ma ja se udajem 2012.? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : ma ja se udajem 2012.?

*Invisibleshadow*
06-01-2011, 03:00
Pričam nekidan s prijateljima i oni me pitaju kad ćeš se ti udat (sama sam inače)i ja lupnem 2012.(kao kraj svijeta) :D a onda se sjetim da mi je jedna astrologinja rekla da postoji mogućnost ozbiljne veze s mogućnošću braka 2012., i jedna također da uletim u neki brak bez razmišljanja.

I tako mene zanima da li ću se stvarno rano udati unatoč što je saturn vladar 7. ali trenutno šete petom?

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/astro_24gw_01_neni_201297_7079_7033.gif

cmokic78
06-01-2011, 10:19
Mislim da ti sledi promena jer uskoro Jupiter prelazi preko ACa u znaku Raka gde je egzaltiran, Pluton koji je natalno u 5oj usao je u 7 pa aktivira nesumnjivo parterstvo i to na jednom ozbiljnom nivou ne puko zabavljanje

thalatte
06-01-2011, 12:01
I ja isto 2 i 12-te, zat' ce i bit apokalipsa :D ;)

arctiumLappa
06-01-2011, 18:30
kad ćeš se ti udat (sama sam inače)i ja lupnem 2012.(kao kraj svijeta)
zar je zaista sve o cemu mlade devojke misle udaja?
pa nemas ni 20 godina, jel' rad na sebi i svom zivotu nije ni opcija?!

ne neces se udati 2012, nema ni jedan tranzait koji bi tako nesto podrzao

zelim ti da uspes kao individua, pa taman se udala u 35oj ili nikako!

*Invisibleshadow*
06-01-2011, 21:04
Mislim da ti sledi promena jer uskoro Jupiter prelazi preko ACa u znaku Raka gde je egzaltiran, Pluton koji je natalno u 5oj usao je u 7 pa aktivira nesumnjivo parterstvo i to na jednom ozbiljnom nivou ne puko zabavljanje

Hvala na odgovoru :)i ja nekako mislim da me čaka promjena

Ma cure ne mislim ja samo na udaju , ja bi prvo htjela završit faks to mi je najvažnije , ali zbog toga što su mi rekli za tu mogućnost i jedna koja se bavi ciganicama mi je rekla da ću zbog braka prekinit faks ,pa sam se zabrinula.:)

capella
06-01-2011, 21:09
Ma koj' će ti kugla oko noge ?
Uživaj što ti neko gore reče ako treba i dovijeka.

Poppy
06-01-2011, 21:12
Sta su to ciganice?

donalea
06-01-2011, 21:17
Sta su to ciganice?

karte za gledanje,al ne tarot,vec drugacije,ima raznih sistema za otvaranje,ustvari ja znam dve zene koje se time bave i imaju potpuno razlicit nacin otvaranja karata

Poppy
06-01-2011, 21:24
Uh, donalea, koliko planeta ti u raku imas :)

Znaci, invisible, udajes se :D E pa neka je sa srecom! Hoces da kazes da su se previdjanja astrologice i ciganke poklopila? Meni to mirise na zavjeru, mozda su se cule telefonom da usklade price! :p

*Invisibleshadow*
06-01-2011, 21:43
Ciganice za razliku od tarota su sudbinske karte ,tako mi je rekla.

E da poklopilo se ,ozbiljna veza tada ,prekid faksa ,nagli ulazak u brak.Doduše ciganice nisu rekle vrijeme ,ko zna možda i 2013.D

Ali baš me zanima , oće bit to šta.Ja kad se zaljubim poludim .Javit ću vam:D

donalea
06-01-2011, 21:46
koliko ja znam ciganice ne mogu da kazu vreme,al u pravim rukama dogadjaje umeju itekako da predvide :);
@Poppy,u raku mi je i fortuna :),a karma mi je u lavu al isto u XII polju,sta da ti kazem,pola karte mi se smestilo u XII kucu i raka

astrodare
06-01-2011, 22:57
Mislim da je kasniji brak ipak verovatniji i to negde oko 34. godine i cini mi se da ce doci do razvoda :( ali ja jos nisam dovoljno astroloski potkovan da to i tvrdim :D U svakom slucaju srecno :)

