malamazina natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : malamazina natalna karta

malamaza
22-09-2010, 21:57
veliki pozdrav svima koji će komentirati kartu i od kojih ću sigurno puno naučiti :)

teško je biti objektivan kad se radi o svojoj karti, molim vas za pomoć

hvala svima unaprijed :thumbsup:

robin
23-09-2010, 15:44
Malamazo, kod tebe se ističu dvije upečatljive stvari...
Ti si vrlo časna,poštena i jaka osoba, možeš da buder lider u svemu što radiš.Vrlo si svjesna svojih obaveza i izvršavaš ih uredno i na vrijeme,ali mana ti je što si previše sitničava tj. i kritična, preveliki detaljista.Previše si kruta i nisi baš najbolja u pokazivanju emocija. To ima korijene još u djetinjstvu, u sukobu sa ocem (SO90SA) a kasnije se to prenosi na sukobe sa svim autoritetima, kao i sa mužem.Ta tvoja osobina smeta tvojim partnerima i zbog UR vladara 7. moguće je da si se i razvela negdje 2000 kada je bio u tranzitu kroz 7. polje.

malamaza
23-09-2010, 16:36
hvala ti puno robin :)

najvećim dijelom si u pravu, samo ovo za SO90SA prije bih nazvala hladnoćom i nezainteresiranošću nego sukobom u klasičnom smislu, al to je to ...

nisam se razvela 2000., udala sam se 1998. i upravo prolazimo krizu braka (koja traje već tri godine) i sve je teža, svaki dan se pitam dokle tako ...

vidi li se razvod na vidiku ili je tu sinastrija neophodna ?

robin
23-09-2010, 23:32
Pa i bez sinastrije imaš pokazatelje koji mogu da ukažu na razvod prije svega taj UR kao vladar 7. u Vagi, kao i ugroženo SO.Kritičan period bi mogao biti 3.- 4. mjesec iduće godine kad tranzitni UR uđe u znak Ovna.
Nadam se da si svjesna da su ovo samo potencijalne mogućnosti i da to ne mora biti tako jer simbolika je široka a to znači da UR može biti i simbol za distanciranost i razdvojenost.
Jesu li problemi počeli polovinom 2007., njegova prevara (NE u 7.)?

malamaza
23-09-2010, 23:55
baš sam jučer ostavila post negdje na tranzitima da će mi tada UR raditi trigon na natalnu VE u 12.k., kakav se utjecaj tu može očekivati ?

trigon na natalni NE u 5., kvadrat JU u 5., opozicija na PL u 3.?

ili se to zanemaruje ako nisu lične planete ? :confused:

ne sjećam se točno otkad, nije bilo ništa naglo ni upečatljivo nego emotivno udaljavanje, zahlađenje u svemu ... negdje otprilike otada ...

nije bilo prevare, hoću reći barem koliko ja znam ...

robin
24-09-2010, 00:07
Bitnije je kojim poljima te planete vladaju.
Ulaskom UR u Ovna on dolazi dispozicijom na tvoje SO, a istovremeno ti je SA na MO - razočarenje, depresija...

malamaza
24-09-2010, 16:48
UR u Ovnu u opoziciji na PL, pa MO0UR

pored toga taj stelij pritiska i tranzitni SA u Vagi

blago meni ... :confused: :D

postoji li u mojoj karti promjena profesije ili posla u dogledno vrijeme ?

sladjana
25-09-2010, 17:02
postoji li u mojoj karti promjena profesije ili posla u dogledno vrijeme ?

Bilo bi bolje da otvroriš solar pa da vidimo ovu godinu pozzz:)

nedda
25-09-2010, 17:27
Po tranzitima stoji zasigurno za nekoliko godina ;)

malamaza
24-11-2010, 18:12
http://de.tinypic.com/r/15zkw0w/7

drage moje namučih se sa ovim linkom na solar al izvukoh ga ipak :D ...

pa ako imate volje da mi pogledate kakve promjene su moguće s obzirom na neke tranzite i to ...

učim dosta u zadnje vrijeme, koliko stignem, al dosta sam još tanka i zbunjena u tom znanju ...

hvala vam puno za trud :)

nedda :)

koji tranziti, 6.i 10. kućom ? ima li selidbe ? inozemstvo ?

nemam volje za ništa, isključujem se od svega koliko god mogu

TigaBg
25-11-2010, 13:12
nemam volje za ništa, isključujem se od svega koliko god mogu

To je zato što ti je Sa na Mo...I meni je tako. :) Proćiće

malamaza
10-03-2011, 12:12
znam Tiga, znam ... u međuvremenu učim malo astrologiju :)

pa sve mislim kako ide na UR vladara 7., pa će retro pa opet ...

bar da mi ljubav napuni baterije ali nešto baš nisam sigurna ...:(

proučavam malo da li moj natal podržava život u inozemstvu ?
VE vladar 4.k. u 12.k. u Lavu, u egzaktnom trigonu sa NE vladarom 9.k. koji je u 5.k. u Strijelcu, a u 5.k. je i JU u aspektu 150 na VE
može li to zbog aktivnih 5. i 12. kuće i znaka Strijelca imati veze sa tajnom ljubavi sa strancem koja je počela u proljeće 2010 :confused:
VE je i u sekstilu sa PL koji je u 3.k u Vagi, a PL ne vlada nijednom kućom jer je Sco umetnut u 4.k nikad nisam živjela vani, ni putovala puno ni daleko molim vas pomozite mi da ovo malo razbistrim :)

znači li apl.kvadrat mog SA na moje SO0MA da bi trebala izbjegavati veze s muškarcem u simbolici SA (SA vladar znaka, podznaka ili jako izražen u njegovom natalu) ?

mijenja li situaciju ako je njegov SA (inače vladar stelija SO,ME,VE i 7.k., u izgonu u Raku i retro) u egzaktnom sekstilu na moje SO0MA ?

hvala unaprijed :)

sad malo proučavam potomstvo u svom natalu ...:)

JU kao vl.5. 120 ME, 90 PL, 180 SA :rolleyes:

vrh 5. u Strijelcu - muško--vladar JU u Strijelcu --> muško
vrh 7. u Vodenjaku -- muško-- vladar UR u Vagi --> muško
vrh 9. u Ribama -- žensko -- vladar NE u Strijelcu --> muško ?

gledaju se samo Ptolomejski aspekti ili ?? pitam zbog JU 150 VE

capella
12-03-2011, 01:31
Ja uvijek gledam 150 ali ovdje je presirok orbis, ne vise od 2 stepena uzimati.

Inace jaci je od ostalih sporednih aspekata.

malamaza
14-03-2011, 09:45
izgleda li onda ovo kao dvoje djece ili više ?