Moja sestra pati ... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja sestra pati ...

sladjana
29-09-2010, 18:57
Ovo je natal moje starije sestre:
http://i52.tinypic.com/15qq1le.gif

U poslednje vreme ima veoma problema, ne mogu doći do nje, nismo nažalost jako bliske od kad se udala (a svaki dan se skoro čujemo telefonom i veoma često sam kod nje)...

Udata je već 10 godina , nisju venčani niti će se venčavati. Moj zet se meni ne dopada, imala je piuo problema sa nji od posla do alkohola a sad je skoro pa neupotrebljiv, neće da radi, neće da se druži sa nikim...
Imaju dvoje divne dece i on vodi računa o njima ali nije komunikativan niti se puno bavi sa njima, tj ne igra se slabo se interesuje za njihova zanimanja, školu...

Kako da joj pomognem ?

VII kuca u Ribama, vladar otišao u IV u strelca da li ona vuče taj brak ili ?!

Poppy
29-09-2010, 19:14
VII kuca u ovom slucaju pocinje u Vodoliji.

sladjana
29-09-2010, 19:22
U pravu si, promašila sam ...gledamo Uran onda koji je u Vagi II kuca, usponi i padovi u finansijama, specifično gledanje na brak i moral do ne besa...ur120sa i sa ve ...

Poppy
29-09-2010, 19:25
I naravno zaboravljas na njene emocije kojima je najjachi okidach upravo Uran sa kojim je u konjukciji. ;)

sladjana
29-09-2010, 19:32
I naravno zaboravljas na njene emocije kojima je najachi okidach upravo Uran sa kojim je u konjukciji. ;)

Pronašala sam ovo u aspektima i neverovatno to je ona :
Ljudi s konjukcijom Mjeseca i Urana vrlo su promjenjivi, intuitivni i pomalo neobicni. Isticu se nadarenoscu, brojnim talentima, ali i vrlo nestabilnim emotivnim stanjem. Imaju mnostvo ideja i bujnu mastu, znaju biti natprosjecno inteligentni, no kako su redovito neprilagodjeni, nece moci na racionalan nacin iskoristiti sve svoje potencijale. Tvrdoglavi su, neposlusni i nedisciplinirani, nekad neodgovorni i bezobzirni. Ljubavni zivot im je kompleksan i neharmonican, cesto izvor briga i frustracija. Ta konjukcija moze biti vrlo opasna jer osobu izlaze brojnim iskusenjima, a moguce su i razne psihoze i poremecaji. Vrlo je vazno u kakvomokruzenju pripadnik odrasta i zivi jer ce traumaticni odnosi izvuci najmarcnije osobine jednog i drugog planeta.

Ovo podebljano je veoma bitno jer su nam roditelji razvedeni a ona je to primila jako tragično i verovatno je to uticalo na izbor u braku?! :(

zvjezdica
29-09-2010, 19:37
Žena ima samo jedan kvadrat, sve ostalo trigoni, sekstili i konjukcije :)

vrh 7 na 28* u vodoliji odmah govori da stvari neće biti ok, jer 28* skoro 29* su stepeni završetaka stvari, smatraju ih zloglasnim.

Uran (njezin muž) u konjukciji sa Mjesecom (njezinim emocijama) ju troši psihički, ne sviđa mi se to, čini ju rastresenom i nesigurnom, ujedno je MO vladar znaka njegove uklještene 5 kuće - opijati, alkohol...i on je za to jako vezan.

Dispozitor je venera u konjukciji sa saturnom - karma, i teški odnosi.

Najbolje postavi dejvison i njegov natal ako ikako možeš ;)

Fiorellino
29-09-2010, 19:38
Treba i Saturna ovde uzeti u obzir, kao vladara vodolije. Meni nije jasno zasto je taj brak toliko problematican, ipak su aspekti skladni, gde je tu alkoholizam?? Vodolija mozda daje malo nekonvencionalnost i taj brak bez papira, ako nisam sad malo lupila... :rolleyes:

sladjana
29-09-2010, 19:50
Žena ima samo jedan kvadrat, sve ostalo trigoni, sekstili i konjukcije :)
vrh 7 na 28* u vodoliji odmah govori da stvari neće biti ok, jer 28* skoro 29* su stepeni završetaka stvari, smatraju ih zloglasnim.
Uran (njezin muž) u konjukciji sa Mjesecom (njezinim emocijama) ju troši psihički, ne sviđa mi se to, čini ju rastresenom i nesigurnom, ujedno je MO vladar znaka njegove uklještene 5 kuće - opijati, alkohol...i on je za to jako vezan.
Dispozitor je venera u konjukciji sa saturnom - karma, i teški odnosi.
Najbolje postavi dejvison i njegov natal ako ikako možeš ;)

Ima tu svega, alkohola je bilo pre, sad se malko smirio, bio je na lečenju. Pije neke lekove sad..
Mene je jako sramota zbog svega jer ja ne razumem takve ljude. Sestra mi je jako vezana za njega i dosta krije probleme.
Zet je Riba , probaću da saznam vreme rođenja.
Ponekad poželim da nisu zajedno , znam da je to ne baš lepo ali mislim da nije čovek za nju...
hvala ti ...

Treba i Saturna ovde uzeti u obzir, kao vladara vodolije. Meni nije jasno zasto je taj brak toliko problematican, ipak su aspekti skladni, gde je tu alkoholizam?? Vodolija mozda daje malo nekonvencionalnost i taj brak bez papira, ako nisam sad malo lupila... :rolleyes:

Njen saturn je veoma dobro postavljen medjutim daje joj popustljivost prema sebi (nevodi puno računa o svom oblačenju, šminki i slično) i može joj se dogoditi da je okolina ne razume i onda radi sve što inače ne bi, dosta je i tvrdoglava...sa0ve isto ?!

zvjezdica
29-09-2010, 20:08
Bilo je problema pri začeću ili porodu ili općenito sa djecom?

Poppy
29-09-2010, 21:27
Ja mislim da si trebala zetovu kartu da postavis, a ne sestrinu.

Santijen
29-09-2010, 21:56
vidi se zet lepo i iz sestrine karte..vladar njegove prve je otisao u 8 a tu su i mesec i pluton..na vrhu njegove trece kiron..pa je verovatno ranjen na polju komunikacije sa blizom okolinom..saturn konjukcija venera u njegovoj 4..tesko detinjstvo..oboje nose traume iz detinjstva sestra mozda i vece...

sladjana
30-09-2010, 19:10
vidi se zet lepo i iz sestrine karte..vladar njegove prve je otisao u 8 a tu su i mesec i pluton..na vrhu njegove trece kiron..pa je verovatno ranjen na polju komunikacije sa blizom okolinom..saturn konjukcija venera u njegovoj 4..tesko detinjstvo..oboje nose traume iz detinjstva sestra mozda i vece...

da i zet je imao jako teško detinstvo, razvedeni roditelji, otac alkoholičar...
samo što on nje bio takav na početku njihovog braka i rodjenjem drugog deteta on se jako promenio, na gore...

Ono što je mene jako iznendailo sinoć sestra je mami rekla da joj je svega dosta da joj treba drugi muškarac jer od muža nema ništa!!!
Jako volim svoju sestru bezobzira na sve različitosti i ne bi volela da doživi patnju mada znam da i ovako pati ...ne znam da li da otvorim solar...
Nekako se plašim i da nije sve ovo fer...

