*Natalna kartica* [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : *Natalna kartica*

piperica
26-07-2010, 18:19
Ako nije problem nekom da baci pogled...:)
Konkretno me interesuje ljubav i odnosi u porodici. :15:

http://i31.tinypic.com/2414ish.gif

mirab
31-07-2010, 19:45
Piperice, ti imas Ascedent na 17 stepenu Device; vrlo razvijena logika, inteligencija, analoticna si, poprilicno kriticna, sumnjicava. Imas mladalacki izgled. Sa vladarem u 6 polju u znaku Riba- gde je on slab i neizrazen. Cesto imas subjektivan sud o necem, nemas sklonost ka prekticnom resavanju egzistencije, pa ti uvek treba jasan sud drugih.Osecanja, fantazija i snovi ne dozvoljavaju Merkuru da se ostvari na svom planu. Tek vera moze odagnati sumnju u ono sto opazas i razumes.Kako se nalzi u 6 polju mozes biti sklona depresijama, nervozi.Na vrhu tvog polja ljubavi nalazi se znak Jarca sto ce ti doneti da ljubav shvacas ozbiljno i tezices trajnim vezama.Mozes sretati starije partnere, iskusnije i mudruje, a tebe to u ljubavi i privlaci.Vladar Saturn polozen u 6 polju u Ribama nije dobro postavljen pa ti moze doneti dosta nezadovoljstva po pitanju ljubavnog zivota. Saturnova zelja je da nas kazni, da nam nesto oduzme ili da nas stavi u teske okolnosti kako bi nas naveo na duhovni put.Sa Neptunom u 5 kuci (gde je on u padu) mozes imati tokom zivota neke tajne ljubavi ali i one misteriozne, cudne, konfuzne.U ljubavi je uvek prisutna romantika, saosecajnost,pozrtvovanje ali i idealizacija; pa sa losim aspektom sa Mesecom imaces cesta razocarenja, netabilnu situaciju po pitanju ljubavi i bices u vezi toga preterano osetljiva.Nosices se sa mnogim strahovima i zabrinutoscu po istom pitanju.Cuvaj se licnih samoobmana i svoje naivnosti.U ljubavi ces biti uvek u potrazi za necim novim i nekim neobicnim iskustvom.Kako uran ima los aspekt sa Mesecom upravo ovo polje ljubavi ce ti donositi nervozu i dosta stresnih situacija. Kako se Mesec nalazi u 8 kuci u Ovnu sve ovo lako se moze odraziti na tvoje zdravlje.Mozda bi mogla vise razmisljati o sebi i svojoj velikoj impulsivnosti, jer sa vise samokontrole situacija bi mogla biti mnogo bolja po tebe.Mislim da imas dosta problema sa neposrednom okolinom ili sa rodjacima.Tezis da promenis neku situaciju, a cesto ne mozes da kontrolises svoj bes pa upadas lako u afekte i sukobe.Veoma si borbena i uvek se boris za neku svoju pravdu.Moguce da imas neslaganje sa majkom? Trebala bi razvijati strpljivost i toleranciju, pa bi imala mnogo manje stresnih situacija u porodicnim odnosima.Sa ovim aspektom mogla bi imati poprilicno problema sa novcem, treba se uciti skromnosti i manjim troskovima, jer ce novac biti uvek izvor svadja u porodici.Karmicki ti je predodredjeno da placas neke dugove svojih predaka i to ce se odraziti preko novca.Kako se u 3 kuci nalazi Pluton u dosta losim aspektima sa licnim planetama morala bi biti pazljiva u saobracaju, narocito po mraku, budi oprezna na ulici... bice dosta teskih reci. Mozes imati problema sa disajnim organima.Mozes biti sklona crnoj magiji pa bi bilo preporucljivo imati jaku veru i nositi dobru zastitu.Kako Sunce ima los aspekt sa plutonom mogla bi imati problema sa ocem ili sa muskarcima.Po muskoj liniji u porodici bilo je najverovatnije teskih desavanja pa ce se to sada odrazavati i kroz tvoje odnose.Moguce da porodica ima neko prokletstvo , koje se sada provlaci kroz naslednike? Sa Venerom u losem aspektu sa Plutonom svakako da mozes imati dosta problema sa partnerima, fatalizam koji vodi u opasnost.To su jake strasti i zelje koje vuku na dno.Treba kontrolisati strasti.
Tvoj horoskop ukazuje na jos mnogo toga pa bi bilo dobro da imas uradjen kompletan horoskop koji bi ti pomogao da nadjes resenje za mnogo toga u sebi i oko sebe kako bi sa sto manje bola i problema prolazila kroz ovaj zivot.Ja sam ti ovde samo malo ukazala na lose aspekte ali nisam u mogucnosti ovde da idem u sirinu.Bice mi drago ako ce ti i ovo nesto znaciri?

piperica
01-08-2010, 14:03
Mirab,hvala puno,puno na ovako iscrpnom odgovoru!
Dosta toga je pogođeno i istinito.Pogotovo ono vezano za sklonost ka istjerivanju neke svoje pravde zbog čega dolazi do sukoba sa porodicom. A i kada su finansije u pitanju,takođe! Moram priznati da sam se malo zabrinula kada su u pitanju ovi navedeni loši aspekti koji se na ljubav odnose...moraću da poslušam neke tvoje savjete definitivno!
S' obzirom da sam početnica u učenju astrologije,što se ne može reći za tebe,zanima me kako mogu vidjeti da li ću završiti fakultet i kakvog tipa će on uopšte biti?
Unaprijed zahvalna!

mirab
01-08-2010, 20:50
Ti si sada pred upisom fakulteta,ili si ga vec upisala- kazi koji ili sta mislis da studiras? Uvek se treba konsultovati astroloski da se nebi promasila profesija. Na vrhu 9 polja( fakultet,visoko obrazovanje) je znak Bika a vladar Venera je egzaltirana u Ribama, pa to daje dobar pocetak, no prica ide dalje...

piperica
02-08-2010, 14:13
Razmišljam o tome da upišem fakultet za turizam i hotelijerstvo,nakon čega bih mogla naći posao na primorju,gdje i živim. Mada,nisam 100% sigurna da ću baš to upisati. Želim nešto da završim poslije čega bih mogla biti u stalnoj komunikaciji sa ljudima i koristiti strane jezike. :)