Opis partnera kroz natalni horoskop II [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Opis partnera kroz natalni horoskop II

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Vojvotkinja
04-01-2011, 21:27
nastavite ovdje :)

virgo84
04-01-2011, 21:34
e bravo cesarice, ovo mi je trebalo, odlican link:)

Nale 83
05-01-2011, 00:29
Cmokic hvala na pojasnjenju oko jezika :)
I ovaj u mom chartu bi trebao da govori par stranih jezima :D

a nale, ako imas vremena hoces da probas moj opis partnera
Evo Virgo, pokusacu :)
Upoznavanje u simbolici IV polja.
SA u Sco, dispozitor PL u Sco - tamniji i u tvom slucaju? Posto su i SA i UR kao suvladar VII polja u aspektu sa ME mislim da je moguce da bude mladji ali buduci da mi nikada nije islo odredjivanje mladji/stariji, nemoj me drzati za rec.
Opet Ovan na vrhu IV polja.
MA u Strelcu u konjukciji sa UR mislim da ce ziveti u zgradi,ne u kuci.
Mozda mu zanimanje bude povezano sa nekom opasnoscu? :confused:
Samo sam "zagrebala" udubicu se u analizu malo vise, uskoro :)

Buby
05-01-2011, 00:35
Ej cure smijem se i ja s vama igrati (uciti)?!:o
Kod Virgo me njezin partner asocira na jako duboku osobu netko tko ide u samu srz stvari. I cini se da ce imati dobre ostavstine ;) Kroz borbu ali ce je biti.

Nale 83
05-01-2011, 00:40
Ej cure smijem se i ja s vama igrati (uciti)?!:o
Kod Virgo me njezin partner asocira na jako duboku osobu netko tko ide u samu srz stvari. I cini se da ce imati dobre ostavstine ;) Kroz borbu ali ce je biti.
Sto nas vise ucestvuje to je igra zanimljivija :banana: Dobrodosla :112:
I meni se tako cini, a sta bi rekla za fizicki opis? Meni deluje kao osoba srednjeg rasta, sitnije gradje...

Buby
05-01-2011, 01:02
Sa se nalazi na 11° stepenu na kome se nalazi fiksna zvezda Akruks,kao i stepen egzaltacije Urana.Otuda je dobra za istrazivace i astrologe i vezana je za okultne oblasti.Najveca moc stice se posedovanjem znanja iz oblasti 8 kuce!
Virgo moram ovo pitati jeli imas mozda problema sa vidom?
Znaci Sa je na stepenu Vodenjaka pa bi mogao biti visok, konjuk. sa Pl tamna kosa jos je Sa u Skorpionu opet potvrda da ce biti taman. Wow Virgo kakvog Sa imas..svog u sekstilima!!!! Nego njegov Ju u 12-oj kuci bi mu dosao kao andeo cuvar. Sta kazete?!

dunja2501
05-01-2011, 01:48
Jesam li u pravu ili ce i ovaj moj govoriti tecno neki strani jezik ili mozda biti neki profesor/prevodioc? vladar 7 u 12, derivatnoj 6, tu su jos me i ju u konjukciji u jarcu... dosta latino americkih drzava je u znaku jarca,kao i generalno sve male i ne toliko razvijene drzave.jel tako ? :)

virgo84
05-01-2011, 13:56
Cmokic hvala na pojasnjenju oko jezika :)
I ovaj u mom chartu bi trebao da govori par stranih jezima :D

Evo Virgo, pokusacu :)
Upoznavanje u simbolici IV polja.
SA u Sco, dispozitor PL u Sco - tamniji i u tvom slucaju? Posto su i SA i UR kao suvladar VII polja u aspektu sa ME mislim da je moguce da bude mladji ali buduci da mi nikada nije islo odredjivanje mladji/stariji, nemoj me drzati za rec.
Opet Ovan na vrhu IV polja.
MA u Strelcu u konjukciji sa UR mislim da ce ziveti u zgradi,ne u kuci.
Mozda mu zanimanje bude povezano sa nekom opasnoscu? :confused:
Samo sam "zagrebala" udubicu se u analizu malo vise, uskoro :)

hahahaha, ja sad ovo vidim...ma super ti ide, i mislim i ja da ce biti tamniji, al znas to oko godina kod mene je sve moguce, mada me vise u zadnje vrijeme hoce ovi mladji...hvalati u svakom slucaju,eto jedino bi me interesovalo da li ce biti iz druge zemlje, mozda stranac ili iz mog kraja?

Mimiza
05-01-2011, 15:22
...eto jedino bi me interesovalo da li ce biti iz druge zemlje, mozda stranac ili iz mog kraja?
Hej Virgo imamo neverovatno slicnu kartu! :eek: Dobro mislim po rasporedu kuca i planeta u njima...
Pa posto je Sa0Pl u 4.k, moguce da ga upoznas preko roditelja (Sa u 4.), ili porodicnih prijatelja (suvladar Ur u 5, a to je njegova 11.k,znaci prijatelji), ili je poreklom iz istog kraja kao ti (4.k. su i koreni)...ima vise mogucnosti :rolleyes: Medjutim posto je suvladar Ur0Ma u Strelcu, moguce da zivi u inostranstvu (plus je Ma vladar tvoje 10, a to je njegova 4.k!). Ali da bi se ispunila i simbolika Sa iz 4, moguce da ce on doci na "tvoju teritoriju",tj. u zemlju svog porekla i da cete se tako upoznati. ;)
Imam iste aspekte kao i ti, ne znam da li imas kandidata koji bi se uklopio u ovu pricu, moj trenutni se savrseno uklopio, poreklo iz iste zemlje, upoznali se na vencanju (ipak je moj Sa u Vagi!) kumice (znaci opet porodicni prijatelji), on zivi i radi u inostranstvu i dosao je u Srbiju (4.k.) i to je to! ;) Mi se upoznali, al jos nista da se desi medju nama...! :D

cesarica
05-01-2011, 15:29
Moguće Virgo. Vladar cetvrte u Strelcu, prvi pokazatelj, u njegovom jedanaestom, polju vazdušnog saobraćaja, u konjukciji sa Ur,različito poreklo, religija. Ve u derivatnom devetom, opet inostranstvo. Drugo, mislim da će možda u početku to smetati tvom ocu jer je vladar njegove kuće Ma u kvadratu sa tvojim So, a vladar tvoje kuće Ve u kvadratu sa vladarom njegove dvanaeste. Moguće neka tajna vezana za poreklo i porodičnu prošlost tog momka zasmeta tvom ocu ali kako je sam vladar sedme u povoljnom aspektu sa So, sve se prevazilazi, rekla bih trezvena ličnost.

cesarica
05-01-2011, 15:45
Interesantno. Vidis pozicija vladara u sedistu ukazuje na pojačane karakteristike samog znaka, medjutim kako je , preširokog orbisa, kvadratura sa Ur na snazi, a Ur je sve samo ne konvencionalnost, u nekom segmentu neće biti stereotipan. Iskreno liči mi na ozbiljnog, suzdržanog frajera. Vladar u Devici, So u prvom. Šesto, posao, garderoba u Jarcu, klasika. sa u trećem, odmeren govor. Ma0Mo u petom, verovatno nešto trenira, snaga. Evo šta Dupor kaže za Devicu:

Suzdržano držanje, šuplja leđa?!, dugi udovi, nežna koža, dugo lice, bojažljiv hod, zastajkuje, sivi ten, neizražena gornja usna, bujnija kosa, oprezan pogled, rezigniran izraz, hladan.

Dreamer
05-01-2011, 15:53
Cesarice ,je li se ovo sto si napisala odnosilo na Virgo ili na mene?
Ako je za mene, iskreno, meni takva osoba ne bi privukla paznju pogotovo ne ta silna hladnoca........

cmokic78
05-01-2011, 16:01
Kako mi je zanimljivo opis fizickog izgleda partnera, kako sve pohvatate, ja jos brkam loncice i nisam stigla da fizickog opisa :D

Ti ces imati urednog partnera koji je pravi cistunac.
Verovatno ce biti ono lepo musko.
Imace jako veliku sposobnost izrazavanja pa lako moze biti neko ko na nekakav nacin zivi od svog govora obicno advokati imaju skladan odnos marsa (ostrina) i jupitera(pravda) a kod tebe je izrazen odnos merkur i mars ostrina u govoru i sunce (pojava) pa bi on lako mogao biti neka javna licnost pogotovo sto je sve u 7 kuci javnosti.
to ne mora biti glumac ili televizijski voditelj, neko ko se bavi nekakvom drustvenom delatnoscu u velikoj formi kao sto je npr Marketing Manager u JAT'u takodje istupa u javnost jer se obraca kroz svoje poslovanje velikom broju ljudi i sl.

E sada ova stetna konjukcija meseca i Marsa gde je Mars jako slab moze znaciti da on nije neki latino lover, da u zivotu nije imao puno devojaka i da mu veze nisu isle od ruke.
U tom smisli (veruj mi poznajem licno ovu konjukciju) ne mozes od njega ocekivati neku preteranu inicijativu, cvece, bombone ili kojekakve druge oblike romanticnog izrazavanja jer prosto ... nema tu Macho crtu.

On moze biti tvrdoglav i da nece hteti da prizna svoje greske zbog kvadrata Urana na ovu konjukciju.
On mozda lose i nemarno vozi.

cmokic78
05-01-2011, 16:03
Moguće Virgo. Vladar cetvrte u Strelcu, prvi pokazatelj, u njegovom jedanaestom, polju vazdušnog saobraćaja, u konjukciji sa Ur,različito poreklo, religija. Ve u derivatnom devetom, opet inostranstvo. Drugo, mislim da će možda u početku to smetati tvom ocu jer je vladar njegove kuće Ma u kvadratu sa tvojim So, a vladar tvoje kuće Ve u kvadratu sa vladarom njegove dvanaeste. Moguće neka tajna vezana za poreklo i porodičnu prošlost tog momka zasmeta tvom ocu ali kako je sam vladar sedme u povoljnom aspektu sa So, sve se prevazilazi, rekla bih trezvena ličnost.

Cesarice jesi li ti udata?

cesarica
05-01-2011, 16:04
Za tebe Dreamer, nemam običaj da citiram onog iznad sebe, samo se bespotrebno ponavlja. Nije to hladnoća nego kontrola. Mo0Ma je eksplozivnost ali u Jarcu je sankcionisana, usmerena konstruktivnije, moguće na sport. Planeta u sedistu je odlična, oblačenje klasično fenomenalno. Uglavnom crno, sivo ne kao novokomponovani metroseksualci. Ne priča milion na sat nego meri rečeno, usmeren na sebe, samouveren. Meni izgleda odlično.

@Cmokic

Nisam, gledala si mi davno, rekla si idealizovanje zbog So u devetom, cini mi se?

Dreamer
05-01-2011, 16:12
Cmokic78 - meni je mars jak,a mesec slab, verovatno si na to mislila kad si pisala :). Ne mora biti maco tip, naucice se valjda pored mene nekim stvarima, ionako sam skoro svakog decka razmazila :D
Cesarice kad si pomenula crno odelo odmah me asociralo na neku misticnost. Sta cu ,radi kod mene ova moja skorpija :))

cmokic78
05-01-2011, 16:16
Cmokic78 - meni je mars jak,a mesec slab, verovatno si na to mislila kad si pisala :). Ne mora biti maco tip, naucice se valjda pored mene nekim stvarima, ionako sam skoro svakog decka razmazila :D
Cesarice kad si pomenula crno odelo odmah me asociralo na neku misticnost. Sta cu ,radi kod mene ova moja skorpija :))

Mislila sam na tu konjukciju, da mesec ti je slab

ochajna domacica
05-01-2011, 18:16
2.k-prilivi novca. Skorpija
6.k-poslovno okruzenje i vrsta posla. Ribe
10.k-sefovi, nadredjeni, javno predstavljanje. Vodeni vrhovi - posao iz emocija. Novac od Marsa u 11 preko prijatelja, nada i zelja, u 12 posao za Ribe, Pluton u 1..mase ljudi i Vaga. Vrsta posla, Neptunijanska..Neptun u Strelcu, putovanja u 3, pisanje. Karijera - Rak, porodica..Mesec u 1 pomoc majke..

virgo84
05-01-2011, 19:41
Sa se nalazi na 11° stepenu na kome se nalazi fiksna zvezda Akruks,kao i stepen egzaltacije Urana.Otuda je dobra za istrazivace i astrologe i vezana je za okultne oblasti.Najveca moc stice se posedovanjem znanja iz oblasti 8 kuce!
Virgo moram ovo pitati jeli imas mozda problema sa vidom?
Znaci Sa je na stepenu Vodenjaka pa bi mogao biti visok, konjuk. sa Pl tamna kosa jos je Sa u Skorpionu opet potvrda da ce biti taman. Wow Virgo kakvog Sa imas..svog u sekstilima!!!! Nego njegov Ju u 12-oj kuci bi mu dosao kao andeo cuvar. Sta kazete?!

hahahaha, au kako ja kasnim:) ej buby,hvala sto vjezbas, i bog te cuo:) e sad, ja sam npr mislila da ce taj buduci imati problem sa vidim, jer 27 stepen jarca na to ukazuje, ja nemam za sada, mada moja majka ima problem sa ocnim pritiskom, pa eto mozda bude nasledno.A saturn mi je presladak, ja ga bas volim:)

za cesaricu....
mozda si na brzinu pogledala, ili si samo pogresno napisala, al moj vladar 4 je venera u devici, a ne strijelcu, ali suvladar 7( posto je na samom kraju jarca, i hvata vise vodoliju) je uran u strijelcu, a njegova derivativna 4(moja 10) je u ovnu, vladar mars u strijelcu u konjuk sa uranom, a dispozitor tog strijelca je jupiter u jarcu sto opet navodi na mog divnog Saturna:) e sad kroz to ja gledam, mozda da je samo u drugoj zemlji al naseg porijekla...a pitali ste me dal imam nekog trenutno po tom opisu...eh pa nemam, ja sam mislila da imam dosta je licio da kazem, al tesko da ce to potrajati..on jeste detaljista do srzi, zivi daleko, visociji, sportista, djeluje stariji nego sto jeste, crna kosa a plave oci, i problem sa vidom..eto, to je to...
al cure veliko hvala i samo se igrajte:)

Buby
05-01-2011, 20:17
hahahaha, au kako ja kasnim:) ej buby,hvala sto vjezbas, i bog te cuo:) e sad, ja sam npr mislila da ce taj buduci imati problem sa vidim, jer 27 stepen jarca na to ukazuje, ja nemam za sada, mada moja majka ima problem sa ocnim pritiskom, pa eto mozda bude nasledno.A saturn mi je presladak, ja ga bas volim:)

Ja sam se vec uvjerila kako sam se samo tako izlupala pa kao nema odgovora :p ! Da i ja sam mislila na stupanj Ne u Jarcu za vid. Sa ti je kao bomboncic :D jakooo mi se svida! Sad mi pada na pamet da bi se tvoj buduci mogao oblaciti u svjetlije nijanse (bijela, žuta, narančasta) a pogotovo u srebrno-sivu i svijetloplavu jer ipak prevladava Rakic!;)

virgo84
05-01-2011, 20:33
Ja sam se vec uvjerila kako sam se samo tako izlupala pa kao nema odgovora :p ! Da i ja sam mislila na stupanj Ne u Jarcu za vid. Sa ti je kao bomboncic :D jakooo mi se svida! Sad mi pada na pamet da bi se tvoj buduci mogao oblaciti u svjetlije nijanse (bijela, žuta, narančasta) a pogotovo u srebrno-sivu i svijetloplavu jer ipak prevladava Rakic!;)

kako mislis rakic? a on je u skorpiji, a to se vezuje za tamne nijanse, a kako su mu aspekti sa planetama u zamljanim znacima( devica i jarac) eto ti opet ono da bude cist, uredan, sto manje napadan i naravno 2 do 3 max boja na sebi,a nijanse od crne do bijele:)
al eto mozda i to:)

cesarica
05-01-2011, 22:52
za cesaricu....
mozda si na brzinu pogledala, ili si samo pogresno napisala, al moj vladar 4 je venera u devici, a ne strijelcu, ali suvladar 7( posto je na samom kraju jarca, i hvata vise vodoliju) je uran u strijelcu, a njegova derivativna 4(moja 10) je u ovnu, vladar mars u strijelcu u konjuk sa uranom, a dispozitor tog strijelca je jupiter u jarcu sto opet navodi na mog divnog Saturna:) e sad kroz to ja gledam, mozda da je samo u drugoj zemlji al naseg porijekla...a pitali ste me dal imam nekog trenutno po tom opisu...eh pa nemam, ja sam mislila da imam dosta je licio da kazem, al tesko da ce to potrajati..on jeste detaljista do srzi, zivi daleko, visociji, sportista, djeluje stariji nego sto jeste, crna kosa a plave oci, i problem sa vidom..eto, to je to...
al cure veliko hvala i samo se igrajte:)

Ne, ne, Ve sam gledala kroz poziciju polja, pa tako pada u njegovo der. deveto, inostranstvo, devojka, ljubav tamo. Ma u Strelcu0Ur, sve sam ti napisala kroz koju prizmu gledam. Znači, Ve po poziciji polja ne vladarstvo. Moguće naš, radi, živi preko.

