Pomoć u vezi interpretacije :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pomoć u vezi interpretacije :)

zvjezdica
08-10-2010, 15:53
Treba mi pomoć u vezi ovog natala,radi se o muškoj osobi, pa bi me zanimalo što vi vidite u vezi njega...o kakvoh se osobi radi, što voli, što ne, kakav je u ljubavi...

Ja sam subjektivna, pa ako netko želi pomoći bila bih mu zahvalna :)

Ja mogu potvrditi neke stvari koje znam, pa da zajedno dođemo do nekog riješenja.

Hvala

http://i53.tinypic.com/oppcvl.gif

sladjana
08-10-2010, 17:22
Njegova V kuca počinje u Strelcu moguće da mu donose veliku ljubav , mnoge avanture , moguće i strankinje !!!
To se najbolje vidiiz toga gde je otišao Jupiter a on je u III kuci u Vagi-mnogobroje veze, teži tome a nemora da znači da ih ima...jer mislim da vodi bezbrižan život !
Sklon je lepoti, što svojoj tako i lepim stvarima, moguće da ima javni neki posao i da mu to dorbo ide a uz sve to ima podršku svoje okoline, prijatelja naručito.

Njegove ljubavi su sve strasne, voli sex i to zdrav, ništa preterano bar on tako to vidi...moguće da lako uđe u brak ..
Ono sto može Mars da nam isto pokaže je da ce imati problema sa decom, možda ce biti malo prek prema njima, svađalački raspoložen !!!

Ima li istine ? pozzz

zvjezdica
08-10-2010, 18:46
Taj u brak neće sigurno.. to je vodolija na vrhu 7, a uran u vagi u konj sa ME i Ju - možda ga privlače mlađe?

Nema javan posao, ali ga ljudi obožavaju i dive mu se..jako ratoboran i moralnih vrijednosti...ima svoj način komunikacije i razmišljanja...revolucionar...

Jako privlačan, seks voli, ali ne sa svakime.
Intelektualno je jak.

Hvala ti, piši i dalje :)

sladjana
08-10-2010, 18:55
Taj u brak neće sigurno.. to je vodolija na vrhu 7, a uran u vagi u konj sa ME i Ju - možda ga privlače mlađe?

Nema javan posao, ali ga ljudi obožavaju i dive mu se..jako ratoboran i moralnih vrijednosti...ima svoj način komunikacije i razmišljanja...revolucionar...

Jako privlačan, seks voli, ali ne sa svakime.
Intelektualno je jak.

Hvala ti, piši i dalje :)

Mars daje borbenost i jačinu to je definitivno ..
Kada sam napisala "lako će ući u brak" mislila sam na to da će možda biti očekivano i da se neće dugo dvoumiti nekako da ne kažem brzo (posle kraćeg perioda provedenog sa devojkom) ..
A Vodolija u VII može nam pokazati da neće biti formalan brak ....

zvjezdica
08-10-2010, 18:57
:) a meni je on jako privlačan. Šteta što je stariji.

Jako smirujuće djeluje na mene.

Težak je na pokazivanju emocija, VE u raku u 12, MO u ribama u 8...sve to drži u sebi.

sladjana
08-10-2010, 19:07
:) a meni je on jako privlačan. Šteta što je stariji.

Jako smirujuće djeluje na mene.

Težak je na pokazivanju emocija, VE u raku u 12, MO u ribama u 8...sve to drži u sebi.

Stariji su nekad bolji, ja sam u vezi sa starijem 13 godina od mene pa nikad se ne zna ?! :)

On definitivno skiva svoja osecanja ali to radi jer je jako osetnjiv jer Mo u ribama (imam i ja to pa ga razumem) ...Ve u 12 označava svakako ranjive osobe, možda čak i previše uzdržane pa je teško dokučiti šta oseća i da li uopšte nešto oseća ?!

Sklon je tajnim vezama ili više od jednog braka , mada se vezuje za ljude i partnerke ...Ima aspekt ve60pl i ve60ur ...? ljubav ne neobičnom mestu ?!

zvjezdica
08-10-2010, 19:10
Brak isključi kao opciju kod njega :D

Neobična mjesta moguće i neobične djevojke...ne poima ljubav na klasičan način...Ima svoja gledišta na život...jaka individua...