*Invisibleshadow*
06-01-2011, 23:02
hvala.... :)a možeš mi reći zašto to misliš ,mislim koji tranziti isu tada

astrodare
06-01-2011, 23:18
Vodio sam se pre svega time da je saturn vladar 7. polja i gledao kada u primarnim direkcijama dolazi u trigon sa vrhom prve kuce a to je oko 34. godine a i tranzitni Jupiter je tada u semisekstilu sa vrhom sedme natalne ako se ne varam, mislim da tranzit jupitera koji ce napraviti trigon sa vrhom 7. kuce za godinu i nesto nece dovesti do braka zbog saturna kao vladara 7. Treba po meni proveriti u sekundarnim progresijama stanje sa progresivnim mesecom, tako bar Imsiragic kaze :) ipak ne uzimaj me za ozbiljno...

capella
06-01-2011, 23:19
Taman mogao bi da je zaprosiš, imate iste naslove tema :D

I da dodam, ja sam baš prije neki dan gledala udatima vrijeme udaje u većini slučajeva ne igra ulogu vladar VII u direkcijama i progresijama. NekimaSO, nekima MA, ali većinom bez vladara VII
Možemo otvoriti temu na tu temu :)
Ali samo gir i prg koje su se odigrale.

*Invisibleshadow*
06-01-2011, 23:41
Vodio sam se pre svega time da je saturn vladar 7. polja i gledao kada u primarnim direkcijama dolazi u trigon sa vrhom prve kuce a to je oko 34. godine a i tranzitni Jupiter je tada u semisekstilu sa vrhom sedme natalne ako se ne varam, mislim da tranzit jupitera koji ce napraviti trigon sa vrhom 7. kuce za godinu i nesto nece dovesti do braka zbog saturna kao vladara 7. Treba po meni proveriti u sekundarnim progresijama stanje sa progresivnim mesecom, tako bar Imsiragic kaze :) ipak ne uzimaj me za ozbiljno...

aha , hvala :)
vidit ćemo :cool:

I da dodam, ja sam baš prije neki dan gledala udatima vrijeme udaje u većini slučajeva ne igra ulogu vladar VII u direkcijama i progresijama. NekimaSO, nekima MA, ali većinom bez vladara VII

e to bi bilo zanimljivo :)

donalea
06-01-2011, 23:50

aj capella otvaraj temu da se malo zabavljamo:)

capella
07-01-2011, 00:02
Haj sutra, može li, vrat me uštakao :) Moram i naći i probrati udate i oženjene :)

A *Invisibleshadow*, šta bi bilo zanimljivo, tema ili da te zaprosi :D

*Invisibleshadow*
07-01-2011, 00:06
Haj sutra, može li, vrat me uštakao :) Moram i naći i probrati udate i oženjene :)

A *Invisibleshadow*, šta bi bilo zanimljivo, tema ili da te zaprosi :D

imala sam osjećaj da ćeš me to pitat ,mislila sam na temu:D

donalea
07-01-2011, 00:23
ok capella,bas da proberemo sta sve moze da donese brak :)

viksi72
07-01-2011, 00:29
kod muskaraca, u direkcijama spo ve i so.. provereno radi.. sto ce reci da dragi nam clan astrodare se zeni u njegovoj 35-oj.. a ti javi:)

kod zena, trebao bi susret izmedju marsa i sunca.. mada meni ova teorija ne pije vodu.. druga je jupiter i mesec.. ovo jos proucavam..

capella
07-01-2011, 00:33
ako je to 2014, već sam mu na njegovoj temi isto napisla, ako nije eto blizu je :)

astrodare
07-01-2011, 00:39
Slazem se Viksi kad su u pitanju muskarci, bas sam sad gledao za druga koji se ozenio ove godine i to radi ali sam procitao da je pouzdano samo ako je naglasen elemenat vatre u znaku ili podznaku...ali da ne kvarim temu devojci koja se udaje 2012-e :)

viksi72
07-01-2011, 01:08
veruj mi da nema veze, moj otac, kum, ex decko i mnogo jos primeraka muskog roda stalo je na ludi kamen sa direkcijom venere na sunce.. samo da pronadjem jos sta proradi kod nas, pripadnica zenskog roda, pa da se smirim:)

donalea
07-01-2011, 01:10
kod muskaraca, u direkcijama spo ve i so.. provereno radi.. sto ce reci da dragi nam clan astrodare se zeni u njegovoj 35-oj.. a ti javi:)

kod zena, trebao bi susret izmedju marsa i sunca.. mada meni ova teorija ne pije vodu.. druga je jupiter i mesec.. ovo jos proucavam..

