Ishod situacije [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ishod situacije

Vojvotkinja
25-10-2010, 14:37
Momak je u istražnom zatvoru, uglavnom još ništa nije dokazano, ali za takve prestupe dobija se 3 do 12 godina. Samo me zanima ishod cijele situacije, kad bi moglo doći do konačne presude i sl.
Ko je raspoložen, neka virne u natalnu kartu sa tranzitima...
Hvala
http://img267.imageshack.us/img267/4555/zatv.gif

gasimetrija
25-10-2010, 14:43
Mozda bi bilo dobro da postavis i solar .:)

nedda
26-10-2010, 13:01
Ovde zaista nema dovoljno podataka, da bi se mogla izvesti ozbiljnija analiza. Pitanje je postavljeno kao horarno, pa bi ga mozda tako trebalo i tumaciti...
Od kada je momak u pritvoru?
Ne bih da nagadjam...al moglo bi da bude od kada je UR0JU na pocetku riba pravio egz. trigon sa njegovim jupijem.
Ustvari, tada je moglo da pocne sudjenje. Kada je proveden?

Zapade mi za oko jedna stvar...nije da je sadrzano u pitanju..al' ajd da iskomentarisem, pa ako moze povratna informacija.
Jeste li primetili da su sva tri vladara 12. kuce u 11. ovom momku. Svi tajni neprijatelji se predstavljaju kao prijatelji?
Pored toga, vladar 11. polja - neptun je u sedmom - prijatelji postaju javni neprijatelji.
Uhhh...

Zbog ovog neptuna u sedmoj (sudski procesi)...mozda bude zestokog foliranja. Jupiter je vladar sedme kuce, neaspektovan u lavu, pa mi se negde cini da ce ipak ishod biti posten i fer. Kako je saturn neki prirodni nosilac strogog ishoda, suda, a njemu i vladar devetog polja (morala)...trigon sa suncem u 12. kuci...raspon 5 stepeni.
E, sad pitanje je opet od kada je on u pritvoru?

Santijen
26-10-2010, 14:34
meni se cini da se desilo kad je tr mars isao preko urana..a reklo bih se da se radi o problemu na poslu eventualno nesto oko porodicne svadje...

Vojvotkinja
26-10-2010, 15:16
uspjela sam da napravim solar

http://img837.imageshack.us/i/zatvsolar.gif/

i solar sa natalom

http://img818.imageshack.us/i/zatvnatalisolar.gif/

od informacija kojima raspolažem, tj. sve što znam je da se nalazi u zatvoru zbog droge... koju su našli u njegovim kolima i to veću količinu.U Srbiji je, nije u Crnoj Gori, što je još gore. A sve se to izdešavalo, prije otprilike, mjesec dana...

nedda
27-10-2010, 10:42
Meni se nesto cini da sam mars nije mogao doneti to, jer je on prakticno projurio kroz 5. kucu, praveci samo jedan dan kvadrat na meseca. Mozda je tada uhapsen?
Ali istovremeno, uarn i jupiter su se udljavali od trigona sa natalnim jupiterom (1 odnosno 2 stepena orbisa), a saturn je bio egz. 30 st. od natalnog.
Pluton je sredinom septembra krenuo sa 2. stepena jarca direktno. Kombinacija egzaltiranog saturna i plutona, kod njega vladara 6. i 9. kuce- policija (zakon, i zaposleni u zakonu) + mars u sestoj (panduri).

Stalno me vuce da trazim naznake oduglovacenja procesa, jer je to standard u takvim slucajevima, ali moram da priznam da ih ne vidim. Naravno, saturn ide sporo, kao i uvek, pa ga treba sacekati, ali ne mislimd a ce produzavanja biti vise nego uobicajeno.
Venra je dispozitor tog sunca, i vladar seste kuce...pocetkom oktobra stajala je bas u egz. opoziciji sa natalnom, a zatim krenula retro. Vracanje i otkrivanje tajnih stvari i prijatelja (iz 6. kuce na jedanaestu i dvanaestu).
Krece direktno 19. novembra.
Da li za njega postoji mogucnost statusa svedoka-saradnika? Cini mi se da ima malo izgleda za to?

