ne objavi sve je ok.ali cim okolina sazna za nju krece u sunovrat....
Nisam ti bas ja od onih sto kukaju ali s'obzirom da mi ide 28 polako me hvata panika...

hah cek ti bi da ti pridje muskarac i sa muskarcem koji ti pridje da imas srece u ljubavi?! :))))))))))))))))))))))))

Pa to se desi jedno u 100 god.

princess
03-06-2007, 13:54
hah cek ti bi da ti pridje muskarac i sa muskarcem koji ti pridje da imas srece u ljubavi?! :))))))))))))))))))))))))

Pa to se desi jedno u 100 god.

Ne razumem sta si hteo reci?:eek:
Moje pitanje je bilo da li ce se nesto uskoro realizovati na planu partnerstva?
A sreca je relativna:o i poprilicno individualni dozivljaj.Dakle moja sreca bi verovatno za nekoga bila nesreca i obrnuto.....:p

EnemyOfTheSun
03-06-2007, 14:06
Mislio sam na to, da ne ocekuj da ces da osvojis zeljenog muskarca tako sto ce on da ti "pridje" od toga leba nema pa ne znam da kakav ti je horoskop. :)

CARAPICA
05-07-2007, 15:24

Venera sa saturnom donosi trajnu ljubav, ali isto tako govori da se osoba dobro osjeca kada se nalazi o dugim vezama,govori o vezama koje dugo traju, e sada ne znam da li si ih imala? venera i mjesec ti se nalaze u slobodnom vodenjaku,to znaci da trazis ljubav koja je slobodna, koja te ne ogranicava a najvaznije da imas slobodu u vezi,da se uvijek desava nesto originalno,nesto novo,ne znam bas tranzite ali moguce je da se par godina unazad osjecas nekako potisteno,depresivno-zbog saturna.Kako ti je vladar 7 u 1 ocito je da ti je partner jako vazan i da sebe najbolje izrazavas kada imas nekoga pokraj sebe,a kada se desavaju ti bitni dogadjaji morati ce netko drugi da uskoci jer ja sam tek pocetnik,ne znam ni da li sam ti stogod tocno rekla, ali eto pokusala sam,jer htjela sam barem malcice pomoci :)

astronumera
05-07-2007, 16:31
:bebadeckic: Da, vermena su se promenila, nekada, u moje vreme je bilo da muškarac prilazi devijci a devojka je ta dali će da prihvati ili ne . A sada su se vremena promenila ženska treba da igra pipirevku da bi je taj princ na belom konju primetio. E sada se sve to izopačilo da su se muški primerci olenjili,sada oni čekaju da im ženska priđei odma na prvom sastanku uleti u krevet.Bude ili ne bude strast žena je iz njegovog sećanja brže izasla neogo što ju je uopšte i primetio.LJudi moi žalosno je nema romantike sanjarenja udvaranja žena što pre da se deflorišea muškarac da beleži recke .A GDE JE TU LJUBV.
Okrenite se svuda oko vas je LJUBAV, doživite je, pružite ljubav, primite ljubav osetite.Pomazite prvu osobu koja je do vas i akoje nepoznata učinite to pogledom ili osmehom.
Verujte mi na reč ništa nije sveto kao ljubav.Nije samo cilj zasadii biljku, biljku treba gaiti. Aura je saksija a vi ste biljka, cuvajte svoju auru samim tim će te negovati auru. E sa ljuvavlju je nesto slično, osetite njen miris, dodirnite je i kada je ne dodirljiva.Razmišljajte pozitivno, šaljite pozitivne misli dragom biću verujte mi na reč ta ista osoba će vam odgovoriti na telepatsku poruku.
Ništa nema lepše od osećanja sreće a to osećanje je LJUBAV.

princess
06-07-2007, 15:15
Venera sa saturnom donosi trajnu ljubav, ali isto tako govori da se osoba dobro osjeca kada se nalazi o dugim vezama,govori o vezama koje dugo traju, e sada ne znam da li si ih imala? venera i mjesec ti se nalaze u slobodnom vodenjaku,to znaci da trazis ljubav koja je slobodna, koja te ne ogranicava a najvaznije da imas slobodu u vezi,da se uvijek desava nesto originalno,nesto novo,ne znam bas tranzite ali moguce je da se par godina unazad osjecas nekako potisteno,depresivno-zbog saturna.Kako ti je vladar 7 u 1 ocito je da ti je partner jako vazan i da sebe najbolje izrazavas kada imas nekoga pokraj sebe,a kada se desavaju ti bitni dogadjaji morati ce netko drugi da uskoci jer ja sam tek pocetnik,ne znam ni da li sam ti stogod tocno rekla, ali eto pokusala sam,jer htjela sam barem malcice pomoci :)

Bravo.:DSvi odnosi su mi dugi,po par godina,ali ne toliko kvalitetni da bi dobili epitet Veza.

Uf ljudi ajde pomazite za ove tranzite koji me ocekuju?

Pocevisi od Pl na So natalno i tranzitnim Sa preko Ju0Ma u 9 i svega ostalog?
Vidim da je haos.
Ajde malo saveta kako ga kanalisati ili sta mogu da ocekujem.
Panika.
Evo ostavicu vam lik do astro.com da mozete lakse sve videti.

princess na astr.com zajednicki (http://www.astro.com/cgi/awd.cgi?;cid=lhpfileQkK0nE-u1193823029;mail=zajednosmojaci%40gmail.com)

webhanuma
05-11-2007, 14:18
Pocevisi od Pl na So natalno i tranzitnim Sa preko Ju0Ma u 9 i svega ostalog?
Ajde malo saveta kako ga kanalisati ili sta mogu da ocekujem.
Panika.
Princezo... ovaj... ne znam jesi obratila paznju ali prog mesec ti menja znak za mesec dana :D
Ne znam kako ostali, ali ja zaista osecam velike promene kako on menja znake i kuce (znake mozda jace). Ulazi u ribe -simbol plodnosti, inertnosti, depresije, stvaralastva...Ako bi htela da zabebis ove tri naredne godine bi bile lepe po pitanju ostvarenja.
Onda ide ti i tranzit cvor prekocvora -promena, ostavljanje starog
Tranzit pluton preko sunca -stvaralacka ili destruktivna enerijga. Osma kuca nije samo kuca smrti nego i regeneracije, trudnoce, okultnog...
Tranzit saturna kog se bojis doci ce tek na kraju sledece godine, posto ce on da krene opanacke od NG :D
Uran ima kvadrat gde ne treba i odakle ne treba -ne sedaj nervozna u kola ni za zivu glavu!

Sugestije -saturnu je lepo u devetoj kuci, nije domacin ali nije ni nezeljen gost. Trenutno je u pedantnoj devici. Kada pocne da se priblizava jupiteru.... mozda da osmislis neku dijetu koje ces se pridrzavati, ali zbog blizine marsa kombinovanu sa sportom? Onako polako i temeljno -saturnovski. Ili ako gledamo kroz marsa -vladar dvanaeste i cetvrte... temeljno ui astrologiju kroz knjige ne samo online izvore... ili ako gledam cetvrtu... uf... ima jedan tranzit urana koji malo smeta... mozda ako planirate da radite nesto u kuci, mozda simbolicno da porusis neki zid (uran rusi jupiter je expanzija prostora recimo)...

Hm... stvarno je neveroatno jaka simbolika devete kad sve aspekte sagledam -drugi muz, inostranstvo, komunkacija sa partnerom, muz/zena od tvog brata/sestre (sledi tegoan period u tvojim odnosima sa tom osobom, ali nije neminovno los, posto bi ga pluton lepo ustolicio gde god), kao cetvrta od seste moze da znaci promenu radnog prostora -drasticniju (ne posla nego prostora), pare iz inostranstva ili poslovi sa inostranstvom otezani nekih godinu i nesto... raznolika je simbolika, ali sa saturnom dolazi spora i neophodna promena necega...malo po trnju ali uvek na bolje

poljubac, webhanuma

princess
05-11-2007, 15:48
Hvala draga,vidim ja da se blizi haos a nije bas da sam spremna na njega.

Sad mi nesto pade na pamet.
Sa je moj vladar So je u jarcu.
I kao takav nije bas uvek lako pratiti ga.Ali sta mislite da li je moguce da on i nije bas neki malefik.
Mislim ligikom stvari pri povratku u 9 kucu dakle na natalnu poziciju,trebao bi mi doneti sazrevanje u svakom smislu,ili zaokruzivanje licnosti,ciljeva,puta....
Logicno je da moram savladati lekcije koje su potrebne za to...
Moguce je da ce mi tranzit preko vladar 1(mene licno) i 4(moja porodica)doneti upravo osvescenje koje je potrebno da bi zaokruzila ciklus sazrevanja?

Pre izvesnog vremena registrovala sam se na Americki forum.
U cilju ucenja prenecu vam post gde je jedan od clanova napravio kraci osvrt na moju kartu.Fantasticno povezivanje,a i dosta se moze nauciti.
E sad tekst je na engleskom ali ako nekoga bude zanimalo nesto iz teksta rado cu ga prevesti.Dakle......
Da,ne zaboravim dosta paznje poklanjaju midpoints tackam,a u natalu....

hi princess
the influence on your jupiter are a bit more complex than just the mercury square,which would make you mental active and quite out spoken .
but you also have the venus/pluto midpoint conjunct your ascendant and square jupiter as well as the sun/uranus midpoint conjunct the ascendant and square jupiter.this gives you the potential to be quite a handful LOL.
you are sharp witted and can have a explosive temper.you are straight forward and enjoy discussions/arguements about youre view of the world.you seek out the novel and innovative,and have progressive if not radical views.
your are ambitious and act self assured,[but your sun/neptune midpoint square to saturn does show a degree of uncertainty in your personality at times]
you tend to go by your own rule and can be confrontational with authority figures when they are incorrect in their actions or ideas.
the venus/pluto midpoint adds a stubborness and innate selfishness at times.this is a aspect of passion but it also shows a lack of emotional sensitivity at times.this midpoint is almost the opposite of the first in that instead of being open and straight forward,the venus/pluto makes your cautious and indicates that you hold your real feelings back.a interesting dynamic,sometimes your totally open then at other times your are guarded and calculating,waiting for the other players to show their hands first.
with moon square to uranus,your emotions are very volitile and explosive at times.you need constant stimulation and attention ,and are very easily bored.
this gives strong psychic power but there can be too much emotional turbulence to use this force.
with your venus/mars midpoint conjunct uranus and square to the moon,your sexual nature is very strong.i would expect you to have had many suitors but the 12th house position indicates that there could be "hidden" affairs .
the uranus influence indicates that you have probably had a number of women hit on you LOL
the saturn square your sun/neptune midpoint can make you reflective and at times despondent.it can give insecurities and visions or illusions are possible.with the uranus/moon aspect you can have mood swings,going between happy and sullen.
rahu

izvor sam izbrisala iz licnih razloga

Zdravo Princess,
uticaj tvog Jupitera je mnogo jaci nego samo 90 sa Me,sto ti moze dati jaku mentalnu aktivnost i otvorenost,komunikativnost.
Ali ti takodje imas VE/PL midpoint(srednja tacka) u konjukciji sa ASC i 90 sa JU,kao i SO/UR u konjukciji sa ASC i 90 JU.Ovo ti daje potencijal da imas pregrst udvaraca,momaka.
Ti si odtrog uma,jako pametna i mozes imati eksplozivnu narav.
Otvorena si skroz i mozes uzivati u diskusijama i argumentovanju tvojih licnih pogleda na svet.
Trazis nove price i napredak,i imas vise progresivan nego radikalan stav o zivotu.
Ambiciozna si i bitna ti je licna samostalnost(pa radis u skladu sa tim),mada tvoj SO/NE midpoint 90 SA pokazuje na odredjenu nesigurnost s vremena na vreme.
Tezis ziveti po svojim licnim pravilima i mozes cesto biti u sukobu sa autoritetima kada su nekorektni ili nepravedni u svojim akcijama ili idejama.Mrzis nepravdu.
Ve/Pl midpoint daje ti tvrdoglavost i moze ukazati na sebicnost u odredjenim situacijama.
Ovo je aspekt Strasti ali takodje ukazuje na manjak(nedostatak)emotivne osetljivosti u nekim situacijama.
Ova srednja tacka je skoro 180 sa 1 kucom i zato umesto da budes otvorena,VE/PL te ucini opreznom i ukazuje na to da u nekim situacijam blokiras i sakrijes svoja prava osecanja.
Zanimljiva dinamicnost,nekada si skroz otvorena a ponekad si zatvorena stitovima i proracunata,cekas da druga osoba prva povuce potez i otvori se.
Sa MO 90 UR tvoje emocije su veoma eksplozivne i promenljive.
Potrebna ti je konstantna paznja i stimulacija,promene inace ti vrlo brzo postane dosadno.
Ovop ti daje i jaku psihicku snagu ali mogu postojati mnoge emotivne turbulencije pa je tesko iskoristiti tu snagu.
Sa VE/MA midpoint 0 Ur i 90 MO,tvoja seksualna priroda je veoma jaka.
Ocekivao bih da imas mnogo prosaca ali s'obzirom da je sve to u 12 kuci ne iskljucujem i mogucnost tajnih veza.
Uticaj Urana ukazuje i na to da verovatno mnoge zene udaraju na tvoje prosce,udvarace,momke.ZA OVO MU SVAKA CAST!!!!!
SA 90 tvoj SO/NE midpoint mogu te ciniti zamisljenom i vremenom utucenom.
Moze ti dati nesigurnost,nedostatak samopouzdanja kao i sklonost iluzijama.
Sa UR 90 MO mozes imati promenljivo raspolozenje od srece do potistenosti u kratkom vremenu.