Mesto i način upoznavanja bračnog partnera

Kuća i znak određuju mesto i način poznanstva. Ako je ta planeta u jedanaestoj kući upoznaće se kod prijatelja ili pomoću prijatelja. Ako je u trećoj kući upoznaće se na putovanju ili putem prepiske.

Ako se planeta nalazi u petoj kući upoznaće se u pozorištu, bioskopu, na koncertu ili stadionu. Ako je u desetoj kući na poslu.

Ukoliko su u ženskom horoskopu Mesec i Mars, a u muškom Sunce i Mars u pozitivnim znacima: Ovan, Blizanci, Lav, Vaga, Strelac, Vodolija znači da će sama osoba u svemu aktivno učestvovati i biće pod velikim uticajem spoljnih događaja.

Ali, ukoliko se te planete nalaze u pasivnim znacima: Bik, Rak, Devica, Škorpija, Jarac, Ribe to ukazuje na pasivnost osobe i na njen bogat unutrašnji život. Pasivni ljudi lakše padaju pod uticaje sa strane, posebno pod uticaj onih koji im imponuju, koje vole i koje poštuju.

Ukoliko se Mesec žene i Sunce muškarca nalaze u pozitivnim znacima, a Mars u negativnom ili obrnuto, ti ljudi retko podpadaju pod uticaje sa strane i po pravilu ih je teško vaspitati, a još teže prevaspitati.

Ukoliko se bavite astrologijom potrudite se da prevaziđete zamke lošeg horoskopa, kad su brak i ljubav u pitanju. Ako niste u tim vodama potražite astrološki savet. On ne može da škodi. Makar će Vam pomoći da budete aktivniji i da vezu učinite što kvalitetnijom. Razvod dolazi u krajnjem slučaju.

Za početak menjajmo se, jer menjajući sebe, menjamo i okolinu. Vredi pokušati.

Krstarica, ljubav; vodic kroz zvezde.

dunja2501
05-01-2011, 23:22
Ako je vladar 7-me u 8-oj, koja je onda simbolika upoznavanja u pitanju? :) ...neka ozloglasena mesta heheh ili mozda neka simbolika tudjeg novca, pa na primer banke,menjacnice i slicno? :)

cesarica
05-01-2011, 23:27
Sahrana, tragedija, pucnjava, rat...

nale76
05-01-2011, 23:38
Hmmm..to i mene jako zanima!!!!Osiguravajuca drustva,pogrebni zavod,mesare,operacione sale,...pretpostavljam da su validniji aspekti planeta u polju ili vladara polja posto je sama 8 kuca poprilicno nejasna i konfuzna...bar meni....Volela bih da cujem jos necije misljenje

dunja2501
05-01-2011, 23:39
Hvala cesarica :) ...imam jos jedno pitanje :) ... jedna moja drugarica ima ve u 8 polju i neki njeni bivsi momci su zavrsavali na hirurskim intervencijama dok su bili zajedno,ovaj poslednji i u zatvoru, naravno nije njenom krivicom...ali je jednom prilikom mi rekla da misli da donosi nesrecu...malo smesno zvuci,al palo mi na pamet da ta njena ve ne privlaci malo ''mutnije i opasne'' likove? :)

Hmmm..to i mene jako zanima!!!!Osiguravajuca drustva,pogrebni zavod,mesare,operacione sale,...pretpostavljam da su validniji aspekti planeta u polju ili vladara polja posto je sama 8 kuca poprilicno nejasna i konfuzna...bar meni....Volela bih da cujem jos necije misljenje

Da dodam jos i groblja i ustanove koje su na neki nacin vezane za smrt... al ta 8 kuca vlada i tudjem novcem,pa moze biti i neka ta simbolika,zar ne?

cesarica
05-01-2011, 23:46
@ Dunja

Privlaci, moja je isto tu. Uvek su mi prilazili ti sa druge strane, svi koji zive na ivici, balansiraju, igraju se zivotom, hazarderi, lukavi, opasni likovi. Mala anegdota. Cak se desavalo da me nepoznati likovi zaustavljaju na ulici, kao izasli su na vikend. U celoj diskoteci desavalo se da bas mene startuje onaj sto je ubio svoju devojku itd. Psihopata. Inace, paradoksalno, nikada nisam dozivela nista incidentno. Nemam nista protiv privrednog kriminala, protiv sposobnih i domisljatih tipova koji prkose zivotu a ovi gore nabrojani su mi bili vidljivi poput magle.

@Nale, osmo polje vezujem za sve bolesne situacije, gledala sam odredjene karte gde je vladar tu, pocetak veze u komatoznom stanju i sl.

dunja2501
05-01-2011, 23:55
@cesarica: negde sam procitala da ve u 8 daje srecu osobi cija je natalna :) ... tako da prakticno si ti spasena a ostali u nevolji.

Buby
05-01-2011, 23:58
kako mislis rakic? a on je u skorpiji, a to se vezuje za tamne nijanse, a kako su mu aspekti sa planetama u zamljanim znacima( devica i jarac) eto ti opet ono da bude cist, uredan, sto manje napadan i naravno 2 do 3 max boja na sebi,a nijanse od crne do bijele:)
al eto mozda i to:)

Ja sam gledala tvoju 12 njegovu 6-u po derivatnim. Pocinje u Blizan. ali se vecinom nalazi u Raku. Kako Mo pravi trigone sa Ne i Ju u Jarcu moguce da ce prevagnuti zemljani tonovi.

donalea
moja sestra ima vladara VII-Ma u VIII,upoznala je muza u gradu,tj nekom klubu,ne secam se vise bas tacno,davno je bilo,inace joj je bio aj da kazem komsija,jer su blizu ziveli

majabl
moj tata ima ve u osmoj..a mama je ljekar vrhunki..a to je negdje osma...a i zivi na njen racun, nema nema nikada nikakve pare....pa ne znam kod njega je to tako...pa ne znam....:):):)

dunja2501
06-01-2011, 00:03
moj tata ima ve u osmoj..a mama je ljekar vrhunki..a to je negdje osma...a i zivi na njen racun, nema nema nikada nikakve pare....pa ne znam kod njega je to tako...pa ne znam....:):):)

Pa to mogu nekako da povezem lekar i 8 kuca...jel mozda hirurg i sl?

cesarica
06-01-2011, 00:03
Ve u osmoj su i naklonost, pokloni, ako je dobra po znaku i finansijski jak partner, novac od partnera. Isto tako , da, sreća u nesreći, u opasnim situacijama, aspekt sličan aspektu zaštite.
@Dunja
Lekar kroz simboliku osmog, polja bolesti, neko ko je finansijski jaci u partnerstvu. Ne mora isklucivo hirurg, mozda na urgentnom i sl, bilo koji vid opasnosti, spasavanja, neko ciji posao se srece i sa smrtnim ishodima.

nale76
06-01-2011, 00:05
al ta 8 kuca vlada i tudjem novcem..ohhhh,ova simbolika mi se najvise dopada od ponudjenih..
Moje iskustvo...namirisu me skorpije...znak ili podznak..svejedno,ili mozda ja njih.Nisu"mutni" sem u razmisljanjima :D
@Cesarica Jooooj! A najezio me jos jedan aspekt u tvojoj karti Ve180 Mo....neznam kako ti,ali mene cepa,postajem podvojena licnost :)

majabl
06-01-2011, 00:05
Pa to mogu nekako da povezem lekar i 8 kuca...jel mozda hirurg i sl?

nije...radiolog...:):):)

Dreamer
06-01-2011, 00:07
Ve u osmoj su i naklonost, pokloni, ako je dobra po znaku i finansijski jak partner, novac od partnera. Isto tako , da, sreća u nesreći, u opasnim situacijama, aspekt sličan aspektu zaštite.

A ako nije u dobrom znaku? Moja je u 8., ali u skorpiji.......

oktobar
06-01-2011, 00:08
ja ima isto VE u 8. u ukljestenoj djevici pa mi nije nikad nitko od momaka s menom nastrada. (nadam se da niti nece), ai ona mi je vladar 9. pa se nadam da tog drugog upoznajem u simbolici 8. kao op. sale. mislim da bi mi to kroz zivot moj bila simbolika 8.
Majabl@
to sto kazes da ti majka uzdrzava oca mozda je to naglasena njena osma pa bolje barata s novcem nego on.
za sad je moja osma meni tako nesto donjela. s tudim novcem u rukama odmah dobijem ideju, a svoj potrosi dok si rekao keks

nale76
06-01-2011, 00:11
Jupiiii,da se ne sekiram onda!Onda ce on meni doci na noge...lekar,8,opasno po zivot i zdravlje...pa uklapam se..jos samo da usavrsim skalpel..Cure,hvala..sad mi je malo jasnije.I lakse :)

majabl
06-01-2011, 00:14
ja ima isto VE u 8. u ukljestenoj djevici pa mi nije nikad nitko od momaka s menom nastrada. (nadam se da niti nece), ai ona mi je vladar 9. pa se nadam da tog drugog upoznajem u simbolici 8. kao op. sale. mislim da bi mi to kroz zivot moj bila simbolika 8.
Majabl@
to sto kazes da ti majka uzdrzava oca mozda je to naglasena njena osma pa bolje barata s novcem nego on.
za sad je moja osma meni tako nesto donjela. s tudim novcem u rukama odmah dobijem ideju, a svoj potrosi dok si rekao keks

nema naglasenu osmu ona, ona ima ve u drugoj i ona izdrzava..a tati je i vladar druge u osmoj..pa tako da je tako..nije da nema bukvalno para..ali ...pa ja imam pl u osmoj na osmom stepenu skorpije,vl osme ve u prvoj 0 ju...pa nemam niticu veze s novcem..ajde mojim ali tudjim nikako.....:)

cesarica
06-01-2011, 00:16
Hehe, u znaku cije je polje, jos 0 PL. Mislim da te cekaju slicne situacije, slicni startovi, pracenje itd. Moguce jak partner, finansijski obezbedjen. Nale, ovaj Sa me je malo sveo na jednu licnost, sa nepromenljivim zeljama, nepokolebljivom u postupcima. Jeste opasan aspekt, i devojka i zena, dve zelje, uvek opozitne situaciji, jos uz SO90UR, nije mi lako. Mozda je ovo samo privremeni mir:)

oktobar
06-01-2011, 00:18
nema naglasenu osmu ona, ona ima ve u drugoj i ona izdrzava..a tati je i vladar druge u osmoj..pa tako da je tako..nije da nema bukvalno para..ali ...pa ja imam pl u osmoj na osmom stepenu skorpije,vl osme ve u prvoj 0 ju...pa nemam niticu veze s novcem..ajde mojim ali tudjim nikako.....:)

Mislim da sam negdje procitala da ovo kad je vl. Dc u 2. da to znaci da ce ti u prvom redu kod partnera biti vazno da te cijeni i postiva, a ne materijalno nesto. To bi bila druga kuca. ili kad Vl. dc ode u osmu da onda on ce traziti da ti imas o njemu visoko misljenje

kako_god
06-01-2011, 00:30
Vidim ja da ovde zurka bez mene :D evo ja upadam ali sam skroz van price :D

oktobar
06-01-2011, 00:33
Vidim ja da ovde zurka bez mene :D evo ja upadam ali sam skroz van price :D

dobro dosla! trazi se partner, samo se prikljuci. Tvoj ej kako vidim u 4. pa je vladar otisao u 6. mozda bude neka kucna zurka s kolegama na poslu. Samo lupam

majabl
06-01-2011, 00:34
Mislim da sam negdje procitala da ovo kad je vl. Dc u 2. da to znaci da ce ti u prvom redu kod partnera biti vazno da te cijeni i postiva, a ne materijalno nesto. To bi bila druga kuca. ili kad Vl. dc ode u osmu da onda on ce traziti da ti imas o njemu visoko misljenje

Cesarica@+
kome je ovo za PL O i pracenje???

evo gledam kod mame vl osme ve u drugoj u ovnu ...a ma u prvoj u vodoliji...pa ur u sedmoj..ne znam nista ali vidim da joj pare idu od nje do partnera a kod tate vl druge u osmoj...

kako_god
06-01-2011, 00:36
dobro dosla! trazi se partner, samo se prikljuci. Tvoj ej kako vidim u 4. pa je vladar otisao u 6. mozda bude neka kucna zurka s kolegama na poslu. Samo lupam

Hvala dragaa :D bas ga i ja trazim gde se nalazi, mogu ti reci da je ovo nova teorija ne lupas ima logike, mada i ja mislim da ga srecem preko posla u svakom slucaju :)

oktobar
06-01-2011, 00:41
evo gledam kod mame vl osme ve u drugoj u ovnu ...a ma u prvoj u vodoliji...pa ur u sedmoj..ne znam nista ali vidim da joj pare idu od nje do partnera a kod tate vl druge u osmoj...

Sta to onda nije skolski primjer !
ma ja sam ovo gore gledala u tvojoj karti i odnosi se na vl. 7.

kako god@

Hvala dragaa bas ga i ja trazim gde se nalazi, mogu ti reci da je ovo nova teorija ne lupas ima logike, mada i ja mislim da ga srecem preko posla u svakom slucaju

ma ja jos htjela reci da nece biti neki blizanac ili mozda , ma napisat cu pa valjda ostanem ziva , razvedeni:rolleyes:

ZzZz
06-01-2011, 00:44
kako god i ja smo dosle do zakljucka da bi moj srecnik trebao biti sportista, upoznavanje na sportskom terenu....

....hahaha a mozda sam joj ja samo nametnula svoje zelje :D :D :D...

kako_god
06-01-2011, 00:44
ma ja jos htjela reci da nece biti neki blizanac ili mozda , ma napisat cu pa valjda ostanem ziva , razvedeni:rolleyes:

hahahahaah znate sta ni u jednom slucaju nisam mislila da ce biti razveden ali vec ima par clanova koje su to rekle hahah pa ko zna mozda i bude, a iz kog aspekta to vidis? Jel saturn polukvadrat uran ili neki drugi? :D

oktobar
06-01-2011, 00:48
Hvala dragaa :D bas ga i ja trazim gde se nalazi, mogu ti reci da je ovo nova teorija ne lupas ima logike, mada i ja mislim da ga srecem preko posla u svakom slucaju :)

Ma mislim da ce biti bas nesto taj skoncentriran na karijeru i posao. mozda malo hladan i na prvi pogled nedostupan ,ali voli pricati. elokventan

ma gledala sam stupanj analogan blizancima i triciplitet ME. mozda kontak s UR isto nesto donese ,ali meni je vise to onako doslo zbog ovog. nekad moram nesto napisati ,a ne znam poslje odakle mi to. Neka i drugi dodaju

kako_god
06-01-2011, 00:51
Ma mislim da ce biti bas nesto taj skoncentriran na karijeru i posao. mozda malo hladan i na prvi pogled nedostupan ,ali voli pricati. elokventan

uh daaa takav nesto :) oktobar jesi udata ili i ti trazis djuvegiju pa da bacim pogled? :D

Dreamer
06-01-2011, 00:51

Uze mi rec iz usta. Htedoh reci isto ozbiljan, stalozen, jaka licnost i mozda malo slatkoreciv

oktobar
06-01-2011, 00:54
uh daaa takav nesto :) oktobar jesi udata ili i ti trazis djuvegiju pa da bacim pogled? :D

Ma ja sam ti sve!:roflmao: Samo ti baci pogled , ali gledaj 8. i 9. kao prelaz iz jednog u drugi. ma ustvari 9. me zanima.

kako_god
06-01-2011, 00:55
Uze mi rec iz usta. Htedoh reci isto ozbiljan, stalozen, jaka licnost i mozda malo slatkoreciv

evo da bacim pogled na tvog, imace lepe prste, pricljiv dosta mada odmeren mislim da ce veoma brzo pricati, picajzla velika :) perfekcionista, moguce mladolikog izgleda, a mozda nesto mladji malo od tebe.Moguce da ga sreces na javnom mestu a moguce i nesto vezano za zabavu, mada moze biti nesto cime vlada devica :D

Dreamer
06-01-2011, 00:58
evo da bacim pogled na tvog, imace lepe prste, pricljiv dosta mada odmeren mislim da ce veoma brzo pricati, picajzla velika :) perfekcionista, moguce mladolikog izgleda, a mozda nesto mladji malo od tebe.Moguce da ga sreces na javnom mestu a moguce i nesto vezano za zabavu, mada moze biti nesto cime vlada devica :D

E, nahvalise mi danas garija, videcemo ko ce se na kraju zeznuti hehehe

kako_god
06-01-2011, 00:59
Ma ja sam ti sve!:roflmao: Samo ti baci pogled , ali gledaj 8. i 9. kao prelaz iz jednog u drugi. ma ustvari 9. me zanima.

