Sport(borilacke vestine)? Operacija? Ili nesto trece? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Sport(borilacke vestine)? Operacija? Ili nesto trece?

ochajna domacica
14-08-2010, 00:56
Evo mene sa jednim cak NAJVECIM PROBLEMOM, vecim i od ljubavnih? (Can you imagine that? :p )
Imam tananu kozu, i bila je jako nezna ali jaka, elasticna. Po preseljenju u kucu(gde je neadekvatno grejanje na velicinu prostora/naspram stana) kod mene se desio pad kilaze(10-12 kg.) i odose i misicna masa i muskulatura, i ja sad ne mogu da se podignem ni za cenu svog zdravlja.

Ukratko, nagnjecena vena od gipsa(dva za redom u roku od godinu dana) jos dok sam imala 16-17 god., u roku od par meseci se toliko pogorsala na naravno slabljenje citavog organizma i ispoljila se SKROZZZZZ... i pored toga sto znam da ljudi uvek misle mi sa Sa u Vagi smo hipohonderi i preuvelicavamo, meni ovo zaista pocinje da stvara velike probleme. Kod hirurga kazu bolje da sacekam da rodim decu i sl.

Da li u mom natalu stoji (i cime je tacno predstavljen vensko cirkularni sistem), da postoji resenje kojim bih sebi vratila stanje i bez operacije?
Voznja bicikle mi ni malo ne pomaze(vozila sam i po 30km.)..i ne volim nesto sto vidim da nema efekta, koliko god preporuke bile, ne reagujemo svi isto.

Koja je cena? Ne zelim da se odreknem radjanja.:(

Inace imam prirodno nizak pritisak 107/68...manje-vise.. :rolleyes:

Sport(borilacke vestine)? Operacija? Ili nesto trece?(regulisana ishrana mi nije dovoljna, a i gotovo slabim non-stop, jos vise gubim misicnu masu, pa je koza jos vise takva da se vena vidi i boli).

nena peric
14-08-2010, 01:40
Vene - venera, 7.kuca, vaga
Koza - venera,vaga,saturn,jarac
Strelac - arterije, gornji deo noge (butine)
Uran - donji deo noge (listovi)
Jupiter - arterije, desna noga, butine

Gledam u tvoju natalnu, pa izvlacim ono sto je bitno,gde ti se nalazi ta vena?
Na kom delu noge?

Venera (vena) u strelcu (arterije, gornji deo noge) je u dobrim aspektima i sa jupiterom (arterije,desna noga,butine) u vagi (vena i koza) i u dobrim aspektima sa saturnom (koza) i plutonom (pore na kozi). Ako je donji deo noge, onda gledaj uran. Mislim da tebi trenutno pravi probleme ovaj tranzitni retro Saturn, mrzi me da gledam koji je orbis,ali bih rekla da pravi kvadrat na natalnu veneru. Uglavnom to ce proci kad ode taj saturn, a posto ti je venera 0 neptun, mislim da bi trebala da pokusas sa alternativnom medicinom, biljkama...Nista to nije opasno...;)

moja natalna http://a.imageshack.us/img248/2954/natalnakarta.gif

Santijen
14-08-2010, 02:20
ocajna znam da imas specifican nacin izrazavanja i da svaki tvoj post mora pazljivo da se cita ali ja nisam razumela konkretno koji problem imas..ne znam za ostale..

ochajna domacica
14-08-2010, 12:43
U pitanju je podkolena vena, desna noga, ali naravno krece da se siri ka listu, i ka butini.
To sto se tice alternativne je i vise nego utesno, ali samo ako se okrenem potpuno sportu(nekom)!
Iz razloga sto imam 29god.i bas zbog pada tog, ne umem sama da se podignem, a ovako samo pogorsavam, a ne znam koji sport mogu da kombinujem(mora biti nesto agresivno, nista pilates, joga i sl. ).
A opet zbog povreda kolena od pre i kazem pada misicne mase ne bih da bude knock-down na startu!
:)
Santijen znam za problem, ali mi ne ide da ga resim za sada. Znam cak i da je to sto sam uznemirena dugo.. razlog!

Vene - venera, 7.kuca, vaga
Koza - venera,vaga,saturn,jarac
Strelac - arterije, gornji deo noge (butine)
Uran - donji deo noge (listovi)
Jupiter - arterije, desna noga, butine

Mislim da tebi trenutno pravi probleme ovaj tranzitni retro Saturn
Nena Peric, moguce je da je tad i krenulo i naglo pogorsanje(cak negde u decembru 2008 i totalno si u pravu egzaktnih 90`), zatim pad kilaze, nezabelezen u mom zivotu, dakle koza je popustila. Od decembra(savrseno) do marta 45 kg.
Hvala na podrsci, jako! Ali ova Skorpija bi i da ostane i ljubavnica i majka.

