Zašto prekid fakuleteta? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Zašto prekid fakuleteta?

*Invisibleshadow*
17-11-2010, 12:18
Evo kao što piše u naslovu ,zanima me šta je prouzročilo prekid faksa.Koji su tranziti potaknuli ,ili već u natalnoj.:cool:
Da li ću dogodine imat više uspjeha.

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/solar.gif

solar za dogodine ..hoću li uspjet upisat faks
:(
http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/solar2011.gif

ZMAJ
17-11-2010, 13:26
Vladari devete kuce, kuce fakulteta su tokom godine u tranzitu bili u opoziciji, pravili nezgodne aspekte sa tvojim Ma iz nat cetvrte (verovatno pritisak roditelja) i nat vl devete kuce.
Tranz Pluton bi trebao dotaci tokom proleca nat Urana, sto ukazuje na transformaciju tog segmenta (verovatno fax koji nisi ni imala u kombinaciji, bice tvoj izbor), a i tranzitni Ju ce praviti trigon na nat Ur, pa javi sta si uradila.
To je ovako na prvi pogled.
Pozdrav:kaksamsizgodna:

LavJarac
17-11-2010, 13:41
Evo i mog misljenja u vezi tvog pitanja.
Vladar tvoje 9.kuce - fax je Uran na 9'Jarca kojeg je kvadrirao tranzitni Saturn i uzrokovao prekid, zastoj u studijama. Inace sam Uran kao vladar 9.kuce natalno daje preokrete po tom pitanju, jos mu je dispozitor Saturn na 0' Vodolije pa pojacava to dejstvo u vidu zastoja, stagnacije po tom pitanju.
Inace natalno imas Sunce u trigonu sa Uranom, tako da uz red, rad i desciplinu mozes imati vise uspeha.
Srecno :)

*Invisibleshadow*
17-11-2010, 15:56
Vladari devete kuce, kuce fakulteta su tokom godine u tranzitu bili u opoziciji, pravili nezgodne aspekte sa tvojim Ma iz nat cetvrte (verovatno pritisak roditelja) i nat vl devete kuce.
Tranz Pluton bi trebao dotaci tokom proleca nat Urana, sto ukazuje na transformaciju tog segmenta (verovatno fax koji nisi ni imala u kombinaciji, bice tvoj izbor), a i tranzitni Ju ce praviti trigon na nat Ur, pa javi sta si uradila.
To je ovako na prvi pogled.
Pozdrav:kaksamsizgodna:
hvala na odg. ,ja planiram upisat faks koji sam ubiti htjela ove godine upisat,al sad vidjet ćemo :D javim svakao

Evo i mog misljenja u vezi tvog pitanja.
Vladar tvoje 9.kuce - fax je Uran na 9'Jarca kojeg je kvadrirao tranzitni Saturn i uzrokovao prekid, zastoj u studijama. Inace sam Uran kao vladar 9.kuce natalno daje preokrete po tom pitanju, jos mu je dispozitor Saturn na 0' Vodolije pa pojacava to dejstvo u vidu zastoja, stagnacije po tom pitanju.
Inace natalno imas Sunce u trigonu sa Uranom, tako da uz red, rad i desciplinu mozes imati vise uspeha.
Srecno :)

aha ,hvala na tumačenju .nadam se da će to dogodine krenit .da će bit uspješnija godina :)

arctiumLappa
18-11-2010, 11:23
Evo kao što piše u naslovu ,zanima me šta je prouzročilo prekid faksa.Koji su tranziti potaknuli ,ili već u natalnoj.:cool:

solar za dogodine ..hoću li uspjet upisat faks
sto se tice tvog drugog pitanja, da li si vec odlucila koji fakultet zelis da upises i da li radis na tome? koliko osecas da je tvoja odluka cvrsta?

sto se tice prvog pitanja:
vladari tvog fakulteta su uran i saturn, malobrojni su koji zavrse fakultet bez prekida a da je uran umesan. natalni ur polozen uz neptuna -iluzija, samoobmana u polju kojim vlada -pogresan izbor fakulteta. ovo je podrzano trenutnim tranzitom neptuna kroz deveto polje. neptun je takodje i vladar 10og, tako da si ti verovatno u potpunosti omasila ono cime zelis da se bavis. neptun opozicija ceo stelijum, narocito Me/Ju -planete koje vladaju komunikacijom i ucenjem, nije pomogao. Pretpostavljam da je okidac nezadovoljstva bio tranzitni saturn na marsu koji vlada 11om -kucom snova, nadanja (i prijatelja naravno), pa su se isti tada raspali.

Kako su tranziti u igri dugotrajni (+1god) bilo bi dobro ne upisivati fakultet ako nisi uverena u pravilnost tvog izbora, jer u suprotnom mozes preci sa magarca na magarca.

Sve najbolje

*Invisibleshadow*
18-11-2010, 22:47
Da taj faks koji sam htjela upisati već ove godine ali nisam uspjela :/
Ja se nadam da bi to mogao bit dobar izbor.
Jedna atrologinja mi je rekla da mi ovaj faks nije toliko loš ali da bi ga mogla prekinut,pogotovo što ima smjer koji odgovara ,ali to tek nakon 3 godine.Ja se nikako ne vidim još 3godine na ovom.
Plus što nisam baš zadovoljna što živim u drugom gradu.