Uhhhh sto vladar devete u osmoj, ovo moze biti proracunat ulazak u brak, pricam zbog device, ali definitivno vezano za osmu kucu poznanstvo, samo sto je meni ovo najneodredjenija pozicija.Mozda bolnica ili tako nesto, devica sterilnost, moguce razveden, ali da ga upoznajes kad jos bude bio u braku, mislim da je mnogo jaka osoba, ljubomorna moguce zbog plutona ali za tebe ce on biti autoritet :)

oktobar
06-01-2011, 01:03
Uhhhh sto vladar devete u osmoj, ovo moze biti proracunat ulazak u brak, pricam zbog device, ali definitivno vezano za osmu kucu poznanstvo, samo sto je meni ovo najneodredjenija pozicija.Mozda bolnica ili tako nesto, devica sterilnost, moguce razveden, ali da ga upoznajes kad jos bude bio u braku, mislim da je mnogo jaka osoba, ljubomorna moguce zbog plutona ali za tebe ce on biti autoritet :)

jao kao si blizu. ko lija oko vruce kase. Ajde nesto onako konkretno ubodi, misli ono fizicki. ili zasto ti kazes da ce biti razveden?

Ovaj tvoj bi imao isto neku karijeru ili skolovanje u vezi djevice.

Djevice:farmaceut, trgovac, pisac, lingvista, pijanista, slikar, glumac, sportista i pravnik.mentalno osvezavajuci posao koji osigurava koristenje ostrog oka i sigurne ruke.

kako_god
06-01-2011, 01:14
jao kao si blizu. ko lija oko vruce kase. Ajde nesto onako konkretno ubodi, misli ono fizicki. ili zasto ti kazes da ce biti razveden?

Ovaj tvoj bi imao isto neku karijeru ili skolovanje u vezi djevice.

Djevice:farmaceut, trgovac, pisac, lingvista, pijanista, slikar, glumac, sportista i pravnik.mentalno osvezavajuci posao koji osigurava koristenje ostrog oka i sigurne ruke.

Hahah joooj samo neka bude nesto :)
Uh ajde da pokusam malo mi je konfuzniji ali evo...lepuskast, crn sigurno mada sad nisam sto posto sigurna ili ce imati dosta jaku kosu, tamniju ili ce biti procelav, venera u devici znaci manjak necega, ali ajde kazem kose, ali je tamniji.Mozdaaa veliko mozdaa da ima svetlije oci, mozda plave zbog venera 60 uran, a zbog toga sam i rekla razveden.

kako_god
06-01-2011, 01:25
@oktobar sunce konjukcija pluton zbog toga sam mislila crna moguce da radi ova venerica sto je u devici, moguce iduzen vrat, duguljasto lice.Oci mi deluju plave zbog tog urana mozda bas to morsko plava ili nebo plava.

oktobar
06-01-2011, 01:30
@oktobar sunce konjukcija pluton zbog toga sam mislila crna moguce da radi ova venerica sto je u devici, moguce iduzen vrat, duguljasto lice.Oci mi deluju plave zbog tog urana mozda bas to morsko plava ili nebo plava.

A da ja tebi napisem sta meni treba pa da onda to trazimo:5rotfl: :5rotfl: nije to ovaj, smrc,smrc!
Moram sad na spavanac , a vi nastavite u dobrom drustvu!

cesarica
06-01-2011, 01:59
Kako gledate te svetlije oči, Ur u igri, napet, harmoničan odnos? Ja bih tamne kao noć...

donalea
06-01-2011, 02:26
Kako gledate te svetlije oči, Ur u igri, napet, harmoničan odnos? Ja bih tamne kao noć...

ja kad provrtim unazad svi muskarci sa kojima sam dolazila u kontakt a da su bili znacajni za mene na bilo koji nacin imali su svetle-plave oci,a ja imam Ve120Ur

cesarica
06-01-2011, 02:38
Kod mene uglavnom tamnooki, Ve90Ur, ali vladar sedme Me60Ur. Mada, mora biti još pokazatelja?

donalea
06-01-2011, 02:44
hm,ni ja ne znam sta bi jos u mojoj karti moglo da ukazuje na to,ja volim tamnokose muskarce (boja ociju mi nije toliko bitna),al je interesantno da je vecina bila svetla,pa mogu slobodno za par njih da kazem plava,jedan cak ima i plave (bele) trepavice i obrve,sto i nije bas tako cesto,ustvari ja bih rekla da je retko

nale76
06-01-2011, 02:51
Cek da se ubacim dok jos mogu da mrdam :)
Kako ne bi volela tamnokose,kad ti je Dc u vodoliji jos na skorpijskom stepenu..to zelis..malo opasnije tipove,kad te pogleda da klecnu kolena
A plave..pa to ti opisuje tvoja 5..pre nego te skovitla taj baja iz 7me

donalea
06-01-2011, 02:59
Cek da se ubacim dok jos mogu da mrdam :)
Kako ne bi volela tamnokose,kad ti je Dc u vodoliji jos na skorpijskom stepenu..to zelis..malo opasnije tipove,kad te pogleda da klecnu kolena
A plave..pa to ti opisuje tvoja 5..pre nego te skovitla taj baja iz 7me

to si upravu:) ,nego generalno,nevezano za V polje,svi bitni muskarci u mom zivotu su svetli:confused: ,a one vezano za posao,obrazovanje,stagod ne gledam kroz V,pa mi to nije jasno:confused: ,gde je kvaka koja ih povezuje?

cesarica
06-01-2011, 12:28
Hm, meni je vladar pete VE u Lavu, pa nisu bili plavkasti nego smedji, možda zbog osmog polja i 60 Sa, Pl. Za Vagu često kažu da je plava, hm.

cmokic78
06-01-2011, 12:34
Ne moraju biti svetli njihove lavovske odlike mogu doci do izrazaja na mnogo nacina .. pa i po boji kose .... ali nije omanuo signifikator iako suborbeni, nadobudni, moderni, skupo obuceni ili vole da se kvarcuju i sl.

oktobar
06-01-2011, 14:16
Ja ne volim plave:girl_cray2:
a svi mi tipovi bili i jesu plavi.
ja bih pogled ispod obrva(Seve)
To ova Ve u djevici daje boje siva smeda

cesarica
06-01-2011, 15:36
Ne moraju biti svetli njihove lavovske odlike mogu doci do izrazaja na mnogo nacina .. pa i po boji kose .... ali nije omanuo signifikator iako suborbeni, nadobudni, moderni, skupo obuceni ili vole da se kvarcuju i sl.

Jesu, prepotentni i uspešni, medjutim tu je i 22. stepen Jarca na kome je signifikator, pa moguće da je to isto jak faktor ali ne smem izostaviti MA u Sko koji simbolizuje muškarca. Me, vladar sedme, mi nema kontakt ni sa Sa ni sa Pl, a dispozitor mu je upravo pomenuta Ve u Lavu. Nadam se da će i ovde stepen odraditi svoje jer , ipak sam ja ta Ve u Lavu, bujne kose, teatralnog ponasanja, zlatnih detalja.

*Invisibleshadow*
07-01-2011, 04:00
bilo bi zanimljivo gledat sistemom derivatnih kuća?:)

TigaBg
07-01-2011, 13:36
U sustini ne verujem u tu pricu oko opisa partnera...

A meni nije jasno zbog čega je ova tema toliko posećena...Šta, to što znam njegov opis, pomoćiće mi da ga pronađem? Potpuno suludo.

nale76
07-01-2011, 18:37
Mozda i hoce..ne budi skeptik...onda te astrologija nicemu nece nauciti...Uputice te sta i kako da posmatras..daje ti smernice..put i nacin biras sama

cesarica
07-01-2011, 23:35
Ko ne prepozna srcem, taj bira razumom ili strahom, tu su astrologija, socijalna prihvatljivost, dopadljivost roditeljima i slični banalni izgovori tu samo da prikriju emotivne potrebe. Nego, što se tiče gromozornog So90Ur, setih se da sam nailazila na karte žena čiji partneri pre njih nisu bili u ozbiljnoj vezi pa se desio raskid, nisu razvedeni, nisu buntovnici, samovoljni, nisu čak ni Ur tipovi nego obični flegmatici, povučeni i tihi. Dalje, negde i vladar sedmog pravi isti odnos sa Ur, napet aspekt, pa se uticaj ne oseti, nema separacije čak ni dugih putovanja koja bi se okarakterisala kao privremena odvajanja. Dobrih aspekata benefika nema, tako da, nema potrebe posmatrati taj aspekt kao potencijalni dinamit, prošlost, buntovništvo osobe, treba još pokazatelja koji bi potvrdili rečeno.

Doyda
13-01-2011, 22:28
Ako mozemo da pogodimo izgled partnera kroz tudj natal, tom logikom bismo mogli da pogodimo kako izgleda i vlasnik natala, jos i preciznije, zar ne? Meni to ne pije vodu..

kristina 88
14-01-2011, 01:00
mislim da veec znam buduceg muza,po bikovskom opisu mjestu upozzzz i sl iz prethodnog tumacenja ..e sad nije mi jasno--cime ce se baviti ako je to taj ??
znaci opis znam samo zanimanjee:))

mandrak-21
14-01-2011, 01:13
Ako mozemo da pogodimo izgled partnera kroz tudj natal, tom logikom bismo mogli da pogodimo kako izgleda i vlasnik natala, jos i preciznije, zar ne? Meni to ne pije vodu..
tom logikom i logikom derivatnih kuca bismo mogli gledati i izgled,natusovog brata,sestre,komsije kuma,kumovog kuma,pa njegovog cukundede pa njegovu sestru ,komsinicinog kuma,ljubavnika,sefa......pa prakticno svaki covek na planeti bi se mogao naci u mom natalu,ili svacijem .......isto tako opis partnera:) pa bezmalo svakodnevno srecete ljude koji odgovaaraju ''necijem pa i mom opisu''
zato prvo nadjite partnera pa ako vam odgovara ne trazite ga u natalnoj karti,takodje i ako vam ne odgovara ..........

ochajna domacica
14-01-2011, 01:39
zato prvo nadjite partnera pa ako vam odgovara ne trazite ga u natalnoj karti,takodje i ako vam ne odgovara ..........
Tako je(iako je ovo vezbaonica u prednosti su oni koji mogu da daju potvrdu) Sta je tu nelogicno? Heh :p
Ja sam se iskreno prva istraumirala na sopstveno insistiranje "opisite ga..opisite ga"..sada kada pogledam, pa kako je u mom opisu partnera i tom 3 derivatnom gde se nalazi vladar i sign.partnera tj.DC, uz Neptuna koji mi je vladar 12(nejmu 6)..i ono odokativno, osobi je ocigledno putno vozilo(3) radno mesto i prostor - da li da se upucam kada pomislim "bice taksista"..kada taj poziv ima i moj otac glavni "traumatolog" i moj brat - koji nerado radi taj posao?! A ja se njihovog posla klonim TAKO STO SE VOZIM GSP-om :D..zar da u svakom tatinom kolegi ili bratovom trazim partnera i to da nije rodom odavde..kada imam stav da sa bratovim drugovima NIKAD NISTA? Ako meni ne odgovara da se neko bavi tim poslom zasto bih ga uglavljivala u opis? Ili da bude pravnik?
..dakle kad se sloze kockice - vidimo se! ;)
A mozda se nikada i ne sloze! :)

VitaminK
15-01-2011, 14:27
Ja sam kod Sanje Peric procitala da se to ne moze videti :D Pise tako cini mi se :D

Vojvotkinja
15-01-2011, 14:41
tako nekako..kroz horoskop se vidi - pokazuje kakav nam partner odgovara, a mi to opovrgavamo ili potvrđujemo...svojim primjerima - izborom...

kis napraforgo
21-01-2011, 13:37
molim vas da malo prokomentarisete chart ovog "gospodina Fall" ispod mog potpisa, jer se nekoliko puta zenio, pa me zanima kako opisati i kojim redosledom sve te dame i na kraju kako ce izgledati poslednja??? ili je ispucao sve sanse?
jako me zanima jer vec ne znam sta cu s njim i gde sam tu ja i ima li svemu tome kraja vec jednom???

ochajna domacica
21-01-2011, 17:35
molim vas da malo prokomentarisete chart ovog "gospodina Fall" ispod mog potpisa, jer se nekoliko puta zenio, pa me zanima kako opisati i kojim redosledom sve te dame i na kraju kako ce izgledati poslednja??? ili je ispucao sve sanse?
jako me zanima jer vec ne znam sta cu s njim i gde sam tu ja i ima li svemu tome kraja vec jednom???~Prvi brak DC Ovna - u brak se uslo impulsivno i iz strasti, nepromisljeno..ali hladno i dostaojanstveno..medjutim partner je svojeglav(Ma u Jarcu - vid' mala kombinacije za necudit')..mozda je partnerka zapocinjala nesto da gradi, uopste zapocinje, kako kazes 3 braka, pretpostavljam kao jako mlada je ta ili zapocinajla skolu ili nesto sl. Svadje i pomirenja u tom prvom braku(ma60ve). Neslaganja s majkom partnera ili se ona nije pre slagala sa njegovom majkom mars180Mo.
~Drugi brak Blizanci ~drugi partner duhovit, sarmantan, komunikativan..upoznaje se cesto u komisuluka ili kracem putu a i nekom kursu ili obuci mozda, al' ovde cak mozea i na nekom salteru u banci i sl. A i sam polozaj pokazuje, da "idemo dalje", mogucnost za jos brakova, jel to uopste bio brak sklopljen preko papira? Me90Ju? Me0Ne - lazni brak, ili nije htela da se papirolosli uzmu, jedino mi nekako pre asocira na crkveni.
:confused:
~ Treci brak, partner na osi Lava: jel ovo neka slava nacin upoznavanja? sunce u 12-oj..neka "tajna vecera" ili je pak bolnica? I ona je bila dominantnija u odnosu na njega, mozda malo egocnetricna, ali nikako sebicna..ali kao vladar 11 u 12-oj natalne, pa on je cini mi se kriv sto je nejgov "prijatelj" postao "neprijatelj" nije on cvecka..trebala bi osoba Sunce biti ovde sa teskim aspektima da bi bila jako losa, ovako ON: kao Uran prdstavlja sebe pa katastrofalno u ovom braku iza sebe..one je tak koji je egocentrik i sebican, ne mozda prema njoj, ali ono sto je pokazao njoj se verovatno smucilo! Ali posto nisu izbalansirali karaktere..nista! Brak je bio moguc po meni..samo ona kao So u Devici nece trpeti DJAVOLA! I ova 3 ga je mozda podsecala karakterno na jednog roditelja, po svemu sudeci majku.
~Sledeci partner mu je osa Vage(DC):i to je cesto brak iz LJUBAVI, nezan partner, lepih usana i pogleda, slatkoreciv i ugladjen, fizicki lep..dalje vidi aspekte Venere(koja je u izgonu ???) ali je ok sa Marsom koji sada pripada njemu kao Asc.Ovna ;) i obostrano imaju SA koji daje trajnost. Zasto mora papir(Ju)? :confused: Oscilacije i problemi su u svakom braku..ali moze brak da se odrzi pa cak i kada ponestane strasti, zavisno od aspekata Venere. pozz

cmokic78
21-01-2011, 21:57
jako me zanima jer vec ne znam sta cu s njim i gde sam tu ja i ima li svemu tome kraja vec jednom???

