Natalna karta jednog misha :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta jednog misha :)

Mishomor
16-09-2010, 00:47
http://img186.imageshack.us/img186/7794/astrow2gw01ivanamihajlo.gif

Zanima me karijera i ljubav, a sta se jos nadje zanimljivo.
Hvala unapred :)

mini_mimi
16-09-2010, 01:12
Hm...ne razumem se..ucim...Probacu
SUNCE U 9. kuci
Ove osobe vole da putuju,imaju interesa za nauku,religiju,viseg su uma i izuzetno obrazovani.Imaju mogucnosti za zivot u inostranstvu ili poslovanje sa strancima.
Mesec

U 1. kuci

Osobe sa ovom pozicijom meseca stalno imaju nove planove i zelje,ambiciozni su i egocentricni.Sve sto zele zele odmah,promenljivi su po prirodi,lako menjaju stavove,odluke pa i svoje okruzenje.Mentalno su vrlo aktivni imaju snaznu energiju i

vladarski duh.Teze uspehu i autoritetu,znaci im tudje misljenje i zele da ostave utisak na okolinu.U losim aspektima mogu imati tezak pocetak zivota,zdravstvene probleme pa i psihicke poremecaje.Mogucnost da im neko blizak postane neprijatelj.

Cak ne znam ni da li dobro gledam,ali ucim tek..tako da najverovatnije lupam gluposti

Mishomor
16-09-2010, 01:16
Hahaha psihicki poremecaji, pa ja kazem da ima smisla :)

-Osobe sa ovom pozicijom meseca stalno imaju nove planove i zelje,ambiciozni su i egocentricni.Sve sto zele zele odmah,promenljivi su po prirodi,lako menjaju stavove,odluke pa i svoje okruzenje.Mentalno su vrlo aktivni imaju snaznu energiju i vladarski duh.Teze uspehu i autoritetu,znaci im tudje misljenje i zele da ostave utisak na okolinu.- POGODAK

spo
16-09-2010, 12:53
Naglasena ti je deveta kuca, a ona se vezuje za visoko obrazovanje, poslovni uspeh, naucna dostignuca, polje putovanja ali i ljubavne prevare.... Cini mi se da ti tu sijas, u njemu najvise uzivas a takodje i ulazes najvise truda....

Uranus_princes
16-09-2010, 22:05
Draga,prvo da te pozdravim...:D
Zestoke emocije,posesivna,svoj "plijen" ne dijelis ni sa kime,tvoja teritorija mora da se zna.U ljubavi si strastvena,znas sta zelis,sve uzimas ali sve i dajes,i pored svega toga..za osobe koje to zasluze i njezna i paznjiva,znas kako im ugoditi.Harizmaticna si,snazna,odlucna,obrazovanje igra veliku ulogu u tvom zivotu,kao i karijera.Vjerovatno ces steci veliko obrazovanje,sa kojim ces znati jako dobro upravljati.Izuzetna sposobnost.Mislim da si od onih ljudi koji streme tome da povezu karijeru i porodicu u jednu sponu,da ni jedno ni drugo ne ostete,i mislim da ces u tome uspjeti.Dominacija,organizacija,bistar um,a opet...mudro postupas,ako znas da ce ti kompromis donijeti prosperitet,pristaces na njega..iako vjerujem da nisi u dusi diplomata,ako situacija zahtijeva mozes i to da budes..ukratko sve osobine dobrog vodje na jednom mjestu.Kod tebe nema nerijesenog..svemu tacno mora da se zna mjesto,i prilicno si zahtijevna i ostra po tom pitanju.Veoma dobar zivotni igrac,znas ostaviti dojam na druge.Temperamentna si,jako volis svoju slobodu,moguce da ti od ruke idu opasni sportovi,jer volis adrenalin u krvi.Dostojanstvena,ponosna.Za dekoraciju svog doma vjerovatno ces se pobrinuti isljucivo ti,i bice opremljen raskosno i sa stilom.Mozda postoje razmirice izmedju oca i majke.
Moj doprinos...nadam se da nisam fulala:strikam:
PozZic

Mishomor
16-09-2010, 23:38
Heheh hvala, pronalazim se....
Kakvo je stanje kada je brak, ili generalno partner u pitanju?

Uranus_princes
17-09-2010, 00:05
Sto se tice parnera,vjerujem da se njegova interesovanja nece kositi sa tvojima,ambiciozan i skolovan covjek,koji zna sta zeli od zivota,i koji ce,samim tim,razumjeti tvoje ambicije i zelje.Karijerista,ali i veoma odgovorna i emocionalno zrela osoba,moguce je da je stariji od tebe. :) Pozdrav