Natalna- umjetnost?ljubav? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna- umjetnost?ljubav?

nefertiti_h
20-08-2010, 13:54
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=r6mfilea7MkAI-u1240306026&lang=e&gm=a1&nhor=2161928&nho2=860197&btyp=2&mth=gw&sday=20&smon=8&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=18&add=19&add=20&add=22&add=12&add=13&ast=

ćaooooo svima :)

imam venericu u ribama u 5.-oj kući koja je najaspektiraniji planet u mom natalu!

kvadrat sa uranom i marsom
sextil sa neputnom i jupiterom
trigon sa plutonom,saturnom i mjesecom!

1. Zanima me koja umjetnost bi mi najbolje "ležala" da kanaliziram ovaj kuršlus na mojoj veneri? :) fotografija,pisanje,gluma je nesto sto me zanima..a i pomalo se time bavim..najvise glumom!

2. ljubav? nikako da mi nesto stalnije uđe u život...imala sam dosta kratkih vezica... i 2 veze od godinu dana (što i nesto dugo ;))))...kakav muškarac bi mi odgovarao?

3. Da li ću uči u brak? i sa kakvim muškarcem?

4. Da li ako se počnem baviti umjetnosti intenzinije se mogu ovi teži aspketi tako razriješiti (uran,mars),pa će to automatski imati drugačiji utjecaj na moj ljubavni život?

uf,eto neka odogovara tk želi i na što želi ;)

a i mozete komentirati i druge dijelove moje karte..dapače..mozda ja na nesto ne obracam pažnju,a trebala bi ;)

Hvala ljudi :D

sladjana
20-08-2010, 16:55
Ti jedna vrlo emotivna osoba koja ne zna da skiva svoje emocije ali zbog Meseca u Skorpiji sklona komplikovanju jer si sjedne strane veoma nežna a sa druge strastvene i tvrdoglava .Skola si stalnom menjanju , voliš promene što na sebi tako i na okolini. Gluma ti nije strana !!!
Saturn i Pluton u 1 kući donose izuzetnu karijeru i poslove u javnosti, želiš slavu ali su retro pa bi trebalo da proradiš na otvorenom pristupu ....
Peta kuca vrlo dobre planete u njoj, veoma si sarmantna osoba, privlačna i najbolje ti stoji gluma ili neki drugi talenat sličan, možda čak posao sa decom !
A što se tiče ljubavi mislim da si idealsta , spremna na sve za ljubav da žrtvuješ. Dosta si prilagodljiva pa ponekad imaš utisak da te partner iskorišćava jer znaju da padaš na šarm!
Moguće da imaš više ljubavi do onog pravog a možda bude i više brakova ?! pozzz

nefertiti_h
22-08-2010, 04:32
hvala ti slađana :)

da,definitivno sam nježna,samo najprije do izražaja dolazi moja stravstvenost i tvrdoglavost..pa kada se uvjerim da mi je ljuva uzvračena opustim se,pa postanem nježna - to valjda zbog moje sumnjičave i analitične škorpije..grrr!

ooo,da promjene itekako volim..mozda čak i previše ;)

Suuuper,za glumu - bas me veseli sto mi je tako i u natalu :) jedino mi nije jasno ovo za slavu? mislim želim biti uspješna glumica...ali ne nužno na svakoj naslovnici trač novina! mislim ne daje li sam uspjeh u glumi slavu..u kojem smisli mislis da bi trebala poraditi na otvorenom pristupu?:))pls,pojasni:)

LJUBAV -daaa,idealista i kada se zaljubim,zaista sam spremna puno toga žrtvovati i dati...imala sam dosta vezica i veza..ali nekako sam sada željna onog pravoga!

Možeš li mi molim te opisati bračnog partnera...7.kuca je u ovnu,a proteže se na bika...mars u 2.-oj kuci,venera u 5.-oj kao suvladar...gdje bi ga trebala upoznati,kakav ce to biti muškarac,kakav ce to biti odnos?

..znam da 7.u ovnu mnoze znaci nagli ulazak u brak iz velike strasti?ali s obzrim da se proteze na bika..moze biti i stabilan???

ajd da ja sada tu ne nagađam...oni koji znamo neka to bolje istumače :)))

sladjana
23-08-2010, 18:04
hvala ti slađana :)

da,definitivno sam nježna,samo najprije do izražaja dolazi moja stravstvenost i tvrdoglavost..pa kada se uvjerim da mi je ljuva uzvračena opustim se,pa postanem nježna - to valjda zbog moje sumnjičave i analitične škorpije..grrr!

ooo,da promjene itekako volim..mozda čak i previše ;)

