ognjenka natalna [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : ognjenka natalna

ognjenka724
06-09-2010, 09:29
Evo ja sam već ušla, što bi se reklo u "zonu sumraka", pa pitanja tipa ljubav, posao, karijera itd. više nisu napeta.
Ali želim učiti, jer me astrologija oduvijek zanimala. Svi kažu da je najlakše učiti na sebi, jer već znamo odgovore barem što se tiče prošlih događaja.
Voljela bih da mi netko tko ima volje da neke naznake i da malo iskomentira, a ja ću dati feedback.

http://i55.tinypic.com/281u1q9.gif

sladjana
06-09-2010, 19:11
Draga Lavice sa podznakom Raka , kao moja sestra samo je ona obrnuto pa te razumem imaš problem sa drugima!!!
Merkur u I kuci označava te kao pričljivu i dobro namranu osobu ali se često osećaš ne shvaćeno jer imaš običaj da samo sebe slušaš i namećeš neko svoje mišljnje ali nisi zlobna u tome. Već nekako mislim da svi razmišljaju kao ti a to baš nije tako!!!
Izvini na iskrenosti , možda malo grešim...
Mesec u IX kuci u Ribama veliki si romantik i veoma si osećajana a tu ti je i Kiron pa ti to sve pojačava slabost ...imaš i jaku intuiciju pa je često slediš što ti olakšava mnogo toga...
Verovatno si rano otišla od roditelja , dosta putuješ možda i zbog posla, susrećeš se sa starnicima ! Veoma puno stvari te zanima i sve bi da znaš ...Mesec je u dobrom položaju sa Neptunom možda voliš da pišeš mada si stalno u pokretu ...
Da li sam nešto pogodila?

Ljubav ...mislim da se još nisi udala Sedma kuća u Jarcu nešto se natažeš ili si odlagala brak jer on mora biti pravi ...Vladalac VII Saturn je retro i otišao u VI kuću moguće da brineš kakav je tvoj muškarac !!!

ognjenka724
07-09-2010, 07:26
Istina je, puno pričam i često drugima upadam u riječ (iako je tu teško biti realan i samokritičan, ipak nekad uhvatim samu sebe u tome).
Nisam otišla od roditelja, ali mi je majka rano umrla (poginula u saobraćajnoj nesreći).
Dosta putujem i istina je da me puno toga zanima i bavim se mnogim stvarima, pa mi često dan nije dovoljno dug.
Udala se jesam, ali dosta kasno (u 32. godini).
Eto, pogodila si ponešto. A što se tiče iskrenosti, pa nismo tu da se lažemo. Jel tako?

sladjana
07-09-2010, 18:41
Tebi je V kuća uklještena moguće da si brak i zbog toga odlagala kao i decu, ostvarenje kroz sve očekuj kasnije ...da li si imala problema u trudnoći ako imaš decu ??? ili si trudna ušla u brak ...? malo sam diretna, izvini...

ognjenka724
08-09-2010, 07:25
Imala sam puno problema s trudnoćom. 3 spontana, zatrudnila sam pomoću IVF blizance. S jednom bebom trudnoća nije bila kako treba i ta beba je umrla 2 dana po porodu. Cijelu trudnoću sam preležala u bolnici. Nakon toga sam imala još jednu vanmateričnu trudnoću.
Ali, Bogu hvala, imam jednu kćerku.
I da, nisam bila trudna kad sam ušla u brak. Zatrudnila sam nakon 4 godine braka. Ovi sponatani su bili prije braka, ali s mojim suprugom.

thalatte
08-09-2010, 10:26
Da li ste se ti i suprug upoznali na poslu ? Vladar 7. Saturn u 6....ujedno kažu da VE120JU donosi muža koji je učen, bogataš ili iz inozemstva, ili se upoznajete nakon što on dolazi iz inozemstva, možda si i ti bila vani pošto ti je 6. u Stijelcu sa Ju u sjedištu...uglavnom muž koji ženi nakon dugo traženja nudi sve što joj je potrebno, novčanu sigurnost i komfor..
Uz ovaj aspekt i uz dobar aspekt Saturna sa Mjesecom, do braka je svakako moralo doći....kasnije jer se radi o Jarcu, Saturn je retro...a za sve što zastupa Saturn potrebno je vrijeme

