Natalna karta ~ hoću li živeti u inostranstvu (Francuska)? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta ~ hoću li živeti u inostranstvu (Francuska)?

*Invisibleshadow*
03-08-2010, 19:36
Moja želja je oduvijek bila otići posjetit Francusku te i tamo živjeti.(zapravo prije Švicarska)
Astrološki ta mi zemlja odgovara.Ali gledajući svoj horoskop ,čini mi se da neću van svoje države.:cool:

Šta vi mislite ,hoću li ikad odseliti negdje daleko..

capella
03-08-2010, 19:41
E pa i ja imam Veneru u Lavu (Francuska-Lav) i na glavu sam se nasadila da odem tamo i otisla dva puta. Kad bi ti rekla sa koliko para, ne bi vjerovala....

*Invisibleshadow*
03-08-2010, 19:51
Ja nisam nikad bila ,a vidiš imam 4 planete u lavu:D
A eto ,još mi je gore što nemam s kime otić

capella
03-08-2010, 19:56
Mozda s onim likom koji se pojavljuje u solaru :)

Joj ovo mi je post broj 666 :D

*Invisibleshadow*
03-08-2010, 20:07
Heh ,može :)

Uuu devil :D

E znaš koja planeta predstavlja Italiju,:misli:

capella
03-08-2010, 20:28
Zraknem kasnije u knjigu pa ti javim ali cini mi se da je i Italija isto Lav :)

*Invisibleshadow*
03-08-2010, 20:30
ok,hvala .koliko sam pronašla na netu (a ima nešto slabo )
italija je isto lav.

Nego zanima me ,kako je stanje s jezicima ,jel vrijedi isto šta i za države..
Ako je onda mi bolje odgovara učit francuski i taljanski ,nego njemački i eng :D

capella
03-08-2010, 20:32
Sa trecom u Lavu bolje romanske jezike a obzirom da je i CG Lav a uveden i crnogorski jezik neki dan-jedan vec znas :D

Dreamer
03-08-2010, 20:36
Joj, meni je, moze se reci poseta Francuskoj jedna od zivotnih zelja. Jos kad sam imala nekih 8-9 godina gledala sam reportaze na 3K o dvorcima Loare, svake nedelje je bilo o jednom dvorcu i zaljubila sam se u njihovu arhitekturu, prirodu, jezik da ne govorimo :). Volela bih bar jednom da odem, cesto kazem da ne mora biti neki grad u pitanju, moze i neko selo samo da je u Francuskoj heheh

*Invisibleshadow*
03-08-2010, 20:41
Sa trecom u Lavu bolje romanske jezike a obzirom da je i CG Lav a uveden i crnogorski jezik neki dan-jedan vec znas :D

da dosad sam učila njemački i engleski,a sad mogu birat između njem ,eng ,tal i franc .Moram uzet dva :D
Joj, meni je, moze se reci poseta Francuskoj jedna od zivotnih zelja. Jos kad sam imala nekih 8-9 godina gledala sam reportaze na 3K o dvorcima Loare, svake nedelje je bilo o jednom dvorcu i zaljubila sam se u njihovu arhitekturu, prirodu, jezik da ne govorimo :). Volela bih bar jednom da odem, cesto kazem da ne mora biti neki grad u pitanju, moze i neko selo samo da je u Francuskoj heheh

Daa, zaljubljena sam u Francusku, također voljela bih posjetit Pariz ,a može i neki manji gradić :D

Dreamer
03-08-2010, 20:50
Ta ako taj tvoj iz solara ne bude hteo, idemo nas dve posto ni ja nemam s kim, doduse nemam ni nesto para za to putesestvije,al' nema ni veze bitno da se ide hahahha. Eto, je l' moze :D?

*Invisibleshadow*
03-08-2010, 20:54
Ta ako taj tvoj iz solara ne bude hteo, idemo nas dve posto ni ja nemam s kim, doduse nemam ni nesto para za to putesestvije,al' nema ni veze bitno da se ide hahahha. Eto, je l' moze :D?

Eto može :D .Za put se može jeftino proći samo treba malo pročačkat :D
Još ako upišem francuski :cool:

Dreamer
03-08-2010, 21:02
Pa to, da odemo, a za smestaj se moze i kampovati :D. Inace, ja jos prosle godine skinula online kurs francuskog, pa nikako da se nakanim da pocnem da ga ucim posto hocu da mu se bas posvetim

LadyInRed
03-08-2010, 21:23

Blizanci su Italija ja mislim

jadrankar
15-08-2010, 21:43

Italiju predstavlja Lav kao i sledece

Crna Gora ,Ceska,Francuska ,Havaji,Irak,Kalifornija severna,Zapadna Kanada ,Kuba,Madagaskar,Rumunija,SAD krajnji Zapad,Tihi okean,Vasington.

aziza
16-08-2010, 14:49
Ja imam podatak da su sve bivse kraljevine , monarhije - dakle sa kraljevskim porodicama u simbolici Lava .