Suuuper,za glumu - bas me veseli sto mi je tako i u natalu :) jedino mi nije jasno ovo za slavu? mislim želim biti uspješna glumica...ali ne nužno na svakoj naslovnici trač novina! mislim ne daje li sam uspjeh u glumi slavu..u kojem smisli mislis da bi trebala poraditi na otvorenom pristupu?:))pls,pojasni:)

Mislim da bi trebalo da balansiraš između svojih jakih emocija i tvrdoglavosti, da malo sebe pokažeš u pravom svetlu, onakva kakva ti jesi kad si najbolja...jer gluma je gluma ali traži iskrene i jake emocije,...znaš ti to i sama kako ...pozzzzzzz

nefertiti_h
13-11-2011, 14:13
Mislim da bi trebalo da balansiraš između svojih jakih emocija i tvrdoglavosti, da malo sebe pokažeš u pravom svetlu, onakva kakva ti jesi kad si najbolja...jer gluma je gluma ali traži iskrene i jake emocije,...znaš ti to i sama kako ...pozzzzzzz

da,imaš pravo!hvala na savjetu :)

Da li bi mi mogao netko opisati buduečg partnera!

vrh 7.kuce u ovnu?

DRagi forumashi,
ja zaista ne mogu da shvatim zasto ne mogu imati lijepu dugu ljubavnu pricu, sve same neke kratke,komplicirane veze!
da li cu IKADA u ovoe zivotu dozivjeti veliku ljubav, obostranu,sretnu?
ili cu vjecno ovako :(
Inace,opcenito gubim vjeru u lijepe stvari u zivotu i u zadnje vrijeme ne mogu da se pokrenem i ucinim nesto sa svojim zivotom!
Molim vas za pomoc i savjete.
moja natalna je u potpisu!

TigaBg
14-11-2011, 01:30
A šta bi ti sa ovom Ve? Koliko aspekata, i sama si rekla. Još je i vladar Asc!
Ozbiljniju priču bi lako mogao da ti donese Saturnov prelazak preko Mo, Sa ili Ma...
Tvoje trenutno stanje je samo ludilo Saturna preko Ascedenta. Ne brini, proćiće. :)
Do tad, budi kreativna!

nefertiti_h
14-11-2011, 18:42
A šta bi ti sa ovom Ve? Koliko aspekata, i sama si rekla. Još je i vladar Asc!
Ozbiljniju priču bi lako mogao da ti donese Saturnov prelazak preko Mo, Sa ili Ma...
Tvoje trenutno stanje je samo ludilo Saturna preko Ascedenta. Ne brini, proćiće. :)
Do tad, budi kreativna!

Uf,nadam se samo da taj prelazak saturna preko ASC ne traje predugo...jer sam na rubu živaca!Koliko ce to jos trajati kod mene? mjesec,dva,tri?

Trenutno jesam u jednom kompliciranijoj vezi,koja mozda ima tendenciju da se otkomplicira...pa mozda bi to napokon ta veza mogla dobiti svoj sretan kraj i pocetak...ili je netko sasvim novi u pitanju ?:)

TigaBg
14-11-2011, 19:51
Uf,nadam se samo da taj prelazak saturna preko ASC ne traje predugo...jer sam na rubu živaca!Koliko ce to jos trajati kod mene? mjesec,dva,tri?

Trenutno jesam u jednom kompliciranijoj vezi,koja mozda ima tendenciju da se otkomplicira...pa mozda bi to napokon ta veza mogla dobiti svoj sretan kraj i pocetak...ili je netko sasvim novi u pitanju ?:)

Sa ide veoma brzo i već je prešao preko tvog Asc. Problem je što ti sad ide na Mo, a ni u prvoj kući nije lak.
Mislim da ti Sa u Škorpiji može doneti značajniju vezu, sa nekim novim.
Znam da ti je teško, ali posmatraj ovaj period kao deo sazrevanja i imaj na umu da će proći.

nefertiti_h
14-11-2011, 20:14
Sa ide veoma brzo i već je prešao preko tvog Asc. Problem je što ti sad ide na Mo, a ni u prvoj kući nije lak.
Mislim da ti Sa u Škorpiji može doneti značajniju vezu, sa nekim novim.
Znam da ti je teško, ali posmatraj ovaj period kao deo sazrevanja i imaj na umu da će proći.

bas si ziher da je netko novi?!kako se to zna da li je netko novi..cisto da i ja nesto naucim?:)

hvala :*

TigaBg
14-11-2011, 20:18
bas si ziher da je netko novi?!kako se to zna da li je netko novi..cisto da i ja nesto naucim?:)

hvala :*

Ma ja predpostavljam, Sa ti vlada 5. poljem, a Ma 7., pa bi prelazak Sa preko Ma mogao da ti donese neku novu priču. Ne uzimaj zdravo za gotovo ovo što ti pričam, i ja sam početnik.
U svakom slučaju će biti dosta događanja i turbulencija pod Sa u Škorpiji.