gasimetrija
27-10-2010, 14:39
Sa ASC solarnim u skorpiji;
Ova godina vam donosi raznorazne probleme.Ispunjena je teškim naporima i borbom, često sa neizvesnim rezultatima. Bice konflikata, sudskih parnica, raznih zakonskih komplikacija - ponekad i protiv vaše volje.

solarni asc u VI natalnoj kuci
ovo je loš položaj za zdravlje i obicno donosi porodicne probleme. Ukoliko je ostatak horoskopa dobar, to ce biti samo obicne prehlade ili grip, ali dolazi do pogoršanja opšteg stanja organizma, do nedostatka energije, do cestog osecanja iscrpljenosti. Radna sredina i ljudi sa kojima radite mogu da budu uzrok bolesti.

Ako su FIKSNI ZNACI U SVA ČETIRI UGLA, to ukazuje na donekle introspektivnu godinu; može biti i finansijskih briga, posebno ako su naglašene 2. ili 8. kuća. U zavisnosti od aspekata, ova godina ne mora obavezno značiti probleme, ali može ukazivati na neke novčane transakcije, npr.-kupovanje ili prodaja imovine ili kola. Potrebna vam je spoljašnja motivacija da ne biste podlegli inerciji. Ovo je dobra godina da se preduzme nešto kako bi stvari počele da se dogadjaju.

Da dodam, ...njegovo sunce u Biku je u ukljestenom znaku Bika u 12 kuci.Bik,kao simbol druge kuce i materijalnih dobara -je u 12 kuci-tajni-pa je sklon da zaradjuje na nelegalnim poslovima.
Isto tako je i ukljestena skorpija u 6 kuci(posla) ..i tu je uran-koji govori o poslu sa prijateljima jer uran je vladar 11 kuce-prijatelja,ali sve se desava u skorpiji -koja je opet simbolika i neka vrsta poroka(alkohol,droga..)
Trenutno je u tranzitu skorpijom(njegovom natalnom 6 kucom)venera,mars,merkur,i sunce ...i sve su planete u opoziciji sa njegovim natalnim suncem u biku u 12 kuci...
kada se promeni situacija na nebu,i krenu tranziti da "putuju nebom dalje"...proci ce i njegovi problemi.;)

Aurora
30-10-2010, 11:31
Meni se nesto cini da sam mars nije mogao doneti to, jer je on prakticno projurio kroz 5. kucu, praveci samo jedan dan kvadrat na meseca. Mozda je tada uhapsen?
Ali istovremeno, uarn i jupiter su se udljavali od trigona sa natalnim jupiterom (1 odnosno 2 stepena orbisa), a saturn je bio egz. 30 st. od natalnog.
Pluton je sredinom septembra krenuo sa 2. stepena jarca direktno. Kombinacija egzaltiranog saturna i plutona, kod njega vladara 6. i 9. kuce- policija (zakon, i zaposleni u zakonu) + mars u sestoj (panduri).

Stalno me vuce da trazim naznake oduglovacenja procesa, jer je to standard u takvim slucajevima, ali moram da priznam da ih ne vidim. Naravno, saturn ide sporo, kao i uvek, pa ga treba sacekati, ali ne mislimd a ce produzavanja biti vise nego uobicajeno.
Venra je dispozitor tog sunca, i vladar seste kuce...pocetkom oktobra stajala je bas u egz. opoziciji sa natalnom, a zatim krenula retro. Vracanje i otkrivanje tajnih stvari i prijatelja (iz 6. kuce na jedanaestu i dvanaestu).
Da li za njega postoji mogucnost statusa svedoka-saradnika? Cini mi se da ima malo izgleda za to?