što se tiče trudnoća (mislim na spontane i vanmateričnu) za to ima pokazatelja, a to su Ve90Ma, Ur0Ve0PL te Mo180PL, 5. kuća sadrži uklješteni znak što ukazuje da dijete dolazi nešto kasnije...
Ali zato Venera ima taj izuzetno sretan aspekt VE120Ju u sjedištu, a pošto VE vlada 5. kućom, a JU je suvladar Mjeseca, na tom polju ti je doneo sreću...i ti si dobila kćerkicu...

Kako? Mjesec je u trigonu sa svojim vladarem Neptunom u 5. kući, taj Neptun označava potpomognutu oplodnju...

ognjenka724
08-09-2010, 11:38
Da, suprug i ja smo se upoznali na poslu.
Divne ste cure!

sladjana
08-09-2010, 18:20
Da, suprug i ja smo se upoznali na poslu.
Divne ste cure!

Udala se jesam, ali dosta kasno (u 32. godini).

Nisam ni ja bolja, sad sam u tim godinama a brak još ne ....:)

Što se tiče posla osim putovanja, moguće da radiš puno i to na sve strane , važan je posao u tvom životu mnogo zar ne??!!
Veoma često ti se menja finansiska situacija,puno uspona i padova jer novac ti brzo dođe u ruke naglo i neočekivnao ali ti nemaš baš neki jasan osećaj o njemu. Spremna si da rizikuješ jer si istrajana i prkatična a moguće da ti mnogo toga zavisi od drugih nego od tebe !

ognjenka724
08-09-2010, 19:15
Posao mi nije bio vezan uz putovanja, već sam puno putovala privatno. Posao mi je bio jako važan i jako sam puno radila, ali sam prije 7 godina prestala raditi (svojom voljom - dala sam otkaz) i sada sam majka, žena i domaćica. Povremeno radim kod kuće, jer mi je zanimanje takvo da to mogu.
Što se financija tiče nema toliko uspona i padova kao što bi se očekivalo zbog SO0UR, dosta je stabilno.

sladjana
08-09-2010, 19:21
Posao mi nije bio vezan uz putovanja, već sam puno putovala privatno. Posao mi je bio jako važan i jako sam puno radila, ali sam prije 7 godina prestala raditi (svojom voljom - dala sam otkaz) i sada sam majka, žena i domaćica. Povremeno radim kod kuće, jer mi je zanimanje takvo da to mogu.
Što se financija tiče nema toliko uspona i padova kao što bi se očekivalo zbog SO0UR, dosta je stabilno.

Ne bi rekla da si domaćica.Mada kao prava Lavica voliš i čuvaš svoje dete ....mama mi je Lav pa i to mi je poznato....
Možda kad nađeš neki posao ovo važi,nisam valjda sve omašila...

ognjenka724
09-09-2010, 07:19
Sve je moguće. Ali sve se više osjećam kao Rak (ASC).

sladjana
09-09-2010, 17:03
Sve je moguće. Ali sve se više osjećam kao Rak (ASC).

Moguće da zbog gubitka majke a i Kiron ti je u Ribama. Kiron je naša slaba tačka...da ne ponavljam već napisano imaš na ovoj adresi lep tekst o tome..

http://astro.axisdraw.com/forum/asteroidi/168-chiron.html?highlight=chiron

ognjenka724
10-09-2010, 08:01
A kako bi se tumačila konfiguracija iz moje karte, mislim da se zove yod:
MO150SO150SA, MO60SA.
U karti s astro.com nije izbačen aspekt od 150 između SO i MO, ali postoji. Čak nije ni velikog orbisa 3:28 A.

