Karta za vježbu ;) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Karta za vježbu ;)

*Invisibleshadow*
08-08-2010, 01:52
Evo ..pogađajte i pitajte šta hoćete -djeca,karijera,brak štogod
Ima nešto što je utjecalo na njen život
Mislim da je zanimljiva karta

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/astro.gif

ginger
08-08-2010, 02:02
sunce vladar 11 na regulusu- jel ima utjecajne prijatelje
mislim da je pomoću njih napredovala
jel se osoba možda bavi politikom-neka liderica
ima jake elemente za javnost- vladar 10. u 1. konjunkcija mars (vladar 7.)
to sve trigon saturn koji radi egzaktan sekstil sa jupiterom iz 7. polja

osoba je ili sa politikom vezana ili svakako ima uspjeh od javnosti (ovo 2. sam skoro pa 100 sigurna)
popularna je na neki način
jupiter u ovnu je dobar i saturn u vodenjaku da ne govorimo, ako gledamo dostojanstva
ima i jakog merkura i to sunce koje sam prethodno spomenula

*Invisibleshadow*
08-08-2010, 02:22
Pa i nema baš utjecajne prijatelje, ali bi rekla da je ono ''people person''Dosta voli biti i pričati s ljudima .Tako ja u njenom slučaju to shvaćam

Ne bavi se politikom i nije javna osoba,ima nešto što je amo reći zakočilo njen uspjeh .;)

ginger
08-08-2010, 02:24
a jel je trebala imat takav uspjeh?
jel je imala ambicije za to?

*Invisibleshadow*
08-08-2010, 02:31
baš da bavi politikom i javnošću ne znam.ali imala je želju biti uspješna koliko znam ,još uvijek se nada da će polučit nekakav uspjeh s hobijem

nedda
08-08-2010, 11:35
Da li ju je nesto vezano za partnera/brak sprecilo da ostvari svoju karijeru?

Majana
08-08-2010, 11:52
Vladar X, mesec u konjunkciji sa Marsom, vladarem VII, a pošto je u pitanju Mars, pa je partner bio ljubomoran, nasilan?
5/hobiji u Vodoliji, Uran u Devici. Ručni rad, preciznost. Uran originalno, moderno. Fotografija?

*Invisibleshadow*
08-08-2010, 17:22
ma inače je umjetnički nadarena ,pogotovo dobra crta,a trenutni hobi je šminkanje

Nije partner bio takav nešto je drugo u pitanju,kao što vidite vladar 2 u 7-prihodi od bračnog druga
Ali brak nije potrajao također (samo još na papiru)

Nije brak. amo dalje :D

ginger
08-08-2010, 19:46
nije valjda neka nevolja? :(

šta pišeš :D- vladar 3. u 7.

venera je u opoziciji na saturna (vladara 4.) jel nešto vezano za 4. polje?
separacija je relativno velika, ali ajde, možda djeluje

p.s.
da nije žena na neki način došla do neke love , užasno se obogatila pa joj nije potrebno ništa radit?
pl seks. ne
i to od lutrije- pluton apl. 0 uran (vladar 5. polja)
???

NOVICSLAVICA
08-08-2010, 21:00

Da li je mozda imala problem vezan za karijeru .Da je bila osudjena za nesto sto nije napravila uradila -Greske u sudjenju

Santijen
08-08-2010, 21:55
ja mislim da devojka ima elektrin komplex, sunce joj se nalazi na regulusu i u konjukciji sa uranom..hmm..mislim da je nesto uradila sa majkom...

ginger
08-08-2010, 22:10
ja mislim da devojka ima elektrin komplex, sunce joj se nalazi na regulusu i u konjukciji sa uranom..hmm..mislim da je nesto uradila sa majkom...