:) mislim zato se i borim, i jako mi je tesko zato sto kao sto kazemo dodjemo cisti na svet, a neko nas svojom greskom zezne(lekari). Zato nepoverenje, gard. Izvinjavam se svim lekarima na forumu koji su, ali eto, ja greske takvog tipa ne priznajem, zato sto se 1 problem pretvara u mnogo vise(hendikep za mnogo sto-sta). A svoj bes da usmerim tako da im(lekarima) vratim na najbolji moguci nacin, izlecenje.
Sto se tice operacije - tu bih samo nuzno operisala grudi(imam jako male), pa opet i tu je uticaj kilaze,ali ja sve govorim mase misicne, jer nisam imala visak, ni sa 60 kg. To se upravo vidi i po kozi, a ne po broju na Vagi ;)

zvjezdica
14-08-2010, 22:55
Kao prvo smiri se jer u natalu po meni nemaš predispozicije za neku zdravstvenu katastrofu... :)

Normalno je da si sva tako krhka i pomalo i opsjednuta zdravljem...vladar asc MA u djevici...o čemu bi on brinuo nego o zdravlju..po meni je za tebe yoga...jer MA u djevici mi uopće nije tip za trčanje zato ti ni ne djeluje to trčanje od 30km...ti svoju energiju trebaš prvo duhovno kanalizirati yogom.

Vladar 6 ti je ME u vagi u konj sa SA...to odmah govori o problemima sa kožom...SA je tu ezgaltiran pa to nisu opasni problemi, tako da se ne brini...

Dispozitor ME je VE u konj sa neptunom u strijelcu...to je ono što tebi otežava. Dispozitor tvog zdravlja je u konjukciji sa predstavnikom lječnika tj ljekova i sve u strijelcu - ogroman izbor...pa ondak vjerojatno primaš i svakakve savjete i svakakve ljekove jer strijelac kao znak nije ograničen i ne drži se strogo svih pravila nauke, zato toliko i brljave doktori sa tvojim zdravljem.

E sada riješenje: to je sve potaknuo tranzitni kvadrat SA na VE i NE...situacija je dosta konfuzna..a SA je tada bio u djevici - mršavljenje...e sad, SA je u Vagi i neznam kako ti ali ja sam stalno gladna a dok je bio u Djevici sam uspjela smršat 4kg i sad se sve vraća :( dakle hedonist SA u vagi bi trebao donjeti poboljšanje...ali ne odmah...kad napravi sekstil sa VE stvari će se riješiti...dakle tamo malo pre 20*...znam da zvuči kao cijela vječnost, ali bolje ikad nego nikad...

I jedi! :)

capella
14-08-2010, 22:57
moze li plivanje ?
lezis (potrbuske) a bavis se sportom (progovara moja lijena venrea sa ASC :D)

zvjezdica
14-08-2010, 23:07
Pa ne bi baš plivanje sa MA u djevici i Me u vagi...zemlja vs zrak...idealna kombinacija je yoga = sjediš na tlu i razmišljaš o zraku :D

I nije ti Capella venera lijena već hedonista, aj šta se žališ idi i trči, imaš MA u ovnu! Tebe treba ženo na plantažu nekih voćaka! Onako dobro se naradiš (MA u ovnu) i onda jedeš fine svježe voćke ( VE u Lavu) :D

capella
14-08-2010, 23:09
pa ja sam i htjela da napisem joga ali ona hoce da se bori :)

ja bas mislim svi koji su previse vatreni i puni zivota trebaju da se bave jogom, bas zbog balansa

lako je flegmama ostati pola sata u asani ali haj natjeraj neku vatru da to uradi :)

ja sam se zato i opredjelila za jogu, jer sam nemirna kao i svi blizanci a i vatra mi je naglasena po znacima (ne toliko po kucama)

Angliana75
14-08-2010, 23:12
zvjezdice ....diras mi u vocku :D
elem...ja napr. ne volim da trcim ;)
ali volim da plivam...obozavam!!!!!!!!otkud mi to?od NE u strelcu 180 ME u blizancima...znam da cu zavrsiti negde u okeanu sa nepoznatim grobom...jer obozavam da plivam daleko od obale...ali bih i volela da umrem u moru..obozavam more!!

zvjezdica
14-08-2010, 23:26
E pa ja volim more ali s eplašim dubine i ne želim nikada urmjeti u njemu ili biti bačena kao pepel u njega :( strah me!