Vojvotkinja
09-11-2010, 14:09
a kako bi bilo da počneš da radiš neki posao od kuće..jer sa ovakvim postavkama u drugoj kući, šteta je biti samo domaćica ;)...Šesta počinje u Strijelcu, deseta zahvata veći dio Ovna...Tebi treba akcije, tj. nekako imam osjećaj da fali ona 'ludnica' kad je posao u pitanju ;)

ognjenka724
09-11-2010, 14:15
Ma ja i radim od kuće i stalno je neka ludnica, puno mi je mirnije bilo dok sam radila u firmi

sladjana
09-11-2010, 16:54
Ma ja i radim od kuće i stalno je neka ludnica, puno mi je mirnije bilo dok sam radila u firmi

Verovatno bi ti tako bilo lakše ali tebi je Me u I kuci, komunikacija je dobra strana i zato ti je više gužva nego što zaista imaš posla...jednostavno te ljudi gotive Me još u Raku !!! :D

ognjenka724
09-11-2010, 19:01
A i radim 100 stvari istovremeno

sladjana
09-11-2010, 19:05
A i radim 100 stvari istovremeno

Kao Lav moraš, tako ti dođe ai sunce u II kuci ti ukazuje da sama stvaras novac...:)

Santijen
10-11-2010, 08:12
ognjenka kako se slazes sa muzevljevom rodbinom pogotovo sa dragom mamom...i sa njegovim prijateljima, ne ukazuje karta na bas lepe odnose...

ognjenka724
10-11-2010, 09:06
Svekrva je umrla prije nego smo se oženili, baš nekako kad smo ušli u vezu, a svekar... e to je priča za sebe. Ono "u se, na se i poda se", ružno je to reći, ali tako je. Ne zanima ga ništa što se ne odnosi direktno na njega i ne vidi da i drugi imaju svoje probleme, želje, potrebe...

Santijen
10-11-2010, 10:07
a znaci dragi tata je u pitanju...mislila sam da je mama onda su mu obrnute kuce roditelja...

Astro_Nena
17-01-2011, 12:17
Draga Ognjenka.... ponovo sam procitala tvoj post na mojoj temi i osetila potrebu da vidim sta imas ti u svojoj karti. I onda vidim taj podznak raka.... mene rakovi jako dobro osete, a volim da verujem i ja njih.
Isčitala sam ono što je do sada rečeno i stvarno mislim da rak često preuzme inicijativu u horoskopu, oboji ga na svoj nacin odnosno svojom energijom. Tako da mislim da je to brzanje i to mora odmah sad i sve jaaako brzo upravo poteklo od raka. Ambicija i zelja da se bude najbolji i prvi mora da je izrazena bas zbog svih znakova koje imas u karti. Zbog meseca u ribama ipak mislim da svoje emocije krijes od drugih i da nisi bas otvorena osoba iako mozda pricas mnogo kako si rekla. Da nisam cula kako izlazes.... samo na osnovu natala rekla bih i da jaaako tesko, sa povredom i narcisoidnim stavom (ja sam uvek u pravu ;) ) primas kritiku. Mozda ti rak daje i onaj suzni pogled pritom.... povredu dubokih osecanja. Konjunkcija so0ur ti mozda izostrava cula (sto mislim da je bitno bas zbog tog osetljivog i potpuno nerealnog meseca u ribama). Taj uran, osim sto te cini nervoznom i tesko drzi na mestu, dodaje na jakim instinktima koje vec sigurno imas zbog raka i meseca. On ti onako daje kormilo ili ono dugmence na radiju da podesis frekvenciju tamo gde zelis.... Mozda ne uvek i kao sto znas nije bas poslusan!
I ti vidim imas izazova sa akcijom, mars nema dobre izlaze jos je u vazdusnom znaku pa imas milion akcija koje ne vode nicemu ;) Radiiis i radiiis i ne pitas se bas cesto zasto i koji je cilj tim akcijama....
Venera mi se uklapa u pricu o pobacajima sa ovom doduse slabom konj sa uranom i kvadratom sa marsem i onda jos i pluton u celoj prici bas daju tezinu i probleme. Pobacaje (uran), povrede fizičke (mars) mozda si imala i neke operacije ili probleme na fizičkom planu i na kraju pluton usporava celu pricu pa agonija traje dugo.
I na kraju sada vidim i T kvarat sa istim planetama kao i kod mene.... pa ti zapravo znas o cemu se radi iz prve ruke??? Eh muke nase ne zna niko do mi sami ;)
I na kraju zasto je zaboga 32 kasna udaja!?? Cccc.... sto se mene tice ni 39 nije kasna udaja a kamoli 32....
U svakom slucaju,
Veliki Pozdrav i sve najbolje!