Ja sve nesto gledam i vidim ovaj njegov Neptun koji tako jasno govori da je sklon nelegalnim radnjama, cak talentovani prevarant. Jedina naznaka njegovog boravka u zatvoru mi je ovo So u 12. kuci i to ukljesteno . Sigurna sam jedino da se nista ne moze rijesiti dok je Ve retr. a to je do 19. novembra kako ti rece. Sta ustvari gledati kad su sudski procesi u pitanju, presude isl. Mozda ima veze sa tim i vladar7. kuce i Jupiter?? Ako nam nesto govori o nekoj vrsti izolacije, onda bi trebalo da se vidi i koliko moze trajti?

nedda
30-10-2010, 11:43
Da, za sudske procese se gleda sedma kuca.
Pored toga i jupiter (kao pravda) i saturn (kao zakon).
I 12. kuca kao zatvaranje.
Neptun u sedmoj kuci - da, moze biti dobar folirant, ali moze znaciti i same malverzacije u sudstvu - podmicivanja, prebacivanja krivice da bi se neciji neko oslobodio, zatrpavanje laznim dokazima...sve u svemu...nejasne radnje (neptun) u sudskom procesu (sedma kuca)
Sad, taj neptun dolazi iz 11. kuce, pa moze biti od strane 'prijatelja', clanova grupe...a on za takve namestaljke i ovako ima predispoziciju.
E, sad ko jos moze da 'zazmuri' na jedno oko...odnosno ko se nece buniti zbog 'nejasnoca' u sudjenju...da pogledamo dostojanstva neptuna...
U triplicitetu je sunca i u terminu i licu saturna.
Obe ove planete su vezane za 4. kucu...pa meni to izgleda...ili ga porodica podrzi i on bude taj koji uspe da isfolira, ili zemlja, domivina iz koje dolazi (srbija?) zazmuri i pusti malverzacije od strane ostalih iz ekipe pa na njega bude preneta veca kriviva.
Uz to, podrska saturna neptunu...sistemu i zakonu vise odgovara da samo jednog krivicno goni, ili mu odgovara da se ne sazna sve...

Volela bih kada bi se jos neko ukljucio...i kada bi smo dobili neku povratnu info ;)

Vojvotkinja
30-10-2010, 13:27
povratnu informaciju dajem kad i meni javi osoba koja me zamolila da postavim njegov natal, jer znam taman koliko i vi :)

Santijen
30-10-2010, 17:31

nedo mislila sam da se akcija hapsenja pokrenula kad je mars vladar 12 kuce,(zatvor) konjuktirao urana vladara mc(neobicno zanimanje savremenog doba i suvladar neptun:), moze ukazivati i na neko lazno zanimanje koje koristi kao pokrice u javnosti)) i suvladara 9 kuce, koji je u inkonjukciji(aspekt opasnosti) sa vladarima 12 , vladarem 1 i u bikvintilu sa vladrem 6 ,i pokrenuo i t kvadrat ur mo i so.. a i ostali aspekti pogotovo pl 150 jupi doprineli tome...
mislim pored aspekata koji mogu ukazivati na dilera i osobu sklonu mutnim radnjama ..i ovog zmaja koji moze ukazivati da nije ni siromasan i ostali aspekti koje ste opisivali kao znak da je clan i organizacija za takve poslove ....sta ce pokrenuti sudjenje? ja mislim saturn kao vladar 9 , kuce zakona..kad dodje na plutona...suvladara 6 i vladara solarnog ac...i pokrenuce opoziciju sa vladarima 12, 6 ali i prve a solarna 12 pada na plutona,( on i njegova svakodnevnica ali i posao u 12) ali ce pokrenuti i ovog zmaja pa ce ukljuciti jos dosta njih u sami proces i prijatelje i domovinu i sami dom ali i novac i ostale zakulisne radnje .. dc u 12 solarnoj i sunce u njemu moze ukazivati na sudjene izvan ociju javnosti, a retro merkur na menjanje iskaza i obnavljanje procesa ..mars kao vladar solarne 1 solarne 6 a natalne 12 nalazi se na mc a njegov dispozitor sunce u 7 solarnoj koja pada u natalnu 12 ...hmm..da mu javni zivot ne zavrsi u izolaciji...upliv tanzitnog jupitera na vidim jedino ako u medjuvremenu ne stigne na ovaj stelijum pa onda tu treba proceniti jacinu snaga ...mislim da ce biti u opoziciji sa saturnom.. u medjuvremenu tranzitni mars kad dodje na natalnog neptuna moze pokrenuti ove trigone i sextile i vladara 2 kuce tj novca koji se nalazi na IC, pa mozda domovina ili porodica takodje nesto ucini, a i neptun moze obmanuti sve pa covek moze dobiti mogucnost da se brani sa slobode... nisam bas detaljno pogledala sve tranzite ovo je ono sto sam na prvu videla...

