natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : natalna karta

Una_
27-07-2010, 15:24
http://img339.imageshack.us/i/astrow2gw01oliverashp82.gif/

evo i moje natalne,zanima me vase tumacenje...posebno zivot u inostranstvu,sta mi mozete reci?

ganci
27-07-2010, 18:44
http://img339.imageshack.us/i/astrow2gw01oliverashp82.gif/

evo i moje natalne,zanima me vase tumacenje...posebno zivot u inostranstvu,sta mi mozete reci?

Evo ovako...i ja sam relativno pocetnik pa uzmi sve ovo sto ti napisem sa rezervom ali cu ti ja napisati ono sto sam prvo uocila najpre u vezi inostranstva-vladar devete kuce(inostranstvo) u svom sedistu u devetoj, sunce u devetoj-sve ukazuje na povoljnosti sto se tice inostranstva...mislim da bi se tamo lepo osecala i da ti je mesto tamo...Mozda je u pitanju Amerika jer je deveta u blizanima/raku a to je Amerika(po nekim astrolozima blizanac a po nekim rak), sad ne znam sta ti imas u planu...Vladar devete je u kvadratu sa saturnom pa je to mozda bio otezavajuci faktor do sad...Saturn ti uskoro prelazi preko natalnog urana pa mozda donese promene, ne znam u kom smislu(mozda lupam za ovo, neka neko jos vidi) a onda prelazi u tvoju prvu kucu i prelazi ti preko natalnog jupitera a to treba da donese racionalizaciju nekih velikih ocekivanja...to je sl.godine, mislim da je u pitanju prva polovina godine... eto...toliko od mene;)
Pozdrav...

Una_
27-07-2010, 21:04
Hvala ganci,vuce me zapad,nikako Amerika, ali nikada se ne zna...:)

ganci
27-07-2010, 21:36
Hvala ganci,vuce me zapad,nikako Amerika, ali nikada se ne zna...:)

Una, ne znam kako ti se cini Belgija, mislim da bi ti tamo bilo lepo...Belgija je blizanac a tebi je to vrh devete i mesec ti je u blizancima a mesec predstavlja ono sto je tvoja dusa, gde bi joj bilo najbolje...
neka ti jos neko napise, predlozi, ja se secam Belgije da je blizanac, za dugo nisam sigurna..

Una_
28-07-2010, 12:33
hvala puno,otac mi je ziveo i umro u Nemackoj,imam brata po ocu koga sam nedavno pronasla i sto sam starija sve vise razmisljam o inostranstvu,osecam se kao da ne pripadam ovde...

arctiumLappa
28-07-2010, 14:59
Uffff! Mnogo neiskoriscenog potencijala je ovde.
Da inostranstvo jeste za tebe, ali s obzirom da imas vec 40godina, ovde je bitno i da li sada imas brak, dete ili vec neke druge sprege koje te drze ovde (gde god ovde bilo)?

Prema tranzitima negde pre 7-8 godina je postojao povoljan momenat za odlazak. Sad ce se to ponoviti negde oko 2014 najranije, kada ce tranzitni uran uci u trigon sa tvojom venerom, prethodno kvadrirajuci vladara 7og, te bi Mr Pravog mogla upoznati online, jupiter ce tada istranzitirati tvoje deveto polje (svaka selidba je pod najoptimalnijim uslovima) i mozda i najbitnije tr. saturn ce krenuti da pravi trigone na vladara devetog polja a kasnije i na sve druge planete. Objektivno ovo ce biti tvoja poslednja velika sansa, jer naredni tektonski i mnogo jaci tranziti bi naisli tek oko 2025, a treba biti realan sta je covek u mogucnosti da podnese u tim godinama.

All the best, m

Una_
28-07-2010, 18:07
tacno da imam 40 god ali jos uvek ne govorim vec 40:),nego da sam na pola puta:)i da sam jos uvek u godinama kada mogu i kada hocu i kada zelim,jos uvek sam mlada duhom a i fizicki se tako osecam:).Imam troje dece,od 20,15 i najmladje od 2.:).Nije mi daleka ni 2025 :),a pogotovo 2014,u braku sam,eto imam i troje dece,a za inostranstvo nikada nije kasno.

arctiumLappa
29-07-2010, 12:17
tacno da imam 40 god ali jos uvek ne govorim vec 40:)
zao mi je ako sam te uvredila
pokusala sam biti realna po pitanju tektonskih zivotnih promena, a ne suditi o tome kako se osecas

Una_
29-07-2010, 13:14
ne,nikako...nisi me uvredila,ja sam se htela nasaliti :)pa sam zato tako prokomentarisala!:)