Hirurska intervencija u solaru [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Hirurska intervencija u solaru

jagodicabobica
11-01-2011, 20:02
Predlozena mi je neka hirusrska intervencija na genitalnim organima, pa da li neko ima neko tumacenje hocu li raditi to.
Ja bih nesto pokusala da izbegnem....

Hvala!

solar:http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/solar2011.gif
natal:http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/astro_w2gw_03_72_hp.gif

nedda
11-01-2011, 20:17
Pa, ako neces, nista te ne moze naterati.

Ali imas solidne pokazatelje.

Vojvotkinja
11-01-2011, 23:01
kud ćeš boljeg i većeg pokazatelja od solarne Venere u osmoj kući i to u Škorpiji...

capella
11-01-2011, 23:12
kud ćeš boljeg i većeg pokazatelja od solarne Venere u osmoj kući i to u Škorpiji...

Još na stepenu riba - kvadrat neptun-anestezija- on u XII :S

egerija
11-01-2011, 23:18
A VI i XII natalna i solarna zamenile mesta.
Je l zahteva hospitalizaciju ta intervencija ili rutinsko nesto?

NOVICSLAVICA
11-01-2011, 23:37
JAGODICE BOBICE-U sto su te isprepadale sigurno se zato i ne javljas.Ako i dodje do intervencije Venera iz solarne 8-me ima protok energije pored kvadrata pravi i trigon sa Jupiterom verovatno ces doci u ruke dobrom lekaru.
Znam da ces zbog Urana u solarnoj 8-moj jedva cekati da izadjes iz bolnice .

jagodicabobica
12-01-2011, 14:03
Da, trebalo bi da se radi u opstoj anesteziji, cega me strah..... Zanosim se nesto da pokusam sa cajevima i nekim drugim alternativnim metodama da pokusam da izbegnem operaciju.... Onda i pored strasa operacije, frka mi je i gde to raditi? Kod koga?
:(((((

Vojvotkinja
12-01-2011, 14:08
jedino će te možda duže buditi, nego što je uobičajedna procedura...možda tvoj organizam nije u najboljim odnosima sa bilo kojim vidovima anestezije...

egerija
12-01-2011, 14:09
Stavi kartu natal+solar sa kucama, lakse je za gledanje. Po svemu ovde naglasena je bas takva intervencija, ali da bismo videli ishod stavi ovu ovu kartu.

jagodicabobica
12-01-2011, 14:42
Uf..Nekako je sve iznenada doslo i jos me snaslo u veoma stresnom periodu zivota/raskid veze, problemi ii stres na poslu i onda tako psihofizicki iscrpljena sam dobila jos i ovu informaciju, koja me dotukla....
Sve se nesto nadam da mogu nekako da izbegnem operciju... :(

natal/solar 2011:http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/natalsolar2011.gif

NOVICSLAVICA
12-01-2011, 15:58
Jagodice bobice -Da si akuserska sestra ili da se bavis nekim vidom medicinskog zvanja trosila bi lepo tvoje natalne aspekte .

jagodicabobica
12-01-2011, 16:02
Jesam zdravstveni radnik ali ne u hirurskim granama.... A i nisam bas sigurna da ih lepo trosim, osim sto oni trose mene... :(
I valjda mi je zato i problem od te interevencioje kada pomislim sta sve moze da podje naopako....

solar natal po kucama:http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/solarnatal2011kuce.gif

capella
12-01-2011, 17:00
O "naopako" ne smiješ misliti, jer sve što mislimo u (znaš i sama) to i prizovemo.

jagodicabobica
13-01-2011, 10:09
Da...Slazem se sa tobom, ali me interesuje postoji li astro naznaka da prodjem bez interevencije... Po trenutnim tranzitima venera je usla u strelca.
Uf... Kako se uvek nekako ispunjavaju one negativne stvari iz solara a ne pozitivne? Ili se mi uvek vise fokusiramo na te nehgativne... :(

cmokic78
13-01-2011, 10:17

to sam ja imala kada sam operisala grudi venera konj mars u 8 u Biku - uvecanje, a posto su i ovde u pitanju zenski atributi ja bi ih isto posmatrala kroz Veneru

nena peric
14-01-2011, 00:48
Solarna venera u 8.kuci (operacija) ti pravi dobre aspekte sa marsom solarnim i natalnim, sto bi trebalo da znaci da ne treba da se plasis jer ce operacija biti uspesna, takodje ti ta ista venera pravi trigon sa jupiterom i uranom u 12.kuci - mislim da ce te operisati vrhunski strucnjak:) , jedino zbog kvadrata sa neptun 0 kiron(anestezija):rolleyes: - vojvotkinja ti je vec napisala ...