da,kod mog zeta je radilo kao sat,a sestra nije imala ni jednu direkciju kad se udala,bar nije bila 0 u pitanju,ovo ostalo cu da proverim:) ,viksi,ja planiram da iskoristim dir Ma na Ve koja mi je pocela pre par nedelja,imam fore 2 godine:) ,ne mogu bre da cekam Ma na So ili Mo na Ju:D

viksi72
07-01-2011, 01:14
doni, ukapirala si o cemu pricam, hvala bogu.. stvarno je neverovatno kako kod muskaraca radi, akod zenkskog roda nista.. gledala sam kod mojih najblizih, a i daljnih, ne nalazim nikako sta se desava..
kod tebe, ako imas spo venere i marsa, zasto da ne, treba ga isoristiti:).. ja ni to ne mogu da imam, kada se vuku ko mrckovici na jedan stepen jedan za drugim..

ej, invisible, jvai, please, ako se udas ili nadjes nekog super frajera, jer dolazi do spajanja meseca i sunca, a ovo ce trajati naredne dve godine.. nesto ce se sigurno desavati, jer si ti ovaj mesec, direktno se pokreces, ali sta.. e pa to cemo da vidimo..

*Invisibleshadow*
07-01-2011, 01:17
Ah sve u svoje vrijeme , pa kad god to bilo :)

E sad vidila poruku Viksi ,svakako javim :)

donalea
07-01-2011, 01:21
evo opet sam pogledala kod sestre,i nista ne vidim,imala je tranzite,to da,al ovde pricamo o direkcijama,njoj je tek pre manje od mesec dana dir So doslo na Ve,al ona se udala pre nesto manje od 2 godine,al tad je ipak bio preveliki orbis da bi se govorilo o direkciji (uzimam u obzir da se direkcija racuna stepen pre i stepen posle egzaktne konjukcije)
nemoj da se zalis,tebe ce da strefi iznenada kao Seve,samo se strpi ;)

makilli
07-01-2011, 01:25
veruj mi da nema veze, moj otac, kum, ex decko i mnogo jos primeraka muskog roda stalo je na ludi kamen sa direkcijom venere na sunce.. samo da pronadjem jos sta proradi kod nas, pripadnica zenskog roda, pa da se smirim:)

Ili kontakt vladara asc-a i dc-a u direkcijama... tako mom bivsem... i to i u tranzitima mu vladar 7. seo na vladara 1.

viksi72
07-01-2011, 01:32
tu sam pukla, vuku se jedan za drugim ko spagete:):).. ma dobro, necu se udajem (rekoh laka srca:):))

nemoj da se zalis,tebe ce da strefi iznenada kao Seve,samo se strpi ;)

ma uopce se ne nerviram.. idem da se bacim na komsiju mileta, mlogo simpa decko, a generation.. neverovano da mi se muva ispred nosa deset godina, a da ga je tek sada primetim.. izlapela baba, hahahah

viksi72
07-01-2011, 01:40
koji ce mi jos jedan papir u zivotu?? bljak, bljak, fuj!!

viksi72
07-01-2011, 02:02
hah, iva, pa mozda upravo sa donese bitnog dasu.. ce vidmo:)

capella
07-01-2011, 11:12
da,kod mog zeta je radilo kao sat,a sestra nije imala ni jednu direkciju kad se udala,bar nije bila 0 u pitanju,ovo ostalo cu da proverim:) ,viksi,ja planiram da iskoristim dir Ma na Ve koja mi je pocela pre par nedelja,imam fore 2 godine:) ,ne mogu bre da cekam Ma na So ili Mo na Ju:D

Je li misliš na sestrine planete ili ni AC, MC nisu imali aspekt egzaktan ?

donalea
07-01-2011, 11:57
Je li misliš na sestrine planete ili ni AC, MC nisu imali aspekt egzaktan ?

da,na sestru mislim,ja sam neudata:D ,nijedan egzaktan aspekt u primarnim,konkretno direktovano So je na dan kada se udala bilo na 8,06 device,a njoj je nat Ve na 10,36 device,a to se koliko sam ja citala ne racuna u direkciju? al je zato u tercijarnim direkcijama imala terc Mc 0 nat asc:)

capella
07-01-2011, 12:01
Hajde danas ćemo otvoriti temu pa ti stavi i njenu kartu, tj. sve progresije i direkcije i solar i tranzite, pa negdje ćemo naći zajednički imenitelj.