Moj MA je u blizancima,a PL u 1 kući u sjedištu pa uvjek imam energije za popiz! :D

Bila sam prvakinja u judu...ali sam gadno slomila ruku (MA u blizancima -ruke i u 8 kući - ozljede) i imam dvije rupice na ruci od 2 čavla jer nisam htjela operaciju! :D Simbolika totalno ispunjena...MA u 8 - opasnosti (judo)..MA u blizancima (ožiljci na ruci)

Angliana75
14-08-2010, 23:35
da...protumacila si super :)

ochajna domacica
15-08-2010, 10:25
moze li plivanje ?
lezis (potrbuske) a bavis se sportom (progovara moja lijena venrea sa ASC :D)
Ovo je donekle i opisalo kako se ja suncam...pa ja ne mogu da sedim na plazi i da se przim...samo u vodi ili u toku neke aktivnosti.

Zvjezdice, nikad me joga nije interesovala, meni ruke moraju da budu zauzete...odatle mi energija.
Ako mozes objasni reda radi ODBOJKA, u mom natalu...

Mars je na stepenu Blizanaca, pod duplom vladavinom Merkura, telo i um -spojeni...ali ipak je vladar mog Asc.Mars.

Zasto pitam za borilacke vestine, mozda zbog bas tog Marsa60Mo0So.
Opet So na 4`pokazuje rad rukama, vladar mi je 5-og(sport) ali je u vodi, ali za vaterpolo bas i nisam.
Kombinacija vode i pokreta - aquabick? Jeste snaga i izdrzljivost i elasticnost..stvarno i elasticnost! A nisam trcala 30km. :D voznja bajsa, ali to je kao da vozis dupe...dosadno.
Ja sam sprinter, boom u sekundi...i rezultat i tako sam mogla iznova i iznova, tako mi nije bilo dosadno. Izazov....(90Ur).
Zato pitam za neki sport borilacke, imate neko od navedenih sportova da mi objasnite sta me to privlaci i zbog cega?
Privlaci me i kik-box...moram se sto pre odluciti za 1! I da krenem.
Problem sa venom postoji i izrazen je ali vremenom cu poceti da vracam formu i u hodu pretpostavljam i kada budem u psihickoj normali raditi ka potpunom izlecenju(ako je to moguce)!
Jedino nikad nisam sumnjala u odbojku, ali niti znam da postoje neke rekreativne grupe, a i ipak imam 29(prestara sam za skolicu odbojke :o )

zujalica
15-08-2010, 11:15
Pesacenje, trcanje, voznja bicikla (koja ti se ne dopada), plivanje, aquabick je ono sto smes. Na borilacke sportove, tenis i sve sto zahteva ostre pokrete mozes da zaboravis ako zelis da izbegnes jos veci problem sa venama. Povecana telesna tezina venama ne prija.
I sto neko rece, smiri se, spusti malo loptu, ne pravi slona od komarca . Ne moras se ti odreci materinstva zbog vena. Moja prijateljica ima bas prosirene vene obe noge (i to citavom duzinom) i normalno je izgurala trudnocu i rodila devojcicu u 37-oj god. , a zatim operisala jednu nogu, uskoro ce i drugu.

Ramona
15-08-2010, 12:08
ja sam se zato i opredjelila za jogu, jer sam nemirna kao i svi blizanci a i vatra mi je naglasena po znacima (ne toliko po kucama)

bavis se jogom? jel to samostalno ili negdje ides? aj mi posalji na pp gdje i malo detalje ako nije problem.. :)

capella
15-08-2010, 12:18
Samostalno tako da ti nemam sta napisati u PP :)

Sljedece sedmice planiram sa jednom prijateljicom raditi jogu u prirodi, da je malo uvedem u to pa da moze sama kuci...ako zelis mozes nam se pridruziti

Ja radim power yogu (ashtanga yoga), malo je brza i nije dosadna cak ni blizancima :D

ochajna domacica
15-08-2010, 15:25
pa ja sam i htjela da napisem joga ali ona hoce da se bori :)

ja bas mislim svi koji su previse vatreni i puni zivota trebaju da se bave jogom, bas zbog balansa

Daaaa, ali ja previse vazduh! Ne zaboravi mene to uspava. I kod niskog pritiska - bad choice!