ognjenka724
17-01-2011, 13:23
Draga Ognjenka.... ponovo sam procitala tvoj post na mojoj temi i osetila potrebu da vidim sta imas ti u svojoj karti. I onda vidim taj podznak raka.... mene rakovi jako dobro osete, a volim da verujem i ja njih.
Isčitala sam ono što je do sada rečeno i stvarno mislim da rak često preuzme inicijativu u horoskopu, oboji ga na svoj nacin odnosno svojom energijom. Tako da mislim da je to brzanje i to mora odmah sad i sve jaaako brzo upravo poteklo od raka. Ambicija i zelja da se bude najbolji i prvi mora da je izrazena bas zbog svih znakova koje imas u karti. Zbog meseca u ribama ipak mislim da svoje emocije krijes od drugih i da nisi bas otvorena osoba iako mozda pricas mnogo kako si rekla. Da nisam cula kako izlazes.... samo na osnovu natala rekla bih i da jaaako tesko, sa povredom i narcisoidnim stavom (ja sam uvek u pravu ;) ) primas kritiku. Mozda ti rak daje i onaj suzni pogled pritom.... povredu dubokih osecanja. Konjunkcija so0ur ti mozda izostrava cula (sto mislim da je bitno bas zbog tog osetljivog i potpuno nerealnog meseca u ribama). Taj uran, osim sto te cini nervoznom i tesko drzi na mestu, dodaje na jakim instinktima koje vec sigurno imas zbog raka i meseca. On ti onako daje kormilo ili ono dugmence na radiju da podesis frekvenciju tamo gde zelis.... Mozda ne uvek i kao sto znas nije bas poslusan!
I ti vidim imas izazova sa akcijom, mars nema dobre izlaze jos je u vazdusnom znaku pa imas milion akcija koje ne vode nicemu ;) Radiiis i radiiis i ne pitas se bas cesto zasto i koji je cilj tim akcijama....
Venera mi se uklapa u pricu o pobacajima sa ovom doduse slabom konj sa uranom i kvadratom sa marsem i onda jos i pluton u celoj prici bas daju tezinu i probleme. Pobacaje (uran), povrede fizičke (mars) mozda si imala i neke operacije ili probleme na fizičkom planu i na kraju pluton usporava celu pricu pa agonija traje dugo.
I na kraju sada vidim i T kvarat sa istim planetama kao i kod mene.... pa ti zapravo znas o cemu se radi iz prve ruke??? Eh muke nase ne zna niko do mi sami ;)
I na kraju zasto je zaboga 32 kasna udaja!?? Cccc.... sto se mene tice ni 39 nije kasna udaja a kamoli 32....
U svakom slucaju,
Veliki Pozdrav i sve najbolje!

Iskomentirat ću ovo boldano.
Jako teško primam kritiku i realna sam pa ću (narcisoidno) reći da uglavnom jesam u pravu. Ono o čemu nemam pojma ja i priznam, pa nema mjesta kritici.