viksi72
07-01-2011, 16:15
da,na sestru mislim,ja sam neudata:D ,nijedan egzaktan aspekt u primarnim,konkretno direktovano So je na dan kada se udala bilo na 8,06 device,a njoj je nat Ve na 10,36 device,a to se koliko sam ja citala ne racuna u direkciju? al je zato u tercijarnim direkcijama imala terc Mc 0 nat asc:)

pitanje je i koji je sistem izracunavanja.. jer najtacniji bi trebao da bude naibod, a nema ga skoro ni u jednom programu, pa se mora raditi pesaka.. sto kaze capella, bilo bi najbolje da stavis njenu kartu i godinu kada se vencala, pa da vidinmo sta je dovelo da braka..

astrodare
07-01-2011, 17:28
Da, tehnika Naibodovog luka je kazu najsigurnija a predvidja da je 3548 sekundi jednako periodu od godinu dana zivota i plus u primarnim direkcijama mora se uzimati samo orbis od 30 minuta odstupanja od nekog aspekta.

capella
07-01-2011, 17:29
Meni astrocontact daje opciju Naibod. Ali opet mala je tu razlika osim ako osoba nema preko 50 godina.

astrodare
07-01-2011, 17:38
Malo manje ipak, oko 35 godina...3600-3548= 52 (u sekundama)...a 52 sekunde pomnozene sa 35 godina daju 1820 sekundi sto je nesto vise od 30 minuta sto je dovoljno da se ispadne iz onog dozvoljenog orbisa. Hocu reci da za osobe starije od 35 treba obavezno koristiti tehniku Naibodovog luka umesto standardne tehnike stepen za godinu jer se neki dogadjaj moze promasiti za celu godinu ;)

LavJarac
07-01-2011, 17:39
Da, tehnika Naibodovog luka je kazu najsigurnija a predvidja da je 3548 sekundi jednako periodu od godinu dana zivota i plus u primarnim direkcijama mora se uzimati samo orbis od 30 minuta odstupanja od nekog aspekta.

Auuu.....sta je ovo, izvinjavam se, ali ja prvi put cujem za ovo ;)

Za sta je konkretno ova tehnika, gde mogu da je pronadjem da vidim kako to izgleda?

Pozdrav :)

astrodare
07-01-2011, 17:45
hej LavJarac, pa to su primarne direkcije samo sto se ne pomera svaka natalna planeta za stepen(3600sekundi) po godini vec za 3548 sekundi i onda im se nadju nove pozicije na osnovu kojih gledas kakve aspekte prave sa natalnim pozicijama planeta ili vrhovima kuca ali orbisi smeju biti samo do 30 minuta da bi se neki aspekt uzeo kao postojeci i bitni su ti mali minorni aspekti tipa semisekstil.

LavJarac
07-01-2011, 17:59
Aha, znaci tako, hvala na objasnjenju astrodare :) ali ja nemam tu tehniku pa ne mogu to da izracunam. Nema veze i ovako sam se upetljala u hiljadu opcija pa opet ne mogu da razaznam neke stvari ;)

A kad smo vec kod ove teme ma ja se udajem 2012.?
verujem da moja progresivna karta podrzava ovu temu :rolleyes:

Mislim da je jedan od pokazatelja : progresivno Sunce u konjukciji sa natalnim Mesecom (vladar 7.kuce) Dispozitor prog.Merkur u Vagi je u sekstilu sa nat.Suncem u 7.kuci.
Sta kazete, ako se tad ne budem udala....e onda...:mad:

http://i875.photobucket.com/albums/ab312/Suncica_photos/Progresija2012.gif

viksi72
07-01-2011, 18:07
capella, koji je to program astrocontact? nisam cula za njega.. i dare, svaka cast na objasnjenju:)

hvala, devojcice :):)

astrodare
07-01-2011, 18:12
LavJarac - Ako te ne mrzi proveri kada ti progresivni mesec dolazi u 7. kucu ili aspektuje vrh 7. kuce u trigonu (od oka mi se cini da je to negde oko 38 godine) i onda pogledaj sta kazu primarne direkcije i tranziti za taj datum...ja lenj danas nesto :) ali evo da probam da pomognem koliko mogu...Ako dve od tri prediktivne tehnike potvrde ulazak u brak za neki period onda je to veoma jak pokazatelj. Evo citam da ulazak u brak moze biti i kada progresivni mesec tranzitira prvom kucom ukoliko je on i vladar 7. kuce a kod tebe je bas tako :D

capella
07-01-2011, 18:20
JA sam ga ovdje skinula na temi "astrološki programi"- astrocontact astroplus mu je pravo ime :)