Mislim da se ovaj egzaltirani MARS vladar 7 u sekstilui sa Venera/Saturn konjukcijom svakoj zemni zavetovao da ce je voleti do groba i sam je bivao u isto ubedjen.
Ako za partnerku gledamo Meseceve aplikacije onda smatram da bi 5 parnerka mogla da za ovog coveka bude fatalna. Rec je o dosta mladjoj osobi od njega :D

kristina 88
22-01-2011, 16:48
po mom natalu moj muz ce
biti neko krupniji, iz inostranstva ali nas covek, mozda.(.poslom,zivi tamo...) Ve ima 120 sa Mo,vladarem IX, UR disp Ve je u strelcu ,dispozitor Ve je Ur koji je otisao u II-mozda upoznavanje vezano i za moj posao ....???Neko ko se bavi elektronikom i informatikom, inzenjer, gradjevina... Eventualno finansije i banka,a da nije politicar??? zbrka ziva:D
e jos imamm Ve ima i 90 sa Pl :D :p fatall loveeeeeeee
Mozete li mi povezati ovo sve ,a recimo kako gledam iz koje je zemlje???

ako ti nije ''smor''da analize malo ja sebi BAS I njet! :D

Gloria
23-01-2011, 00:31
A kako se to gleda čime će se baviti? Ja bih volela da mi se gospodin iz natala ne desi.

ochajna domacica
23-01-2011, 00:45
A kako se to gleda čime će se baviti? Ja bih volela da mi se gospodin iz natala ne desi.
8.kuca - je njegov novcanik ili bolje reci priliv novca tvog partnera(ukoliko je rec o prvom muzu/partneru), 12 polje: poslovno okruzenje njegovo, a 4 polje: karijera ili vrsta posla..recimo ako su kao kod vas ova tri vrha u vodenim znacima onda je u pitanju osoba koja za svoj posao trosi emocije, vrsi neku uslugu i pomaze drugima kroz svoj posao. Onda polako krenete da gledate vladare tih polja i dodjete do zakljucka kao i kada bi ste opisivali sebe, svoj posao, okruzenje i tako dalje. Sve naj.. ;)

Gloria
23-01-2011, 01:11
8.kuca - je njegov novcanik ili bolje reci priliv novca tvog partnera(ukoliko je rec o prvom muzu/partneru), 12 polje: poslovno okruzenje njegovo, a 4 polje: karijera ili vrsta posla..recimo ako su kao kod vas ova tri vrha u vodenim znacima onda je u pitanju osoba koja za svoj posao trosi emocije, vrsi neku uslugu i pomaze drugima kroz svoj posao. Onda polako krenete da gledate vladare tih polja i dodjete do zakljucka kao i kada bi ste opisivali sebe, svoj posao, okruzenje i tako dalje. Sve naj.. ;)

Hvala!

Jeste, bio bi prvi brak.

Aurora
23-01-2011, 21:06
Meni je jedan poznati astrolog rekao da ce moj buduci partner biti stariji i neko ko vec ima jedan brak iza sebe. Jos kaze, ima jako njezne ruke, porodican je covjek, vrijedan i cesto ce mijenjati poslove, a bavi se privatnim biznisom. Drugaciji je od ljudi iz svoje sredine, ne posjeduje takav mentalitet, ima malo sire poglede na svijet. Jako cemo biti vezani jedno za drugo... Gdje je on sve to vidio??

zvjezdica
23-01-2011, 23:27
Evo, može se netko pozabaviti i mojim opisom...

Da li će zbog MO u 5 i VE0ME u vagi to biti neki umjetnik?
MC u vodoliji - vjdet će ga kao čudnog tipa koji odskače od drugih...

Gloria
23-01-2011, 23:43
Zar ti mc nije u Lavu?

zvjezdica
24-01-2011, 17:48
Zar ti mc nije u Lavu?Jest, ali gledamo derivatno njegov MC je u vodoliji onda.. :)

zvjezdice meni i tebi su jako slicne karte akoo me oci ne varaju xD
aSC U SKORPIJI,DC U BIKU
mC U lavu i svasta nesto :D

Vidjeh sad i umalo se ne onesvjestih :D
Pa imaš postavke ko moj dečko...MA i PL u 1. u sco, VE u vodoliji, Mo ublizancima... :)

Inače, ti i ja imamo dosta konjukcija ako pogledaš bolje, zato smo se brzo i "našle" ovdje :)

Gloria
24-01-2011, 19:13
Derivatno, moj je u škorpiji...

djurafigura
24-01-2011, 20:35
Derivatno, moj je u škorpiji...
I meni je po derivatnim MC u Škorpiji, razlika nam je u postavci planeta po poljima. I kod tebe Ur na MC-u, pa partner može biti neko ko će želeti po svaku cenu da uspe u karijeri, želeće da ga priznaju i primete, a i teško da će ostati neprimećen. Vladar 10. u 9. te mu karijera može biti vezana za putovanja: turizam, vojna karijera, letenje - pilot, stjuart, izdavaštvo, a moguće čak i da bude univerzitetski profesor :)

majabl
24-01-2011, 20:39
ne zanam zasto ali nesto ne vjerujem u ta derivatna..ali opet kod ljudi koji su u braku a da sam vidjela karte ima podudarnosti..ali kod mene onda to je neko ko ima ma i mo u blizancima na mc...haha nema teorije..u opozicijama sa sa i ur..pa mi mladic, pade na pamet ne znam sto nema teorije da cu biti s nekim vojnikom, ili tako nesto...:):):)nerviraju me...

Gloria
24-01-2011, 22:55
I meni je po derivatnim MC u Škorpiji, razlika nam je u postavci planeta po poljima. I kod tebe Ur na MC-u, pa partner može biti neko ko će želeti po svaku cenu da uspe u karijeri, želeće da ga priznaju i primete, a i teško da će ostati neprimećen. Vladar 10. u 9. te mu karijera može biti vezana za putovanja: turizam, vojna karijera, letenje - pilot, stjuart, izdavaštvo, a moguće čak i da bude univerzitetski profesor :)

:D Od svega najmanje mi se sviđa vojna karijera..:( Ovo za profesora, nije loše, nekako najstabilnije...:)

iva0808
24-01-2011, 23:35
mene jako zanima kako će izgledati moj budući partner i gdje ću ga upoznati..
Sve što sam do sad pokopčala je da ću ja biti u braku osoba koja ide iz krajnosti u krajnost. i da ću ja imati financijske koristi od partnera ili da ću preko njega dobiti posao. uglavnom moja 7 kuća je stvarno zatrpana planetama. uživajte u pogledu. ja se samo nadam da mi se tako zanimljiva 7. kuća neće obiti od glavu!! heheh

damjus_ns
02-02-2011, 10:51
Hm...Negde sam nasla da posto mi je sunce sa merkurom da to oznacava muskarca priblizno mojih godina...Isto tako sam nasla da taj brak moze biti partnerski i doneti veliku dobit na novcanoj strani. Nzm koliko sam u pravu...? Posebno oko ovog dela da bi on trebao biti oko mog godista, s obzirom da sam sklona starijim momcima:)
Ako bi neko mogao da protumaci jos nesto, bila bih zahvalna :)
Inace kod jednog poznatog astrologa sam dobila tumacenje samo na dobre i lose periode i nista vise :/

Che1
02-02-2011, 18:35
Hmmmm, moze li neko meni neko da pogleda, bas me znaima...Bio bih jako zahvalan;)

Vojvotkinja
02-02-2011, 21:11
Hmmmm, moze li neko meni neko da pogleda, bas me znaima...Bio bih jako zahvalan;)

nižeg rasta, punija, većih grudi ili bedara, prelijepih krupnih očiju. Izuzetno vezana za oca, izuzetno emotivna upoznaćete se preko posla, ili će te upoznati neki kolega ili koleginica..to neće biti ljubav na prvi pogled, nego će se razvijati ...mislim, da budem preciznija, nekako ćete se prepoznati pri prvom susretu, al nećete insistirati na kontaktu ..i početak vaše veze biće tajan..tj.skoro niko neće znati da ste započeli vezu...a moguće da ni ona neće biti baš iskrena u tim 'početničko - upoznavajućim' situacijama...

Gloria
03-02-2011, 00:31
Hm...Negde sam nasla da posto mi je sunce sa merkurom da to oznacava muskarca priblizno mojih godina...Isto tako sam nasla da taj brak moze biti partnerski i doneti veliku dobit na novcanoj strani. Nzm koliko sam u pravu...?

Imamo isto merkur sunce...Da li ovo za brak je uopšteno merkur sunce ili si mislila na nešto drugo?

damjus_ns
03-02-2011, 00:46
@Gloria
"Imamo isto merkur sunce...Da li ovo za brak je uopšteno merkur sunce ili si mislila na nešto drugo?"

Na nesto drugo, ali ne mogu da se setim na sta ( mislim da je u pitanju 12ta kuca)... A znas li mozda jos nesto da mi kazes ? :) Kakav ce biti,, ili tako nesto...?

Vojvotkinja
04-02-2011, 14:15
stariji, srednje visine, koščate građe, crnomanjast, strogog pogleda i dosta onako škrt na riječima..dosta prepirki će imati tvoj Mo u emotivnim Ribama sa ovim Suncem u rezervisanoj i 'poslovno' nastrojenoj Djevici..tj. ti ćeš uvijek biti ta koja bi da polemiše do najstinijih detalja o bilo čemu u vezi, braku, dok će on uglavnom da te sasječe u momentu jednom jedinom riječju ili pogledom...

damjus_ns
04-02-2011, 17:08
stariji, srednje visine, koščate građe, crnomanjast, strogog pogleda i dosta onako škrt na riječima..dosta prepirki će imati tvoj Mo u emotivnim Ribama sa ovim Suncem u rezervisanoj i 'poslovno' nastrojenoj Djevici..tj. ti ćeš uvijek biti ta koja bi da polemiše do najstinijih detalja o bilo čemu u vezi, braku, dok će on uglavnom da te sasječe u momentu jednom jedinom riječju ili pogledom...
Vojvotkinjo, jesi to mislila na mene?
Ako jesi, hvala...

natasha-77
04-02-2011, 17:11
Zanima me da li cete upeti da opisete mog pertnera...ali da ne gledate sinastriju :D

Princess77
04-02-2011, 17:22
Zanima me da li cete upeti da opisete mog pertnera...ali da ne gledate sinastriju :D

Gledam ti Sa kao vladara VII. Crn, mrsuljav, stariji od tebe (sad kad kaze punacak plavi deckic :D ) Jeste li se poznavali prije veze, tipa da ste bili prijatelji ili radili zajedno pa tek onda nakon nekog vremena primjetili jedno drugo?
Pitam jer nam je ista pozicija tog Sa ;)

natasha-77
04-02-2011, 20:57
Gledam ti Sa kao vladara VII. Crn, mrsuljav, stariji od tebe (sad kad kaze punacak plavi deckic :D ) Jeste li se poznavali prije veze, tipa da ste bili prijatelji ili radili zajedno pa tek onda nakon nekog vremena primjetili jedno drugo?
Pitam jer nam je ista pozicija tog Sa ;)
Zao mi je ali on je plav,visok,krupan,sportski gradjen,hahaha...pa u pocetku smo bili prijatelji tj. ja sam njega gledala kao prijatelja:)

sackili
04-02-2011, 21:09
ups!..ovo je trebalo da bude kometar na jedan mandrakov post al njegov deo nije editovan...
slazem se da je tako ali opet veoma je zanimljivo kad se analizira kakav bi mogao biti 'the one' i kad se napravi neka retrospektiva bivsih neki sablon uvek postoji i vidi se u natalu. a tek nacini ispunjavanja simbolike su, meni barem, neverovatno cudni,neobicni i zanimljivi :)

andjelikadepeures
04-02-2011, 21:15
evo, mozete mog da analizirate, ako neko zeli :)

Vojvotkinja
04-02-2011, 21:57
evo, mozete mog da analizirate, ako neko zeli :)
ja tebe vidim s nekim pjevačem, obraza mi...neki klupski pjevač ili neko ko sarađuje s njima..pa se smijte koliko god hoćete :D

Vojvotkinjo, jesi to mislila na mene?
Ako jesi, hvala...
da, bilo je upućeno tebi :)

Ona29sa
04-02-2011, 22:00
ako neko bude zelio da opise mog buduceg :))

Vojvotkinja
04-02-2011, 22:10
tebe očekuje neko ko je pun izazova, ogromne energije, kao i libida, ali i neko ko može imati problema sa kockom, zbog ove konjukcije sa Uranom..dobro bi bilo ako bi počeo i zaustavio se na kladionici, čisto rekreativno bez nekih ekstremnih uloga :D
on može biti neki inženjer, stariji od tebe..on će biti 'doseljenik', vrlo ambiciozan i 'paroljubiv'..ovo može biti neko koga pooznaje tvoj otac i u dobrim su odnosima

andjelikadepeures
04-02-2011, 22:10
ja tebe vidim s nekim pjevačem, obraza mi...neki klupski pjevač ili neko ko sarađuje s njima..pa se smijte koliko god hoćete :D

auuu.... gde to vidish, mislim, shta ti govori u prilog tome?
nekako mi to deluje malo neverovatno...

Vojvotkinja
04-02-2011, 22:19
vladar sedme u sedmoj (javnost, poznat partner), Mars 0 Me u Biku (glas), u opoziciji s Plutonom(magičan), Saturnom (malo hrpaviji - muški glas :D) a oba u trigonima sa Neptunom u Strijelcu (umjetnost)..
mislim, meni je to prvo palo na pamet, a simbolika je ogromna..
nemoj mi zamjerit, ja sam u nekom svom filmu :D

Vojvotkinja
04-02-2011, 22:39
asjaa, e zaisto ovaj tvoj isto nije gadljiv na pare..sedma u Biku, a tu još Saturn, a vladar Venera u Vagi...

asjaaa
04-02-2011, 22:39
e zaisto ovaj tvoj isto nije gadljiv na pare..sedma u Biku, a tu još Saturn, a vladar Venera u Vagi...

nije gadljiv, ne, voli ih jako, al se baš ne lijepe za njega

andjelikadepeures
04-02-2011, 22:47
vladar sedme u sedmoj (javnost, poznat partner), Mars 0 Me u Biku (glas), u opoziciji s Plutonom(magičan), Saturnom (malo hrpaviji - muški glas :D) a oba u trigonima sa Neptunom u Strijelcu (umjetnost)..

ne zameram, samo me interesovalo gde ga vidish :)
hm... zaanimljivo :)
da ce biti poznat, to verujem, to ne moz; da me zaobidje, i da uvek imaju lep glas, onako, shto kazesh, hrapaviji, ali niko nije pevao... do sada :)

u opoziciji s Plutonom(magičan)... znachi zato uvek nalecem na teshke shvalerchine... ili oni na mene..

mada, svakako zanimljivo tumachenje :)

moze josh neko da se ukljuchi ako zeli :)

asjaaa
04-02-2011, 22:51
nije gadljiv, ne, voli ih jako, al se baš ne lijepe za njega

a reci mi, kako ti to gledaš? samo kroz sedmu kuću ili ga gledaš i kroz neku planetu u mom natalu? npr. on mi je muž pa ga predstavlja SO ( ja bi bila SO :D ) ili, budući da imam Ve0UR, on je UR? skroz sam zbunjena, ne mogu odrediti što je tu važnije :confused:

Ona29sa
04-02-2011, 23:10
tebe očekuje neko ko je pun izazova, ogromne energije, kao i libida, ali i neko ko može imati problema sa kockom, zbog ove konjukcije sa Uranom..dobro bi bilo ako bi počeo i zaustavio se na kladionici, čisto rekreativno bez nekih ekstremnih uloga :D
on može biti neki inženjer, stariji od tebe..on će biti 'doseljenik', vrlo ambiciozan i 'paroljubiv'..ovo može biti neko koga pooznaje tvoj otac i u dobrim su odnosima

Hvala puno. Iskreno se nadam da ce se nekad uskoro i pojaviti :))) pogotovo ako bude pun izazova, ogromne energije :)))
Ah ta konjukcija sa uranom, bice ili kockar ili razveden :)))

kristina 88
05-02-2011, 00:33
aaa opis mog muzaa ok dokucila sam aali zanimanje-nikakooo :( mozete li baciti pogled?

cmokic78
05-02-2011, 00:53
aaa opis mog muzaa ok dokucila sam aali zanimanje-nikakooo :( mozete li baciti pogled?

