Da li ću ostati u ovom braku? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Da li ću ostati u ovom braku?

Abandonata
08-09-2010, 19:08
Molim vas da mi protumačite taj aspekt. Rođena sam 29. 12. 1977. u Novom Sadu, u 12.10 h (podne). Hvala unapred.:)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=cb7fileRpSKrs-u1243492909

viksi72
08-09-2010, 20:31
kako mislis aspkekt? poenta je u nizu aspekata, plus tranzita, progresija.. u svakom slucaju, nije ti lako vec izvesno vreme.. bilo bi dobro da stavis datum kada si se udala, da mozemo da vidimo nesto vise..

Abandonata
08-09-2010, 20:53
kako mislis aspkekt? poenta je u nizu aspekata, plus tranzita, progresija.. u svakom slucaju, nije ti lako vec izvesno vreme.. bilo bi dobro da stavis datum kada si se udala, da mozemo da vidimo nesto vise..

Udala sam se 25.02.2006.

viksi72
08-09-2010, 21:32
e blagos tebi kada se udade sa tranzitom saturna preko tvog natalnog marsa.. mora da se ponekada osecas kao iscedjeni limun, a i ponekada imas neodoljivu zelju da iz svega pobegnes i da se nikada ne vratis..

posto nisi previse recita, ja cu ti dati svoje misljenje, sto ne kazem da je tacno (draga, ipak su nam ponekada potrebne neke informacije)..

pluton ti razbija veneru, a uskoro, tacnije sledece godine ce doci i na sunce, pa ce biti velikih promena po pitanju tvog partnera, vaseg odnosa.. mislim da se nesto desava i u vezi dece, tacnije mislim da ih tvoj partner zeli, a da se ti nesto premisljas.. s'druge strane, saturn tranzitira tvojom sestom, uran dvanaestom, pa ti osecas neka grozna otezanja, podsvesno zelis promene, zelis da se nesto desi, da pokrene pricu na bolje.. a opet nemas dovoljno snage za to.. bar ne jos.. e sada, ovi nezgodni tranziti trajace jos najmanje godinu dana.. saturn te je mucio sa pocetka vage, aktivirajuci kvadrat na jupitera i veneru, a kako bude odmicao u vagu, poceces da dobijas njegovu podrsku da izdrzis, jer ce napraviti sextil na sve ove planete u lavu.. mudjutim, pluton ce i dalje muciti tvoju veneru i sunce, a kada uran bude usao u ovna, opet ce muciti i veneru i jupitera.. da rezimiramo: nece biti lako, pogotovo narednih godinu dana, pa ako ovo prezivite, onda bi trebalo da ostanete zajedno..
i volela bih da dobijes jos necije misljenje..

Abandonata
09-09-2010, 10:29
Hvala na iscrpnom odgovoru, Viksi. Uznemirujuće je koliko si u pravu. Sinoć sam bila pod utiskom tvog odgovora, pa nisam uspela da napišem koju reč više. Možeš li mi, molim te, reći vidi li se u mom natalu prisustvo još jednog muškarca ili žene?

viksi72
09-09-2010, 13:19
jel ti to nesto sumnjas ili ti imas nekoga? i daj vise njegove podatke, pa da pogledamo sta se kod njega desava..

Abandonata
09-09-2010, 14:36
Ovo je natalna karta mog supruga.
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=cb7fileRpSKrs-u1243492909&nhor=2&go.x=20&go.y=11&go=Go

Smešno jeste, ali ja sam preko neta upoznala osobu koja mi se dopada, iako se još nismo lično sreli. Ovo je njegova natalna karta...
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang=e&rs=3&btyp=w2gw&cid=cb7fileRpSKrs-u1243492909&nhor=3&go.x=7&go.y=15&go=Go

Izvini, što sad tražim "celu šaku"..:) .

viksi72
09-09-2010, 15:16
pazi ovako: idemo prvo husband-a:)..
daklem, dok mu pluton rovari jarcem, sve je u aedu sto se tice karijere, zene, ali.. eh to veliko ali.. pluton mu kvadrira vrh ic-a, pa ti to dodje ovako.. voli on vas, ali bi vas ponekada pobio, bar u momentima, kada necete da ga pustite da malo iskulira.. mada opet, u sextilu je sa njegovim natalnim saturnom, pa on to prezivi na neki nacin.. medjutim, ono sto je problem najvexi trenutno je opozicija plutona na natalnu veneru.. jesi li ti sigurna da on nije sreo nekoga i odlepio kao komarac? jer ovo kada se meni desavalo, e pa ja nablaze receno nisam znala gde se nalazim.. jednostavno si toliko lud, toliko pre svega zaslepljen sexom, tim nekim, da ti nije dobro.. zelis ga 24h, a ono sto se najcesce desava je upravo da ta osoba bezi od tebe, jer oseca da si opsesivno kompulzivan, a i da je negde sexulani objekat.. s obzirom na to da on ima veneru u 12-toj, sve je moguce.. da je to neka tajna kombinacija, koja njega bar trenutno razvaljuje.. dalje, njemu je venera vladar 4-te, odnosno doma, kuce, porodice, pa bi on neki izlaz, nesto da se poprilicno promeni, jer ce poceti da vristi.. a neko ko ima toliko planeta u biku, moze da cuti poprilicno, ali ako pukne, e tu vise trava nece narasti.. opet ti ponavljam, sto se potvdjuje i iz njegove karte, a to je: ako prezivite narednih godinu-dve, prezivecete sve..

a ovog sa neta cemo tek da procesljamo, ali veceras.. sada odoh:)

i daj, neka neko jos nesto dobaci, nemo da ste na tri coska!!

cekaj, zeno, osecam se ko na proizvodnoj traci, majke mi.. pitas za ovog bajsona sa net-a, predpostavljam.. pa neobican je tip, mislim da je poprilicno materijalista, mislim da mu se izdesavalo ili mu se desava cak sada, jer mu uran seta po asc-u, paraveci opoziciju sa dsc-om, sto ce reci da bi on mozda i usao u neku sematozu, a mozda i ne.. saturn ce mu uskoro ugaziti urana, pa ce biti neurotican, podsvest ce mu raditi kao luda, pa ce nakon toga, pluton krenuti opet da kvadrira ovog istog urana, te ce biti kontradiktoran sam sebi.. hajde ti lepo upoznaj tog lika, pa ces dobiti mnogo bolju sliku o njemu, nego kada cirlitas preko neta.. ja moram da priznam da sam u 99% slucajeva dozivljavala razocarenje..

Abandonata
10-09-2010, 13:17
Neverovatno, i ja sam stekla utisak da on u stvari nema pojma šta hoće... I bi i ne bi... Na osnovu čega se vidi da je materijalista? Razočaranje?:(

viksi72
10-09-2010, 14:45
gomila planeta u biku, cak za moj ukus previse, pa jos u prvoj kuci, koja oznacava njega licno.. i pazi, kod mene su bila razocarenja, sto ne znaci da i kod tebe mora biti isto.. najbolje je da ga upoznas, pa ondak bar da znas na cemu si;)

spo
14-09-2010, 13:45
gomila planeta u biku, cak za moj ukus previse, pa jos u prvoj kuci, koja oznacava njega licno.. i pazi, kod mene su bila razocarenja, sto ne znaci da i kod tebe mora biti isto.. najbolje je da ga upoznas, pa ondak bar da znas na cemu si;)

identicno sam dozivela njegovu kartu...ovo izgleda kao veliko JA, JA, JA
na zalost.....lako je preko neta plasirati neki drugi identitet. :cool:

Abandonata
15-09-2010, 09:52
Egoista? Ima li mene u njegovom horoskopu, odnosno njega u mom?:)

identicno sam dozivela njegovu kartu...ovo izgleda kao veliko JA, JA, JA
na zalost.....lako je preko neta plasirati neki drugi identitet. :cool:

Spo, kako ti vidiš situaciju, na osnovu svih tih natalnih karata?

spo
15-09-2010, 11:48
U sedmoj kuci tvog muza, vidis se ti, ukoliko je ovo njegov prvi brak....:)
Njegova sedma je duga prica....Vladar je Merkur, u konjukciji sa Venerom i Satrunom - harmonija i stabilnost, rekla bih.... Ali je u opziciji sa Jupi.
Da li vas brak potpomaze njegovoj karijeri? U sekstilu je sa MC....
Jupi u sedmoj kaze - stariji i dobrostojeci partner. Lose je aspektovan - partner rastrosan i neskroman. Odluka o braku doneta nepromisljeno, na osnovu neosnovanog optimizma. Mozda i ljubavne afere ili vise brakova....
Uran u sedmoj, nije lose aspektovan, ali povlaci nestabilnost ili bar nezainteresovanost za brak. Mozda i nepostojanost osecanja partnera....

Da li je nesto tacno od ovog?

Abandonata
15-09-2010, 12:02
Hvala, Spo. Prvi mu je brak, on jeste stabilna i harmonična osoba.... Samo, nije mi jasno u čijem horoskopu se vide afere i više brakova, mom ili njegovom?

spo
15-09-2010, 12:10
Gledala sam njegov natal. Afere i mogucnost vise brakova - lose aspektovan Jupiter. Opozicija Me, Ve, Sa.....Aflikacija sa Me - partner sujetan i uobrazen. Sa Venerom - partner rasipnik i nepostojanih osecanja.....

Tvoj natal nisam gledala....

Abandonata
15-09-2010, 12:19
Hvala ti. Ja sam izgleda taj partner rasipnik... A šta ima u mom natalu u vezi s tim? Možeš li da baciš oko?

spo
15-09-2010, 12:28
Hvala ti. Ja sam izgleda taj partner rasipnik... A šta ima u mom natalu u vezi s tim? Možeš li da baciš oko?

:) samo ti prenosim ono sta se kaze za te aspekte...nisam ih ja smislila, a trazim od tebe da potvrdjujes ili odrices, da bi ja naucila nesto ovde. mnogo si cutljiva....
Kaze se da u karti muskarca Jupiter u 7. kuci oznacava lepu, bogatu i cestitu suprugu. :) ali, gledaju se njegovi aspekti....
I moj muz ima Ju u sedmoj kuci, ali sa cetiri trigona..Medjutim, ni to nije dovoljno da me ceni kako treba....:)
mnooogo je slicnih prica i dilema, nisi sama
bacicu pogled i na tebe.....:rolleyes:

Abandonata
15-09-2010, 12:36
Moglo bi se reći da je istina. Ja jesam sklona rasipanju i impulsivnom trošenju para, osećanja su mi neodređena, a ljudi me smatraju "lepuškastom"... a i mlađa sam od muža skoro 14 godina... Kad smo počeli da živimo zajedno, neki su komentarisali da mu je "upala sekira u med"... Vidi li se to?:) Ima li u mom horoskopu onog što sam ga upoznala preko neta i mene u njegovom? Hvala ti....

spo
15-09-2010, 12:40
Sedma u vagi, Venera u devetoj...Trebalo bi da je naglasena vaznost braka. Vaga jeste dvojni znak, ali je najmanje opasna za mogucnost vise brakova. U trigonu sa Saturnom - ovo bi trebalo da obezbedi dugovecnost braka, ali je tuce opozicija Ju iz trece....mozda je to tvoja "komunikacija sa drugim tipom".:)
I ti imas Uran u sedmoj, to smo vec apsolvirali kod tvog muza. Ni tvoj nije aflikovan, pa mozda donosi samo neka cudna i drugacija iskustva....

......?

ahaaaa....trigon sa Saturnom znaci da je stariji od tebe prilicno. Vidis...ucimo! :)

predlazem ti da stavis svoju kartu - natal/tranziti....da pokusamo da sagledamo koje su opcije....

p.s. sad vidim da je viksi bila vredna i da ti je vec tumacila tranzite...ne verujem da ti mogu reci nesto vise. osloni se na nju.
i zapamti, niko ti ne moze dati odgovor sa kim treba da budes. to moras da nadjes u sebi....:)

p.s. da li je tvoj muz stranac, obzirom da je Vladar otisao u devetu?

Abandonata
15-09-2010, 13:19
Nije mi muž stranac...

spo
15-09-2010, 13:36
[ Nije mi muž stranac...[/quote]

sve sto ti je viksi kazala, tako je....bila je vrlo detaljna.[/COLOR]
nemoj da se mucis vise.

mozes malo da proucis svoju veneru u jarcu, ima mnogo tekstova na netu.
sto vise upoznas i prihvatis sebe, lakse ces donositi odluke.
jesmo ograniceni zvezdama i svi imaju svoje predispozicije dobijene rodjenjem, ali ipak, mi smo ti koji biramo.

zelim ti svako dobro. :)

Abandonata
01-10-2010, 14:14
Pošto ne mogu da otvaram novu temu, da li mi neko na osnovu moje natalne karte može reći da li ću promeniti posao i šta me čeka u ljubavi?