Moja natalna tek sad u 37 godini , kasno je [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja natalna tek sad u 37 godini , kasno je

anjaos
14-08-2010, 15:07
Ne znam svoje tačno vreme rođenja i nisam sigurna da li karta dobra .
Malo mi je život sr... u poslednje vreme / par godina od kad se preselih u drugi grad.
Brak mi je loš, ostavljala sam muža on ima drugu to sam već nekoliko puta osetila i jednostavno znam .
Dvoje dece koji hoće sve .

Bosnian GirL
14-08-2010, 15:09
dobrodosla...

kazu da nikad nije kasno...:)

anjaos
14-08-2010, 15:17
Hvala na brzoj dobrodošlici.
Ne znam da li ova karta ok, onda sam Strelac/ovan a 7 polje j brak koji jmi je krizi sa PLutonom u Neptunom, same iluzije ?! Ili sam samo ja tako umislila .

capella
14-08-2010, 19:21
A gdje su kuce ?

Posto ne znas vrijeme rodjenja, podznak ne mozes ni znati...a ni raspored kuca...samo ti se mogu aspekti tumaciti....

swiss
14-08-2010, 20:05
Nemoj da ocajavas! Znam da je ovo lako napisati sa moje strane a sa tvoje uz uzdah ces pomisliti da je lako meni itd. Pisem ti ovako iz razloga sto tvoj period oko 30 godine je bio hirovit,bez nekog razmisljanja sta ce biti sutra,pa eto danas si stigla dovde i ovakvih pitanja,zasto zbog cega i kud dalje,trazeci utehu pa makar u Astrologiji! Dakle mila,period od 7 godina tuge ti je pri kraju od poslednjeg Saturnovog povratka,sto ti dodje da sad svesnije i hrabrije se vatas u kostac sa tim sto te je snaslo,i nece puno vremena ti proci kad ces prekrstenih nogu uz jutarnju kaficu da prelomis stvari,sagledas to cija si zrtva,i da vise nemoze tako da se ponasaju stobom kao da si fontana zelja. Gledajuci aspekte ove,recu ti da posle 40 godine ce ti biti bolje,mozda i 39 cak,jer probudice ti se kuraz za promenama temeljnijim,boljim za tebe,iziskivace ti snagu al to nece biti problem,samo se koncetrisi to sta zelis od SEBE a strahove proslosti shvati kao pozitivno. Saosecam tvoju bol i verujem u ovo sto sam ti napisao,jer hrabrost usmeravas u pogresnom smeru,sto te na kraju crpi i zbrku stvara sto na kraju te dovede da neznas kud i kako. Dakle,glavu gore,deca ti nece zameriti,jer dobro znaju da neces Alibabinu pecinu u nasledje dobiti. Idu bolji dani,uverices se i sama,samo nemoj o prslosti da razmisljas jer te to puno isrpljuje,ne shvatajuci da je ona tu da ti pomogne za bolju orjentaciju u buducnosti. Razmisli,i zamisli se pa kreni u buducnost,tvoja je,lepa je. Srdacan pozdrav :)

anjaos
16-08-2010, 19:58
A gdje su kuce ?

Posto ne znas vrijeme rodjenja, podznak ne mozes ni znati...a ni raspored kuca...samo ti se mogu aspekti tumaciti....

Pokušacu od oca saznati neko prilično blizu vreme ili bar da li je dan ili noć .
Kako da se tumače aspekti ?

swiss, jako si me dirnula sa lepim rečima jer sam stvarno u poslednje vreme loše emotivno. Pokušaću da se snađem sa horarom kad ovde nema prave natalne karte . hvala ti

capella
16-08-2010, 20:00
A sto se tice naslova, nikad nije kasno, znam zene koje su se u 42-oj preporodile i dozivjele uspjeh a to je bas godina kada pocinje vladavina sunca.

swiss
16-08-2010, 21:29
Capella,u pravu si! Nikad nije kasno,mada joj je tesko al napred mora ici! Kad se malo zadubim intuitivno o njoj,dobijem osecaj da je previse cupkala u mestu i pristajala na to sto muz odredjuje,al opet mi pomalo nije jasna njena hrabrost,ima je?! Ok,hteo bih ANJAOS da te zamolim da mi kazes sta ti je muz u Horoskopu ako nije tajna. Hvala :)

anjaos
17-08-2010, 18:54
Nije tajna Vodolija.

Santijen
17-08-2010, 21:51
aj da probam malo ja...mada se na osnovu nekih bitnijih dogadjaja u tvom zivotu moze doci do pribliznog vremena rodjenja

reklo bi se da su otac i majka bili ili u losem braku ili razvedeni i strogi prema tebi..mesec u ribama ti daje veliku emotivnost i patnju..
nabroj neke krupnije dogadjaje u zivotu ..mozda dodjemo do podznaka i kuca...npr osobine muza...dal si imala problematicnu prvu trudnocu ..dal si imala neku zivotnu opasnost..a reklo bi se da jesi itd...

anjaos
18-08-2010, 19:27
Evo ovako, roditelji su mi bili strogi, ima mladju sestru i brata koji imaju svoje porodice tj sestra ima 2 sina a brat još nema dece. Mama mi je umrla pre mesec ipo dana, jako je bila bolesna vec godinama.
Udala sam se mlada, sin mi ima 16 godina a cerka 14 godina. malo je bilo problema sa prvom trudnoćom ali samo u početku. Sa porodicom sam se selila 3 puta u 3 grada, sad smo u jednom vec 6 godina, bili smo i podstanari ali sad imamo svoj stan . Muž ima firmu a ja radim u jednoj dobroj drzavnoj firmi para ima ali u braku nema vise ljubavi, strasti malo je i komunikacije.
Malo smo se sblizili od kad mi je majka umrla ali to mi se cini sa njegove strane da je iz sazaljenja.
Prošle godine mi je pravio ludilo, htela sam da odem kod roditelja ali on nije dao . Maalo mi je muka od svega , moguće da sam jako osetljiva u poslednje vreme a i pod stresom.
Nisam bila u nikakvoj opasnosti,mada sa sinom ima problema , pubertet i slično.

anjaos
02-09-2010, 19:32
Ja još uvek nemogu doći do sata rođenja, mada je negde oko podne. Da li bi pomoglo da postavim muževu natalnu? Možda time otkrijem nešto jer je brak i porodica to što me zanima najviše.