Fiorellino
30-09-2010, 19:15
da i zet je imao jako teško detinstvo, razvedeni roditelji, otac alkoholičar...
samo što on nje bio takav na početku njihovog braka i rodjenjem drugog deteta on se jako promenio, na gore...

Ono što je mene jako iznendailo sinoć sestra je mami rekla da joj je svega dosta da joj treba drugi muškarac jer od muža nema ništa!!!
Jako volim svoju sestru bezobzira na sve različitosti i ne bi volela da doživi patnju mada znam da i ovako pati ...ne znam da li da otvorim solar...
Nekako se plašim i da nije sve ovo fer...

Ako ona ne zna i nije fer, tako ja mislim.

Mozda jeste za nas ova vezba super, ali ja licno ne bi volela da mi ovako nesto neko radi. Tesko je da znas kako je nekome zaista u dusi, sta mu se desava u braku i da to stvarno razumes na pravi nacin, cak i ako si veoma blizak sa tom osobom. Nista nije jednostavno.

Nadam se da ce sve biti u redu i da ce doneti odluku koja je za nju najbolja!

sladjana
30-09-2010, 19:22
Ako ona ne zna i nije fer, tako ja mislim.

Mozda jeste za nas ova vezba super, ali ja licno ne bi volela da mi ovako nesto neko radi. Tesko je da znas kako je nekome zaista u dusi, sta mu se desava u braku i da to stvarno razumes na pravi nacin, cak i ako si veoma blizak sa tom osobom. Nista nije jednostavno.

Nadam se da ce sve biti u redu i da ce doneti odluku koja je za nju najbolja!

U pravu si i ja tako mislim...
Možda možemo samo da se bavimo onim što se vidi za nju, kakva je i slično ...
Možda joj sleduje i drugi brak a možda je ovo samo kriza ?!
VII počinje u Vodoliji nastavlja u Ribama / dvojini znak ...

bela
30-09-2010, 19:49
hajde da probam malo da pomognem.
prvo sto sam trazila je kontakt venere i saturna koji je cest u ovakvim pricama.kazu da je to jedan od najbolnijih ,posebno u zenskom horoskopu.u teoriji on donosi neuspeh u braku a kao posledica toga javlja se strah i razocarenje kao i ogorcenost.ukazuje na komplikovani odnos isa ocem,kao sto je ovde slucaj.jos sam negde procitala da ovaj aspekt pravi velike komplikacije kad je seksualni zivot u pitanju.

isto tako i kontakt mesec sa saturnom ukazuje na emocionalne teskoce cak i kad je dobar.kazu da te osobe,ako su zene u pitanju ,nose genetiku svojih majki.

onda jos nesto iz karmicke,kazu da mars u 12.polju u zenskom horoskopu govori o tome da je u proslom zivotu bila muskarac i da je verovatno bila losa pa u ovom zivotu mora jedan deo svog zivota propatiti da bi otplatila karmu.
eto,probala sam i nadam se da sam bar malo uspela a veruj mi da znam kako je tvojoj sestri jer i ja zivim u jako losem braku i znam koliko je to tesko.:wno:

sladjana
30-09-2010, 20:02
hajde da probam malo da pomognem.
prvo sto sam trazila je kontakt venere i saturna koji je cest u ovakvim pricama.kazu da je to jedan od najbolnijih ,posebno u zenskom horoskopu.u teoriji on donosi neuspeh u braku a kao posledica toga javlja se strah i razocarenje kao i ogorcenost.ukazuje na komplikovani odnos isa ocem,kao sto je ovde slucaj.jos sam negde procitala da ovaj aspekt pravi velike komplikacije kad je seksualni zivot u pitanju.

isto tako i kontakt mesec sa saturnom ukazuje na emocionalne teskoce cak i kad je dobar.kazu da te osobe,ako su zene u pitanju ,nose genetiku svojih majki.

onda jos nesto iz karmicke,kazu da mars u 12.polju u zenskom horoskopu govori o tome da je u proslom zivotu bila muskarac i da je verovatno bila losa pa u ovom zivotu mora jedan deo svog zivota propatiti da bi otplatila karmu.
eto,probala sam i nadam se da sam bar malo uspela a veruj mi da znam kako je tvojoj sestri jer i ja zivim u jako losem braku i znam koliko je to tesko.:wno:

da u pravi si, ja na to nisam obratila pažnju ...kod nje je u konjukcij ve i Sa i to u Blizancima !?
Kod tebe je Sa u Lavu prilično je sve nezgodno...
Moji roditelji su razvedeni i moja sestra ne bi želela da prolazo kod isto jako je osetljiva po tom pitanju ...mene isto to pogađa ali malo sam jača i nekako sam se prilagodila...

cesarica
01-10-2010, 13:52
Odlicno primeceno za Ma u 12, kazu tezak karmicki dug, osoba je bila agresor u proslom zivotu a i sam dispozitor braka, Ve u konjukciji sa Saturnom pokazuje neminovnost odnosa, Iako dobar odnos malefik hladi ali u trezvenom, racionalnom smislu jer nije napadnut a i pozitivizmom ga boje Blizanci. Ona vidi sve ali ostaje jer voli. Mo0Ur je opasan po psihu, daje nesmiren karakter, emocionalnu nestabilnost iako Mo u Vagi nije previse potentan Ur ga budi i zahteva konstantnu skoncentrisanost. Upravo lepi aspekti teraju na ostanak, kvadrati i opozicije su inicijative, kapisle koje guraju na bolje i podsticu aktivitet. Ovde toga nema.

sladjana
01-10-2010, 20:01
Pozicija Kirona u Ovnu pokazuje "zakopane" rane i to one duboke...a to što je u 8 kuci samo potvrdjuje :( ...

NOVICSLAVICA
01-10-2010, 21:33
Sladjana -Sreca u nesreci je ta sto je tvoja sestra pozitivna pomirljiva tako je kako je i sto od svega trazi i usvaja onu lepsu stranu zivota. .Tesko joj je ali mislim da je njoj tesko da napravi rez i da ce ona ostati da zivi u tom braku .

sladjana
02-10-2010, 14:36
Sladjana -Sreca u nesreci je ta sto je tvoja sestra pozitivna pomirljiva tako je kako je i sto od svega trazi i usvaja onu lepsu stranu zivota. .Tesko joj je ali mislim da je njoj tesko da napravi rez i da ce ona ostati da zivi u tom braku .

da baš tako, ja lično mislim da nije srećna u tom braku niti da je moj zet dobar , mislim da je ne zalužuje ali ne mešam se ...jer i ja ću se udati i ne bi volela da neko umesto mene bira?!

Ja želim da radi sve što želi i što nju čini srećnom!!!
Veoma brinem jer znam da joj je teško ali sama će odlučiti...
Hvala puno , pogodila si je!!!

Bilo je problema pri začeću ili porodu ili općenito sa djecom?

Ja sam još uvek pod brigom oko sestre jer mi je otkrila neke stvari o poslednjih par meseci kako živi u braku tj nema tu ni sex-a već neko određeno vreme, jednostavno on beži od nje čim padne mrak /da nekažem prešao u drugu sobu !!!
Ja nisam u braku i sve su to osponi i padovi ali ovo je sad valjda previšem poznavajući svoju sestru.
Bilo je problema sa začećem, 3 godine nisu mogli da imaju dece a bilo je sve ok .