Ima osjećaja čim je VE u raku, Mo u Ribama...ne vjerujem da je bez osjećaja.
Sad mu je SA šetao preko stelija. Baš kad je uplovio u vagu smo stupili u kontakt.

sladjana
08-10-2010, 19:23
Možda bi se on uklopio on voli mladje a tebi je Saturn u jarcu mogući stariji partner ...ali svako ono što njega privlači je lepota , finoća (ti kao Vaga to imaš) ali ne ume da se postavi u pravo vreme na pravom mestu , voli malo da dominira sa svojim stavovima ...

Svakako njegovo Sunce u I kuci govori da uživa u pažnji ali je jako okrenut sam sebi ali ima i drugu stranu malo je sujetan i neodlučan...hrabrost mu nedostaje to je definitivno a još Sunce u Devici daje mu uspeh u sredovečnim godinama (eto još jedan razlog ) ...
dali se bavi medicinom ili nešto što ima veze sa tiom profesijom?

zvjezdica
08-10-2010, 19:46
Hvala Sladjo za optimizam :)

neodlučan možda po pitanju ljubavi, inače je jako odlučan,voli dominirat, istina. ekonomista je po struci.

Ako gledamo VE i Mo po pitanju kakve voli...VE u raku - obline, Mo u ribama - umjetnost? :)

sladjana
08-10-2010, 19:56
Hvala Sladjo za optimizam :)

neodlučan možda po pitanju ljubavi, inače je jako odlučan,voli dominirat, istina. ekonomista je po struci.

Ako gledamo VE i Mo po pitanju kakve voli...VE u raku - obline, Mo u ribama - umjetnost? :)

Iskreno mislim da se vešto skiva iza te dominantnosti ...Ve u Raku voli ipak porodičan život, to bi voleo ali strah od sopstvenih osećanja :o ...
Ribe su neodlučnost sa mo/ dvojni je to znak ....
pa jel ima nešto ili ...

zvjezdica
09-10-2010, 02:38
Iskreno neznam... :(
Nekad imam osjećaj da sa dosta cura u priči flertuje, ali to njemu kao da je urođeno...neznam..-meni se često javi...i ima drugačiji pristup nego sa njima...a opet nekad se pitam jel zaista sa mnom drugačije ili je kao i sa svakom drugom...

sladjana
09-10-2010, 15:11
Iskreno neznam... :(
Nekad imam osjećaj da sa dosta cura u priči flertuje, ali to njemu kao da je urođeno...neznam..-meni se često javi...i ima drugačiji pristup nego sa njima...a opet nekad se pitam jel zaista sa mnom drugačije ili je kao i sa svakom drugom...

delete ....otvorila sam pogrešnu kartu izvini ............................

zvjezdica
09-10-2010, 17:06
hm, ali on nema VE90MA...

znaš što mi je nekako zanimljivo..dispozitor stelija u vagi, gdje su vladar 5 i 7, jest zapravo VE u raku koja ima sve lijepe aspekte...

Ali imam osjećaj da je jako tešk odoprijeti do te VE, u raku i skrivena u 12...Moraš prvo proći UR,JU i ME :D

cokolina
10-10-2010, 00:15
Zvezdice horoskop njegov je malte ne izbrisan vidi se samo trecina postavi novu kartu!

zvjezdica
10-10-2010, 00:22
Evo nadam se da je ok...

sad sam gledala tranzite na moj natal, došli u prisniji kontakt kad mi je VE bila ehzaktno na asc - 5* u škorpiji...