*Invisibleshadow*
16-08-2010, 18:15
tnx. na podacima cure :)

capella
16-08-2010, 18:22
Ja imam podatak da su sve bivse kraljevine , monarhije - dakle sa kraljevskim porodicama u simbolici Lava .

Jeste nekako logicno i ja sam sama o tome razmisljala ali opet cijela evropa je nekad bila skup kraljevina.

Cak i Bosna je jedno kratko vrijeme imala svoje kraljeve a ona nije Lav100%

Srbija takodje, cak i sa duzom tradicijom ali ni ona nije lav.

Hrvatska je vec malo komplikovanija.....

swiss
25-08-2010, 11:58
Francuska NIJE u znaku Lava,ona je u znaku Strelca jednim delom zemlje u znaku Device,kao i Hrvatska sto je isto,Dalmacija i primorje Strelac a kontinentalna Hrvatska Devica,Bosna je Bik,Srbija je Jarac,Kosovo Skorpija,Slovenija Devica,Makedonija Ribe (ne tvrdim),Nemacka Ovan,Austrija Vaga,Britanija Jarac,USA kazu Rak-Blizanac,a po svim nalazima Astrologije i tvrdnjama jakih astrologa USA je Strelac! Italija Blizanac,Spanija Skorpija,Portugal Riba,Norveska Skorpija,Svajcarska Devica,Grcka Devica,Turska Devica,Bivsa nam Jugoslavija Strelac itd itd. Dakle Francuska i njen kukuriku petao su Strelac :)

nouvelle
25-08-2010, 19:59
Ima li u mojoj karti izgleda da zivim u inostranstvu?:) Hvala
Mislim zbog sunca u 9. kuci :) Ili to nije dovoljno?

donalea
25-08-2010, 20:40
Ima li u mojoj karti izgleda da zivim u inostranstvu?:) Hvala
Mislim zbog sunca u 9. kuci :) Ili to nije dovoljno?

ja mislim da da,vladar IX Ve otisla u VIII ali je u svom sedistu-vagi,vladar IV opet Ve u vagi,So u IX,dispozitor Pl opet u IX,po ovome ja bih rekla da,al nek pogleda jos neko malo iskusniji pa da nam razjasni

*Invisibleshadow*
26-08-2010, 02:58
Francuska NIJE u znaku Lava,ona je u znaku Strelca jednim delom zemlje u znaku Device,kao i Hrvatska sto je isto,Dalmacija i primorje Strelac a kontinentalna Hrvatska Devica,Bosna je Bik,Srbija je Jarac,Kosovo Skorpija,Slovenija Devica,Makedonija Ribe (ne tvrdim),Nemacka Ovan,Austrija Vaga,Britanija Jarac,USA kazu Rak-Blizanac,a po svim nalazima Astrologije i tvrdnjama jakih astrologa USA je Strelac! Italija Blizanac,Spanija Skorpija,Portugal Riba,Norveska Skorpija,Svajcarska Devica,Grcka Devica,Turska Devica,Bivsa nam Jugoslavija Strelac itd itd. Dakle Francuska i njen kukuriku petao su Strelac :)

svejedno mi odgovara prema astrokartografiji :D

capella
26-08-2010, 16:39
Francuska NIJE u znaku Lava,ona je u znaku Strelca

Juzna je strijelac a gore sve ostalo Lav.

onira_mas
26-08-2010, 17:45
da vam se i ja pridruzim.....mada sam alergicna na francusku <<sorry>> :)
ja sam oduvek bila opsednuta grckom i tamo sam se bolje osecala nego kod kuce.
da li je to ima uopste smisla jer mi je vrh 9. u ovnu, a grci si geneticki jarac ( iako je kopneni deo devica a ostrva bik ).....??

*Invisibleshadow*
26-10-2010, 12:04
Mene stvarno zanima ,hoće li se ikad pojavit neko s kim bi mogla ostvarit vezu.Nikako pa nikako me ne ide u ljubavi.Pa čak ni kratke veze.

Zašto ?:(

moj solar je tu negdje ,mogu stavit ponovo ako bi netko pogledao:)

sladjana
26-10-2010, 16:36
Ti sa Plutonom u V kuci u Škorpiji nij ni cudo što si sama, bar tamo izgleda jer si nepopravljiva u osećanjima, lepoti u ljubavi ..još Pluton90mesec!?