Da li joj sledi drugi brak jer ona je sada jako ljuta, razočarana itd
Drugi brak u kuci 9 počinje u Ovnu i to mi se ni malo ne dopada Vladar Mars U XII kuci u Lavu još gore nego sad ?! ILi zbog ponosa sama ?!

Otvorila sam sestrin solar i neću ga postavljati ovde jer nisam sigurna da li je to ispravno ali imam jedno pitanje.
Kroz njeno VII u natalu u solaru je V polje i u njemu Kiron retro , da li je to njena slaba tačka ove godine njen brak prvenstveno ?! može pomoć :confused:

Od juče se svašta odigralo , moj zet se iselio iz kuce i napustio moju sestru i to na neki čudan način i otišao kod svojih ...zvao je na mobilni i rekao da se neiznenadi jer kad se ona vrati iz prodavnice on će da ode ?!
Kakav je to čovek koji ode tako i decu ne sačeka da se pozdravi ?! užas
Znam da ovo nema veze sa astrologijom ali :( ...

Pošto je ovo moja sestra ajde da probam pa se nadovežite da vežbam sebe ...
Što šta se odigralo ali sada unazad kada pogledam ima u ovom braku i moje sestre krivice i to velike. Malo sam razočarana u nju, povodom nekih stvari koje je krila a predstavila ih malo drugačije. Mada ona i ja nismo bliske više kao pre, ti traje od kad se udala ....
Ja sam u njenoj karti predstavljena 3 kućom kao sestra mladja a ona je U vagi ili 11 mada kada pogledam to bi bilo da sam starija?!
Vladar Ve je u Blizancima ve0sa ...

evo natalne : http://i52.tinypic.com/15qq1le.gif

sladjana
30-05-2011, 18:32
Svašta se desilo, lepo :) :) :) ...pronašla je novog čoveka koji ju je prihvatio sa dvoje dece i žive u kući našeg oca, opet !!! Kažem opet ...
Sada je moja sestra trudna po treći put , u početku nisam bila oduševljena jer je pre toga ostala bez posla ...termin joj je januar 2012 godine.

Za treće dete se gleda IX kuća ...natal je tu :http://i52.tinypic.com/15qq1le.gif

1 dete - devojčica- Strelac/Škorpija .... V kuca u Strelcu , vladar u V u jarcu (morali su da je porode 20 dana ranije , bila bi Jarac ...) tu je JU90PL
2 dete- dečak -riba/Škorpija ... VII kuca u Vodoliji , uran u vagi ????

3 dete - ? IX kuća Ovan, Mars vladar u Lavu - biće dečak !?

VII kuca potvrđuje njeno doživljavanje braka kao slobodu, bez potpisa ikakvog i obaveza u smislu da je neko na išta tera...
A ako gledam IX kucu kao drugi brak ja tu ne vidim išta ok, MArs je u XII kući - opet neka karma...bojim se da ponovo pravi sličnu grešku...mada sadašnji zet radi, ne pije ...

ochajna domacica
30-05-2011, 18:56
Ok. A kada se razvela? Ili je proces u toku? Pretpostavljam da je SA ka UR istovremeno doneo nekog starijeg ili samo razvedenog i nejnu rastavu..

sladjana
30-05-2011, 19:04
Ok. A kada se razvela? Ili je proces u toku? Pretpostavljam da je SA ka UR istovremeno doneo nekog starijeg ili samo razvedenog i nejnu rastavu..

Nisu se venčavali , samo se bivši zet odselio iz kuće oktobra 2010 godine a nov se uselio oko Nove godine , mada ono što je mene veoma iznenadilo je to što je sebe ona predstavaljala kao žrtvu 100% a preskočila da je u vezi sa sadašnjim bila od avgusta meseca...
Ona i ja nikada se nećemo razumeti , nažalost .

Sa na Pl joj je doneo razvod a i mlađeg ...
Mada trudnoću rekla bi Sa0Mo ?!

ochajna domacica
30-05-2011, 19:09
Pa dobro, da je ne bi osuđivali. I dok nije bila sigurna. A i MO joj ima lepe aspekte, pa i UR ovde iznenada, nemoj si iznenađena ;) Šta bih dala taj MO0UR, ima ga moja mama u Raku i 12. :)

Beba977
30-05-2011, 19:09
Sladjo,jako mi je drago sto je tvoja sestra opet zasnovala brak,dom,ona je racica i to voli...
Skoro sam procitala da se uz 7 kucu za opis muzeva gleda i progresije SO,pr.prvi ako je pretstavljen MA,drugi je ME,pa eto ja bi rekla da je mladji ili mladolik,putuje cesto...eto mozda sam se nalupetala,ali samo sam htela da doprinesem sa necim novim sto sam saznala,,,

sladjana
30-05-2011, 19:19
Pa dobro, da je ne bi osuđivali. I dok nije bila sigurna. A i MO joj ima lepe aspekte, pa i UR ovde iznenada, nemoj si iznenađena ;) Šta bih dala taj MO0UR, ima ga moja mama u Raku i 12. :)

I ja bi nekada bila ona jer ni o čemu ne razmišlja unapred ili bar tako deluje :) .
Tokom leta/jeseni biće SA0UR ?!

Sladjo,jako mi je drago sto je tvoja sestra opet zasnovala brak,dom,ona je racica i to voli...
Skoro sam procitala da se uz 7 kucu za opis muzeva gleda i progresije SO,pr.prvi ako je pretstavljen MA,drugi je ME,pa eto ja bi rekla da je mladji ili mladolik,putuje cesto...eto mozda sam se nalupetala,ali samo sam htela da doprinesem sa necim novim sto sam saznala,,,

Da ona voli porodicu, kao i svaki Rak , pogotovo V kuća počinje u Strelcu ali zauzima je posle Jarac-važna joj deca ali ipak voli sebe najviše jer se često svađa sa svima, upada u dugove, stalno duguje za dažbine i slično ...
A ja sam večiti brigista o svemu , pa joj zavidim a i brinem jer nema posao..

Da da da mlađi je od nje 8 godina , ne mogu baš da skontam šta je horoskopu jer je na granici dva znaka!

hvala ti , pozzz

Spes
30-05-2011, 19:21
Slađana , imam i ja sestru sličnu tvojoj. :D

Uzgred, ima li neko astro objašnjenje za ovako pasivnog muža iz natala Slađanine sestre?
I za razvod prvog braka?

sladjana
30-05-2011, 19:37
Slađana , imam i ja sestru sličnu tvojoj. :D

Uzgred, ima li neko astro objašnjenje za ovako pasivnog muža iz natala Slađanine sestre?
I za razvod prvog braka?

Sama VII u Vodoliji na 29 stepenu , kao po der, kućama. kao i konjukcija VE i SA u 10 kući a i Mars u 12 - neki kažu karma...
Ima na početku dosta postova od Bele , lepo je objasnila . A kakva je tvoja sestra ?

Mada ja nikako ne vidim ovaj 2 brak da će biti bolji IX u Ovan vladari MA u 12 ili PL u II - pre bi rekla Pl jer su radili zajedno ...

Koji tranziti donose porođaj ?

ochajna domacica
30-05-2011, 19:41
I ja bi nekada bila ona jer ni o čemu ne razmišlja unapred ili bar tako deluje :) .
Tokom leta/jeseni biće SA0UR ?!

