moj bivsi dragi [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : moj bivsi dragi

Beba977
20-12-2010, 19:10
http://www.dodaj.rs/?1C/oQ/2vseVABv/on.gif

Ovo je karta sa tranzitima mog uskoro bivseg muza ...
Stavila sam tranzite za taj dan jer to je dan kad se razvodimo
Mnogo me interesuje kako se on osjeca ovih dana,ja ama bas nista ne mogu da vidim,
odnosno to sto vidim ne poklapa se sa njegovim ponasanjem t.e. tel. ragovorima
Mnogo mi je ovo vazno,sta mislite,sta vidite ?? Uopste kako gledate na njega kao osobu?
Ja se racunam kao njegov treci brak,ima brak iza sebe i ziveo duze vremena sa curom...:5sadyes:

bela
20-12-2010, 19:33
sa ovom venerom na Algolu ne verujem da je bas osoba sa kojom je lako ziveti.obicno su osobe sa ovakvom venerom nasilne i egocentricne.
mars kao vladalac znaka i podznaka ,s tim sto mu se podznak nalazi na prvom stepenu skorpije:( smestio se u 8.kucu ali se u blizancima ne oseca bas sjajno,dispozitor merkur je retrogradan a u ovnu je verovatno jako ostar na jeziku i bira reci kad nekog zeli da povredi.
ne znam sta on sada oseca a ni ti,ali mislim da on zaista nije neko kome prija porodicni zivot,mada mislim da ima jaku moc ubedjivanja i da zna da bude itekako sarmantan,ali sve je to iluzija.on voli sebe najvise.
ako sam omasila,ne uzmi za zlo.:o :o :o
drzim ti palceve da upznas nekog novog,pravog,kad za to doje vreme:rolleyes:

supernova
20-12-2010, 20:58
Tranzitni NE mu kvadrira VE, on osjeća jedno veliko razočarenje... venera nosi u sebi urana iz 12. kuće, pa te baš doživljava kao neprijatelja koji mu je donio jedan ogroman unutrašnji nemir i izdaju...SA mu tranzitira kroz 12. kuću i preko urana donosi slobodu, oponirajući prema suncu i merkuru, koji su u kvadratu sa JU u jarcu koji je u padu i teško oprašta...SA mu donosi slobodu, a to je teška sloboda, nametnuta spoljnim okolnostima i nekim pritiskom...
To što ti ne možeš da dokučiš kako se on osjeća jeste zbog MO u škorpiji na samom asc, on je jako osjetljiv, ali vješto skriva i potiskuje svoje emocije...Vladar 3. kuće mu je u znaku blizanaca koji ima dva lica, pa nije čudo da jedno misli a drugo govori...ME mu jeste u ovnu, gdje bi on trebao direktno i otvoreno da se izražava, ali je spaljen od sunca pa više govori egom nego razumom...sve u svemu kada uključi odbrambeni mehanizam može imati jako otrovan i neugodan nastup.

Beba977
21-12-2010, 08:49
Tranzitni NE mu kvadrira VE, on osjeća jedno veliko razočarenje... venera nosi u sebi urana iz 12. kuće, pa te baš doživljava kao neprijatelja koji mu je donio jedan ogroman unutrašnji nemir i izdaju...SA mu tranzitira kroz 12. kuću i preko urana donosi slobodu, oponirajući prema suncu i merkuru, koji su u kvadratu sa JU u jarcu koji je u padu i teško oprašta...SA mu donosi slobodu, a to je teška sloboda, nametnuta spoljnim okolnostima i nekim pritiskom...
To što ti ne možeš da dokučiš kako se on osjeća jeste zbog MO u škorpiji na samom asc, on je jako osjetljiv, ali vješto skriva i potiskuje svoje emocije...Vladar 3. kuće mu je u znaku blizanaca koji ima dva lica, pa nije čudo da jedno misli a drugo govori...ME mu jeste u ovnu, gdje bi on trebao direktno i otvoreno da se izražava, ali je spaljen od sunca pa više govori egom nego razumom...sve u svemu kada uključi odbrambeni mehanizam može imati jako otrovan i neugodan nastup.