Ovo s kasnom udajom i ja mislim da nije kasno. Možda ne bi bilo loše da je bilo i kasnije (osim radi djece, biološki sat ne pita za želje), jer ja jako volim slobodu i vrijeme za sebe. To je valjda SO0UR, MO u vodi i još vladatelj 12. Ali, tko god krene komentirati moju kartu kaže kasniji brak.

Hvala na dobrim željama i ja tebi želim sve najbolje (da ti se ostvari što sama želiš)

Astro_Nena
17-01-2011, 15:48
Iskomentirat ću ovo boldano.
Jako teško primam kritiku i realna sam pa ću (narcisoidno) reći da uglavnom jesam u pravu. Ono o čemu nemam pojma ja i priznam, pa nema mjesta kritici.Ovo s kasnom udajom i ja mislim da nije kasno. Možda ne bi bilo loše da je bilo i kasnije (osim radi djece, biološki sat ne pita za želje), jer ja jako volim slobodu i vrijeme za sebe. To je valjda SO0UR, MO u vodi i još vladatelj 12. Ali, tko god krene komentirati moju kartu kaže kasniji brak.

Hvala na dobrim željama i ja tebi želim sve najbolje (da ti se ostvari što sama želiš)
Hehe :thumbsup: Pazi sad ozbiljno, ako priznas gresku onda to nije to sto sam ja mislila! Po momtumacenju bi trebalo da ti bude tesko da uopste prihvatis da si pogresila i reeetko mozda o nekim praznicima :D kazes onako kroz zube kao Doobro pogresila sam! ;) Znaci ako nije tako onda moja greska tj horoskopska greska ;)
Pozzic

amirlin
31-05-2011, 19:26
Volis da vodis glavnu rec, mozda te nekad ljudi pogresno shvate ME90NE. Zaradjues od posla, trebalo bi da zaradjujes dobro UR120JU, nisam gledala sunce, jer kazu da je ono lose kad je u konjukciji sa UR (zapravo ne sunce kao sunce, vec sve u njegovoj simbolici). Dostojanstvena, i moralna SO120JU, Venera u lavu-trazi ljubav i paznju, a mislim da joj treca kuca daje na leprsavosti. Konjukcija sa plutonom sarm, magneticna privlacnost i fatalnost. Pluton u trecoj donosi opasnosti u saobracaju, isto kao i aflikovani mars u blizancima. Brz um, i ostar jezik. PL180MO, kuca strada od pozara, ili u ratu, teske bolesti. Pl90MA donosi destruktivnost usled nezadovoljene unutrasnje potrebe. Severni mesecev cvor u 3. kuci se odnosi na potrebu razvoja svakodnevne komunikacije, i dobrog odnosa sa rodjacima, komsijama i okolinom, tu se pruza dosta prilika za napredak i mirenje suprotnosti. U opoziciji sa mesecom- gubitak majke? Los odnos sa njom. Osecaj izgubljenosti, i gubitak svega bliskog. Neptun u 5.kuci- idealizovanje partnera,i najverovatnija razocarenja zbog toga.
Sjajan jupiter u 6.kuci, i to u strelcu; cuva zdravlje, a obzirom da je u sedistu, i da je vladar 1.kuce u 9.kuci donosi dosta putovanja, mozda vezanih za posao. Mozda si deo zivota provela u inostranstvu.
Saturn je u konjukciji sa descedentom,partner je stariji, ozbiljniji, mozda jarac. Znam 2 devojke kojima je saturn u opoziciji sa ascedentom, i obe su imale neki kompleks po pitanju izgleda(a ne izgledaju lose, uopste), ali su ga prevazisle vremenom.
Mesec u ribama mi je zanimljiv, kao i moja filozofija o samom znaku riba, jer sam do sad upoznavala samo pripadnike nizeg tipa tog znaka. Uglavnom su mi muskarci sa mesecom ili suncem u ribama ljigavi prevaranti. Glume dobrice dok ti uvaljuju kosku i manipulisu. Sa druge strane, zene sa tim pozicijama su uglavnom duse, i velike dobrice. Mesec u ribama prica pricu o tuznom detinjstvu i porocnoj mladosti (ili o velikoj stidljivosti) i coveku koji se izvukao iz svega toga, pa sad ima osecaja za sve ljude u kakvoj nevolji ili patnji (imas li problema sa vodom u kuci, tipa prozori ne dihtuju, komsijino kupatilo poplavljuje...).
Mars u 11.kuci obicno daje prijatelje koji su svadjalice. Moja cimerka ima mars u 11. kuci, i ima mene :) Znamo nekad da se uzivimo u raspravama, i povisimo ton, ali posle sve bude O.K, i ne bi valjalo da je drugacije.
Hmmmm, vladar 12. kuce ti je u 1.kuci, kazu da ove osobe nekad ni krive ni duzne mogu otici u zatvor, losa karma iz prethodnog zivota. Daje tajanstvenost, i opasnost od davljenja.
Saturn je dobar sa mesecom i daje skromnost, a sa plutonom hrabrost i zaledjinu kod najopasnijih ljudi.
Jesam li pogodila sta?
Nisam stigla da pogledam sta su ti drugi pisali, cim sam videla kartu dala sam se u pisanje, izvini ako sam nesto ponovila :)
Pozdrav