Da da da mlađi je od nje 8 godina , ne mogu baš da skontam šta je horoskopu jer je na granici dva znaka!

hvala ti , pozzzSa je već mislim krajem avgusta tu na njenoj konjukciji, meni se generalno taj deo ne sviđa. To je onaj mislim kritični mesec.
Mislim da ne razmišlja mnogo UNAPRED, iako je UR simbol toga, ali pre će biti da OSEĆA unapred. :o
Razmišljala sam da ne kažem STARIJEG je doneo, jer kada SA ulazi u njeno 3 polje, ona je simbol tog starijeg, ali eto dobro pa si me ispravila i te kakvom činjenicom. :D Marsovac znači a?

Spes
30-05-2011, 19:48
Sama VII u Vodoliji na 29 stepenu , kao po der, kućama. kao i konjukcija VE i SA u 10 kući a i Mars u 12 - neki kažu karma...
Ima na početku dosta postova od Bele , lepo je objasnila . A kakva je tvoja sestra ?

Mada ja nikako ne vidim ovaj 2 brak da će biti bolji IX u Ovan vladari MA u 12 ili PL u II - pre bi rekla Pl jer su radili zajedno ...

Koji tranziti donose porođaj ?
Ma nije mi to dovoljno. Pa šta ako je 29*...stepeni nisu proučeni previše.
Vladar 7. je ok jedino što se smestio na vrh 3. polja pa je to predispozicija za dva braka.

A SA kao drugi vladar 0VE...dispozitor nije loš...
Ova karta mi je teška.:)

sladjana
30-05-2011, 19:53
Sa je već mislim krajem avgusta tu na njenoj konjukciji, meni se generalno taj deo ne sviđa. To je onaj mislim kritični mesec.
Mislim da ne razmišlja mnogo UNAPRED, iako je UR simbol toga, ali pre će biti da OSEĆA unapred. :o
Razmišljala sam da ne kažem STARIJEG je doneo, jer kada SA ulazi u njeno 3 polje, ona je simbol tog starijeg, ali eto dobro pa si me ispravila i te kakvom činjenicom. :D Marsovac znači a?

Ne znam ali mi se čini da njoj Sa neće doneti puno problema pre bi rekla brige za sutra ali od juče ...ako me razumeš !!!
Mars joj je prošle godine bio u konjukciji sa Ur i tada je počelo sve, pretpostavljam jer ona priča samo kada zagusti i tako slažem šta je bilo pre ...i tada je ona odlučila da treba se razvede samo joj je sporost spečavala da to bude odmah...

Ma nije mi to dovoljno. Pa šta ako je 29*...stepeni nisu proučeni previše.
Vladar 7. je ok jedino što se smestio na vrh 3. polja pa je to predispozicija za dva braka.

A SA kao drugi vladar 0VE...dispozitor nije loš...
Ova karta mi je teška.:)

I jabi rekla 2 braka, samo što ona ume da bude užas sebična pa se bojim da ovo ne pokvari ...ne mislim da je ona loša već ne vidi ništa ispred što joj je , tek kasnije...savete ne prima ni kada ih traži ...

Mislim da joj jako smeta u ) kući vladar Ma -jako je ego uvis a nema zašta ...

Karta je teška - nema akcije samo jedan kvadrat ju90pl...

Beba977
30-05-2011, 20:03
Ima dosta vatre i vazduha kod nje,mozda je kao mladja bila sramezljiva,ali sada mislim da ona uziva u zivotu,MO joj je super,asc u lavu daje joj zavodljivost i onu zelju za sopstvenim uzivanjem,a primecujem da ni jedna planeta nije lepo postavljena ni u sedistu ni u egzeltaciji,jeste malo teska karta i meni...
btw i ja imam sestru koja je kao ona,trosi i previse,uvek u minusu,a mirno spava,totalni opozit od mene...

sladjana
23-04-2012, 22:43
Moja sestra se udala - bez papira opet - za mladjeg muskarca Devica.
Prosle godine u novembru se porodila -blizanci devojcica i decak. Gledam tranzite i solare sve se pokala.
Samo ja njoj brak ne vidim ni ovaj na neke duze staze....Gledajuci 7 kucu Uran -prvi muz razlaz ali i novcano nas iscrpeo ....
9 kuca drugi brak ili da gledam 8 ?
mars u 12 ...

Prvi muz -poznanastvo preko koleginice na radnom mestu -Uran vlada 6 poljem
Drugi muz -kolega sa posla , bili u tajnosti Ma u 12 isto ima Ma60 Ur

ivanam
23-04-2012, 23:04
Meni nije jasno kako ona sa ovakvim vladarom 5.,ima cetvoro dece.Mora da joj je preovladao ovaj Sa kao drugi vladar 5.kuce.
A ovaj Ma ima dobre aspekte i to aplikacione,trebalo bi sve da bude o.k.,ioako je u 12.kuci.To sto je u 12.kuci mozes da tumacis time da je njima veza pocela tajno,dok je bila sa prvim muzem.A i drugi vladar 7,joj dolazu u kucu ,sto odgovara tome da se on preselio kod nje,i on ima sve dobre aspekte.Mislim da ce se njoj vise namestati situacije u zivotu u njenu korist,bez da ona prstom mrdne.

sladjana
23-04-2012, 23:13
Meni nije jasno kako ona sa ovakvim vladarom 5.,ima cetvoro dece.Mora da joj je preovladao ovaj Sa kao drugi vladar 5.kuce.
A ovaj Ma ima dobre aspekte i to aplikacione,trebalo bi sve da bude o.k.,ioako je u 12.kuci.To sto je u 12.kuci mozes da tumacis time da je njima veza pocela tajno,dok je bila sa prvim muzem.A i drugi vladar 7,joj dolazu u kucu ,sto odgovara tome da se on preselio kod nje,i on ima sve dobre aspekte.Mislim da ce se njoj vise namestati situacije u zivotu u njenu korist,bez da ona prstom mrdne.

Sa prvim muzem je cekala 3 godine da bi ostala trudna a sve je bilo u redu ...moguce da je to to...tj Pl ima uticaja . Cerka najstarija ima 8 godina.

I sa prvim muzem je zivela u domu moga oca , i sada je tako. Drugi isto dosao u kucu.
Cesto i ne mrda prstom :D - to si bas pogodila , verovatno jer ima samo jednu crvenu liniju -kvadrat pl i ju .Mozda su to deca !?

A posto je to i moja kuca, gde oni zive ima li neke nade da ce otici, stvoriti svoj dom ...jer znas da ja zivim kao podstanar vec 20 godina. Mada otac ne bi dao da ja tu zivim, nazalost mozda posle njegove smrti ....
Mada 4 kuca opet Ma ...

ivanam
23-04-2012, 23:19
Sa prvim muzem je cekala 3 godine da bi ostala trudna a sve je bilo u redu ...moguce da je to to...tj Pl ima uticaja . Cerka najstarija ima 8 godina.

I sa prvim muzem je zivela u domu moga oca , i sada je tako. Drugi isto dosao u kucu.
Cesto i ne mrda prstom :D - to si bas pogodila , verovatno jer ima samo jednu crvenu liniju -kvadrat pl i ju .Mozda su to deca !?

A posto je to i moja kuca, gde oni zive ima li neke nade da ce otici, stvoriti svoj dom ...jer znas da ja zivim kao podstanar vec 20 godina. Mada otac ne bi dao da ja tu zivim, nazalost mozda posle njegove smrti ....
Mada 4 kuca opet Ma ...