Pesacenje, trcanje, voznja bicikla (koja ti se ne dopada), plivanje, aquabick je ono sto smes. Na borilacke sportove

Ma kod mene je manjak kg. na 167kg/full muscle 56.kg
pre preseljenja (http://img820.imageshack.us/i/44333577.jpg/)

za kratko vreme decembar-mart (http://img811.imageshack.us/i/22042009639.jpg/)

Pogledaj obim ruke, BICE TI SVE JASNO!!! OD Sportiste, do fuuuj.ne preterujem drugacije je uzivo.
Ali nisam imala ja problem sa viskom kg.: pesacenje....sve mi je to rekao i lekar kucni prijatelj, kao i to da je moja vena zrela za operation, prvo dopler...pa redom.
Sad dolazi do izrazaja ono moje u natalu i kroz Ceres, Pallas, Juno i Vesta...kako je postavljeno kao i Sunce u 7-mom(nije samo zabavljanje to sto mi oduzava zelju za udvoje, vec kao i vladar polja dece, ne zelim da uletim tako da budem upola tu za njih)...ne svidja se meni samoca, ali mi se svidjaju momci koji su me pre svega videli i dozivlajvali kao jaku spolja i to sto sam zdrava i sto nisam rekla ne za bilo koju aktivnost. A sad mi previse i da obucem minic(vecito zlurade poglede osetim, koji do skoro nisu postojali, nemam tu slobodu, mada nisam ni pre nesto bila za mini-mini, ali uvek imala izbor, zar ne?)

Samostalno tako da ti nemam sta napisati u PP :)

Sljedece sedmice planiram sa jednom prijateljicom raditi jogu u prirodi, da je malo uvedem u to pa da moze sama kuci...ako zelis mozes nam se pridruziti

Ja radim power yogu (ashtanga yoga), malo je brza i nije dosadna cak ni blizancima :D
Imam ja inspirativan snimak medju favoritsima, ali opet meni se svidja i privlaci me samo taj deo gde je brzina ukljucena, kroz tehniku!!! Na kraju videces!
ashtanga yoga (http://www.youtube.com/watch?v=wUJBxARDSVs)

zujalica
15-08-2010, 15:49
Vodeni ti mogu vratiti tonus misica, borilacke ne smes, osim ako hoces da se unistis. I sta upola tu za njih !? Preterujes ! Pa i kad se odradi operacija vena, zavoj ili carapa se nosi do mesec dana...
A zluradih pogleda ima uvek, a njihov efekat je onoliki koliko to sama dopustis !

Ramona
15-08-2010, 15:54
plivanje, rade svi misici.. :)

Zar joga ima veze s niskim pritiskom? I meni je tako nizak.. :rolleyes:

capella
15-08-2010, 15:58
ja sam bas nizak pritisak jogom i izregulisala, svejedno koliko ona smiruje i opusta, uspjela sam...nekako se sve uravnotezi pa srce ne pumpa ko ludo kao ranije kad mi je bio nizak

svakako se i ne preporucuje ljudima sa visokim pritiskom jer je u skoro svim asanama glava niza od nivoa na kojem je srce a to za visik pritisak nikako nije dobro

Zar joga ima veze s niskim pritiskom? I meni je tako nizak.. :rolleyes:

zato sam gore i pomenula plivanje
cak i joga priznaje plivanje kao dodatak na sebe samu jer je princip disanja isti a slicno jogi a razlicito mnogim sportovima-ne mozes se isforsirati, ozlijediti i slicno

ochajna domacica
15-08-2010, 16:07
Vodeni ti mogu vratiti tonus misica, borilacke ne smes, osim ako hoces da se unistis. I sta upola tu za njih !? Preterujes ! Pa i kad se odradi operacija vena, zavoj ili carapa se nosi do mesec dana...
A zluradih pogleda ima uvek, a njihov efekat je onoliki koliko to sama dopustis !Uvek! :mad:

Zar joga ima veze s niskim pritiskom? I meni je tako nizak.. :rolleyes:Mislila sam da me uspava... :o nema akcije!Opet ja! :rolleyes:

ja sam bas nizak pritisak jogom i izregulisala, svejedno koliko ona smiruje i opusta, uspjela sam...Drago mi je zbog toga, ali ono je sve na snimku sto sam videla da mi je izazov,...jaka zena, zdrava i sto kazem uravnotezena. Pa ako nista drugo, tako sam i ja stizala do svojih idola, odlucila se za odbojku, smem da vristim i izbacim bes, da ...ukljucim foru, ona se igra glavom, a ne rukama i nogama ;)

Inace, imam pilates loptu, tu je komsinicina traka za trcanje, [par tegica, i tu je ona sprava leg Power, ali jednostavno sto je neko rekao "mrzi me da ponavljam jedne te iste pokrete"...i zato, i zbog uticaja okoline ih ni ne vidim, probala nije to, i prosto NJE TO....volja na to...nema!

