moj brat [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : moj brat

cavani
13-01-2011, 00:23
Ako neko moze da pogleda natalnu kartu mog brata, posebno me zanimaju retrogradni Mars i retrogradni Pluton jer koliko ja razumem te pozicije i nisu bas najbolje.Svaki komentar je dobrodosao.

Unapred hvala.;)

http://i54.tinypic.com/2mcyeza.jpg

VitaminK
15-01-2011, 16:36
Uf da pokusam :) Pa nije ''lose'', ali neke od osobina su mu sto moze reagovati veoma burno i stvoriti los odnos sa osobama na koje tako reaguje.tesko kontrolise svoju energiju sa energijom koju prima od drugih ljudi. cesto donosi nepromisljene odluke, ali uvek krupno koraca napred kada je to neophodno. moze imati problem u ljubavnim vezama uglavnom zbog sexualnog zivota.uvek iznova prozivljava proslost. cesto on osudjuje sebe, tesko ostvaruje kontakt s ljudima mnogo lakse sa stvarima,traga za savrsenstvom :) valjda sam malo pomogla :)

sladjana
15-01-2011, 16:39
Uf da pokusam :) Pa nije ''lose'', ali neke od osobina su mu sto moze reagovati veoma burno i stvoriti los odnos sa osobama na koje tako reaguje.tesko kontrolise svoju energiju sa energijom koju prima od drugih ljudi. cesto donosi nepromisljene odluke, ali uvek krupno koraca napred kada je to neophodno. moze imati problem u ljubavnim vezama uglavnom zbog sexualnog zivota.uvek iznova prozivljava proslost. cesto on osudjuje sebe, tesko ostvaruje kontakt s ljudima mnogo lakse sa stvarima,traga za savrsenstvom :) valjda sam malo pomogla :)

Ja sam vlasnica Retro Marsa koji je još neaspektovan i donekle ove reči potpisujem...potrebno je da dosta radi na sebi i da malo smanji ego, tj da se spusti na zemlju i da smanji "tkz Savrešenstvo " .
Ja to pokušavam i lakše je malo kada prihvatiš sebe ...pozzz

VitaminK
15-01-2011, 16:50
a za pluton se ne sikiraj on je jako udaljen od zemlje sta kod da donosi donosi tek u starosti :)

cavani
19-01-2011, 13:23
Haha, pogodili ste.Stvarno ponekad jako impulsivno reaguje i cesto je u svadji sa svima, a ni sam ne zna zasto.:D