Pa do preseljenja moze doci verovatno 2014.kad joj Sa stane na Ic ,a Ur napravi opoziciju na Mo,s tim da ne verujem da ce to njoj nesto prijati ,ta promena.A sad ti da li ces tu doci,to mozda u tvojih 40 godina kad direktivna Ve napravi dobar aspekt sa Pl(vladari njene 3.i 4.).Ovo lupam sad,ne znam kako bih gledala drugacije:)

andjelikadepeures
23-04-2012, 23:27
Znachi, sestra nije bila toliko nesrecna kao shto se predstavljala. Ipak imao ko da je teshi :D

sladjana
23-04-2012, 23:30
Pa do preseljenja moze doci verovatno 2014.kad joj Sa stane na Ic ,a Ur napravi opoziciju na Mo,s tim da ne verujem da ce to njoj nesto prijati ,ta promena.A sad ti da li ces tu doci,to mozda u tvojih 40 godina kad direktivna Ve napravi dobar aspekt sa Pl(vladari njene 3.i 4.).Ovo lupam sad,ne znam kako bih gledala drugacije:)

Ona ne voli nikakve promene, uredjenja i slicno ...mada ima Mo u Vagi ne voli ni fine stvari, nekako malo kaska za vremenom ali zato stalno vaga, ne odlucnost joj je glavna mana. cak i njoj to smeta a mene izludjuje .

Moj zet ima nameru da kupi kucu , fali mu para sada ali kada bi moj otac hteo ovu njegovu kucu da proda ili da je bar prepise nama dvema - resile bi problem, mada sa njom bi to islo malo teze ...

ps Ja cu svoj dom imati tek kada Diret. Ve stane na Mo -prirodni dom a to ce biti 45 godini. a dotle da se udam za useljivog ili ovako da zivim ...ne verujem da cu ziveti tu

ivanam
23-04-2012, 23:36
ps Ja cu svoj dom imati tek kada Diret. Ve stane na Mo -prirodni dom a to ce biti 45 godini. a dotle da se udam za useljivog ili ovako da zivim ...ne verujem da cu ziveti tu[/QUOTE]

Ali tebi u 39 godina po tvojoj karti,Ve pravi opoziciju na Sa ,pa je moguce da tad bude nesto vezano za tu pricu,jer se uklapa i sa njenom kartom.

sladjana
23-04-2012, 23:45
Znachi, sestra nije bila toliko nesrecna kao shto se predstavljala. Ipak imao ko da je teshi :D

Mislim da je nju mucila neizvesnost jer lepo rece Ivana ona ne radi nista, ne bori se jednostavno se to tako desava oko nje...

ps Ja cu svoj dom imati tek kada Diret. Ve stane na Mo -prirodni dom a to ce biti 45 godini. a dotle da se udam za useljivog ili ovako da zivim ...ne verujem da cu ziveti tu

Ali tebi u 39 godina po tvojoj karti,Ve pravi opoziciju na Sa ,pa je moguce da tad bude nesto vezano za tu pricu,jer se uklapa i sa njenom kartom.[/QUOTE]

Moguce ....

Interesantno je to sto su blizanci nasledili njen natal ,isto imaju ukljestene 5 i 10 kucu tj Jarca i Blizance ....

sladjana
06-03-2016, 11:25

Kada je Sa usao u 4 polje - tata nam se vratio u kucu zbog bolesti .
Umro je i sada se nastavlja desavanja oko kuce, uskoro i ostavinska rasprava. Kuca se pripasti njoj i meni pola-pola.
Zbog nepoverenja a mozda i moje zelje da verujem , mislim da cemo se sukobiti oko nasledstva ili ce ona biti nezadovoljna .
A mozda i opcija prodaje je bila najbolje resenje - da svaka zivi svoj zivot .
Ona se nije vencala sa sadasnjim partnerom niti ce .

Ono sto mene brine je njeno psihicko stanje. Ne radi niti trazi posao , razumem da se 4 dece i tesko ide sve , zivimo zajedno ali opsesija internetom tacnije igricama je veoma na visokom nivou .

Lahadima
06-03-2016, 12:19
Zanimljiva karta stvarno. Po mom mišljenju, iako nema neke kvadrate i opozicije ovo baš i nije najsrećnija karta, i to pre svega iz dva razloga:
Prvo, ne volim da vidim Ve0Sa ni kod jedne ženske osobe, zato što on često donosi nezadovoljstvo ljubavnim životom, komplekse samoj osobi, ili neki nesrećan ljubavni život, često i neostvaren, a često sam viđala i da takve žene ostanu ili neudate pa čak i bez dece čime god da ta venera vlada. Znam da nije samo do toga, mislim da ne moramo o tome da tupimo, ali mi se čini da se taj obrazac ponavlja kod ovoga što sam navela, valjda taj Sa uspori veneru, umrtvi je, bude ili pasivna ili stidljiva ili se često povlači iz ljubavnih odosa i pre nego što počnu... Eventualno da simbolika ode na manji broj ljubavnih veza ili naklonost ka starijim partnerima pa onda ne bude tako strašno :) Ima raznih slučajeva :)
Ona ipak ima 4-oro dece, mislim da je tome doprineo jupiter u petoj, i samo peto u strelcu, iako je retro - dugo je čekala dete, ali je jupiter IPAK benefik pa kakav god da je :) Plus, žena je rak, njima je to dosta bitno.
Druga stvar koja mi se ne dopada je ova konjukcija Mo0Ur. Posebno u njenom slučaju, jer je žensko, pa su joj i Ve i Mo u konjukciji sa dva malefika koji joj samo mogu doneti nestabilnost, nestabilan psihički ili emotivni život generalno... Čak mislim da je odlično što se nije udala i da će pre naći sreću u nekoj vanbračnoj zajednici nego u zvaničnoj :)

Ovo je jako dobra vežba, mislim da bismo svi mogli da nešto tu i naučimo :)
Pokušavam da skontam što je ona tako pasivna, možda je trenutno nešto depresivna pa joj je lakše da blene u komp nego da traži posao... Ovo sad lupam, nema veze sa astrologijom, možda je ženi naišao neki teži period...

Hvala za kartu Slađo :* Taman da vežbamo :)

andjela
06-03-2016, 12:29
Nju je izgleda Bog pogledao cim ima 4 deteta...Pusti je,neka je,ima pravo bogatstvo i kada bude morala-radice...

kosmopolita
06-03-2016, 12:54
Meni je zanimljiv skorašnji ulazak Ur u 9p,mislim da će se njeno gledište života iz korena promeniti,u kom pravcu će to biti,čućemo :)

danica_91
06-03-2016, 12:57
nisam citala komentare iznad tako da izvnite ako se ponavljam ali evo da napisem sta sam ja videla.