Vladar V Venera u II kuci u Lavu ti bi sve odjednom, nema stajanja pa kad se to sve izmeša sa sanjalicom koja je podznak rak nema ti spasa od razočarenja...
Moj mesec je u ribama i često sam u snovima kao ti, razumem te odlično. Sebe smatraš idealnom i samo takav ti stoji, takvog tražiš ...

Moguće kasniji brak jer ti je VII u Jarcu a Saturn retro ...

ochajna domacica
26-10-2010, 17:46
Pobogu imas tek 19 god.

sladjana
26-10-2010, 17:49
Pobogu imas tek 19 god.

mlada ali samoće izgleda ne bira godine , bez obzira što mi stariji tako ne razmišljamo !!!

ochajna domacica
26-10-2010, 18:03
MIslim da je razumem, ali ne treba se podredivati godinama.
Znas me... ;) a ni gubiti nadu.

sladjana
26-10-2010, 18:09
ochajna, lakše je tebi imeni pa prebolimo, volimo , rizikujemo - takve smo !!!
A ona se daje a nema dobiti tj još nije shvatila da je osobe koje vole su bolje od onih koje samo uzimaju ljubav!!!
Mislim da će u svom životu puno sebi stvoriti, radiće posao koji voli ...pretpostavljam novca ce biti...lepe planete u II kuci !!!

ochajna domacica
26-10-2010, 18:24
Mesec u skorpiji, nikad pa ni tad ne preboli, sve zapisano, na srcu, pocevsi od prve povrede.

Postavi solarnu kartu devojcice...neka bude ovde :)

*Invisibleshadow*
26-10-2010, 18:53
hvala na odg.,znam da sam još mlada..ali osjećam kao da nikad neću naći nikoga..:/A pogotvo što su kod mene sva osjećanja preintezivna i jako se vežem..

Super bar za posao :),ako je tako,i na tom polju sam izgubljena.Samo nemam ja planete u 2.a vladar je mjesec što je kao okej.

Karta s kućama- http://i387.photobucket.com/albums/o...pink/solar.gif
solar s tranzitima- http://i387.photobucket.com/albums/o...ink/solar2.gif

evo karte-

sladjana
26-10-2010, 19:04
Izvini , nisam dobro videla tvoju natalnu ...U pravu si u II kuci ti je samo Kiron, tvoja slaba tačka !!!
A u III kuci imaš vise planeta i to baš lepe, tvoja porodica, braće sestre su bitne u tvom životu , puno si okrenuta njima i oni njima. Uopšteno takosi i vaspitana da budeš prijatna, umerena ...takvi su ti i odnosi sa porodicom i unutar nje !!!
Moguće da voliš pisanje, radio, književnost to ti leži zar ne ?! možda i umetnost ...voliš da putuješ ?! a posto ti je III u Lavu sve je jako važno u tvom životu !!!

Ponekad zbog Marsa u IV kuci preuveličavaš stvari bez potrebe, moguće da ti to predstavnja nekad izduvni ventil pa se svađaš sa bilo kim okobilo čega ?! Bar meni tako to izgleda!!!možda grešim???

ochajna domacica
26-10-2010, 19:31
Solarni se ne otvara.

Ali..iz natalne karte, zapravo nije cudo s ovakvom postavkom sto se u ovom periodu osecas usamljeno.
Kada je Sa prelazio preko stelijuma u Lavu, bila si recimo isuvise mlada da bi usla u brak, mozda i gresim..ali da si se tada vezala mozda bi u ovim momentima raskidala mladalacku ljubav. Znas i sigurno imas u okolini gde drug i drugarica budu zajedno od 5-6 osnovne ili 8-mog razreda, mature, bitni dogadjaji, to su neke 13/4 god., a onda nakon neke 20-te dolazi u nekim slucajevima razmimoilazenje..u drugim pak ne. Sve zavisi sta se i koliko menja na osobenim planovima. :)
E sad, ovako kako je Tebi bas Saturn vladar polja partnerstva i braka, uopste, a prolazice ti dugo kroz 5 polje, izmedju ostalog zabavljanje, pravi kazu otezanja na poljima zivota koje tranzitira, ali to dodatno pokazuje, da kod tebe kasnije pocinje ta vrsta "igre", a samim timi i problemi koje one donose.
Generalno karta u kojoj je Uran u 7-mom, daje ili razvedenu osobu ili razvod sme osobe, opet ako se ispuni kroz drugaciju simboliku, nije izricito da bude tako.
Kako je vec Sladjana rekla, idealizacija sebe moze zahtevati naci sebi i idealnu polovinu. Ja ne sumnjam da hoces. To idealno za svakog je nesto drugo. :)