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs251.snc3/23267_311312305171_3653_q.jpg

ova tema je mrak. svi različito govorimo, da bismo se bar u nečemu zajedno složili..:rolleyes:

Santijen
08-08-2010, 22:16
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs251.snc3/23267_311312305171_3653_q.jpg

ova tema je mrak. svi različito govorimo, da bismo se bar u nečemu zajedno složili..:rolleyes:

hahaha, tebe posebno gotivim...pa pravo da ti kazem ja u principu i ne volim gledati karte tipa..sta ima u ovoj karti i tako ..trebalo bi 15 dana da se svaki segment istumaci pa ja u principu dam misljene onoga sto je meni mahinalno upalo u oci...

ginger
08-08-2010, 22:24
pa i kažem, evo.. na skoro svakoj temi smo manje više svi sa sličnim stajalištima..(a nitko ne gleda dulje od 10 minuta -u to sam sigurna) ali ova je skroz odvaljena :D
evo prvo ja sa tom politikom..

thalatte
08-08-2010, 22:43
Zena je imala operaciju?pobacaj?pa nije mogla imat djece?
Pa ih je usvojila? Mozda od muza?

Santijen
08-08-2010, 22:54
pa i kažem, evo.. na skoro svakoj temi smo manje više svi sa sličnim stajalištima..(a nitko ne gleda dulje od 10 minuta -u to sam sigurna) ali ova je skroz odvaljena :D
evo prvo ja sa tom politikom..

ev sacu da se vratim na temu samo jos nesto da odradim...postoji mogucnost da je i starija sestra u pitanju i da je sa njom nesto odradila jer je 11 kuca kuca starije brace i sestara...ali def tu neko ima elektrin komplex neko je bacen u senku a ja mislim da je ona jer je sunce u konjukciji sa vladarem horoskopa..

thalatte
08-08-2010, 23:02
dap..nezgodna je ta konjukcija po veneru, kada je to sunce jako u sjedistu,..ve je ona i ne moze doci do izrazaja, vjerojatno zavist i osjecaj manje vrednosti.,.

Santijen
08-08-2010, 23:04
da pepu ali to je nepovoljna kuca za sunce sunce je u vodolijinoj kuci i tu je u izgonu znaci da ce ego izrziti i one negativnije strane a uran je u najslobodnijem i najnepredvidljivijem polozaju..

thalatte
08-08-2010, 23:09
zena u sjeni ljubavnice..tako mi lici

ginger
08-08-2010, 23:13
evo meni je palo napamet čitajući vas da nije možda osoba boravila u zatvoru zbog nečega. i to joj je omelo karijeru, planove i tako dalje..
nikad se nezna..

Santijen
08-08-2010, 23:18
@pepu

mislim da bi u tom slucaju morao biti ukljucen i mesec...a mesec se nalazi na pocetku spaljenog puta i u konjukciji je sa vladarem 7 ali i vladarem druge..pa je mozda i partnerova cerka mogla imati elektrin komplex pa njoj napraviti problem ili joj je partner mogao nauditi i fizicki jer se konjukcija desava u njenoj 1 kuci...

11 kuca je i 5 partnerova kuca ..

*Invisibleshadow*
08-08-2010, 23:32
nije valjda neka nevolja? :(

šta pišeš :D- vladar 3. u 7.

venera je u opoziciji na saturna (vladara 4.) jel nešto vezano za 4. polje?
separacija je relativno velika, ali ajde, možda djeluje

p.s.
da nije žena na neki način došla do neke love , užasno se obogatila pa joj nije potrebno ništa radit?
pl seks. ne
i to od lutrije- pluton apl. 0 uran (vladar 5. polja)
???

pa da osoba ne radi...nije dobila lutriju, da vladar 3 u 7. ne druge ,joj

pa iskreno ne znam tolike detalje,ali bilo je nešto s majkom .Nije se dovoljno brinula o njoj kad je mogla...
tako da ima tu nešto

Nije bila u zatvoru

ali take a hint:12kuća.:rolleyes:

Santijen
08-08-2010, 23:41
ajd nek si se oglasila..da nisu mama i partner sta zajedno zgresili...

*Invisibleshadow*
08-08-2010, 23:45
nisu ,nisu
i nema stariju sestru
ima mlađu sestru i dva brata..