Stjuart ili maneken ili maneken koji je posle postao stjuart :D

Gloria
05-02-2011, 01:01
A ima li negde primera (hajde udate dame nek se jave) gde su partner i zanimanje partnera totalno drugačiji od horoskopskog vidjenja idealnog i njegovog zanimanja?

Vojvotkinja
05-02-2011, 01:02
a, cmokić, što ćemo sa ovim tvojim radoholičarem? :D
izuzetno radan, talentovan, al moguće da je povukao ručnu kad je školovanje bilo u pitanju..
ovo može biti pekar :D ili zubar..biraj :D
hm..zašto li ja imam utisak da ćeš ga upoznati na nekom poslovnom putovanju..ne znam koliko je to moguće, jer nijesam upućena u prirodu tvog posla...

nena peric
05-02-2011, 01:21
A ima li negde primera (hajde udate dame nek se jave) gde su partner i zanimanje partnera totalno drugačiji od horoskopskog vidjenja idealnog i njegovog zanimanja?

Pogotovo sto je sada 21.vek, pa partneri vrlo cesto menjaju poslove:D .Evo sta bi ste iz moje natalne rekle cime se moj muz bavi. Da napomenem gledate kroz 7.kucu (prvi muz):D

Vojvotkinja
05-02-2011, 01:27
mene je sramota kad nešto ne znam, al ću se nalupat i ostat živa
od kakvog ministra, ekonomiste, 'vjeronaučnika', pomorca, doktora...

nena peric
05-02-2011, 01:34
mene je sramota kad nešto ne znam, al ću se nalupat i ostat živa
od kakvog ministra, ekonomiste, 'vjeronaučnika', pomorca, doktora...

Ih, pa ovaj ministar mi se najvise svidja:D ,ali nije nista od ovoga;):) Mene samo zanima kako neko moze da vidi zanimanje bracnog partnera iz natalne karte :confused: Taj je onda stvarno maher...:rolleyes: Jer je u mnogim kartama tesko da vidimo i svoje zanimanje...

Princess77
05-02-2011, 03:30
Zao mi je ali on je plav,visok,krupan,sportski gradjen,hahaha...pa u pocetku smo bili prijatelji tj. ja sam njega gledala kao prijatelja:)

:4lol: Znala sam hahaha. Znaci ipak nije Sa vec vise opis Lava/So u kojeg se taj Sa vraca. Meni su rekli neko koga poznajem, pa rekoh da provjerim da li moze ta opcija prijatelj, radni kolega....;)

Pogotovo sto je sada 21.vek, pa partneri vrlo cesto menjaju poslove:D .Evo sta bi ste iz moje natalne rekle cime se moj muz bavi. Da napomenem gledate kroz 7.kucu (prvi muz):D

Glasam za doktora :)

PS Izvinjavam se, tek sad vidim da zaredah jedan za drugim postove.

cmokic78
05-02-2011, 10:30
a, cmokić, što ćemo sa ovim tvojim radoholičarem? :D
izuzetno radan, talentovan, al moguće da je povukao ručnu kad je školovanje bilo u pitanju..
ovo može biti pekar :D ili zubar..biraj :D
hm..zašto li ja imam utisak da ćeš ga upoznati na nekom poslovnom putovanju..ne znam koliko je to moguće, jer nijesam upućena u prirodu tvog posla...

Pa to sam cula i ranije ... moguce je jako. Samo bih tog pekara zaobisla ako moze ikako bar neka je Megatrend zavrsio ... da je enkako prosao pored knjige :D

Poppy
05-02-2011, 10:52
Koje je zanimanje mom buducem deliji i hoce li biti sladak? :D Totalno sam povrsna hahahah LOL :)

cmokic78
05-02-2011, 11:06
Vladar tvoje 7 je Poppy Merkur u padu u 12 koji je odlican za okultno, psihologiju, umetnost. Osoba je svakako jako zainteresovana za sve vrste istocnjackih nauka, za proucavanje Kurana, Baagavad-gite, Biblije ... ovo moze da bude i osoba sklona umetnosti, vode je emocije, ona pre razmislja srcem nego glavom i to je za nju bolje resenje jer ako koristi zdrav razum pre nego prejaku intuiciju koju poseduje svakako ce pogresiti.
Puno fantazije i maste, umetnosti koja se bazira na mitovima i legendama ... u umetnickom izrazu mogu se koristiti nove tehnologije.
Brilijantna inteligencija.
Pertner je u svom esnafu okruzen inteligentnim zenama sa kojima se cesto srece u kaficu i na taj nacin razmenjuju ideje i pruzaju jedno drugome nekakvu podrsku u daljem radu.

Poppy
05-02-2011, 11:58
Cmokic, hvala na komentaru, nego mene sad zbunjuje sljedeca stvar: mislila sam da opisujete partnera preko derivatnih kuca, te bi tako moja 12.kuca bila delijina 6. kuca - Merkur u 6. daje osobe koje se bave poslovima koje zahtijevaju preciznost, tehnicka zanimanja, mozda cak i ljekare, osobe koje se ubijaju od posla. Druga stvar, moj Merkur ima ovu konjukciju sa Marsom + kvadrat sa Uranom, ja znam kako ja razmisljam, ne toliko emotivno, koliko impulsivno i 200km/h i uz to ne bih voljela da mi sjedi doma i cijedi te knjige hahahhaha no napolje, sa djecom da se igramo :D

cmokic78
05-02-2011, 12:04
Cmokic, hvala na komentaru, nego mene sad zbunjuje sljedeca stvar: mislila sam da opisujete partnera preko derivatnih kuca, te bi tako moja 12.kuca bila delijina 6. kuca - Merkur u 6. daje osobe koje se bave poslovima koje zahtijevaju preciznost, tehnicka zanimanja, mozda cak i ljekare, osobe koje se ubijaju od posla. Druga stvar, moj Merkur ima ovu konjukciju sa Marsom + kvadrat sa Uranom, ja znam kako ja razmisljam, ne toliko emotivno, koliko impulsivno i 200km/h i uz to ne bih voljela da mi sjedi doma i cijedi te knjige hahahhaha no napolje, sa djecom da se igramo :D

Pa ne gledam derivatno, u danasnje vreme imamo mnogo partnera i 7 je samo pocetna tacka aplikacije Sunca nam govore koja ce veza biti TA - tako sam ja barem naucial od jednog vrsnog astrologa koji nikada ne masi.
Sto se tice postavke Merkura i Marsa u 12 ja ih ne posmatran kao konjukciju iz prostog razloga zato sto je Merkur vec presao u drugi znak a kada planete nisu u istom znaku pa makar bio i premali orbis prosto nije konjukcija. Tvoj Merkur u Ribama u 12 razmislja srcem ...

Poppy
05-02-2011, 12:11
Pa ne gledam derivatno, u danasnje vreme imamo mnogo partnera i 7 je samo pocetna tacka aplikacije Sunca nam govore koja ce veza biti TA - tako sam ja barem naucial od jednog vrsnog astrologa koji nikada ne masi.
Sto se tice postavke Merkura i Marsa u 12 ja ih ne posmatran kao konjukciju iz prostog razloga zato sto je Merkur vec presao u drugi znak a kada planete nisu u istom znaku pa makar bio i premali orbis prosto nije konjukcija. Tvoj Merkur u Ribama u 12 razmislja srcem ...

- Pocetna tacka aplikacije Sunca? Hm... gledajuci http://www.khaldea.com/kldaephem/1900/feb1981gmt.shtml vidim da je prvi egzaktni aplikacioni aspekt (OSIM AKO NE GRIJESIM) Sunce napravilo sa Mjesecom i to konjukcija. :)

- Ja nisam toliko stroga oko te konjukcije (mozda, zato sto sam subjektivan :D ) a i nisam neki struchnjak, opet taj isti Merkur se nalazi na Ovnovskom stepenu, pa i to nije bas emo-razmisljanje :) A i vidis, malo sam zatvrdoglavila.

Cmokic, CMOKIC! :o

cmokic78
05-02-2011, 12:41
Gledas vladara 7 i aplikacije Sunca ne na dan tvog rodjenja nego na osnovu tabelarnog prikaza u tabeli

yoohoo
05-02-2011, 12:54
Poppy kakva ti je to tabela? De meni vidi zivota ti :D

Poppy
05-02-2011, 13:16
Gledas vladara 7 i aplikacije Sunca ne na dan tvog rodjenja nego na osnovu tabelarnog prikaza u tabeli

A vladar 7. i Sunce! Ja sam pomislila prvu aplikaciju koju Sunce pravi sa nekom (bilo kojom planetom)... Stvarno bi mi trebao jedan kurs astrologije! :mad: Ovako zbrdazdola :D nikad nista necu nauciti kako valja :(

Poppy kakva ti je to tabela? De meni vidi zivota ti :D

A zaba te ujela kakva si :p

zvjezdica
05-02-2011, 14:28
Hm..ako gledamo prvu aplikaciju...da li je to kod mene VE0ME?

Možeš mi cmokić malo opisat tog tipa :) Hvala

Vjerojatno neki intelektualac, umjetnik?

ovan-skorpija
05-02-2011, 16:37

cmokic78

da li mozes da objasnis ovo malo detaljnije?

cmokic78
05-02-2011, 16:58
Evo kod tebe npr - Sunce pravi aspekte sa rtetro Neptunom, retro Uranom i Mesecom. E sada stavila si jako sturu kartu na osnovu koje ne vidim koji su od ponudujenih aspekata aplikacije svakako - sigurno asi imala neklog razvedenog ili pilota ili ITa i to je bial neka idi mi dodji mi kombinacija. Verovatno ti je jedan od momaka bio jako religiozan ili slobodni umetnik. Smatram da ovaj sekstil Sunca i Meseca treba da pokazuje tvog partnera pogotovo sto je Mesec u Biku egzaltiran a tvog partnera upravo predstavlja 7 u biku i venera u ribama - kombinacija ovih pokazatelja.
Inace lep aspekt Sunca i Meseca u horoskopu a pogotovo sekstil donosi jako skladan i harmonicab brak - tako je po kjnizi :)

dunja2501
05-02-2011, 17:02
Cmokic, jel moze meni jedna analiza? :)

Mirex
05-02-2011, 17:14
pa zar niko nece da mi pomogne da odgonetnem ovu moju zenu :101: ako je sedma u ovnu prikazuje je mars jel tako? neka energicna? agresivna?:bash: valjda je sedmo u ovnu i nagli ilazak u brak iz strasti sto i nije tako lose :smack: a mars u jedanaestoj poznanstvo preko prijatelja, jel to mozda i preko interneta? to je sve sto ja znam o :astronom: mala pomoc bi dobro dosla....:friends:

ovan-skorpija
05-02-2011, 17:19
Evo kod tebe npr - Sunce pravi aspekte sa rtetro Neptunom, retro Uranom i Mesecom. E sada stavila si jako sturu kartu na osnovu koje ne vidim koji su od ponudujenih aspekata aplikacije svakako - sigurno asi imala neklog razvedenog ili pilota ili ITa i to je bial neka idi mi dodji mi kombinacija. Verovatno ti je jedan od momaka bio jako religiozan ili slobodni umetnik. Smatram da ovaj sekstil Sunca i Meseca treba da pokazuje tvog partnera pogotovo sto je Mesec u Biku egzaltiran a tvog partnera upravo predstavlja 7 u biku i venera u ribama - kombinacija ovih pokazatelja.
Inace lep aspekt Sunca i Meseca u horoskopu a pogotovo sekstil donosi jako skladan i harmonicab brak - tako je po kjnizi :)

moracemo malo da razjanismo ovo , posto mi zaista nije jasno sta gledas :D
da li gledas koje aspekte sunce pravi u natalu?
moje sunce pravi kvadrat sa jupiterom, sekstil sa suncem , trigon sa uranom...sa neputnom ne pravi nista...znaci ono sto mi ti kazes je da gledam koji je aplikacioni aspekt sa suncem? sunce je brze od jupitera, urana, tako da to moze da bude samo separacija....a sa mesecom je u egzaktnom sekstilu ( orbis je 0.27)
nisam imala razvedenog, niti umetnika, niti religioznog :(
sa druge strane moj mesec nije u biku nego u blizancima..

e sad koji je pravi put, tj rekla si da aplikacija sunca opisuje sta? zanimanje partnera?
i sta sad ja da gledam kad sunce nema aplikacioni aspekt? :(

Vojvotkinja
05-02-2011, 17:20
Mirex, vala, ova tvoja kad progovori 10 žena je neće moći nadjačati ni po glasu, no priči (Ma u Lavu 60 sa Mo u Blizancima i Ma 90 Ur u Škorpiji)
a da će bit lijepa i upadljiva, svakako...

Mirex
05-02-2011, 17:27
ha ha ha vojvotkinjo kraljice:) ti znas da okarakterises a vidi ja i ne volim mutave samo da ne klapara na prazno....:D jos ako je duhovita.... a trebalo bi zbog sekstila trigona sta vec? mene kao laika buni taj ovan u sedmoj pa mars u lavu a jos taj kvadrat uran, opasna neka ?!! mora da je karakter...

Poppy
05-02-2011, 17:29
Sad si upravo opisao Vojvotkinju :D duhovita, ne klapara na prazno, opasna, KARAKTER ;)

Vojvotkinja
05-02-2011, 17:39
ha ha ha vojvotkinjo kraljice:) ti znas da okarakterises a vidi ja i ne volim mutave samo da ne klapara na prazno....:D jos ako je duhovita.... a trebalo bi zbog sekstila trigona sta vec? mene kao laika buni taj ovan u sedmoj pa mars u lavu a jos taj kvadrat uran, opasna neka ?!! mora da je karakter...

iskreno mogla ti je sedma kuća u ljepšem znaku počet' - bit'..ovo je vječita konkurencija - borba između tebe i partnera..koliko umije biti stimulativna, toliko oduzima i energije..još je taj Mars u Lavu..nije ona opasna, koliko je borbeno i svađalački raspoložena..Vadi je Ovaj Mo u Blizancima, pa nijesu zlobne namjere, al da će biti oštrokondža, boga mi hoće:D
voli da izaziva..kako pogledima, gestovima, tako i izjavama..sportski tip žene, mladalačkog izgleda..ali, definitivno će biti upečatljiva po osmijehu i kosi!

cmokic78
05-02-2011, 18:02
Cmokic, jel moze meni jedna analiza? :)

i ces dobiti bas onakvog muza kakvog porizeljkujes i to sasvim je moguce da ce da dodje iz inostranstva i da ti odes sa njim.
Spajace Vas veoam jaka strast.
On je neko ko se bavi nekim opasnim poslom (vojska, policija, kriminal) ali taj posao nece obavljati na nasim prostorima nego npr. Alzir ili Malezija, mozda Norveska ali ja smatram da je u pitanju neka Arapska zemlja.
On je neobican covek, razlikuje se po mnogo cemu i cesto se ponasa nekonvencionalno i neobicno. On je idealista do krajnje linije.
Uvek stoji na suprotnoj strani od mase i ne priohvata drustvene norme. Veciti revolucionar, nije nacionalista jer za njega su svi ljudi jednaki.
On je anarhista - Ptolomej koji krade vatru od bogova da bi je drugima dao.
Sustinski plemenit covek, duhovno jako bogat.
Ipak cesto ce odsustvovati od kuce a ti ces imati paralelnu vezu za koju on blago tebi - nikada nece saznati :rolleyes:

Mirex
05-02-2011, 18:07
nisam poppy ja samo volim zanimljive i pametne zene i njihovo drustvo pa makar i virtuelno :-) vojvotkinjo hvala na opisu, ne zvuci nimalo lose :-) jos da ume da se dotera da mi zavrti pamet....:-) na sav taj karakter....trebalo bi imati neke karakteristike ovna, mada mi je jedan astrolog rekao da beyim od ovnova?!? nisam imao iskustva sa njima pa ne znam dal je u pravu mada ne volim ta uopstavanja. a gde se moze videti profesija i mesto upoznavanja? meni rekose preko prijatelja

Vojvotkinja
05-02-2011, 18:10
jes ti završio vakultet? :D
ovo može biti neko koga znaš odatle, nijeste bili u nekom prisnijem kontaktu, imate zajedničko društvo..