LavJarac
07-01-2011, 18:47
LavJarac - Ako te ne mrzi proveri kada ti progresivni mesec dolazi u 7. kucu ili aspektuje vrh 7. kuce u trigonu (od oka mi se cini da je to negde oko 38 godine) i onda pogledaj sta kazu primarne direkcije i tranziti za taj datum...ja lenj danas nesto :) ali evo da probam da pomognem koliko mogu...Ako dve od tri prediktivne tehnike potvrde ulazak u brak za neki period onda je to veoma jak pokazatelj. Evo citam da ulazak u brak moze biti i kada progresivni mesec tranzitira prvom kucom ukoliko je on i vladar 7. kuce a kod tebe je bas tako :D

Astrodare nadam se ako ne profunkcionise ovo progresivno Sunce na natalnom Mesecu, onda barem kao sto kazes ulazak progresivnog Meseca u prvu natalnu kucu a to je 2013 godine , jer svi ovi ostali aspekti su za neki 10,15 godina a to je bas :confused:

Inace te 2013 kada prog.Mesec bude usao u prvu natalnu kucu , tranzitni Jupiter ulazi u Moju 7.natalnu , Uran pravi trigon iz Ovna na ove moje planete u Lavu a Saturn ide ka Mc-promena statusa. Valjda je to...to :)
A ovo Sunce nad Mesecom 2012 je valjda preduvertira za sve to :rolleyes: Samo da se sve ovo slozi kao sto sam napisala - bice dobro :D

http://i875.photobucket.com/albums/ab312/Suncica_photos/Progresija2013.gif

astrodare
07-01-2011, 20:16
Inace te 2013 kada prog.Mesec bude usao u prvu natalnu kucu , tranzitni Jupiter ulazi u Moju 7.natalnu , Uran pravi trigon iz Ovna na ove moje planete u Lavu a Saturn ide ka Mc-promena statusa. Valjda je to...to :)
A ovo Sunce nad Mesecom 2012 je valjda preduvertira za sve to :rolleyes: Samo da se sve ovo slozi kao sto sam napisala - bice dobro :D

http://i875.photobucket.com/albums/ab312/Suncica_photos/Progresija2013.gif

e pa to je vec nesto...a ako ne bude onda cu te ja zaprositi da ne cekas jos 10-15 godina :) ;)

viksi72
07-01-2011, 20:20
covece, kakvi divni dogadjaji od nove godine:):):)!!!! cestitam astrodaretu i lav/jarcu na prosidbi:):)!!!!!! sada jos samo da sacekam odgovor:):)!!

donalea
07-01-2011, 20:31
Hajde danas ćemo otvoriti temu pa ti stavi i njenu kartu, tj. sve progresije i direkcije i solar i tranzite, pa negdje ćemo naći zajednički imenitelj.

hocu,postavicu kartu,il ostaviti podatke,svejedno,imala jeste pokazatelje u tranzitima,al u direkcijama:confused: ,nego lako mi je capella za nju,ona se udala,nego da ti vidis ste ce meni da aktivira dirMa0Ve,u strahu sam da mi ne propadne:D

LavJarac
07-01-2011, 20:47
e pa to je vec nesto...a ako ne bude onda cu te ja zaprositi da ne cekas jos 10-15 godina :) ;)
Bas lepo od tebe ;)

capella
07-01-2011, 21:10
hocu,postavicu kartu,il ostaviti podatke,svejedno,imala jeste pokazatelje u tranzitima,al u direkcijama:confused: ,nego lako mi je capella za nju,ona se udala,nego da ti vidis ste ce meni da aktivira dirMa0Ve,u strahu sam da mi ne propadne:D

e kasniš, ja sinoć predložila astrodare da zaprosi otvaračicu teme ali evo on se odlučio za lav-jarac :)
boba ti je falila da uletiš :)

Bosnian GirL
07-01-2011, 22:31
meni je vec nekoliko osoba reklo kao za dvije god cu upoznat buduceg muzica a ako gledamo moje sedmo polje nebi nikad tako rekla.

makilli
07-01-2011, 22:37
meni je vec nekoliko osoba reklo kao za dvije god cu upoznat buduceg muzica a ako gledamo moje sedmo polje nebi nikad tako rekla.
Tada ce ti dir. Sa (vladar 7.) stati na DC...