capella
15-08-2010, 16:54
Pa to i jeste moj problem: mrzim dva puta isti pokret da radim. Imam kucni bicikl koji sluzi za vjesanje torbica i sl.
A joga bas nudi to sto mi treba. Joj vec zvucim kao jehovi svjedoci sa ubjedjivanjem ali sta cu, ja se pronasla :)

ochajna domacica
15-08-2010, 17:12
Pa to i jeste moj problem: mrzim dva puta isti pokret da radim. Imam kucni bicikl koji sluzi za vjesanje torbica i sl.
A joga bas nudi to sto mi treba. Joj vec zvucim kao jehovi svjedoci sa ubjedjivanjem ali sta cu, ja se pronasla :)To bi i moja Andrijana rekla...rekla im nastavnica u skoli da je Joga grupa sekti...a koja? Pa nastavnica veronauke!!! I pazi sad, ona trenira karate...japanska vestina, ako cemo iskreno i to je vrsta klana...ali meni ne da i ne slaze da idem na Jogu!!! :D show...morala na prevaru da je stavim i pustim sta je Yoga na Youtubu-e, posto na pomen te reci Yoga, ona razrogaci ochi! :eek:
Naravno, prvo rechima, ali unapred znam kako e da reaguje, tako da...a opasno je igrati se da dete u tebe izgubi poverenje... :)

capella
15-08-2010, 17:15
To su predrasude.
Postoji vise nivoa joge, jedan od njih i jeste rezligioznog (da ne kazem sektaskog) karaktera ali ova o kojoj mi pricamo je cista vjezba uskladjivanja uma i tijela pomocu disanja koje stvara i pretvara energije (u plucima kisik u ugljikov dioksid, nista misticno).

ochajna domacica
15-08-2010, 17:25
To su predrasude.
Postoji vise nivoa joge, jedan od njih i jeste rezligioznog (da ne kazem sektaskog) karaktera ali ova o kojoj mi pricamo je cista vjezba uskladjivanja uma i tijela pomocu disanja koje stvara i pretvara energije (u plucima kisik u ugljikov dioksid, nista misticno).Da znam, ja se od najranijeg detinjstva bavim istezanjem i nije mi potrebno da neko ko tek krece na pilates pametuje i otkriva toplu vodu i sapun, kako je to tehnika ISTEZANJA, a ne disanja. Disanje je kljuc svakog pravilnog treninga.
kada vidis da neko ima odredjen problematican deo na telu i nervira se, znas da tu nije usmerio disanje, tj.da kazem nije stiglo dotle, neka blokada.
disanje i istezanje je - NEODVOJIVA SUPSTANCA. HEMIJA...TOGETHER IN LOVE FOREVER :D ....Ali vidis, deci se serviraju i takve stvari po skolama i to je ono dete koje je vanserijski ili nadprosecno zrelo i inteligentno dodje i situaciju da sebi napravi barikadu, nepotrebnu u tim godinama. Ko je odgovoran za to? Nastavnica veronauke? Divota!!! Ja sam rodjena na Svetu Petku, pa se manje krstim od svih koje poznajem i svega mi je sto se tice propagiranja nezdravog ponasanja u drustvu preko glave.

Prvo sam joj rekla da ako zeli pita svog trenera, jer njemu veruje...a onda sam sama sela da otklonim barikau, kad god uradi neki pokret, ja bih to opisala sta je uradila...ukratko ;)

A da ne pricam sto sam otisla u manastir u Rakovici, stvarno raj u malom, mir i red, a jedna od zena, ne mogu da kazem ni da je za taj poziv, toliko unosi nemir u citav sklop, tako sto je isla sa metlom za svakim i cistila lisce..kao da ljude isteruje ili trudi se da sto pre odu....ali svi su tako bili zacudjeni. Treniranje ljudskih nerava ili blagosti a?

zvjezdica
15-08-2010, 20:28
Ajoj tek sada vidim pa ti si zaista premršava :(
Baš mi je žao jer imaš lijepo tijelo oblik i glavu...nabaci 10kg nekako...

I nemoj uzimat nipošto borilačke vještine jer ćeš izgubit još 10 kg a nećeš to moć nadoknadit..Iskreno sa ovom tvojom kilažom po meni si preslaba za sport lako će ti puknut kosti...

Probaj s yogom..nemaš što izgubit...Odbojku ti ja ne podnosim pa.. :D
možda ples? Latino neki meni je to zakon... :)

ochajna domacica
15-08-2010, 20:37
Ajoj tek sada vidim pa ti si zaista premršava :(
Baš mi je žao jer imaš lijepo tijelo oblik i glavu...nabaci 10kg nekako...