Pritom tranzitni Pluton, ti je vec jedom presao samu osu DC, pa je krenu retro. Ne znam da li si upoznala nekog ko je na tebe ostavio "fatalan" utisak, ili bar slomio i uradio nesto sto nikad do sad niko nije, u Tebi probudio nesto, perma kome si pocela vrednovati sam taj odnos prema sebi i prema suprotnom polu. Pluton se na neko vreme vratio nazad u 6 polje, vec te neko vreme priprema.
To sto je Uran vladar 9 u 7, moze dati osobu koja je stranog porekla, ili pak zivi u inostranstvu ali je naseg porekla. Kako ti je 7 polje umetnuto u znaku Jarca, ono se otkljucava kasnije u zivotu, te mislim da neces uci mladja u brak. U svakom slucaju uvek imas opciju da se razvedes. Razlika u godinama verovatno ce postojati.
Ono na sta mene asocira tranzitni Pluton, moze ti napraviti takvu zbrku da godinama ostanes zaljubljena i idealizovati osobu u koju to budes bila, zato sto ce Plutonu trebati dosta godina da prodje ove tacke gde su natalni Uran i natalni Neptun. Za to vreme, sta god da se dogodi, bilo da udjes u brak, bilo da ostvaris neku pratnersku vezu, bilo da se vines u javnost...pristize i tranzitni Saturn, nekih 7-8god.do tog polja, ciji je vladar, te samim tim napravi jedan presek, pa ko prezivi pricace!
Odnosno, donosi otezanja na polju 7...sta za koga konkretno znaci to sami znamo. Pa ako neko ima predispozicije za razvod ili prekid partnerstva, a u tom momentu ima neku svoju vec pricu, slede mu promene. A ako nisi u braku, pa nemas sta da slomis, mozda uprvo tada naidje partner s kojim ce se uci u bracne vode, partnerski zivot...itd.
:)

Za to vreme, savrseno bi ti odgovaralo da ulozis u neki porodican posao ukoliko postoji nesto vredno ulaganja..ili sama razvijes porodican biznis. Sa ce vrsiti pritisak u svakom slucaju i tu...
..i smanji slatkise. ;)

*Invisibleshadow*
26-10-2010, 20:09
Izvini , nisam dobro videla tvoju natalnu ...U pravu si u II kuci ti je samo Kiron, tvoja slaba tačka !!!
A u III kuci imaš vise planeta i to baš lepe, tvoja porodica, braće sestre su bitne u tvom životu , puno si okrenuta njima i oni njima. Uopšteno takosi i vaspitana da budeš prijatna, umerena ...takvi su ti i odnosi sa porodicom i unutar nje !!!
Moguće da voliš pisanje, radio, književnost to ti leži zar ne ?! možda i umetnost ...voliš da putuješ ?! a posto ti je III u Lavu sve je jako važno u tvom životu !!!

Ponekad zbog Marsa u IV kuci preuveličavaš stvari bez potrebe, moguće da ti to predstavnja nekad izduvni ventil pa se svađaš sa bilo kim okobilo čega ?! Bar meni tako to izgleda!!!možda grešim???

da vezana sam za sestru i svoje prijateljee jako :)
volim književnost,slikakarstvo, a ponešto i crtat znam heh
pa volim putovat,ali nažalost nisam imala mnogo prilika,nikad nisam bila van zemllje
pa preuveličavam to je moguće,ali izbjegvama sukobe ipak mi je mars u vagi he :D

hvala na odg.:)

Očajna domaćica hvala tebi na iscrpnom odgovoru.Neke stvari sam čitala baš ,i taj neptun donosi idealiziranje pretjerano.Pa mogla bih reći da je bio neko fatalan,ali od toga ništa nije bilo .Iako se činilo da bi moglo bit,ali kriva osoba.-.-
Da ovaj satrun čula sam da može donijeti i neku dužu ,trajnu vezu..pa se nadam tome

Evo valjda ovaj solar radi,ne znam šta je s onim linkom.Ako se kome da zaviriti ima li koga u skoro vrijeme :D
http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/th_solar.gif (http://s387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/?action=view&current=solar.gif)

sladjana
27-10-2010, 19:32
da vezana sam za sestru i svoje prijateljee jako :)
volim književnost,slikakarstvo, a ponešto i crtat znam heh
pa volim putovat,ali nažalost nisam imala mnogo prilika,nikad nisam bila van zemllje
pa preuveličavam to je moguće,ali izbjegvama sukobe ipak mi je mars u vagi he :D

hvala na odg.:)

Mars u Vagi klackas se jako :) , finoća u odnosima!!!

*Invisibleshadow*
27-10-2010, 20:40
Mars u Vagi klackas se jako :) , finoća u odnosima!!!

da,heh:) ima istine