To šta je obilježilo njen život nema toliko veze s drugima .možda su utjecali na to..

ginger
08-08-2010, 23:57
ajd nek si se oglasila..da nisu mama i partner sta zajedno zgresili...

Santijen šta je to s tobom u zadnje vrijeme?:confused:
samo neke incestuozne primjere predlažeš. na jedno drugoj temi da je otac bio stari perverznjak..
:D :D

Invisible spomenula si 12. polje- tu su pl i merkur bez aspekata.
da nije osoba možda nijema?

*Invisibleshadow*
09-08-2010, 00:05
nije nijema ,nešto vezano za simboliku 12.polja

Santijen
09-08-2010, 00:08
reklo bi se da je povredila sebe na neki nacin...i verovatno zavrsila u dusevnoj ili nervnoj bolnici

Santijen šta je to s tobom u zadnje vrijeme?:confused:
samo neke incestuozne primjere predlažeš. na jedno drugoj temi da je otac bio stari perverznjak..
:D :D

hahaha..ma otkako gledam Trenutak istine na tv vrlo cesto mi to pada na pamet...vidis da perverznjaka ima na sve strane

capella
09-08-2010, 00:09
ako nije pronevjerila neke velike pare sa PL u XII kao vladarem druge onda mogu biti samo neki strahovi i to bas sto kaze ginger u simbolci merkura

ginger
09-08-2010, 00:10
nije valjda žena nepokretna- stopala ozlijedila i nemože hodat?:(

Santijen
09-08-2010, 00:11
pa povredila je onaj deo tela verovatno kojim vlada vaga...pardon..sunce i vaga mozda presekla vene

*Invisibleshadow*
09-08-2010, 00:15
reklo bi se da je povredila sebe na neki nacin...i verovatno zavrsila u dusevnoj ili nervnoj bolnici

točno!:) doduše tek prije par godina je baš bila u bolnici

razbolila se već sa nekih 30 i nije se adekvatno liječila i zbog toga nije mogla ni radit, a ni dobro se brinut za djecu
Da ,ima mnogo strahova i fobija i danas..

ginger
09-08-2010, 00:16
šta je to kod nje uzrokovalo oboljenje:

neaspektiran vladar 12.?
mjesec 0 mars opozicija jupiter?

Santijen
09-08-2010, 00:19
ja mislim ova konjukcija meseca i marsa u vagi i merkur u 12
vladar 9 u 12 ...

ginger
09-08-2010, 00:20
ja mislim da je merkur bez aspekta i jak

planeta nema kamo odaslat jaku energiju i još je tako jaka u kući svog i izgona i pada

NOVICSLAVICA
09-08-2010, 00:23

Da nije nasla inspiraciju u veri pa otisla u manastir

*Invisibleshadow*
09-08-2010, 00:29
ja mislim da je merkur bez aspekta i jak

planeta nema kamo odaslat jaku energiju i još je tako jaka u kući svog i izgona i pada
tako i ja mislim

i još pluton tu..

ginger
09-08-2010, 00:33
tako i ja mislim

i još pluton tu..

tamo gdje je Pluton tu se događaju promjene..trebalo bi popravit stvar-regenerirat

i taj merkur nema niti dispozitora pa da se preko njega prelije energija..
mora da je tvrdoglava u tim svojim stanjima i fobijama

edit: Pl sekstil vladar 6. neptun- mislim da bi je trebalo adekvatno oporaviti neki poslić, dnevna aktivnost, neka zanimacija...preokupacija kroz dan..kućni ljubimac :)

capella
09-08-2010, 00:36
Mene je bas uvijek interesovalo sta ukazuje na potencjal samoubice. Uspjela sam nabaviti jednu kartu, pa mogu je staviti ako neko zeli da tumaci a da ne otvaram novu temu.
Pokusala je vise puta ali uvijek bivala spasena.