uranija
31-10-2010, 10:22
iskreno njegov natal ima dobru podlogu za zatvor,jer saturn u akciji sa marsom na vrhu njegove 12.-e je natalni mars,a znas sta je to,ne moram objasnjavati pa natalno sunce u biku u 12.-oj u konj sa kironom,jupiter u ovnu mu donosi zatvor ili izvlacenje uz mito ako moze finansijski,mada u preiodu saturna u vagi nije preporucljivo,tu je na maksimumu pravda

Little Warrior
31-10-2010, 15:13
Vladar 12 i vladar 2 u lepom aspektu- kaucija :D i trigon neptun iz sedam-hehehe kako je usao u zatvor, tako je i izasao ;) a ako i ne izadje, bar ce tamo lepo da se zabavlja...

Aj sad ozbiljno...ne gledam niti solar, niti tranzite, gledam suv natal. Vladar 1. polja je u konjunkciji sa planetama koje imaju kontakt sa 12. poljem. U konjinkciji je sa vladarem 12. polja, u konjunkciji je sa vladarem ukljestenog znaka iz 12. polja-sklonost tajnim radnjama? ooo, definitivno da - pa jos opozicija od plutona (tajne radnje, opasne radnje)

e sada, samo 12 polje je produhovljenost, religija, misticnost...al ajd mi recite videste li vi negde da je ovan produhovljen...tako da malo sumnjam da je to u pitanju.
Ovakvo 12. polje je ili put u nemacku i germanske zemlje (ovan) i austriju (bik) a malo manje molitva u crkvi :D

Medjutim, te planete su super sa neptunom iz sedmog polja (advokat, sudija, presuda, pomoc drugih, javni neprijatelji, javna osuda) i sa mesecom u lavu u 4. polju, a vladar je 2. i 3. polja (prica govor, molbe, tuzbe, pisana rec) znate kako ce njegov advokat dobro da parla i da ga iscupa , a mesec je vladar 2. polja-novac pa ili kaucija ili dobra (money money) veza - al sto da ne ;) a mesec je u 4. pojlu-konacni rezultat...hehe

dobar je on, dobre su natalne postavke

medjutim-mesec je vladar 3. polja-reci i to njegove reci i to ima kvadrat sa uranom...ako se mesec smiri i ne ode u 12. polje polje cutanja bice ok...tj ne sme da govori naglo, nepromisljeno, ne sme davati nepromisljene izjave, ne sme biti drzak, mora se slihtati.
zato sto treba sacekati urana da dispozitira i napravi dobar odnos sa tim mesecom...ako mesec dispoziitra tj pocne da cuti (tj ode u 12. polje i to ukljesteno) napravice opoziciju sa tim uranom i napraviti sebi problem

On ce mozda hteti da cuti zbog nekoga (saradnik, drug) al ce taj da ga ocinkari...
Bolje da gleda svoju korist i da slusa advokata i da peva i da laze (mesec vladar 3. polja trigon neptun)

Tj da prostite samo da gleda svoje dupe i sve ce biti ok...

toliko za sada :)

Vojvotkinja
02-11-2010, 11:46
Hvala svima na angažovanju, bile ste sjajne i nesebično se trudile da date svoje viđenje. Poštujem i cijenim.
Ja imam da dodam da je momak uhvaćen na srbijanskoj granici, po njegovoj priči nije znao šta je u kolima, jer su mu dali da kola na određeno mjesto preveze.
Sve u svemu, naš neki zaključak je da neće ili ne smije da kaže ko mu je dao kola i gdje ih je vozio. Njegovi otisci nijesu nađeni na tome.

Drugo ništa ne znam, jer me jedna osoba zamolila da postavim njegov natal.
Suđenje je 17.novembra. Vidjećemo kako će se odvijati situacija.
Još jednom HVALa!