ochajna domacica
14-01-2011, 04:25
Solarna 6 u natalnoj 12-oj moze se odnosti na hospitalizaciju, ali solarna 8 u solarnoj 2 e to - nesto kao trosak ..a solarna Venra u natalnoj 2, dobitak!! pa ne moze od hirurske(ma60 pravi na nju) imati lose posledice..dispozitor je lepo polozen, dace ti brz oporavak, Skorpija je ipak zaduzena za regeneraciju. Polako..samo. ;)

nedda
14-01-2011, 10:34
Eto, mislim da si sve cula...samo jos isprati kretanje meseca i marsa kada zakazujes operciju.
Meseca - da bi izbegla veca krvarenja (treba da bude padajuci ako moze, i nikako pun). Mada, solarni ti je u sekstilu sa saturnom, konjukciji sa merkurom, pa deluje ok.
I marsa - da ne pravi nesto sa neptunom, jupiterom, ako moze - zbog infekcija...

capella
14-01-2011, 14:50
I kad budeš gledala mjesec, ne smije biti u znaku koji vlada organom koji se operiše.

Daniella13
17-01-2011, 17:22
Kad smo kod ove teme - ja bih trebala u narednom periodu da idem na operaciju krajnika i na ginekolosku intervenciju. Mislila sam tim redosledom. Sta vi predlazete i kada?

nena peric
17-01-2011, 23:20
Kad smo kod ove teme - ja bih trebala u narednom periodu da idem na operaciju krajnika i na ginekolosku intervenciju. Mislila sam tim redosledom. Sta vi predlazete i kada?

Tebi se jasno vidi da ces imati hirursku intervenciju ove godine, jer ti 12.solarna(hospitalizacija, pada u 8.-mu natalnu (operacija), ali da bi lakse gledali postavi natal i solar sa kucama...

uranija
18-01-2011, 11:38
Da, trebalo bi da se radi u opstoj anesteziji, cega me strah..... Zanosim se nesto da pokusam sa cajevima i nekim drugim alternativnim metodama da pokusam da izbegnem operaciju.... Onda i pored strasa operacije, frka mi je i gde to raditi? Kod koga?
:(((((

jupiter u konj sa uranom kod tebe podrzava inovativne metode,slobodno se raspitaj,nadam se da ces nesto naci,ne znam tacno o cemu se radi,jajnici?

tori
18-01-2011, 11:44
Ajd onda i ja da pitam:
sve se nadam prirodnom porodjaju pocetkom februara, medjutim beba je vec sad jako velika, pa se sve nesto bojim da ce ipak biti carski:(
sta mislite?
a nat.Ne mi je u 5 i u dobrim je aspektima sa So, ME i Pl, a u kvadratu sa Sa...jel to dobra/losa naznaka ako se odlucim za neku anesteziju/lekove?

uranija
18-01-2011, 11:52
Ajd onda i ja da pitam:
sve se nadam prirodnom porodjaju pocetkom februara, medjutim beba je vec sad jako velika, pa se sve nesto bojim da ce ipak biti carski:(
sta mislite?
a nat.Ne mi je u 5 i u dobrim je aspektima sa So, ME i Pl, a u kvadratu sa Sa...jel to dobra/losa naznaka ako se odlucim za neku anesteziju/lekove?

sunce je u vagi,u padu,nije dobro bas,i neptun ti je vladar 8.-e,jeste u dobrom aspektu al zbog celine i dostojanstava znaka ne govori bas o dobrom,da bih krajnje zakljucila mislim da ovo nije dovoljno,morala bih malo da se udubim a nemam vremena sad,javicu se sutra ujutru ili prvom prilikom u najkrace vreme:)inace ti je dosta problema sa tim u vezi trudnoce,i jupiter je u lavu,neko ko se ne vidi bice ti u pomoci,mislim i cini mi se da ce biti nevolja,venera je u svojoj kuci ali u lose, znaku,a vladar je opsteg imuniteta,jupiter je vladar trudnoce a u 12.-oj je zastita,i pored peripetija,bice sve u redu

nedda
18-01-2011, 11:57
Ne znam kakva je situacija sa lekarima u toj vasoj carevini....ali rekla bih da treba da poslusas savet lekara u bolnci - predstavljenog ovim jupiterom u lavu (neki njihov lekar?)
Prvo, zato sto je vladar 5. kuce, drugo zato sto je u svojoj prirodnoj kuci, trece zato sto ima jako dostojantvo tripliciteta, i cetvrto - u terminu i licu je saturna - ima iskustva.
Saturn je na vrhu druge, bez mnogo dostojanstva, ali u znaku srodnom njegovom sedistu, u triplicitetu mecesa, terminu venere i licu meseca - sve sami lepa dostojanstva za zivot :)

Mislim da ce ti on savetovati neku intervenciju, mozda i carski rez...epidural ili tako nesto gotovo sigurno.

I ja bih ga na tvom mestu poslusala...

I, da...kada te konacno videh...sa nestrpljenjem cekam vesti :) (bas brzo prodjose ovi meseci...)
A on ima kvadrat sa uranom i marsom na

tori
18-01-2011, 12:08
Uranija, kao i uvek, hvala na tumacenju, uvek sve lepo objasnis:)
Ne bojim se peripetija, samo da na kraju sve bude ok, a to je taj JU u 12:)
Ako budes imala vremena, nakuckaj jos neku rec, bila bih ti jako zahvalna.

neddo, i tebi velika hvala na brzom odgovoru i trudu:) Mislim da si skroz u pravu i da trebam poslusati savete lekara.
Imam lekarku u koju bas imam poverenja, zena je super i ako bude doslo do carskog- nije smak sveta, mada se ja plasim ali vazno je samo da sve na kraju bude ok.
Btw, jel carski rez oznacava mars? Ipak je hirurska intervencija u pitanju?

jagodicabobica
19-01-2011, 22:25
jupiter u konj sa uranom kod tebe podrzava inovativne metode,slobodno se raspitaj,nadam se da ces nesto naci,ne znam tacno o cemu se radi,jajnici?

Radi se o materici.

Beba977
20-01-2011, 12:15
Evo ga moj solar kada sam imala carski,jer je beba bila 4,5kg,a uz to i nisam se otvarala.Inace sin mi je rodjen 11.05.2001,a ovaj solar zavrsava 16.05.2001??
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_31gw_01_beba_2000516.40179.9001.gif&res=63&va=&cid=t8bfileqCfr31-u1283426516
Mozda vise pokaze solar za narednu godinu?
Sto se mene tice kada bih se opet poradjala,opet bih trazila carski,nikakvu bol nisam osetila,jeste bilo gadno kada su me budili posle anestezije (opste),ali to se podnosi i zaboravi !

nena peric
20-01-2011, 13:33
Evo ga moj solar kada sam imala carski,jer je beba bila 4,5kg,a uz to i nisam se otvarala.Inace sin mi je rodjen 11.05.2001,a ovaj solar zavrsava 16.05.2001??
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_31gw_01_beba_2000516.40179.9001.gif&res=63&va=&cid=t8bfileqCfr31-u1283426516
Mozda vise pokaze solar za narednu godinu?
Sto se mene tice kada bih se opet poradjala,opet bih trazila carski,nikakvu bol nisam osetila,jeste bilo gadno kada su me budili posle anestezije (opste),ali to se podnosi i zaboravi !

Kiron u 6.solarnoj u konjukciji sa neptunom(anestezija), pa me bas zanima sta je to tacno bilo kada su te budili iz anestezije? Da li ti je bila teska trudnoca (5.solarna na 12 natalnu i pluton u konjukciji sa neptunom i kironom)?

majabl
20-01-2011, 14:09
evo gledam svoj solar za 2008 kad mi je pola porodice zavrsilo na nekim operacijama..pa ma u petoj sa u sestoj i ne i kiron u dvanaestoj natalnoj kuci...:)

Beba977
20-01-2011, 15:23
Kiron u 6.solarnoj u konjukciji sa neptunom(anestezija), pa me bas zanima sta je to tacno bilo kada su te budili iz anestezije? Da li ti je bila teska trudnoca (5.solarna na 12 natalnu i pluton u konjukciji sa neptunom i kironom)?
Pa jezivo je bilo iskreno,ne bih htela da uplasim ovde nikoga ali eto posto si primetila,kao da su me budili od mrtvih,los osecaj.Sto se tice trudnoce,najlepsi period u mome zivotu,bas sam bila u blagostanju,bez ikakvih zdravstvenih problema !

jagodicabobica
24-03-2012, 13:10
Devojke sada doktori nisu sigurni da li je potrebno da se radi intrevencija jer je klinicki nalaz blazi od nalaza biopsije, pa se trazi da se ponovo gledaju preparati.
Da li je moguce da je uzimanje biopsije koja je vec uradjena, bila ta moja intervencija u solaru?

samo da vas informisem da sam ipak morala da odradim ovu hirursku intervenciju pre par dana. Proslo je sve ok. Ipak je solar iz 2010 dobro predvideo.....
Ne znam ima li

solarnatal kuce 2012:http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/astro_31gw_01_b_2012113_69878_24658.gif

soalarnatalkuce 2011 http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/solarnatal2011kuce.gif

solar 2010: http://i183.photobucket.com/albums/x261/lizab72/solar2010-1.gif