LavJarac
07-01-2011, 22:50
e kasniš, ja sinoć predložila astrodare da zaprosi otvaračicu teme ali evo on se odlučio za lav-jarac :)
boba ti je falila da uletiš :)

Ah...sta da ti kazem draga....bila je to ljubav na prvu temu ;)

*Invisibleshadow*
07-01-2011, 23:12
eto , ništa od mog vjenčanja ali imamo neko drugo :D

capella
07-01-2011, 23:13
ode mladoženja ispred nosa :)

mikica
07-01-2011, 23:23
ode mladoženja ispred nosa :)

i tebi :5rotfl::5rotfl::5rotfl:

capella
07-01-2011, 23:31
što meni :)

mlađahan je on za mene
da je bar godinu stariji, već bi ja njega na njegovoj temi o ženidbi zaprosila :D

viksi72
07-01-2011, 23:59
hm, jarac/lav se jos nije izjasnila.. cupkam da vidim odgovor:):)

makilli
08-01-2011, 00:09
hm, jarac/lav se jos nije izjasnila.. cupkam da vidim odgovor:):)

Pa zahvalila se... mozda se stidi :blush-anim-cl:

capella
08-01-2011, 00:17
Izjasnila se, još kaže ljubav na prvu temu :)
Nego neka astrodare stavi sliku na temu "sličice" pa da vidimo šta gubimo :)

viksi72
08-01-2011, 00:26
capella, skroz si u pravu, nisam procitala za ljubav na prvu temu:):).. e pa ovo je stvarno super:!

ochajna domacica
08-01-2011, 00:56
I ja isto 2 i 12-te, zat' ce i bit apokalipsa :D ;)ma pepuu ce vas sve za'ebat :o

makilli
08-01-2011, 00:58
Da l' ce se ijedna od nas udati :5rotfl:
ima li neki slucaj da se udala tokom boravka na forumu? Upoznala tipa pa redom...

ochajna domacica
08-01-2011, 01:06
ma nasla ja Ve na mom JMC, znaci nisam dovoljno trazila...:astronom: pa sam resila da pustim vodu, da ... odu :pain:
Pa kako je "sudbina" bila da se upotpunim sa Uranom u 8 i upustim duuuuubljeee u atrologiju, onda valjda sudbina i da kroz ovaj drugi bolan postupak prodjem. Tek astro ostaje.. :D

makilli
08-01-2011, 02:29
Valjda cemo bar jednu da udamo :D

mikica
08-01-2011, 02:45
Valjda cemo bar jednu da udamo :D

sveras Maki,sveras.hahhahahhaha:D

astrodare
08-01-2011, 13:38
Izjasnila se, još kaže ljubav na prvu temu :)
Nego neka astrodare stavi sliku na temu "sličice" pa da vidimo šta gubimo :)

Hahaha...ne gubite nista :) Stavicu sliku danas a prijave primam do 23. Januara :)

capella
08-01-2011, 16:03
Čule ste, regrutacija počela :)

donalea
08-01-2011, 16:08
capella,za mene je mnogo mlad,moje So0Ve trazi nesto ipak malo starije:)

makilli
08-01-2011, 16:20
Astrodare je moj brat blizanac po asc-u :eek: :eek:
1*33' vodolije :eek: :eek:

Ozenicemo te, ne se brines! :D

capella
08-01-2011, 16:36
capella,za mene je mnogo mlad,moje So0Ve trazi nesto ipak malo starije:)

Prevarimo jednom zvijezde :)

A ti makilli, tu ste negdje sa godištima...

makilli
08-01-2011, 16:40

A ti makilli, tu ste negdje sa godištima...

Isto godiste, nego nikad nisam videla da neko ima u minut isti asc k'o ja :D
Ali moje :heart: je busy... :5rotfl:

I naravno... nije retrogradan k'o ja :5rotfl:

zvjezdica
08-01-2011, 16:40
:D

Ja bih nešto da vas pitam..meni su rekli brak za jedno 4-5 godina...
Viksi mi je davno reklad a mi je za ljubav bitna 21-22g...Vjerojatno jer direktivni Mo sjeda na VE tada...