uglavnom ljudi sa vodolijom u 7. kuci a i ribama imaju mogucnost za vise brakova, odnosno raspade veza, dalje ljudi i sa So u 11. kuci, ista prica...takodje ljudi sa Mo0Ur mogu jako tesko i da udju u formalni brak, pa je to ta prica zivota udvoje bez formalnog vencanja...dalje ona ima Ve0Sa u 10. kuci, kuci Sa, pa je tu Ve jako slaba sto znaci da ona jako trpi to sto se desava i da ona preuzima teret na sebe, doduse to je u blizancima, sto moze da znaci da do prekida moze ipak doci ali da ce se slicna prica mozda jos jednom ponoviti ili se nekad ponovila ...sa blizancima je uvek nesto duplo, nazalost, ai takodje i stalno premisljanje i tesko donosenje odluka, jer oni samo razmisljaju i pricaju ali manje rade...ona ima i Mo u vagi i trudi se svim silama da taj odnos opstane, ali zbog MA u lavu je njen covek bio prvo super covek na prvi pogled, a onda zbog Ma u 12. kuci je doslo do promena, i on je sad mnogo slabilji nego sto je bio na pocetku...tvoja sestra ima i So u raku pa joj je porodica na prvom mestu, ali pogledaj da je So blizu JMC sto moze bas da znaci da ona zrtvuje sebe zbog porodice a isto tako je to So i njen muz, tj. partner, koji je u 11. kuci pa kao da nije tu, a takodje u raku, pa on i ne zeli porodicu jer je kod JMC, znaci to je nesto sto nam nosi gubitke... a moze doneti i karmicki brak pa je plus sa Sa0Ve njoj ta karma jos pojacana... ja mislim da zbog ovog SMC u jarcu i 5. kuci ce ona sama morati da ocuva tu decu u nekom smislu i ona sama ce morati da ih vaspita a i stici ce svoje samopouzdanje ako se okrene sebi i svojim mogucnostima... Mo0ur donosi i to da zena moze biti samohrana majka i da ona radi sve na svoj nacin....ja mislim da je na njoj da odluci da li to hoce da trpi i ostane sa njim, i onda zivi tog So sa jmc ili ce pak da prekine i krene ka smc u jarcu, sto nimalo nije lak izbor njoj za napraviti, dodatno sto ima Mo u vagi i Ur u vagi koji uvek donese raskid ili razvod, to moze povrediti njenog Mo i njoj to jako tesko pada...to sto ce se prividna zajednica raspasti...

sladjana
06-03-2016, 17:07
Hvala na komenatirma, dobri su .

Njen natal nema kao njen zivot nikakve akcije. Sve joj je samo dolazilo. Iskreno receno nije makla iz kuce, niti ista kupila za kucu. Oba dva zeta su dosli sa 1 kesom u ruci .
Dobijali su od mojih i njihovih za zivot , narucito kada su deca u pitanju.
Namestaj je od mojih roditelja, i moj koji sam kupovala dok sam zivela kao podstanar .
Ne mislim da je to vazno ali ona je prilicno nezahvalna ako se njoj nesto ne da.

Kada je baba umrla, napravila je scenu zasto njoj nista nije ostavljeno . A Baba nije ni imala testament vec se po logici nasledstvo kuca i zemlja dele medju decom tj moja mama i pokojna 2 ujaka .

Njena narav je cudna, umesto blagog Raka ona je krajne nekulturna i visoko moralna, jako voli da prica ono svoje . Me0Ve .
Ve u Vagi - prilicno je neuredna .
Ne kukam , da ne mislite da ima samo loseg ... ali nismo bliske .
Kao i svaki Rak voli domacu atmosferu i voli da kuva , za razliku od mene :D .
Meni smeta sto ne mogu nikoga dovesti u kucu jer ne znam sta me ceka kada se vratim . Ne pere sudove, niti ves , ne usisava ....sve to radim ja , zet ili starija deca .

Danice u pravu si za zeta i prvog i drugog. Varka - na pocetku sve ok , kasnije pokazu svoje pravo lice . Totalno su nezaintersovani za decu.

Mislim da ce joj se zivot mozda promeniti kada deca odrastu za par godina.Poklapa se sa Tran.SA u 5 kuci . Najstarija ima 12 godina, pa sin 11 i bliznaci ce na jesen napuniti 5 godina .
Jeste 3 godine cekala na prvu trudnocu .

danica_91
06-03-2016, 17:38
Hvala na komenatirma, dobri su .

Njen natal nema kao njen zivot nikakve akcije. Sve joj je samo dolazilo. Iskreno receno nije makla iz kuce, niti ista kupila za kucu. Oba dva zeta su dosli sa 1 kesom u ruci .
Dobijali su od mojih i njihovih za zivot , narucito kada su deca u pitanju.
Namestaj je od mojih roditelja, i moj koji sam kupovala dok sam zivela kao podstanar .
Ne mislim da je to vazno ali ona je prilicno nezahvalna ako se njoj nesto ne da.

Kada je baba umrla, napravila je scenu zasto njoj nista nije ostavljeno . A Baba nije ni imala testament vec se po logici nasledstvo kuca i zemlja dele medju decom tj moja mama i pokojna 2 ujaka .

Njena narav je cudna, umesto blagog Raka ona je krajne nekulturna i visoko moralna, jako voli da prica ono svoje . Me0Ve .
Ve u Vagi - prilicno je neuredna .
Ne kukam , da ne mislite da ima samo loseg ... ali nismo bliske .
Kao i svaki Rak voli domacu atmosferu i voli da kuva , za razliku od mene :D .
Meni smeta sto ne mogu nikoga dovesti u kucu jer ne znam sta me ceka kada se vratim . Ne pere sudove, niti ves , ne usisava ....sve to radim ja , zet ili starija deca .

Danice u pravu si za zeta i prvog i drugog. Varka - na pocetku sve ok , kasnije pokazu svoje pravo lice . Totalno su nezaintersovani za decu.

Mislim da ce joj se zivot mozda promeniti kada deca odrastu za par godina.Poklapa se sa Tran.SA u 5 kuci . Najstarija ima 12 godina, pa sin 11 i bliznaci ce na jesen napuniti 5 godina .
Jeste 3 godine cekala na prvu trudnocu .

moja baba, kao i ja, imamo Ma u lavu, kao i tvoja sestra, i moram da priznam da smo uglavnom lenji i ne volimo da radimo po kuci, ja radim samo kad moram, a kad ne moram, nadjem nekog da radi sve umesto mene, to radi svako ko ima Ma u lavu...za ciscenje nismo, a volimo da naredjujemo... ne kazem da je to dobra stvar....tvoja sestra, kao i ja ima So i jmc, jer je i moj tamo, u raku i znam kako je to...kada sam sa svojima oni rade sve za mene i ja sam zasticena potpuno ali isto tako se osecam da stagniram kad sam sa njima, kad zivim sa njima,i tek kad sam otisla od kuce sam pocela da upoznajem samu sebe i vidim koliko nije dobro bilo sto sam bila pod tim nekim staklenim zvonom, razmazena i zasticena jer sam skontala koliko mi to u samackom zivotu sada oduzima i otezava stvari... sto znaci da dok je ona kod vas ta nece da radi nista, bice razmazena i ocekivace da joj se cini..da bi opstala ona mora da bude jarac i da se sama bori za sebe inace ce kao osoba propasti...i nece postici nikad nista u zivotu..i meni je tesko ali znam da je samo tu izlaz :)

andjela
06-03-2016, 18:23
Moj brat ima Ma u lavu...ama nista po kuci ne radi...Nista...Opravi samo svoj krevet tj posteljinu i to je to. Ja imam Ma u vagi ali 6.kuci...

