Jass [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Jass

jass
20-08-2010, 10:28
Pozdrav svima!
Citam vas i ucim se. Detaljno sam se predstavila na temi "predstavite se" a ovde sam otvorila novu da bih postavila svoju natalnu kartu i ukoliko je moguce razgovarala o njoj.
Veliki pozdrav:)

ognjenka724
13-09-2010, 10:45
Tebi se događaju stvari (ASC u ženskom znaku). Zatvorena si, sklona pesimizmu protiv kojeg se trebaš boriti (SO45ASC), sklona povučenom životu (vlad SA), fali ti vjere u sebe, puno razmišljaš i kritiziraš (SA u djevici), nemaš inicijativu već ovisiš o tuđim odlukama (vlad 1. U 7.) Fali ti samopouzdanja, gubiš se u sitnicama (od drveta ne vidiš šumu) (SA135ASC).
Sukobi s autoritetima već od oca pa prema svim muškarcima (SO0MA), privlačiš bitke i svađe. Ne prihvaćaš odgovornost i krivicu, stalno se braniš (MA180SA). Oca nema ili kao da ga nema jer su odnosi teški i daleki (SO180SA). Često donosiš pogrešne odluke (JU180ASC), pa sama često činiš promjenu na loše (MO45NE). Mnoge prilike su ostale neiskorištene (SO135JU). Možda nezavršeni studij, iako učenje ide dobro (ME120JU). Nove šanse su ono što je bitno (1. Kuća prelazi u vodenjaka).
Imaš vješte ruke (ME60VE) i vjerojatno se baviš nekom djelatnošću vezanom uz modu, trgovinu… (frizer, krojač…?). Ipak zbog nedostatka poduzetnosti ili nekih drugih obiteljskih zapreka, frustracije na poslu (SA72MC).
U brak ili neku važnu vezu si vjerojatno ušla naglo (SO120UR). Ali si se vjerojatno i razočarala, jer taj muškarac više priča nego radi – prevelika su ti bila očekivanja (SO135JU). Veza je bila bolja dok je bila slobodna (SO120UR). U vezi dolazi do problema (MA150JU, JU u 7. Na 29 - kraj). Primamljivo ti je inozemstvo, ali tamo nema uspjeha (SO135JU), odlazak u inozemstvo ruši vezu ili brak (VE180JU).Odluka za odlazak u inozemstvo je vjerojatno bila nagla(JU120UR) ako je bilo?
Taj muškarac je možda već oženjen (SO45VE). Uglavnom doživljavaš nezadovoljstvo (MA135PL), neugodnosti, prevaru ili izdaju (MAQNE; ME90NE). Možda je netko pio ili bio lažljiv (SA90NE). Čovjek s kojim se živi je težak (SO180SA). Svađa zbog novca s prijateljima ili partnerom (NE vlad. 1. I 2.).
Nakon nemira, stresa, naglih i iznenadnih neugodnih događaja( MO180UR) razdvajanje od muža uz neko stradanje (SObQPL), razvod ili bar poteškoće(JU180ASC). Ima tu i teatra i teatralnosti (SO45VE).
Stoji ti i drugi brak, vjerojatno sa starijom osobom (SA135ASC).
Čuvaj se velikih vozila (MA72SA).

Ja sam još početnik, pa nemoj zamjeriti ako sam otišla u posve krivom smjeru. Bilo bi lijepo da napišeš ima li čega u svemu tome?

P.S. Oprosti ako sam bila predirektna.