Meni nije jedna stvar jasna:

Npr. imam separacioni trigon direktivnog UR na MO od 0,50*...Kad je počeo i do kada traje taj aspekat?

Imam progresivni trigon MO na VE0ME isto ispod 1*..kad je to počelo i do kada traje..

Dakle ne razumijem brzinu planeta koji djeluje, ko me shvaćate. :)

makilli
08-01-2011, 16:43
Mislis koliko deluju planete u direkcijama i progresijama?

Ako na to mislis, +/- 0*59'. Znaci stepen pre i stepen posle.
Oko 2 godine aspekt...
A u sekundarnim manje....

donalea
08-01-2011, 16:47

ma meni ta 0 So i Ve sljaka kao luda:D ,samo trazi starije,ozbiljnije...ma znas ti i bolje od mene sta trazi ta 0,nego,nikako da nadjem negog u skladu sa njom:p

zvjezdica
08-01-2011, 16:48
E baš to! :)

Hvala...dakle direkcije oko 2 godine, može da se ostvari što direkcija pokazuje, a za progresije isto gledamo stepen prije i poslje...Ok, sve sam razumjela :D

astrodare
08-01-2011, 20:05
Astrodare je moj brat blizanac po asc-u :eek: :eek:
1*33' vodolije :eek: :eek:

Ozenicemo te, ne se brines! :D

Makilli namera ti se pozlatila :) Ipak si ti malo starija :p

thalatte
08-01-2011, 20:07
Astrodare...sa Venerom na SMČ nema šta da brineš :D oženit ćeš se sigurno :D Rekla bi ljubav preko posla...da već sad neka koleginica nije zaljubljena u tebe a a a? A mogla bi bit i udata ;)

astrodare
08-01-2011, 20:15
Astrodare...sa Venerom na SMČ nema šta da brineš :D oženit ćeš se sigurno :D Rekla bi ljubav preko posla...da već sad neka koleginica nije zaljubljena u tebe a a a? A mogla bi bit i udata ;)

Znam ali Saturn mi kvadrira i SMC i Veneru...namuci me (m)ucitelj bas bas :(

LavJarac
08-01-2011, 20:51
Auu....sto se digla prasina ;)
tek sad videh reakcije od juce :)

capella
08-01-2011, 20:52
Zakuhaš pa nestaneš :)

LavJarac
08-01-2011, 21:02
Ko ? Jel' ja ;)

Ja sam se samo pojavila :) a sve ostalo je ...... (pa kad smestim svih mojih sest planeta u neciju 7.kucu to obicno biva tako :rolleyes: )

capella
08-01-2011, 21:04
Šalim se, ja sam zakuhala :)
Ali eto stavio je dare sliku tamo na "sličice" pa možeš baciti pogled :)

thalatte
08-01-2011, 21:21

Pa jel bila sad kriza...budući da se kvadrat ponavlja tranzitom?

astrodare
08-01-2011, 22:00
Da, bas sada je velika kriza, verovatno ce i to puci. A Saturn ce uskoro i retrogradno da krene pa ce duze vreme da kvadrira natalnu veneru i da se muva tu oko 90 stepeni od nje :(

ZzZz
08-01-2011, 22:50
....haha ja i da hocu, niko me nece :D :D....................

........i onako sam ja mlada za udaju, i mislim da cu uvek tako misliti :D.....ako me neki ne zezne :D

thalatte
08-01-2011, 23:04
Da, bas sada je velika kriza, verovatno ce i to puci. A Saturn ce uskoro i retrogradno da krene pa ce duze vreme da kvadrira natalnu veneru i da se muva tu oko 90 stepeni od nje :(

Da težak period...baš ključan...morati ćeš stisnuti zube...no kako ti natalno Saturn nije retrogradan, možda je ovo bio najači udar...ipak razriješenje tek nako što prođe 17 kada će se vraćati iz retrogradne kretnje :)

NOVICSLAVICA
09-01-2011, 00:17

U Julu 2011 god moze biti najteze .

*Invisibleshadow*
13-01-2011, 21:15
pustite sad moju wannbe udaju ,postoji li kakva mogućnost za vezu ove godine:)