Poppy
05-02-2011, 18:13
meni rekose preko prijatelja

Ili bilo koje drugo mjesto koje simbolise 11. kuca. Moze cak i garazna rasprodaja, rotary club, roditeljski sastanak, ako kao striko/tetak/ujak podjes da necaku opravdas casove i naletis na neku razrednu neudatu, ali opasnicu i onako sa naocharima, dobro nashminkanu, vrlo strogu :D

Vojvotkinja
05-02-2011, 18:16
ajd Poppy daj listu pete kuće, tj. mjesta đe bi se ja mogla sudarit s mojim

Poppy
05-02-2011, 18:24
ajd Poppy daj listu pete kuće, tj. mjesta đe bi se ja mogla sudarit s mojim

Kuca u Djevici, a Merkur mrchko u Ribama u 10.kuci = ovo mi lici na kiroprakticara, hahahaha nekog kostolomca :D A sad ozbiljno, neko koga ces upoznati u po bijela dana kad pizhdri ono sunce, e sad to moze biti i konobar - ako si posla na kafu na pauzu, moze biti ako si posla u neku zatvorenu instituciju, bemliga ove Ribe naginju ka svim lijepim institucijaja, od Betonjerke, preko Spuza, do KBC, ali i benzinska pumpa - ako vozis, do farmaceuta, eventualno neki racunovodja na primjer ako si posla da predas mjesecni bilans, u crkve znamo svi ne zalazis, pa ne mozes upoznati nekkoga vjernika - a mozda i neki hemicar ;)

AUUUU ja sam skroz pogrijesila, trebala sam da gledam Jupitera, uuuu kako sam zaladila! Sad cu to da pogledam!

Mirex
05-02-2011, 18:25
jesam zavrsio sam fax ovde i master preko ali mi nisu nesto bile koleginice po mom ukusu... :-) bar one koje sam ja upoznao! poppy ovo je lista garazna rasprodaja :-) sad cu da vidim ima li koja i kako stojim sa necacima mozda malo prizovem sudbinu xa xa a mozda sam je i upoznao ali nismo u prisnijem kontaktu kako vojvodkinja kaze jer sam zaista upoznao mnogo mnogo ludi i zena...

kristina 88
05-02-2011, 18:30
meni je vladar 7. u 4-oj ...

Ve ima 120 sa Mo,vladarem 9,on je mozda i vezan za inostranstvo blagos meni pa to moze znacit i upoznavanje u kuci??:D,dispozitor Ve je Ur koji je otisao u 2-mozda upoznavanje vezano i za moj posao hmm-izvor prihoda UR disp Ve je u strijelcu,a strijelac je ako se ne varam vezan za prirodno 9 polje pa to moze biti jos jedna potvrda da on ima veze sa inostranstvom,Ve ima i 90 sa Pl,omg omg ako sam dobo upamtila to je amore fatalle!! :D

aako mozete ispravite aa i opis bi mi dobrodosao posto vidim drugacije se gleda po toj tabeli...:D

Poppy
05-02-2011, 18:33
Vidite ljudi sto mi cini Merkur, totalno se raspada hahahaha - e Vojo nemoj zamjerit, znaci ipak ce to biti neko jutarnje vrijeme kada ces naletjeti na svog deliju u nekom pozoristu, na nekoj izlozbi, mozda neko mini usavrsavanje, znas kao neki kurs - posto si osnovnu skolu davno zavrsila, a on mozda bude onaj pametnjakovic iz prvog reda sto sve zna i sve se nesto busa da odgovori prvi na profesoricino pitanje hahaahha mozda bude neki ablek iz jezika kao ti - a da radi pri nekoj instituciji :D

Princess77
05-02-2011, 18:42

Cmokic po ovome meni ni jedna nece biti TA jer mi je So neaspektovano?:(

cmokic78
05-02-2011, 18:48
E pa to vec moram da pitam. Kako se tretiraju rtakvi sluycajevi.
Inace tom metodom doticni je u tancine opisao sve moje bivse ;) i ne samo bivse nego i jednog koji je usledio.
Tako da sam ja lepo zamolila da mi oda tajnu sto je on u duhu koelgijalnosti i uradio
Sad ... valjda nije bio vidovit ;) tu vec nisam od pomoci

Vojvotkinja
05-02-2011, 18:50
Vidite ljudi sto mi cini Merkur, totalno se raspada hahahaha - e Vojo nemoj zamjerit, znaci ipak ce to biti neko jutarnje vrijeme kada ces naletjeti na svog deliju u nekom pozoristu, na nekoj izlozbi, mozda neko mini usavrsavanje, znas kao neki kurs - posto si osnovnu skolu davno zavrsila, a on mozda bude onaj pametnjakovic iz prvog reda sto sve zna i sve se nesto busa da odgovori prvi na profesoricino pitanje hahaahha mozda bude neki ablek iz jezika kao ti - a da radi pri nekoj instituciji :D

qq, a kako ću krmeljava i podbula pred njim..čuš ujutro, mene može srest' tada jedino poštar, ili kakvi raznosač vEronike, peciva i pica (uh, ja bih ovoga)..ablek ka' ja, je li? sunce li ti tvoje, talijansko!:mad:

mož' bit i kakvi aerodrom..Vladar znaka u kom je vladar moje sedme je Venerita u Vodoliji...
mada, jedino što je nepobitno je da će biti preko interneta. imam dosta jake pokazatelje za to...

Poppy
05-02-2011, 18:58
qq, a kako ću krmeljava i podbula pred njim..čuš ujutro, mene može srest' tada jedino poštar, ili kakvi raznosač vEronike, peciva i pica (uh, ja bih ovoga)..ablek ka' ja, je li? sunce li ti tvoje, talijansko!:mad:

mož' bit i kakvi aerodrom..Vladar znaka u kom je vladar moje sedme je Venerita u Vodoliji...
mada, jedino što je nepobitno je da će biti preko interneta. imam dosta jake pokazatelje za to...

Hahahaha, a sto si zapela da ga upoznas preko interneta, pa zapela i pravo na nos :p Vidji, ona ti je na samo kraju 9. kuce, to su ti putovanja - eto ti aerodrom, to ti je vise obrazovanje, mozda ti bude profa na faksu koji upisujes u septembru, eventualno asistent na predmetu za informaticke nauke ;) :D

'baaaaa te fejsbuk :D

makilli
05-02-2011, 19:02
Ja do sada nisam imala ni jednog momka koji se uklapa u dc...

Vojvotkinja
05-02-2011, 19:05
Hahahaha, a sto si zapela da ga upoznas preko interneta, pa zapela i pravo na nos :p Vidji, ona ti je na samo kraju 9. kuce, to su ti putovanja - eto ti aerodrom, to ti je vise obrazovanje, mozda ti bude profa na faksu koji upisujes u septembru, eventualno asistent na predmetu za informaticke nauke ;) :D

'baaaaa te fejsbuk :D
a, ne, ne to je previše pametno za moj mentalni sklop, ne bih umjela da 'održavam konverzaciju' s takvima...
hajd' boga ti, Ve 60 Ur, a Ur (kompitor) 120 Mo, Mo vladar treće (komunikacije) i ti se čudiš što se fatam za komfljutor...
odoh da kišam kopita i sređujem nokte (Tr. Neptun 0 nat Ma u Ribama)

cesarica
05-02-2011, 19:06
i ces dobiti bas onakvog muza kakvog porizeljkujes i to sasvim je moguce da ce da dodje iz inostranstva i da ti odes sa njim.
Spajace Vas veoam jaka strast.
On je neko ko se bavi nekim opasnim poslom (vojska, policija, kriminal) ali taj posao nece obavljati na nasim prostorima nego npr. Alzir ili Malezija, mozda Norveska ali ja smatram da je u pitanju neka Arapska zemlja.
On je neobican covek, razlikuje se po mnogo cemu i cesto se ponasa nekonvencionalno i neobicno. On je idealista do krajnje linije.
Uvek stoji na suprotnoj strani od mase i ne priohvata drustvene norme. Veciti revolucionar, nije nacionalista jer za njega su svi ljudi jednaki.
On je anarhista - Ptolomej koji krade vatru od bogova da bi je drugima dao.
Sustinski plemenit covek, duhovno jako bogat.
Ipak cesto ce odsustvovati od kuce a ti ces imati paralelnu vezu za koju on blago tebi - nikada nece saznati :rolleyes:

ZAnimljiva analiza. Pretpostavljam da dominira Vodolija u opisu, posebno zato sto vladar izlazi na Asc a kvadrat sa Pl definise tu mistifikaciju koja ga prati. Medjutim, kako si videla drzave i prevare?

cmokic78
05-02-2011, 20:02
ZAnimljiva analiza. Pretpostavljam da dominira Vodolija u opisu, posebno zato sto vladar izlazi na Asc a kvadrat sa Pl definise tu mistifikaciju koja ga prati. Medjutim, kako si videla drzave i prevare?

Inostranstvo i neverstvo?

pa vidjala sam mnohe ljude sa umetnutim znakom u 7 da su veoma supesno odrzavali paralelene visegodisnje, cak, veze.

donalea
05-02-2011, 21:35
Cmokic,aj' ako te ne mrzi vidi cime bi moj potencijalni (ako ga uopste ima:D ) mogao da se bavi,cini mi se da me to zanima vise nego kako ce da izgleda:p

cmokic78
06-02-2011, 01:00
Cmokic,aj' ako te ne mrzi vidi cime bi moj potencijalni (ako ga uopste ima:D ) mogao da se bavi,cini mi se da me to zanima vise nego kako ce da izgleda:p

Neobican covek visok, lep, osecajan, mozda ginekolog.
Jako privrzwem porodici i domu. Bice to jako neobicna ljubav zbog trigona venere i Urana, ljubav na prvi pogled, sve pocinje spontano a tvoj buduci partner moze biti i razvedeni covek.
Mozete lako da se upoznate u njegovoj privatbnoj ordinaciji koja je u blizini bneke raskrsnice, mosta ili petlje. Velika je verovatnoca da do njega mozes doci po preporuci prijatelja ili neke sestre :D

aldebaran
06-02-2011, 01:15
Cmokić,
Kakav bi moj mogao biti, da li gledam Ne ili Ju?
Ako je neko još raspoložen može pokušati.

donalea
06-02-2011, 01:17
Neobican covek visok, lep, osecajan, mozda ginekolog.
Jako privrzwem porodici i domu. Bice to jako neobicna ljubav zbog trigona venere i Urana, ljubav na prvi pogled, sve pocinje spontano a tvoj buduci partner moze biti i razvedeni covek.
Mozete lako da se upoznate u njegovoj privatbnoj ordinaciji koja je u blizini bneke raskrsnice, mosta ili petlje. Velika je verovatnoca da do njega mozes doci po preporuci prijatelja ili neke sestre :D

jao Cmokic hvala puno:4kiss: ,nego ovo me sad zaintrigira,posto ginekologija spada pod hirurgiju, jel' moze da se desi da bude neka druga hiruska grana (inace hirurge bas gotivim:D ), jer i inace imam u planu nesto da odradim u nekom narednom periodu (kakva slucajnost:D )?
ne znam jel' puno pitam,tj dal' to moze da se vidi :rolleyes:

andjelikadepeures
06-02-2011, 01:22
Cmokic, vidi mog, molim te :)

cmokic78
06-02-2011, 10:51

Vladar 7 u 7 ne mora da znaci da je partner nuzno "poznat" moze biti da je popularan u svom okruzenju npr drzi poznati kafic pa je "gradska faca" :D

Ja sam vidjala par primera sa ovom postavkom susnca i vladara 7 da su se udali/ozenili za nekoga ko ima je bio "pojam" , pred,et njihovog obozavanja,

evo primera - momak se lozi na devojku medjutim ona se zabavlja sa zvezdinim fudbalerom koji naravno ima sve propratne statusne simbole na lageru i on se povuce, ali .... ona shvati da ga voli .... mislim nije ni on za bacanje ali je pomislio ma kakvi u kom cu zivotu ja voziti takvog dzipa ...

Sto se tebe tice Andjelika... ja mislim da ces ti nakon sijaseta veza koje ce naglo prekidati i biti nedorecene, a medju partnerima imaces i stranaca, upoznati momka koji ce biti olicenje tvog idealnog muskarca mada ... dispozitor tvog sunca je mars koji je u Biku u padu, planeta akcije i borbe ce u tromom znaku poprimiti karakteristike preterane lezernosti i hedonizma. Partner ljubomoran i posesivan
Partner se moze sresti u restoranu, na luksuznim i bogatim mestima, u Vojvodini, u parku ili u banci.
Samo ja onaki iskreno da ti kazem mislim da je to neki momak koji je vlasnik nekakvog kafica ili restorana u kome ima ponekada i zive muzike.
Takodje, u brak ces uci na brzinu i neces slusati savete okoline koji ce mozda smatrati da taj covek nije adekvatan ali sa ovakvom postavkom Marsa u 7 to je neizbezno.

Kora
06-02-2011, 11:00
cmokic, interesantna teorija za mars u 7

andjelikadepeures
06-02-2011, 17:25
Vladar 7 u 7 ne mora da znaci da je partner nuzno "poznat" moze biti da je popularan u svom okruzenju npr drzi poznati kafic pa je "gradska faca" :D

Ja sam vidjala par primera sa ovom postavkom susnca i vladara 7 da su se udali/ozenili za nekoga ko ima je bio "pojam" , pred,et njihovog obozavanja,

evo primera - momak se lozi na devojku medjutim ona se zabavlja sa zvezdinim fudbalerom koji naravno ima sve propratne statusne simbole na lageru i on se povuce, ali .... ona shvati da ga voli .... mislim nije ni on za bacanje ali je pomislio ma kakvi u kom cu zivotu ja voziti takvog dzipa ...

Sto se tebe tice Andjelika... ja mislim da ces ti nakon sijaseta veza koje ce naglo prekidati i biti nedorecene, a medju partnerima imaces i stranaca, upoznati momka koji ce biti olicenje tvog idealnog muskarca mada ... dispozitor tvog sunca je mars koji je u Biku u padu, planeta akcije i borbe ce u tromom znaku poprimiti karakteristike preterane lezernosti i hedonizma. Partner ljubomoran i posesivan

mislish, on ce biti preterano lezeran i hedonista? (jer ja vec jesam takva)

a je l' moze ta postavka Marsa i So u 7. da da recimo nekog povezanog sa sportskim deshavanjima, sportom uopste?

Partner se moze sresti u restoranu, na luksuznim i bogatim mestima, u Vojvodini, u parku ili u banci.
Samo ja onaki iskreno da ti kazem mislim da je to neki momak koji je vlasnik nekakvog kafica ili restorana u kome ima ponekada i zive muzike.

volem kafane, moze :)
mada, morace negde da ima i neku "umetnichku" zicu, ne ide bez toga kod mene...

