Moja natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja natalna karta

tulipa
04-09-2010, 23:06
Pozdrav svima!
Evo ako može da se nađe neka dobra dušica pa da izdvoji vremena i malo mi objasni moju kartu :)

ognjenka724
10-09-2010, 10:57
Velika osjetljivost i intuicija, ali i sklonost oklijevanju, pogreškama, odlaganju.
Želiš u životu važne veze i prijateljstva. Ali ti prijatelji lako mogu postati neprijatelji.
U koju školu ideš? Čini mi se da imaš dobar položaj za rad u upravi ili politici. UR0NE je egzaktan (Imširagić kaže da to može biti znak proroka ili mesije), a vladar SA u 12.

Ja sam početnik, pa pričekajmo da neki bolji znalac malo iskomentira

Uranus_princes
10-09-2010, 21:31
Tulipa,draga,prvo da naglasim da sam pocetnica,pa ako nesto profulam..:D ne zamjeri.Intenzivne emocije,dostojanstvena osoba,izrazena potreba za paznjom,"drama queen"...:D Sposobnost diplomatskog rjesavanja problema,ne volis sukobe i svadje,prilagodljiva si ,takticna,volis citati i uciti,inteligentna si,retoricke sposobnosti,volis djecu.Hedonista si,volis da uzivas.Rekla bih da ce tvoj bracni partner biti izuzetno obrazovan.Do uspjeha ces dolaziti bez puno pompe.Eto,toliko od mene.Nadam se da sam ti doprinijela sa ovim postom.:igracka:

tulipa
10-09-2010, 23:47
@ognjenka724 - Idem u gimnaziju :) Malo si me zaintrigirala s tim prorokom ili mesijom :D Što bi to značilo?

@Uranus princes - Ajme ja se iskreno nadam da će mi bračni partner biti izuzetno obrazovan, što sam starija to mi je sve bitnije da mi dečko bude bistar :D

Hvala objema :) Mislim da ste dobro ˝iščitale˝ jer ste dosta pogodile :) E sad za neke stvari koje će se dogodit u budućnosti ne znam, naravno :)