Supernova,stvarno si super,:) .
Sve sto si protumacila je bas tako,mnogo je razocaran u mene,mozda me dozivljava kao neprijatelja,niije rekao,a i nije ni bio otrovan prema meni,sa drugima sam primetila da ima taj neki zalac i cesto zna da povredi recima,a samnom je uvek bio nezan,a sad je hladnokrvan i jedva ceka da zavrsi proces...
A ono da uvek govori razumom to je apsolutno tacno,mnogo je disciplinovan na tome polju,tako da ja njega nikako nisam mogla da odgatnem...
Hvala ti puno na tumacenju

sa ovom venerom na Algolu ne verujem da je bas osoba sa kojom je lako ziveti.obicno su osobe sa ovakvom venerom nasilne i egocentricne.
mars kao vladalac znaka i podznaka ,s tim sto mu se podznak nalazi na prvom stepenu skorpije:( smestio se u 8.kucu ali se u blizancima ne oseca bas sjajno,dispozitor merkur je retrogradan a u ovnu je verovatno jako ostar na jeziku i bira reci kad nekog zeli da povredi.
ne znam sta on sada oseca a ni ti,ali mislim da on zaista nije neko kome prija porodicni zivot,mada mislim da ima jaku moc ubedjivanja i da zna da bude itekako sarmantan,ali sve je to iluzija.on voli sebe najvise.
ako sam omasila,ne uzmi za zlo.:o :o :o
drzim ti palceve da upznas nekog novog,pravog,kad za to doje vreme:rolleyes:

Bela mila moja,jeste tacno da je egocentrican,cula sam od njegovih najblizih,ali samnom je bio suprotno od svega sto se moze tumaciti u njegovom natalu...Da sebe voli najvise to sam shvatila,i tumacila zaljubljenim razumom kao doblest :rolleyes:
E sad ovo da mu ne prija porodicni zivot neznam,jer mi ustvari i nismo ziveli zajedno iz razlicitih zemalja smo,ali mnogo je cesto dolazio kod mene ,ja isla kod njega,bas je izgledao kao pravi domacin...
Ali mene je uvek plasio taj neki moj instinkt,da nesto nije u redu,da ja ne treba da idem kod njega da zivim,zato je sada mnogo ljut na mene,jer sam kako kaze ga prevarila stime sto sam se otkazala od selidbe...

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_24gw_01_ja_nina_20101224.28793.23218.gif&res=63&va=&cid=xwrfilepydeQh-u1291129066

ovo je moj natal sa tranzitima,ja se sada ne osecam lose uopste,mozda posto tranzitni Sa se odalecio od konjukcije sa PL i opozicije VE0MA,ali se plasim kako ce mi biti posle toga...

arctiumLappa
21-12-2010, 12:12
Uopste kako gledate na njega kao osobu?
mmmmm.... tvoj i moj bivsi su rodjeni u par sati razlike... i ne mogu da budem objektivna ovde, jer je on i dan danas najbolji muskarac koji mi se desio

mesec u skorpiji (kod mog je bio u 12om) mi je definitivno bio pretezak za razumevanje. nije inhibiran, strastven je, posesivan u krevetu, ali toliko emocionalno zatvoren i prividno hladan.... dugo mi je trebalo da proniknem u to i bilo je iscrpljujuce, ali sam ga obozavala zbog So/Me konjunkcije u ovnu -nikad slagao, nikad zavlacio

na zalost i ti i on imate planetu na algolu, on venericu -gubitak ljubavi -i to pored marsa i saturna, na tezak i svadljiv nacin

ti s druge strane imas sunce na algolu -moze biti gubitak vaznog muskarca u zivotu, ali i veneru u izgonu, pa je ova odluka imam utisak potpuno tvoja

on trenutno trpi opoziciju saturna na sunce i kvadrat neptuna na veneru -razocarala si ga i unistila neke njegove bitne planove

Beba977
21-12-2010, 14:35
on i dan danas najbolji muskarac koji mi se desio

i ja mislim tako za njega,zato sam i napisala plasim se kako cu se osecati kasnije,jer i moj dragi je za mene savrsenstvo,uspesan profesionalno,takodje nikad slagao,a i hemija medju nama je bila cudo...
iskreno lakse mi je kad mi pisu da je lisac...:) ,al nikad ga ja nisam takvog osetila,mora da je glumac odlican....i ja cu ga pamtit samo po dobru :5sadyes: