Recite mi nesto zanimljivo iz mog natala [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Recite mi nesto zanimljivo iz mog natala

idanaa
13-09-2010, 21:29
eh kad bi neko bio fin da mi kaze bilo sta zanimljivo u vezi moje natalne karte,ja bi mu bila jako zahvalna:o ...mozda nesto o ljubavi,o obrazovanju i fakultetu,roditeljima...bilo sta:)

Uranus_princes
14-09-2010, 00:07
Draga Idanaa,prvo da te pozdravim...:)
A onda da se bacim na analizu..:eam:
Pripazi se ljudi iz svoje sredine,jer nisu svi iskreni prema tebi.Prijatna i privlacna spoljasnjost(MoOVe).Imas odmjerenu i prefinjenu prirodu, tipicno zenski si lukava,ne pricas mnogo,pricas kad imas nesto pametno da kazes(Ve u Vir),moguce je da ljudima izgledas tajanstveno(Me u 12. polju).Rekla bih da si odlucna,intelekt ti je jaca strana,kriticna si.Kreativna si,moguc talenat za slikanje,muzikalnost,pokret.Svestrana si,volis putovati i sklapati prijateljstva,dobar si savjetnik.Rekla bih da tezis neuobicajenim stvarima u zivotu,privlaci te ono sto se izdvaja.S obzirom na to da veoma dobro analiziras ljude,a i intuitivna si,moguce je zanimanje za psihologiju,medicinu,ali i poslovi vezani za finansije,ujudno,to su i oblasti u kojima se moze postici prosperitet.Vjerujem da ces sama postici rukovodece mjesto,jer ti je ambicija jedna od dominantnih karakteristika,uz intelekt.Rekla bih da tezis burnim vezama,i da partner treba da bude neobicna osoba,da se izdvaja po necemu,da ima ono nesto posebno,da bi privukao tvoju paznju,jer i ti si,draga moja,zavodljivi cudak...:D
Samostalna djevojka,koja voli izazove.Ispod tako mirne vanjstine,krije se pustolovka,romanticna ,ali na neki neobican nacin,volis intelektualnu stimulaciju u vezi.Moguca ljubav preko interneta(Ve120Ur)Izuzetna ambicija,puno talenta,ti jednostavno moras uspjeti,toliko zelje za znanjem,za moci,za uspjehom..nece biti uzaludno.Imas jako puno trigona,samim tim i talenata,ali si mozda lijena da ih usavrsavas.Razmirice sa ocem(So90)mozda zbog nekog poroka(Ne).
Eto draga,toliko od mene...:) voljela bih da cujem tvoj komentar vezano za ovo,posto mi je to vjezba,pa da se provjerim koliko sam bila precizna...:D Pozdrav

idanaa
14-09-2010, 09:55
Imas odmjerenu i prefinjenu prirodu, tipicno zenski si lukava,ne pricas mnogo,pricas kad imas nesto pametno da kazes(Ve u Vir),moguce je da ljudima izgledas tajanstveno(Me u 12. polju)

Da,da..lukava i puno pametujem:),a mislim da ljudima ponekad ljudima izgledam tajanstveno pogotovo na prvi pogled.

Kreativna si,moguc talenat za slikanje,muzikalnost,pokret.

volim da slikam:),i ovo je tacno..

Svestrana si,volis putovati i sklapati prijateljstva,dobar si savjetnik.Rekla bih da tezis neuobicajenim stvarima u zivotu,privlaci te ono sto se izdvaja.

ovo je 100% tacno,ali sam trenutno u dugoj vezi u kojoj nazalost ne mogu da budem ono sto jesam,barem se tako osjecam i iz koje nikako ne mogu da se izvucem,a ja sam upravo ovo sto si napisala..samostalna,svestrana,volim izazove,da putujem,ambiciozna,zelja za moci i uspjehom..sve je tacno.

Ispod tako mirne vanjstine,krije se pustolovka,romanticna ,ali na neki neobican nacin,volis intelektualnu stimulaciju u vezi.Moguca ljubav preko interneta(Ve120Ur)

100% istina...ljubav preko interneta?:) vidjecemo:o

Razmirice sa ocem(So90)mozda zbog nekog poroka(Ne).

da prije je bio alkoholicar.

Uranus princes puno ti hvala,na opsirnom odgovoru,puno tog si pogodila..svaka cast:D

idanaa
15-09-2010, 16:35
jedan,astrolog,tacnije jedna osoba koja se dugo bavi astrologijom mi je rekla da ce mi otac(ili neki drugi muski clan porodice) imat neki veci zdravstveni problem 2011 godine(ako nisam fulala godinu). Mozeli mi neko nesto reci o tome i kako se to gleda u natalnoj karti.. Unaprijed hvala...