egerija
09-08-2010, 00:41
Mene je bas uvijek interesovalo sta ukazuje na potencjal samoubice. Uspjela sam nabaviti jednu kartu, pa mogu je staviti ako neko zeli da tumaci a da ne otvaram novu temu.
Pokusala je vise puta ali uvijek bivala spasena.
Daj, daj, daj :D
jedva cekam da to vidim :)

ginger
09-08-2010, 00:41
daj da vidimo.. ako se ostali slažu

capella
09-08-2010, 00:42
Dvoje se slaze, je li to dovoljno :)

Evo je:

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_45_mira_r_hp.80321.31412.gif&res=63&va=&cid=tlofileZeo3Bb-u1202302736

egerija
09-08-2010, 00:46
Dvoje se slaze, je li to dovoljno :)

Evo je:

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_45_mira_r_hp.80321.31412.gif&res=63&va=&cid=tlofileZeo3Bb-u1202302736
toliko sam nestrpljiva da moram da kazem sta mi je prvo upalo u oci: Uran na 0 stepenu Skorpije u osmoj ;) u kvadratu sa Saturnom, vladarom dvanaeste

ginger
09-08-2010, 00:47
prva stvar pada u oko- vodeni trigon mars pluton mjesec

pa meni nije jasno kako se ona pokušavala ubit sa tim trigonom?
mjesec bolji nemože biti

jel to 12.polje krivo? izgleda.
sa u izgonu, t-kvadrat uran-jupi

capella
09-08-2010, 00:50
Ja nekako polazim od ovog Mjeseca u XII a on je dispo Saturnu na kraju raka i bas u vrijeme Saturnovog povratka sve je i pocelo. Isti taj Saturn je zizna tacka T-kvadrata u kojem je i gore pomenuti Uran...ili me ovo sve na pogresan put vodi obzirom da je i Sunce u kvadratu sa Marsom....

egerija
09-08-2010, 00:52
Mesec u XII jeste jedna od predispozicija za samoubistvo, verovatno jer donosi dosta potisnutih emocija.

capella
09-08-2010, 00:53
prva stvar pada u oko- vodeni trigon mars pluton mjesec

pa meni nije jasno kako se ona pokušavala ubit sa tim trigonom?
mjesec bolji nemože biti

jel to 12.polje krivo? izgleda.
sa u izgonu, t-kvadrat uran-jupi

vladar 8. polja venera je u 7. i nema aspekt sa pl
bila je živa uvijek pretpostavljam-nisu je morali reanimirat jelda?

Bilo je ispumpavanja ali nisu tablete bile jedini nacin. Sad koliko je svjesna bila pr odlasku u bolnicu, to ne znam.
A veliki trigon joj je i vazdusni MA, MO I PL , zato me i cudi sve, trebala je lakse neke stvari da podnese.

Santijen
09-08-2010, 01:02
ja mislim da ima malo i foliranja kod ove osobe,

mada ovaj vladar horoskopa uran u 8 hoce dati destrukciju i u t kvadratu a jupi i saturn su zbog lose srece cesto omiljeni aspekti samoubica..

t kvadrat zahvata 2 6 i 8 kucu pa je sklona petljanju sa tudjim novcem...

capella
09-08-2010, 01:06
Ima istine, nije sklona ali su je ugurali u finasijsku aferu (skupa sa jos nekima) u firmi u kojoj je radila. Tada i jesu krenuli problemi ali mislim da tu ima natalozenih stvari od ranije,

Foliranja u kojem smislu? Skretanja paznje na sebe ili nesto drugo?