I nemoj uzimat nipošto borilačke vještine jer ćeš izgubit još 10 kg a nećeš to moć nadoknadit..Iskreno sa ovom tvojom kilažom po meni si preslaba za sport lako će ti puknut kosti...

Probaj s yogom..nemaš što izgubit...Odbojku ti ja ne podnosim pa.. :D
možda ples? Latino neki meni je to zakon... :)To nisam pomenula, iz estetskih razloga...ja sam na odbojku i otisla kao ekipni sport zato sto nisu mogli da mi nadju dugo partnera, da me zadrze, stagniram...i tako 2 god. To mi je ljubav, muzika...pokreti, to je verovatno do stelija u Vagi kad se sve sabere.
Nisam nikad bila premrsava, cak ni zilava, dupe ko J.Lo :D a onda sam izgubila 10kg. zbog toga sam rekla uporedi ruku, ledja...sad nema tu mesa, znas mase...pa i problemi s kicmom, ipak nema tih misica, ma meso...zensko bez mesa nista. (nisam ni znala da su mi zavideli :( ).
Borilacke vestine pa i nisu bas mrsavi ovi sto ih gledam po takmicenjima a i uzmi u obzir da mislim da 2-3 nedeljno a ne kao oni 6-7, kao deo zivota, kao stil i profesiju. Tu ne mogu nikako izgubiti, mogu samo dobiti. I tek kad se osecam dobro, tek onda jedem...ples su treninzi po 2h, u pravu si potpetice takdj.ispravljaju kicmu, drzanje, ali naravno tu je i nagrada...uvek osecaj ispunjenosti. Samo znas, ja igram u slobodno vreme,..ovo sam vec pitala radi izbacivanja i stresa a i sticanja samopouzdanja kao selfdefence..:)

zvjezdica
15-08-2010, 20:42
Imam i ja stelij u vagi to je latino! :D isto samo privatno plešem jer se nikad nije imalo para za tečajeve :(

Ali ide mi odlično..volim onaj kubanski ples..mmm :P

A vidi ja sam bila mršava jako i nisam htjela većinu toga jest dok nisam upisala judo..prvu noć treninga samo sam žderala...:D Sad su mi ramena malo jača pa to ne volim ali hajd...ja bi trebala po sebi skinuti 5 kg...jer meni ništa ne smeta osim trbuščića..i na bokovima 1-2cm..noge su mi odlične radi plesa...

Moja frendica od yoge mršavi..možda ipak ples za tebe...dobiješ mišiće-masu..i zabaviš se... :)

capella
15-08-2010, 20:44
Moja frendica od yoge mršavi..možda ipak ples za tebe...dobiješ mišiće-masu..i zabaviš se... :)

jer regulise metabolizam ali kome je brz usporava ga i eto par kila

zvjezdica
15-08-2010, 20:45
Moj je spor..dakle meni bi yoga pomogla? i ona kaže da je njezin bio spor jer je bila buca...

capella
15-08-2010, 20:47
pa da a kod domacice je ocito brz (vidis i po njenom karakteru :))

probaj, sama si rekla nema se sta izgubiti...ako nista joga fino izduzi misice pa je oblik tijela i sa istom kilazom odmah drugaciji,,,,

Kina
15-08-2010, 21:24
A da ne pricam sto sam otisla u manastir u Rakovici, stvarno raj u malom, mir i red, a jedna od zena, ne mogu da kazem ni da je za taj poziv, toliko unosi nemir u citav sklop, tako sto je isla sa metlom za svakim i cistila lisce..kao da ljude isteruje ili trudi se da sto pre odu....ali svi su tako bili zacudjeni. Treniranje ljudskih nerava ili blagosti a?

O, Boze, nadam se da nije ista monahinja, ja kada sam bila zimus u Rakovici, vladika Atanasije se jednoj toliko drao posle sluzbe i to pred svima, da nemas pojma koliko je bilo neprijatno :eek: , a ona cuti i savila glavu.. :( (sto je najgore, nemam pojma ni zbog cega ni sta je uradila:confused: )

Sto se tice joge, veroucitelji sa pravom pricaju da je satanisticka (zna se kako je joga nastala i koja je njena prvobitna svrha), naravno da danas postoje "dobri" tipovi joge koji se i treba upraznjavati, ali postoje i oni koji su "prividno" dobri a zapravo su sektaskog karaktera, tj. nakog nekog vremena, kada se ti uljuljkas i svidi ti se ta ravnoteza duha i tela, krecu da te uvlace na finjaka (upoznala sam nedavno devojku u manastiru Lipovac koja mi je pricala o tome i o svom iskustvu), zato mislim da i nije lose da se deci na vreme prica o tome ali u preventivne svrhe, cisto da bi znali cega da se paze jer svacega ima, ali ne i da budu tako iskljucivi..

nena peric
15-08-2010, 21:52
Nena Peric, moguce je da je tad i krenulo i naglo pogorsanje(cak negde u decembru 2008 i totalno si u pravu egzaktnih 90`), zatim pad kilaze, nezabelezen u mom zivotu, dakle koza je popustila. Od decembra(savrseno) do marta 45 kg.
Hvala na podrsci, jako! Ali ova Skorpija bi i da ostane i ljubavnica i majka.