Njegov natal:

http://i3.tinypic.com/2etv8.gif

P.S. klikni na kartu da ti se uveća.

cokolina
10-10-2010, 00:34
UUUU e sad pazi oo je bilo bas brzinsko gledanje na pri pogled tajanstvena osoba koja izualno lepo izgleda harizmatican seksipilan voli zene koje su pricljie koje malo iskacu iz sablona problem mozda pri nalazenju posla mozda se dugo trazio mogucnost nekog nasledsva koje je prokocko mozda zbog price i uticaja porodice bio ozenjen zenom koja nije onakva kavu bi on zeleo verovatno neka koja se bavi e sad lupicu masti na volju u bolnici neki standardnim poslom prihvatljivom za okolinu mislim da je razeden i da se tek sad otkcio tih repera kako treba sta a vezano za shvatanje iz porodice on zeli nesto malo blesavije energicnije i mislim da je u krevetu vrag vrlo je tajanstven i zbog toga jako interesantan mozda menjenje drzava i mesta stanovanja ili mastanja o tome teznja da se menja stalno?

zvjezdica
10-10-2010, 00:58
Wow Čoko pa ti si postala expert... :)

Sve je točno, osim žene, nikad ženjen bio niti neće...tako kaže :)
Stalno negdje putuje istina, ali sve u zemlji, ne van...imam problem sa zaposlenjem...za nasljedstvo ne znam, pitat ću ga dal postoji mogućnost...jako tajanstven, teško se oktkriva..i uopće neznam što on želi/hoće od mene i sa mnom...

evo mogu da postavim i dejvison:

http://i52.tinypic.com/2dhh6yd.gif

cokolina
10-10-2010, 01:06
slabo gledam dejvison mogu da zvirnem ali mislim i dalje tvdim da je mozda blok u njemu sto on zeli jedno tu nestalnu malu vragolicu koja ga stalno animira a njegovo okruzenje se pita kad ce da se skrasi i tvrdim da su mu namestali ili je pak i izlazio sa nekom naocitom doktorkom ili tako nesto ali ako ovo uzmes kao sex variantu pa kazes sta ce biti biti ce cerujem da ces maksimalno uzivati pa uzivaj i za mene!!!!!

zvjezdica
10-10-2010, 01:12
Heheh, ma luda si ko struja :)

Ma sramota me, nisam ja iskusna toliko :D

cokolina
10-10-2010, 01:13
zaboravih da kazem voli zivot kafane i zene pa tako da ce dati zadnju paru na zezanje ovakvi aspekti ukazuju i na mogucnost kockanja ili raskalasnosti po pitanju finansija nedrzi ga mesto voli da je nekako dominantan ,voli da buude animiran pa ako hoces da glumis cirkuzanta svo vreme i da mu drzis paznju uspeces ali to je nemoguce mislim da me shvatas kakve ga zene privlace !!!

sta nisi iskusna nerazumem a sad videh ti si 90 godiste ma batali mnogo star za tebe ima da te svrbi i gde te nije svrbelo mozes se opeci brisi odatle ja mislila ti starije pa sto da ne malo hopa cupa cisto zbog rekreacije ali stariji te ocito privlace pa vidis da je sve vise parova starijih sa mladjim devojkama evo Branislav lecic i Nina Radulovic!

zvjezdica
10-10-2010, 01:18
Heheh, super si mi :)

Ne voli kafane i ne kocka, najviše voli mirnoću,krevet i dom...zaista je takav...VE u raku, čudi me da mi je to i prizno jer je ta VE u 12 - skrivena...

Ne voli jarančine ( kafenaše) niti takav oblik zezancije. Intelektualni je tip..ali voli sex. Dominatan je, ne drži ga mjesto.

I neću da budem cirkusant. :D

Misliš da on pali na intelekt ili? Ve u raku, Mo u ribama...a vrh 5 u strijelcu - slobodne, ipak moraju biti malo pametne zar ne? Ju u konj sa uranom i merkurom u vagi - intelekt, ali i otkačenost...

cokolina
10-10-2010, 01:22
Pa nisam mislila sigurno ako si pazljivo citala rekla sam da voli one koje pricaju koje su zanimljive to cirkuzant sam uzela kao primer jer mislim da mu brzo dosade treba izdrzati pa drzati tipu paznju vrlo dugo ma mora da je voleo skitnju i kafane?e sad kafane mislim izlaske bar ranije?

zvjezdica
10-10-2010, 01:26
Pa ranije možda jest, mada od mladosti je usredotočen na intelekt, tako da nije neki površan tip...

Ja mislim da bi on najsretniji bio u grčkoj, kao revolucionar :D