ognjenka724
31-05-2011, 23:51
Volis da vodis glavnu rec, mozda te nekad ljudi pogresno shvate ME90NE.

Ovo stoji do zadnjeg slova.:D

Volis da vodis glavnu rec, mozda te nekad ljudi pogresno shvate ME90NE. Zaradjues od posla, trebalo bi da zaradjujes dobro UR120JU, nisam gledala sunce, jer kazu da je ono lose kad je u konjukciji sa UR (zapravo ne sunce kao sunce, vec sve u njegovoj simbolici).

Zarađivala sam od posla, ali nisam zaposlena (vlastitom odlukom) već 8 godina, radim kod kuće.

Dostojanstvena, i moralna SO120JU, Venera u lavu-trazi ljubav i paznju, a mislim da joj treca kuca daje na leprsavosti. Konjukcija sa plutonom sarm, magneticna privlacnost i fatalnost.

Moja VE je na 29 lava, na Regulusu. Kažu da joj to i nije neki položaj, a ima i 90MA. Šarma mislim da imam, a magnetičnost i privlačnost... ne znam što bih ti rekla. To bi drugi trebali reći.

Pluton u trecoj donosi opasnosti u saobracaju, isto kao i aflikovani mars u blizancima.

Ja osobno nisam dosad imala nekih opasnosti u saobraćaju – samo jednu manju saobraćajku koja i nije vrijedna spomena, ali MA je žižna planeta promjenjivog T-kvadrata s MO i PL i moja mama je poginula u saobraćajnoj nesreći.

Brz um, i ostar jezik. PL180MO, kuca strada od pozara, ili u ratu, teske bolesti. Pl90MA donosi destruktivnost usled nezadovoljene unutrasnje potrebe.

Imam oštar jezik, ali se kontroliram sve dok mi netko ne stane na žulj. Ovo ostalo ne stoji, a i ja to ne bih gledala tako odvojeno, to je konfiguracija i treba gledati zajedno T-kvadrat.

Severni mesecev cvor u 3. kuci se odnosi na potrebu razvoja svakodnevne komunikacije, i dobrog odnosa sa rodjacima, komsijama i okolinom, tu se pruza dosta prilika za napredak i mirenje suprotnosti. U opoziciji sa mesecom- gubitak majke? Los odnos sa njom. Osecaj izgubljenosti, i gubitak svega bliskog.

Imam dobru komunikaciju s okolinom i jako dugo čak trpim neke nekorektne osobe, a onda kad mi pukne film kažem i što ne bih trebala. Za gubitak majke sam već rekla. Nisam imala loš odnos s njom, ali ona je poginula kad sam ja imala 11 godina. Naravno da sam se osjećala izgubljeno, ne odmah jer tad još nisam bila svjesna što se zapravo desilo.