Ocajna, nemas cega da se bojis, jer ti po natalu ne stoji nikakav tezak problem sa zdravljem. Napisala sam ti vec da ti je Saturn trenuti krivac i cim napravi sekstil sa venerom, tvog "problema" vise biti nece, ili ce biti dosta ublazen. A sto si zapela toliko za borilacke sportove (i ja sam se lozila na njih:) ), jer ti ako imas taj problem ne bi trebala da se bavis agresivnim sportom. Moja preporuka je plivanje! Plivanje je najbolji sport za sve koji imaju neku povredu, a tu mozes da se dobro ispraznis, jurcaj sa jednog kraja bazena na drugi:D Mogla bi da probas i sa akupunkturom. Licno ja nisam nikad probala, ali nekoliko ljudi koje poznajem su resili dugogodisnje (raznorazne) zdravstvene probleme sa akupunkturom.A sto se tice plivanja, pitaj bilo kog fizioterapeuta, pa ces videti sta ce ti reci (naravno sve pozitivno za sve koji imaju bilo kakve povrede i probleme najsigurnije je plivanje)..., a sa plivanjem mozes nabaciti masu...

ochajna domacica
15-08-2010, 23:23
Ocajna, nemas cega da se bojis, jer ti po natalu ne stoji nikakav tezak problem sa zdravljem. Napisala sam ti vec da ti je Saturn trenuti krivac i cim napravi sekstil sa venerom, tvog "problema" vise biti nece, ili ce biti dosta ublazen. A sto si zapela toliko za borilacke sportove (i ja sam se lozila na njih:) ), jer ti ako imas taj problem ne bi trebala da se bavis agresivnim sportom. Moja preporuka je plivanje! Plivanje je najbolji sport za sve koji imaju neku povredu, a tu mozes da se dobro ispraznis, jurcaj sa jednog kraja bazena na drugi:D Mogla bi da probas i sa akupunkturom. Licno ja nisam nikad probala, ali nekoliko ljudi koje poznajem su resili dugogodisnje (raznorazne) zdravstvene probleme sa akupunkturom.A sto se tice plivanja, pitaj bilo kog fizioterapeuta, pa ces videti sta ce ti reci (naravno sve pozitivno za sve koji imaju bilo kakve povrede i probleme najsigurnije je plivanje)..., a sa plivanjem mozes nabaciti masu...

moja natalna http://a.imageshack.us/img248/2954/natalnakarta.gifO Boze, smejaces se...ali ajde! Vise sam za borilacke, mozda zbog mog Ma u zemljanom, pa jos Devici...zato sto obicno dobijem infekciju od pojacanog hlora(na more nemam prilike da odem) eto moj Ma u Dev.me podseti na neke prethodne dogadjaje. Ovako drugacije mi je i volim vestinu te vrste, iako mnogo vise volim voduuuuu.

nena peric
15-08-2010, 23:35
O Boze, smejaces se...ali ajde! Vise sam za borilacke, mozda zbog mog Ma u zemljanom, pa jos Devici...zato sto obicno dobijem infekciju od pojacanog hlora(na more nemam prilike da odem) eto moj Ma u Dev.me podseti na neke prethodne dogadjaje. Ovako drugacije mi je i volim vestinu te vrste, iako mnogo vise volim voduuuuu.

E j.... ga Ocajna, pa ti onda udri na borilacke i nemoj nikog da slusas:D :D

ochajna domacica
15-08-2010, 23:36
E j.... ga Ocajna, pa ti onda udri na borilacke i nemoj nikog da slusas:D :D

moja natalna http://a.imageshack.us/img248/2954/natalnakarta.gifAma ne brini citam!(slusam vas) :D a i moras priznati da nisam toliko komplikovan covek ko ova nasa Zvjezdica(zelim joj takodje da sredi sve zdravstvene probleme):)

cokolina
16-08-2010, 00:20
Ocajna imam idealno resenje za tebe Ma u blizancima visina i akcija planinarenje jos ako volis da putujes bingooo!!!!!Inace postoji ona stena vestacka na koju se penjes i nije ni malo naivna stvar totalno treba da imas spoj duha i tela a ipak je individualni sport tako da se uklapa u celu tvoju pricu!!!!!!To je samo moje skromno misljenje i bas se koriste po najvise noge i ruke>>>>>

UUU sad videh da ti je ma u devici sori ucini mi se da je neko napisao da je u blizancima ali sve jedno mislim da sam ubala sport i ako je zemljani znak zemlja noga kapiras samo malo ta visina paaa neznam bas sta ti mislis?

zvjezdica
16-08-2010, 17:32
Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moj je u blizancima i pogodila si! Obožavam penjanje! :))

Ma domaćice nisam ja zajebana, zajebane su samo bolesti oko mene :D
Hvala na ljepim željama... (:

ochajna domacica
16-08-2010, 18:10
UUU sad videh da ti je ma u devici sori ucini mi se da je neko napisao da je u blizancima ali sve jedno mislim da sam ubala sport i ako je zemljani znak zemlja noga kapiras samo malo ta visina paaa neznam bas sta ti mislis?joooj, pa i ne bas. Nista ne vidim u tome, inace bih vec bila na Himalajima ili osvajala Mon' Blan ;)

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moj je u blizancima i pogodila si! Obožavam penjanje! :))

Ma domaćice nisam ja zajebana, zajebane su samo bolesti oko mene :D
Hvala na ljepim željama... (:
ja jesam(zajebana)

cokolina
16-08-2010, 20:28
drago mi je da sam pogodila bar nekom ali zaista je penjanjeza one koji imaju mo u blizancima nista ocajna samo htela da pomognem pozzz!!!!!!!

Sta bi napisa texi odjednom se izbrisa al nema veze evo kao sto rekh ma u blizancima idealan za penjanje bar sam nekome pogodila ,draga moja ocajna ja samo hrtela da pomognem mozda neki drugi put pozzz!!!!!

Nale 83
16-08-2010, 20:33
A joga bas nudi to sto mi treba. Joj vec zvucim kao jehovi svjedoci sa ubjedjivanjem ali sta cu, ja se pronasla :)

Da znas da si daleko bolja od jehovinih svedoka :4lol: jer si uspela i mene da zainteresujes za jogu (i moj sobni bicikl vec par meseci sluzi iskljucivo za torbice i arderobu :mad: )

Ocajna, sorry za off :o - gledala sam malo tvoj natal + problem koji imas sa venom...takodje mislim da ne smes da se opredelis za borilacke vestine. Plivanje je pravi izbor :)

capella
16-08-2010, 20:41
E jos na drugoj temi propagiram astroplus umjesto astro.com na sva usta :D ako svjedoci cuju za mene uzece me za poglavicu :D

ochajna domacica
10-06-2011, 16:58
drago mi je da sam pogodila bar nekom ali zaista je penjanjeza one koji imaju mo u blizancima nista ocajna samo htela da pomognem pozzz!!!!!!!Pa jesi mi pomogla! Da zapamtim kome sta odgovara, zato i ne mislim da ste off, kad nekom drugom date odgvor i taj potvrdi zaista da to voli! (ma u blizancima - planinarenje, pentranje, ali to jeste odlicno za vene, to znam iz preporuka lekara, da planinarim...)

Da znas da si daleko bolja od jehovinih svedoka jer si uspela i mene da zainteresujes za jogu (i moj sobni bicikl vec par meseci sluzi iskljucivo za torbice i arderobu :mad:

Ocajna, sorry za off :o - gledala sam malo tvoj natal + problem koji imas sa venom...takodje mislim da ne smes da se opredelis za borilacke vestine. Plivanje je pravi izbor :)Aquabick ili hidrobick, tako sam nasla naziv...promenise ga! Ali eto ples moja ljubav, od onih sporih do agresivnih, brzih...mogla bi samo voda sto kazete da mi pomogne da mi prilikom dance, vena ne iskace, sto me jako obeshrabri i stavi na stolicu, od cega mi je dupe kao pljussss...

E jos na drugoj temi propagiram astroplus umjesto astro.com na sva usta ako svjedoci cuju za mene uzece me za poglavicu :D
pa daj prakticno, budi PR.neka demonstracija preko veze, za dobrobit firme. Kak'a si...tako se kupci pridobijaju, svi vole za dz. :D

Kako se sve vrti oko neke operacije, dece, igre.. :rolleyes: na kraju ću se prekvalifikovati po SSS..pa da uklopim sve odjednom :p