Takodje, u brak ces uci na brzinu i neces slusati savete okoline koji ce mozda smatrati da taj covek nije adekvatan ali sa ovakvom postavkom Marsa u 7 to je neizbezno.

ma njima ni jedan nije adekvatan. vec ih zamishljam kako prevrcu ochi i govore mi kako nisam normalna :D znam ljude :D

hvala Cmokic :D

Filip
06-02-2011, 20:57
Cmokić,
Kakav bi moj mogao biti, da li gledam Ne ili Ju?
Ako je neko još raspoložen može pokušati.

evo ja da pokusam

bices sa izuzetno emotivnim likom --mesec u 7-- koji ce ti prvo biti prijatelj pa tek onda sve ostalo ili ce se vasa veza podrazumevati prijateljstvo izmedju vas dvoje na prvom mestu--venera u 11--.porodican covek koji voli kucu,dom--neptun vladar 7og u 4polju--....

eto pokusao sam :D

ima li ko raspolozen da protumaci mog buduceg partneraa?

saturn u 7oj---stariji muskarac,mudar
uranu 7oj----neobcnog zanimanja,izgleda..nesto mora da bude neobicno vezano za njega
venera u 7oj...ne znam sta bih mislio za to
jupiter vladar 7me u 12oj---tajna veza ali posto gradi trigone sa ovim planetama u 7oj nece da nam smeta i ometa vezu ta tajnovitost

misljenja,razisljanja,dodaci,tumacenjaaa,,pisite :)))

mini_mimi
08-02-2011, 12:41
Jel moze neko i meni da pogleda ?? :-)
Dobila sam dva potpuno razlicita tumacenja...jedni kazu da ce biti stariji ,i jedan brak...a drugi da ce biti stranac,stariji 4,5 god.....i stoje mi 2 braka.....

phitya

evo ja da probam,mada najverovatnije lupam :-)))
Kada se Uran nađe u sedmoj kući, partner je originalan, nezavisan, ponekad i ekscentričan. Nepredvidiv je i potrebna mu je sloboda, pa je sa takvom osobom teško bilo šta isplanirati. U najboljem slučaju, ova pozicija Urana će dati brak sa razvedenom osobom.
Venera takodje donosi neku umetnicku dusu :-)

jedino jos mogu da ti kazem da imas istu 7 kucu kao moj bivsi decko,a on je razveden :-)

dunja2501
09-02-2011, 01:35
Ako je vladar 7-me u 1-oj, kakvo je onda tumacenje moguceg mesta poznanstva i uopste kako to tumaciti opis partnera? :)

prag
09-02-2011, 18:34
Ako je vladar 7-me u 1-oj, kakvo je onda tumacenje moguceg mesta poznanstva i uopste kako to tumaciti opis partnera? :)

Dobro pitanje :) . I ja bih se nadovezala sa pitanjem, kakav bi to muskarac trebao biti kad je u prvoj kuci, i sunce i mars, ali nisu vladari sedme kuce? Kako ga upoznajemo?

majabl
09-02-2011, 18:46
ej..pa moja mama ima vl sedme u prvoj i jos jedna osoba..i upoznali su se u gimnaziji.. a ne znam partner je kod obe osobe nekako slabiji i nekako zavisi od njih i karakterno i svakako..ne znam ja samo kazem po primjeru..

mrvica83
10-02-2011, 18:59
Ako neko ima vremena volela bih da pogleda mog buduceg gospodina "Pravog".
Ja kao laik bih rekla da ce biti razveden,stariji od mene i da ce imati neke veze sa inostranstvom.
Nisam sigurna da sam dobro protumacila( 7 kuca u ribama to bi trebalo da je neptunovski tip)?

http://www.dodaj.rs/f/1M/ig/4Sr0WTuv/natallll.gif

Vojvotkinja
10-02-2011, 21:35
i desiće se situacija, đe će ti biti dosta teško (ne znam konkretno šta), a on će biti princ na bijelom konju, tvoj spasitelj i tvoja ruka spasa...

ognjenka724
11-02-2011, 00:20
Ako neko ima vremena volela bih da pogleda mog buduceg gospodina "Pravog".
Ja kao laik bih rekla da ce biti razveden,stariji od mene i da ce imati neke veze sa inostranstvom.
Nisam sigurna da sam dobro protumacila( 7 kuca u ribama to bi trebalo da je neptunovski tip)?

http://www.dodaj.rs/f/1M/ig/4Sr0WTuv/natallll.gif

Iz čega si to zaključila?
Najelementarnije tumačenje 7. polja je da vrh polja govori što očekuješ od braka, a položaj vladara opisuje što kroz brak zaista dobivaš.

Pošto je vladar NE (i suvladar JU) u 4., partner dolazi u tvoj dom u trenutku braka ili zajedničkog života.

andjelikadepeures
11-02-2011, 00:23
Iz čega si to zaključila?
Najelementarnije tumačenje 7. polja je da vrh polja govori što očekuješ od braka, a položaj vladara opisuje što kroz brak zaista dobivaš.

Pošto je vladar NE (i suvladar JU) u 4., partner dolazi u tvoj dom u trenutku braka ili zajedničkog života.

cek.. i shta ja ochekujem od braka? a shta cu dobiti?

miss
11-02-2011, 01:43
Imam potencijalnog!
:))))

DC na jarčevskom 10 stepenu - stariji
Dc u vagi - frajer po horoskopu vaga
moje 4. (u raku), njegovo 10.polje - privatan posao u kući u kojoj živi

ne znam iz natala vidjeti zanimanje partnera - jel može pomoć???
i mjesto i način upoznavanja (simbolika 3.polja je ooogromna - tamo mi je vladar sedme)???

i eventualno ako ima djecu ali nije bio u braku - koji je pokazatelj toga?

mrvica83
11-02-2011, 14:40
Devojke hvala na odgovoru.
Donekle sam bila u pravu sto znaci da napredujeme sa astrologijom ;)
JA sam bila ubedjena da ce to biti neko ko je bio ozenjen mada 7 polje u ribama moze da znaci i da cu je imati dva "braka".
Zanimljivo je tumacenje ognjenke 724 da vrh 7 polja opisuje nasa ocekivanja vezana za brak.
Sve sto sam citala vezano za 7 polje govori o kvalitetu braka i o budecem partneru.
Kako da naucim da gledam fizicki izgled buduceg partnera ?

andjelikadepeures
11-02-2011, 15:33
Imam potencijalnog!

Drz' ga i ne pushtaj :) :D :D

i eventualno ako ima djecu ali nije bio u braku - koji je pokazatelj toga?

partnerova deca iz prethodnih veza/brakova su nashe 11. polje

tanjica
11-02-2011, 16:26
Slika mog partnera se nikako ne uklapa u ovo 7.polje.Pocinje u jarcu,zavrsava u vodoliji.Vladar SA otisao u 3.polje-device.Moj partner nema nista od ove device...a niuje ni obrazovaniji od mene(Me u 9.polju)...osim sto...ima UR na ASC-mozda nesto vezano za ovaj nastavak 7.polja u vodoliji.Totalno sam zbunjena!

miss
11-02-2011, 16:53
znam da je spominjano puno puta al budite dobre pa me podsjetite što su pokazatelji u našem natalnom da bi partner bio doktor - kirurg?

cmokic78
11-02-2011, 17:19
i desiće se situacija, đe će ti biti dosta teško (ne znam konkretno šta), a on će biti princ na bijelom konju, tvoj spasitelj i tvoja ruka spasa...

Ja molim moderatore da stave opciju LIKE za postove ja bi lajkovala svaki Vojvotkinj! Hit si! :D

Gloria
11-02-2011, 19:02
Ako stepen na DC znači i godine partnera onda bi ovaj moj trebao da bude dosta stariji...12 ako ne i više.

Vrh sedme kuće mi je malo i u ribama? Ne znam, ali nekako mi se čini da je bolje da ostanem neudata, bar nezvanično.

Filip
11-02-2011, 19:29
Ako stepen na DC znači i godine partnera onda bi ovaj moj trebao da bude dosta stariji...12 ako ne i više.

ne razumem:confused: meni je je DC na 3 ili 4 stepenu strelca. jel to sad znaci da ce biti 3,4 god stariji ?
ili kako se to vec tumaci...

cmokic78
11-02-2011, 19:38
ne razumem:confused: meni je je DC na 3 ili 4 stepenu strelca. jel to sad znaci da ce biti 3,4 god stariji ?
ili kako se to vec tumaci...

A zamisli da ti je na 27 stepenu da li bi pomislila da ce ti partner biti 27 godina stariji :D :D :D
Po meni ta teorija ne pije vodu

miss
11-02-2011, 19:49

Vrh sedme kuće mi je malo i u ribama? Ne znam, ali nekako mi se čini da je bolje da ostanem neudata, bar nezvanično.

ajme znala sam da će doći do nesporazuma!!!!
ma mislila sam da jarčev stepen simbolizira starijeg partnera, a što znači "stariji" je relativno. Meni,konkretno, je to kad je više od deset godina a ovaj dotični je stariji toliko
slučajno se poklopile te dvije desetke

sorry na zbunjivanju!!!

donalea
11-02-2011, 22:15
[QUOTE=Gloria;249514

Vrh sedme kuće mi je malo i u ribama? [/QUOTE]

:confused: ,vrh kuce je u znaku u kom kuca pocinje,a kod tebe je to vodolija,a kuca ti se nastavlja u znak riba

Gloria
12-02-2011, 00:32
ajme znala sam da će doći do nesporazuma!!!!
ma mislila sam da jarčev stepen simbolizira starijeg partnera, a što znači "stariji" je relativno. Meni,konkretno, je to kad je više od deset godina a ovaj dotični je stariji toliko
slučajno se poklopile te dvije desetke

sorry na zbunjivanju!!!

Ma, nema veze, ionako sam početnik, da ne kažem glupa za ovo ali je tako.
A gde može to da se vidi za partnera, ako je DC u vodoliji, ili ribama npr?

:confused: ,vrh kuce je u znaku u kom kuca pocinje,a kod tebe je to vodolija,a kuca ti se nastavlja u znak riba

Oću da pobegnem od te vodolije, ne da ih ne volim, sa ženama se super slažem, imam dosta drugarica, a muškarce vodolije nikako. Sve nadobudni, narcisi, puni sebe, posesivni, ljubomorni...

VitaminK
14-02-2011, 07:31
Meni ?? Zanimanje ?? Gdje se upoznajemo ??

Vojvotkinja
14-02-2011, 08:15
kad vidim ovog Saturna u Vodoliji na vrhu devete meni dođe da ti rečem da ćete se upoznat u Rusiji...

VitaminK
14-02-2011, 09:06
kad vidim ovog Saturna u Vodoliji na vrhu devete meni dođe da ti rečem da ćete se upoznat u Rusiji...

Jel to meni ?? Nije valjda da cu ja ici u Rusiju :D Ako pogodis, castim te :D Sta jos vidis ?? :D

majabl
14-02-2011, 16:50
kako bi ste protumacili moj dsc na zosmi.., sta da zrtvujem pa ce da bude kako treba..a u sedmoj je i verteks na 21 djevice, a tu je danebola, koja je isto bas onako divna, a i jmc je na 11 vage u sedmoj jadna ja haha, a necu nije fer..:):)

VitaminK
14-02-2011, 18:22
I meni se cini da je kod mene u pitanju razveden muskarac :) Vojvotkinjice pomagaj :D Zovem te u Rusiju, nemas brige, ako si mislila na mene za ovo upoznavanje u Rusiji :D

mišela
14-02-2011, 19:58
ako je vladar sedme u dvanaestoj šta to govori o budućem partneru

VitaminK
14-02-2011, 20:22
ako je vladar sedme u dvanaestoj šta to govori o budućem partneru

Vezan za inostranstvo, obrazovan, ali ce ti cesto raditi iza ledja :S Mislim :S

snecka
14-02-2011, 22:04
nema ti karte, tj.istekla je...

Meni otvara kartu,
evo karte:http://i56.tinypic.com/312eps5.gif

Vojvotkinja
14-02-2011, 22:24
Meni otvara kartu,
evo karte:http://i56.tinypic.com/312eps5.gif
ovaj tvoj harambaša može da bude kak'i pilot(an), eventualno nekakvi košarkaš, profesor fizičkog..pravi buntovnik, da ne rečem lajavac, približno istih godina, ako ne i mlađi (mrvicu)..izuzetno bistar, samostalan, zbog nekog događaja u porodici prerano sazreo ..imaće običaj da ti konstantno nešto pjevuši, zvižduće, smišlja pjesme u momentu i to će biti glavni okidač - ti ćeš pasti na ovakav nastup, tako će ti prići...

cmokic78
14-02-2011, 22:32
Ja bih dodala jos da je moguce da se bavi nekakvom borilackom vestinom - Mars u Vodoliji u 5 kuci

snecka
14-02-2011, 22:40
ovaj tvoj harambaša može da bude kak'i pilot(an), eventualno nekakvi košarkaš, profesor fizičkog..pravi buntovnik, da ne rečem lajavac, približno istih godina, ako ne i mlađi (mrvicu)..izuzetno bistar, samostalan, zbog nekog događaja u porodici prerano sazreo ..imaće običaj da ti konstantno nešto pjevuši, zvižduće, smišlja pjesme u momentu i to će biti glavni okidač - ti ćeš pasti na ovakav nastup, tako će ti prići...

Hvala puno na odgovoru!
Rekla bi da su me uvek privlacili sportski tipovi.Jedan astrolog mi je rekao da ce biti maco tip,samostalan postoji i sansa da se bavi privatnim biznisom,da zivi u mojoj blizini,da ce biti mnogo ljubomoran,a sto se tice godina to niko nije mogao sa preciznoscu da kaze.Uvek su me privlacili mladici stariji 6-7 godina

majabl
14-02-2011, 22:43
kako bi ste protumacili moj dsc na zosmi.., sta da zrtvujem pa ce da bude kako treba..a u sedmoj je i verteks na 21 djevice, a tu je danebola, koja je isto bas onako divna, a i jmc je na 11 vage u sedmoj jadna ja haha, a necu nije fer..:):)

a je li nikome ne pada na pamet sta bi ovo znacilo...da se necu udati, da cu biti udvica.ili neke gluposti u braku.:):):)

cmokic78
14-02-2011, 22:53
Zrtvovaces karijeru da budes domacica ;)

Vojvotkinja
14-02-2011, 22:53
Vezan za inostranstvo, obrazovan, ali ce ti cesto raditi iza ledja :S Mislim :S
o, jadna ne bila, što me vucaš za jezik..:D
oli da ti rečem da će ovi tvoj voljet da šeta po grobljima, da će imat nekakve otkačene hobije i rituale, da će bit poprilično stariji od tebe, neko ko je izuzetno gord, strog i ponosan i stalno će imati potrebu da se dokazuje i pokazuje..imaće običaj i da se otuđi kako od tebe, tako i od sebe..ovo ti vrlo lako može bit nekakvi joga letač ili čoek koji se bavi meditacijom..ili sklon nekakvom poroku..imaš jake pokazatelje za to..sve u svemu, biće poseban, zaisto..

VitaminK
14-02-2011, 22:55
o, jadna ne bila, što me vucaš za jezik..:D
oli da ti rečem da će ovi tvoj voljet da šeta po grobljima, da će imat nekakve otkačene hobije i rituale, da će bit poprilično stariji od tebe, neko ko je izuzetno gord, strog i ponosan i stalno će imati potrebu da se dokazuje i pokazuje..imaće običaj i da se otuđi kako od tebe, tako i od sebe..ovo ti vrlo lako može bit nekakvi joga letač ili čoek koji se bavi meditacijom..ili sklon nekakvom poroku..imaš jake pokazatelje za to..sve u svemu, biće poseban, zaisto..

Bolje da mi nisi ni govorila :S Dajte pusku da se ubijem, nista dobro u natalnoj. Cuj da seta po grobljima :(

Vojvotkinja
14-02-2011, 23:00
drugarice, kad budeš obišla Per LaŠez u Parizu, promijeniće ti se mišljenje o istima..Makar meni jeste...i rađe bi tamo vazda i prije prošetala, no silikonskim dolinama i fensi lokalima...
mene groblja smiruju...i opuštaju, pa se gurkajte koliko gođ oćete...

VitaminK
14-02-2011, 23:02
drugarice, kad budeš obišla Per LaŠez u Parizu, promijeniće ti se mišljenje o istima..Makar meni jeste...i rađe bi tamo vazdra i prije prošetala, no silikonskim dolinama i fensi lokalima...

Pa zar ce biti toliko los i specifican ??? Odvede ti mene u Rusiju, pa u Pariz :) Imali brak iza sebe ??

majabl
14-02-2011, 23:08
Zrtvovaces karijeru da budes domacica ;)

ej...a ja mislila to nesto puno lose..pa da to i lici na mene a nervira me uzasno...hvala..a inace ce mi karijera biti bolja od braka..ali to sam ja pa ne cudi me:):):)hvala

Gloria
15-02-2011, 02:15
Vojvotkinja u elementu! :D

Vojvotkinja
15-02-2011, 08:40
E, Glorka, što ćeš ti sa ovim tvojim 'vodozemcem', koji je vezan za majku? :D

VitaminK
15-02-2011, 10:42
Jel ti mene zezas ili je ovo ozbiljno sto si rekla ?? Cudno malo da nema bas nista pozitivno!

djurafigura
15-02-2011, 10:45
Vojvotkinja stajem i ja u red...vrlo zanimljivo opisujes :-)

Poppy
15-02-2011, 11:04
Jel ti mene zezas ili je ovo ozbiljno sto si rekla ?? Cudno malo da nema bas nista pozitivno!