Neptun u 5.kuci- idealizovanje partnera,i najverovatnija razocarenja zbog toga.

NE u 5 je meni mislim donio probleme s trudnoćama i IVF.

Sjajan jupiter u 6.kuci, i to u strelcu; cuva zdravlje, a obzirom da je u sedistu, i da je vladar 1.kuce u 9.kuci donosi dosta putovanja, mozda vezanih za posao. Mozda si deo zivota provela u inostranstvu.

Nažalost nisam provela dio života vani. Putovala sam dosta, ali uglavnom turistički. Što se zdravlja tiče, kuc-kuc ne mogu se požaliti.

Saturn je u konjukciji sa descedentom,partner je stariji, ozbiljniji, mozda jarac. Znam 2 devojke kojima je saturn u opoziciji sa ascedentom, i obe su imale neki kompleks po pitanju izgleda(a ne izgledaju lose, uopste), ali su ga prevazisle vremenom.

Suprug je 6 godina stariji od mene. Nije jarac, ali je onako Saturnov tip – ozbiljniji, sve mora unaprijed isplanirati, ukalupiti, rob navika...:D

Mesec u ribama mi je zanimljiv, kao i moja filozofija o samom znaku riba, jer sam do sad upoznavala samo pripadnike nizeg tipa tog znaka. Uglavnom su mi muskarci sa mesecom ili suncem u ribama ljigavi prevaranti. Glume dobrice dok ti uvaljuju kosku i manipulisu. Sa druge strane, zene sa tim pozicijama su uglavnom duse, i velike dobrice. Mesec u ribama prica pricu o tuznom detinjstvu i porocnoj mladosti (ili o velikoj stidljivosti) i coveku koji se izvukao iz svega toga, pa sad ima osecaja za sve ljude u kakvoj nevolji ili patnji (imas li problema sa vodom u kuci, tipa prozori ne dihtuju, komsijino kupatilo poplavljuje...).

Mislim da sam i predobra prema ljudima, ali ne mogu protiv sebe. Tužno djetinjstvo – možda ne djetinjstvo, ali mladost – teško je odrastati bez majke iako mi je otac bio duša od čovjeka. Poročna mladost – da, možda, ako tu misliš na puno izlazaka i dosta veza i vezica. Imam plastičnu stolariju, sve dihta :D

Mars u 11.kuci obicno daje prijatelje koji su svadjalice. Moja cimerka ima mars u 11. kuci, i ima mene :) Znamo nekad da se uzivimo u raspravama, i povisimo ton, ali posle sve bude O.K, i ne bi valjalo da je drugacije.

MA u 11 je meni donio dosta prekida „prijateljstava“, i da se nadovežem na ono gore – ja ljudima toleriram svašta i preko mjere i kad mi pukne film kažem i što ne bi trebalo, a oni tada ostanu u čudu jer me ne poznaju takvu i „prijateljstva“ pucaju. Naravno da ima i onih drugih ljudi koji su korektni, ne pokušavaju manipulirati, možda čak oni meni toleriraju svašta... i takva prijateljstva su prava i opstaju.

Hmmmm, vladar 12. kuce ti je u 1.kuci, kazu da ove osobe nekad ni krive ni duzne mogu otici u zatvor, losa karma iz prethodnog zivota. Daje tajanstvenost, i opasnost od davljenja.

Evo još nisam bila u zatvoru :D

Jesam li pogodila sta?
Nisam stigla da pogledam sta su ti drugi pisali, cim sam videla kartu dala sam se u pisanje, izvini ako sam nesto ponovila :)
Pozdrav

Ni ja nikad ne gledam što su drugi pisali, jer sam onda samo pod dojmom tuđih riječi. Super si to odradila :)

amirlin
01-06-2011, 02:12
Hvala ti, ovo mi je pomoglo :eaea: