Tko je on i kakav je :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Tko je on i kakav je :)

*Invisibleshadow*
06-12-2010, 23:09
Njega sam upoznala na internetu ,pa mi kažite što mislit kakav je :)

http://yfrog.com/2pcopyofnatalnag

ovan-skorpija
06-12-2010, 23:37
Na prvi pogled veseo i dopadljiv, kao dete. Neobican, sirokih shvatanja. U emotivnom smislu ima potrebu za romantikom, moze da bude pozrtvavan, i da ima neke ideale u pogledu izbora partnerke. Emotivno zeli sigurnost ali ne pokazuje to otvoreno ...
to je ukratko :)

*Invisibleshadow*
06-12-2010, 23:45
hvala :) sve je to dobro

dunja2501
07-12-2010, 01:59
Ja bih rekla da ume da bude i pomalo tajnovit, misteriozan i moguce da mozda ima problem sa iskazivanjem emocija (Mo u 12-oj)... a moguce da je i on pomalo zainteresovan za astrologiju ili neka okultna ucenja :)
Ja cu se najvise baciti na tumacenje neke ljubavne tematike iz njegove natalne...pretpostavljam da te to najvise i interesuje :)
Kao sto rece Ovan_Skortpija, trazi ideal u partnerki ( Ve u ribama) i verovatno mu se dosta veza bazira na nekoj prijateljskoj osnovi... da li je u pitanju poznanstvo preko prijatelja ili mozda cesto pronalazi partnerke medju prijateljima ili mozda samo zeli da prvo nekog dobro upozna,da se razvije neko prijateljstvo pa nakon toga mozda nesto vise (Ve u 11-om polju) :)... Rekla bih da je romantican,emotivan, blag...ali isto tako ima tendenciju za tajnim vezama (ovo takodje pripisujem Mo u 12-oj, mada i Ve u ribama daje manje vise istu simboliku...za njih je karakteristicno da cesto idu iz veze u vezu, verovatno zbog te stalne potrage za nekim idealom... Da li se ova osoba bavi nekim vidom umetnosti?... mada Mc u vodoliji, mozda neki da kazem human posao ili nesto gde je sam svoj gazda ( vodolija poznata po preziru autoriteta :) )

*Invisibleshadow*
07-12-2010, 02:26
Ja bih rekla da ume da bude i pomalo tajnovit, misteriozan i moguce da mozda ima problem sa iskazivanjem emocija (Mo u 12-oj)... a moguce da je i on pomalo zainteresovan za astrologiju ili neka okultna ucenja :)
Ja cu se najvise baciti na tumacenje neke ljubavne tematike iz njegove natalne...pretpostavljam da te to najvise i interesuje :)
Kao sto rece Ovan_Skortpija, trazi ideal u partnerki ( Ve u ribama) i verovatno mu se dosta veza bazira na nekoj prijateljskoj osnovi... da li je u pitanju poznanstvo preko prijatelja ili mozda cesto pronalazi partnerke medju prijateljima ili mozda samo zeli da prvo nekog dobro upozna,da se razvije neko prijateljstvo pa nakon toga mozda nesto vise (Ve u 11-om polju) :)... Rekla bih da je romantican,emotivan, blag...ali isto tako ima tendenciju za tajnim vezama (ovo takodje pripisujem Mo u 12-oj, mada i Ve u ribama daje manje vise istu simboliku...za njih je karakteristicno da cesto idu iz veze u vezu, verovatno zbog te stalne potrage za nekim idealom... Da li se ova osoba bavi nekim vidom umetnosti?... mada Mc u vodoliji, mozda neki da kazem human posao ili nesto gde je sam svoj gazda ( vodolija poznata po preziru autoriteta :) )

da rekao je da ga zanima astrologija :)
da ,hvala na odg. to ne znam za veze ,ali moguće je

trenutno studira :)

gasimetrija
07-12-2010, 09:21
Njega sam upoznala na internetu ,pa mi kažite što mislit kakav je :)

http://yfrog.com/2pcopyofnatalnag

On voli devojke koje su lepe(vladar 7 kuce Jupi u lavu u 3 kuci),sirokih shvatanja,altruiste,da lepo govore,pozitivne,dinamicne,ali i romanticne,tajnovite,(venera u ribama).Voli da flertuje,i ocekuje da mu se "progleda kroz prste"za to.
Njegovu buducu zenu zamislja kao domacicu(Mesec u biku),dobru majku,porodicnu zenu,koja ce mu pruziti i ostvariti san -"kucicu u cvecu".
Mislim da je on kvalitetan lik.Sa blizancima na ASC ,zadrzace mladolik izgled dugo,dugo...A konjukcija merkura i sunca, daje mu da pozitivno misli i lepo govori.Pametan je.Bice uspesan u poslu (merkur i sunce u 10 kuci).
Njegov su-vladar 1 kuce rak,a vladar raka mesec u biku-bice porodican covek,koji je pravi domacin.;)
ps
mozda mu se studiranje malo oduzi,jer je saturn u 9 kuci(viseg obrazovanja)a on daje zastoje,kocenja.Uz rad,red i disciplinu-zavrsice on to! ;-)

*Invisibleshadow*
07-12-2010, 17:53
hvala punoo :))

capella
09-12-2010, 18:10
Venera mu je tačno na stepenu egzaltacije a MO je egzaltiran ali pravi opoziciju sa Plutinom. Mislim da on čim osjeti da je krenulo ozbiljno, pokušava da zbriše.

*Invisibleshadow*
14-12-2010, 20:10
Venera mu je tačno na stepenu egzaltacije a MO je egzaltiran ali pravi opoziciju sa Plutinom. Mislim da on čim osjeti da je krenulo ozbiljno, pokušava da zbriše.

ajoj :/ to baš i niej dobro

Little Warrior
15-12-2010, 01:31
sloboda i dominacija su dve kljucne reci...Sloboda zbog vladara u vodoliji i blizanaca na ascendentu, a dominacija zbog naglasenog desetog polja i zbog kvadrata sa plutonom.
"trazim slobodu, ali ti je ne dajem" cini mi se da se time vodi, ako ne svesno, onda nesvesno. Zelja za kontrolom situacije, zato se boji da se veze, da se preda, da se ceo da, ali je magnetican i zato trazi da se neko potpuno njemu preda da on ne bi udario dupetom u pod ako dodje do raskida...
No...sposoban je i za duboke emocije koje i od sebe i od partnera krije kao zmija noge (mesec u biku u 12)
Definitivno neko ko ne trpi autoritete, jer prvo-on zeli da bude autoritet (1 u 10) a drugo zato sto je imao ili ima los odnos sa ocem (sunce u 10 kvadrat mars u 12 jos osam stepeni aplikacije je orbis)
Inteligentan, zanimljiv, ali do zla boga komplikovan.
Voli da flertuje, a u isto vreme bi voleo da se nekome potpuno posveti, ali ne sme da se posveti i zato glumi svalerasa i tako u krug ...

Ti i on (ako pitas za vezu i emocije)-potpuno razliciti...ali razlicitosti tog tipa se i privlace...;) (njegov vladar asc i tvoj vladar asc u egzaktnoj opoziciji)

Uranus_princes
17-12-2010, 11:07
Ambiciozan je,preduzmljiv,sposoban,intuitivan,mastovit,on je onaj za kojeg se predstavlja.Dominantan muskarac,emocionalno nije narocito stabilan,,veoma je tvrdoglav,ako ne ide po njegovom,nece mu biti po volji.Zamjerice drugima neke stvari,a u stanju je da iste te stvari radi i da ne misli da grijesi.Svadljiv je,kada su u pitanju neke njemu vazne stvari.Sklon je povredama.Voli harizmaticne zene,njezne i zenstvene,emocionalno postojane i prijatne.Eto ukratko od mene..:)

*Invisibleshadow*
27-12-2010, 03:12
Hvala puno , ne mogu puno još zaključiti na temelju razgovora ;)