Hahahaha jos nemas 18 godina a vec razmisljas o braku koji, sudeci prema knjigama, ce biti tek poslije 30 godine ... ovo ono 7.kuca u Jarcu, definitivno stariji od tebe, da ne kazem mator :D

VitaminK
15-02-2011, 11:06
Hahahaha jos nemas 18 godina a vec razmisljas o braku koji, sudeci prema knjigama, ce biti tek poslije 30 godine ... ovo ono 7.kuca u Jarcu, definitivno stariji od tebe, da ne kazem mator :D

Poppy koliko mator :D E draga racic u podznaku :D

cmokic78
15-02-2011, 11:12
Poppy koliko mator :D E draga racic u podznaku :D

Poppy je riba u podznaku :o 6 -12 godina

VitaminK
15-02-2011, 11:13
Ja sam rak, zato vec sad razmisljam o braku :) Za sebe sam govorila :D Pa nije strasno toliko :D

Vojvotkinja
15-02-2011, 11:17
VitaminkA, džaba ti taj Rak(aš) u podznaku, sa ovom Venerom u Blizancima i Mjesecom u Strijelcu..kako starAš sve ći ti pomisao na brak biti praćen grimasama ka' kad drobove iješ...dobro, ne moraš jesti, možeš mirisat' dok se krčkaju...

Djurafigura, nijesam popila euforične tabletice, pe ne mogu ništa prije naveče, valjda kad počne terapija da pušta meni se tad pisak otvori

VitaminK
15-02-2011, 11:20
Luda si (pozitivno) :D Al' si uhvatila pik na mene nesto :D

Vojvotkinja
15-02-2011, 11:22
viđi ove male, ja sam mrtva ozbiljna, rekla sam ti za sedmu kuću ono loše što vidim, za ljepotu i zdravlje na drugi šalter idi...
Pita li ti ono 'oće li nosit naočare?
neće - nosiće bebu, kofer, kaiš i cvijeće...

ganci
15-02-2011, 19:37
rekla sam ti za sedmu kuću ono loše što vidim, za ljepotu i zdravlje na drugi šalter idi...
[/COLOR]

:D :D :D

Carica si pored toga sto si vojvotkinja :p

http://i38.tinypic.com/wkptec.gif

Gloria
15-02-2011, 19:40
E, Glorka, što ćeš ti sa ovim tvojim 'vodozemcem', koji je vezan za majku? :D

Xe, šta ću, čik pogodi...

Dobiće bre šut kartu, nemam vremena da trošim vreme na manime sinove...:D

mi21
16-02-2011, 12:09
Ja sam od onih osoba koje jaaaaako zele brak...:D
Ali mi za sad ne polazi za rukom da udjem u brak! :(
Jako bih volela da mi neko opise partnera ako on uopste postoji....

http://i54.tinypic.com/kbbtbs.gif

Vojvotkinja
16-02-2011, 12:16
ne želiš ti brak, koliko sigurnost u istom ;)..Sunce u Djevici, Venera u Biku, Mars u Jarcu..Preispitaćeš malo svoje odluke sa ovim Mo 90 Sa...ne zalijeći se pred rudu...

mi21
16-02-2011, 13:07
ne želiš ti brak, koliko sigurnost u istom ;)..Sunce u Djevici, Venera u Biku, Mars u Jarcu..Preispitaćeš malo svoje odluke sa ovim Mo 90 Sa...ne zalijeći se pred rudu...

A je li stariji zbog ovog saturna? I je li kvadrat vladara sedme sa Sa odlaze brak??

Tacno je da mi je bitna sigurnost i da je to ono sto trazim...

http://i54.tinypic.com/kbbtbs.gif

tanjica
16-02-2011, 15:33
Moj partner se uopste ne uklapa u opis i znacenje planeta???Na Dsc-u jarac-SA otisao u devicu 3.polje.Nije ucen,nisam ga upoznala u komsiluku,nije stedljiv,nije stariji od mene(samo 3 god.)...xe,xe,...znaci ja nisam ubola pravog!

majabl
16-02-2011, 16:57
e ne znam ja cu sad bas da lupam ..da se niste upoznali preko brata tvog ili sestre ili tvog nekog rodjaka a on se bavi necim privatnim..drzii kafic ili tako nesto..ovo bas moze da nema nikakve veze..ali meni to tako nekako ...haha:):):)

tanjica
16-02-2011, 17:01
e ne znam ja cu sad bas da lupam ..da se niste upoznali preko brata tvog ili sestre ili tvog nekog rodjaka a on se bavi necim privatnim..drzii kafic ili tako nesto..ovo bas moze da nema nikakve veze..ali meni to tako nekako ...haha:):):)

:) :) upznali smo se preko drugarice mog brata,a on nema nikakav privatni bizzz...:D

cmokic78
16-02-2011, 17:05
Moj partner se uopste ne uklapa u opis i znacenje planeta???Na Dsc-u jarac-SA otisao u devicu 3.polje.Nije ucen,nisam ga upoznala u komsiluku,nije stedljiv,nije stariji od mene(samo 3 god.)...xe,xe,...znaci ja nisam ubola pravog!

Pa ne mora nusno biti stariji moze .... biti inteligentan i dispilinovan.
Posvecen poslu, da ima dobru koncentraciju i sposobnost duboke analize, sklonost ka bavljenju istorijom, arheologijom, geologijom, antikvitetima, medecinom ali i matematikom i proracunima svake vrste.
Izrazena dedukcija.
Mozda ima problema sa varenjem ....... opozicija sa Venerom - karmicki odnos :D, pogotovo sto je Saturn retro sto znaci da se odnos ponavlja iz proslog zivota.

majabl
16-02-2011, 17:07
e pa sad kazes nije ucen to ne bih nikako rekla a derivatno ima pl na mc ve u drugoj..ima neku lovu... derivatno sesta mu u blizancu..pa on radi vise nekih stvari....ali kako nije ucen..e sad me bas zanima sta radi..:):):)

oktobar
16-02-2011, 17:10
Ja se danas oprastam sa svim opisima koje sam do sad dobila jer onaj kojeg sam nalazila u karti odlazi i nema sanse da budemo skupa pa tako mi uzalud sve sto sam ga nasla u karti. Hvala svima na trudu ali eto ja danas zalim i zeljela sam samo dodati Feed. Bas je grozno bitic zaljubljen! Moderator,ako ovo ne pase, a ti me onda dotuci do kraja, ali ja sam se morala pojadati.

cmokic78
16-02-2011, 17:14
Ja se danas oprastam sa svim opisima koje sam do sad dobila jer onaj kojeg sam nalazila u karti odlazi i nema sanse da budemo skupa pa tako mi uzalud sve sto sam ga nasla u karti. Hvala svima na trudu ali eto ja danas zalim i zeljela sam samo dodati Feed. Bas je grozno bitic zaljubljen! Moderator,ako ovo ne pase, a ti me onda dotuci do kraja, ali ja sam se morala pojadati.

Pa naici ce neki novi koji pase ....... boze me sacuvaj! :D

oktobar
16-02-2011, 17:22
Pa naici ce neki novi koji pase ....... boze me sacuvaj! :D
Nemoj to tako tragicno shvatiti, ja ni ne zelim nista samo nek ovo stanje prode i bit cu opet ok. To je moj neptun njega nasao u mom natalu pa se VE ponadala,ali utopit cu ja tog Neptuna pa da vidimo onda ko ce da sanja:D

Princess77
16-02-2011, 17:44

Hajde reci nam gdje ste se upoznali, je li neko od vas bio na putu, jeste li poceli vezu kao tajnu? A i tri godine je ipak stariji :) Je li bar ozbiljniji za svoje godine, tradicionalan, izgleda li starije, bavi li se gradjevinom ili slicno? Ovo mi je puno zanimljivije kad neko vec ima partnera jer se ovako uci na primjerima, a ne nasa nagadjanja sta bi bilo kad bi bilo :)

yoohoo
16-02-2011, 18:03
ja stojim u redu cisto da znate :)

ognjenka724
16-02-2011, 18:32

Meni su tu dvojica. Jedan s kojim je veza trajala i ohladila se.
I drugi s kojim ti nikad neće biti dosadno. Bit će i ljubavi i svađa i nadmudrivanja, ali i trajnost.

cmokic78
16-02-2011, 18:55

Ja moram da ti odgovorim pre nego sto cujes kojesta sto ce da te prepadne. Generalno Mesec je u znaku svog pada, a Mesec/Saturn konj u Skorpiji je losa za brak ali konjuikcija je neaspektovana i u podznaku si Jarac pa se losi aspekti daleko umanjuju. Kazaces mi samo da li imas oba roditelja? I da li si mozda iz ratom zahvacenih podrucja bivse Jugoslavije tacnije da li ti je kuca ostecena u ratu?

tanjica
16-02-2011, 18:59
Hajde reci nam gdje ste se upoznali, je li neko od vas bio na putu, jeste li poceli vezu kao tajnu? A i tri godine je ipak stariji :) Je li bar ozbiljniji za svoje godine, tradicionalan, izgleda li starije, bavi li se gradjevinom ili slicno? Ovo mi je puno zanimljivije kad neko vec ima partnera jer se ovako uci na primjerima, a ne nasa nagadjanja sta bi bilo kad bi bilo :)

:) Veza je pocela kao tajna,ali vrlo brzo je obelodanjena.Ne bavi se gradjevinom,masinac je,ali ne radi u struci.Ne izgleda starije-bas na protiv.posto ima Ma u lavu na Mc-u-stasno se sukobljava sa sefovima i luta,stalno trazi posao.Razveden je.

makilli
16-02-2011, 19:02
Cmok, specijalcu :D reci mi je l' ovo moje So moze znaciti ozenjenog? Sta bi rekla za godine? :rolleyes:

Mislim da bi brak trebalo biti ok... nije mi lose aspektovano So... ma samo da predjem na So, sa ovog mog nesrecnog Merkura...pa da mi svane! :D

I've been dating since I was 15. I'm exhausted! Where is he?? Where is he?? (Šarlot, Seks i grad) :D

majabl
16-02-2011, 19:07
ej,..pa ne pitaj me, ali cu da lupim ..ali sad nesto svasta citam pa mi nesto kao da bi tvoj partner mogao biti predstavljen ovom venerom posto so sa njom ima najegzaktniji aspekt,pa ve ima 90 ur..pa ne zmam a imas i so 120 ne pa tajno..ne znam..ali kao tebi smijem da pisem..:):):)ali nemam pojma ako je tacno...

yoohoo
16-02-2011, 19:17
Meni su tu dvojica. Jedan s kojim je veza trajala i ohladila se.
I drugi s kojim ti nikad neće biti dosadno. Bit će i ljubavi i svađa i nadmudrivanja, ali i trajnost.

Bila jedna veza, koja mi se nekako uklapa u 7 koliko ja sama rastumacih al od toga nema leba...
A to volim, samo da je dinamicno, moze i svadja al dosada nikako :D

Ja moram da ti odgovorim pre nego sto cujes kojesta sto ce da te prepadne. Generalno Mesec je u znaku svog pada, a Mesec/Saturn konj u Skorpiji je losa za brak ali konjuikcija je neaspektovana i u podznaku si Jarac pa se losi aspekti daleko umanjuju. Kazaces mi samo da li imas oba roditelja? I da li si mozda iz ratom zahvacenih podrucja bivse Jugoslavije tacnije da li ti je kuca ostecena u ratu?

Imam oba roditelja. Nisam iz rata, odrasla sam u Vojvodini :)
Imala sam momka koji je odande i s njim sam imala najduzu i najozbiljniju vezu... Poreklom sam odande al od 1945 su moji u Vojvodini :)

tanjica
16-02-2011, 19:20
Pozdrav svima. Jel može meni netko pogledati? Znam samo da je vladar sedme, Mjesec, u jedanaestoj - znači nešto preko prijatelja.

:confused: :confused: Mozda ce biti neko iz kruga prijatelja.Zbog konjukcije SA sa 7.poljem-mozda bude i stariji ili pak,maldji-razlika u godinama je zagarantovana.Bice to neka veza u tajnosti ili nesto sto ces ti idealizovati do maksimuma.Sorry,ja sam pokusala!

makilli
16-02-2011, 19:21
ej,..pa ne pitaj me, ali cu da lupim ..ali sad nesto svasta citam pa mi nesto kao da bi tvoj partner mogao biti predstavljen ovom venerom posto so sa njom ima najegzaktniji aspekt,pa ve ima 90 ur..pa ne zmam a imas i so 120 ne pa tajno..ne znam..ali kao tebi smijem da pisem..:):):)ali nemam pojma ako je tacno...

Je l ti meni?

Pa nema So aspekt sa Ve...:D
A Ve nema 90 sa Ur... presirok orbis...
So mi aspektuje Mo, Ne, Ju i Pl...i sira konjukcija sa Me...

majabl
16-02-2011, 19:25
e nisam vidjela da je toliki orbis...pa ima polukvadrat...:):):)ali nemam ja pojma..:):):)

tanjica
16-02-2011, 19:28
Makilli,i moja VE ima kontakt sa UR,orbis je 10 i to separacioni.Ne bih se ja oslanjala na to-obzirom da mi je partner razveden!

makilli
16-02-2011, 19:28
e nisavcvidjela da je toliki orbis...pa ima polukvardrat...:):):)ali nemam ja pojma..

:4hug: ma opusti se! :D

Sa posla neko, to je jedino evidentno :D

Makilli,i moja VE ima kontakt sa UR,orbis je 10 i to separacioni.Ne bih se ja oslanjala na to-obzirom da mi je partner razveden!

Pa ja taj aspekt ne racunam, s obzirom na to da se nikako ne pronalazim u njemu...
Mada mi Ve nema veze sa ljubavnim kucama...
Ajd jedino je dispozitor vladaru V i drugom vladaru VII, i dispozitor dispozitora vladara VII :D

Dispozicijom mi se mota ona....

heraklea
16-02-2011, 19:36
:confused: :confused: Mozda ce biti neko iz kruga prijatelja.Zbog konjukcije SA sa 7.poljem-mozda bude i stariji ili pak,maldji-razlika u godinama je zagarantovana.Bice to neka veza u tajnosti ili nesto sto ces ti idealizovati do maksimuma.Sorry,ja sam pokusala!

Hvala ti. Ja sam inače sklona idealiziranju, opet ću gadno tresnuti na zemlju:)

Princess77
16-02-2011, 21:26

E ovo me sad zanima, je l' zivite vas dvoje zajedno i je li se on razveo prije ili u toku vase veze (pa je zbog toga pocela kao tajna)? Izvini ako te smaram :o

tanjica
16-02-2011, 21:33
Zivimo zajedno,u braku smo.Bio je u toku razvoda kad smo se upoznali.Nikad nisam naginjala takvim vezama,ali sok-desavaju se i takve stvari.

Princess77
16-02-2011, 21:41
Zivimo zajedno,u braku smo.Bio je u toku razvoda kad smo se upoznali.Nikad nisam naginjala takvim vezama,ali sok-desavaju se i takve stvari.

Za ovih 34 godine sam se uvjerila hiljadu puta u onu staru "nikad ne reci nikad" Ja sam mislila da mi ozenjeni nikad nece pasti na pamet, pa evo pade i te kako :D Hvala na strpljenju :)

Vojvotkinja
16-02-2011, 21:59
Vojvotkinja stajem i ja u red...vrlo zanimljivo opisujes :-)

ovaj tvoj je prava skitalica, ne drži ga mjesto i sloboda mu je imperativ..Moguće da ćete izvjestan period živjeti u zajednici, ali on itekako umije da se osami ma sa koliko osoba živio - provodio vrijeme...vrlo je izvjesno da ćeš male probleme u komunikaciji imati s njegovom 'keverinom', koja će voljeti da se upleka u sve što radite..ali, ne boj se, ovaj tvoj će itekako umjeti da je postavi na svoje mjesto...Nije ona zlobna ili pakosna, samo je previše brižna i tretiraće ga kao vječito dijete, što umije da zasmeta...i takvih začkoljica će uvijek biti među njima...
On će biti ishitrenih i burnih rekacija, često će mu jezik biti brži od pameti, pa će se kajati zbog svojih nepromišljenih i , ponekad, neukusnih izjava - opaski...tipični nihilista (sa ovim Uranom 0 Me u Škorpiji)..Ovaj tvoj može biti nekakvi zanatlija, vrijedan, hrabar - posebno u verbalnom izražavanju (ne pakuje riječi ka' oblande, no lupi - ispali i ostane živ)...