Astro poslastica [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Astro poslastica

cmokic78
28-01-2011, 16:03
Mislim da nije bilo ovakvih natala a nije lose da vidimo sta do ovakvog zivota dovodi :D

http://s581.photobucket.com/albums/ss260/cmokic78/?action=view&current=astro_2gw_30_anonymous5393925405.gif

thalatte
28-01-2011, 16:18
Mars bez aspekata u 6.kući i u sjedištu...

Jel ovo neki kriminalac? U zatvoru? Ko je to? NEko poznat?

cmokic78
28-01-2011, 16:33
U pitanju je zenska osoba, ona se ne bavi kriminalom .....

donalea
28-01-2011, 16:37
koje polje ovde gledamo-mozda VIII? jos je naglaseno,So u konjukciji sa Ne-a striptiz je neka vrsta glume,vladar VIII Sa u VII-pa je to "javni" posao,jos je u konjukciji sa Ur-vl X? Ve u 90 sa Pl-pa ona mora da bude bar malo "fatalna" da bi mogla uspesno da se bavi time, dal sam se nalupetala:)?

enigma07
28-01-2011, 16:42
mozda puna 7. i 8. kuca, Venera u kvadratu sa Plutonom? Pluton i Mars u 6. kuci to bi moglo biti opasno za zanimanje i zdravlje...a vladar 6. je opet Venera u 9.

supernova
28-01-2011, 17:10
Ona u pravi plan izlaže svoje tijelo (asc) a plesom i igrom (ME) aludira na sex (8. kuća), ali tu sam čin sexa izostaje (NE)...Tu je i SO pa se ona uspješno identifikuje sa ulogom, iako u suštini traga za svojim identitetom (figurom oca), pa ima nesvjesnu (NE) potrebu da provocira i izaziva interes muškaraca za sebe, ali sve ovo u znaku jarca ukazuje jasno da je riječ o promišljenom i proračunatom načinu da kroz svoju sposobnost gradi "karijeru" (jarac) i dodje do tudjeg novca (8. kuća), gdje je uveliko prisutna mašta, gluma, iluzija (NE), a ona to radi na prilično hladnokrvan način...

Mada, ovaj ukliješteni znak škorpije sa MA (vl. 12) i PL u 6. kući govori o nekim skrivenim stvarima koje ona kroz taj posao radi, a ima tu svašta...

Poppy
28-01-2011, 17:47
Smijem li da kazem o kome se radi ili cete ovako na nevidjeno da radite? :D

mikica
28-01-2011, 18:08
Ona u pravi plan izlaže svoje tijelo (asc) a plesom i igrom (ME) aludira na sex (8. kuća), ali tu sam čin sexa izostaje (NE)...Tu je i SO pa se ona uspješno identifikuje sa ulogom, iako u suštini traga za svojim identitetom (figurom oca), pa ima nesvjesnu (NE) potrebu da provocira i izaziva interes muškaraca za sebe, ali sve ovo u znaku jarca ukazuje jasno da je riječ o promišljenom i proračunatom načinu da kroz svoju sposobnost gradi "karijeru" (jarac) i dodje do tudjeg novca (8. kuća), gdje je uveliko prisutna mašta, gluma, iluzija (NE), a ona to radi na prilično hladnokrvan način...

Mada, ovaj ukliješteni znak škorpije sa MA (vl. 12) i PL u 6. kući govori o nekim skrivenim stvarima koje ona kroz taj posao radi, a ima tu svašta...

odlican opis,veoma sam se pronasla:D So i Ne u Jarcu

nedda
28-01-2011, 22:04
Koliko nedostatak ženske energije i dominacija muške u jednoj karti!

cmokic78
28-01-2011, 22:46
Smijem li da kazem o kome se radi ili cete ovako na nevidjeno da radite? :D

Nije javna licnost ... mislim ... :D

nena peric
29-01-2011, 00:43
Da li ona radi u inostranstvu (jer joj je vladar 6-te u 9-toj, a vladar Mc-a u strelcu)? Mozda ona nije kriminalac, ali je na radnom mestu okruzena mafijozama,kriminalcima(ukljestena skorpija u 6.kuci, pa je tu pluton i mars-koji je vladar 12) Mozda ona pored njenog posla radi i nesto za neku tajnu sluzbu .....Moguce je da muza upozna preko prijatelja i da joj muz bude stranac (vladar 7-jupi u 11). Ona je u javnosti izuzetno sexualno privlacna,fatalna (vladar asc u 8.kuci u konjukciji sa neptunom, a vladar 8-me u 7-moj(javnost) i venera 90 pluton....Sad sam se bas nalupetala jer mi se spava, ajde reci sta je istina:dance4:

P.S. Zena ima isti raspored kuca kao ja:eek: :D

Poppy
29-01-2011, 10:59
Nije javna licnost ... mislim ... :D

Mene kopka kako si dosla do njenog tacnog sata rodjenja? Da li se znate? Nikad nisam bila na nekom njenom nastupu, ali cijenim njen rad, jer je jako tesko izgraditi karijeru profi striptizete na ovim prostorima - a da ne dobijes razne epitete i etikete :D

Anyway, nadimak joj ide u skladu sa znakom :p

Astro_Nena
29-01-2011, 11:02
Cmokic ajde potvrdi ili negiraj nesto pa da nastavimo ;)
Cmokic :)
Poppy jel to ona plavusa sto je bas bila na tv-u cesto, manje vise promovisala svoju "profesiju"?! ;)
p.s. Po meni ona ima naglasenu sexsualnost u karti, ali taj mars joj bas i nije tako lepo aspektovan i ova inkonjunkcija sa jupiterom mozda govori da joj to sto radi nije bas donelo srecu... Ona treba nekog da je pokrene, nekog drugog da inicira njene akcije iako joj je tako jak mars.... a posto je vladar 10. u sedmoj... mozda je cak partner/suprug inicijator njenog poslovnog opredeljenja.... Pa opet vladar je uran koji ne ukazuje bas na lak put.... dosta lomova i bolnih iskustava (emotivno teskih), ali na kraju ona ipak pronalazi svoju srecu. Zaista izgleda da ima anđela cuvara.... mislim na ovaj jupiter u ovnu....

kanon
29-01-2011, 17:09
Pa dobro, nism razumjela:confused: . Jel ona striptizeta ili nije?
Svakako vladalac prve u osmoj opisuje osobu koja svjesno srlja ili privlači opasnost. Da se radi o Ne ili Mo rekla bih da osoba ima jeko razvijenu intuiciju i da naginje duhovnosti. Međutim pošto se radi o Me mislim da naginje okultitmu, magiji crnoj ili bijeloj svejedno. Pošto disp. Sa odlazi u sedmu ima uspijeha i u javnom radu, nstupu, svejedno....
Ajd reci jesam li nadobrom putu pa da nastavim ???

cmokic78
29-01-2011, 18:16
Devojka se bavi striptiz plesom rekreativno - kao neobican hobi - pole dancing, to je nekakva nova vrsta aerobika. I fascinirana je njime.
Jos uvek nije unovcila svoj hobi.

Zavrsila je ekonomniju, jos uvek ne radi.
Lepa je devojka.

thalatte
30-01-2011, 19:55
A u čemu je onda posebna? Ili to moramo pogoditi?

ajana
31-01-2011, 04:54
U pitanju je zenska osoba, ona se ne bavi kriminalom .....

da probam.. vladar asc u 8 kuci , sunce u 8 kuci , vladar 5 u 8 kuci (ova osoba voli sex i tudji novac,u jarcu-materijalista)
da li ova osoba radi u inostranstvu vladar (6 u 9, venera-umetnost lepota)

cmokic78
31-01-2011, 11:29
Ne ......... vrlo je jednostavno i meni jako izrazeno na prvi pogled natalne