Santijen
09-08-2010, 01:21
Ima istine, nije sklona ali su je ugurali u finasijsku aferu (skupa sa jos nekima) u firmi u kojoj je radila. Tada i jesu krenuli problemi ali mislim da tu ima natalozenih stvari od ranije,

Foliranja u kojem smislu? Skretanja paznje na sebe ili nesto drugo?

pa mislim da je petljanac u neku ruku ..a merkur joj je dobro aspektovan...dobar je to psiholog..

pa manja joj je odgovornost kf ako se pokusala ubiti

a od ranije sigurno nosi malo trauma i agresivnosti iz doma..

mirab
15-08-2010, 22:51
U petak 13.8.2010 god. su ovu osobu ubili nozem u njenom stanu-meni je rod(nismo bili u kontaktu) navodim ovo jer ceo horoskop ima predispoziciju za tragican kraj; radi vezbe cu vas pitati ko je mogao da je ubije( jer se to dobro vidi u njenom horoskopu, i ubijena je kada je Saturn (koga inace ima u 12 kuci) dosao tog dana na 2 stepen Vagei napravio kvadrat sa Plutonom, tog dana tranzitni Mars je naprevio kvadrat sa Plutonom i Uran je bio u kvdratu sa Plutonom.Dakle svi uslovi da se desi tragedija.Saturn Karma ali pitanje je ko? Rodjena je 5.10.1925 god. u 9 i 30 u Zadru. Necerovatno koliko joj se sve vidi u horoskopu...pokusajte...ja ne znam ovde postaviti kartu, pa vas molim da to vi ucinite.

capella
15-08-2010, 23:00
Ma Pluton ima cijela generacija i svima je tranzitini saturn napravio kvadrat, skupa sa marsom.

E kod nje treba gledati vladara osme, zasto bas ona od cijele generacije.
To je merkur kao zizna planeta t-kvadrata sa jupiterom i plutonom...zato i jeste sve krenulo od kvadrata prema plutonu...obzirom i na plukvadrat sa neptunom, pretpostavljam da su ubice jos u bijegu?!

egerija
15-08-2010, 23:38
U petak 13.8.2010 god. su ovu osobu ubili nozem u njenom stanu-meni je rod(nismo bili u kontaktu) navodim ovo jer ceo horoskop ima predispoziciju za tragican kraj; radi vezbe cu vas pitati ko je mogao da je ubije( jer se to dobro vidi u njenom horoskopu, i ubijena je kada je Saturn (koga inace ima u 12 kuci) dosao tog dana na 2 stepen Vagei napravio kvadrat sa Plutonom, tog dana tranzitni Mars je naprevio kvadrat sa Plutonom i Uran je bio u kvdratu sa Plutonom.Dakle svi uslovi da se desi tragedija.Saturn Karma ali pitanje je ko? Rodjena je 5.10.1925 god. u 9 i 30 u Zadru. Necerovatno koliko joj se sve vidi u horoskopu...pokusajte...ja ne znam ovde postaviti kartu, pa vas molim da to vi ucinite.
Evo karte sa sve tranzitima za taj dan:
http://i33.tinypic.com/2ds0gl.gif

NOVICSLAVICA
23-08-2010, 17:06
Karta za vezbu;
Sta je ova zenska osoba dobila rodjenjem ???
Da li moze zasnovati porodicu [brak deca ]

Rodjena je 18 06 1976 u 15 h 20' Novi sad.

Santijen
23-08-2010, 19:19

1925...pa to je 85 godina...

NOVICSLAVICA
23-08-2010, 19:33
1925...pa to je 85 godina...

Pa sta da li je za odstrel ?.. bas si me nasmejala i ulepsala dan .

Neznam da postavim kartu devojke koju sam stavila kao kartu za vezbu volela bih da prokomentarises ti a radovalo bi me kad bi se ukljucila i Uranija
kao i ostali koji su razpolozeni pozz

Santijen
24-08-2010, 00:19
hahaha..jao slavice i ti si mene nasmejala..ja nisam mislila u tom pravcu..naravno da nije za odstrel..hahaha, jao da me neko pogresno ne shvati. mislila sam mozda je greska u godini rodjenja..gledala sam ima li pokazatelja da bi muz mogao biti ubica, pa sam onda kontala koliko godina tek on ima i odakle mu snaga da to izvrsi..a ima pokazatelja da je neko iz porodice mozda to uradio mozda prvo dete..ali nisam se bas koncentrisala skroz na kartu cekajuci da se oglasi mirab..