Sladjo,znam kako ti je...Ja zivim sa mojima...To je blaga katastrofa...Uvek za nekim cistis,ako si zensko...a ja volim pedantnost...i ubija me nered...U svom dvoristu ne volim ni jedan listic da vidim...Ja celu jesen cistim lisce,izgaram od ciscenja...ali me izludjuje kada tata prodje,jede orahe i baci po dvoristu...ili jabuke-otpad...

Nazalost-druge ne mozemo niti smemo silom menjati...

Savet-pusti sestru-spasavaj se ti.Kako?Lako.Ako imas jednu sobu,idi u nju i podstanar budi u toj sobi.Ne peri za njom,distanciraj se.Ima cetiri deteta?!...Pa?...Ti nemas ni jedno-trebas da izludis zbog drugih i da za svoje dete posle budes ostrokondja,koja nema zivaca.Njoj ce deca porasti,mozda je deca i spasiti,ali tebe...Ima li ko tebe da pomogne?Ne.Pomozi onda sama sebi...

Vidim po sebi...Ni porodica ne ceni kada pomognes ciscenjem,kada kuvas...Sve nesto misle duzne smo da im sluzimo...al tako je kada navadis druge na sopstvenu zrtvu.

Ovo je of,ali sta cu...

sladjana
06-03-2016, 18:24
Cesto imam utisak da ju je vreme ''pregazilo'' .
Iako ima samo 43 godine . Zivi u nekom svom svetu punih predrasuda i komentara za druge .... a nekada ne izadje po nedelju dana napolje ni u dvoriste tako i sada kada je hladno a i leti kada je vruce .
So u 11 kuci trebalo bi da joj da prijatelje ok, na dobrim mestima , znacajnim ali ona ih nema .
Mozda ja vidim subjektivno , tesko da mogu biti i optimista ali mislim da je bolesna , depresivna .

Ako joj promene nagovescuju samostalnost, vise bi volela da ja tada budem daleko tada .

Andjela , poslednjih nekoliko meseci vise sam na poslu ili napolju ali ipak kada se vratim cesto je haos u kuci. Meni to smeta. Razumem da deca mogu svasta ali kod nje nema granice. Pusti ih da rad sta hoce a ona sedi u cosku i igra igrice za kompom ili tabletom.
Krov nam je prokisnjavao i umesto da smo skupljale pare za to ona je kupila 2 nova mobilna i 2 tableta za 6 meseci. Otac nam je umro imamo i tu puno rashoda a ona nista ne preuzima da se dogovorimo sta cemo, uvek kaze ima jos vremena , neka dugujemo .A i mami je jesenas napravila problem na kreditnoj kartici.
Sramota me ali ja svoj novac cesto krijem da bi mogla preziveti .Po njenom trebala bi sve dati njoj ???
Odosmo u offf .

Svakako imam jako sebicnu sestru. Sa vlada ukljestnim Jarcem , retko daje ista drugima , niti ide na rodjendane i slicno ...

Da sam ja bila u slicnim sitacijama kao sto je ona, mislim da me ne bi ni pogledala .

TigaBg
06-03-2016, 18:44
Sladjana, mislim da ti brineš zbog sestre više nego što ima potrebe, jer ona ne živi svoj život kako ti misliš da bi trebalo. Verovatno je ona po svojim standardima ostvarena. Žena ima Asc u Lavu, a So joj je u Raku. Ona je potpuno ostvarena, kao domaćica i majka (ako sam dobro razumela četvoro dece). Mislim da ona nije nesrećna, već nezadovoljna.
So joj je u širem kvadratu sa Mo, i to može biti problem. Osim toga, njeno So nema aspekata.
Nije redak slučaj da žena sa So u Raku ima muža alkoholičara. Ako je još i njemu So u Ribama...
Sa0Ve kod žena može biti brak sa teškim čovekom. Moja mama ima ovu konjukciju u Devici. Moji roditelji su se venčali u kasnim tridesetim, i imaju relativno skladan brak. Jedino što je moj otac ponekad nepodnošljivo sitničav i hipohodnar. Generalno sve ono iritantno kod znaka Device :D

Da ne dužim, mislim da ne treba previše da brineš zbog sestre jer je ona u svom svetu koji njoj odgovara. Jasno mi je da je tebi sa So u Jarcu nejasno kako neko ne želi da radi, ali moraš da razumeš da je ljude sa Asc u Lavu teško naterati da rade bilo šta protiv njihove volje/ideja.
Kad Sa dođe u Jarca, moraće da promeni život, ako bude htela.

sladjana
06-03-2016, 18:52
Sladjana, mislim da ti brineš zbog sestre više nego što ima potrebe, jer ona ne živi svoj život kako ti misliš da bi trebalo. Verovatno je ona po svojim standardima ostvarena. Žena ima Asc u Lavu, a So joj je u Raku. Ona je potpuno ostvarena, kao domaćica i majka (ako sam dobro razumela četvoro dece). Mislim da ona nije nesrećna, već nezadovoljna.
So joj je u širem kvadratu sa Mo, i to može biti problem. Osim toga, njeno So nema aspekata.
Nije redak slučaj da žena sa So u Raku ima muža alkoholičara. Ako je još i njemu So u Ribama...
Sa0Ve kod žena može biti brak sa teškim čovekom. Moja mama ima ovu konjukciju u Devici. Moji roditelji su se venčali u kasnim tridesetim, i imaju relativno skladan brak. Jedino što je moj otac ponekad nepodnošljivo sitničav i hipohodnar. Generalno sve ono iritantno kod znaka Device :D

Da ne dužim, mislim da ne treba previše da brineš zbog sestre jer je ona u svom svetu koji njoj odgovara. Jasno mi je da je tebi sa So u Jarcu nejasno kako neko ne želi da radi, ali moraš da razumeš da je ljude sa Asc u Lavu teško naterati da rade bilo šta protiv njihove volje/ideja.
Kad Sa dođe u Jarca, moraće da promeni život, ako bude htela.

Sve je moguce , za zivota sadasnjeg to sam bar naucila ;).
Cudno je kako zna da trazi pare a ostalo ne .

Njen prvi muz je bio alkoholocar i sada voli da popije ali manje jer ne radi nigde .Pretpostavljam da je zato . A i Riba je u znaku . :025:
Sadasnji je Devica dupla . Zato je sitnjicav i prepotentan .

Nemam nameru da je puno menjam, ali zbog dece bi trebalo da se trgne . Cesto se starija deca meni i Babi , mojoj mami obracaju za pomoc .

Ne zelim da bude nezadovoljna.

Mislia sam da ce tran.Ju oko ASC nesto da promeni ali cekacemo Sa u jarcu za par godina ...

danica_91
06-03-2016, 18:55
Sve je moguce , za zivota sadasnjeg to sam bar naucila ;).
Cudno je kako zna da trazi pare a ostalo ne .

Njen prvi muz je bio alkoholocar i sada voli da popije ali manje jer ne radi nigde .Pretpostavljam da je zato . A i Riba je u znaku . :025:
Sadasnji je Devica dupla . Zato je sitnjicav i prepotentan .

Nemam nameru da je puno menjam, ali zbog dece bi trebalo da se trgne . Cesto se starija deca meni i Babi , mojoj mami obracaju za pomoc .

Ne zelim da bude nezadovoljna.

Mislia sam da ce tran.Ju oko ASC nesto da promeni ali cekacemo Sa u jarcu za par godina ...

realno od tranz Ju se slabo uci...samo od Sa :) promenice se tada nadamo se :)

andjela
06-03-2016, 22:01
Zanimljivo je da dugogodisni decko moje drugarice isto ne radi,a njoj je desc u ribama...Ona je preduzimljivija,a on pasivan...mada nema pravila na osnovu jednog pokazatelja...

Elem,razumem te Sladjo,ali i ja mislim da ona nije nesrecna...

Pusti to sve i ako bude prilike,bezi odatle,udajom ili u podstanare,ali sto da ti budes zrtva...!

Little Warrior
06-03-2016, 22:28
Znajuci koliko su azurni u porodilistima da upisu pravo vreme rodjenja ne bi me cudilo da je vrh dvanaestog pomeren 1*unazad, tj da je rodjena malo ranije i da samim tim ima sunce konjunkcija vrh 12og polja. Jer kad slusam o pasivnosti i nemogucnosti za promene, to najvise lici na vladara asc u dvanaestom, jos sunce, dakle volja, u 12.
Sa mnogo elemenata u 12, potrebno je da postoje stvari koje izvlace, a njoj je i mars u 12 i merkur i sunce, dakle sve ono sa cime treba da se izrazi. Sa jakom dvanaesticom ako covek ne radi na sebi, ako se ne bavi sobom i svojim unutarnjim svetom, svojom psihologijom itd, moze da postoji veliki problem, lako se ulazi u depresiju i neminovnosti.

Sa druge strane, skolska prica. Obe planete koje predstavljaju muskarce i animusa su u dvanaestom polju, sto znaci da ih ne vidi jasno ili da ne procenjuje kako treba.
Venera saturn na sve to daje odlaganje resavanje problema a kasnije guranje istog pod tepih (dispozicija u 12p).

Ovo sto pricas da ne izlazi itd i da je pasivna...mozda ne bi bilo lose da porazgovara sa nekim, mozda je depresivna itd (opet dvanaesto). Sto ne mora da znaci da je do njene prirode (takva je pa kao ne voli da izlazi), vec da ima problem koji se danas lako resava.

Lahadima
07-03-2016, 09:26
Složila bih se sa svima na ovu temu, prosto neverovatno :) Sve ste dobro napisali, bar što se mene tiče, dopadaju mi se vaše analize... Očigledno da nam je "legla" ova karta.

Slađo, nevezano za astrologiju - mislim da ti treba da odeš odatle, zarad svog psihičkog zdravlja i svog mira... Ako je to ikako moguće, mislim da bi se ti mnogo bolje osećala kad ne bi imala čitavu porodicu na grbači. Mislim, sad sam ja kao pametna i otkrivam toplu vodu, ali ako je ikako moguće - mrdaj se odatle :)

Elem, moja mama je rak, tata mi je bio riba i nije bio naročito sklon porocima, retko kad je pio, tipa na slavama itd, ali je bio psihički teška osoba, kasnije je oboleo od Parkinsonove bolesti pa se to odrazilo i na njegv karakter tj.psihu. Ima logike u tome što pišete...

sladjana
07-03-2016, 22:21
Sestrino vreme je mama rekla a moguce da ima malo odstupanja.
Depresija ili je ona takva to sada veliko pitanje. Po mome ona je takva ali sada preteruje.

Mozda ste u pravu , treba da vodim svoj zivot .
ALi ono sto sam ja primetila kao savet od svih ovde je da ja odem iz kuce. A zasto ?
Kuca ce pola pripasti meni posle ostavinske rasprave , trenutno nema mogucnosti da se fizicki podeli ali ...
Ona se udava 2 puta i oba puta su zetovi dosli u kucu .
Sadaenji zet ima kucu na selu u Banatu, sestra cesto spominje kako bi joj prijao zivot u manjem mestu . A zasto ona ne bi otisla iz kuce ?

Njenom 4 kucom tranzira Sa. A meni je Solarni ASc u 4 kuci . Jesu desavanja u kuci prioritet , tata nam umro ....

Jeste mi pomogli, hvala vam .
Mislim da je vreme da se pripremim za tu temu . Jer cim pisem ovde , ima simbolike zasto ....

Natal je dobar za tumacenje , ne zato sto je moja sestra vec sto ima dosta zapetljanog , drugacije od teorije .
ucenje je ok .

Sicilijana
08-03-2016, 09:11
Znajuci koliko su azurni u porodilistima da upisu pravo vreme rodjenja ne bi me cudilo da je vrh dvanaestog pomeren 1*unazad, tj da je rodjena malo ranije i da samim tim ima sunce konjunkcija vrh 12og polja. Jer kad slusam o pasivnosti i nemogucnosti za promene, to najvise lici na vladara asc u dvanaestom, jos sunce, dakle volja, u 12.

Moram da se nadovezem na ovaj post, jer neverovatno koliko je tacan opis za jedan primer koji imam u svojoj okolini. Zena asc u blizancima, a Merkur u 12 kuci, kao i sunce (ono je u biku). Toliko je pasivna osoba da to nije normalno, iako joj je ME vladar asc-a svoj na svome u blizancima, ma nigde ni traga od te simbolike (verovatno zbog 12 kuce). Tesko je pokrenuti sa jedne tacke, nikakve zelje, a ni volje za bilo cim sto bi taj ME predstavljao.Toliko je staticna i pasivna, da je cak mrzi i da sama pere kosu, pa ide kod frizera da joj oni operu. :D Sve ovo sto sam napisala ima veze i sa SO u biku u 12, ali mi nije jasno da taj ME koji je po samoj svojoj prirodi radoznao, voli da se krece, da uci itd... kod nje kao da nema nikakvog uticaja, iako je vladar asc-a. Ima tu jos puno toga, ali da ne uzurpiram temu....

Sestrino vreme je mama rekla a moguce da ima malo odstupanja.
Natal je dobar za tumacenje , ne zato sto je moja sestra vec sto ima dosta zapetljanog , drugacije od teorije .
ucenje je ok .
Kao sto je Cor Serpentis vec napisala, vrlo je moguce da nije tacno vreme rodenja. Razlika u samo 5 minuta bi dala da joj je Asc u devici, automatski joj je vladar Asc-a u 12 kuci i sve sto si pisala i kako si nju opisala bi imalo onda itekako smisla sa tom kartom. Sa druge strane dispozitor njenog vladara asc-a bi u tom slucaju bilo SO u raku, pa se i ostatak price uklapa. Sedma kuca joj pada onda u znak riba, pa ako gledamo JU kao vladara, njegov dispozitor je SA 0 VE i opisuje njenu bracnu situaciju.
P.S. Izvinjavam se unapred, ako sam omasila postavke u njenoj karti, jer sve sto sam napisala je po secanju od juce kada sam uspela da otvorim kartu, a danas nece da mi se otvori.

andjela
09-03-2016, 10:21
Ja sam sada pogleadala natal svoje rodjake,sestre...Ima Mo u lavu...a tvoja sestra Ma u lavu...
Moja rodjaka ne da je lenja...vec nju mrzi da se okupa i opere carape...Toliku lenstinu nisam videla,ali ima ASC na spiki i zivi kao bubreg u loju u inostranstvu.Ona ne radi,suprug odlicno zaradjuje...ali zato sto ume drugima da popuje,to je uzas...

Otisla sam skroz u off,ali dobronameran savet-popricaj sa sestrom i ako ona vec voli Banat,neka se odseli...a ako nece,odseli se ti,jer sta ces...pametniji popusta...Pusti je,nece se ta promeniti...